LiveScore.com : Basketball Livescore

Belarus Basketball Scores (powered by LiveScore)

Belarus - Premier League - Fixtures
September 26
FT
Grodno GrSU
83
(
27
26
19
11
)
 
Tsmoki-Minsk Reserve
76
(
15
22
23
16
)
FT
Tsmoki-Minsk II
106
(
29
28
20
29
)
 
Rguor Minsk
36
(
12
6
11
7
)
FT
Impuls
90
(
24
18
19
29
)
 
Gomel
55
(
11
11
12
21
)
FT
Brest
62
(
16
11
23
12
)
 
Rubon
112
(
27
30
30
25
)
FT
SDUSHOR Minsk
38
(
9
9
13
7
)
 
Grodno
100
(
31
33
18
18
)
October 3
10:00
Grodno
(
)
Limited coverage 
Grodno GrSU
(
)
12:00
Borisfen Mogilev
(
)
Limited coverage 
Rguor Minsk
(
)
12:00
Gomel
(
)
Limited coverage 
Tsmoki-Minsk II
(
)
12:00
Impuls
(
)
Limited coverage 
Brest
(
)
12:00
Rubon
(
)
Limited coverage 
Tsmoki-Minsk Reserve
(
)
October 6
15:30
Rguor Minsk
(
)
Limited coverage 
Gomel
(
)
October 10
10:00
Borisfen Mogilev
(
)
Limited coverage 
SDUSHOR Minsk
(
)
10:00
Grodno
(
)
Limited coverage 
Rubon
(
)
12:00
Brest
(
)
Limited coverage 
Tsmoki-Minsk II
(
)
12:30
Tsmoki-Minsk Reserve
(
)
Limited coverage 
Impuls
(
)
October 17
10:00
Grodno GrSU
(
)
Limited coverage 
Borisfen Mogilev
(
)
10:00
Rguor Minsk
(
)
Limited coverage 
Tsmoki-Minsk Reserve
(
)
10:00
SDUSHOR Minsk
(
)
Limited coverage 
Rubon
(
)
12:00
Brest
(
)
Limited coverage 
Gomel
(
)
12:30
Tsmoki-Minsk II
(
)
Limited coverage 
Grodno
(
)
October 20
14:30
Grodno GrSU
(
)
Limited coverage 
SDUSHOR Minsk
(
)
October 21
Postp.
Gomel
(
)
 
Borisfen Mogilev
(
)
15:30
Impuls
(
)
Limited coverage 
Grodno
(
)
15:30
Rguor Minsk
(
)
Limited coverage 
Brest
(
)
15:30
Tsmoki-Minsk Reserve
(
)
Limited coverage 
Tsmoki-Minsk II
(
)
October 24
10:00
Gomel
(
)
Limited coverage 
Tsmoki-Minsk Reserve
(
)
10:00
Grodno
(
)
Limited coverage 
Rguor Minsk
(
)
12:00
Borisfen Mogilev
(
)
Limited coverage 
Brest
(
)
12:00
Rubon
(
)
Limited coverage 
Grodno GrSU
(
)
12:00
SDUSHOR Minsk
(
)
Limited coverage 
Impuls
(
)
October 31
10:00
Grodno
(
)
Limited coverage 
Gomel
(
)
10:00
Tsmoki-Minsk II
(
)
Limited coverage 
SDUSHOR Minsk
(
)
12:00
Rubon
(
)
Limited coverage 
Borisfen Mogilev
(
)
12:30
Impuls
(
)
Limited coverage 
Grodno GrSU
(
)
12:30
Tsmoki-Minsk Reserve
(
)
Limited coverage 
Brest
(
)
November 3
14:30
Grodno GrSU
(
)
Limited coverage 
Tsmoki-Minsk II
(
)
November 4
Postp.
Borisfen Mogilev
(
)
 
Tsmoki-Minsk Reserve
(
)
15:00
Brest
(
)
Limited coverage 
Grodno
(
)
15:30
Impuls
(
)
Limited coverage 
Rubon
(
)
15:30
SDUSHOR Minsk
(
)
Limited coverage 
Rguor Minsk
(
)
November 14
09:00
Rguor Minsk
(
)
Limited coverage 
Grodno GrSU
(
)
10:00
Gomel
(
)
Limited coverage 
SDUSHOR Minsk
(
)
10:00
Grodno
(
)
Limited coverage 
Tsmoki-Minsk Reserve
(
)
11:00
Impuls
(
)
Limited coverage 
Borisfen Mogilev
(
)
12:00
Tsmoki-Minsk II
(
)
Limited coverage 
Rubon
(
)
November 21
10:00
Gomel
(
)
Limited coverage 
Grodno GrSU
(
)
10:00
Rguor Minsk
(
)
Limited coverage 
Rubon
(
)
10:00
SDUSHOR Minsk
(
)
Limited coverage 
Brest
(
)
12:00
Borisfen Mogilev
(
)
Limited coverage 
Grodno
(
)
12:30
Tsmoki-Minsk II
(
)
Limited coverage 
Impuls
(
)
November 25
15:00
Borisfen Mogilev
(
)
Limited coverage 
Tsmoki-Minsk II
(
)
15:00
Rubon
(
)
Limited coverage 
Gomel
(
)
15:30
Rguor Minsk
(
)
Limited coverage 
Impuls
(
)
15:30
Tsmoki-Minsk Reserve
(
)
Limited coverage 
SDUSHOR Minsk
(
)
November 26
15:00
Brest
(
)
Limited coverage 
Grodno GrSU
(
)
November 28
10:00
Grodno
(
)
Limited coverage 
SDUSHOR Minsk
(
)
10:00
Rguor Minsk
(
)
Limited coverage 
Tsmoki-Minsk II
(
)
11:00
Gomel
(
)
Limited coverage 
Impuls
(
)
12:00
Rubon
(
)
Limited coverage 
Brest
(
)
12:30
Tsmoki-Minsk Reserve
(
)
Limited coverage 
Grodno GrSU
(
)
December 5
10:00
Grodno GrSU
(
)
Limited coverage 
Grodno
(
)
10:00
Tsmoki-Minsk Reserve
(
)
Limited coverage 
Rubon
(
)
11:00
Rguor Minsk
(
)
Limited coverage 
Borisfen Mogilev
(
)
12:00
Brest
(
)
Limited coverage 
Impuls
(
)
12:30
Tsmoki-Minsk II
(
)
Limited coverage 
Gomel
(
)
December 12
11:00
Impuls
(
)
Limited coverage 
Tsmoki-Minsk Reserve
(
)
12:00
Gomel
(
)
Limited coverage 
Rguor Minsk
(
)
12:00
Rubon
(
)
Limited coverage 
Grodno
(
)
12:00
SDUSHOR Minsk
(
)
Limited coverage 
Borisfen Mogilev
(
)
12:00
Tsmoki-Minsk II
(
)
Limited coverage 
Brest
(
)
January 9, 2021
10:00
Grodno
(
)
Limited coverage 
Tsmoki-Minsk II
(
)
12:00
Borisfen Mogilev
(
)
Limited coverage 
Grodno GrSU
(
)
12:00
Gomel
(
)
Limited coverage 
Brest
(
)
12:00
Rubon
(
)
Limited coverage 
SDUSHOR Minsk
(
)
12:00
Tsmoki-Minsk Reserve
(
)
Limited coverage 
Rguor Minsk
(
)
January 16, 2021
10:00
Grodno
(
)
Limited coverage 
Impuls
(
)
10:00
SDUSHOR Minsk
(
)
Limited coverage 
Grodno GrSU
(
)
12:00
Borisfen Mogilev
(
)
Limited coverage 
Gomel
(
)
12:00
Brest
(
)
Limited coverage 
Rguor Minsk
(
)
12:30
Tsmoki-Minsk II
(
)
Limited coverage 
Tsmoki-Minsk Reserve
(
)
January 19, 2021
14:30
Grodno GrSU
(
)
Limited coverage 
Rubon
(
)
January 20, 2021
15:00
Brest
(
)
Limited coverage 
Borisfen Mogilev
(
)
15:30
Impuls
(
)
Limited coverage 
SDUSHOR Minsk
(
)
15:30
Rguor Minsk
(
)
Limited coverage 
Grodno
(
)
15:30
Tsmoki-Minsk Reserve
(
)
Limited coverage 
Gomel
(
)
January 23, 2021
10:00
Grodno GrSU
(
)
Limited coverage 
Impuls
(
)
10:00
SDUSHOR Minsk
(
)
Limited coverage 
Tsmoki-Minsk II
(
)
11:00
Gomel
(
)
Limited coverage 
Grodno
(
)
12:00
Borisfen Mogilev
(
)
Limited coverage 
Rubon
(
)
12:00
Brest
(
)
Limited coverage 
Tsmoki-Minsk Reserve
(
)
January 30, 2021
10:00
Grodno
(
)
Limited coverage 
Brest
(
)
10:00
Tsmoki-Minsk Reserve
(
)
Limited coverage 
Borisfen Mogilev
(
)
11:00
Rguor Minsk
(
)
Limited coverage 
SDUSHOR Minsk
(
)
12:00
Rubon
(
)
Limited coverage 
Impuls
(
)
12:30
Tsmoki-Minsk II
(
)
Limited coverage 
Grodno GrSU
(
)
February 2, 2021
14:30
Grodno
(
)
Limited coverage 
Borisfen Mogilev
(
)
February 3, 2021
14:30
Grodno GrSU
(
)
Limited coverage 
Gomel
(
)
15:00
Brest
(
)
Limited coverage 
SDUSHOR Minsk
(
)
15:00
Rubon
(
)
Limited coverage 
Rguor Minsk
(
)
15:30
Impuls
(
)
Limited coverage 
Tsmoki-Minsk II
(
)
February 6, 2021
10:00
Grodno GrSU
(
)
Limited coverage 
Rguor Minsk
(
)
10:00
Tsmoki-Minsk Reserve
(
)
Limited coverage 
Grodno
(
)
12:00
Borisfen Mogilev
(
)
Limited coverage 
Impuls
(
)
12:00
Rubon
(
)
Limited coverage 
Tsmoki-Minsk II
(
)
12:00
SDUSHOR Minsk
(
)
Limited coverage 
Gomel
(
)
February 13, 2021
10:00
Grodno GrSU
(
)
Limited coverage 
Brest
(
)
10:00
SDUSHOR Minsk
(
)
Limited coverage 
Tsmoki-Minsk Reserve
(
)
11:00
Impuls
(
)
Limited coverage 
Rguor Minsk
(
)
12:00
Gomel
(
)
Limited coverage 
Rubon
(
)
12:30
Tsmoki-Minsk II
(
)
Limited coverage 
Borisfen Mogilev
(
)