LiveScore.com : Basketball Livescore

Hungary Basketball Scores (powered by LiveScore)

Hungary - NBI A - Fixtures
October 2
16:00
Kecskemeti TE
(
)
 
Kaposvari
(
)
October 3
15:30
Alba Fehervar
(
)
 
Szolnoki Olaj
(
)
16:00
Koermend
(
)
 
Szedeak
(
)
16:00
OSE Lions
(
)
 
Soproni KC
(
)
16:00
PVSK Panthers
(
)
 
Zalakeramia
(
)
17:30
Debreceni EAC
(
)
 
Atomeromu SE
(
)
October 6
16:00
Zalakeramia
(
)
 
Alba Fehervar
(
)
October 7
15:00
PVSK Panthers
(
)
 
Kecskemeti TE
(
)
16:00
Atomeromu SE
(
)
 
Falco KC Szombathely
(
)
16:00
Kaposvari
(
)
 
Koermend
(
)
16:00
Szedeak
(
)
 
OSE Lions
(
)
16:00
Szolnoki Olaj
(
)
 
Debreceni EAC
(
)
18:00
Soproni KC
(
)
 
Jaszberenyi
(
)
October 10
15:00
Alba Fehervar
(
)
 
Kecskemeti TE
(
)
16:00
Atomeromu SE
(
)
 
Szolnoki Olaj
(
)
16:00
Debreceni EAC
(
)
 
Zalakeramia
(
)
16:00
Falco KC Szombathely
(
)
 
Soproni KC
(
)
16:00
Koermend
(
)
 
PVSK Panthers
(
)
16:00
OSE Lions
(
)
 
Kaposvari
(
)
October 11
16:00
Jaszberenyi
(
)
 
Szedeak
(
)
October 14
16:00
Alba Fehervar
(
)
 
Koermend
(
)
16:00
Kaposvari
(
)
 
Jaszberenyi
(
)
16:00
Kecskemeti TE
(
)
 
Debreceni EAC
(
)
16:00
PVSK Panthers
(
)
 
OSE Lions
(
)
16:00
Szedeak
(
)
 
Soproni KC
(
)
Postp.
Szolnoki Olaj
(
)
 
Falco KC Szombathely
(
)
16:00
Zalakeramia
(
)
 
Atomeromu SE
(
)
October 17
16:00
Atomeromu SE
(
)
 
Kecskemeti TE
(
)
16:00
Debreceni EAC
(
)
 
Koermend
(
)
16:00
Falco KC Szombathely
(
)
 
Szedeak
(
)
16:00
Jaszberenyi
(
)
 
PVSK Panthers
(
)
16:00
OSE Lions
(
)
 
Alba Fehervar
(
)
16:00
Soproni KC
(
)
 
Kaposvari
(
)
16:00
Szolnoki Olaj
(
)
 
Zalakeramia
(
)
October 20
16:00
Zalakeramia
(
)
 
Falco KC Szombathely
(
)
October 21
16:00
Alba Fehervar
(
)
 
Jaszberenyi
(
)
16:00
Kaposvari
(
)
 
Szedeak
(
)
16:00
Kecskemeti TE
(
)
 
Szolnoki Olaj
(
)
16:00
PVSK Panthers
(
)
 
Soproni KC
(
)
16:30
Debreceni EAC
(
)
 
OSE Lions
(
)
16:30
Koermend
(
)
 
Atomeromu SE
(
)
October 24
15:00
Zalakeramia
(
)
 
Kecskemeti TE
(
)
16:00
Atomeromu SE
(
)
 
OSE Lions
(
)
16:00
Falco KC Szombathely
(
)
 
Kaposvari
(
)
16:00
Soproni KC
(
)
 
Alba Fehervar
(
)
16:00
Szedeak
(
)
 
PVSK Panthers
(
)
16:00
Szolnoki Olaj
(
)
 
Koermend
(
)
October 25
17:00
Jaszberenyi
(
)
 
Debreceni EAC
(
)
October 28
17:00
Alba Fehervar
(
)
 
Szedeak
(
)
17:00
Atomeromu SE
(
)
 
Jaszberenyi
(
)
17:00
Kecskemeti TE
(
)
 
Falco KC Szombathely
(
)
17:00
OSE Lions
(
)
 
Szolnoki Olaj
(
)
17:00
PVSK Panthers
(
)
 
Kaposvari
(
)
17:30
Debreceni EAC
(
)
 
Soproni KC
(
)
17:30
Koermend
(
)
 
Zalakeramia
(
)
October 31
15:45
Zalakeramia
(
)
 
OSE Lions
(
)
17:00
Falco KC Szombathely
(
)
 
PVSK Panthers
(
)
17:00
Kaposvari
(
)
 
Alba Fehervar
(
)
17:00
Kecskemeti TE
(
)
 
Koermend
(
)
17:00
Soproni KC
(
)
 
Atomeromu SE
(
)
17:00
Szedeak
(
)
 
Debreceni EAC
(
)
17:00
Szolnoki Olaj
(
)
 
Jaszberenyi
(
)
November 6
17:30
Debreceni EAC
(
)
 
Kaposvari
(
)
November 7
16:00
Alba Fehervar
(
)
 
PVSK Panthers
(
)
17:00
Atomeromu SE
(
)
 
Szedeak
(
)
17:00
Jaszberenyi
(
)
 
Zalakeramia
(
)
17:00
Koermend
(
)
 
Falco KC Szombathely
(
)
17:00
OSE Lions
(
)
 
Kecskemeti TE
(
)
17:00
Soproni KC
(
)
 
Szolnoki Olaj
(
)
November 11
17:00
Kecskemeti TE
(
)
 
Jaszberenyi
(
)
November 12
17:00
Kaposvari
(
)
 
Atomeromu SE
(
)
November 13
17:00
Szedeak
(
)
 
Szolnoki Olaj
(
)
November 14
17:00
Falco KC Szombathely
(
)
 
Alba Fehervar
(
)
17:00
Koermend
(
)
 
OSE Lions
(
)
17:00
PVSK Panthers
(
)
 
Debreceni EAC
(
)
17:00
Zalakeramia
(
)
 
Soproni KC
(
)
November 21
17:00
OSE Lions
(
)
 
PVSK Panthers
(
)
November 28
17:00
Kaposvari
(
)
 
OSE Lions
(
)
December 3
17:00
Szedeak
(
)
 
Zalakeramia
(
)
December 4
17:30
Debreceni EAC
(
)
 
Alba Fehervar
(
)
December 5
17:00
Atomeromu SE
(
)
 
PVSK Panthers
(
)
17:00
Jaszberenyi
(
)
 
Koermend
(
)
17:00
OSE Lions
(
)
 
Falco KC Szombathely
(
)
17:00
Soproni KC
(
)
 
Kecskemeti TE
(
)
17:00
Szolnoki Olaj
(
)
 
Kaposvari
(
)
December 9
17:30
Falco KC Szombathely
(
)
 
Jaszberenyi
(
)
December 11
17:00
PVSK Panthers
(
)
 
Szolnoki Olaj
(
)
December 12
16:00
Alba Fehervar
(
)
 
Atomeromu SE
(
)
17:00
Falco KC Szombathely
(
)
 
Debreceni EAC
(
)
17:00
Kaposvari
(
)
 
Zalakeramia
(
)
17:00
Kecskemeti TE
(
)
 
Szedeak
(
)
17:00
OSE Lions
(
)
 
Jaszberenyi
(
)
17:30
Koermend
(
)
 
Soproni KC
(
)
December 19
15:45
Zalakeramia
(
)
 
PVSK Panthers
(
)
17:00
Atomeromu SE
(
)
 
Debreceni EAC
(
)
17:00
Jaszberenyi
(
)
 
Falco KC Szombathely
(
)
17:00
Soproni KC
(
)
 
OSE Lions
(
)
17:00
Szedeak
(
)
 
Koermend
(
)
17:00
Szolnoki Olaj
(
)
 
Alba Fehervar
(
)
December 20
17:00
Kaposvari
(
)
 
Kecskemeti TE
(
)
December 23
17:00
Alba Fehervar
(
)
 
Zalakeramia
(
)
17:00
Jaszberenyi
(
)
 
Soproni KC
(
)
17:00
Kecskemeti TE
(
)
 
PVSK Panthers
(
)
17:00
OSE Lions
(
)
 
Szedeak
(
)
17:30
Debreceni EAC
(
)
 
Szolnoki Olaj
(
)
17:30
Falco KC Szombathely
(
)
 
Atomeromu SE
(
)
17:30
Koermend
(
)
 
Kaposvari
(
)
December 27
17:00
Kecskemeti TE
(
)
 
Alba Fehervar
(
)
17:00
PVSK Panthers
(
)
 
Koermend
(
)
17:00
Soproni KC
(
)
 
Falco KC Szombathely
(
)
17:00
Szedeak
(
)
 
Jaszberenyi
(
)
17:00
Szolnoki Olaj
(
)
 
Atomeromu SE
(
)
17:00
Zalakeramia
(
)
 
Debreceni EAC
(
)
December 30
17:00
Atomeromu SE
(
)
 
Zalakeramia
(
)
17:00
Jaszberenyi
(
)
 
Kaposvari
(
)
17:00
Soproni KC
(
)
 
Szedeak
(
)
17:30
Debreceni EAC
(
)
 
Kecskemeti TE
(
)
17:30
Falco KC Szombathely
(
)
 
Szolnoki Olaj
(
)
17:30
Koermend
(
)
 
Alba Fehervar
(
)
January 8, 2021
17:00
PVSK Panthers
(
)
 
Jaszberenyi
(
)
17:00
Szedeak
(
)
 
Falco KC Szombathely
(
)
January 9, 2021
16:00
Alba Fehervar
(
)
 
OSE Lions
(
)
17:00
Kaposvari
(
)
 
Soproni KC
(
)
17:00
Kecskemeti TE
(
)
 
Atomeromu SE
(
)
17:00
Koermend
(
)
 
Debreceni EAC
(
)
17:00
Zalakeramia
(
)
 
Szolnoki Olaj
(
)
January 13, 2021
17:30
Falco KC Szombathely
(
)
 
Zalakeramia
(
)
January 15, 2021
17:00
Szedeak
(
)
 
Kaposvari
(
)
17:00
Szolnoki Olaj
(
)
 
Kecskemeti TE
(
)
January 16, 2021
17:00
Atomeromu SE
(
)
 
Koermend
(
)
17:00
Jaszberenyi
(
)
 
Alba Fehervar
(
)
17:00
OSE Lions
(
)
 
Debreceni EAC
(
)
17:00
Soproni KC
(
)
 
PVSK Panthers
(
)
January 20, 2021
17:00
Szedeak
(
)
 
Atomeromu SE
(
)
January 22, 2021
17:00
Kecskemeti TE
(
)
 
Zalakeramia
(
)
January 23, 2021
16:00
Alba Fehervar
(
)
 
Soproni KC
(
)
17:00
Debreceni EAC
(
)
 
Jaszberenyi
(
)
17:00
Kaposvari
(
)
 
Falco KC Szombathely
(
)
17:00
Koermend
(
)
 
Szolnoki Olaj
(
)
17:00
OSE Lions
(
)
 
Atomeromu SE
(
)
17:00
PVSK Panthers
(
)
 
Szedeak
(
)
January 30, 2021
17:00
Falco KC Szombathely
(
)
 
Kecskemeti TE
(
)
17:00
Jaszberenyi
(
)
 
Atomeromu SE
(
)
17:00
Kaposvari
(
)
 
PVSK Panthers
(
)
17:00
Soproni KC
(
)
 
Debreceni EAC
(
)
17:00
Szolnoki Olaj
(
)
 
OSE Lions
(
)
17:00
Zalakeramia
(
)
 
Koermend
(
)
January 31, 2021
17:00
Szedeak
(
)
 
Alba Fehervar
(
)
February 5, 2021
17:00
PVSK Panthers
(
)
 
Falco KC Szombathely
(
)
February 6, 2021
16:00
Alba Fehervar
(
)
 
Kaposvari
(
)
17:00
Atomeromu SE
(
)
 
Soproni KC
(
)
17:00
Debreceni EAC
(
)
 
Szedeak
(
)
17:00
Jaszberenyi
(
)
 
Szolnoki Olaj
(
)
17:00
Koermend
(
)
 
Kecskemeti TE
(
)
17:00
OSE Lions
(
)
 
Zalakeramia
(
)
February 10, 2021
17:00
Kaposvari
(
)
 
Debreceni EAC
(
)
17:00
Kecskemeti TE
(
)
 
OSE Lions
(
)
17:00
PVSK Panthers
(
)
 
Alba Fehervar
(
)
17:00
Szolnoki Olaj
(
)
 
Soproni KC
(
)
17:00
Zalakeramia
(
)
 
Jaszberenyi
(
)
17:30
Falco KC Szombathely
(
)
 
Koermend
(
)
February 13, 2021
16:00
Alba Fehervar
(
)
 
Falco KC Szombathely
(
)
17:00
Atomeromu SE
(
)
 
Kaposvari
(
)
17:00
Debreceni EAC
(
)
 
PVSK Panthers
(
)
17:00
OSE Lions
(
)
 
Koermend
(
)
17:00
Soproni KC
(
)
 
Zalakeramia
(
)
17:00
Szolnoki Olaj
(
)
 
Szedeak
(
)
February 14, 2021
17:00
Jaszberenyi
(
)
 
Kecskemeti TE
(
)
February 27, 2021
16:00
Alba Fehervar
(
)
 
Debreceni EAC
(
)
17:00
Falco KC Szombathely
(
)
 
OSE Lions
(
)
17:00
Kaposvari
(
)
 
Szolnoki Olaj
(
)
17:00
Kecskemeti TE
(
)
 
Soproni KC
(
)
17:00
Koermend
(
)
 
Jaszberenyi
(
)
17:00
PVSK Panthers
(
)
 
Atomeromu SE
(
)
17:00
Zalakeramia
(
)
 
Szedeak
(
)
March 6, 2021
17:00
Atomeromu SE
(
)
 
Alba Fehervar
(
)
17:00
Debreceni EAC
(
)
 
Falco KC Szombathely
(
)
17:00
Jaszberenyi
(
)
 
OSE Lions
(
)
17:00
Soproni KC
(
)
 
Koermend
(
)
17:00
Szedeak
(
)
 
Kecskemeti TE
(
)
17:00
Szolnoki Olaj
(
)
 
PVSK Panthers
(
)
17:00
Zalakeramia
(
)
 
Kaposvari
(
)