LiveScore.com : Basketball Livescore

Poland Basketball Scores (powered by LiveScore)

Poland - Energa Basket Liga women - Fixtures
October 3
15:00
Arka Gdynia
(
)
 
Politechnika Gdanska
(
)
16:00
AZS AJP Gorzow Wielkopolski
(
)
 
Artego Bydgoszcz
(
)
16:00
AZS Uniwersytet Gdanski
(
)
 
GTK Gdynia
(
)
16:00
CTL Zaglebie Sosnowiec
(
)
 
Sleza Wroclaw
(
)
16:00
Polkowice
(
)
 
AZS UMCS Lublin
(
)
16:00
Torun
(
)
 
AZS Poznan
(
)
October 7
16:00
AZS Poznan
(
)
 
AZS Uniwersytet Gdanski
(
)
16:00
Arka Gdynia
(
)
 
AZS AJP Gorzow Wielkopolski
(
)
16:00
Artego Bydgoszcz
(
)
 
AZS UMCS Lublin
(
)
16:00
Politechnika Gdanska
(
)
 
GTK Gdynia
(
)
16:00
Polkowice
(
)
 
CTL Zaglebie Sosnowiec
(
)
16:00
Sleza Wroclaw
(
)
 
Torun
(
)
October 10
16:00
AZS AJP Gorzow Wielkopolski
(
)
 
Politechnika Gdanska
(
)
16:00
AZS UMCS Lublin
(
)
 
Arka Gdynia
(
)
16:00
AZS Uniwersytet Gdanski
(
)
 
Sleza Wroclaw
(
)
16:00
CTL Zaglebie Sosnowiec
(
)
 
Artego Bydgoszcz
(
)
16:00
GTK Gdynia
(
)
 
AZS Poznan
(
)
October 13
16:00
Torun
(
)
 
Polkowice
(
)
October 17
15:00
Arka Gdynia
(
)
 
CTL Zaglebie Sosnowiec
(
)
16:00
AZS AJP Gorzow Wielkopolski
(
)
 
AZS UMCS Lublin
(
)
16:00
Artego Bydgoszcz
(
)
 
Torun
(
)
16:00
Politechnika Gdanska
(
)
 
AZS Poznan
(
)
16:00
Polkowice
(
)
 
AZS Uniwersytet Gdanski
(
)
16:00
Sleza Wroclaw
(
)
 
GTK Gdynia
(
)
October 24
16:00
AZS Poznan
(
)
 
Sleza Wroclaw
(
)
16:00
AZS UMCS Lublin
(
)
 
Politechnika Gdanska
(
)
16:00
AZS Uniwersytet Gdanski
(
)
 
Artego Bydgoszcz
(
)
16:00
CTL Zaglebie Sosnowiec
(
)
 
AZS AJP Gorzow Wielkopolski
(
)
16:00
GTK Gdynia
(
)
 
Polkowice
(
)
16:00
Torun
(
)
 
Arka Gdynia
(
)
October 31
16:00
Arka Gdynia
(
)
 
AZS Uniwersytet Gdanski
(
)
17:00
AZS AJP Gorzow Wielkopolski
(
)
 
Torun
(
)
17:00
AZS UMCS Lublin
(
)
 
CTL Zaglebie Sosnowiec
(
)
17:00
Artego Bydgoszcz
(
)
 
GTK Gdynia
(
)
17:00
Politechnika Gdanska
(
)
 
Sleza Wroclaw
(
)
17:00
Polkowice
(
)
 
AZS Poznan
(
)
November 7
17:00
AZS Poznan
(
)
 
Artego Bydgoszcz
(
)
17:00
AZS Uniwersytet Gdanski
(
)
 
AZS AJP Gorzow Wielkopolski
(
)
17:00
CTL Zaglebie Sosnowiec
(
)
 
Politechnika Gdanska
(
)
17:00
GTK Gdynia
(
)
 
Arka Gdynia
(
)
17:00
Polkowice
(
)
 
Sleza Wroclaw
(
)
17:00
Torun
(
)
 
AZS UMCS Lublin
(
)
November 21
16:00
Arka Gdynia
(
)
 
AZS Poznan
(
)
17:00
AZS AJP Gorzow Wielkopolski
(
)
 
GTK Gdynia
(
)
17:00
AZS Uniwersytet Gdanski
(
)
 
AZS UMCS Lublin
(
)
17:00
Artego Bydgoszcz
(
)
 
Sleza Wroclaw
(
)
17:00
CTL Zaglebie Sosnowiec
(
)
 
Torun
(
)
17:00
Politechnika Gdanska
(
)
 
Polkowice
(
)
November 28
17:00
AZS Poznan
(
)
 
AZS AJP Gorzow Wielkopolski
(
)
17:00
AZS Uniwersytet Gdanski
(
)
 
CTL Zaglebie Sosnowiec
(
)
17:00
GTK Gdynia
(
)
 
AZS UMCS Lublin
(
)
17:00
Polkowice
(
)
 
Artego Bydgoszcz
(
)
17:00
Sleza Wroclaw
(
)
 
Arka Gdynia
(
)
17:00
Torun
(
)
 
Politechnika Gdanska
(
)
December 5
16:00
Arka Gdynia
(
)
 
Polkowice
(
)
17:00
AZS AJP Gorzow Wielkopolski
(
)
 
Sleza Wroclaw
(
)
17:00
AZS Poznan
(
)
 
AZS UMCS Lublin
(
)
17:00
CTL Zaglebie Sosnowiec
(
)
 
GTK Gdynia
(
)
17:00
Politechnika Gdanska
(
)
 
Artego Bydgoszcz
(
)
17:00
Torun
(
)
 
AZS Uniwersytet Gdanski
(
)
December 12
17:00
AZS Poznan
(
)
 
CTL Zaglebie Sosnowiec
(
)
17:00
AZS Uniwersytet Gdanski
(
)
 
Politechnika Gdanska
(
)
17:00
Artego Bydgoszcz
(
)
 
Arka Gdynia
(
)
17:00
GTK Gdynia
(
)
 
Torun
(
)
17:00
Polkowice
(
)
 
AZS AJP Gorzow Wielkopolski
(
)
17:00
Sleza Wroclaw
(
)
 
AZS UMCS Lublin
(
)
December 19
17:00
AZS Poznan
(
)
 
Torun
(
)
17:00
AZS UMCS Lublin
(
)
 
Polkowice
(
)
17:00
Artego Bydgoszcz
(
)
 
AZS AJP Gorzow Wielkopolski
(
)
17:00
GTK Gdynia
(
)
 
AZS Uniwersytet Gdanski
(
)
17:00
Politechnika Gdanska
(
)
 
Arka Gdynia
(
)
17:00
Sleza Wroclaw
(
)
 
CTL Zaglebie Sosnowiec
(
)
December 27
17:00
AZS AJP Gorzow Wielkopolski
(
)
 
Arka Gdynia
(
)
17:00
AZS UMCS Lublin
(
)
 
Artego Bydgoszcz
(
)
17:00
AZS Uniwersytet Gdanski
(
)
 
AZS Poznan
(
)
17:00
CTL Zaglebie Sosnowiec
(
)
 
Polkowice
(
)
17:00
GTK Gdynia
(
)
 
Politechnika Gdanska
(
)
17:00
Torun
(
)
 
Sleza Wroclaw
(
)
January 2, 2021
16:00
Arka Gdynia
(
)
 
AZS UMCS Lublin
(
)
17:00
AZS Poznan
(
)
 
GTK Gdynia
(
)
17:00
Artego Bydgoszcz
(
)
 
CTL Zaglebie Sosnowiec
(
)
17:00
Politechnika Gdanska
(
)
 
AZS AJP Gorzow Wielkopolski
(
)
17:00
Polkowice
(
)
 
Torun
(
)
17:00
Sleza Wroclaw
(
)
 
AZS Uniwersytet Gdanski
(
)
January 9, 2021
17:00
AZS Poznan
(
)
 
Politechnika Gdanska
(
)
17:00
AZS UMCS Lublin
(
)
 
AZS AJP Gorzow Wielkopolski
(
)
17:00
AZS Uniwersytet Gdanski
(
)
 
Polkowice
(
)
17:00
CTL Zaglebie Sosnowiec
(
)
 
Arka Gdynia
(
)
17:00
GTK Gdynia
(
)
 
Sleza Wroclaw
(
)
17:00
Torun
(
)
 
Artego Bydgoszcz
(
)
January 16, 2021
16:00
Arka Gdynia
(
)
 
Torun
(
)
17:00
AZS AJP Gorzow Wielkopolski
(
)
 
CTL Zaglebie Sosnowiec
(
)
17:00
Artego Bydgoszcz
(
)
 
AZS Uniwersytet Gdanski
(
)
17:00
Politechnika Gdanska
(
)
 
AZS UMCS Lublin
(
)
17:00
Polkowice
(
)
 
GTK Gdynia
(
)
17:00
Sleza Wroclaw
(
)
 
AZS Poznan
(
)
January 23, 2021
17:00
AZS Poznan
(
)
 
Polkowice
(
)
17:00
AZS Uniwersytet Gdanski
(
)
 
Arka Gdynia
(
)
17:00
CTL Zaglebie Sosnowiec
(
)
 
AZS UMCS Lublin
(
)
17:00
GTK Gdynia
(
)
 
Artego Bydgoszcz
(
)
17:00
Sleza Wroclaw
(
)
 
Politechnika Gdanska
(
)
17:00
Torun
(
)
 
AZS AJP Gorzow Wielkopolski
(
)
January 30, 2021
16:00
Arka Gdynia
(
)
 
GTK Gdynia
(
)
17:00
AZS AJP Gorzow Wielkopolski
(
)
 
AZS Uniwersytet Gdanski
(
)
17:00
AZS UMCS Lublin
(
)
 
Torun
(
)
17:00
Artego Bydgoszcz
(
)
 
AZS Poznan
(
)
17:00
Politechnika Gdanska
(
)
 
CTL Zaglebie Sosnowiec
(
)
17:00
Polkowice
(
)
 
Sleza Wroclaw
(
)
February 13, 2021
17:00
AZS Poznan
(
)
 
Arka Gdynia
(
)
17:00
AZS UMCS Lublin
(
)
 
AZS Uniwersytet Gdanski
(
)
17:00
GTK Gdynia
(
)
 
AZS AJP Gorzow Wielkopolski
(
)
17:00
Polkowice
(
)
 
Politechnika Gdanska
(
)
17:00
Sleza Wroclaw
(
)
 
Artego Bydgoszcz
(
)
17:00
Torun
(
)
 
CTL Zaglebie Sosnowiec
(
)
February 20, 2021
16:00
Arka Gdynia
(
)
 
Sleza Wroclaw
(
)
17:00
AZS AJP Gorzow Wielkopolski
(
)
 
AZS Poznan
(
)
17:00
AZS UMCS Lublin
(
)
 
GTK Gdynia
(
)
17:00
Artego Bydgoszcz
(
)
 
Polkowice
(
)
17:00
CTL Zaglebie Sosnowiec
(
)
 
AZS Uniwersytet Gdanski
(
)
17:00
Politechnika Gdanska
(
)
 
Torun
(
)
February 27, 2021
17:00
AZS UMCS Lublin
(
)
 
AZS Poznan
(
)
17:00
AZS Uniwersytet Gdanski
(
)
 
Torun
(
)
17:00
Artego Bydgoszcz
(
)
 
Politechnika Gdanska
(
)
17:00
GTK Gdynia
(
)
 
CTL Zaglebie Sosnowiec
(
)
17:00
Polkowice
(
)
 
Arka Gdynia
(
)
17:00
Sleza Wroclaw
(
)
 
AZS AJP Gorzow Wielkopolski
(
)
March 3, 2021
16:00
Arka Gdynia
(
)
 
Artego Bydgoszcz
(
)
17:00
AZS AJP Gorzow Wielkopolski
(
)
 
Polkowice
(
)
17:00
AZS UMCS Lublin
(
)
 
Sleza Wroclaw
(
)
17:00
CTL Zaglebie Sosnowiec
(
)
 
AZS Poznan
(
)
17:00
Politechnika Gdanska
(
)
 
AZS Uniwersytet Gdanski
(
)
17:00
Torun
(
)
 
GTK Gdynia
(
)