LiveScore.com : Basketball Livescore

Poland Basketball Scores (powered by LiveScore)

Poland - Energa Basket Liga - Fixtures
September 26
FT
Ostrow Wielkopolski
79
(
14
19
21
25
)
 
Start Lublin
74
(
23
16
25
10
)
September 27
15:35
Rosa Radom
(
)
 
Polski Cukier Torun
(
)
September 29
15:30
Asseco Gdynia
(
)
 
GTK Gliwice
(
)
15:35
Legia Warsaw
(
)
 
Spojnia Stargard
(
)
17:00
Trefl Sopot
(
)
 
Ostrow Wielkopolski
(
)
18:00
Slask Wroclaw
(
)
 
Starogard Gdanski
(
)
September 30
15:35
King Wilki Morskie Szczecin
(
)
 
Anwil Wloclawek
(
)
16:30
Stelmet Zielona Gora
(
)
 
Dabrowa Gornicza
(
)
18:00
Rosa Radom
(
)
 
Start Lublin
(
)
October 1
15:35
Polski Cukier Torun
(
)
 
Astoria Bydgoszcz
(
)
October 3
15:35
Anwil Wloclawek
(
)
 
Legia Warsaw
(
)
October 4
15:30
Spojnia Stargard
(
)
 
Dabrowa Gornicza
(
)
15:35
Trefl Sopot
(
)
 
Start Lublin
(
)
16:00
Ostrow Wielkopolski
(
)
 
Slask Wroclaw
(
)
18:00
GTK Gliwice
(
)
 
Starogard Gdanski
(
)
October 5
15:35
Asseco Gdynia
(
)
 
King Wilki Morskie Szczecin
(
)
October 7
17:30
Polski Cukier Torun
(
)
 
Stelmet Zielona Gora
(
)
17:30
Rosa Radom
(
)
 
Astoria Bydgoszcz
(
)
October 8
15:35
Legia Warsaw
(
)
 
Asseco Gdynia
(
)
October 9
17:30
Starogard Gdanski
(
)
 
King Wilki Morskie Szczecin
(
)
18:25
Start Lublin
(
)
 
Slask Wroclaw
(
)
October 10
15:35
Rosa Radom
(
)
 
Trefl Sopot
(
)
17:30
Dabrowa Gornicza
(
)
 
Anwil Wloclawek
(
)
October 11
15:35
GTK Gliwice
(
)
 
Ostrow Wielkopolski
(
)
October 12
17:00
Polski Cukier Torun
(
)
 
Spojnia Stargard
(
)
October 14
17:00
Astoria Bydgoszcz
(
)
 
Stelmet Zielona Gora
(
)
October 15
16:00
Dabrowa Gornicza
(
)
 
Polski Cukier Torun
(
)
October 16
15:35
Starogard Gdanski
(
)
 
Legia Warsaw
(
)
October 17
16:00
Astoria Bydgoszcz
(
)
 
Spojnia Stargard
(
)
16:00
Ostrow Wielkopolski
(
)
 
King Wilki Morskie Szczecin
(
)
16:00
Slask Wroclaw
(
)
 
Trefl Sopot
(
)
October 18
16:00
Polski Cukier Torun
(
)
 
Anwil Wloclawek
(
)
16:00
Start Lublin
(
)
 
GTK Gliwice
(
)
October 19
16:00
Asseco Gdynia
(
)
 
Dabrowa Gornicza
(
)
October 21
16:00
Stelmet Zielona Gora
(
)
 
Rosa Radom
(
)
October 22
16:00
Trefl Sopot
(
)
 
GTK Gliwice
(
)
October 23
16:00
Start Lublin
(
)
 
King Wilki Morskie Szczecin
(
)
October 24
16:00
Anwil Wloclawek
(
)
 
Astoria Bydgoszcz
(
)
16:00
Legia Warsaw
(
)
 
Ostrow Wielkopolski
(
)
16:00
Stelmet Zielona Gora
(
)
 
Spojnia Stargard
(
)
October 25
17:00
Polski Cukier Torun
(
)
 
Asseco Gdynia
(
)
17:00
Rosa Radom
(
)
 
Slask Wroclaw
(
)
17:00
Starogard Gdanski
(
)
 
Dabrowa Gornicza
(
)
October 29
17:00
Trefl Sopot
(
)
 
King Wilki Morskie Szczecin
(
)
October 30
Postp.
Anwil Wloclawek
(
)
 
Stelmet Zielona Gora
(
)
17:00
Asseco Gdynia
(
)
 
Astoria Bydgoszcz
(
)
October 31
17:00
GTK Gliwice
(
)
 
Slask Wroclaw
(
)
17:00
Polski Cukier Torun
(
)
 
Starogard Gdanski
(
)
17:00
Spojnia Stargard
(
)
 
Rosa Radom
(
)
17:00
Start Lublin
(
)
 
Legia Warsaw
(
)
November 2
17:00
Ostrow Wielkopolski
(
)
 
Dabrowa Gornicza
(
)
November 4
17:00
Stelmet Zielona Gora
(
)
 
Asseco Gdynia
(
)
November 5
17:00
Legia Warsaw
(
)
 
Trefl Sopot
(
)
November 6
17:00
Slask Wroclaw
(
)
 
King Wilki Morskie Szczecin
(
)
November 7
17:00
Dabrowa Gornicza
(
)
 
Start Lublin
(
)
17:00
Ostrow Wielkopolski
(
)
 
Polski Cukier Torun
(
)
November 8
17:00
Anwil Wloclawek
(
)
 
Spojnia Stargard
(
)
17:00
Astoria Bydgoszcz
(
)
 
Starogard Gdanski
(
)
17:00
Rosa Radom
(
)
 
GTK Gliwice
(
)
November 11
Postp.
Starogard Gdanski
(
)
 
Stelmet Zielona Gora
(
)
November 13
17:00
Asseco Gdynia
(
)
 
Spojnia Stargard
(
)
November 14
17:00
Anwil Wloclawek
(
)
 
Rosa Radom
(
)
17:00
Ostrow Wielkopolski
(
)
 
Astoria Bydgoszcz
(
)
November 15
17:00
GTK Gliwice
(
)
 
King Wilki Morskie Szczecin
(
)
17:00
Slask Wroclaw
(
)
 
Legia Warsaw
(
)
November 16
17:00
Dabrowa Gornicza
(
)
 
Trefl Sopot
(
)
November 17
17:00
Asseco Gdynia
(
)
 
Starogard Gdanski
(
)
November 19
17:00
Rosa Radom
(
)
 
King Wilki Morskie Szczecin
(
)
November 20
17:00
Spojnia Stargard
(
)
 
Starogard Gdanski
(
)
November 21
17:00
Astoria Bydgoszcz
(
)
 
Start Lublin
(
)
17:00
Legia Warsaw
(
)
 
GTK Gliwice
(
)
17:00
Stelmet Zielona Gora
(
)
 
Ostrow Wielkopolski
(
)
November 22
17:00
Anwil Wloclawek
(
)
 
Asseco Gdynia
(
)
17:00
Dabrowa Gornicza
(
)
 
Slask Wroclaw
(
)
17:00
Polski Cukier Torun
(
)
 
Trefl Sopot
(
)
December 3
17:00
Anwil Wloclawek
(
)
 
Slask Wroclaw
(
)
Postp.
Stelmet Zielona Gora
(
)
 
Start Lublin
(
)
December 4
17:00
Trefl Sopot
(
)
 
Astoria Bydgoszcz
(
)
December 5
17:00
Anwil Wloclawek
(
)
 
Starogard Gdanski
(
)
17:00
Ostrow Wielkopolski
(
)
 
Spojnia Stargard
(
)
December 6
17:00
GTK Gliwice
(
)
 
Dabrowa Gornicza
(
)
17:00
King Wilki Morskie Szczecin
(
)
 
Legia Warsaw
(
)
December 7
17:00
Asseco Gdynia
(
)
 
Rosa Radom
(
)
17:00
Slask Wroclaw
(
)
 
Polski Cukier Torun
(
)
December 10
17:00
Stelmet Zielona Gora
(
)
 
Trefl Sopot
(
)
December 11
17:00
Dabrowa Gornicza
(
)
 
King Wilki Morskie Szczecin
(
)
17:00
Polski Cukier Torun
(
)
 
GTK Gliwice
(
)
December 12
17:00
Astoria Bydgoszcz
(
)
 
Slask Wroclaw
(
)
17:00
Start Lublin
(
)
 
Spojnia Stargard
(
)
December 13
17:00
Ostrow Wielkopolski
(
)
 
Anwil Wloclawek
(
)
17:00
Rosa Radom
(
)
 
Legia Warsaw
(
)
December 14
17:00
Starogard Gdanski
(
)
 
Asseco Gdynia
(
)
December 16
17:00
Polski Cukier Torun
(
)
 
King Wilki Morskie Szczecin
(
)
December 17
17:00
Starogard Gdanski
(
)
 
Rosa Radom
(
)
17:00
Stelmet Zielona Gora
(
)
 
Slask Wroclaw
(
)
December 18
17:00
Spojnia Stargard
(
)
 
Trefl Sopot
(
)
December 19
17:00
Anwil Wloclawek
(
)
 
Start Lublin
(
)
17:00
Astoria Bydgoszcz
(
)
 
GTK Gliwice
(
)
17:00
Dabrowa Gornicza
(
)
 
Legia Warsaw
(
)
December 20
17:00
Ostrow Wielkopolski
(
)
 
Asseco Gdynia
(
)
December 23
17:00
GTK Gliwice
(
)
 
Stelmet Zielona Gora
(
)
17:00
Legia Warsaw
(
)
 
Polski Cukier Torun
(
)
17:00
Slask Wroclaw
(
)
 
Spojnia Stargard
(
)
December 26
17:00
Trefl Sopot
(
)
 
Anwil Wloclawek
(
)
December 27
17:00
Dabrowa Gornicza
(
)
 
Rosa Radom
(
)
17:00
King Wilki Morskie Szczecin
(
)
 
Astoria Bydgoszcz
(
)
17:00
Ostrow Wielkopolski
(
)
 
Starogard Gdanski
(
)
17:00
Start Lublin
(
)
 
Asseco Gdynia
(
)
December 29
17:00
King Wilki Morskie Szczecin
(
)
 
Stelmet Zielona Gora
(
)
17:00
Spojnia Stargard
(
)
 
GTK Gliwice
(
)
December 30
17:00
Asseco Gdynia
(
)
 
Trefl Sopot
(
)
17:00
Astoria Bydgoszcz
(
)
 
Legia Warsaw
(
)
17:00
Polski Cukier Torun
(
)
 
Dabrowa Gornicza
(
)
17:00
Rosa Radom
(
)
 
Ostrow Wielkopolski
(
)
17:00
Slask Wroclaw
(
)
 
Anwil Wloclawek
(
)
17:00
Starogard Gdanski
(
)
 
Start Lublin
(
)
January 1, 2021
17:00
King Wilki Morskie Szczecin
(
)
 
Spojnia Stargard
(
)
January 2, 2021
17:00
GTK Gliwice
(
)
 
Anwil Wloclawek
(
)
17:00
Start Lublin
(
)
 
Ostrow Wielkopolski
(
)
January 3, 2021
17:00
Asseco Gdynia
(
)
 
Slask Wroclaw
(
)
17:00
Dabrowa Gornicza
(
)
 
Astoria Bydgoszcz
(
)
17:00
Legia Warsaw
(
)
 
Stelmet Zielona Gora
(
)
17:00
Starogard Gdanski
(
)
 
Trefl Sopot
(
)
January 4, 2021
17:00
Polski Cukier Torun
(
)
 
Rosa Radom
(
)
January 6, 2021
17:00
Dabrowa Gornicza
(
)
 
Stelmet Zielona Gora
(
)
January 7, 2021
17:00
Spojnia Stargard
(
)
 
Legia Warsaw
(
)
January 8, 2021
17:00
Astoria Bydgoszcz
(
)
 
Polski Cukier Torun
(
)
17:00
Start Lublin
(
)
 
Rosa Radom
(
)
January 9, 2021
17:00
Anwil Wloclawek
(
)
 
King Wilki Morskie Szczecin
(
)
17:00
Starogard Gdanski
(
)
 
Slask Wroclaw
(
)
January 10, 2021
17:00
Asseco Gdynia
(
)
 
GTK Gliwice
(
)
17:00
Ostrow Wielkopolski
(
)
 
Trefl Sopot
(
)
January 13, 2021
17:00
Stelmet Zielona Gora
(
)
 
Polski Cukier Torun
(
)
January 14, 2021
17:00
Slask Wroclaw
(
)
 
Ostrow Wielkopolski
(
)
January 15, 2021
17:00
Astoria Bydgoszcz
(
)
 
Rosa Radom
(
)
January 16, 2021
17:00
Starogard Gdanski
(
)
 
GTK Gliwice
(
)
17:00
Start Lublin
(
)
 
Trefl Sopot
(
)
January 17, 2021
17:00
Dabrowa Gornicza
(
)
 
Spojnia Stargard
(
)
17:00
King Wilki Morskie Szczecin
(
)
 
Asseco Gdynia
(
)
17:00
Legia Warsaw
(
)
 
Anwil Wloclawek
(
)
January 20, 2021
17:00
Stelmet Zielona Gora
(
)
 
Astoria Bydgoszcz
(
)
January 21, 2021
17:00
Spojnia Stargard
(
)
 
Polski Cukier Torun
(
)
January 23, 2021
17:00
Anwil Wloclawek
(
)
 
Dabrowa Gornicza
(
)
17:00
Ostrow Wielkopolski
(
)
 
GTK Gliwice
(
)
17:00
Trefl Sopot
(
)
 
Rosa Radom
(
)
January 24, 2021
17:00
Asseco Gdynia
(
)
 
Legia Warsaw
(
)
17:00
King Wilki Morskie Szczecin
(
)
 
Starogard Gdanski
(
)
17:00
Slask Wroclaw
(
)
 
Start Lublin
(
)
January 27, 2021
17:00
Rosa Radom
(
)
 
Stelmet Zielona Gora
(
)
January 28, 2021
17:00
Dabrowa Gornicza
(
)
 
Asseco Gdynia
(
)
January 29, 2021
17:00
Legia Warsaw
(
)
 
Starogard Gdanski
(
)
January 30, 2021
17:00
Anwil Wloclawek
(
)
 
Polski Cukier Torun
(
)
17:00
Trefl Sopot
(
)
 
Slask Wroclaw
(
)
January 31, 2021
17:00
GTK Gliwice
(
)
 
Start Lublin
(
)
17:00
King Wilki Morskie Szczecin
(
)
 
Ostrow Wielkopolski
(
)
17:00
Spojnia Stargard
(
)
 
Astoria Bydgoszcz
(
)
February 4, 2021
17:00
Spojnia Stargard
(
)
 
Stelmet Zielona Gora
(
)
February 5, 2021
17:00
Dabrowa Gornicza
(
)
 
Starogard Gdanski
(
)
February 6, 2021
17:00
Astoria Bydgoszcz
(
)
 
Anwil Wloclawek
(
)
17:00
GTK Gliwice
(
)
 
Trefl Sopot
(
)
17:00
Ostrow Wielkopolski
(
)
 
Legia Warsaw
(
)
February 7, 2021
17:00
Asseco Gdynia
(
)
 
Polski Cukier Torun
(
)
17:00
King Wilki Morskie Szczecin
(
)
 
Start Lublin
(
)
February 8, 2021
17:00
Slask Wroclaw
(
)
 
Rosa Radom
(
)
February 25, 2021
17:00
Stelmet Zielona Gora
(
)
 
Anwil Wloclawek
(
)
February 26, 2021
17:00
Legia Warsaw
(
)
 
Start Lublin
(
)
February 27, 2021
17:00
Astoria Bydgoszcz
(
)
 
Asseco Gdynia
(
)
17:00
Dabrowa Gornicza
(
)
 
Ostrow Wielkopolski
(
)
17:00
Slask Wroclaw
(
)
 
GTK Gliwice
(
)
February 28, 2021
17:00
King Wilki Morskie Szczecin
(
)
 
Trefl Sopot
(
)
17:00
Rosa Radom
(
)
 
Spojnia Stargard
(
)
March 1, 2021
17:00
Starogard Gdanski
(
)
 
Polski Cukier Torun
(
)
March 3, 2021
17:00
Asseco Gdynia
(
)
 
Stelmet Zielona Gora
(
)
March 5, 2021
17:00
Trefl Sopot
(
)
 
Legia Warsaw
(
)
March 6, 2021
17:00
GTK Gliwice
(
)
 
Rosa Radom
(
)
17:00
Spojnia Stargard
(
)
 
Anwil Wloclawek
(
)
17:00
Starogard Gdanski
(
)
 
Astoria Bydgoszcz
(
)
17:00
Start Lublin
(
)
 
Dabrowa Gornicza
(
)
March 7, 2021
17:00
King Wilki Morskie Szczecin
(
)
 
Slask Wroclaw
(
)
March 10, 2021
17:00
Stelmet Zielona Gora
(
)
 
Starogard Gdanski
(
)
March 11, 2021
17:00
Legia Warsaw
(
)
 
Slask Wroclaw
(
)
17:00
Polski Cukier Torun
(
)
 
Ostrow Wielkopolski
(
)
March 12, 2021
17:00
Spojnia Stargard
(
)
 
Asseco Gdynia
(
)
17:00
Trefl Sopot
(
)
 
Dabrowa Gornicza
(
)
March 13, 2021
17:00
Astoria Bydgoszcz
(
)
 
Ostrow Wielkopolski
(
)
March 14, 2021
17:00
King Wilki Morskie Szczecin
(
)
 
GTK Gliwice
(
)
17:00
Rosa Radom
(
)
 
Anwil Wloclawek
(
)
March 15, 2021
17:00
Polski Cukier Torun
(
)
 
Start Lublin
(
)
17:00
Slask Wroclaw
(
)
 
Dabrowa Gornicza
(
)
March 17, 2021
17:00
Asseco Gdynia
(
)
 
Anwil Wloclawek
(
)
17:00
GTK Gliwice
(
)
 
Legia Warsaw
(
)
17:00
King Wilki Morskie Szczecin
(
)
 
Rosa Radom
(
)
17:00
Ostrow Wielkopolski
(
)
 
Stelmet Zielona Gora
(
)
17:00
Starogard Gdanski
(
)
 
Spojnia Stargard
(
)
March 18, 2021
17:00
Start Lublin
(
)
 
Astoria Bydgoszcz
(
)
17:00
Trefl Sopot
(
)
 
Polski Cukier Torun
(
)
March 20, 2021
17:00
Start Lublin
(
)
 
Stelmet Zielona Gora
(
)
March 21, 2021
17:00
Astoria Bydgoszcz
(
)
 
Trefl Sopot
(
)
17:00
Dabrowa Gornicza
(
)
 
GTK Gliwice
(
)
17:00
Legia Warsaw
(
)
 
King Wilki Morskie Szczecin
(
)
17:00
Polski Cukier Torun
(
)
 
Slask Wroclaw
(
)
17:00
Rosa Radom
(
)
 
Asseco Gdynia
(
)
17:00
Spojnia Stargard
(
)
 
Ostrow Wielkopolski
(
)
17:00
Starogard Gdanski
(
)
 
Anwil Wloclawek
(
)