LiveScore.com : Basketball Livescore

Spain Basketball Scores (powered by LiveScore)

Spain - Liga ACB - Fixtures
January 23
17:00
CB Murcia
(
)
 
Burgos
(
)
17:00
Fuenlabrada
(
)
 
Gran Canaria
(
)
19:45
Bilbao Basket
(
)
 
Basket Zaragoza
(
)
19:45
Real Betis
(
)
 
Unicaja
(
)
January 24
11:30
Real Madrid
(
)
 
Basquet Club Andorra
(
)
12:00
Iberostar Tenerife
(
)
 
Manresa
(
)
16:00
Gipuzkoa Basket
(
)
 
Barcelona
(
)
17:30
Valencia
(
)
 
Saski Baskonia
(
)
January 26
17:00
CB Murcia
(
)
 
Manresa
(
)
January 30
17:00
Joventut
(
)
 
Fuenlabrada
(
)
17:00
Rio Natura Monbus
(
)
 
Bilbao Basket
(
)
19:45
Basquet Club Andorra
(
)
 
Iberostar Tenerife
(
)
19:45
Gipuzkoa Basket
(
)
 
Estudiantes
(
)
January 31
11:30
Barcelona
(
)
 
CB Murcia
(
)
11:30
Manresa
(
)
 
Burgos
(
)
16:00
Saski Baskonia
(
)
 
Basket Zaragoza
(
)
17:30
Unicaja
(
)
 
Valencia
(
)
19:00
Real Madrid
(
)
 
Gran Canaria
(
)
February 2
19:30
Real Madrid
(
)
 
CB Murcia
(
)
February 3
19:30
Estudiantes
(
)
 
Basket Zaragoza
(
)
February 6
17:00
Basket Zaragoza
(
)
 
Rio Natura Monbus
(
)
17:00
Burgos
(
)
 
Basquet Club Andorra
(
)
17:00
Gran Canaria
(
)
 
Manresa
(
)
19:45
Bilbao Basket
(
)
 
Barcelona
(
)
19:45
Valencia
(
)
 
Real Betis
(
)
February 7
11:30
Fuenlabrada
(
)
 
Unicaja
(
)
16:00
CB Murcia
(
)
 
Joventut
(
)
17:30
Estudiantes
(
)
 
Real Madrid
(
)
19:00
Iberostar Tenerife
(
)
 
Saski Baskonia
(
)
February 9
19:30
Basquet Club Andorra
(
)
 
Rio Natura Monbus
(
)
February 27
17:00
Manresa
(
)
 
CB Murcia
(
)
17:00
Unicaja
(
)
 
Estudiantes
(
)
19:45
Gipuzkoa Basket
(
)
 
Bilbao Basket
(
)
19:45
Real Madrid
(
)
 
Burgos
(
)
February 28
11:30
Basquet Club Andorra
(
)
 
Valencia
(
)
11:30
Rio Natura Monbus
(
)
 
Iberostar Tenerife
(
)
16:00
Real Betis
(
)
 
Basket Zaragoza
(
)
17:30
Joventut
(
)
 
Barcelona
(
)
19:00
Saski Baskonia
(
)
 
Fuenlabrada
(
)
March 3
17:00
Rio Natura Monbus
(
)
 
Estudiantes
(
)
March 6
17:00
Gran Canaria
(
)
 
Estudiantes
(
)
19:45
Basket Zaragoza
(
)
 
Joventut
(
)
19:45
Fuenlabrada
(
)
 
Gipuzkoa Basket
(
)
March 7
11:30
Bilbao Basket
(
)
 
Real Betis
(
)
11:30
CB Murcia
(
)
 
Real Madrid
(
)
16:00
Rio Natura Monbus
(
)
 
Saski Baskonia
(
)
17:30
Barcelona
(
)
 
Unicaja
(
)
19:00
Valencia
(
)
 
Manresa
(
)
March 13
17:00
Burgos
(
)
 
Iberostar Tenerife
(
)
17:00
Joventut
(
)
 
Rio Natura Monbus
(
)
19:45
Barcelona
(
)
 
Basket Zaragoza
(
)
19:45
Unicaja
(
)
 
Gran Canaria
(
)
March 14
11:30
Estudiantes
(
)
 
Bilbao Basket
(
)
11:30
Manresa
(
)
 
Fuenlabrada
(
)
16:00
Gipuzkoa Basket
(
)
 
Valencia
(
)
17:30
Saski Baskonia
(
)
 
Real Madrid
(
)
19:00
Real Betis
(
)
 
Basquet Club Andorra
(
)
March 16
19:30
Barcelona
(
)
 
Estudiantes
(
)
March 17
19:30
Fuenlabrada
(
)
 
Basquet Club Andorra
(
)
March 20
17:00
Iberostar Tenerife
(
)
 
CB Murcia
(
)
17:00
Rio Natura Monbus
(
)
 
Unicaja
(
)
19:45
Basket Zaragoza
(
)
 
Estudiantes
(
)
19:45
Burgos
(
)
 
Joventut
(
)
March 21
11:30
Basquet Club Andorra
(
)
 
Manresa
(
)
12:00
Gran Canaria
(
)
 
Gipuzkoa Basket
(
)
16:00
Real Madrid
(
)
 
Real Betis
(
)
17:30
Valencia
(
)
 
Barcelona
(
)
19:00
Bilbao Basket
(
)
 
Saski Baskonia
(
)
March 23
17:00
Rio Natura Monbus
(
)
 
Real Madrid
(
)
19:30
Fuenlabrada
(
)
 
CB Murcia
(
)
March 27
17:00
Joventut
(
)
 
Real Betis
(
)
17:00
Unicaja
(
)
 
Burgos
(
)
19:45
Gipuzkoa Basket
(
)
 
Rio Natura Monbus
(
)
19:45
Manresa
(
)
 
Real Madrid
(
)
March 28
10:30
Barcelona
(
)
 
Fuenlabrada
(
)
10:30
Estudiantes
(
)
 
Basquet Club Andorra
(
)
15:00
Saski Baskonia
(
)
 
Gran Canaria
(
)
16:30
Iberostar Tenerife
(
)
 
Valencia
(
)
18:00
CB Murcia
(
)
 
Bilbao Basket
(
)
April 1
18:30
Estudiantes
(
)
 
Joventut
(
)
April 3
16:00
Fuenlabrada
(
)
 
Rio Natura Monbus
(
)
16:00
Real Betis
(
)
 
Iberostar Tenerife
(
)
18:45
Bilbao Basket
(
)
 
Manresa
(
)
18:45
Gran Canaria
(
)
 
Basket Zaragoza
(
)
April 4
10:30
Basquet Club Andorra
(
)
 
Saski Baskonia
(
)
10:30
Estudiantes
(
)
 
CB Murcia
(
)
15:00
Valencia
(
)
 
Joventut
(
)
16:30
Burgos
(
)
 
Barcelona
(
)
18:00
Real Madrid
(
)
 
Gipuzkoa Basket
(
)
April 10
16:00
Fuenlabrada
(
)
 
Burgos
(
)
16:00
Rio Natura Monbus
(
)
 
Manresa
(
)
18:45
Joventut
(
)
 
Gran Canaria
(
)
18:45
Unicaja
(
)
 
Basquet Club Andorra
(
)
April 11
10:30
CB Murcia
(
)
 
Saski Baskonia
(
)
11:00
Iberostar Tenerife
(
)
 
Estudiantes
(
)
15:00
Gipuzkoa Basket
(
)
 
Real Betis
(
)
16:30
Barcelona
(
)
 
Real Madrid
(
)
18:00
Basket Zaragoza
(
)
 
Valencia
(
)
April 13
19:15
Real Madrid
(
)
 
Iberostar Tenerife
(
)
April 14
16:30
Real Betis
(
)
 
CB Murcia
(
)
19:15
Basquet Club Andorra
(
)
 
Fuenlabrada
(
)
19:15
Gran Canaria
(
)
 
Barcelona
(
)
April 15
16:30
Saski Baskonia
(
)
 
Estudiantes
(
)
19:15
Manresa
(
)
 
Basket Zaragoza
(
)
19:15
Unicaja
(
)
 
Bilbao Basket
(
)
April 16
16:30
Burgos
(
)
 
Gipuzkoa Basket
(
)
19:15
Valencia
(
)
 
Rio Natura Monbus
(
)
April 17
16:00
Barcelona
(
)
 
Manresa
(
)
16:00
Bilbao Basket
(
)
 
Fuenlabrada
(
)
April 18
10:30
CB Murcia
(
)
 
Basquet Club Andorra
(
)
10:30
Estudiantes
(
)
 
Real Betis
(
)
15:00
Rio Natura Monbus
(
)
 
Gran Canaria
(
)
15:00
Saski Baskonia
(
)
 
Burgos
(
)
16:30
Real Madrid
(
)
 
Joventut
(
)
18:00
Basket Zaragoza
(
)
 
Gipuzkoa Basket
(
)
18:00
Iberostar Tenerife
(
)
 
Unicaja
(
)
April 24
16:00
Gipuzkoa Basket
(
)
 
CB Murcia
(
)
16:00
Manresa
(
)
 
Estudiantes
(
)
18:45
Joventut
(
)
 
Iberostar Tenerife
(
)
18:45
Unicaja
(
)
 
Basket Zaragoza
(
)
April 25
10:30
Basquet Club Andorra
(
)
 
Barcelona
(
)
11:00
Gran Canaria
(
)
 
Burgos
(
)
15:00
Real Betis
(
)
 
Rio Natura Monbus
(
)
16:30
Fuenlabrada
(
)
 
Real Madrid
(
)
18:00
Valencia
(
)
 
Bilbao Basket
(
)
April 28
16:30
Basket Zaragoza
(
)
 
Basquet Club Andorra
(
)
19:15
Joventut
(
)
 
Manresa
(
)
April 29
16:30
Burgos
(
)
 
Real Betis
(
)
19:15
Barcelona
(
)
 
Rio Natura Monbus
(
)
19:15
Iberostar Tenerife
(
)
 
Gipuzkoa Basket
(
)
19:15
Saski Baskonia
(
)
 
Unicaja
(
)
April 30
16:30
Bilbao Basket
(
)
 
Gran Canaria
(
)
19:15
CB Murcia
(
)
 
Valencia
(
)
19:15
Estudiantes
(
)
 
Fuenlabrada
(
)
May 1
16:00
Rio Natura Monbus
(
)
 
Basquet Club Andorra
(
)
18:45
Gipuzkoa Basket
(
)
 
Saski Baskonia
(
)
18:45
Unicaja
(
)
 
Joventut
(
)
May 2
10:30
Real Betis
(
)
 
Manresa
(
)
15:00
Bilbao Basket
(
)
 
Burgos
(
)
15:00
Valencia
(
)
 
Estudiantes
(
)
16:30
Basket Zaragoza
(
)
 
Real Madrid
(
)
18:00
Fuenlabrada
(
)
 
Iberostar Tenerife
(
)
18:00
Gran Canaria
(
)
 
CB Murcia
(
)
May 8
16:00
Burgos
(
)
 
Basket Zaragoza
(
)
16:00
CB Murcia
(
)
 
Unicaja
(
)
18:45
Iberostar Tenerife
(
)
 
Bilbao Basket
(
)
18:45
Saski Baskonia
(
)
 
Joventut
(
)
May 9
10:30
Estudiantes
(
)
 
Rio Natura Monbus
(
)
10:30
Real Betis
(
)
 
Barcelona
(
)
15:00
Manresa
(
)
 
Gipuzkoa Basket
(
)
16:30
Real Madrid
(
)
 
Valencia
(
)
18:00
Basquet Club Andorra
(
)
 
Gran Canaria
(
)
May 13
16:00
Barcelona
(
)
 
Saski Baskonia
(
)
16:00
Basket Zaragoza
(
)
 
Iberostar Tenerife
(
)
16:00
Estudiantes
(
)
 
Burgos
(
)
16:00
Fuenlabrada
(
)
 
Real Betis
(
)
16:00
Gipuzkoa Basket
(
)
 
Unicaja
(
)
16:00
Gran Canaria
(
)
 
Valencia
(
)
16:00
Joventut
(
)
 
Basquet Club Andorra
(
)
16:00
Real Madrid
(
)
 
Bilbao Basket
(
)
16:00
Rio Natura Monbus
(
)
 
CB Murcia
(
)
May 16
16:00
Basquet Club Andorra
(
)
 
Gipuzkoa Basket
(
)
16:00
Bilbao Basket
(
)
 
Joventut
(
)
16:00
Burgos
(
)
 
Rio Natura Monbus
(
)
16:00
CB Murcia
(
)
 
Basket Zaragoza
(
)
16:00
Iberostar Tenerife
(
)
 
Barcelona
(
)
16:00
Manresa
(
)
 
Saski Baskonia
(
)
16:00
Real Betis
(
)
 
Gran Canaria
(
)
16:00
Unicaja
(
)
 
Real Madrid
(
)
16:00
Valencia
(
)
 
Fuenlabrada
(
)