LiveScore.com : Hockey Livescore

Czech Republic Hockey Scores (powered by LiveScore)

Czech Republic - 1st League - Fixtures
January 18
15:00
HC Stadion Litomerice
(
)
 
Sokolov
(
)
Postp.
Benatky nad Jizerou
(
)
 
Dukla Jihlava
(
)
Postp.
HC Kladno
(
)
 
HC Zubr Prerov
(
)
Postp.
HC Slovan Usti nad Labem
(
)
 
HC Poruba
(
)
Postp.
Jestrabi Prostejov
(
)
 
Horacka Slavia Trebic
(
)
Postp.
Kadan
(
)
 
Slavia Prague
(
)
Postp.
Kolin
(
)
 
Frydek Mistek
(
)
17:00
Kolin
(
)
 
Frydek Mistek
(
)
Postp.
Salith Sumperk
(
)
 
AZ Havirov 2010
(
)
Postp.
Sokolov
(
)
 
HC Stadion Litomerice
(
)
Postp.
Vrchlabi
(
)
 
Vsetin
(
)
January 20
15:00
HC Slovan Usti nad Labem
(
)
 
Frydek Mistek
(
)
15:00
Vrchlabi
(
)
 
Slavia Prague
(
)
16:00
HC Zubr Prerov
(
)
 
AZ Havirov 2010
(
)
16:00
Kadan
(
)
 
Horacka Slavia Trebic
(
)
Postp.
AZ Havirov 2010
(
)
 
Vrchlabi
(
)
16:30
Benatky nad Jizerou
(
)
 
Jestrabi Prostejov
(
)
Postp.
Dukla Jihlava
(
)
 
HC Slovan Usti nad Labem
(
)
Postp.
HC Poruba
(
)
 
Kadan
(
)
Postp.
HC Stadion Litomerice
(
)
 
Salith Sumperk
(
)
Postp.
Horacka Slavia Trebic
(
)
 
Benatky nad Jizerou
(
)
Postp.
Vsetin
(
)
 
HC Kladno
(
)
16:30
Vsetin
(
)
 
Kolin
(
)
Postp.
Frydek Mistek
(
)
 
Jestrabi Prostejov
(
)
17:00
HC Kladno
(
)
 
HC Stadion Litomerice
(
)
Postp.
HC Zubr Prerov
(
)
 
Kolin
(
)
17:00
Salith Sumperk
(
)
 
HC Poruba
(
)
Postp.
Slavia Prague
(
)
 
Sokolov
(
)
17:00
Sokolov
(
)
 
Dukla Jihlava
(
)
January 23
14:00
Slavia Prague
(
)
 
HC Kladno
(
)
15:00
AZ Havirov 2010
(
)
 
Vsetin
(
)
Postp.
HC Kladno
(
)
 
AZ Havirov 2010
(
)
15:00
HC Poruba
(
)
 
Vrchlabi
(
)
Postp.
HC Slovan Usti nad Labem
(
)
 
Horacka Slavia Trebic
(
)
Postp.
Benatky nad Jizerou
(
)
 
Frydek Mistek
(
)
16:00
Frydek Mistek
(
)
 
Kadan
(
)
16:00
HC Stadion Litomerice
(
)
 
HC Zubr Prerov
(
)
Postp.
HC Zubr Prerov
(
)
 
Vsetin
(
)
16:00
Jestrabi Prostejov
(
)
 
HC Slovan Usti nad Labem
(
)
Postp.
Kadan
(
)
 
Dukla Jihlava
(
)
16:00
Kolin
(
)
 
Benatky nad Jizerou
(
)
Postp.
Kolin
(
)
 
Jestrabi Prostejov
(
)
Postp.
Salith Sumperk
(
)
 
Slavia Prague
(
)
Postp.
Sokolov
(
)
 
HC Poruba
(
)
16:30
Dukla Jihlava
(
)
 
Salith Sumperk
(
)
16:30
Horacka Slavia Trebic
(
)
 
Sokolov
(
)
Postp.
Vrchlabi
(
)
 
HC Stadion Litomerice
(
)
January 25
16:30
HC Stadion Litomerice
(
)
 
Kadan
(
)
16:30
Horacka Slavia Trebic
(
)
 
Kolin
(
)
17:00
Slavia Prague
(
)
 
AZ Havirov 2010
(
)
17:00
Vrchlabi
(
)
 
Frydek Mistek
(
)
January 27
Postp.
AZ Havirov 2010
(
)
 
HC Zubr Prerov
(
)
16:30
Dukla Jihlava
(
)
 
HC Zubr Prerov
(
)
Postp.
Dukla Jihlava
(
)
 
Sokolov
(
)
Postp.
HC Poruba
(
)
 
Salith Sumperk
(
)
16:30
HC Stadion Litomerice
(
)
 
Frydek Mistek
(
)
Postp.
HC Stadion Litomerice
(
)
 
HC Kladno
(
)
Postp.
Horacka Slavia Trebic
(
)
 
Kadan
(
)
Postp.
Vsetin
(
)
 
Kolin
(
)
16:30
Vsetin
(
)
 
Slavia Prague
(
)
Postp.
Frydek Mistek
(
)
 
HC Slovan Usti nad Labem
(
)
17:00
HC Kladno
(
)
 
HC Poruba
(
)
17:00
HC Slovan Usti nad Labem
(
)
 
Benatky nad Jizerou
(
)
Postp.
Jestrabi Prostejov
(
)
 
Benatky nad Jizerou
(
)
17:00
Kadan
(
)
 
Jestrabi Prostejov
(
)
17:00
Kolin
(
)
 
AZ Havirov 2010
(
)
17:00
Salith Sumperk
(
)
 
Horacka Slavia Trebic
(
)
Postp.
Slavia Prague
(
)
 
Vrchlabi
(
)
17:00
Vrchlabi
(
)
 
Sokolov
(
)
January 30
14:00
Slavia Prague
(
)
 
Vsetin
(
)
Postp.
HC Kladno
(
)
 
Slavia Prague
(
)
15:00
HC Poruba
(
)
 
HC Zubr Prerov
(
)
Postp.
HC Slovan Usti nad Labem
(
)
 
Jestrabi Prostejov
(
)
15:00
HC Slovan Usti nad Labem
(
)
 
Kolin
(
)
16:00
Benatky nad Jizerou
(
)
 
Kadan
(
)
16:00
Frydek Mistek
(
)
 
Salith Sumperk
(
)
16:00
HC Stadion Litomerice
(
)
 
AZ Havirov 2010
(
)
Postp.
HC Zubr Prerov
(
)
 
HC Stadion Litomerice
(
)
16:00
Jestrabi Prostejov
(
)
 
Sokolov
(
)
Postp.
Kadan
(
)
 
Frydek Mistek
(
)
Postp.
Kolin
(
)
 
Benatky nad Jizerou
(
)
Postp.
Salith Sumperk
(
)
 
Dukla Jihlava
(
)
Postp.
Sokolov
(
)
 
Horacka Slavia Trebic
(
)
Postp.
Vsetin
(
)
 
AZ Havirov 2010
(
)
16:30
Dukla Jihlava
(
)
 
HC Kladno
(
)
16:30
Horacka Slavia Trebic
(
)
 
Vrchlabi
(
)
Postp.
Vrchlabi
(
)
 
HC Poruba
(
)
February 1
17:00
HC Kladno
(
)
 
Horacka Slavia Trebic
(
)
17:00
Kadan
(
)
 
Salith Sumperk
(
)
17:00
Kolin
(
)
 
Sokolov
(
)
17:00
Slavia Prague
(
)
 
Dukla Jihlava
(
)
February 3
16:00
AZ Havirov 2010
(
)
 
Slavia Prague
(
)
Postp.
AZ Havirov 2010
(
)
 
Kolin
(
)
Postp.
Benatky nad Jizerou
(
)
 
HC Slovan Usti nad Labem
(
)
16:30
Benatky nad Jizerou
(
)
 
Sokolov
(
)
Postp.
Dukla Jihlava
(
)
 
Vrchlabi
(
)
Postp.
HC Poruba
(
)
 
HC Kladno
(
)
Postp.
HC Stadion Litomerice
(
)
 
Vsetin
(
)
16:30
Horacka Slavia Trebic
(
)
 
Frydek Mistek
(
)
Postp.
Horacka Slavia Trebic
(
)
 
Salith Sumperk
(
)
16:30
Vsetin
(
)
 
HC Poruba
(
)
Postp.
Frydek Mistek
(
)
 
Sokolov
(
)
17:00
HC Zubr Prerov
(
)
 
Dukla Jihlava
(
)
Postp.
Jestrabi Prostejov
(
)
 
Kadan
(
)
17:00
Kadan
(
)
 
HC Slovan Usti nad Labem
(
)
17:00
Kolin
(
)
 
HC Stadion Litomerice
(
)
17:00
Salith Sumperk
(
)
 
Jestrabi Prostejov
(
)
Postp.
Slavia Prague
(
)
 
HC Zubr Prerov
(
)
17:00
Vrchlabi
(
)
 
HC Kladno
(
)
February 6
14:00
Slavia Prague
(
)
 
HC Stadion Litomerice
(
)
15:00
HC Kladno
(
)
 
Frydek Mistek
(
)
15:00
HC Poruba
(
)
 
AZ Havirov 2010
(
)
15:00
HC Slovan Usti nad Labem
(
)
 
Sokolov
(
)
Postp.
AZ Havirov 2010
(
)
 
HC Stadion Litomerice
(
)
16:00
Benatky nad Jizerou
(
)
 
Salith Sumperk
(
)
Postp.
HC Zubr Prerov
(
)
 
HC Poruba
(
)
16:00
Jestrabi Prostejov
(
)
 
Vrchlabi
(
)
Postp.
Kadan
(
)
 
Benatky nad Jizerou
(
)
16:00
Kadan
(
)
 
Kolin
(
)
Postp.
Kolin
(
)
 
HC Slovan Usti nad Labem
(
)
Postp.
Salith Sumperk
(
)
 
Frydek Mistek
(
)
Postp.
Sokolov
(
)
 
Jestrabi Prostejov
(
)
Postp.
Vsetin
(
)
 
Slavia Prague
(
)
16:30
Dukla Jihlava
(
)
 
Vsetin
(
)
16:30
Horacka Slavia Trebic
(
)
 
HC Zubr Prerov
(
)
Postp.
HC Kladno
(
)
 
Dukla Jihlava
(
)
Postp.
Vrchlabi
(
)
 
Horacka Slavia Trebic
(
)
February 7
14:00
Slavia Prague
(
)
 
Frydek Mistek
(
)
15:00
HC Slovan Usti nad Labem
(
)
 
HC Kladno
(
)
February 15
Postp.
Benatky nad Jizerou
(
)
 
Sokolov
(
)
Postp.
Dukla Jihlava
(
)
 
HC Zubr Prerov
(
)
Postp.
HC Poruba
(
)
 
Vsetin
(
)
Postp.
HC Stadion Litomerice
(
)
 
Kolin
(
)
Postp.
Horacka Slavia Trebic
(
)
 
HC Kladno
(
)
Postp.
Frydek Mistek
(
)
 
Vrchlabi
(
)
Postp.
HC Slovan Usti nad Labem
(
)
 
Kadan
(
)
17:00
HC Zubr Prerov
(
)
 
Salith Sumperk
(
)
Postp.
Jestrabi Prostejov
(
)
 
Salith Sumperk
(
)
Postp.
Slavia Prague
(
)
 
AZ Havirov 2010
(
)
February 17
16:30
AZ Havirov 2010
(
)
 
Dukla Jihlava
(
)
Postp.
AZ Havirov 2010
(
)
 
HC Poruba
(
)
16:30
HC Stadion Litomerice
(
)
 
HC Poruba
(
)
Postp.
HC Stadion Litomerice
(
)
 
Slavia Prague
(
)
Postp.
Vsetin
(
)
 
Dukla Jihlava
(
)
16:30
Vsetin
(
)
 
Horacka Slavia Trebic
(
)
Postp.
HC Kladno
(
)
 
Frydek Mistek
(
)
17:00
HC Kladno
(
)
 
Jestrabi Prostejov
(
)
17:00
HC Zubr Prerov
(
)
 
Frydek Mistek
(
)
Postp.
HC Zubr Prerov
(
)
 
Horacka Slavia Trebic
(
)
Postp.
Kolin
(
)
 
Kadan
(
)
17:00
Kolin
(
)
 
Slavia Prague
(
)
Postp.
Salith Sumperk
(
)
 
Benatky nad Jizerou
(
)
17:00
Salith Sumperk
(
)
 
HC Slovan Usti nad Labem
(
)
Postp.
Sokolov
(
)
 
HC Slovan Usti nad Labem
(
)
17:00
Sokolov
(
)
 
Kadan
(
)
17:00
Vrchlabi
(
)
 
Benatky nad Jizerou
(
)
Postp.
Vrchlabi
(
)
 
Jestrabi Prostejov
(
)
February 20
Postp.
Slavia Prague
(
)
 
Kolin
(
)
15:00
AZ Havirov 2010
(
)
 
HC Poruba
(
)
Postp.
HC Poruba
(
)
 
HC Stadion Litomerice
(
)
Postp.
HC Slovan Usti nad Labem
(
)
 
Salith Sumperk
(
)
15:00
HC Slovan Usti nad Labem
(
)
 
Vrchlabi
(
)
16:00
Benatky nad Jizerou
(
)
 
HC Kladno
(
)
Postp.
Benatky nad Jizerou
(
)
 
Vrchlabi
(
)
Postp.
Frydek Mistek
(
)
 
HC Zubr Prerov
(
)
16:00
Frydek Mistek
(
)
 
Vsetin
(
)
Postp.
Jestrabi Prostejov
(
)
 
HC Kladno
(
)
16:00
Jestrabi Prostejov
(
)
 
HC Zubr Prerov
(
)
16:00
Kadan
(
)
 
Slavia Prague
(
)
Postp.
Kadan
(
)
 
Sokolov
(
)
16:00
Sokolov
(
)
 
Kolin
(
)
Postp.
Dukla Jihlava
(
)
 
AZ Havirov 2010
(
)
16:30
Dukla Jihlava
(
)
 
HC Stadion Litomerice
(
)
16:30
Horacka Slavia Trebic
(
)
 
Salith Sumperk
(
)
Postp.
Horacka Slavia Trebic
(
)
 
Vsetin
(
)
February 22
Postp.
AZ Havirov 2010
(
)
 
Horacka Slavia Trebic
(
)
Postp.
HC Stadion Litomerice
(
)
 
Dukla Jihlava
(
)
Postp.
Vsetin
(
)
 
Frydek Mistek
(
)
Postp.
HC Kladno
(
)
 
Benatky nad Jizerou
(
)
Postp.
HC Zubr Prerov
(
)
 
Jestrabi Prostejov
(
)
Postp.
Kolin
(
)
 
Sokolov
(
)
Postp.
Salith Sumperk
(
)
 
Kadan
(
)
Postp.
Slavia Prague
(
)
 
HC Poruba
(
)
Postp.
Vrchlabi
(
)
 
HC Slovan Usti nad Labem
(
)
February 24
16:00
AZ Havirov 2010
(
)
 
Frydek Mistek
(
)
Postp.
Benatky nad Jizerou
(
)
 
HC Zubr Prerov
(
)
16:30
Dukla Jihlava
(
)
 
Horacka Slavia Trebic
(
)
Postp.
Dukla Jihlava
(
)
 
Slavia Prague
(
)
Postp.
HC Poruba
(
)
 
Kolin
(
)
16:30
HC Stadion Litomerice
(
)
 
Slavia Prague
(
)
Postp.
Horacka Slavia Trebic
(
)
 
HC Stadion Litomerice
(
)
16:30
Vsetin
(
)
 
Jestrabi Prostejov
(
)
Postp.
Frydek Mistek
(
)
 
AZ Havirov 2010
(
)
17:00
HC Kladno
(
)
 
HC Slovan Usti nad Labem
(
)
Postp.
HC Slovan Usti nad Labem
(
)
 
HC Kladno
(
)
17:00
HC Zubr Prerov
(
)
 
Benatky nad Jizerou
(
)
Postp.
Jestrabi Prostejov
(
)
 
Vsetin
(
)
Postp.
Kadan
(
)
 
Vrchlabi
(
)
17:00
Kolin
(
)
 
HC Poruba
(
)
17:00
Salith Sumperk
(
)
 
Sokolov
(
)
Postp.
Sokolov
(
)
 
Salith Sumperk
(
)
17:00
Vrchlabi
(
)
 
Kadan
(
)
February 25
16:00
Frydek Mistek
(
)
 
Sokolov
(
)
February 27
Postp.
Slavia Prague
(
)
 
Horacka Slavia Trebic
(
)
Postp.
HC Kladno
(
)
 
Kadan
(
)
Postp.
HC Poruba
(
)
 
Dukla Jihlava
(
)
15:00
HC Slovan Usti nad Labem
(
)
 
HC Zubr Prerov
(
)
Postp.
AZ Havirov 2010
(
)
 
Jestrabi Prostejov
(
)
16:00
Benatky nad Jizerou
(
)
 
Vsetin
(
)
16:00
Frydek Mistek
(
)
 
HC Stadion Litomerice
(
)
Postp.
HC Stadion Litomerice
(
)
 
Frydek Mistek
(
)
Postp.
HC Zubr Prerov
(
)
 
HC Slovan Usti nad Labem
(
)
16:00
Jestrabi Prostejov
(
)
 
AZ Havirov 2010
(
)
16:00
Kadan
(
)
 
HC Kladno
(
)
Postp.
Kolin
(
)
 
Salith Sumperk
(
)
16:00
Sokolov
(
)
 
Vrchlabi
(
)
Postp.
Vsetin
(
)
 
Benatky nad Jizerou
(
)
16:30
Dukla Jihlava
(
)
 
HC Poruba
(
)
16:30
Horacka Slavia Trebic
(
)
 
Slavia Prague
(
)
17:00
Salith Sumperk
(
)
 
Kolin
(
)
Postp.
Vrchlabi
(
)
 
Sokolov
(
)
March 3
16:00
AZ Havirov 2010
(
)
 
Benatky nad Jizerou
(
)
Postp.
Benatky nad Jizerou
(
)
 
AZ Havirov 2010
(
)
Postp.
Dukla Jihlava
(
)
 
Kolin
(
)
16:30
HC Poruba
(
)
 
Horacka Slavia Trebic
(
)
16:30
HC Stadion Litomerice
(
)
 
Jestrabi Prostejov
(
)
Postp.
Horacka Slavia Trebic
(
)
 
HC Poruba
(
)
16:30
Vsetin
(
)
 
HC Slovan Usti nad Labem
(
)
Postp.
Frydek Mistek
(
)
 
Slavia Prague
(
)
17:00
HC Kladno
(
)
 
Sokolov
(
)
Postp.
HC Slovan Usti nad Labem
(
)
 
Vsetin
(
)
17:00
HC Zubr Prerov
(
)
 
Kadan
(
)
Postp.
Jestrabi Prostejov
(
)
 
HC Stadion Litomerice
(
)
Postp.
Kadan
(
)
 
HC Zubr Prerov
(
)
17:00
Kolin
(
)
 
Dukla Jihlava
(
)
Postp.
Salith Sumperk
(
)
 
Vrchlabi
(
)
Postp.
Sokolov
(
)
 
HC Kladno
(
)
17:00
Vrchlabi
(
)
 
Salith Sumperk
(
)
March 6
Postp.
Slavia Prague
(
)
 
Jestrabi Prostejov
(
)
Postp.
HC Kladno
(
)
 
Salith Sumperk
(
)
Postp.
HC Poruba
(
)
 
Frydek Mistek
(
)
15:00
HC Slovan Usti nad Labem
(
)
 
AZ Havirov 2010
(
)
Postp.
AZ Havirov 2010
(
)
 
HC Slovan Usti nad Labem
(
)
16:00
Benatky nad Jizerou
(
)
 
HC Stadion Litomerice
(
)
16:00
Frydek Mistek
(
)
 
HC Poruba
(
)
Postp.
HC Stadion Litomerice
(
)
 
Benatky nad Jizerou
(
)
Postp.
HC Zubr Prerov
(
)
 
Sokolov
(
)
16:00
Jestrabi Prostejov
(
)
 
Slavia Prague
(
)
16:00
Kadan
(
)
 
Vsetin
(
)
Postp.
Kolin
(
)
 
Vrchlabi
(
)
16:00
Sokolov
(
)
 
HC Zubr Prerov
(
)
Postp.
Vsetin
(
)
 
Kadan
(
)
Postp.
Dukla Jihlava
(
)
 
Horacka Slavia Trebic
(
)
16:30
Horacka Slavia Trebic
(
)
 
Dukla Jihlava
(
)
17:00
Salith Sumperk
(
)
 
HC Kladno
(
)
17:00
Vrchlabi
(
)
 
Kolin
(
)
March 8
16:30
AZ Havirov 2010
(
)
 
Kadan
(
)
Postp.
Benatky nad Jizerou
(
)
 
Slavia Prague
(
)
16:30
Dukla Jihlava
(
)
 
Frydek Mistek
(
)
16:30
HC Poruba
(
)
 
Jestrabi Prostejov
(
)
16:30
HC Stadion Litomerice
(
)
 
HC Slovan Usti nad Labem
(
)
Postp.
Horacka Slavia Trebic
(
)
 
Kolin
(
)
16:30
Vsetin
(
)
 
Sokolov
(
)
Postp.
Frydek Mistek
(
)
 
Dukla Jihlava
(
)
17:00
HC Kladno
(
)
 
Vrchlabi
(
)
Postp.
HC Slovan Usti nad Labem
(
)
 
HC Stadion Litomerice
(
)
Postp.
Jestrabi Prostejov
(
)
 
HC Poruba
(
)
Postp.
Kadan
(
)
 
AZ Havirov 2010
(
)
17:00
Kolin
(
)
 
Horacka Slavia Trebic
(
)
Postp.
Salith Sumperk
(
)
 
HC Zubr Prerov
(
)
17:00
Slavia Prague
(
)
 
Benatky nad Jizerou
(
)
Postp.
Sokolov
(
)
 
Vsetin
(
)
Postp.
Vrchlabi
(
)
 
HC Kladno
(
)