LiveScore.com : Hockey Livescore

Czech Republic Hockey Scores (powered by LiveScore)

Czech Republic - Extraliga - Fixtures
January 22
January 24
13:00
Dynamo Pardubice
(
)
 
Kometa
(
)
14:00
Trinec
(
)
 
Motor Ceske Budejovice
(
)
14:30
Litvinov
(
)
 
Zlin
(
)
15:00
Liberec
(
)
 
Vitkovice
(
)
15:00
Mountfield HK
(
)
 
Karlovy Vary
(
)
15:00
Olomouc
(
)
 
Plzen
(
)
15:00
Sparta Prague
(
)
 
Mlada Boleslav
(
)
January 26
16:00
Vitkovice
(
)
 
Litvinov
(
)
16:20
Plzen
(
)
 
Karlovy Vary
(
)
17:00
Kometa
(
)
 
Trinec
(
)
January 28
17:00
Dynamo Pardubice
(
)
 
Liberec
(
)
January 29
16:00
Mountfield HK
(
)
 
Motor Ceske Budejovice
(
)
16:00
Olomouc
(
)
 
Zlin
(
)
16:00
Trinec
(
)
 
Kometa
(
)
16:30
Litvinov
(
)
 
Vitkovice
(
)
16:30
Mlada Boleslav
(
)
 
Karlovy Vary
(
)
17:00
Sparta Prague
(
)
 
Plzen
(
)
January 30
16:00
Kometa
(
)
 
Litvinov
(
)
January 31
14:00
Trinec
(
)
 
Karlovy Vary
(
)
15:00
Liberec
(
)
 
Olomouc
(
)
15:30
Plzen
(
)
 
Dynamo Pardubice
(
)
15:30
Vitkovice
(
)
 
Mountfield HK
(
)
16:00
Motor Ceske Budejovice
(
)
 
Mlada Boleslav
(
)
16:00
Zlin
(
)
 
Sparta Prague
(
)
February 2
16:00
Sparta Prague
(
)
 
Karlovy Vary
(
)
16:00
Trinec
(
)
 
Vitkovice
(
)
16:20
Litvinov
(
)
 
Liberec
(
)
16:30
Mlada Boleslav
(
)
 
Plzen
(
)
16:30
Motor Ceske Budejovice
(
)
 
Kometa
(
)
17:00
Dynamo Pardubice
(
)
 
Olomouc
(
)
17:00
Mountfield HK
(
)
 
Zlin
(
)
February 4
17:00
Liberec
(
)
 
Mountfield HK
(
)
February 5
16:00
Zlin
(
)
 
Dynamo Pardubice
(
)
16:30
Karlovy Vary
(
)
 
Motor Ceske Budejovice
(
)
16:30
Plzen
(
)
 
Litvinov
(
)
16:30
Vitkovice
(
)
 
Sparta Prague
(
)
17:00
Kometa
(
)
 
Mlada Boleslav
(
)
17:00
Olomouc
(
)
 
Trinec
(
)
February 7
14:00
Trinec
(
)
 
Zlin
(
)
14:30
Litvinov
(
)
 
Karlovy Vary
(
)
15:00
Mlada Boleslav
(
)
 
Liberec
(
)
15:00
Mountfield HK
(
)
 
Olomouc
(
)
15:00
Sparta Prague
(
)
 
Dynamo Pardubice
(
)
15:30
Plzen
(
)
 
Motor Ceske Budejovice
(
)
16:00
Kometa
(
)
 
Vitkovice
(
)
February 9
16:30
Karlovy Vary
(
)
 
Olomouc
(
)
16:30
Mlada Boleslav
(
)
 
Litvinov
(
)
16:30
Motor Ceske Budejovice
(
)
 
Dynamo Pardubice
(
)
16:30
Plzen
(
)
 
Liberec
(
)
16:30
Vitkovice
(
)
 
Zlin
(
)
17:00
Kometa
(
)
 
Mountfield HK
(
)
17:30
Sparta Prague
(
)
 
Trinec
(
)
February 15
16:30
Litvinov
(
)
 
Liberec
(
)
16:30
Mlada Boleslav
(
)
 
Plzen
(
)
16:30
Motor Ceske Budejovice
(
)
 
Kometa
(
)
16:30
Trinec
(
)
 
Vitkovice
(
)
17:00
Dynamo Pardubice
(
)
 
Olomouc
(
)
17:00
Mountfield HK
(
)
 
Zlin
(
)
17:30
Sparta Prague
(
)
 
Karlovy Vary
(
)
February 17
16:00
Plzen
(
)
 
Trinec
(
)
16:30
Karlovy Vary
(
)
 
Kometa
(
)
16:30
Vitkovice
(
)
 
Motor Ceske Budejovice
(
)
16:30
Zlin
(
)
 
Mlada Boleslav
(
)
17:00
Dynamo Pardubice
(
)
 
Mountfield HK
(
)
17:00
Liberec
(
)
 
Sparta Prague
(
)
17:00
Olomouc
(
)
 
Litvinov
(
)
February 19
16:30
Karlovy Vary
(
)
 
Plzen
(
)
16:30
Litvinov
(
)
 
Mountfield HK
(
)
16:30
Mlada Boleslav
(
)
 
Vitkovice
(
)
16:30
Motor Ceske Budejovice
(
)
 
Liberec
(
)
17:00
Kometa
(
)
 
Zlin
(
)
17:00
Trinec
(
)
 
Dynamo Pardubice
(
)
17:30
Sparta Prague
(
)
 
Olomouc
(
)
February 21
14:30
Zlin
(
)
 
Motor Ceske Budejovice
(
)
15:00
Liberec
(
)
 
Trinec
(
)
15:00
Mountfield HK
(
)
 
Sparta Prague
(
)
15:00
Vitkovice
(
)
 
Karlovy Vary
(
)
15:30
Plzen
(
)
 
Kometa
(
)
16:00
Dynamo Pardubice
(
)
 
Litvinov
(
)
16:00
Olomouc
(
)
 
Mlada Boleslav
(
)
February 23
16:30
Vitkovice
(
)
 
Mlada Boleslav
(
)
16:30
Zlin
(
)
 
Trinec
(
)
17:00
Kometa
(
)
 
Karlovy Vary
(
)
17:00
Liberec
(
)
 
Motor Ceske Budejovice
(
)
17:00
Mountfield HK
(
)
 
Dynamo Pardubice
(
)
17:00
Olomouc
(
)
 
Litvinov
(
)
February 25
17:00
Sparta Prague
(
)
 
Litvinov
(
)
February 26
16:00
Mountfield HK
(
)
 
Trinec
(
)
16:30
Karlovy Vary
(
)
 
Zlin
(
)
16:30
Mlada Boleslav
(
)
 
Dynamo Pardubice
(
)
16:30
Motor Ceske Budejovice
(
)
 
Olomouc
(
)
16:30
Plzen
(
)
 
Vitkovice
(
)
17:00
Kometa
(
)
 
Liberec
(
)
February 28
14:30
Litvinov
(
)
 
Mlada Boleslav
(
)
14:30
Zlin
(
)
 
Vitkovice
(
)
15:00
Liberec
(
)
 
Plzen
(
)
15:00
Mountfield HK
(
)
 
Kometa
(
)
15:00
Sparta Prague
(
)
 
Trinec
(
)
16:00
Dynamo Pardubice
(
)
 
Motor Ceske Budejovice
(
)
16:00
Olomouc
(
)
 
Karlovy Vary
(
)
March 2
16:00
Trinec
(
)
 
Litvinov
(
)
16:30
Karlovy Vary
(
)
 
Liberec
(
)
16:30
Mlada Boleslav
(
)
 
Mountfield HK
(
)
16:30
Motor Ceske Budejovice
(
)
 
Sparta Prague
(
)
16:30
Plzen
(
)
 
Zlin
(
)
16:30
Vitkovice
(
)
 
Dynamo Pardubice
(
)
17:00
Kometa
(
)
 
Olomouc
(
)
March 5
16:00
Trinec
(
)
 
Mlada Boleslav
(
)
16:30
Litvinov
(
)
 
Motor Ceske Budejovice
(
)
17:00
Dynamo Pardubice
(
)
 
Karlovy Vary
(
)
17:00
Liberec
(
)
 
Zlin
(
)
17:00
Mountfield HK
(
)
 
Plzen
(
)
17:00
Olomouc
(
)
 
Vitkovice
(
)
17:30
Sparta Prague
(
)
 
Kometa
(
)
March 7
14:30
Karlovy Vary
(
)
 
Mountfield HK
(
)
14:30
Zlin
(
)
 
Litvinov
(
)
15:00
Mlada Boleslav
(
)
 
Sparta Prague
(
)
15:00
Vitkovice
(
)
 
Liberec
(
)
15:30
Plzen
(
)
 
Olomouc
(
)
16:00
Kometa
(
)
 
Dynamo Pardubice
(
)
16:00
Motor Ceske Budejovice
(
)
 
Trinec
(
)