LiveScore.com : Hockey Livescore

Denmark Hockey Scores (powered by LiveScore)

Denmark - Metal Ligaen - Fixtures
October 30
18:00
Esbjerg Energy
(
)
 
Herning Blue Fox
(
)
18:00
Frederikshavn White Hawks
(
)
 
SoenderjyskE
(
)
18:00
Odense Bulldogs
(
)
 
Aalborg Pirates
(
)
18:00
Roedovre Mighty Bulls
(
)
 
Rungsted Ishockey
(
)
November 1
14:00
Aalborg Pirates
(
)
 
Roedovre Mighty Bulls
(
)
14:00
Herning Blue Fox
(
)
 
Herlev Eagles
(
)
14:00
Rungsted Ishockey
(
)
 
Esbjerg Energy
(
)
14:00
SoenderjyskE
(
)
 
Frederikshavn White Hawks
(
)
November 11
18:00
Frederikshavn White Hawks
(
)
 
Rungsted Ishockey
(
)
18:00
Herlev Eagles
(
)
 
SoenderjyskE
(
)
18:00
Roedovre Mighty Bulls
(
)
 
Odense Bulldogs
(
)
November 12
18:00
Esbjerg Energy
(
)
 
Aalborg Pirates
(
)
November 13
18:30
Aalborg Pirates
(
)
 
Esbjerg Energy
(
)
18:30
Odense Bulldogs
(
)
 
Roedovre Mighty Bulls
(
)
18:30
Rungsted Ishockey
(
)
 
Herlev Eagles
(
)
18:30
SoenderjyskE
(
)
 
Herning Blue Fox
(
)
November 17
18:00
Esbjerg Energy
(
)
 
Odense Bulldogs
(
)
Postp.
Herlev Eagles
(
)
 
Aalborg Pirates
(
)
18:00
Herning Blue Fox
(
)
 
Rungsted Ishockey
(
)
Postp.
Roedovre Mighty Bulls
(
)
 
SoenderjyskE
(
)
November 20
18:30
Aalborg Pirates
(
)
 
Herlev Eagles
(
)
18:30
Frederikshavn White Hawks
(
)
 
Herning Blue Fox
(
)
18:30
Rungsted Ishockey
(
)
 
Roedovre Mighty Bulls
(
)
18:30
SoenderjyskE
(
)
 
Esbjerg Energy
(
)
November 22
13:00
Roedovre Mighty Bulls
(
)
 
SoenderjyskE
(
)
14:00
Herlev Eagles
(
)
 
Frederikshavn White Hawks
(
)
14:00
Herning Blue Fox
(
)
 
Rungsted Ishockey
(
)
14:00
Odense Bulldogs
(
)
 
Aalborg Pirates
(
)
November 24
18:00
Aalborg Pirates
(
)
 
Odense Bulldogs
(
)
18:00
Frederikshavn White Hawks
(
)
 
Esbjerg Energy
(
)
18:00
Rungsted Ishockey
(
)
 
Herning Blue Fox
(
)
18:00
SoenderjyskE
(
)
 
Herlev Eagles
(
)
November 27
18:00
Esbjerg Energy
(
)
 
SoenderjyskE
(
)
18:30
Herlev Eagles
(
)
 
Frederikshavn White Hawks
(
)
18:30
Herning Blue Fox
(
)
 
Aalborg Pirates
(
)
18:30
Odense Bulldogs
(
)
 
Roedovre Mighty Bulls
(
)
November 29
13:00
Roedovre Mighty Bulls
(
)
 
Esbjerg Energy
(
)
14:00
Aalborg Pirates
(
)
 
Herlev Eagles
(
)
14:00
Frederikshavn White Hawks
(
)
 
Herning Blue Fox
(
)
14:00
Rungsted Ishockey
(
)
 
Odense Bulldogs
(
)
December 1
18:00
Frederikshavn White Hawks
(
)
 
SoenderjyskE
(
)
18:00
Herlev Eagles
(
)
 
Aalborg Pirates
(
)
18:00
Herning Blue Fox
(
)
 
Roedovre Mighty Bulls
(
)
18:00
Odense Bulldogs
(
)
 
Rungsted Ishockey
(
)
December 4
18:00
Roedovre Mighty Bulls
(
)
 
Odense Bulldogs
(
)
18:30
Aalborg Pirates
(
)
 
Esbjerg Energy
(
)
18:30
Rungsted Ishockey
(
)
 
Herlev Eagles
(
)
18:30
SoenderjyskE
(
)
 
Herning Blue Fox
(
)
December 6
14:00
Esbjerg Energy
(
)
 
Roedovre Mighty Bulls
(
)
14:00
Herning Blue Fox
(
)
 
Rungsted Ishockey
(
)
14:00
Odense Bulldogs
(
)
 
Frederikshavn White Hawks
(
)
December 8
18:00
Aalborg Pirates
(
)
 
Odense Bulldogs
(
)
18:00
Frederikshavn White Hawks
(
)
 
Herlev Eagles
(
)
18:00
Roedovre Mighty Bulls
(
)
 
Herning Blue Fox
(
)
18:00
Rungsted Ishockey
(
)
 
SoenderjyskE
(
)
December 11
18:30
Herlev Eagles
(
)
 
Odense Bulldogs
(
)
18:30
Herning Blue Fox
(
)
 
Aalborg Pirates
(
)
18:30
Rungsted Ishockey
(
)
 
Roedovre Mighty Bulls
(
)
18:30
SoenderjyskE
(
)
 
Esbjerg Energy
(
)
December 13
14:00
Frederikshavn White Hawks
(
)
 
Odense Bulldogs
(
)
December 15
18:00
Aalborg Pirates
(
)
 
Rungsted Ishockey
(
)
18:00
Esbjerg Energy
(
)
 
Frederikshavn White Hawks
(
)
18:00
Roedovre Mighty Bulls
(
)
 
Herning Blue Fox
(
)
18:00
SoenderjyskE
(
)
 
Herlev Eagles
(
)
December 18
18:30
Frederikshavn White Hawks
(
)
 
Aalborg Pirates
(
)
18:30
Herlev Eagles
(
)
 
Roedovre Mighty Bulls
(
)
18:30
Herning Blue Fox
(
)
 
Esbjerg Energy
(
)
18:30
Odense Bulldogs
(
)
 
SoenderjyskE
(
)
December 20
14:00
Aalborg Pirates
(
)
 
Herning Blue Fox
(
)
December 22
18:00
Esbjerg Energy
(
)
 
Herlev Eagles
(
)
18:00
Frederikshavn White Hawks
(
)
 
Rungsted Ishockey
(
)
18:00
Roedovre Mighty Bulls
(
)
 
Odense Bulldogs
(
)
December 27
14:00
Herlev Eagles
(
)
 
Roedovre Mighty Bulls
(
)
14:00
Herning Blue Fox
(
)
 
Esbjerg Energy
(
)
18:00
Odense Bulldogs
(
)
 
SoenderjyskE
(
)
18:30
Rungsted Ishockey
(
)
 
Aalborg Pirates
(
)
December 29
18:00
Esbjerg Energy
(
)
 
SoenderjyskE
(
)
18:00
Herning Blue Fox
(
)
 
Odense Bulldogs
(
)
18:30
Frederikshavn White Hawks
(
)
 
Aalborg Pirates
(
)
18:30
Rungsted Ishockey
(
)
 
Roedovre Mighty Bulls
(
)
December 30
18:00
Roedovre Mighty Bulls
(
)
 
Herlev Eagles
(
)
18:30
Aalborg Pirates
(
)
 
Frederikshavn White Hawks
(
)
18:30
Odense Bulldogs
(
)
 
Herning Blue Fox
(
)
18:30
SoenderjyskE
(
)
 
Esbjerg Energy
(
)
January 4, 2021
18:00
Aalborg Pirates
(
)
 
Roedovre Mighty Bulls
(
)
January 5, 2021
18:00
Esbjerg Energy
(
)
 
Rungsted Ishockey
(
)
18:00
Frederikshavn White Hawks
(
)
 
Odense Bulldogs
(
)
18:00
Herlev Eagles
(
)
 
Herning Blue Fox
(
)
January 8, 2021
18:00
Roedovre Mighty Bulls
(
)
 
Herlev Eagles
(
)
18:30
Odense Bulldogs
(
)
 
Esbjerg Energy
(
)
18:30
Rungsted Ishockey
(
)
 
Frederikshavn White Hawks
(
)
18:30
SoenderjyskE
(
)
 
Herning Blue Fox
(
)
January 10, 2021
14:00
Esbjerg Energy
(
)
 
Rungsted Ishockey
(
)
14:00
Frederikshavn White Hawks
(
)
 
Roedovre Mighty Bulls
(
)
14:00
Herlev Eagles
(
)
 
SoenderjyskE
(
)
14:00
Herning Blue Fox
(
)
 
Odense Bulldogs
(
)
January 12, 2021
18:00
Odense Bulldogs
(
)
 
Herlev Eagles
(
)
18:00
Roedovre Mighty Bulls
(
)
 
Aalborg Pirates
(
)
18:00
Rungsted Ishockey
(
)
 
Esbjerg Energy
(
)
18:00
SoenderjyskE
(
)
 
Frederikshavn White Hawks
(
)
January 15, 2021
18:00
Esbjerg Energy
(
)
 
Odense Bulldogs
(
)
18:30
Aalborg Pirates
(
)
 
Herning Blue Fox
(
)
18:30
Frederikshavn White Hawks
(
)
 
Roedovre Mighty Bulls
(
)
18:30
Herlev Eagles
(
)
 
Rungsted Ishockey
(
)
January 17, 2021
14:00
Herlev Eagles
(
)
 
SoenderjyskE
(
)
January 19, 2021
18:00
Esbjerg Energy
(
)
 
Herlev Eagles
(
)
18:00
Odense Bulldogs
(
)
 
Frederikshavn White Hawks
(
)
18:00
Rungsted Ishockey
(
)
 
Herning Blue Fox
(
)
18:00
SoenderjyskE
(
)
 
Aalborg Pirates
(
)
January 22, 2021
18:00
Roedovre Mighty Bulls
(
)
 
Rungsted Ishockey
(
)
18:30
Aalborg Pirates
(
)
 
Esbjerg Energy
(
)
18:30
Herlev Eagles
(
)
 
Odense Bulldogs
(
)
18:30
Herning Blue Fox
(
)
 
SoenderjyskE
(
)
January 24, 2021
14:00
Esbjerg Energy
(
)
 
Aalborg Pirates
(
)
14:00
Odense Bulldogs
(
)
 
Herning Blue Fox
(
)
14:00
Rungsted Ishockey
(
)
 
Frederikshavn White Hawks
(
)
14:00
SoenderjyskE
(
)
 
Roedovre Mighty Bulls
(
)
January 26, 2021
18:00
Aalborg Pirates
(
)
 
SoenderjyskE
(
)
18:00
Frederikshavn White Hawks
(
)
 
Rungsted Ishockey
(
)
18:00
Herning Blue Fox
(
)
 
Herlev Eagles
(
)
18:00
Roedovre Mighty Bulls
(
)
 
Esbjerg Energy
(
)
February 2, 2021
18:00
Esbjerg Energy
(
)
 
Frederikshavn White Hawks
(
)
18:00
Herlev Eagles
(
)
 
Herning Blue Fox
(
)
18:00
Rungsted Ishockey
(
)
 
Odense Bulldogs
(
)
18:00
SoenderjyskE
(
)
 
Roedovre Mighty Bulls
(
)
February 5, 2021
18:00
Roedovre Mighty Bulls
(
)
 
Rungsted Ishockey
(
)
18:30
Aalborg Pirates
(
)
 
Frederikshavn White Hawks
(
)
18:30
Herning Blue Fox
(
)
 
SoenderjyskE
(
)
18:30
Odense Bulldogs
(
)
 
Esbjerg Energy
(
)
February 7, 2021
14:00
Esbjerg Energy
(
)
 
Roedovre Mighty Bulls
(
)
14:00
SoenderjyskE
(
)
 
Aalborg Pirates
(
)
February 16, 2021
18:00
Aalborg Pirates
(
)
 
SoenderjyskE
(
)
18:00
Herning Blue Fox
(
)
 
Herlev Eagles
(
)
18:00
Odense Bulldogs
(
)
 
Rungsted Ishockey
(
)
18:00
Roedovre Mighty Bulls
(
)
 
Frederikshavn White Hawks
(
)
February 19, 2021
18:00
Esbjerg Energy
(
)
 
Aalborg Pirates
(
)
18:30
Frederikshavn White Hawks
(
)
 
Herning Blue Fox
(
)
18:30
Rungsted Ishockey
(
)
 
Herlev Eagles
(
)
18:30
SoenderjyskE
(
)
 
Odense Bulldogs
(
)
February 20, 2021
18:00
Herning Blue Fox
(
)
 
Frederikshavn White Hawks
(
)
February 21, 2021
14:00
Herlev Eagles
(
)
 
Aalborg Pirates
(
)
February 23, 2021
18:00
Aalborg Pirates
(
)
 
Roedovre Mighty Bulls
(
)
18:00
Herlev Eagles
(
)
 
Esbjerg Energy
(
)
18:00
SoenderjyskE
(
)
 
Rungsted Ishockey
(
)
February 26, 2021
18:00
Esbjerg Energy
(
)
 
Herning Blue Fox
(
)
18:30
Frederikshavn White Hawks
(
)
 
SoenderjyskE
(
)
18:30
Odense Bulldogs
(
)
 
Herlev Eagles
(
)
18:30
Rungsted Ishockey
(
)
 
Aalborg Pirates
(
)
February 28, 2021
14:00
Aalborg Pirates
(
)
 
Rungsted Ishockey
(
)
14:00
Herlev Eagles
(
)
 
Esbjerg Energy
(
)
14:00
Herning Blue Fox
(
)
 
Roedovre Mighty Bulls
(
)
14:00
SoenderjyskE
(
)
 
Frederikshavn White Hawks
(
)
March 2, 2021
18:00
Frederikshavn White Hawks
(
)
 
Herlev Eagles
(
)
18:00
Odense Bulldogs
(
)
 
Aalborg Pirates
(
)
18:00
Roedovre Mighty Bulls
(
)
 
SoenderjyskE
(
)
18:00
Rungsted Ishockey
(
)
 
Esbjerg Energy
(
)
March 5, 2021
18:00
Esbjerg Energy
(
)
 
Herning Blue Fox
(
)
18:00
Roedovre Mighty Bulls
(
)
 
Frederikshavn White Hawks
(
)
18:30
Herlev Eagles
(
)
 
Rungsted Ishockey
(
)
18:30
SoenderjyskE
(
)
 
Odense Bulldogs
(
)
March 7, 2021
14:00
Aalborg Pirates
(
)
 
Herlev Eagles
(
)
14:00
Frederikshavn White Hawks
(
)
 
Esbjerg Energy
(
)
14:00
Odense Bulldogs
(
)
 
Roedovre Mighty Bulls
(
)
14:00
Rungsted Ishockey
(
)
 
SoenderjyskE
(
)
March 9, 2021
19:30
Esbjerg Energy
(
)
 
Odense Bulldogs
(
)
19:30
Herning Blue Fox
(
)
 
Frederikshavn White Hawks
(
)
19:30
Roedovre Mighty Bulls
(
)
 
Aalborg Pirates
(
)
19:30
SoenderjyskE
(
)
 
Rungsted Ishockey
(
)