LiveScore.com : Hockey Livescore

KHL Hockey Scores (powered by LiveScore)

KHL - KHL - Fixtures
December 2
16:30
Jokerit
(
)
 
Salavat Yulaev Ufa
(
)
December 3
09:00
Amur Khabarovsk
(
)
 
Spartak Moscow
(
)
12:30
Sibir Novosibirsk
(
)
 
HC Sochi
(
)
13:00
Dinamo Riga
(
)
 
Traktor
(
)
14:00
Avtomobilist Yekaterinburg
(
)
 
HC Dynamo Moscow
(
)
14:00
Metallurg Magnitogorsk
(
)
 
SKA St. Petersburg
(
)
16:30
CSKA Moscow
(
)
 
Dinamo Minsk
(
)
16:30
Neftekhimik Nizhnekamsk
(
)
 
Ak Bars Kazan
(
)
16:30
Vityaz
(
)
 
Torpedo
(
)
December 4
13:30
Barys Nur-Sultan
(
)
 
Lokomotiv Yaroslavl
(
)
17:30
Dinamo Riga
(
)
 
Severstal Cherepovets
(
)
December 5
07:00
Amur Khabarovsk
(
)
 
HC Sochi
(
)
11:30
Salavat Yulaev Ufa
(
)
 
HC Dynamo Moscow
(
)
12:00
Traktor
(
)
 
SKA St. Petersburg
(
)
14:30
HC Red Star Kunlun
(
)
 
Torpedo
(
)
December 6
10:30
Sibir Novosibirsk
(
)
 
Lokomotiv Yaroslavl
(
)
11:00
Barys Nur-Sultan
(
)
 
Vityaz
(
)
14:00
Ak Bars Kazan
(
)
 
Avtomobilist Yekaterinburg
(
)
14:00
Severstal Cherepovets
(
)
 
Avangard Omsk
(
)
December 7
14:00
Salavat Yulaev Ufa
(
)
 
Metallurg Magnitogorsk
(
)
16:00
Neftekhimik Nizhnekamsk
(
)
 
HC Red Star Kunlun
(
)
16:30
SKA St. Petersburg
(
)
 
Dinamo Riga
(
)
16:30
Spartak Moscow
(
)
 
Jokerit
(
)
December 8
09:00
Amur Khabarovsk
(
)
 
Lokomotiv Yaroslavl
(
)
12:30
Sibir Novosibirsk
(
)
 
Vityaz
(
)
14:00
Avangard Omsk
(
)
 
Avtomobilist Yekaterinburg
(
)
16:30
Torpedo
(
)
 
CSKA Moscow
(
)
December 9
14:00
Traktor
(
)
 
Jokerit
(
)
16:00
Severstal Cherepovets
(
)
 
Dinamo Riga
(
)
16:30
Ak Bars Kazan
(
)
 
Metallurg Magnitogorsk
(
)
16:30
Dinamo Minsk
(
)
 
HC Dynamo Moscow
(
)
16:30
HC Sochi
(
)
 
HC Red Star Kunlun
(
)
16:30
Spartak Moscow
(
)
 
Neftekhimik Nizhnekamsk
(
)
December 10
09:00
Amur Khabarovsk
(
)
 
Vityaz
(
)
14:00
Avangard Omsk
(
)
 
CSKA Moscow
(
)
16:30
SKA St. Petersburg
(
)
 
Avtomobilist Yekaterinburg
(
)
December 11
13:30
Barys Nur-Sultan
(
)
 
Torpedo
(
)
14:00
Metallurg Magnitogorsk
(
)
 
HC Dynamo Moscow
(
)
14:00
Salavat Yulaev Ufa
(
)
 
Jokerit
(
)
14:00
Traktor
(
)
 
Sibir Novosibirsk
(
)
16:30
Ak Bars Kazan
(
)
 
Dinamo Minsk
(
)
16:30
HC Sochi
(
)
 
Neftekhimik Nizhnekamsk
(
)
16:30
Severstal Cherepovets
(
)
 
Spartak Moscow
(
)
December 12
14:00
CSKA Moscow
(
)
 
Lokomotiv Yaroslavl
(
)
15:00
Dinamo Riga
(
)
 
SKA St. Petersburg
(
)
December 13
11:30
Salavat Yulaev Ufa
(
)
 
Sibir Novosibirsk
(
)
12:00
Metallurg Magnitogorsk
(
)
 
Avtomobilist Yekaterinburg
(
)
12:00
Traktor
(
)
 
Barys Nur-Sultan
(
)
14:00
HC Red Star Kunlun
(
)
 
Dinamo Minsk
(
)
14:00
HC Sochi
(
)
 
Spartak Moscow
(
)
14:00
Neftekhimik Nizhnekamsk
(
)
 
HC Dynamo Moscow
(
)
14:00
Severstal Cherepovets
(
)
 
Torpedo
(
)
14:00
Vityaz
(
)
 
Avangard Omsk
(
)
14:30
Ak Bars Kazan
(
)
 
Jokerit
(
)
December 14
16:00
Jokerit
(
)
 
Ak Bars Kazan
(
)
December 15
17:30
Dinamo Riga
(
)
 
Torpedo
(
)
December 19
14:00
HC Red Star Kunlun
(
)
 
Barys Nur-Sultan
(
)
December 21
16:00
HC Red Star Kunlun
(
)
 
Avangard Omsk
(
)
16:00
Torpedo
(
)
 
Barys Nur-Sultan
(
)
16:30
Vityaz
(
)
 
Jokerit
(
)
17:30
Dinamo Riga
(
)
 
HC Sochi
(
)
December 22
12:30
Sibir Novosibirsk
(
)
 
Amur Khabarovsk
(
)
14:00
Avtomobilist Yekaterinburg
(
)
 
Traktor
(
)
14:00
Salavat Yulaev Ufa
(
)
 
Dinamo Minsk
(
)
16:00
Lokomotiv Yaroslavl
(
)
 
Severstal Cherepovets
(
)
16:30
HC Dynamo Moscow
(
)
 
Jokerit
(
)
16:30
SKA St. Petersburg
(
)
 
CSKA Moscow
(
)
16:30
Spartak Moscow
(
)
 
Ak Bars Kazan
(
)
December 23
14:00
Avangard Omsk
(
)
 
Barys Nur-Sultan
(
)
16:30
Spartak Moscow
(
)
 
Vityaz
(
)
16:30
Torpedo
(
)
 
HC Sochi
(
)
December 24
12:30
Sibir Novosibirsk
(
)
 
Amur Khabarovsk
(
)
14:00
Avtomobilist Yekaterinburg
(
)
 
Salavat Yulaev Ufa
(
)
14:00
Metallurg Magnitogorsk
(
)
 
Dinamo Minsk
(
)
16:30
HC Dynamo Moscow
(
)
 
Ak Bars Kazan
(
)
16:30
Neftekhimik Nizhnekamsk
(
)
 
Traktor
(
)
16:30
SKA St. Petersburg
(
)
 
Severstal Cherepovets
(
)
December 25
16:00
Lokomotiv Yaroslavl
(
)
 
HC Sochi
(
)
December 26
10:30
Sibir Novosibirsk
(
)
 
Salavat Yulaev Ufa
(
)
11:00
Barys Nur-Sultan
(
)
 
Amur Khabarovsk
(
)
12:00
Avtomobilist Yekaterinburg
(
)
 
Neftekhimik Nizhnekamsk
(
)
13:00
HC Dynamo Moscow
(
)
 
SKA St. Petersburg
(
)
14:00
Avangard Omsk
(
)
 
Spartak Moscow
(
)
14:00
Jokerit
(
)
 
Severstal Cherepovets
(
)
14:10
Dinamo Minsk
(
)
 
Dinamo Riga
(
)
14:30
HC Red Star Kunlun
(
)
 
Traktor
(
)
December 27
14:00
Vityaz
(
)
 
CSKA Moscow
(
)
December 28
13:30
Barys Nur-Sultan
(
)
 
Sibir Novosibirsk
(
)
14:00
Avangard Omsk
(
)
 
Traktor
(
)
14:00
Avtomobilist Yekaterinburg
(
)
 
Amur Khabarovsk
(
)
14:00
Salavat Yulaev Ufa
(
)
 
Metallurg Magnitogorsk
(
)
16:00
Severstal Cherepovets
(
)
 
Neftekhimik Nizhnekamsk
(
)
16:00
Torpedo
(
)
 
Dinamo Riga
(
)
16:30
HC Sochi
(
)
 
SKA St. Petersburg
(
)
16:30
Jokerit
(
)
 
Lokomotiv Yaroslavl
(
)
16:30
Spartak Moscow
(
)
 
HC Dynamo Moscow
(
)
December 30
13:30
Barys Nur-Sultan
(
)
 
Metallurg Magnitogorsk
(
)
14:00
Avangard Omsk
(
)
 
HC Red Star Kunlun
(
)
16:00
Torpedo
(
)
 
Lokomotiv Yaroslavl
(
)
16:10
Dinamo Minsk
(
)
 
Neftekhimik Nizhnekamsk
(
)
16:30
HC Sochi
(
)
 
Severstal Cherepovets
(
)
16:30
Jokerit
(
)
 
SKA St. Petersburg
(
)
16:30
Spartak Moscow
(
)
 
Dinamo Riga
(
)
16:30
Vityaz
(
)
 
HC Dynamo Moscow
(
)
January 3, 2021
11:30
Salavat Yulaev Ufa
(
)
 
Avtomobilist Yekaterinburg
(
)
14:00
CSKA Moscow
(
)
 
Jokerit
(
)
14:00
HC Sochi
(
)
 
Torpedo
(
)
14:00
Lokomotiv Yaroslavl
(
)
 
Vityaz
(
)
14:00
Neftekhimik Nizhnekamsk
(
)
 
Sibir Novosibirsk
(
)
14:10
Dinamo Minsk
(
)
 
Avangard Omsk
(
)
January 4, 2021
07:00
Amur Khabarovsk
(
)
 
Barys Nur-Sultan
(
)
12:00
Metallurg Magnitogorsk
(
)
 
Spartak Moscow
(
)
17:30
Dinamo Riga
(
)
 
HC Dynamo Moscow
(
)
January 5, 2021
11:30
Salavat Yulaev Ufa
(
)
 
Avangard Omsk
(
)
14:00
CSKA Moscow
(
)
 
Avtomobilist Yekaterinburg
(
)
14:00
HC Red Star Kunlun
(
)
 
Severstal Cherepovets
(
)
14:00
HC Sochi
(
)
 
Jokerit
(
)
14:00
Lokomotiv Yaroslavl
(
)
 
Sibir Novosibirsk
(
)
14:00
Neftekhimik Nizhnekamsk
(
)
 
Torpedo
(
)
16:10
Dinamo Minsk
(
)
 
SKA St. Petersburg
(
)
January 6, 2021
07:00
Amur Khabarovsk
(
)
 
Barys Nur-Sultan
(
)
12:00
Traktor
(
)
 
Spartak Moscow
(
)
14:00
Ak Bars Kazan
(
)
 
HC Dynamo Moscow
(
)
January 7, 2021
14:00
Avangard Omsk
(
)
 
Severstal Cherepovets
(
)
14:00
HC Red Star Kunlun
(
)
 
Sibir Novosibirsk
(
)
14:00
Lokomotiv Yaroslavl
(
)
 
SKA St. Petersburg
(
)
14:00
Torpedo
(
)
 
Metallurg Magnitogorsk
(
)
17:30
Dinamo Riga
(
)
 
Dinamo Minsk
(
)
January 8, 2021
12:00
Avtomobilist Yekaterinburg
(
)
 
Barys Nur-Sultan
(
)
14:00
Ak Bars Kazan
(
)
 
Traktor
(
)
14:00
CSKA Moscow
(
)
 
Neftekhimik Nizhnekamsk
(
)
14:00
Vityaz
(
)
 
HC Sochi
(
)
16:30
Jokerit
(
)
 
Spartak Moscow
(
)
January 9, 2021
14:00
Avangard Omsk
(
)
 
Metallurg Magnitogorsk
(
)
14:00
HC Dynamo Moscow
(
)
 
Dinamo Minsk
(
)
15:00
Dinamo Riga
(
)
 
Lokomotiv Yaroslavl
(
)
January 10, 2021
07:00
Amur Khabarovsk
(
)
 
HC Red Star Kunlun
(
)
11:30
Salavat Yulaev Ufa
(
)
 
Ak Bars Kazan
(
)
12:00
Jokerit
(
)
 
Avtomobilist Yekaterinburg
(
)
14:00
SKA St. Petersburg
(
)
 
CSKA Moscow
(
)
14:00
Severstal Cherepovets
(
)
 
HC Sochi
(
)
14:00
Torpedo
(
)
 
Traktor
(
)
14:00
Vityaz
(
)
 
Neftekhimik Nizhnekamsk
(
)
January 11, 2021
14:00
Avtomobilist Yekaterinburg
(
)
 
Jokerit
(
)
16:10
Dinamo Minsk
(
)
 
Metallurg Magnitogorsk
(
)
16:30
Spartak Moscow
(
)
 
Lokomotiv Yaroslavl
(
)
January 12, 2021
09:00
Amur Khabarovsk
(
)
 
HC Red Star Kunlun
(
)
12:30
Sibir Novosibirsk
(
)
 
Salavat Yulaev Ufa
(
)
13:30
Barys Nur-Sultan
(
)
 
Ak Bars Kazan
(
)
16:30
HC Dynamo Moscow
(
)
 
Vityaz
(
)
16:30
SKA St. Petersburg
(
)
 
HC Sochi
(
)
17:30
Dinamo Riga
(
)
 
CSKA Moscow
(
)
January 13, 2021
16:00
Neftekhimik Nizhnekamsk
(
)
 
Jokerit
(
)
16:30
Avangard Omsk
(
)
 
Torpedo
(
)
16:30
Spartak Moscow
(
)
 
Avtomobilist Yekaterinburg
(
)
January 14, 2021
12:30
Sibir Novosibirsk
(
)
 
HC Red Star Kunlun
(
)
13:30
Barys Nur-Sultan
(
)
 
Salavat Yulaev Ufa
(
)
14:00
Traktor
(
)
 
Vityaz
(
)
16:00
Lokomotiv Yaroslavl
(
)
 
CSKA Moscow
(
)
January 15, 2021
16:00
Ak Bars Kazan
(
)
 
Avangard Omsk
(
)
16:00
Severstal Cherepovets
(
)
 
Dinamo Riga
(
)
16:10
Dinamo Minsk
(
)
 
Avtomobilist Yekaterinburg
(
)
16:30
HC Dynamo Moscow
(
)
 
Torpedo
(
)
16:30
Spartak Moscow
(
)
 
Jokerit
(
)
January 16, 2021
12:00
Metallurg Magnitogorsk
(
)
 
Salavat Yulaev Ufa
(
)
14:00
HC Sochi
(
)
 
Vityaz
(
)
January 17, 2021
11:00
Barys Nur-Sultan
(
)
 
Amur Khabarovsk
(
)
12:00
Avtomobilist Yekaterinburg
(
)
 
Avangard Omsk
(
)
12:00
Traktor
(
)
 
Lokomotiv Yaroslavl
(
)
14:00
Ak Bars Kazan
(
)
 
Torpedo
(
)
14:00
CSKA Moscow
(
)
 
SKA St. Petersburg
(
)
14:00
HC Dynamo Moscow
(
)
 
Sibir Novosibirsk
(
)
14:00
Neftekhimik Nizhnekamsk
(
)
 
Dinamo Riga
(
)
14:00
Severstal Cherepovets
(
)
 
Dinamo Minsk
(
)
January 19, 2021
14:00
Avtomobilist Yekaterinburg
(
)
 
SKA St. Petersburg
(
)
14:00
Metallurg Magnitogorsk
(
)
 
Lokomotiv Yaroslavl
(
)
14:00
Salavat Yulaev Ufa
(
)
 
Severstal Cherepovets
(
)
14:00
Traktor
(
)
 
Avangard Omsk
(
)
16:00
Ak Bars Kazan
(
)
 
Dinamo Riga
(
)
16:00
HC Red Star Kunlun
(
)
 
Amur Khabarovsk
(
)
16:00
Torpedo
(
)
 
Neftekhimik Nizhnekamsk
(
)
16:30
CSKA Moscow
(
)
 
Spartak Moscow
(
)
16:30
HC Sochi
(
)
 
Dinamo Minsk
(
)
16:30
Jokerit
(
)
 
Barys Nur-Sultan
(
)
16:30
Vityaz
(
)
 
Sibir Novosibirsk
(
)
January 21, 2021
14:00
Avtomobilist Yekaterinburg
(
)
 
Severstal Cherepovets
(
)
14:00
Metallurg Magnitogorsk
(
)
 
Dinamo Riga
(
)
14:00
Traktor
(
)
 
Salavat Yulaev Ufa
(
)
16:00
Ak Bars Kazan
(
)
 
Lokomotiv Yaroslavl
(
)
16:00
HC Red Star Kunlun
(
)
 
Neftekhimik Nizhnekamsk
(
)
16:30
CSKA Moscow
(
)
 
Amur Khabarovsk
(
)
16:30
HC Dynamo Moscow
(
)
 
Barys Nur-Sultan
(
)
16:30
HC Sochi
(
)
 
Sibir Novosibirsk
(
)
16:30
Vityaz
(
)
 
SKA St. Petersburg
(
)
January 23, 2021
14:00
Avangard Omsk
(
)
 
Dinamo Riga
(
)
14:00
CSKA Moscow
(
)
 
Jokerit
(
)
14:00
HC Sochi
(
)
 
Lokomotiv Yaroslavl
(
)
14:00
Vityaz
(
)
 
Barys Nur-Sultan
(
)
January 25, 2021
16:10
Dinamo Minsk
(
)
 
Severstal Cherepovets
(
)
16:30
HC Dynamo Moscow
(
)
 
Dinamo Riga
(
)
16:30
Jokerit
(
)
 
Avangard Omsk
(
)
16:30
Spartak Moscow
(
)
 
Torpedo
(
)
16:30
Vityaz
(
)
 
HC Red Star Kunlun
(
)
January 26, 2021
09:00
Amur Khabarovsk
(
)
 
Salavat Yulaev Ufa
(
)
12:30
Sibir Novosibirsk
(
)
 
Neftekhimik Nizhnekamsk
(
)
13:30
Barys Nur-Sultan
(
)
 
Traktor
(
)
14:00
Avtomobilist Yekaterinburg
(
)
 
Metallurg Magnitogorsk
(
)
January 27, 2021
16:00
Lokomotiv Yaroslavl
(
)
 
HC Red Star Kunlun
(
)
16:10
Dinamo Minsk
(
)
 
Torpedo
(
)
16:30
HC Dynamo Moscow
(
)
 
CSKA Moscow
(
)
16:30
Jokerit
(
)
 
HC Sochi
(
)
16:30
SKA St. Petersburg
(
)
 
Severstal Cherepovets
(
)
17:30
Dinamo Riga
(
)
 
Avangard Omsk
(
)
January 28, 2021
09:00
Amur Khabarovsk
(
)
 
Salavat Yulaev Ufa
(
)
12:30
Sibir Novosibirsk
(
)
 
Traktor
(
)
13:30
Barys Nur-Sultan
(
)
 
Neftekhimik Nizhnekamsk
(
)
14:00
Avtomobilist Yekaterinburg
(
)
 
Ak Bars Kazan
(
)
16:30
Spartak Moscow
(
)
 
Metallurg Magnitogorsk
(
)
January 29, 2021
16:00
Lokomotiv Yaroslavl
(
)
 
Avangard Omsk
(
)
16:10
Dinamo Minsk
(
)
 
CSKA Moscow
(
)
16:30
HC Dynamo Moscow
(
)
 
HC Sochi
(
)
16:30
Jokerit
(
)
 
Torpedo
(
)
17:30
Dinamo Riga
(
)
 
Severstal Cherepovets
(
)
January 30, 2021
11:00
Barys Nur-Sultan
(
)
 
Salavat Yulaev Ufa
(
)
14:00
Ak Bars Kazan
(
)
 
HC Red Star Kunlun
(
)
14:00
Spartak Moscow
(
)
 
SKA St. Petersburg
(
)
16:30
Jokerit
(
)
 
Metallurg Magnitogorsk
(
)
January 31, 2021
07:00
Amur Khabarovsk
(
)
 
Sibir Novosibirsk
(
)
14:00
Avangard Omsk
(
)
 
Lokomotiv Yaroslavl
(
)
14:00
Neftekhimik Nizhnekamsk
(
)
 
HC Sochi
(
)
14:10
Dinamo Minsk
(
)
 
Vityaz
(
)
February 1, 2021
13:30
Barys Nur-Sultan
(
)
 
Avtomobilist Yekaterinburg
(
)
14:00
Traktor
(
)
 
Ak Bars Kazan
(
)
16:00
Torpedo
(
)
 
HC Red Star Kunlun
(
)
16:30
HC Dynamo Moscow
(
)
 
SKA St. Petersburg
(
)
February 2, 2021
09:00
Amur Khabarovsk
(
)
 
Sibir Novosibirsk
(
)
16:00
Severstal Cherepovets
(
)
 
Lokomotiv Yaroslavl
(
)
16:30
Avangard Omsk
(
)
 
Dinamo Minsk
(
)
16:30
CSKA Moscow
(
)
 
Dinamo Riga
(
)
February 3, 2021
14:00
Avtomobilist Yekaterinburg
(
)
 
Ak Bars Kazan
(
)
14:00
Metallurg Magnitogorsk
(
)
 
Barys Nur-Sultan
(
)
14:00
Traktor
(
)
 
Neftekhimik Nizhnekamsk
(
)
16:00
HC Red Star Kunlun
(
)
 
Spartak Moscow
(
)
16:00
Torpedo
(
)
 
Vityaz
(
)
16:30
HC Dynamo Moscow
(
)
 
Jokerit
(
)
February 4, 2021
14:00
Salavat Yulaev Ufa
(
)
 
Dinamo Riga
(
)
16:30
SKA St. Petersburg
(
)
 
Lokomotiv Yaroslavl
(
)
February 5, 2021
12:30
Sibir Novosibirsk
(
)
 
Barys Nur-Sultan
(
)
14:00
Avtomobilist Yekaterinburg
(
)
 
Neftekhimik Nizhnekamsk
(
)
14:00
Metallurg Magnitogorsk
(
)
 
Ak Bars Kazan
(
)
14:00
Traktor
(
)
 
Amur Khabarovsk
(
)
16:00
HC Red Star Kunlun
(
)
 
Jokerit
(
)
16:00
Severstal Cherepovets
(
)
 
Spartak Moscow
(
)
16:00
Torpedo
(
)
 
HC Dynamo Moscow
(
)
16:30
HC Sochi
(
)
 
CSKA Moscow
(
)
16:30
Vityaz
(
)
 
Dinamo Minsk
(
)
February 7, 2021
11:30
Salavat Yulaev Ufa
(
)
 
Amur Khabarovsk
(
)
12:00
Metallurg Magnitogorsk
(
)
 
Barys Nur-Sultan
(
)
12:00
Traktor
(
)
 
CSKA Moscow
(
)
14:00
Avangard Omsk
(
)
 
Neftekhimik Nizhnekamsk
(
)
14:00
HC Red Star Kunlun
(
)
 
Vityaz
(
)
14:00
HC Sochi
(
)
 
Dinamo Minsk
(
)
14:00
SKA St. Petersburg
(
)
 
Jokerit
(
)
14:00
Severstal Cherepovets
(
)
 
HC Dynamo Moscow
(
)
15:00
Dinamo Riga
(
)
 
Spartak Moscow
(
)
February 9, 2021
16:30
Jokerit
(
)
 
Severstal Cherepovets
(
)
February 16, 2021
09:00
Amur Khabarovsk
(
)
 
Avtomobilist Yekaterinburg
(
)
12:30
Sibir Novosibirsk
(
)
 
Neftekhimik Nizhnekamsk
(
)
13:30
Barys Nur-Sultan
(
)
 
Avangard Omsk
(
)
14:00
HC Red Star Kunlun
(
)
 
HC Sochi
(
)
14:00
Traktor
(
)
 
Metallurg Magnitogorsk
(
)
16:00
Severstal Cherepovets
(
)
 
Lokomotiv Yaroslavl
(
)
16:10
Dinamo Minsk
(
)
 
HC Dynamo Moscow
(
)
16:30
CSKA Moscow
(
)
 
Vityaz
(
)
16:30
SKA St. Petersburg
(
)
 
Spartak Moscow
(
)
17:30
Dinamo Riga
(
)
 
Ak Bars Kazan
(
)
February 18, 2021
09:00
Amur Khabarovsk
(
)
 
Neftekhimik Nizhnekamsk
(
)
12:30
Sibir Novosibirsk
(
)
 
Avangard Omsk
(
)
13:30
Barys Nur-Sultan
(
)
 
Avtomobilist Yekaterinburg
(
)
14:00
Salavat Yulaev Ufa
(
)
 
Ak Bars Kazan
(
)
16:00
Lokomotiv Yaroslavl
(
)
 
Dinamo Riga
(
)
16:00
Severstal Cherepovets
(
)
 
HC Red Star Kunlun
(
)
16:00
Torpedo
(
)
 
Spartak Moscow
(
)
16:30
CSKA Moscow
(
)
 
Traktor
(
)
16:30
Jokerit
(
)
 
Dinamo Minsk
(
)
16:30
SKA St. Petersburg
(
)
 
HC Dynamo Moscow
(
)
16:30
Vityaz
(
)
 
Metallurg Magnitogorsk
(
)
February 20, 2021
07:00
Amur Khabarovsk
(
)
 
Neftekhimik Nizhnekamsk
(
)
11:30
Salavat Yulaev Ufa
(
)
 
HC Red Star Kunlun
(
)
14:00
Ak Bars Kazan
(
)
 
Spartak Moscow
(
)
14:00
CSKA Moscow
(
)
 
Dinamo Riga
(
)
14:00
Jokerit
(
)
 
HC Dynamo Moscow
(
)
14:00
Lokomotiv Yaroslavl
(
)
 
SKA St. Petersburg
(
)
14:00
Torpedo
(
)
 
Avangard Omsk
(
)
14:10
Dinamo Minsk
(
)
 
Traktor
(
)
February 21, 2021
11:00
Barys Nur-Sultan
(
)
 
Sibir Novosibirsk
(
)
12:00
Avtomobilist Yekaterinburg
(
)
 
HC Sochi
(
)
February 22, 2021
16:00
HC Red Star Kunlun
(
)
 
SKA St. Petersburg
(
)
16:30
Jokerit
(
)
 
Vityaz
(
)
February 23, 2021
12:00
Traktor
(
)
 
Sibir Novosibirsk
(
)
14:00
Ak Bars Kazan
(
)
 
Barys Nur-Sultan
(
)
14:00
HC Dynamo Moscow
(
)
 
Avtomobilist Yekaterinburg
(
)
14:00
Lokomotiv Yaroslavl
(
)
 
Torpedo
(
)
14:00
Neftekhimik Nizhnekamsk
(
)
 
Metallurg Magnitogorsk
(
)
14:00
Severstal Cherepovets
(
)
 
CSKA Moscow
(
)
14:00
Spartak Moscow
(
)
 
HC Sochi
(
)
16:10
Dinamo Minsk
(
)
 
Amur Khabarovsk
(
)
16:30
Jokerit
(
)
 
Vityaz
(
)
17:30
Dinamo Riga
(
)
 
Salavat Yulaev Ufa
(
)
February 25, 2021
14:00
Traktor
(
)
 
Torpedo
(
)
16:00
Ak Bars Kazan
(
)
 
Metallurg Magnitogorsk
(
)
16:00
HC Red Star Kunlun
(
)
 
Barys Nur-Sultan
(
)
16:00
Lokomotiv Yaroslavl
(
)
 
CSKA Moscow
(
)
16:00
Neftekhimik Nizhnekamsk
(
)
 
Severstal Cherepovets
(
)
16:30
Avangard Omsk
(
)
 
Salavat Yulaev Ufa
(
)
16:30
HC Sochi
(
)
 
Avtomobilist Yekaterinburg
(
)
16:30
Jokerit
(
)
 
Amur Khabarovsk
(
)
16:30
SKA St. Petersburg
(
)
 
Vityaz
(
)
16:30
Spartak Moscow
(
)
 
Sibir Novosibirsk
(
)
17:30
Dinamo Riga
(
)
 
Dinamo Minsk
(
)
February 27, 2021
12:00
Avtomobilist Yekaterinburg
(
)
 
Sibir Novosibirsk
(
)
12:00
Metallurg Magnitogorsk
(
)
 
Traktor
(
)
14:00
Ak Bars Kazan
(
)
 
CSKA Moscow
(
)
14:00
Avangard Omsk
(
)
 
Barys Nur-Sultan
(
)
14:00
HC Red Star Kunlun
(
)
 
HC Dynamo Moscow
(
)
14:00
HC Sochi
(
)
 
Severstal Cherepovets
(
)
14:00
Lokomotiv Yaroslavl
(
)
 
Salavat Yulaev Ufa
(
)
14:00
Neftekhimik Nizhnekamsk
(
)
 
Torpedo
(
)
14:00
SKA St. Petersburg
(
)
 
Dinamo Minsk
(
)
14:00
Spartak Moscow
(
)
 
Vityaz
(
)
15:00
Dinamo Riga
(
)
 
Amur Khabarovsk
(
)