LiveScore.com : Hockey Livescore

Russia Hockey Scores (powered by LiveScore)

Russia - MHL - Fixtures
October 28
10:00
SKA-1946
(
)
 
MHC Dynamo
(
)
10:00
Sputnik Almetyevsk
(
)
 
Avto Yekaterinburg
(
)
11:30
Sibirskie Snaipery
(
)
 
Ladya Togliatti Juniors
(
)
14:00
Irbis Kazan
(
)
 
Stalnye Lisy
(
)
14:00
MHC Spartak
(
)
 
Krasnaya Armiya
(
)
14:00
Reaktor
(
)
 
Tolpar
(
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Ladya Togliatti Juniors
(
)
16:00
Mikhaylov Academy
(
)
 
Atlanty
(
)
October 29
08:00
Tyumensky Legion
(
)
 
Kuznetskie Medvedi
(
)
14:00
Reaktor
(
)
 
Tolpar
(
)
14:00
Sputnik Almetyevsk
(
)
 
Avto Yekaterinburg
(
)
16:00
SKA-1946
(
)
 
MHC Dynamo
(
)
October 30
09:00
Amurskie Tigry
(
)
 
HC Riga
(
)
10:00
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
 
Russkie Vityazi
(
)
11:00
Irbis Kazan
(
)
 
Belye Medvedi
(
)
12:00
Tyumensky Legion
(
)
 
Kuznetskie Medvedi
(
)
16:00
SKA-Varyagi
(
)
 
Kapitan Stupino
(
)
October 31
03:00
Amurskie Tigry
(
)
 
HC Riga
(
)
10:00
Chaika
(
)
 
Stalnye Lisy
(
)
10:00
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
 
Russkie Vityazi
(
)
10:00
Irbis Kazan
(
)
 
Belye Medvedi
(
)
10:00
SKA-Varyagi
(
)
 
Kapitan Stupino
(
)
November 1
10:00
Atlanty
(
)
 
Tayfun
(
)
10:00
Krasnaya Armiya
(
)
 
Sakhalinskie Akuly
(
)
10:00
MHC Spartak
(
)
 
Mikhaylov Academy
(
)
November 2
14:00
Chaika
(
)
 
Stalnye Lisy
(
)
14:00
Krasnaya Armiya
(
)
 
Sakhalinskie Akuly
(
)
14:00
MHC Spartak
(
)
 
Mikhaylov Academy
(
)
16:00
Atlanty
(
)
 
Tayfun
(
)
November 3
13:00
Ladya Togliatti Juniors
(
)
 
Avto Yekaterinburg
(
)
13:30
Sarmaty
(
)
 
Tolpar
(
)
November 4
08:00
Mamonty Yugry
(
)
 
Omskie Yastreby
(
)
08:00
Tyumensky Legion
(
)
 
Sibirskie Snaipery
(
)
10:00
Ladya Togliatti Juniors
(
)
 
Avto Yekaterinburg
(
)
10:00
Loko
(
)
 
Russkie Vityazi
(
)
10:00
Reaktor
(
)
 
Stalnye Lisy
(
)
10:00
Sputnik Almetyevsk
(
)
 
Belye Medvedi
(
)
11:00
Almaz
(
)
 
MHC Spartak
(
)
12:00
Sarmaty
(
)
 
Tolpar
(
)
Canc.
Tyumensky Legion
(
)
 
Snezhnye Barsy
(
)
16:30
HC Riga
(
)
 
SKA-1946
(
)
November 5
12:00
Tyumensky Legion
(
)
 
Sibirskie Snaipery
(
)
14:00
Krasnaya Armiya
(
)
 
Tayfun
(
)
14:00
Mamonty Yugry
(
)
 
Omskie Yastreby
(
)
14:00
Reaktor
(
)
 
Stalnye Lisy
(
)
14:00
Sputnik Almetyevsk
(
)
 
Belye Medvedi
(
)
Canc.
Tyumensky Legion
(
)
 
Snezhnye Barsy
(
)
15:00
Loko
(
)
 
Russkie Vityazi
(
)
15:30
Almaz
(
)
 
MHC Spartak
(
)
16:00
Atlanty
(
)
 
Sakhalinskie Akuly
(
)
16:30
HC Riga
(
)
 
SKA-1946
(
)
November 6
14:00
Krasnaya Armiya
(
)
 
Tayfun
(
)
15:30
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
 
Amurskie Tigry
(
)
16:00
Atlanty
(
)
 
Sakhalinskie Akuly
(
)
16:00
SKA-Varyagi
(
)
 
Krylya Sovetov
(
)
November 7
10:00
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
 
Amurskie Tigry
(
)
10:00
Ladya Togliatti Juniors
(
)
 
Tolpar
(
)
10:00
SKA-Varyagi
(
)
 
Krylya Sovetov
(
)
12:00
Sarmaty
(
)
 
Avto Yekaterinburg
(
)
November 8
08:00
Mamonty Yugry
(
)
 
Sibirskie Snaipery
(
)
08:00
Sarmaty
(
)
 
Avto Yekaterinburg
(
)
08:00
Tyumensky Legion
(
)
 
Omskie Yastreby
(
)
10:00
Ladya Togliatti Juniors
(
)
 
Tolpar
(
)
10:00
MHC Dynamo
(
)
 
Almaz
(
)
10:00
Reaktor
(
)
 
Belye Medvedi
(
)
10:00
SKA-1946
(
)
 
Loko
(
)
10:00
Sputnik Almetyevsk
(
)
 
Stalnye Lisy
(
)
Canc.
Mamonty Yugry
(
)
 
Snezhnye Barsy
(
)
November 9
12:00
Tyumensky Legion
(
)
 
Omskie Yastreby
(
)
14:00
Kuznetskie Medvedi
(
)
 
Irbis Kazan
(
)
14:00
MHC Spartak
(
)
 
Tayfun
(
)
14:00
Mamonty Yugry
(
)
 
Sibirskie Snaipery
(
)
Canc.
Mamonty Yugry
(
)
 
Snezhnye Barsy
(
)
14:00
Reaktor
(
)
 
Belye Medvedi
(
)
14:00
Sputnik Almetyevsk
(
)
 
Stalnye Lisy
(
)
16:00
MHC Dynamo
(
)
 
Almaz
(
)
16:00
Mikhaylov Academy
(
)
 
Sakhalinskie Akuly
(
)
16:00
Russkie Vityazi
(
)
 
HC Riga
(
)
16:00
SKA-1946
(
)
 
Loko
(
)
November 10
10:00
MHC Spartak
(
)
 
Tayfun
(
)
10:00
Russkie Vityazi
(
)
 
HC Riga
(
)
14:00
Kuznetskie Medvedi
(
)
 
Irbis Kazan
(
)
15:30
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
 
Krylya Sovetov
(
)
16:00
Atlanty
(
)
 
Krasnaya Armiya
(
)
16:00
Mikhaylov Academy
(
)
 
Sakhalinskie Akuly
(
)
16:00
SKA-Varyagi
(
)
 
Amurskie Tigry
(
)
November 11
15:30
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
 
Krylya Sovetov
(
)
16:00
Atlanty
(
)
 
Krasnaya Armiya
(
)
16:00
SKA-Varyagi
(
)
 
Amurskie Tigry
(
)
November 12
10:00
SKA-1946
(
)
 
Almaz
(
)
14:00
Kuznetskie Medvedi
(
)
 
Chaika
(
)
16:00
MHC Dynamo
(
)
 
Loko
(
)
November 13
14:00
Kuznetskie Medvedi
(
)
 
Chaika
(
)
14:00
MHC Spartak
(
)
 
Sakhalinskie Akuly
(
)
14:00
Reaktor
(
)
 
Sputnik Almetyevsk
(
)
16:00
Kapitan Stupino
(
)
 
HC Riga
(
)
16:00
MHC Dynamo
(
)
 
Loko
(
)
16:00
Mikhaylov Academy
(
)
 
Tayfun
(
)
16:00
SKA-1946
(
)
 
Almaz
(
)
November 14
10:00
Kapitan Stupino
(
)
 
HC Riga
(
)
10:00
MHC Spartak
(
)
 
Sakhalinskie Akuly
(
)
10:00
Reaktor
(
)
 
Sputnik Almetyevsk
(
)
14:00
Mikhaylov Academy
(
)
 
Tayfun
(
)
November 15
10:00
Irbis Kazan
(
)
 
Omskie Yastreby
(
)
10:00
Ladya Togliatti Juniors
(
)
 
Stalnye Lisy
(
)
10:00
SKA-Varyagi
(
)
 
SKA-1946
(
)
12:00
Sarmaty
(
)
 
Belye Medvedi
(
)
November 16
10:00
Ladya Togliatti Juniors
(
)
 
Stalnye Lisy
(
)
12:00
Sarmaty
(
)
 
Belye Medvedi
(
)
14:00
Chaika
(
)
 
Sibirskie Snaipery
(
)
Canc.
Chaika
(
)
 
Snezhnye Barsy
(
)
14:00
Krasnaya Armiya
(
)
 
Krylya Sovetov
(
)
14:00
Reaktor
(
)
 
Kuznetskie Medvedi
(
)
16:00
Atlanty
(
)
 
Amurskie Tigry
(
)
November 17
10:00
SKA-Varyagi
(
)
 
Tayfun
(
)
12:00
Tolpar
(
)
 
Tyumensky Legion
(
)
13:30
Avto Yekaterinburg
(
)
 
Mamonty Yugry
(
)
14:00
Chaika
(
)
 
Sibirskie Snaipery
(
)
Canc.
Chaika
(
)
 
Snezhnye Barsy
(
)
14:00
Irbis Kazan
(
)
 
Omskie Yastreby
(
)
14:00
Krasnaya Armiya
(
)
 
Krylya Sovetov
(
)
14:00
Reaktor
(
)
 
Kuznetskie Medvedi
(
)
15:30
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
 
Sakhalinskie Akuly
(
)
16:00
Atlanty
(
)
 
Amurskie Tigry
(
)
16:30
HC Riga
(
)
 
Loko
(
)
November 18
11:00
HC Riga
(
)
 
Loko
(
)
12:00
Tolpar
(
)
 
Tyumensky Legion
(
)
13:30
Avto Yekaterinburg
(
)
 
Mamonty Yugry
(
)
15:30
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
 
Sakhalinskie Akuly
(
)
16:00
Russkie Vityazi
(
)
 
Kapitan Stupino
(
)
16:00
SKA-Varyagi
(
)
 
Tayfun
(
)
November 19
13:00
Ladya Togliatti Juniors
(
)
 
Belye Medvedi
(
)
14:00
Sarmaty
(
)
 
Stalnye Lisy
(
)
16:00
MHC Dynamo
(
)
 
Mikhaylov Academy
(
)
16:00
Russkie Vityazi
(
)
 
Kapitan Stupino
(
)
16:00
SKA-1946
(
)
 
MHC Spartak
(
)
November 20
10:00
Ladya Togliatti Juniors
(
)
 
Belye Medvedi
(
)
13:30
Avto Yekaterinburg
(
)
 
Tyumensky Legion
(
)
13:30
Sarmaty
(
)
 
Stalnye Lisy
(
)
14:00
Chaika
(
)
 
Omskie Yastreby
(
)
14:00
Irbis Kazan
(
)
 
Sibirskie Snaipery
(
)
Canc.
Irbis Kazan
(
)
 
Snezhnye Barsy
(
)
14:00
Krasnaya Armiya
(
)
 
Amurskie Tigry
(
)
14:00
Sputnik Almetyevsk
(
)
 
Kuznetskie Medvedi
(
)
16:00
MHC Dynamo
(
)
 
Mikhaylov Academy
(
)
16:00
SKA-1946
(
)
 
MHC Spartak
(
)
November 21
08:00
Tolpar
(
)
 
Mamonty Yugry
(
)
09:00
Atlanty
(
)
 
Krylya Sovetov
(
)
10:00
Chaika
(
)
 
Omskie Yastreby
(
)
10:00
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
 
Tayfun
(
)
10:00
Irbis Kazan
(
)
 
Sibirskie Snaipery
(
)
10:00
Krasnaya Armiya
(
)
 
Amurskie Tigry
(
)
10:00
SKA-Varyagi
(
)
 
Sakhalinskie Akuly
(
)
10:00
Sputnik Almetyevsk
(
)
 
Kuznetskie Medvedi
(
)
11:00
HC Riga
(
)
 
Almaz
(
)
Canc.
Irbis Kazan
(
)
 
Snezhnye Barsy
(
)
November 22
08:00
Avto Yekaterinburg
(
)
 
Tyumensky Legion
(
)
08:00
Tolpar
(
)
 
Mamonty Yugry
(
)
10:00
Atlanty
(
)
 
Krylya Sovetov
(
)
10:00
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
 
Tayfun
(
)
10:00
SKA-Varyagi
(
)
 
Sakhalinskie Akuly
(
)
11:00
HC Riga
(
)
 
Almaz
(
)
November 23
10:00
SKA-1946
(
)
 
Mikhaylov Academy
(
)
16:00
MHC Dynamo
(
)
 
MHC Spartak
(
)
November 24
16:00
MHC Dynamo
(
)
 
MHC Spartak
(
)
16:00
SKA-1946
(
)
 
Mikhaylov Academy
(
)
November 25
11:00
Omskie Yastreby
(
)
 
Reaktor
(
)
11:30
Sibirskie Snaipery
(
)
 
Sputnik Almetyevsk
(
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Sputnik Almetyevsk
(
)
16:00
Kapitan Stupino
(
)
 
Krasnaya Armiya
(
)
16:00
Russkie Vityazi
(
)
 
Atlanty
(
)
16:30
HC Riga
(
)
 
Amurskie Tigry
(
)
November 26
11:00
Omskie Yastreby
(
)
 
Reaktor
(
)
11:30
Sibirskie Snaipery
(
)
 
Sputnik Almetyevsk
(
)
12:00
Stalnye Lisy
(
)
 
Avto Yekaterinburg
(
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Sputnik Almetyevsk
(
)
15:00
Loko
(
)
 
Almaz
(
)
16:00
Kapitan Stupino
(
)
 
Krasnaya Armiya
(
)
16:00
Russkie Vityazi
(
)
 
Atlanty
(
)
16:30
HC Riga
(
)
 
Amurskie Tigry
(
)
November 27
10:00
Kuznetskie Medvedi
(
)
 
Ladya Togliatti Juniors
(
)
12:00
Tyumensky Legion
(
)
 
Chaika
(
)
13:00
Belye Medvedi
(
)
 
Tolpar
(
)
14:00
Mamonty Yugry
(
)
 
Irbis Kazan
(
)
15:00
Loko
(
)
 
Almaz
(
)
November 28
06:00
Kuznetskie Medvedi
(
)
 
Ladya Togliatti Juniors
(
)
08:00
Stalnye Lisy
(
)
 
Avto Yekaterinburg
(
)
08:00
Tyumensky Legion
(
)
 
Chaika
(
)
09:00
Belye Medvedi
(
)
 
Tolpar
(
)
12:00
Mamonty Yugry
(
)
 
Irbis Kazan
(
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Reaktor
(
)
November 29
03:00
Sakhalinskie Akuly
(
)
 
Krasnaya Armiya
(
)
03:00
Tayfun
(
)
 
Atlanty
(
)
06:00
Sibirskie Snaipery
(
)
 
Reaktor
(
)
07:00
Omskie Yastreby
(
)
 
Sputnik Almetyevsk
(
)
10:00
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
 
MHC Dynamo
(
)
10:00
Russkie Vityazi
(
)
 
SKA-1946
(
)
11:00
HC Riga
(
)
 
Krylya Sovetov
(
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Reaktor
(
)
November 30
08:00
Sakhalinskie Akuly
(
)
 
Krasnaya Armiya
(
)
09:30
Tayfun
(
)
 
Atlanty
(
)
10:00
Russkie Vityazi
(
)
 
SKA-1946
(
)
11:00
Omskie Yastreby
(
)
 
Sputnik Almetyevsk
(
)
11:30
Sibirskie Snaipery
(
)
 
Reaktor
(
)
12:00
Stalnye Lisy
(
)
 
Tolpar
(
)
12:00
Tyumensky Legion
(
)
 
Irbis Kazan
(
)
13:00
Belye Medvedi
(
)
 
Avto Yekaterinburg
(
)
15:30
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
 
MHC Dynamo
(
)
16:30
HC Riga
(
)
 
Krylya Sovetov
(
)
December 1
10:00
Kuznetskie Medvedi
(
)
 
Sarmaty
(
)
12:00
Stalnye Lisy
(
)
 
Tolpar
(
)
13:00
Belye Medvedi
(
)
 
Avto Yekaterinburg
(
)
14:00
Mamonty Yugry
(
)
 
Chaika
(
)
December 2
10:00
Kuznetskie Medvedi
(
)
 
Sarmaty
(
)
12:00
Tyumensky Legion
(
)
 
Irbis Kazan
(
)
14:00
MHC Spartak
(
)
 
Loko
(
)
14:00
Mamonty Yugry
(
)
 
Chaika
(
)
16:00
Mikhaylov Academy
(
)
 
Almaz
(
)
December 3
03:00
Amurskie Tigry
(
)
 
Russkie Vityazi
(
)
08:00
Sakhalinskie Akuly
(
)
 
Atlanty
(
)
09:30
Tayfun
(
)
 
Krasnaya Armiya
(
)
10:00
MHC Spartak
(
)
 
Loko
(
)
15:30
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
 
SKA-1946
(
)
16:00
Krylya Sovetov
(
)
 
Kapitan Stupino
(
)
16:00
Mikhaylov Academy
(
)
 
Almaz
(
)
16:00
SKA-Varyagi
(
)
 
MHC Dynamo
(
)
December 4
08:00
Sakhalinskie Akuly
(
)
 
Atlanty
(
)
09:00
Amurskie Tigry
(
)
 
Russkie Vityazi
(
)
09:30
Tayfun
(
)
 
Krasnaya Armiya
(
)
11:30
Sibirskie Snaipery
(
)
 
Sarmaty
(
)
15:30
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
 
SKA-1946
(
)
16:00
Krylya Sovetov
(
)
 
Kapitan Stupino
(
)
16:00
SKA-Varyagi
(
)
 
MHC Dynamo
(
)
December 5
08:00
Sibirskie Snaipery
(
)
 
Sarmaty
(
)
December 6
10:00
MHC Spartak
(
)
 
Almaz
(
)
14:00
Mikhaylov Academy
(
)
 
Loko
(
)
December 7
09:00
Amurskie Tigry
(
)
 
Kapitan Stupino
(
)
10:00
MHC Spartak
(
)
 
Almaz
(
)
11:30
Sarmaty
(
)
 
Sibirskie Snaipery
(
)
12:00
Stalnye Lisy
(
)
 
Irbis Kazan
(
)
12:00
Tyumensky Legion
(
)
 
Sputnik Almetyevsk
(
)
13:00
Belye Medvedi
(
)
 
Chaika
(
)
13:00
Ladya Togliatti Juniors
(
)
 
Omskie Yastreby
(
)
14:00
Mamonty Yugry
(
)
 
Reaktor
(
)
16:00
Krylya Sovetov
(
)
 
Russkie Vityazi
(
)
16:00
Mikhaylov Academy
(
)
 
Loko
(
)
December 8
03:00
Amurskie Tigry
(
)
 
Kapitan Stupino
(
)
06:00
Sarmaty
(
)
 
Sibirskie Snaipery
(
)
12:00
Stalnye Lisy
(
)
 
Irbis Kazan
(
)
12:00
Tyumensky Legion
(
)
 
Sputnik Almetyevsk
(
)
13:00
Belye Medvedi
(
)
 
Chaika
(
)
13:00
Ladya Togliatti Juniors
(
)
 
Omskie Yastreby
(
)
14:00
Mamonty Yugry
(
)
 
Reaktor
(
)
16:00
Krylya Sovetov
(
)
 
Russkie Vityazi
(
)
16:00
SKA-Varyagi
(
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
December 9
10:00
Kuznetskie Medvedi
(
)
 
Avto Yekaterinburg
(
)
16:00
SKA-Varyagi
(
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
December 10
10:00
Kuznetskie Medvedi
(
)
 
Avto Yekaterinburg
(
)
12:00
Stalnye Lisy
(
)
 
Chaika
(
)
13:00
Belye Medvedi
(
)
 
Irbis Kazan
(
)
December 11
08:00
Mamonty Yugry
(
)
 
Sputnik Almetyevsk
(
)
08:00
Tyumensky Legion
(
)
 
Reaktor
(
)
10:00
Ladya Togliatti Juniors
(
)
 
Sibirskie Snaipery
(
)
14:00
Sarmaty
(
)
 
Omskie Yastreby
(
)
December 12
08:00
Mamonty Yugry
(
)
 
Sputnik Almetyevsk
(
)
08:00
Stalnye Lisy
(
)
 
Chaika
(
)
08:00
Tyumensky Legion
(
)
 
Reaktor
(
)
09:00
Belye Medvedi
(
)
 
Irbis Kazan
(
)
10:00
Ladya Togliatti Juniors
(
)
 
Sibirskie Snaipery
(
)
10:00
Loko
(
)
 
SKA-Varyagi
(
)
11:00
Almaz
(
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
12:00
Sarmaty
(
)
 
Omskie Yastreby
(
)
December 13
06:00
Kuznetskie Medvedi
(
)
 
Tolpar
(
)
10:00
Kapitan Stupino
(
)
 
Sakhalinskie Akuly
(
)
10:00
Krasnaya Armiya
(
)
 
SKA-1946
(
)
10:00
Krylya Sovetov
(
)
 
Amurskie Tigry
(
)
10:00
Loko
(
)
 
SKA-Varyagi
(
)
10:00
Russkie Vityazi
(
)
 
Tayfun
(
)
December 14
10:00
Kuznetskie Medvedi
(
)
 
Tolpar
(
)
14:00
Krasnaya Armiya
(
)
 
SKA-1946
(
)
15:30
Almaz
(
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
16:00
Atlanty
(
)
 
MHC Dynamo
(
)
16:00
Kapitan Stupino
(
)
 
Sakhalinskie Akuly
(
)
16:00
Krylya Sovetov
(
)
 
Amurskie Tigry
(
)
16:00
Mikhaylov Academy
(
)
 
MHC Spartak
(
)
16:00
Russkie Vityazi
(
)
 
Tayfun
(
)
December 15
16:00
Atlanty
(
)
 
MHC Dynamo
(
)
16:00
Mikhaylov Academy
(
)
 
MHC Spartak
(
)
December 16
13:30
Avto Yekaterinburg
(
)
 
Stalnye Lisy
(
)
15:00
Loko
(
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
15:30
Almaz
(
)
 
SKA-Varyagi
(
)
December 17
10:00
Ladya Togliatti Juniors
(
)
 
Mamonty Yugry
(
)
13:30
Avto Yekaterinburg
(
)
 
Stalnye Lisy
(
)
14:00
Chaika
(
)
 
Sputnik Almetyevsk
(
)
14:00
Irbis Kazan
(
)
 
Reaktor
(
)
14:00
Krasnaya Armiya
(
)
 
MHC Dynamo
(
)
14:00
Sarmaty
(
)
 
Tyumensky Legion
(
)
15:00
Loko
(
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
15:30
Almaz
(
)
 
SKA-Varyagi
(
)
16:00
Atlanty
(
)
 
SKA-1946
(
)
16:00
Kapitan Stupino
(
)
 
Tayfun
(
)
16:00
Russkie Vityazi
(
)
 
Sakhalinskie Akuly
(
)
December 18
13:00
Ladya Togliatti Juniors
(
)
 
Mamonty Yugry
(
)
14:00
Chaika
(
)
 
Sputnik Almetyevsk
(
)
14:00
Irbis Kazan
(
)
 
Reaktor
(
)
14:00
Krasnaya Armiya
(
)
 
MHC Dynamo
(
)
14:00
Sarmaty
(
)
 
Tyumensky Legion
(
)
16:00
Atlanty
(
)
 
SKA-1946
(
)
16:00
Kapitan Stupino
(
)
 
Tayfun
(
)
16:00
Russkie Vityazi
(
)
 
Sakhalinskie Akuly
(
)
December 19
06:00
Sibirskie Snaipery
(
)
 
Omskie Yastreby
(
)
December 20
03:00
Amurskie Tigry
(
)
 
Krylya Sovetov
(
)
06:00
Kuznetskie Medvedi
(
)
 
Stalnye Lisy
(
)
06:00
Sibirskie Snaipery
(
)
 
Omskie Yastreby
(
)
December 21
09:00
Amurskie Tigry
(
)
 
Krylya Sovetov
(
)
10:00
Atlanty
(
)
 
Almaz
(
)
10:00
Kuznetskie Medvedi
(
)
 
Stalnye Lisy
(
)
13:00
Ladya Togliatti Juniors
(
)
 
Tyumensky Legion
(
)
14:00
Irbis Kazan
(
)
 
Sputnik Almetyevsk
(
)
14:00
Reaktor
(
)
 
Chaika
(
)
14:00
Sarmaty
(
)
 
Mamonty Yugry
(
)
16:30
HC Riga
(
)
 
Krasnaya Armiya
(
)
December 22
10:00
Ladya Togliatti Juniors
(
)
 
Tyumensky Legion
(
)
10:00
SKA-Varyagi
(
)
 
MHC Spartak
(
)
14:00
Chaika
(
)
 
Reaktor
(
)
14:00
Irbis Kazan
(
)
 
Sputnik Almetyevsk
(
)
14:00
Sarmaty
(
)
 
Mamonty Yugry
(
)
15:30
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
 
Mikhaylov Academy
(
)
16:00
Atlanty
(
)
 
Almaz
(
)
16:00
MHC Dynamo
(
)
 
Kapitan Stupino
(
)
16:00
SKA-1946
(
)
 
Russkie Vityazi
(
)
16:30
HC Riga
(
)
 
Krasnaya Armiya
(
)
December 23
10:00
SKA-Varyagi
(
)
 
MHC Spartak
(
)
12:00
Tolpar
(
)
 
Stalnye Lisy
(
)
15:30
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
 
Mikhaylov Academy
(
)
16:00
MHC Dynamo
(
)
 
Kapitan Stupino
(
)
16:00
SKA-1946
(
)
 
Russkie Vityazi
(
)
December 24
08:00
Sakhalinskie Akuly
(
)
 
Amurskie Tigry
(
)
09:30
Tayfun
(
)
 
Krylya Sovetov
(
)
10:00
Kuznetskie Medvedi
(
)
 
Belye Medvedi
(
)
12:00
Tolpar
(
)
 
Stalnye Lisy
(
)
December 25
08:00
Sakhalinskie Akuly
(
)
 
Amurskie Tigry
(
)
09:30
Tayfun
(
)
 
Krylya Sovetov
(
)
10:00
Kuznetskie Medvedi
(
)
 
Belye Medvedi
(
)
14:00
Sarmaty
(
)
 
Sputnik Almetyevsk
(
)
15:00
Loko
(
)
 
Atlanty
(
)
15:30
Almaz
(
)
 
Krasnaya Armiya
(
)
December 26
10:00
Chaika
(
)
 
Mamonty Yugry
(
)
10:00
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
 
MHC Spartak
(
)
10:00
Loko
(
)
 
Atlanty
(
)
10:00
MHC Dynamo
(
)
 
Russkie Vityazi
(
)
10:00
SKA-1946
(
)
 
Kapitan Stupino
(
)
11:00
Almaz
(
)
 
Krasnaya Armiya
(
)
12:00
Sarmaty
(
)
 
Sputnik Almetyevsk
(
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Omskie Yastreby
(
)
16:00
SKA-Varyagi
(
)
 
Mikhaylov Academy
(
)
December 27
06:00
Sibirskie Snaipery
(
)
 
Tolpar
(
)
07:00
Omskie Yastreby
(
)
 
Avto Yekaterinburg
(
)
10:00
Chaika
(
)
 
Mamonty Yugry
(
)
10:00
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
 
MHC Spartak
(
)
10:00
MHC Dynamo
(
)
 
Russkie Vityazi
(
)
10:00
SKA-1946
(
)
 
Kapitan Stupino
(
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Omskie Yastreby
(
)
16:00
SKA-Varyagi
(
)
 
Mikhaylov Academy
(
)
December 28
08:00
Sakhalinskie Akuly
(
)
 
Krylya Sovetov
(
)
09:30
Tayfun
(
)
 
Amurskie Tigry
(
)
10:00
Almaz
(
)
 
Atlanty
(
)
11:00
Omskie Yastreby
(
)
 
Avto Yekaterinburg
(
)
11:30
Sibirskie Snaipery
(
)
 
Tolpar
(
)
14:00
Sarmaty
(
)
 
Reaktor
(
)
December 29
08:00
Sakhalinskie Akuly
(
)
 
Krylya Sovetov
(
)
09:30
Tayfun
(
)
 
Amurskie Tigry
(
)
14:00
Sarmaty
(
)
 
Reaktor
(
)
15:00
Loko
(
)
 
Krasnaya Armiya
(
)
15:30
Almaz
(
)
 
Atlanty
(
)
16:00
SKA-Varyagi
(
)
 
SKA-1946
(
)
December 30
15:00
Loko
(
)
 
Krasnaya Armiya
(
)
January 3, 2021
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Tolpar
(
)
January 4, 2021
10:00
Atlanty
(
)
 
MHC Spartak
(
)
10:00
Kapitan Stupino
(
)
 
Almaz
(
)
10:00
Krasnaya Armiya
(
)
 
Loko
(
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Tolpar
(
)
16:30
HC Riga
(
)
 
Mikhaylov Academy
(
)
January 5, 2021
10:00
Kapitan Stupino
(
)
 
Almaz
(
)
10:00
Krasnaya Armiya
(
)
 
Loko
(
)
16:30
HC Riga
(
)
 
Mikhaylov Academy
(
)
January 6, 2021
02:00
Amurskie Tigry
(
)
 
MHC Dynamo
(
)
10:00
Atlanty
(
)
 
MHC Spartak
(
)
10:00
Krylya Sovetov
(
)
 
SKA-1946
(
)
January 7, 2021
03:00
Amurskie Tigry
(
)
 
MHC Dynamo
(
)
03:00
Sakhalinskie Akuly
(
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
03:00
Tayfun
(
)
 
SKA-Varyagi
(
)
06:00
Sibirskie Snaipery
(
)
 
Avto Yekaterinburg
(
)
07:00
Omskie Yastreby
(
)
 
Tolpar
(
)
08:00
Stalnye Lisy
(
)
 
Tyumensky Legion
(
)
09:00
Belye Medvedi
(
)
 
Kuznetskie Medvedi
(
)
10:00
Chaika
(
)
 
Ladya Togliatti Juniors
(
)
10:00
Krylya Sovetov
(
)
 
SKA-1946
(
)
10:00
Sarmaty
(
)
 
Irbis Kazan
(
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Avto Yekaterinburg
(
)
January 8, 2021
03:00
Sakhalinskie Akuly
(
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
03:00
Tayfun
(
)
 
SKA-Varyagi
(
)
06:00
Sibirskie Snaipery
(
)
 
Avto Yekaterinburg
(
)
07:00
Omskie Yastreby
(
)
 
Tolpar
(
)
08:00
Stalnye Lisy
(
)
 
Tyumensky Legion
(
)
09:00
Belye Medvedi
(
)
 
Kuznetskie Medvedi
(
)
10:00
Chaika
(
)
 
Ladya Togliatti Juniors
(
)
10:00
Kapitan Stupino
(
)
 
Loko
(
)
10:00
Krasnaya Armiya
(
)
 
MHC Spartak
(
)
10:00
Russkie Vityazi
(
)
 
Almaz
(
)
10:00
Sarmaty
(
)
 
Irbis Kazan
(
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Avto Yekaterinburg
(
)
January 9, 2021
10:00
Atlanty
(
)
 
Mikhaylov Academy
(
)
10:00
Kapitan Stupino
(
)
 
Loko
(
)
10:00
Krasnaya Armiya
(
)
 
MHC Spartak
(
)
10:00
Russkie Vityazi
(
)
 
Almaz
(
)
10:00
Sputnik Almetyevsk
(
)
 
Reaktor
(
)
January 10, 2021
02:00
Amurskie Tigry
(
)
 
SKA-1946
(
)
08:00
Tyumensky Legion
(
)
 
Mamonty Yugry
(
)
10:00
Atlanty
(
)
 
Mikhaylov Academy
(
)
10:00
Krylya Sovetov
(
)
 
MHC Dynamo
(
)
10:00
Sputnik Almetyevsk
(
)
 
Reaktor
(
)
January 11, 2021
08:00
Sakhalinskie Akuly
(
)
 
SKA-Varyagi
(
)
09:00
Amurskie Tigry
(
)
 
SKA-1946
(
)
09:30
Tayfun
(
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
12:00
Tyumensky Legion
(
)
 
Mamonty Yugry
(
)
13:00
Belye Medvedi
(
)
 
Stalnye Lisy
(
)
14:00
Chaika
(
)
 
Sarmaty
(
)
14:00
Ladya Togliatti Juniors
(
)
 
Irbis Kazan
(
)
16:00
Krylya Sovetov
(
)
 
MHC Dynamo
(
)
January 12, 2021
08:00
Sakhalinskie Akuly
(
)
 
SKA-Varyagi
(
)
09:30
Tayfun
(
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
13:00
Belye Medvedi
(
)
 
Stalnye Lisy
(
)
14:00
Chaika
(
)
 
Sarmaty
(
)
14:00
Ladya Togliatti Juniors
(
)
 
Irbis Kazan
(
)
Canc.
Omskie Yastreby
(
)
 
Snezhnye Barsy
(
)
16:00
Russkie Vityazi
(
)
 
Loko
(
)
January 13, 2021
13:30
Avto Yekaterinburg
(
)
 
Tolpar
(
)
Canc.
Omskie Yastreby
(
)
 
Snezhnye Barsy
(
)
16:00
Krasnaya Armiya
(
)
 
Mikhaylov Academy
(
)
16:00
Russkie Vityazi
(
)
 
Loko
(
)
16:30
HC Riga
(
)
 
MHC Spartak
(
)
January 14, 2021
10:00
Sputnik Almetyevsk
(
)
 
Mamonty Yugry
(
)
13:30
Avto Yekaterinburg
(
)
 
Tolpar
(
)
14:00
Reaktor
(
)
 
Chaika
(
)
16:00
Krasnaya Armiya
(
)
 
Mikhaylov Academy
(
)
16:30
HC Riga
(
)
 
MHC Spartak
(
)
January 15, 2021
10:00
Sputnik Almetyevsk
(
)
 
Mamonty Yugry
(
)
14:00
Reaktor
(
)
 
Chaika
(
)
16:00
Krylya Sovetov
(
)
 
Sakhalinskie Akuly
(
)
January 16, 2021
10:00
Krylya Sovetov
(
)
 
Sakhalinskie Akuly
(
)
January 19, 2021
10:00
MHC Spartak
(
)
 
Russkie Vityazi
(
)
11:00
Omskie Yastreby
(
)
 
Sibirskie Snaipery
(
)
12:00
Tyumensky Legion
(
)
 
Belye Medvedi
(
)
14:00
Mamonty Yugry
(
)
 
Stalnye Lisy
(
)
15:00
Loko
(
)
 
Krylya Sovetov
(
)
15:30
Almaz
(
)
 
Amurskie Tigry
(
)
16:00
MHC Dynamo
(
)
 
Sakhalinskie Akuly
(
)
16:00
Mikhaylov Academy
(
)
 
Kapitan Stupino
(
)
16:00
SKA-1946
(
)
 
Tayfun
(
)
January 20, 2021
11:00
Omskie Yastreby
(
)
 
Sibirskie Snaipery
(
)
12:00
Tyumensky Legion
(
)
 
Belye Medvedi
(
)
14:00
Krasnaya Armiya
(
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
14:00
MHC Spartak
(
)
 
Russkie Vityazi
(
)
14:00
Mamonty Yugry
(
)
 
Stalnye Lisy
(
)
14:00
Reaktor
(
)
 
Ladya Togliatti Juniors
(
)
14:00
Sputnik Almetyevsk
(
)
 
Sarmaty
(
)
15:00
Loko
(
)
 
Krylya Sovetov
(
)
15:30
Almaz
(
)
 
Amurskie Tigry
(
)
16:00
Atlanty
(
)
 
SKA-Varyagi
(
)
16:00
MHC Dynamo
(
)
 
Sakhalinskie Akuly
(
)
16:00
Mikhaylov Academy
(
)
 
Kapitan Stupino
(
)
16:00
SKA-1946
(
)
 
Tayfun
(
)
January 21, 2021
10:00
Sputnik Almetyevsk
(
)
 
Sarmaty
(
)
14:00
Krasnaya Armiya
(
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
14:00
Reaktor
(
)
 
Ladya Togliatti Juniors
(
)
January 22, 2021
11:00
Omskie Yastreby
(
)
 
Kuznetskie Medvedi
(
)
12:00
Tolpar
(
)
 
Chaika
(
)
13:30
Avto Yekaterinburg
(
)
 
Irbis Kazan
(
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Sibirskie Snaipery
(
)
16:00
Atlanty
(
)
 
SKA-Varyagi
(
)
January 23, 2021
07:00
Omskie Yastreby
(
)
 
Kuznetskie Medvedi
(
)
08:00
Avto Yekaterinburg
(
)
 
Irbis Kazan
(
)
08:00
Mamonty Yugry
(
)
 
Belye Medvedi
(
)
08:00
Tolpar
(
)
 
Chaika
(
)
08:00
Tyumensky Legion
(
)
 
Stalnye Lisy
(
)
10:00
Loko
(
)
 
Amurskie Tigry
(
)
10:00
MHC Dynamo
(
)
 
Tayfun
(
)
10:00
MHC Spartak
(
)
 
Kapitan Stupino
(
)
10:00
SKA-1946
(
)
 
Sakhalinskie Akuly
(
)
11:00
Almaz
(
)
 
Krylya Sovetov
(
)
14:00
Mikhaylov Academy
(
)
 
Russkie Vityazi
(
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Sibirskie Snaipery
(
)
January 24, 2021
08:00
Mamonty Yugry
(
)
 
Belye Medvedi
(
)
08:00
Tyumensky Legion
(
)
 
Stalnye Lisy
(
)
10:00
Atlanty
(
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
10:00
Krasnaya Armiya
(
)
 
SKA-Varyagi
(
)
10:00
Loko
(
)
 
Amurskie Tigry
(
)
10:00
MHC Dynamo
(
)
 
Tayfun
(
)
10:00
MHC Spartak
(
)
 
Kapitan Stupino
(
)
10:00
Reaktor
(
)
 
Sarmaty
(
)
10:00
SKA-1946
(
)
 
Sakhalinskie Akuly
(
)
10:00
Sputnik Almetyevsk
(
)
 
Ladya Togliatti Juniors
(
)
11:00
Almaz
(
)
 
Krylya Sovetov
(
)
14:00
Mikhaylov Academy
(
)
 
Russkie Vityazi
(
)
January 25, 2021
10:00
Sputnik Almetyevsk
(
)
 
Ladya Togliatti Juniors
(
)
13:30
Avto Yekaterinburg
(
)
 
Chaika
(
)
14:00
Krasnaya Armiya
(
)
 
SKA-Varyagi
(
)
14:00
Reaktor
(
)
 
Sarmaty
(
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Kuznetskie Medvedi
(
)
16:00
Atlanty
(
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
January 26, 2021
12:00
Tolpar
(
)
 
Irbis Kazan
(
)
January 27, 2021
11:30
Sibirskie Snaipery
(
)
 
Kuznetskie Medvedi
(
)
12:00
Tolpar
(
)
 
Irbis Kazan
(
)
13:30
Avto Yekaterinburg
(
)
 
Chaika
(
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Kuznetskie Medvedi
(
)
January 28, 2021
08:00
Sakhalinskie Akuly
(
)
 
Almaz
(
)
09:30
Tayfun
(
)
 
Loko
(
)
10:00
MHC Spartak
(
)
 
Krylya Sovetov
(
)
11:00
Omskie Yastreby
(
)
 
Sarmaty
(
)
16:00
Kapitan Stupino
(
)
 
Atlanty
(
)
16:00
Mikhaylov Academy
(
)
 
Amurskie Tigry
(
)
16:00
Russkie Vityazi
(
)
 
Krasnaya Armiya
(
)
16:00
SKA-1946
(
)
 
HC Riga
(
)
January 29, 2021
08:00
Sakhalinskie Akuly
(
)
 
Almaz
(
)
09:30
Tayfun
(
)
 
Loko
(
)
11:00
Omskie Yastreby
(
)
 
Sarmaty
(
)
11:30
Sibirskie Snaipery
(
)
 
Kuznetskie Medvedi
(
)
13:00
Belye Medvedi
(
)
 
Tyumensky Legion
(
)
14:00
MHC Spartak
(
)
 
Krylya Sovetov
(
)
16:00
Kapitan Stupino
(
)
 
Atlanty
(
)
16:00
Mikhaylov Academy
(
)
 
Amurskie Tigry
(
)
16:00
Russkie Vityazi
(
)
 
Krasnaya Armiya
(
)
16:00
SKA-1946
(
)
 
HC Riga
(
)
January 30, 2021
09:00
Belye Medvedi
(
)
 
Tyumensky Legion
(
)
February 1, 2021
08:00
Sakhalinskie Akuly
(
)
 
Loko
(
)
09:30
Tayfun
(
)
 
Almaz
(
)
10:00
Kuznetskie Medvedi
(
)
 
Mamonty Yugry
(
)
14:00
MHC Spartak
(
)
 
Amurskie Tigry
(
)
16:00
Kapitan Stupino
(
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
16:00
MHC Dynamo
(
)
 
HC Riga
(
)
16:00
Mikhaylov Academy
(
)
 
Krylya Sovetov
(
)
16:00
Russkie Vityazi
(
)
 
SKA-Varyagi
(
)
February 2, 2021
08:00
Sakhalinskie Akuly
(
)
 
Loko
(
)
09:30
Tayfun
(
)
 
Almaz
(
)
10:00
Kuznetskie Medvedi
(
)
 
Mamonty Yugry
(
)
10:00
MHC Spartak
(
)
 
Amurskie Tigry
(
)
12:00
Stalnye Lisy
(
)
 
Omskie Yastreby
(
)
13:00
Belye Medvedi
(
)
 
Sibirskie Snaipery
(
)
13:30
Avto Yekaterinburg
(
)
 
Reaktor
(
)
Canc.
Belye Medvedi
(
)
 
Snezhnye Barsy
(
)
14:00
Krasnaya Armiya
(
)
 
Atlanty
(
)
16:00
Kapitan Stupino
(
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
16:00
MHC Dynamo
(
)
 
HC Riga
(
)
16:00
Mikhaylov Academy
(
)
 
Krylya Sovetov
(
)
16:00
Russkie Vityazi
(
)
 
SKA-Varyagi
(
)
February 3, 2021
12:00
Stalnye Lisy
(
)
 
Omskie Yastreby
(
)
12:00
Tolpar
(
)
 
Sputnik Almetyevsk
(
)
13:00
Ladya Togliatti Juniors
(
)
 
Sarmaty
(
)
14:00
Krasnaya Armiya
(
)
 
Atlanty
(
)
February 4, 2021
08:00
Tolpar
(
)
 
Sputnik Almetyevsk
(
)
13:00
Belye Medvedi
(
)
 
Sibirskie Snaipery
(
)
13:00
Ladya Togliatti Juniors
(
)
 
Sarmaty
(
)
13:30
Avto Yekaterinburg
(
)
 
Reaktor
(
)
Canc.
Belye Medvedi
(
)
 
Snezhnye Barsy
(
)
February 5, 2021
10:00
Kuznetskie Medvedi
(
)
 
Tyumensky Legion
(
)
14:00
Irbis Kazan
(
)
 
Chaika
(
)
16:00
Kapitan Stupino
(
)
 
SKA-Varyagi
(
)
16:00
Russkie Vityazi
(
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
16:00
SKA-1946
(
)
 
Krylya Sovetov
(
)
16:30
HC Riga
(
)
 
Tayfun
(
)
February 6, 2021
06:00
Kuznetskie Medvedi
(
)
 
Tyumensky Legion
(
)
08:00
Stalnye Lisy
(
)
 
Sibirskie Snaipery
(
)
09:00
Belye Medvedi
(
)
 
Omskie Yastreby
(
)
10:00
Irbis Kazan
(
)
 
Chaika
(
)
10:00
Kapitan Stupino
(
)
 
SKA-Varyagi
(
)
10:00
Loko
(
)
 
MHC Spartak
(
)
10:00
Russkie Vityazi
(
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
10:00
SKA-1946
(
)
 
Krylya Sovetov
(
)
11:00
Almaz
(
)
 
Mikhaylov Academy
(
)
11:00
HC Riga
(
)
 
Tayfun
(
)
Canc.
Stalnye Lisy
(
)
 
Snezhnye Barsy
(
)
February 7, 2021
08:00
Avto Yekaterinburg
(
)
 
Sputnik Almetyevsk
(
)
08:00
Tolpar
(
)
 
Reaktor
(
)
10:00
Loko
(
)
 
MHC Spartak
(
)
February 8, 2021
12:00
Stalnye Lisy
(
)
 
Sibirskie Snaipery
(
)
12:00
Tolpar
(
)
 
Reaktor
(
)
13:00
Belye Medvedi
(
)
 
Omskie Yastreby
(
)
13:30
Avto Yekaterinburg
(
)
 
Sputnik Almetyevsk
(
)
Canc.
Stalnye Lisy
(
)
 
Snezhnye Barsy
(
)
15:30
Almaz
(
)
 
Mikhaylov Academy
(
)
February 9, 2021
14:00
Sarmaty
(
)
 
Ladya Togliatti Juniors
(
)
16:00
Atlanty
(
)
 
Russkie Vityazi
(
)
16:00
Kapitan Stupino
(
)
 
SKA-1946
(
)
16:00
Krylya Sovetov
(
)
 
Tayfun
(
)
16:00
MHC Dynamo
(
)
 
Krasnaya Armiya
(
)
16:00
SKA-Varyagi
(
)
 
HC Riga
(
)
February 10, 2021
14:00
Sarmaty
(
)
 
Ladya Togliatti Juniors
(
)
15:00
Loko
(
)
 
Mikhaylov Academy
(
)
16:00
Atlanty
(
)
 
Russkie Vityazi
(
)
16:00
Kapitan Stupino
(
)
 
SKA-1946
(
)
16:00
Krylya Sovetov
(
)
 
Tayfun
(
)
16:00
MHC Dynamo
(
)
 
Krasnaya Armiya
(
)
16:00
SKA-Varyagi
(
)
 
HC Riga
(
)
February 11, 2021
09:00
Amurskie Tigry
(
)
 
MHC Spartak
(
)
10:00
Irbis Kazan
(
)
 
Mamonty Yugry
(
)
15:00
Loko
(
)
 
Mikhaylov Academy
(
)
February 12, 2021
09:00
Amurskie Tigry
(
)
 
MHC Spartak
(
)
February 13, 2021
06:00
Sibirskie Snaipery
(
)
 
Tyumensky Legion
(
)
07:00
Omskie Yastreby
(
)
 
Mamonty Yugry
(
)
10:00
Atlanty
(
)
 
Kapitan Stupino
(
)
10:00
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
 
HC Riga
(
)
10:00
Krasnaya Armiya
(
)
 
Russkie Vityazi
(
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Tyumensky Legion
(
)
February 14, 2021
06:00
Sibirskie Snaipery
(
)
 
Tyumensky Legion
(
)
07:00
Omskie Yastreby
(
)
 
Mamonty Yugry
(
)
08:00
Stalnye Lisy
(
)
 
Reaktor
(
)
09:00
Belye Medvedi
(
)
 
Sputnik Almetyevsk
(
)
10:00
Atlanty
(
)
 
Kapitan Stupino
(
)
10:00
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
 
HC Riga
(
)
10:00
Krasnaya Armiya
(
)
 
Russkie Vityazi
(
)
10:00
Loko
(
)
 
SKA-1946
(
)
11:00
Almaz
(
)
 
MHC Dynamo
(
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Tyumensky Legion
(
)
February 15, 2021
08:00
Sakhalinskie Akuly
(
)
 
Mikhaylov Academy
(
)
09:30
Tayfun
(
)
 
MHC Spartak
(
)
12:00
Stalnye Lisy
(
)
 
Reaktor
(
)
12:00
Tolpar
(
)
 
Sarmaty
(
)
13:00
Belye Medvedi
(
)
 
Sputnik Almetyevsk
(
)
13:30
Avto Yekaterinburg
(
)
 
Ladya Togliatti Juniors
(
)
15:00
Loko
(
)
 
SKA-1946
(
)
15:30
Almaz
(
)
 
MHC Dynamo
(
)
February 16, 2021
08:00
Sakhalinskie Akuly
(
)
 
Mikhaylov Academy
(
)
09:30
Tayfun
(
)
 
MHC Spartak
(
)
12:00
Tolpar
(
)
 
Sarmaty
(
)
13:30
Avto Yekaterinburg
(
)
 
Ladya Togliatti Juniors
(
)
14:00
Irbis Kazan
(
)
 
Kuznetskie Medvedi
(
)
February 17, 2021
09:00
Amurskie Tigry
(
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
11:00
Omskie Yastreby
(
)
 
Tyumensky Legion
(
)
11:30
Sibirskie Snaipery
(
)
 
Mamonty Yugry
(
)
14:00
Irbis Kazan
(
)
 
Kuznetskie Medvedi
(
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Mamonty Yugry
(
)
15:30
Almaz
(
)
 
SKA-1946
(
)
16:00
Krylya Sovetov
(
)
 
SKA-Varyagi
(
)
16:30
HC Riga
(
)
 
Kapitan Stupino
(
)
February 18, 2021
03:00
Amurskie Tigry
(
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
11:00
Omskie Yastreby
(
)
 
Tyumensky Legion
(
)
12:00
Stalnye Lisy
(
)
 
Sputnik Almetyevsk
(
)
13:00
Belye Medvedi
(
)
 
Reaktor
(
)
15:00
Loko
(
)
 
MHC Dynamo
(
)
16:00
Krylya Sovetov
(
)
 
SKA-Varyagi
(
)
16:30
HC Riga
(
)
 
Kapitan Stupino
(
)
February 19, 2021
08:00
Sakhalinskie Akuly
(
)
 
MHC Spartak
(
)
09:30
Tayfun
(
)
 
Mikhaylov Academy
(
)
11:30
Sibirskie Snaipery
(
)
 
Mamonty Yugry
(
)
12:00
Stalnye Lisy
(
)
 
Sputnik Almetyevsk
(
)
12:00
Tolpar
(
)
 
Ladya Togliatti Juniors
(
)
13:00
Belye Medvedi
(
)
 
Reaktor
(
)
13:30
Avto Yekaterinburg
(
)
 
Sarmaty
(
)
14:00
Chaika
(
)
 
Kuznetskie Medvedi
(
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Mamonty Yugry
(
)
15:00
Loko
(
)
 
MHC Dynamo
(
)
15:30
Almaz
(
)
 
SKA-1946
(
)
February 20, 2021
03:00
Sakhalinskie Akuly
(
)
 
MHC Spartak
(
)
03:00
Tayfun
(
)
 
Mikhaylov Academy
(
)
08:00
Avto Yekaterinburg
(
)
 
Sarmaty
(
)
08:00
Tolpar
(
)
 
Ladya Togliatti Juniors
(
)
February 21, 2021
03:00
Amurskie Tigry
(
)
 
SKA-Varyagi
(
)
10:00
Chaika
(
)
 
Kuznetskie Medvedi
(
)
10:00
Krasnaya Armiya
(
)
 
Kapitan Stupino
(
)
10:00
Krylya Sovetov
(
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
11:00
HC Riga
(
)
 
Russkie Vityazi
(
)
February 22, 2021
09:00
Amurskie Tigry
(
)
 
SKA-Varyagi
(
)
14:00
Krasnaya Armiya
(
)
 
Kapitan Stupino
(
)
16:00
Krylya Sovetov
(
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
16:30
HC Riga
(
)
 
Russkie Vityazi
(
)
February 23, 2021
10:00
MHC Dynamo
(
)
 
SKA-1946
(
)
February 24, 2021
13:00
Belye Medvedi
(
)
 
Sarmaty
(
)
14:00
Mamonty Yugry
(
)
 
Tyumensky Legion
(
)
16:00
MHC Dynamo
(
)
 
SKA-1946
(
)
February 25, 2021
12:00
Stalnye Lisy
(
)
 
Ladya Togliatti Juniors
(
)
14:00
Mamonty Yugry
(
)
 
Tyumensky Legion
(
)
15:30
Almaz
(
)
 
Loko
(
)
February 26, 2021
09:00
Amurskie Tigry
(
)
 
Atlanty
(
)
10:00
Kuznetskie Medvedi
(
)
 
Reaktor
(
)
12:00
Stalnye Lisy
(
)
 
Ladya Togliatti Juniors
(
)
12:00
Tolpar
(
)
 
Avto Yekaterinburg
(
)
13:00
Belye Medvedi
(
)
 
Sarmaty
(
)
15:30
Almaz
(
)
 
Loko
(
)
16:00
Krylya Sovetov
(
)
 
Krasnaya Armiya
(
)
February 27, 2021
03:00
Amurskie Tigry
(
)
 
Atlanty
(
)
06:00
Kuznetskie Medvedi
(
)
 
Reaktor
(
)
06:00
Sibirskie Snaipery
(
)
 
Chaika
(
)
07:00
Omskie Yastreby
(
)
 
Irbis Kazan
(
)
08:00
Tolpar
(
)
 
Avto Yekaterinburg
(
)
10:00
Krylya Sovetov
(
)
 
Krasnaya Armiya
(
)
10:00
MHC Spartak
(
)
 
SKA-1946
(
)
14:00
Mikhaylov Academy
(
)
 
MHC Dynamo
(
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Chaika
(
)
February 28, 2021
06:00
Sibirskie Snaipery
(
)
 
Chaika
(
)
07:00
Omskie Yastreby
(
)
 
Irbis Kazan
(
)
10:00
MHC Spartak
(
)
 
SKA-1946
(
)
14:00
Mikhaylov Academy
(
)
 
MHC Dynamo
(
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Chaika
(
)
March 1, 2021
08:00
Sakhalinskie Akuly
(
)
 
Tayfun
(
)
12:00
Stalnye Lisy
(
)
 
Sarmaty
(
)
13:00
Belye Medvedi
(
)
 
Ladya Togliatti Juniors
(
)
March 2, 2021
08:00
Sakhalinskie Akuly
(
)
 
Tayfun
(
)
09:00
Amurskie Tigry
(
)
 
Krasnaya Armiya
(
)
10:00
Kuznetskie Medvedi
(
)
 
Sputnik Almetyevsk
(
)
12:00
Stalnye Lisy
(
)
 
Sarmaty
(
)
13:00
Belye Medvedi
(
)
 
Ladya Togliatti Juniors
(
)
15:00
Loko
(
)
 
HC Riga
(
)
16:00
Krylya Sovetov
(
)
 
Atlanty
(
)
March 3, 2021
09:00
Amurskie Tigry
(
)
 
Krasnaya Armiya
(
)
10:00
Kuznetskie Medvedi
(
)
 
Sputnik Almetyevsk
(
)
11:00
Omskie Yastreby
(
)
 
Chaika
(
)
11:30
Sibirskie Snaipery
(
)
 
Irbis Kazan
(
)
14:00
MHC Spartak
(
)
 
MHC Dynamo
(
)
14:00
Reaktor
(
)
 
Mamonty Yugry
(
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Irbis Kazan
(
)
15:00
Loko
(
)
 
HC Riga
(
)
16:00
Krylya Sovetov
(
)
 
Atlanty
(
)
16:00
Mikhaylov Academy
(
)
 
SKA-1946
(
)
March 4, 2021
11:00
Omskie Yastreby
(
)
 
Chaika
(
)
11:30
Sibirskie Snaipery
(
)
 
Irbis Kazan
(
)
14:00
MHC Spartak
(
)
 
MHC Dynamo
(
)
14:00
Reaktor
(
)
 
Mamonty Yugry
(
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Irbis Kazan
(
)
16:00
Mikhaylov Academy
(
)
 
SKA-1946
(
)
March 5, 2021
09:30
Tayfun
(
)
 
Sakhalinskie Akuly
(
)
16:00
Kapitan Stupino
(
)
 
Russkie Vityazi
(
)
March 6, 2021
03:00
Tayfun
(
)
 
Sakhalinskie Akuly
(
)
10:00
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
 
SKA-Varyagi
(
)
10:00
Kapitan Stupino
(
)
 
Russkie Vityazi
(
)
11:00
Almaz
(
)
 
HC Riga
(
)
March 7, 2021
10:00
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
 
SKA-Varyagi
(
)
10:00
Krylya Sovetov
(
)
 
Mikhaylov Academy
(
)
10:00
MHC Dynamo
(
)
 
Atlanty
(
)
11:00
Almaz
(
)
 
HC Riga
(
)
March 8, 2021
10:00
Krylya Sovetov
(
)
 
Mikhaylov Academy
(
)
10:00
MHC Dynamo
(
)
 
Atlanty
(
)