LiveScore.com : Hockey Livescore

Russia Hockey Scores (powered by LiveScore)

Russia - MHL - Results
February 25
FT
HC Riga
1
(
1
0
0
)
 
Almaz
3
(
1
0
2
)
February 24
FT
Belye Medvedi
3
(
0
2
1
)
 
Sarmaty
4
(
1
1
2
)
FT
MHC Dynamo
3
(
0
2
1
)
 
SKA-1946
6
(
4
1
1
)
FT
HC Riga
1
(
0
1
0
)
 
Almaz
4
(
1
2
1
)
February 23
FT
MHC Dynamo
4
(
1
1
2
)
 
SKA-1946
2
(
0
2
0
)
February 22
FT
Amurskie Tigry
5
(
0
2
3
)
 
SKA-Varyagi
4
(
1
0
3
)
FT
Krasnaya Armiya
5
(
1
2
2
)
 
Kapitan Stupino
1
(
0
1
0
)
FT
Krylya Sovetov
7
(
3
2
2
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
3
(
0
2
1
)
FT
HC Riga
0
(
0
0
0
)
 
Russkie Vityazi
7
(
1
3
3
)
February 21
AP
Amurskie Tigry
4
(
1
3
0
0
0
)
 
SKA-Varyagi
5
(
1
1
2
0
1
)
FT
Chaika
7
(
2
2
3
)
 
Kuznetskie Medvedi
1
(
1
0
0
)
OT
Irbis Kazan
3
(
2
0
0
1
)
 
Mamonty Yugry
2
(
0
2
0
0
)
FT
Krasnaya Armiya
4
(
3
0
1
)
 
Kapitan Stupino
3
(
1
2
0
)
OT
Krylya Sovetov
3
(
1
1
0
1
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
2
(
1
0
1
0
)
FT
HC Riga
3
(
2
0
1
)
 
Russkie Vityazi
1
(
0
0
1
)
February 20
FT
Sakhalinskie Akuly
0
(
0
0
0
)
 
MHC Spartak
4
(
2
0
2
)
FT
Tolpar
3
(
1
1
1
)
 
Ladya Togliatti Juniors
5
(
0
4
1
)
AP
Tayfun
1
(
1
0
0
0
0
)
 
Mikhaylov Academy
2
(
1
0
0
0
1
)
FT
Avto Yekaterinburg
9
(
1
5
3
)
 
Sarmaty
3
(
2
0
1
)
February 19
FT
Sakhalinskie Akuly
1
(
0
0
1
)
 
MHC Spartak
3
(
0
3
0
)
FT
Tayfun
3
(
2
0
1
)
 
Mikhaylov Academy
2
(
0
1
1
)
FT
Sibirskie Snaipery
1
(
0
0
1
)
 
Mamonty Yugry
5
(
1
3
1
)
FT
Stalnye Lisy
2
(
0
1
1
)
 
Sputnik Almetyevsk
4
(
4
0
0
)
AP
Tolpar
6
(
1
2
2
0
1
)
 
Ladya Togliatti Juniors
5
(
1
2
2
0
0
)
FT
Belye Medvedi
3
(
0
1
2
)
 
Reaktor
1
(
1
0
0
)
FT
Avto Yekaterinburg
7
(
2
3
2
)
 
Sarmaty
4
(
1
1
2
)
FT
Chaika
5
(
1
3
1
)
 
Kuznetskie Medvedi
1
(
0
1
0
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Mamonty Yugry
(
)
FT
Loko
4
(
1
1
2
)
 
MHC Dynamo
0
(
0
0
0
)
FT
Almaz
1
(
1
0
0
)
 
SKA-1946
2
(
0
0
2
)
February 18
FT
Amurskie Tigry
4
(
3
0
1
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
8
(
2
3
3
)
AP
Loko
3
(
2
0
1
0
0
)
 
MHC Dynamo
4
(
1
2
0
0
1
)
FT
Omskie Yastreby
6
(
1
5
0
)
 
Tyumensky Legion
1
(
0
0
1
)
FT
Stalnye Lisy
3
(
1
1
1
)
 
Sputnik Almetyevsk
2
(
1
1
0
)
OT
Belye Medvedi
5
(
2
0
2
1
)
 
Reaktor
4
(
1
2
1
0
)
FT
Krylya Sovetov
2
(
0
1
1
)
 
SKA-Varyagi
1
(
0
0
1
)
FT
HC Riga
1
(
0
1
0
)
 
Kapitan Stupino
6
(
3
1
2
)
February 17
FT
Amurskie Tigry
2
(
0
1
1
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
5
(
0
5
0
)
FT
Omskie Yastreby
10
(
4
4
2
)
 
Tyumensky Legion
2
(
0
1
1
)
AP
Sibirskie Snaipery
1
(
0
0
1
0
0
)
 
Mamonty Yugry
2
(
1
0
0
0
1
)
FT
Irbis Kazan
0
(
0
0
0
)
 
Kuznetskie Medvedi
3
(
2
0
1
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Mamonty Yugry
(
)
FT
Almaz
1
(
0
0
1
)
 
SKA-1946
0
(
0
0
0
)
FT
Krylya Sovetov
3
(
2
1
0
)
 
SKA-Varyagi
2
(
2
0
0
)
AP
HC Riga
3
(
1
0
1
0
1
)
 
Kapitan Stupino
2
(
1
0
1
0
0
)
February 16
AP
Sakhalinskie Akuly
3
(
1
1
1
0
0
)
 
Mikhaylov Academy
4
(
1
1
1
0
1
)
FT
Tayfun
2
(
1
0
1
)
 
MHC Spartak
4
(
1
1
2
)
FT
Tolpar
7
(
3
2
2
)
 
Sarmaty
1
(
1
0
0
)
FT
Avto Yekaterinburg
3
(
2
1
0
)
 
Ladya Togliatti Juniors
1
(
1
0
0
)
FT
Irbis Kazan
6
(
2
1
3
)
 
Kuznetskie Medvedi
0
(
0
0
0
)
February 15
FT
Sakhalinskie Akuly
4
(
0
3
1
)
 
Mikhaylov Academy
1
(
1
0
0
)
FT
Tayfun
1
(
0
1
0
)
 
MHC Spartak
4
(
1
3
0
)
FT
Stalnye Lisy
5
(
1
2
2
)
 
Reaktor
2
(
0
2
0
)
FT
Tolpar
7
(
3
2
2
)
 
Sarmaty
2
(
0
0
2
)
FT
Belye Medvedi
2
(
0
2
0
)
 
Sputnik Almetyevsk
5
(
2
1
2
)
FT
Avto Yekaterinburg
2
(
1
1
0
)
 
Ladya Togliatti Juniors
3
(
1
1
1
)
FT
Loko
2
(
1
1
0
)
 
SKA-1946
0
(
0
0
0
)
FT
Almaz
2
(
0
0
2
)
 
MHC Dynamo
5
(
4
0
1
)
February 14
AP
Sibirskie Snaipery
4
(
1
2
0
0
1
)
 
Tyumensky Legion
3
(
1
1
1
0
0
)
FT
Omskie Yastreby
1
(
0
1
0
)
 
Mamonty Yugry
2
(
1
1
0
)
FT
Stalnye Lisy
5
(
1
2
2
)
 
Reaktor
3
(
0
2
1
)
FT
Belye Medvedi
5
(
1
2
2
)
 
Sputnik Almetyevsk
3
(
0
0
3
)
FT
Loko
2
(
0
0
2
)
 
SKA-1946
0
(
0
0
0
)
FT
Atlanty
1
(
0
0
1
)
 
Kapitan Stupino
2
(
0
1
1
)
FT
Dynamo St. Petersburg Juniors
5
(
2
3
0
)
 
HC Riga
1
(
0
1
0
)
FT
Krasnaya Armiya
3
(
0
2
1
)
 
Russkie Vityazi
0
(
0
0
0
)
FT
Almaz
2
(
1
0
1
)
 
MHC Dynamo
5
(
1
3
1
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Tyumensky Legion
(
)
February 13
FT
Sibirskie Snaipery
4
(
0
4
0
)
 
Tyumensky Legion
3
(
0
2
1
)
FT
Omskie Yastreby
3
(
1
1
1
)
 
Mamonty Yugry
2
(
0
0
2
)
FT
Atlanty
3
(
1
1
1
)
 
Kapitan Stupino
1
(
1
0
0
)
FT
Dynamo St. Petersburg Juniors
6
(
1
0
5
)
 
HC Riga
1
(
1
0
0
)
FT
Krasnaya Armiya
6
(
3
0
3
)
 
Russkie Vityazi
4
(
1
1
2
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Tyumensky Legion
(
)
February 12
FT
Amurskie Tigry
3
(
1
0
2
)
 
MHC Spartak
6
(
0
5
1
)
February 11
FT
Amurskie Tigry
2
(
1
1
0
)
 
MHC Spartak
6
(
0
3
3
)
FT
Stalnye Lisy
3
(
0
1
2
)
 
Kuznetskie Medvedi
0
(
0
0
0
)
FT
Loko
9
(
2
4
3
)
 
Mikhaylov Academy
0
(
0
0
0
)
February 10
FT
Stalnye Lisy
7
(
2
3
2
)
 
Kuznetskie Medvedi
0
(
0
0
0
)
FT
Sarmaty
1
(
0
0
1
)
 
Ladya Togliatti Juniors
2
(
0
1
1
)
FT
Loko
9
(
3
2
4
)
 
Mikhaylov Academy
1
(
0
1
0
)
FT
Atlanty
2
(
1
0
1
)
 
Russkie Vityazi
1
(
1
0
0
)
FT
Kapitan Stupino
4
(
2
1
1
)
 
SKA-1946
3
(
0
3
0
)
FT
Krylya Sovetov
1
(
0
0
1
)
 
Tayfun
2
(
1
0
1
)
FT
MHC Dynamo
2
(
0
1
1
)
 
Krasnaya Armiya
0
(
0
0
0
)
FT
SKA-Varyagi
3
(
0
2
1
)
 
HC Riga
2
(
1
0
1
)
February 9
FT
Sarmaty
4
(
2
2
0
)
 
Ladya Togliatti Juniors
1
(
0
0
1
)
FT
Atlanty
4
(
2
1
1
)
 
Russkie Vityazi
2
(
0
1
1
)
FT
Kapitan Stupino
2
(
2
0
0
)
 
SKA-1946
4
(
2
1
1
)
FT
Krylya Sovetov
3
(
0
2
1
)
 
Tayfun
1
(
0
1
0
)
FT
MHC Dynamo
3
(
1
0
2
)
 
Krasnaya Armiya
2
(
1
0
1
)
FT
SKA-Varyagi
3
(
0
3
0
)
 
HC Riga
2
(
1
0
1
)
February 8
AP
Stalnye Lisy
4
(
2
0
1
0
1
)
 
Sibirskie Snaipery
3
(
0
1
2
0
0
)
OT
Tolpar
4
(
0
3
0
1
)
 
Reaktor
3
(
1
0
2
0
)
OT
Belye Medvedi
2
(
1
1
0
0
)
 
Omskie Yastreby
3
(
1
1
0
1
)
FT
Avto Yekaterinburg
2
(
0
0
2
)
 
Sputnik Almetyevsk
3
(
2
0
1
)
Canc.
Stalnye Lisy
(
)
 
Snezhnye Barsy
(
)
FT
Almaz
2
(
1
1
0
)
 
Mikhaylov Academy
4
(
1
2
1
)
February 7
FT
Avto Yekaterinburg
5
(
0
3
2
)
 
Sputnik Almetyevsk
2
(
0
1
1
)
FT
Tolpar
5
(
2
2
1
)
 
Reaktor
0
(
0
0
0
)
FT
Loko
0
(
0
0
0
)
 
MHC Spartak
2
(
0
0
2
)
February 6
OT
Kuznetskie Medvedi
2
(
1
1
0
0
)
 
Tyumensky Legion
3
(
1
0
1
1
)
OT
Stalnye Lisy
3
(
0
1
2
0
)
 
Sibirskie Snaipery
4
(
0
2
1
1
)
FT
Belye Medvedi
4
(
1
1
2
)
 
Omskie Yastreby
6
(
3
1
2
)
FT
Irbis Kazan
0
(
0
0
0
)
 
Chaika
2
(
1
0
1
)
OT
Kapitan Stupino
4
(
0
3
1
0
)
 
SKA-Varyagi
5
(
1
1
2
1
)
FT
Loko
6
(
2
3
1
)
 
MHC Spartak
3
(
1
1
1
)
AP
Russkie Vityazi
3
(
1
0
1
0
1
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
2
(
1
0
1
0
0
)
FT
SKA-1946
5
(
2
2
1
)
 
Krylya Sovetov
4
(
0
3
1
)
FT
Almaz
4
(
2
0
2
)
 
Mikhaylov Academy
0
(
0
0
0
)
FT
HC Riga
2
(
2
0
0
)
 
Tayfun
1
(
1
0
0
)
Canc.
Stalnye Lisy
(
)
 
Snezhnye Barsy
(
)
February 5
FT
Kuznetskie Medvedi
0
(
0
0
0
)
 
Tyumensky Legion
4
(
0
2
2
)
FT
Russkie Vityazi
2
(
1
0
1
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
5
(
0
1
4
)
OT
Irbis Kazan
2
(
0
0
2
0
)
 
Chaika
3
(
1
0
1
1
)
FT
Kapitan Stupino
4
(
1
0
3
)
 
SKA-Varyagi
1
(
0
0
1
)
AP
SKA-1946
1
(
0
0
1
0
0
)
 
Krylya Sovetov
2
(
0
0
1
0
1
)
FT
HC Riga
3
(
0
1
2
)
 
Tayfun
1
(
0
0
1
)
February 4
FT
Tolpar
3
(
1
1
1
)
 
Sputnik Almetyevsk
1
(
1
0
0
)
FT
Belye Medvedi
0
(
0
0
0
)
 
Sibirskie Snaipery
2
(
1
1
0
)
FT
Ladya Togliatti Juniors
4
(
1
1
2
)
 
Sarmaty
1
(
0
0
1
)
FT
Avto Yekaterinburg
6
(
2
3
1
)
 
Reaktor
2
(
0
0
2
)
Canc.
Belye Medvedi
(
)
 
Snezhnye Barsy
(
)
February 3
FT
Stalnye Lisy
0
(
0
0
0
)
 
Omskie Yastreby
1
(
1
0
0
)
AP
Tolpar
3
(
1
1
1
0
0
)
 
Sputnik Almetyevsk
4
(
0
2
1
0
1
)
FT
Ladya Togliatti Juniors
4
(
2
1
1
)
 
Sarmaty
3
(
0
2
1
)
FT
Krasnaya Armiya
2
(
1
0
1
)
 
Atlanty
4
(
1
3
0
)
February 2
FT
Avto Yekaterinburg
5
(
1
2
2
)
 
Reaktor
1
(
1
0
0
)
FT
Sakhalinskie Akuly
1
(
0
1
0
)
 
Loko
3
(
0
1
2
)
AP
Tayfun
4
(
2
1
0
0
1
)
 
Almaz
3
(
1
2
0
0
0
)
OT
Krasnaya Armiya
1
(
0
0
1
0
)
 
Atlanty
2
(
0
0
1
1
)
FT
Kuznetskie Medvedi
1
(
0
1
0
)
 
Mamonty Yugry
2
(
1
0
1
)
FT
MHC Dynamo
5
(
2
2
1
)
 
HC Riga
4
(
1
0
3
)
FT
MHC Spartak
3
(
1
2
0
)
 
Amurskie Tigry
6
(
1
3
2
)
FT
Stalnye Lisy
4
(
0
3
1
)
 
Omskie Yastreby
1
(
0
0
1
)
FT
Belye Medvedi
3
(
0
3
0
)
 
Sibirskie Snaipery
1
(
1
0
0
)
Canc.
Belye Medvedi
(
)
 
Snezhnye Barsy
(
)
FT
Kapitan Stupino
4
(
2
1
1
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
5
(
2
2
1
)
FT
Mikhaylov Academy
0
(
0
0
0
)
 
Krylya Sovetov
3
(
1
1
1
)
FT
Russkie Vityazi
2
(
0
1
1
)
 
SKA-Varyagi
4
(
1
1
2
)
February 1
FT
Sakhalinskie Akuly
0
(
0
0
0
)
 
Loko
8
(
2
3
3
)
FT
Tayfun
1
(
1
0
0
)
 
Almaz
4
(
1
2
1
)
FT
Kuznetskie Medvedi
0
(
0
0
0
)
 
Mamonty Yugry
3
(
1
2
0
)
FT
MHC Spartak
3
(
0
2
1
)
 
Amurskie Tigry
1
(
0
0
1
)
FT
Kapitan Stupino
1
(
0
1
0
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
3
(
2
0
1
)
FT
MHC Dynamo
3
(
1
0
2
)
 
HC Riga
1
(
0
1
0
)
FT
Mikhaylov Academy
2
(
0
0
2
)
 
Krylya Sovetov
1
(
0
0
1
)
FT
Russkie Vityazi
0
(
0
0
0
)
 
SKA-Varyagi
1
(
0
1
0
)
January 30
FT
Belye Medvedi
5
(
2
1
2
)
 
Tyumensky Legion
1
(
0
1
0
)
January 29
FT
Sakhalinskie Akuly
1
(
0
1
0
)
 
Almaz
4
(
1
1
2
)
FT
Tayfun
0
(
0
0
0
)
 
Loko
6
(
1
3
2
)
AP
Omskie Yastreby
4
(
1
2
0
0
1
)
 
Sarmaty
3
(
1
0
2
0
0
)
FT
Sibirskie Snaipery
7
(
2
3
2
)
 
Kuznetskie Medvedi
0
(
0
0
0
)
FT
Belye Medvedi
3
(
1
0
2
)
 
Tyumensky Legion
0
(
0
0
0
)
FT
MHC Spartak
4
(
2
0
2
)
 
Krylya Sovetov
1
(
0
1
0
)
FT
Kapitan Stupino
5
(
1
2
2
)
 
Atlanty
2
(
1
0
1
)
AP
Mikhaylov Academy
4
(
1
0
2
0
1
)
 
Amurskie Tigry
3
(
1
2
0
0
0
)
FT
Russkie Vityazi
0
(
0
0
0
)
 
Krasnaya Armiya
5
(
2
1
2
)
FT
SKA-1946
4
(
1
2
1
)
 
HC Riga
0
(
0
0
0
)
January 28
FT
Sakhalinskie Akuly
2
(
1
1
0
)
 
Almaz
1
(
1
0
0
)
FT
Tayfun
4
(
0
1
3
)
 
Loko
8
(
2
2
4
)
FT
MHC Spartak
0
(
0
0
0
)
 
Krylya Sovetov
1
(
0
1
0
)
FT
Omskie Yastreby
6
(
2
2
2
)
 
Sarmaty
1
(
0
1
0
)
FT
Kapitan Stupino
3
(
0
2
1
)
 
Atlanty
7
(
3
2
2
)
FT
Mikhaylov Academy
2
(
1
1
0
)
 
Amurskie Tigry
4
(
1
2
1
)
FT
Russkie Vityazi
3
(
1
1
1
)
 
Krasnaya Armiya
6
(
3
1
2
)
FT
SKA-1946
7
(
0
4
3
)
 
HC Riga
0
(
0
0
0
)
January 27
AP
Avto Yekaterinburg
1
(
0
1
0
0
0
)
 
Chaika
2
(
0
1
0
0
1
)
FT
Sibirskie Snaipery
4
(
1
1
2
)
 
Kuznetskie Medvedi
2
(
1
0
1
)
FT
Tolpar
4
(
1
0
3
)
 
Irbis Kazan
2
(
1
1
0
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Kuznetskie Medvedi
(
)
January 26
OT
Tolpar
0
(
0
0
0
0
)
 
Irbis Kazan
1
(
0
0
0
1
)
January 25
FT
Sputnik Almetyevsk
8
(
3
2
3
)
 
Ladya Togliatti Juniors
2
(
0
2
0
)
FT
Avto Yekaterinburg
2
(
2
0
0
)
 
Chaika
1
(
0
1
0
)
OT
Krasnaya Armiya
3
(
2
1
0
0
)
 
SKA-Varyagi
4
(
0
1
2
1
)
FT
Reaktor
6
(
1
5
0
)
 
Sarmaty
2
(
1
0
1
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Kuznetskie Medvedi
(
)
January 24
AP
Mamonty Yugry
4
(
0
1
2
0
1
)
 
Belye Medvedi
3
(
0
1
2
0
0
)
FT
Tyumensky Legion
1
(
0
0
1
)
 
Stalnye Lisy
4
(
1
2
1
)
AP
MHC Dynamo
4
(
1
3
0
0
0
)
 
Tayfun
5
(
2
1
1
0
1
)
FT
Atlanty
4
(
2
0
2
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
0
(
0
0
0
)
FT
Krasnaya Armiya
4
(
0
2
2
)
 
SKA-Varyagi
1
(
1
0
0
)
FT
Loko
4
(
1
0
3
)
 
Amurskie Tigry
1
(
1
0
0
)
FT
MHC Spartak
8
(
2
2
4
)
 
Kapitan Stupino
4
(
2
1
1
)
FT
Reaktor
6
(
2
3
1
)
 
Sarmaty
1
(
0
0
1
)
FT
SKA-1946
6
(
0
4
2
)
 
Sakhalinskie Akuly
1
(
0
1
0
)
FT
Sputnik Almetyevsk
1
(
0
1
0
)
 
Ladya Togliatti Juniors
5
(
1
2
2
)
FT
Almaz
4
(
0
2
2
)
 
Krylya Sovetov
5
(
3
2
0
)
FT
Mikhaylov Academy
1
(
1
0
0
)
 
Russkie Vityazi
2
(
0
1
1
)
January 23
FT
Avto Yekaterinburg
2
(
0
2
0
)
 
Irbis Kazan
1
(
0
1
0
)
FT
Mamonty Yugry
1
(
1
0
0
)
 
Belye Medvedi
2
(
0
1
1
)
AP
Tolpar
3
(
0
0
2
0
1
)
 
Chaika
2
(
1
0
1
0
0
)
FT
Tyumensky Legion
0
(
0
0
0
)
 
Stalnye Lisy
12
(
2
6
4
)
FT
Atlanty
5
(
2
1
2
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
4
(
1
2
1
)
FT
Loko
13
(
5
3
5
)
 
Amurskie Tigry
2
(
1
1
0
)
OT
MHC Dynamo
3
(
0
1
1
1
)
 
Tayfun
2
(
0
2
0
0
)
FT
MHC Spartak
4
(
2
0
2
)
 
Kapitan Stupino
1
(
0
0
1
)
FT
SKA-1946
6
(
2
2
2
)
 
Sakhalinskie Akuly
4
(
2
2
0
)
FT
Almaz
7
(
2
3
2
)
 
Krylya Sovetov
2
(
1
1
0
)
FT
Mikhaylov Academy
3
(
2
1
0
)
 
Russkie Vityazi
4
(
2
1
1
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Sibirskie Snaipery
(
)
January 22
FT
Omskie Yastreby
4
(
2
1
1
)
 
Kuznetskie Medvedi
1
(
1
0
0
)
FT
Tolpar
2
(
0
1
1
)
 
Chaika
4
(
0
0
4
)
OT
Avto Yekaterinburg
0
(
0
0
0
0
)
 
Irbis Kazan
1
(
0
0
0
1
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Sibirskie Snaipery
(
)
January 21
FT
Sputnik Almetyevsk
4
(
1
3
0
)
 
Sarmaty
3
(
0
0
3
)
FT
Reaktor
5
(
2
0
3
)
 
Ladya Togliatti Juniors
9
(
3
2
4
)
January 20
FT
Omskie Yastreby
5
(
2
2
1
)
 
Sibirskie Snaipery
3
(
1
1
1
)
AP
Mamonty Yugry
4
(
0
1
2
0
1
)
 
Stalnye Lisy
3
(
1
2
0
0
0
)
FT
Tyumensky Legion
1
(
0
0
1
)
 
Belye Medvedi
7
(
1
2
4
)
FT
Krasnaya Armiya
2
(
0
2
0
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
3
(
1
0
2
)
FT
MHC Spartak
5
(
1
1
3
)
 
Russkie Vityazi
2
(
0
1
1
)
FT
Reaktor
1
(
0
0
1
)
 
Ladya Togliatti Juniors
3
(
1
1
1
)
FT
Sputnik Almetyevsk
1
(
1
0
0
)
 
Sarmaty
0
(
0
0
0
)
FT
Loko
5
(
0
2
3
)
 
Krylya Sovetov
0
(
0
0
0
)
FT
Almaz
3
(
1
1
1
)
 
Amurskie Tigry
4
(
2
1
1
)
FT
Atlanty
7
(
2
2
3
)
 
SKA-Varyagi
1
(
0
1
0
)
AP
MHC Dynamo
2
(
2
0
0
0
0
)
 
Sakhalinskie Akuly
3
(
2
0
0
0
1
)
FT
Mikhaylov Academy
4
(
0
2
2
)
 
Kapitan Stupino
2
(
1
0
1
)
AP
SKA-1946
2
(
0
2
0
0
0
)
 
Tayfun
3
(
1
0
1
0
1
)
January 19
FT
MHC Spartak
2
(
1
1
0
)
 
Russkie Vityazi
1
(
0
1
0
)
FT
Omskie Yastreby
0
(
0
0
0
)
 
Sibirskie Snaipery
1
(
0
1
0
)
FT
Mamonty Yugry
1
(
0
1
0
)
 
Stalnye Lisy
4
(
1
0
3
)
FT
Tyumensky Legion
2
(
0
1
1
)
 
Belye Medvedi
3
(
0
0
3
)
FT
Krasnaya Armiya
3
(
0
1
2
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
1
(
1
0
0
)
OT
Loko
2
(
1
0
1
0
)
 
Krylya Sovetov
3
(
1
0
1
1
)
FT
Almaz
9
(
3
4
2
)
 
Amurskie Tigry
2
(
2
0
0
)
FT
MHC Dynamo
3
(
1
2
0
)
 
Sakhalinskie Akuly
2
(
0
1
1
)
FT
Mikhaylov Academy
3
(
0
2
1
)
 
Kapitan Stupino
1
(
1
0
0
)
FT
SKA-1946
5
(
1
2
2
)
 
Tayfun
1
(
0
0
1
)
January 16
OT
Belye Medvedi
2
(
0
0
1
1
)
 
Stalnye Lisy
1
(
0
1
0
0
)
FT
Krylya Sovetov
4
(
0
2
2
)
 
Sakhalinskie Akuly
1
(
1
0
0
)
FT
SKA-Varyagi
1
(
0
0
1
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
4
(
1
2
1
)
January 15
FT
Sputnik Almetyevsk
4
(
2
0
2
)
 
Mamonty Yugry
1
(
0
0
1
)
FT
Belye Medvedi
5
(
1
3
1
)
 
Stalnye Lisy
3
(
0
1
2
)
FT
Reaktor
1
(
1
0
0
)
 
Chaika
3
(
2
0
1
)
FT
Krylya Sovetov
4
(
1
3
0
)
 
Sakhalinskie Akuly
3
(
0
2
1
)
January 14
FT
Sputnik Almetyevsk
0
(
0
0
0
)
 
Mamonty Yugry
4
(
1
3
0
)
FT
Avto Yekaterinburg
4
(
1
2
1
)
 
Tolpar
3
(
2
0
1
)
FT
Reaktor
2
(
0
1
1
)
 
Chaika
3
(
1
1
1
)
FT
Mikhaylov Academy
3
(
2
1
0
)
 
Krasnaya Armiya
5
(
2
1
2
)
FT
HC Riga
1
(
0
1
0
)
 
MHC Spartak
6
(
3
2
1
)
January 13
FT
Avto Yekaterinburg
1
(
0
1
0
)
 
Tolpar
2
(
1
1
0
)
Canc.
Omskie Yastreby
(
)
 
Snezhnye Barsy
(
)
OT
Kapitan Stupino
3
(
2
0
1
0
)
 
Almaz
4
(
2
1
0
1
)
FT
Mikhaylov Academy
2
(
1
1
0
)
 
Krasnaya Armiya
1
(
0
1
0
)
FT
Russkie Vityazi
0
(
0
0
0
)
 
Loko
2
(
0
2
0
)
OT
HC Riga
3
(
2
0
1
0
)
 
MHC Spartak
4
(
1
1
1
1
)
January 12
FT
Sakhalinskie Akuly
6
(
0
3
3
)
 
SKA-Varyagi
2
(
2
0
0
)
FT
Tayfun
2
(
0
1
1
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
5
(
1
2
2
)
FT
Chaika
2
(
0
2
0
)
 
Sarmaty
3
(
1
1
1
)
AP
Irbis Kazan
3
(
0
1
2
0
0
)
 
Ladya Togliatti Juniors
4
(
1
0
2
0
1
)
Canc.
Omskie Yastreby
(
)
 
Snezhnye Barsy
(
)
FT
Kapitan Stupino
0
(
0
0
0
)
 
Almaz
2
(
1
1
0
)
FT
Russkie Vityazi
1
(
0
0
1
)
 
Loko
5
(
4
0
1
)
January 11
OT
Sakhalinskie Akuly
2
(
1
1
0
0
)
 
SKA-Varyagi
3
(
0
2
0
1
)
FT
Amurskie Tigry
1
(
1
0
0
)
 
SKA-1946
8
(
1
5
2
)
FT
Tayfun
1
(
0
0
1
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
3
(
2
1
0
)
FT
Tyumensky Legion
3
(
0
3
0
)
 
Mamonty Yugry
4
(
2
2
0
)
AP
Kuznetskie Medvedi
2
(
1
1
0
0
0
)
 
Belye Medvedi
3
(
0
1
1
0
1
)
FT
Chaika
5
(
1
3
1
)
 
Sarmaty
0
(
0
0
0
)
OT
Irbis Kazan
3
(
1
1
1
0
)
 
Ladya Togliatti Juniors
4
(
1
1
1
1
)
FT
Krylya Sovetov
4
(
0
2
2
)
 
MHC Dynamo
2
(
1
1
0
)
January 10
FT
Amurskie Tigry
0
(
0
0
0
)
 
SKA-1946
8
(
3
2
3
)
AP
Tyumensky Legion
3
(
2
1
0
0
0
)
 
Mamonty Yugry
4
(
1
1
1
0
1
)
FT
Kuznetskie Medvedi
2
(
0
1
1
)
 
Belye Medvedi
7
(
0
5
2
)
AP
Atlanty
4
(
0
2
1
0
1
)
 
Mikhaylov Academy
3
(
1
1
1
0
0
)
FT
Krylya Sovetov
2
(
1
0
1
)
 
MHC Dynamo
5
(
1
3
1
)
FT
Sputnik Almetyevsk
4
(
1
2
1
)
 
Reaktor
2
(
0
1
1
)
January 9
FT
Atlanty
2
(
0
0
2
)
 
Mikhaylov Academy
3
(
0
2
1
)
OT
Kapitan Stupino
2
(
2
0
0
0
)
 
Loko
3
(
1
0
1
1
)
OT
Krasnaya Armiya
2
(
0
2
0
0
)
 
MHC Spartak
3
(
0
0
2
1
)
FT
Russkie Vityazi
5
(
3
1
1
)
 
Almaz
3
(
0
3
0
)
OT
Sputnik Almetyevsk
3
(
0
2
0
1
)
 
Reaktor
2
(
0
2
0
0
)
January 8
AP
Sakhalinskie Akuly
1
(
0
0
0
0
1
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
0
(
0
0
0
0
0
)
FT
Tayfun
3
(
0
2
1
)
 
SKA-Varyagi
2
(
1
0
1
)
FT
Sibirskie Snaipery
1
(
1
0
0
)
 
Avto Yekaterinburg
3
(
1
1
1
)
FT
Omskie Yastreby
1
(
1
0
0
)
 
Tolpar
2
(
0
0
2
)
FT
Stalnye Lisy
6
(
2
2
2
)
 
Tyumensky Legion
2
(
1
1
0
)
FT
Belye Medvedi
5
(
1
1
3
)
 
Kuznetskie Medvedi
1
(
1
0
0
)
FT
Chaika
4
(
3
1
0
)
 
Ladya Togliatti Juniors
1
(
0
1
0
)
FT
Irbis Kazan
6
(
1
2
3
)
 
Sarmaty
1
(
1
0
0
)
FT
Kapitan Stupino
1
(
1
0
0
)
 
Loko
3
(
2
0
1
)
FT
Krasnaya Armiya
4
(
1
0
3
)
 
MHC Spartak
1
(
1
0
0
)
FT
Russkie Vityazi
9
(
4
3
2
)
 
Almaz
4
(
2
0
2
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Avto Yekaterinburg
(
)
January 7
FT
Amurskie Tigry
1
(
1
0
0
)
 
MHC Dynamo
4
(
1
2
1
)
FT
Sakhalinskie Akuly
0
(
0
0
0
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
1
(
0
1
0
)
AP
Tayfun
4
(
0
3
1
0
0
)
 
SKA-Varyagi
5
(
2
2
0
0
1
)
FT
Sibirskie Snaipery
4
(
0
2
2
)
 
Avto Yekaterinburg
2
(
0
2
0
)
FT
Omskie Yastreby
1
(
0
1
0
)
 
Tolpar
2
(
1
0
1
)
FT
Stalnye Lisy
2
(
0
1
1
)
 
Tyumensky Legion
0
(
0
0
0
)
FT
Belye Medvedi
5
(
1
2
2
)
 
Kuznetskie Medvedi
3
(
0
2
1
)
FT
Chaika
2
(
1
1
0
)
 
Ladya Togliatti Juniors
0
(
0
0
0
)
FT
Irbis Kazan
5
(
2
2
1
)
 
Sarmaty
0
(
0
0
0
)
FT
Krylya Sovetov
0
(
0
0
0
)
 
SKA-1946
2
(
0
0
2
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Avto Yekaterinburg
(
)
January 6
FT
Amurskie Tigry
3
(
1
1
1
)
 
MHC Dynamo
8
(
1
4
3
)
OT
Atlanty
3
(
0
1
1
1
)
 
MHC Spartak
2
(
1
1
0
0
)
FT
Krylya Sovetov
0
(
0
0
0
)
 
SKA-1946
3
(
0
0
3
)
January 5
FT
Krasnaya Armiya
0
(
0
0
0
)
 
Loko
2
(
1
0
1
)
FT
HC Riga
6
(
1
4
1
)
 
Mikhaylov Academy
2
(
1
1
0
)
January 4
FT
Atlanty
2
(
1
1
0
)
 
MHC Spartak
3
(
1
1
1
)
FT
Krasnaya Armiya
1
(
0
1
0
)
 
Loko
2
(
1
1
0
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Tolpar
(
)
FT
HC Riga
1
(
0
0
1
)
 
Mikhaylov Academy
4
(
1
2
1
)
January 3
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Tolpar
(
)
December 30, 2020
FT
Loko
2
(
2
0
0
)
 
Krasnaya Armiya
5
(
2
0
3
)
December 29, 2020
FT
Sakhalinskie Akuly
4
(
1
0
3
)
 
Krylya Sovetov
1
(
1
0
0
)
OT
Tayfun
2
(
0
1
0
1
)
 
Amurskie Tigry
1
(
0
1
0
0
)
FT
Sarmaty
3
(
1
1
1
)
 
Reaktor
2
(
0
0
2
)
FT
Loko
3
(
1
2
0
)
 
Krasnaya Armiya
2
(
1
0
1
)
AP
Almaz
1
(
0
1
0
0
0
)
 
Atlanty
2
(
0
0
1
0
1
)
FT
SKA-Varyagi
3
(
1
0
2
)
 
SKA-1946
4
(
3
0
1
)
December 28, 2020
FT
Sakhalinskie Akuly
2
(
1
1
0
)
 
Krylya Sovetov
4
(
1
2
1
)
FT
Tayfun
3
(
1
1
1
)
 
Amurskie Tigry
4
(
2
2
0
)
FT
Almaz
3
(
1
1
1
)
 
Atlanty
1
(
0
1
0
)
FT
Omskie Yastreby
4
(
2
2
0
)
 
Avto Yekaterinburg
2
(
0
2
0
)
OT
Sibirskie Snaipery
3
(
0
0
2
1
)
 
Tolpar
2
(
0
0
2
0
)
FT
Sarmaty
4
(
2
1
1
)
 
Reaktor
3
(
0
2
1
)
December 27, 2020
FT
Sibirskie Snaipery
3
(
0
0
3
)
 
Tolpar
1
(
0
1
0
)
FT
Omskie Yastreby
1
(
0
0
1
)
 
Avto Yekaterinburg
2
(
0
2
0
)
AP
Chaika
3
(
1
1
1
0
0
)
 
Mamonty Yugry
4
(
2
1
0
0
1
)
FT
Dynamo St. Petersburg Juniors
3
(
2
1
0
)
 
MHC Spartak
5
(
2
0
3
)
FT
MHC Dynamo
4
(
1
2
1
)
 
Russkie Vityazi
2
(
2
0
0
)
FT
SKA-1946
4
(
1
3
0
)
 
Kapitan Stupino
2
(
1
0
1
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Omskie Yastreby
(
)
FT
SKA-Varyagi
0
(
0
0
0
)
 
Mikhaylov Academy
4
(
1
1
2
)
December 26, 2020
OT
Chaika
0
(
0
0
0
0
)
 
Mamonty Yugry
1
(
0
0
0
1
)
FT
Dynamo St. Petersburg Juniors
2
(
1
0
1
)
 
MHC Spartak
5
(
1
2
2
)
AP
Loko
4
(
1
2
1
0
0
)
 
Atlanty
5
(
3
0
1
0
1
)
FT
MHC Dynamo
4
(
1
3
0
)
 
Russkie Vityazi
2
(
0
1
1
)
FT
SKA-1946
4
(
1
1
2
)
 
Kapitan Stupino
2
(
1
1
0
)
FT
Almaz
6
(
1
4
1
)
 
Krasnaya Armiya
2
(
1
1
0
)
FT
Sarmaty
5
(
0
3
2
)
 
Sputnik Almetyevsk
1
(
0
1
0
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Omskie Yastreby
(
)
OT
SKA-Varyagi
3
(
0
1
1
1
)
 
Mikhaylov Academy
2
(
2
0
0
0
)
December 25, 2020
FT
Sakhalinskie Akuly
3
(
1
0
2
)
 
Amurskie Tigry
0
(
0
0
0
)
OT
Tayfun
2
(
0
0
1
1
)
 
Krylya Sovetov
1
(
0
0
1
0
)
FT
Loko
2
(
0
1
1
)
 
Atlanty
1
(
0
0
1
)
AP
Sarmaty
3
(
2
0
0
0
1
)
 
Sputnik Almetyevsk
2
(
1
1
0
0
0
)
FT
Almaz
3
(
2
1
0
)
 
Krasnaya Armiya
2
(
0
2
0
)
December 24, 2020
FT
Sakhalinskie Akuly
2
(
1
0
1
)
 
Amurskie Tigry
4
(
2
2
0
)
FT
Tayfun
4
(
2
0
2
)
 
Krylya Sovetov
5
(
2
3
0
)
FT
Tolpar
5
(
0
3
2
)
 
Stalnye Lisy
2
(
0
2
0
)
December 23, 2020
FT
SKA-Varyagi
3
(
1
0
2
)
 
MHC Spartak
5
(
1
2
2
)
FT
Tolpar
2
(
0
0
2
)
 
Stalnye Lisy
1
(
0
1
0
)
FT
Dynamo St. Petersburg Juniors
4
(
1
1
2
)
 
Mikhaylov Academy
0
(
0
0
0
)
FT
MHC Dynamo
3
(
0
1
2
)
 
Kapitan Stupino
1
(
0
1
0
)
OT
SKA-1946
3
(
1
0
1
1
)
 
Russkie Vityazi
2
(
1
1
0
0
)
December 22, 2020
FT
Irbis Kazan
3
(
1
2
0
)
 
Sputnik Almetyevsk
1
(
1
0
0
)
FT
Ladya Togliatti Juniors
4
(
1
2
1
)
 
Tyumensky Legion
1
(
0
1
0
)
FT
SKA-Varyagi
0
(
0
0
0
)
 
MHC Spartak
4
(
0
3
1
)
FT
Chaika
3
(
1
0
2
)
 
Reaktor
0
(
0
0
0
)
FT
Sarmaty
3
(
1
1
1
)
 
Mamonty Yugry
5
(
1
3
1
)
OT
Dynamo St. Petersburg Juniors
2
(
0
1
1
0
)
 
Mikhaylov Academy
3
(
0
0
2
1
)
FT
Atlanty
1
(
0
0
1
)
 
Almaz
3
(
1
2
0
)
FT
MHC Dynamo
6
(
1
2
3
)
 
Kapitan Stupino
1
(
0
1
0
)
FT
SKA-1946
3
(
2
1
0
)
 
Russkie Vityazi
2
(
1
0
1
)
FT
HC Riga
1
(
1
0
0
)
 
Krasnaya Armiya
7
(
3
2
2
)
December 21, 2020
FT
Amurskie Tigry
0
(
0
0
0
)
 
Krylya Sovetov
9
(
1
4
4
)
FT
Atlanty
2
(
0
2
0
)
 
Almaz
6
(
0
5
1
)
FT
Chaika
4
(
2
2
0
)
 
Reaktor
6
(
2
1
3
)
FT
Kuznetskie Medvedi
1
(
1
0
0
)
 
Stalnye Lisy
4
(
0
0
4
)
FT
Ladya Togliatti Juniors
4
(
1
1
2
)
 
Tyumensky Legion
0
(
0
0
0
)
FT
Irbis Kazan
2
(
1
0
1
)
 
Sputnik Almetyevsk
3
(
2
0
1
)
FT
Sarmaty
1
(
1
0
0
)
 
Mamonty Yugry
3
(
1
0
2
)
OT
HC Riga
3
(
0
1
2
0
)
 
Krasnaya Armiya
4
(
1
1
1
1
)
December 20, 2020
FT
Amurskie Tigry
1
(
0
1
0
)
 
Krylya Sovetov
2
(
1
0
1
)
FT
Kuznetskie Medvedi
3
(
0
1
2
)
 
Stalnye Lisy
5
(
1
3
1
)
FT
Sibirskie Snaipery
3
(
0
1
2
)
 
Omskie Yastreby
1
(
0
1
0
)
December 19, 2020
OT
Sibirskie Snaipery
2
(
1
1
0
0
)
 
Omskie Yastreby
3
(
1
0
1
1
)
December 18, 2020
FT
Ladya Togliatti Juniors
1
(
1
0
0
)
 
Mamonty Yugry
3
(
1
1
1
)
FT
Chaika
4
(
1
2
1
)
 
Sputnik Almetyevsk
1
(
0
0
1
)
FT
Irbis Kazan
6
(
1
2
3
)
 
Reaktor
7
(
4
2
1
)
FT
Krasnaya Armiya
3
(
0
1
2
)
 
MHC Dynamo
2
(
0
2
0
)
FT
Sarmaty
2
(
0
1
1
)
 
Tyumensky Legion
5
(
1
3
1
)
FT
Atlanty
3
(
2
0
1
)
 
SKA-1946
5
(
1
2
2
)
FT
Kapitan Stupino
4
(
1
3
0
)
 
Tayfun
3
(
0
1
2
)
AP
Russkie Vityazi
2
(
0
0
2
0
0
)
 
Sakhalinskie Akuly
3
(
0
0
2
0
1
)
December 17, 2020
FT
Krasnaya Armiya
0
(
0
0
0
)
 
MHC Dynamo
2
(
1
1
0
)
FT
Ladya Togliatti Juniors
3
(
1
2
0
)
 
Mamonty Yugry
2
(
0
0
2
)
FT
Avto Yekaterinburg
0
(
0
0
0
)
 
Stalnye Lisy
3
(
1
1
1
)
FT
Chaika
1
(
0
0
1
)
 
Sputnik Almetyevsk
4
(
1
1
2
)
OT
Irbis Kazan
2
(
1
0
0
1
)
 
Reaktor
1
(
0
1
0
0
)
FT
Sarmaty
4
(
1
3
0
)
 
Tyumensky Legion
1
(
0
1
0
)
FT
Loko
3
(
1
1
1
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
1
(
0
1
0
)
FT
Almaz
3
(
0
3
0
)
 
SKA-Varyagi
1
(
0
0
1
)
FT
Atlanty
4
(
1
1
2
)
 
SKA-1946
2
(
1
1
0
)
FT
Kapitan Stupino
3
(
1
2
0
)
 
Tayfun
5
(
1
2
2
)
FT
Russkie Vityazi
3
(
1
0
2
)
 
Sakhalinskie Akuly
1
(
0
1
0
)
December 16, 2020
AP
Avto Yekaterinburg
1
(
1
0
0
0
0
)
 
Stalnye Lisy
2
(
0
1
0
0
1
)
FT
Loko
3
(
1
2
0
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
0
(
0
0
0
)
FT
Almaz
3
(
2
0
1
)
 
SKA-Varyagi
1
(
0
1
0
)
December 15, 2020
OT
Atlanty
3
(
0
2
0
1
)
 
MHC Dynamo
2
(
0
1
1
0
)
FT
Mikhaylov Academy
0
(
0
0
0
)
 
MHC Spartak
4
(
1
1
2
)
December 14, 2020
FT
Kuznetskie Medvedi
2
(
1
0
1
)
 
Tolpar
1
(
0
0
1
)
FT
Krasnaya Armiya
5
(
2
1
2
)
 
SKA-1946
2
(
1
0
1
)
FT
Almaz
4
(
0
1
3
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
1
(
0
0
1
)
FT
Atlanty
1
(
0
1
0
)
 
MHC Dynamo
5
(
1
2
2
)
FT
Kapitan Stupino
5
(
0
3
2
)
 
Sakhalinskie Akuly
3
(
1
0
2
)
FT
Mikhaylov Academy
0
(
0
0
0
)
 
MHC Spartak
6
(
2
0
4
)
FT
Russkie Vityazi
5
(
1
3
1
)
 
Tayfun
2
(
1
1
0
)
December 13, 2020
FT
Kuznetskie Medvedi
0
(
0
0
0
)
 
Tolpar
5
(
0
3
2
)
AP
Kapitan Stupino
2
(
0
2
0
0
0
)
 
Sakhalinskie Akuly
3
(
1
0
1
0
1
)
FT
Krasnaya Armiya
4
(
0
2
2
)
 
SKA-1946
1
(
0
0
1
)
FT
Krylya Sovetov
4
(
0
0
4
)
 
Amurskie Tigry
2
(
0
1
1
)
FT
Loko
4
(
2
0
2
)
 
SKA-Varyagi
2
(
1
1
0
)
FT
Russkie Vityazi
3
(
3
0
0
)
 
Tayfun
6
(
1
2
3
)
December 12, 2020
FT
Mamonty Yugry
1
(
0
1
0
)
 
Sputnik Almetyevsk
2
(
0
1
1
)
FT
Sarmaty
0
(
0
0
0
)
 
Omskie Yastreby
2
(
1
1
0
)
FT
Stalnye Lisy
3
(
1
1
1
)
 
Chaika
6
(
3
2
1
)
OT
Tyumensky Legion
2
(
1
1
0
0
)
 
Reaktor
3
(
1
0
1
1
)
FT
Belye Medvedi
0
(
0
0
0
)
 
Irbis Kazan
2
(
0
0
2
)
FT
Krylya Sovetov
7
(
2
2
3
)
 
Amurskie Tigry
2
(
0
0
2
)
OT
Ladya Togliatti Juniors
2
(
0
0
1
1
)
 
Sibirskie Snaipery
1
(
1
0
0
0
)
OT
Loko
3
(
1
1
0
1
)
 
SKA-Varyagi
2
(
0
2
0
0
)
FT
Almaz
3
(
1
2
0
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
1
(
0
1
0
)
December 11, 2020
OT
Mamonty Yugry
2
(
1
0
0
1
)
 
Sputnik Almetyevsk
1
(
0
1
0
0
)
FT
Tyumensky Legion
5
(
1
1
3
)
 
Reaktor
3
(
0
1
2
)
FT
Ladya Togliatti Juniors
4
(
0
1
3
)
 
Sibirskie Snaipery
2
(
0
0
2
)
FT
Sarmaty
3
(
1
0
2
)
 
Omskie Yastreby
6
(
3
0
3
)
December 10, 2020
AP
Kuznetskie Medvedi
3
(
2
1
0
0
0
)
 
Avto Yekaterinburg
4
(
1
0
2
0
1
)
FT
Belye Medvedi
8
(
2
3
3
)
 
Irbis Kazan
1
(
0
0
1
)
FT
Stalnye Lisy
2
(
0
1
1
)
 
Chaika
1
(
0
0
1
)
December 9, 2020
FT
Kuznetskie Medvedi
1
(
0
0
1
)
 
Avto Yekaterinburg
5
(
0
3
2
)
FT
Dynamo St. Petersburg Juniors
2
(
1
0
1
)
 
SKA-1946
4
(
0
2
2
)
December 8, 2020
OT
Amurskie Tigry
4
(
1
1
2
0
)
 
Kapitan Stupino
5
(
1
1
2
1
)
FT
Sarmaty
5
(
0
1
4
)
 
Sibirskie Snaipery
3
(
3
0
0
)
FT
Tyumensky Legion
0
(
0
0
0
)
 
Sputnik Almetyevsk
1
(
0
0
1
)
OT
Mamonty Yugry
2
(
0
0
2
0
)
 
Reaktor
3
(
1
1
0
1
)
OT
Stalnye Lisy
2
(
0
1
0
1
)
 
Irbis Kazan
1
(
0
0
1
0
)
FT
Belye Medvedi
5
(
3
0
2
)
 
Chaika
3
(
2
1
0
)
FT
Ladya Togliatti Juniors
3
(
0
0
3
)
 
Omskie Yastreby
1
(
0
1
0
)
FT
Dynamo St. Petersburg Juniors
0
(
0
0
0
)
 
SKA-1946
5
(
0
3
2
)
FT
Krylya Sovetov
3
(
2
1
0
)
 
Russkie Vityazi
1
(
0
0
1
)
December 7, 2020
FT
Amurskie Tigry
1
(
1
0
0
)
 
Kapitan Stupino
3
(
0
2
1
)
FT
MHC Spartak
4
(
0
4
0
)
 
Almaz
2
(
1
1
0
)
FT
Sarmaty
2
(
0
1
1
)
 
Sibirskie Snaipery
3
(
1
0
2
)
FT
Stalnye Lisy
1
(
0
1
0
)
 
Irbis Kazan
3
(
0
3
0
)
FT
Mamonty Yugry
8
(
5
1
2
)
 
Reaktor
1
(
0
1
0
)
FT
Tyumensky Legion
0
(
0
0
0
)
 
Sputnik Almetyevsk
4
(
1
0
3
)
FT
Belye Medvedi
1
(
0
1
0
)
 
Chaika
2
(
1
0
1
)
FT
Ladya Togliatti Juniors
4
(
1
0
3
)
 
Omskie Yastreby
2
(
0
1
1
)
FT
Krylya Sovetov
0
(
0
0
0
)
 
Russkie Vityazi
1
(
1
0
0
)
FT
Mikhaylov Academy
1
(
1
0
0
)
 
Loko
2
(
0
0
2
)
December 6, 2020
OT
MHC Spartak
4
(
2
1
0
1
)
 
Almaz
3
(
0
1
2
0
)
FT
Mikhaylov Academy
0
(
0
0
0
)
 
Loko
2
(
0
1
1
)
December 5, 2020
FT
Sibirskie Snaipery
2
(
0
1
1
)
 
Sarmaty
1
(
0
1
0
)
December 4, 2020
FT
Sakhalinskie Akuly
3
(
0
0
3
)
 
Atlanty
4
(
0
3
1
)
OT
Amurskie Tigry
3
(
0
1
1
1
)
 
Russkie Vityazi
2
(
1
0
1
0
)
OT
Tayfun
1
(
1
0
0
0
)
 
Krasnaya Armiya
2
(
1
0
0
1
)
FT
Sibirskie Snaipery
3
(
1
2
0
)
 
Sarmaty
1
(
0
0
1
)
FT
Krylya Sovetov
4
(
0
4
0
)
 
Kapitan Stupino
2
(
2
0
0
)
AP
SKA-Varyagi
2
(
0
0
2
0
0
)
 
MHC Dynamo
3
(
2
0
0
0
1
)
December 3, 2020
FT
Amurskie Tigry
1
(
0
1
0
)
 
Russkie Vityazi
6
(
3
1
2
)
FT
Sakhalinskie Akuly
3
(
0
2
1
)
 
Atlanty
1
(
1
0
0
)
FT
Tayfun
3
(
1
1
1
)
 
Krasnaya Armiya
0
(
0
0
0
)
FT
MHC Spartak
2
(
1
1
0
)
 
Loko
4
(
1
2
1
)
OT
Krylya Sovetov
1
(
0
1
0
0
)
 
Kapitan Stupino
2
(
0
0
1
1
)
FT
Mikhaylov Academy
1
(
1
0
0
)
 
Almaz
4
(
1
1
2
)
FT
SKA-Varyagi
4
(
1
3
0
)
 
MHC Dynamo
1
(
1
0
0
)
December 2, 2020
AP
Mamonty Yugry
3
(
2
0
0
0
1
)
 
Chaika
2
(
2
0
0
0
0
)
FT
Tyumensky Legion
0
(
0
0
0
)
 
Irbis Kazan
4
(
0
3
1
)
FT
MHC Spartak
2
(
0
2
0
)
 
Loko
1
(
0
0
1
)
FT
Mikhaylov Academy
2
(
1
1
0
)
 
Almaz
3
(
0
2
1
)
December 1, 2020
FT
Mamonty Yugry
2
(
0
1
1
)
 
Chaika
1
(
0
0
1
)
FT
Stalnye Lisy
1
(
0
0
1
)
 
Tolpar
6
(
2
3
1
)
FT
Belye Medvedi
3
(
0
1
2
)
 
Avto Yekaterinburg
0
(
0
0
0
)
November 30, 2020
FT
Sakhalinskie Akuly
2
(
1
0
1
)
 
Krasnaya Armiya
6
(
2
1
3
)
FT
Tayfun
5
(
1
1
3
)
 
Atlanty
2
(
0
0
2
)
FT
Omskie Yastreby
0
(
0
0
0
)
 
Sputnik Almetyevsk
4
(
2
2
0
)
FT
Sibirskie Snaipery
5
(
2
2
1
)
 
Reaktor
1
(
0
0
1
)
FT
Stalnye Lisy
3
(
2
0
1
)
 
Tolpar
1
(
0
1
0
)
FT
Tyumensky Legion
0
(
0
0
0
)
 
Irbis Kazan
5
(
2
2
1
)
AP
Belye Medvedi
4
(
1
0
2
0
1
)
 
Avto Yekaterinburg
3
(
1
2
0
0
0
)
FT
Dynamo St. Petersburg Juniors
2
(
0
1
1
)
 
MHC Dynamo
1
(
1
0
0
)
FT
HC Riga
3
(
1
2
0
)
 
Krylya Sovetov
4
(
1
2
1
)
November 29, 2020
OT
Sakhalinskie Akuly
1
(
0
1
0
0
)
 
Krasnaya Armiya
2
(
0
0
1
1
)
FT
Tayfun
3
(
2
0
1
)
 
Atlanty
5
(
1
3
1
)
FT
Sibirskie Snaipery
5
(
3
1
1
)
 
Reaktor
1
(
0
1
0
)
FT
Omskie Yastreby
2
(
0
2
0
)
 
Sputnik Almetyevsk
4
(
0
2
2
)
AP
Dynamo St. Petersburg Juniors
3
(
0
0
2
0
1
)
 
MHC Dynamo
2
(
0
1
1
0
0
)
FT
Russkie Vityazi
1
(
0
1
0
)
 
SKA-1946
3
(
1
2
0
)
FT
HC Riga
3
(
1
0
2
)
 
Krylya Sovetov
5
(
2
1
2
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Reaktor
(
)
November 28, 2020
FT
Stalnye Lisy
3
(
0
0
3
)
 
Avto Yekaterinburg
1
(
0
0
1
)
OT
Tyumensky Legion
1
(
0
0
1
0
)
 
Chaika
2
(
0
1
0
1
)
FT
Belye Medvedi
4
(
2
1
1
)
 
Tolpar
3
(
1
2
0
)
FT
Kuznetskie Medvedi
4
(
0
2
2
)
 
Ladya Togliatti Juniors
5
(
1
3
1
)
AP
Mamonty Yugry
2
(
1
0
1
0
0
)
 
Irbis Kazan
3
(
1
1
0
0
1
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Reaktor
(
)
November 27, 2020
FT
Kuznetskie Medvedi
3
(
0
0
3
)
 
Ladya Togliatti Juniors
2
(
0
2
0
)
FT
Mamonty Yugry
2
(
0
2
0
)
 
Irbis Kazan
5
(
2
3
0
)
FT
Tyumensky Legion
0
(
0
0
0
)
 
Chaika
4
(
0
2
2
)
FT
Belye Medvedi
2
(
0
0
2
)
 
Tolpar
1
(
0
0
1
)
OT
Loko
2
(
0
1
0
1
)
 
Almaz
1
(
1
0
0
0
)
November 26, 2020
FT
Omskie Yastreby
6
(
2
1
3
)
 
Reaktor
3
(
0
2
1
)
FT
Sibirskie Snaipery
1
(
0
0
1
)
 
Sputnik Almetyevsk
2
(
2
0
0
)
FT
Stalnye Lisy
1
(
1
0
0
)
 
Avto Yekaterinburg
5
(
1
2
2
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Sputnik Almetyevsk
(
)
FT
Loko
5
(
3
1
1
)
 
Almaz
2
(
1
1
0
)
FT
Kapitan Stupino
0
(
0
0
0
)
 
Krasnaya Armiya
3
(
0
1
2
)
FT
Russkie Vityazi
3
(
0
3
0
)
 
Atlanty
5
(
0
4
1
)
FT
HC Riga
7
(
1
3
3
)
 
Amurskie Tigry
3
(
1
2
0
)
November 25, 2020
FT
Omskie Yastreby
9
(
0
5
4
)
 
Reaktor
1
(
0
0
1
)
FT
Sibirskie Snaipery
2
(
1
1
0
)
 
Sputnik Almetyevsk
3
(
1
0
2
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Sputnik Almetyevsk
(
)
FT
Kapitan Stupino
1
(
1
0
0
)
 
Krasnaya Armiya
4
(
2
0
2
)
AP
Russkie Vityazi
2
(
1
1
0
0
0
)
 
Atlanty
3
(
0
1
1
0
1
)
OT
HC Riga
1
(
0
0
1
0
)
 
Amurskie Tigry
2
(
0
0
1
1
)
November 24, 2020
FT
Kuznetskie Medvedi
0
(
0
0
0
)
 
Sarmaty
1
(
0
1
0
)
FT
MHC Dynamo
3
(
1
0
2
)
 
MHC Spartak
1
(
1
0
0
)
FT
SKA-1946
4
(
2
1
1
)
 
Mikhaylov Academy
0
(
0
0
0
)
November 23, 2020
FT
SKA-1946
5
(
1
2
2
)
 
Mikhaylov Academy
1
(
1
0
0
)
FT
Kuznetskie Medvedi
1
(
1
0
0
)
 
Sarmaty
3
(
1
2
0
)
FT
MHC Dynamo
5
(
2
2
1
)
 
MHC Spartak
2
(
1
1
0
)
November 22, 2020
FT
Avto Yekaterinburg
4
(
0
2
2
)
 
Tyumensky Legion
1
(
1
0
0
)
FT
Tolpar
4
(
0
2
2
)
 
Mamonty Yugry
2
(
2
0
0
)
AP
Atlanty
3
(
0
1
2
0
0
)
 
Krylya Sovetov
4
(
1
2
0
0
1
)
FT
Dynamo St. Petersburg Juniors
3
(
1
2
0
)
 
Tayfun
2
(
1
1
0
)
FT
SKA-Varyagi
3
(
1
1
1
)
 
Sakhalinskie Akuly
1
(
0
1
0
)
November 21, 2020
FT
Tolpar
2
(
1
1
0
)
 
Mamonty Yugry
1
(
0
0
1
)
FT
Atlanty
3
(
0
2
1
)
 
Krylya Sovetov
2
(
0
1
1
)
FT
Chaika
5
(
0
2
3
)
 
Omskie Yastreby
2
(
0
1
1
)
AP
Dynamo St. Petersburg Juniors
1
(
1
0
0
0
0
)
 
Tayfun
2
(
0
0
1
0
1
)
FT
Irbis Kazan
6
(
2
1
3
)
 
Sibirskie Snaipery
1
(
0
1
0
)
FT
Krasnaya Armiya
7
(
1
5
1
)
 
Amurskie Tigry
1
(
1
0
0
)
FT
SKA-Varyagi
3
(
0
1
2
)
 
Sakhalinskie Akuly
0
(
0
0
0
)
FT
Sputnik Almetyevsk
2
(
2
0
0
)
 
Kuznetskie Medvedi
1
(
0
1
0
)
Canc.
Irbis Kazan
(
)
 
Snezhnye Barsy
(
)
November 20, 2020
FT
Ladya Togliatti Juniors
3
(
2
0
1
)
 
Belye Medvedi
0
(
0
0
0
)
FT
Avto Yekaterinburg
1
(
0
1
0
)
 
Tyumensky Legion
3
(
1
1
1
)
FT
Sarmaty
2
(
0
2
0
)
 
Stalnye Lisy
4
(
1
2
1
)
FT
Chaika
4
(
3
1
0
)
 
Omskie Yastreby
2
(
0
2
0
)
FT
Irbis Kazan
4
(
0
0
4
)
 
Sibirskie Snaipery
2
(
1
1
0
)
Canc.
Irbis Kazan
(
)
 
Snezhnye Barsy
(
)
FT
Krasnaya Armiya
6
(
2
2
2
)
 
Amurskie Tigry
3
(
1
2
0
)
FT
Sputnik Almetyevsk
7
(
3
3
1
)
 
Kuznetskie Medvedi
0
(
0
0
0
)
FT
MHC Dynamo
3
(
1
1
1
)
 
Mikhaylov Academy
2
(
0
2
0
)
AP
SKA-1946
1
(
0
0
0
0
1
)
 
MHC Spartak
0
(
0
0
0
0
0
)
November 19, 2020
FT
Ladya Togliatti Juniors
2
(
1
1
0
)
 
Belye Medvedi
5
(
2
1
2
)
FT
Sarmaty
3
(
2
0
1
)
 
Stalnye Lisy
1
(
1
0
0
)
FT
MHC Dynamo
5
(
1
2
2
)
 
Mikhaylov Academy
1
(
0
0
1
)
FT
Russkie Vityazi
2
(
1
0
1
)
 
Kapitan Stupino
1
(
0
0
1
)
FT
SKA-1946
9
(
2
4
3
)
 
MHC Spartak
1
(
0
0
1
)
November 18, 2020
FT
HC Riga
1
(
0
1
0
)
 
Loko
3
(
0
1
2
)
FT
Tolpar
3
(
3
0
0
)
 
Tyumensky Legion
2
(
2
0
0
)
FT
Avto Yekaterinburg
6
(
1
3
2
)
 
Mamonty Yugry
2
(
0
1
1
)
AP
Dynamo St. Petersburg Juniors
1
(
0
0
1
0
0
)
 
Sakhalinskie Akuly
2
(
0
1
0
0
1
)
FT
Russkie Vityazi
4
(
1
1
2
)
 
Kapitan Stupino
2
(
1
1
0
)
FT
SKA-Varyagi
5
(
1
2
2
)
 
Tayfun
0
(
0
0
0
)
November 17, 2020
FT
SKA-Varyagi
3
(
0
0
3
)
 
Tayfun
1
(
0
1
0
)
FT
Tolpar
8
(
2
3
3
)
 
Tyumensky Legion
1
(
0
0
1
)
OT
Avto Yekaterinburg
2
(
0
0
1
1
)
 
Mamonty Yugry
1
(
1
0
0
0
)
FT
Chaika
6
(
3
1
2
)
 
Sibirskie Snaipery
2
(
1
1
0
)
Canc.
Chaika
(
)
 
Snezhnye Barsy
(
)
FT
Irbis Kazan
3
(
1
2
0
)
 
Omskie Yastreby
0
(
0
0
0
)
FT
Krasnaya Armiya
2
(
0
1
1
)
 
Krylya Sovetov
1
(
0
0
1
)
AP
Reaktor
6
(
2
1
2
0
1
)
 
Kuznetskie Medvedi
5
(
1
3
1
0
0
)
FT
Dynamo St. Petersburg Juniors
4
(
2
1
1
)
 
Sakhalinskie Akuly
1
(
1
0
0
)
FT
Atlanty
6
(
2
1
3
)
 
Amurskie Tigry
2
(
0
1
1
)
FT
HC Riga
0
(
0
0
0
)
 
Loko
2
(
2
0
0
)
November 16, 2020
FT
Ladya Togliatti Juniors
0
(
0
0
0
)
 
Stalnye Lisy
4
(
1
1
2
)
FT
Sarmaty
2
(
1
0
1
)
 
Belye Medvedi
3
(
0
1
2
)
FT
Chaika
6
(
2
2
2
)
 
Sibirskie Snaipery
1
(
0
0
1
)
Canc.
Chaika
(
)
 
Snezhnye Barsy
(
)
FT
Krasnaya Armiya
1
(
1
0
0
)
 
Krylya Sovetov
0
(
0
0
0
)
FT
Reaktor
5
(
1
2
2
)
 
Kuznetskie Medvedi
4
(
1
1
2
)
FT
Atlanty
5
(
2
1
2
)
 
Amurskie Tigry
3
(
1
1
1
)
November 15, 2020
OT
Irbis Kazan
1
(
0
1
0
0
)
 
Omskie Yastreby
2
(
1
0
0
1
)
AP
Ladya Togliatti Juniors
4
(
1
3
0
0
0
)
 
Stalnye Lisy
5
(
1
2
1
0
1
)
FT
SKA-Varyagi
3
(
0
1
2
)
 
SKA-1946
1
(
0
0
1
)
FT
Sarmaty
1
(
0
1
0
)
 
Belye Medvedi
5
(
1
3
1
)
November 14, 2020
OT
Kapitan Stupino
3
(
0
1
1
1
)
 
HC Riga
2
(
0
1
1
0
)
AP
MHC Spartak
2
(
0
1
1
0
0
)
 
Sakhalinskie Akuly
3
(
2
0
0
0
1
)
FT
Reaktor
1
(
0
0
1
)
 
Sputnik Almetyevsk
4
(
2
2
0
)
FT
Mikhaylov Academy
2
(
1
0
1
)
 
Tayfun
4
(
1
2
1
)
November 13, 2020
FT
Kuznetskie Medvedi
0
(
0
0
0
)
 
Chaika
5
(
1
3
1
)
FT
MHC Spartak
3
(
2
1
)
 
Sakhalinskie Akuly
2
(
1
1
)
FT
Reaktor
2
(
1
1
0
)
 
Sputnik Almetyevsk
3
(
0
1
2
)
FT
Kapitan Stupino
7
(
3
1
3
)
 
HC Riga
3
(
1
0
2
)
FT
MHC Dynamo
4
(
0
3
1
)
 
Loko
1
(
1
0
0
)
FT
Mikhaylov Academy
1
(
0
1
0
)
 
Tayfun
3
(
2
0
1
)
FT
SKA-1946
3
(
1
0
2
)
 
Almaz
1
(
0
0
1
)
November 12, 2020
OT
Kuznetskie Medvedi
1
(
0
1
0
0
)
 
Chaika
2
(
0
1
0
1
)
FT
MHC Dynamo
4
(
2
2
0
)
 
Loko
3
(
1
0
2
)
FT
SKA-1946
4
(
1
1
2
)
 
Almaz
2
(
0
1
1
)
November 11, 2020
OT
Dynamo St. Petersburg Juniors
1
(
1
0
0
0
)
 
Krylya Sovetov
2
(
0
1
0
1
)
FT
Atlanty
2
(
1
1
0
)
 
Krasnaya Armiya
1
(
0
0
1
)
FT
SKA-Varyagi
(
)
 
Amurskie Tigry
(
)
November 10, 2020
FT
MHC Spartak
3
(
2
0
1
)
 
Tayfun
5
(
1
3
1
)
FT
Kuznetskie Medvedi
1
(
0
1
0
)
 
Irbis Kazan
2
(
0
2
0
)
FT
Dynamo St. Petersburg Juniors
3
(
0
1
2
)
 
Krylya Sovetov
1
(
1
0
0
)
FT
Atlanty
1
(
1
0
0
)
 
Krasnaya Armiya
7
(
1
2
4
)
FT
Mikhaylov Academy
2
(
1
1
0
)
 
Sakhalinskie Akuly
5
(
1
2
2
)
FT
SKA-Varyagi
4
(
3
1
0
)
 
Amurskie Tigry
2
(
0
2
0
)
November 9, 2020
FT
Tyumensky Legion
3
(
1
0
2
)
 
Omskie Yastreby
4
(
1
1
2
)
FT
Kuznetskie Medvedi
0
(
0
0
0
)
 
Irbis Kazan
1
(
1
0
0
)
FT
MHC Spartak
4
(
2
1
1
)
 
Tayfun
0
(
0
0
0
)
OT
Mamonty Yugry
4
(
0
3
0
1
)
 
Sibirskie Snaipery
3
(
2
0
1
0
)
Canc.
Mamonty Yugry
(
)
 
Snezhnye Barsy
(
)
FT
Reaktor
3
(
1
1
1
)
 
Belye Medvedi
8
(
1
4
3
)
FT
Sputnik Almetyevsk
4
(
0
1
3
)
 
Stalnye Lisy
2
(
0
1
1
)
FT
MHC Dynamo
4
(
1
0
3
)
 
Almaz
1
(
1
0
0
)
OT
Mikhaylov Academy
3
(
1
0
2
0
)
 
Sakhalinskie Akuly
4
(
1
0
2
1
)
FT
SKA-1946
3
(
1
1
1
)
 
Loko
4
(
0
1
3
)
November 8, 2020
OT
Mamonty Yugry
2
(
0
2
0
0
)
 
Sibirskie Snaipery
3
(
0
2
0
1
)
FT
Sarmaty
2
(
1
0
1
)
 
Avto Yekaterinburg
4
(
1
1
2
)
FT
Tyumensky Legion
1
(
0
0
1
)
 
Omskie Yastreby
2
(
1
1
0
)
FT
Ladya Togliatti Juniors
5
(
1
4
0
)
 
Tolpar
3
(
2
0
1
)
FT
MHC Dynamo
4
(
0
2
2
)
 
Almaz
2
(
0
1
1
)
FT
Reaktor
2
(
1
0
1
)
 
Belye Medvedi
3
(
2
0
1
)
FT
SKA-1946
2
(
0
1
1
)
 
Loko
1
(
0
0
1
)
FT
Sputnik Almetyevsk
3
(
0
0
3
)
 
Stalnye Lisy
4
(
1
2
1
)
Canc.
Mamonty Yugry
(
)
 
Snezhnye Barsy
(
)
November 7, 2020
FT
Dynamo St. Petersburg Juniors
4
(
3
0
1
)
 
Amurskie Tigry
1
(
0
0
1
)
FT
Ladya Togliatti Juniors
2
(
1
0
1
)
 
Tolpar
3
(
1
0
2
)
FT
SKA-Varyagi
1
(
0
0
1
)
 
Krylya Sovetov
2
(
0
1
1
)
FT
Sarmaty
0
(
0
0
0
)
 
Avto Yekaterinburg
3
(
1
2
0
)
November 6, 2020
AP
Krasnaya Armiya
3
(
1
2
0
0
0
)
 
Tayfun
4
(
1
0
2
0
1
)
FT
Dynamo St. Petersburg Juniors
5
(
1
2
2
)
 
Amurskie Tigry
2
(
0
2
0
)
FT
Atlanty
3
(
2
0
1
)
 
Sakhalinskie Akuly
1
(
0
0
1
)
FT
SKA-Varyagi
2
(
2
0
0
)
 
Krylya Sovetov
4
(
2
1
1
)
November 5, 2020
OT
Tyumensky Legion
3
(
0
0
3
0
)
 
Sibirskie Snaipery
4
(
2
1
0
1
)
OT
Krasnaya Armiya
4
(
1
2
0
1
)
 
Tayfun
3
(
0
3
0
0
)
AP
Mamonty Yugry
2
(
1
0
1
0
0
)
 
Omskie Yastreby
3
(
1
0
1
0
1
)
FT
Reaktor
2
(
0
1
1
)
 
Stalnye Lisy
6
(
1
4
1
)
FT
Sputnik Almetyevsk
2
(
0
1
1
)
 
Belye Medvedi
3
(
0
1
2
)
Canc.
Tyumensky Legion
(
)
 
Snezhnye Barsy
(
)
FT
Loko
2
(
1
1
0
)
 
Russkie Vityazi
4
(
0
2
2
)
FT
Almaz
3
(
2
0
1
)
 
MHC Spartak
1
(
0
0
1
)
FT
Atlanty
5
(
1
3
1
)
 
Sakhalinskie Akuly
2
(
0
1
1
)
OT
HC Riga
4
(
1
1
1
1
)
 
SKA-1946
3
(
1
1
1
0
)
November 4, 2020
FT
Mamonty Yugry
3
(
2
1
)
 
Omskie Yastreby
2
(
2
0
)
AP
Tyumensky Legion
5
(
1
1
2
0
1
)
 
Sibirskie Snaipery
4
(
1
2
1
0
0
)
FT
Ladya Togliatti Juniors
0
(
0
0
0
)
 
Avto Yekaterinburg
4
(
2
2
0
)
FT
Loko
4
(
2
1
1
)
 
Russkie Vityazi
2
(
1
1
0
)
OT
Reaktor
2
(
1
0
0
1
)
 
Stalnye Lisy
1
(
0
0
1
0
)
FT
Sputnik Almetyevsk
0
(
0
0
0
)
 
Belye Medvedi
5
(
2
2
1
)
FT
Almaz
5
(
3
0
2
)
 
MHC Spartak
2
(
0
1
1
)
FT
Sarmaty
1
(
0
0
1
)
 
Tolpar
6
(
2
3
1
)
Canc.
Tyumensky Legion
(
)
 
Snezhnye Barsy
(
)
FT
HC Riga
2
(
2
0
)
 
SKA-1946
4
(
2
2
)
November 3, 2020
FT
Ladya Togliatti Juniors
1
(
0
1
0
)
 
Avto Yekaterinburg
3
(
0
0
3
)
FT
Sarmaty
2
(
0
1
1
)
 
Tolpar
3
(
1
1
1
)
November 2, 2020
FT
Chaika
3
(
1
0
2
)
 
Stalnye Lisy
4
(
1
3
0
)
FT
Krasnaya Armiya
4
(
1
2
1
)
 
Sakhalinskie Akuly
1
(
0
1
0
)
FT
MHC Spartak
3
(
1
2
0
)
 
Mikhaylov Academy
0
(
0
0
0
)
FT
Atlanty
5
(
2
1
2
)
 
Tayfun
2
(
1
0
1
)
November 1, 2020
FT
Atlanty
9
(
4
2
3
)
 
Tayfun
2
(
0
0
2
)
FT
Krasnaya Armiya
2
(
0
2
0
)
 
Sakhalinskie Akuly
1
(
0
1
0
)
FT
MHC Spartak
9
(
2
3
4
)
 
Mikhaylov Academy
1
(
0
0
1
)
October 31, 2020
FT
Amurskie Tigry
1
(
0
1
0
)
 
HC Riga
4
(
0
0
4
)
FT
Chaika
(
)
 
Stalnye Lisy
(
)
FT
Dynamo St. Petersburg Juniors
(
)
 
Russkie Vityazi
(
)
FT
Irbis Kazan
(
)
 
Belye Medvedi
(
)
FT
SKA-Varyagi
(
)
 
Kapitan Stupino
(
)
October 30, 2020
AP
Tyumensky Legion
1
(
1
0
0
0
0
)
 
Kuznetskie Medvedi
2
(
1
0
0
0
1
)
FT
Amurskie Tigry
2
(
0
1
1
)
 
HC Riga
4
(
1
2
1
)
FT
Dynamo St. Petersburg Juniors
5
(
1
3
1
)
 
Russkie Vityazi
4
(
2
1
1
)
FT
Irbis Kazan
7
(
1
4
2
)
 
Belye Medvedi
5
(
0
4
1
)
FT
SKA-Varyagi
4
(
3
1
0
)
 
Kapitan Stupino
3
(
0
2
1
)
October 29, 2020
AP
Tyumensky Legion
1
(
0
1
0
0
0
)
 
Kuznetskie Medvedi
2
(
0
1
0
0
1
)
FT
Reaktor
1
(
0
1
0
)
 
Tolpar
12
(
2
5
5
)
FT
Sputnik Almetyevsk
3
(
1
0
2
)
 
Avto Yekaterinburg
1
(
1
0
0
)
OT
SKA-1946
2
(
1
1
0
0
)
 
MHC Dynamo
3
(
1
0
1
1
)
October 28, 2020
FT
SKA-1946
0
(
0
0
0
)
 
MHC Dynamo
5
(
0
3
2
)
FT
Sputnik Almetyevsk
1
(
0
0
1
)
 
Avto Yekaterinburg
2
(
1
1
0
)
AP
Sibirskie Snaipery
4
(
1
1
1
0
1
)
 
Ladya Togliatti Juniors
3
(
2
1
0
0
0
)
FT
Irbis Kazan
2
(
1
0
1
)
 
Stalnye Lisy
5
(
1
1
3
)
FT
MHC Spartak
3
(
0
1
2
)
 
Krasnaya Armiya
1
(
0
1
0
)
FT
Reaktor
2
(
1
0
1
)
 
Tolpar
4
(
1
1
2
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Ladya Togliatti Juniors
(
)
OT
Mikhaylov Academy
3
(
0
3
0
0
)
 
Atlanty
4
(
3
0
0
1
)
October 27, 2020
FT
MHC Spartak
0
(
0
0
0
)
 
Krasnaya Armiya
1
(
1
0
0
)
OT
Sibirskie Snaipery
2
(
0
1
0
1
)
 
Ladya Togliatti Juniors
1
(
1
0
0
0
)
FT
Chaika
4
(
2
1
1
)
 
Belye Medvedi
0
(
0
0
0
)
FT
Mamonty Yugry
5
(
1
2
2
)
 
Kuznetskie Medvedi
1
(
1
0
0
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Ladya Togliatti Juniors
(
)
FT
Dynamo St. Petersburg Juniors
3
(
2
1
0
)
 
Kapitan Stupino
2
(
1
0
1
)
FT
Krylya Sovetov
2
(
0
1
1
)
 
HC Riga
1
(
0
0
1
)
FT
Mikhaylov Academy
0
(
0
0
0
)
 
Atlanty
4
(
1
1
2
)
OT
SKA-Varyagi
3
(
1
0
1
1
)
 
Russkie Vityazi
2
(
1
0
1
0
)
October 26, 2020
FT
SKA-Varyagi
2
(
2
0
0
)
 
Russkie Vityazi
3
(
0
3
0
)
AP
Chaika
4
(
1
0
2
0
1
)
 
Belye Medvedi
3
(
1
0
2
0
0
)
FT
Irbis Kazan
3
(
0
1
2
)
 
Stalnye Lisy
1
(
0
1
0
)
FT
Mamonty Yugry
3
(
1
2
0
)
 
Kuznetskie Medvedi
1
(
1
0
0
)
FT
Dynamo St. Petersburg Juniors
4
(
2
0
2
)
 
Kapitan Stupino
3
(
0
1
2
)
FT
Krylya Sovetov
2
(
0
1
1
)
 
HC Riga
0
(
0
0
0
)
October 25, 2020
FT
Reaktor
2
(
0
2
0
)
 
Avto Yekaterinburg
5
(
2
3
0
)
FT
Sputnik Almetyevsk
4
(
2
1
1
)
 
Tolpar
3
(
1
1
1
)
October 24, 2020
FT
Omskie Yastreby
6
(
3
1
2
)
 
Ladya Togliatti Juniors
0
(
0
0
0
)
FT
Sputnik Almetyevsk
2
(
1
0
1
)
 
Tolpar
6
(
3
3
0
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Sarmaty
(
)
October 23, 2020
FT
Amurskie Tigry
1
(
1
0
0
)
 
Loko
8
(
0
4
4
)
FT
Omskie Yastreby
5
(
0
4
1
)
 
Ladya Togliatti Juniors
3
(
1
0
2
)
FT
Reaktor
3
(
1
2
0
)
 
Avto Yekaterinburg
0
(
0
0
0
)
AP
Krylya Sovetov
3
(
0
2
1
0
0
)
 
Almaz
4
(
0
3
0
0
1
)
October 22, 2020
FT
Amurskie Tigry
2
(
2
0
0
)
 
Loko
4
(
2
2
0
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Sarmaty
(
)
AAW
HC Riga
0
(
0
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
0
(
0
)
FT
Krylya Sovetov
1
(
1
0
0
)
 
Almaz
4
(
0
2
2
)
October 21, 2020
FT
Sakhalinskie Akuly
2
(
0
1
1
)
 
SKA-1946
7
(
2
2
3
)
FT
Tayfun
1
(
0
1
0
)
 
MHC Dynamo
4
(
2
0
2
)
FT
Russkie Vityazi
5
(
2
3
0
)
 
Mikhaylov Academy
0
(
0
0
0
)
AAW
HC Riga
0
(
0
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
0
(
0
)
FT
Kapitan Stupino
0
(
0
0
0
)
 
MHC Spartak
9
(
3
3
3
)
October 20, 2020
OT
Sakhalinskie Akuly
2
(
0
2
0
0
)
 
SKA-1946
3
(
1
0
1
1
)
AP
Tayfun
3
(
0
2
1
0
0
)
 
MHC Dynamo
4
(
0
0
3
0
1
)
FT
Kuznetskie Medvedi
0
(
0
0
0
)
 
Sibirskie Snaipery
5
(
2
1
2
)
FT
Chaika
5
(
1
3
1
)
 
Avto Yekaterinburg
1
(
0
1
0
)
FT
Irbis Kazan
5
(
1
3
1
)
 
Tolpar
2
(
0
0
2
)
FT
Kapitan Stupino
4
(
2
1
1
)
 
MHC Spartak
5
(
1
3
1
)
FT
Russkie Vityazi
4
(
1
1
2
)
 
Mikhaylov Academy
2
(
0
1
1
)
October 19, 2020
FT
Amurskie Tigry
1
(
0
1
0
)
 
Almaz
6
(
1
0
5
)
FT
Belye Medvedi
3
(
2
0
1
)
 
Mamonty Yugry
1
(
0
0
1
)
Canc.
Kuznetskie Medvedi
(
)
 
Snezhnye Barsy
(
)
FT
Chaika
2
(
0
1
1
)
 
Avto Yekaterinburg
3
(
2
0
1
)
FT
Irbis Kazan
1
(
1
0
0
)
 
Tolpar
4
(
1
2
1
)
FT
Krylya Sovetov
2
(
0
1
1
)
 
Loko
3
(
2
1
0
)
October 18, 2020
OT
Amurskie Tigry
4
(
0
2
2
0
)
 
Almaz
5
(
2
2
0
1
)
FT
Kuznetskie Medvedi
1
(
1
0
0
)
 
Sibirskie Snaipery
5
(
0
1
4
)
FT
Belye Medvedi
7
(
2
2
3
)
 
Mamonty Yugry
2
(
0
2
0
)
AP
Krylya Sovetov
4
(
0
0
3
0
1
)
 
Loko
3
(
1
0
2
0
0
)
FT
Ladya Togliatti Juniors
3
(
0
2
1
)
 
Sputnik Almetyevsk
5
(
3
1
1
)
Canc.
Kuznetskie Medvedi
(
)
 
Snezhnye Barsy
(
)
October 17, 2020
FT
Sakhalinskie Akuly
3
(
1
0
2
)
 
MHC Dynamo
5
(
1
0
4
)
FT
Tayfun
2
(
1
1
0
)
 
SKA-1946
5
(
1
2
2
)
FT
Chaika
0
(
0
0
0
)
 
Tolpar
3
(
0
2
1
)
FT
Irbis Kazan
3
(
0
1
2
)
 
Avto Yekaterinburg
4
(
2
1
1
)
FT
Kapitan Stupino
1
(
0
0
1
)
 
Mikhaylov Academy
3
(
1
0
2
)
FT
Ladya Togliatti Juniors
3
(
2
1
0
)
 
Sputnik Almetyevsk
2
(
2
0
0
)
FT
Russkie Vityazi
5
(
1
2
2
)
 
MHC Spartak
1
(
0
1
0
)
October 16, 2020
FT
Tayfun
2
(
0
2
0
)
 
SKA-1946
1
(
0
1
0
)
AP
Krasnaya Armiya
3
(
0
1
1
0
1
)
 
Almaz
2
(
1
0
1
0
0
)
FT
Kapitan Stupino
3
(
0
2
1
)
 
Mikhaylov Academy
0
(
0
0
0
)
FT
Russkie Vityazi
3
(
0
2
1
)
 
MHC Spartak
2
(
1
0
1
)
October 15, 2020
FT
Kuznetskie Medvedi
0
(
0
0
0
)
 
Omskie Yastreby
4
(
1
2
1
)
FT
Stalnye Lisy
6
(
2
3
1
)
 
Mamonty Yugry
3
(
0
2
1
)
Canc.
Sibirskie Snaipery
(
)
 
Snezhnye Barsy
(
)
FT
Chaika
3
(
1
1
1
)
 
Tolpar
1
(
0
0
1
)
AP
Irbis Kazan
2
(
0
0
1
0
1
)
 
Avto Yekaterinburg
1
(
1
0
0
0
0
)
FT
Krasnaya Armiya
1
(
0
1
0
)
 
Almaz
3
(
2
0
1
)
October 14, 2020
OT
Ladya Togliatti Juniors
4
(
1
1
2
0
)
 
Reaktor
5
(
2
0
2
1
)
FT
Kuznetskie Medvedi
1
(
0
1
0
)
 
Omskie Yastreby
3
(
1
1
1
)
Canc.
Sibirskie Snaipery
(
)
 
Snezhnye Barsy
(
)
October 13, 2020
FT
Tayfun
0
(
0
0
0
)
 
HC Riga
4
(
1
1
2
)
FT
Krasnaya Armiya
2
(
1
0
1
)
 
Mikhaylov Academy
1
(
1
0
0
)
AP
Stalnye Lisy
3
(
2
0
0
0
1
)
 
Mamonty Yugry
2
(
0
0
2
0
0
)
FT
Ladya Togliatti Juniors
4
(
1
1
2
)
 
Reaktor
3
(
1
1
1
)
FT
MHC Spartak
5
(
1
2
2
)
 
Atlanty
1
(
0
0
1
)
October 12, 2020
FT
Tayfun
3
(
1
1
1
)
 
HC Riga
2
(
2
0
0
)
FT
MHC Spartak
2
(
1
0
1
)
 
Atlanty
1
(
0
0
1
)
FT
Krasnaya Armiya
5
(
1
2
2
)
 
Mikhaylov Academy
1
(
1
0
0
)
FT
Loko
7
(
2
2
3
)
 
Kapitan Stupino
2
(
2
0
0
)
FT
Almaz
5
(
1
1
3
)
 
Russkie Vityazi
7
(
5
0
2
)
FT
MHC Dynamo
5
(
0
3
2
)
 
Krylya Sovetov
0
(
0
0
0
)
FT
SKA-1946
10
(
5
3
2
)
 
Amurskie Tigry
1
(
0
0
1
)
October 11, 2020
FT
Loko
7
(
1
5
1
)
 
Kapitan Stupino
2
(
0
0
2
)
FT
MHC Dynamo
5
(
1
4
0
)
 
Krylya Sovetov
1
(
0
1
0
)
FT
SKA-1946
8
(
1
5
2
)
 
Amurskie Tigry
2
(
1
0
1
)
FT
Almaz
2
(
1
0
1
)
 
Russkie Vityazi
4
(
1
1
2
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Stalnye Lisy
(
)
October 10, 2020
FT
Omskie Yastreby
3
(
0
1
2
)
 
Belye Medvedi
4
(
0
2
2
)
AAW
Tyumensky Legion
0
(
0
)
 
Avto Yekaterinburg
5
(
0
)
OT
Mamonty Yugry
3
(
1
1
0
1
)
 
Tolpar
2
(
0
1
1
0
)
FT
Sakhalinskie Akuly
1
(
0
0
1
)
 
HC Riga
2
(
0
2
0
)
October 9, 2020
AAW
Tyumensky Legion
0
(
0
)
 
Avto Yekaterinburg
5
(
0
)
FT
Omskie Yastreby
1
(
1
0
0
)
 
Belye Medvedi
3
(
1
1
1
)
OT
Sibirskie Snaipery
2
(
1
1
0
0
)
 
Stalnye Lisy
3
(
2
0
0
1
)
FT
Mamonty Yugry
5
(
2
2
1
)
 
Tolpar
0
(
0
0
0
)
FT
Ladya Togliatti Juniors
2
(
0
1
1
)
 
Chaika
6
(
2
4
0
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Stalnye Lisy
(
)
AAW
Sarmaty
0
(
0
)
 
Irbis Kazan
0
(
0
)
AP
SKA-Varyagi
4
(
1
2
1
0
0
)
 
Krasnaya Armiya
5
(
2
2
0
0
1
)
FT
Dynamo St. Petersburg Juniors
2
(
1
0
1
)
 
Atlanty
1
(
1
0
0
)
FT
Sakhalinskie Akuly
0
(
0
0
0
)
 
HC Riga
2
(
0
1
1
)
October 8, 2020
FT
SKA-Varyagi
1
(
0
0
1
)
 
Krasnaya Armiya
2
(
0
1
1
)
FT
Sibirskie Snaipery
5
(
2
0
3
)
 
Stalnye Lisy
3
(
0
1
2
)
FT
Ladya Togliatti Juniors
2
(
0
1
1
)
 
Chaika
5
(
1
3
1
)
AP
Sarmaty
4
(
2
1
1
0
0
)
 
Irbis Kazan
5
(
1
2
1
0
1
)
FT
Almaz
4
(
0
0
4
)
 
Kapitan Stupino
2
(
0
2
0
)
AP
Dynamo St. Petersburg Juniors
2
(
0
1
1
0
0
)
 
Atlanty
3
(
0
0
2
0
1
)
FT
HC Riga
8
(
2
4
2
)
 
Sakhalinskie Akuly
3
(
0
2
1
)
FT
MHC Dynamo
4
(
1
1
2
)
 
Amurskie Tigry
1
(
0
0
1
)
October 7, 2020
FT
Almaz
3
(
3
0
0
)
 
Kapitan Stupino
1
(
0
1
0
)
FT
HC Riga
3
(
1
1
1
)
 
Sakhalinskie Akuly
1
(
1
0
0
)
FT
MHC Dynamo
9
(
2
3
4
)
 
Amurskie Tigry
2
(
2
0
0
)
October 6, 2020
AAW
Tyumensky Legion
0
(
0
)
 
Tolpar
0
(
0
)
FT
Omskie Yastreby
2
(
1
0
1
)
 
Stalnye Lisy
1
(
0
1
0
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Belye Medvedi
(
)
FT
Mamonty Yugry
3
(
0
0
3
)
 
Avto Yekaterinburg
0
(
0
0
0
)
October 5, 2020
AP
Mamonty Yugry
3
(
1
1
0
0
1
)
 
Avto Yekaterinburg
2
(
1
1
0
0
0
)
AAW
Tyumensky Legion
0
(
0
)
 
Tolpar
0
(
0
)
AP
SKA-Varyagi
3
(
0
2
0
0
1
)
 
Atlanty
2
(
2
0
0
0
0
)
AP
Sibirskie Snaipery
3
(
1
2
0
0
0
)
 
Belye Medvedi
4
(
2
1
0
0
1
)
FT
Ladya Togliatti Juniors
2
(
2
0
0
)
 
Irbis Kazan
3
(
2
0
1
)
FT
Omskie Yastreby
3
(
2
1
0
)
 
Stalnye Lisy
2
(
1
1
0
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Belye Medvedi
(
)
FT
Sarmaty
1
(
0
1
0
)
 
Chaika
7
(
3
1
3
)
FT
Dynamo St. Petersburg Juniors
4
(
1
0
3
)
 
Krasnaya Armiya
0
(
0
0
0
)
October 4, 2020
FT
Sibirskie Snaipery
2
(
0
2
0
)
 
Belye Medvedi
4
(
1
1
2
)
FT
Dynamo St. Petersburg Juniors
2
(
1
0
1
)
 
Krasnaya Armiya
3
(
1
1
1
)
FT
HC Riga
5
(
0
3
2
)
 
MHC Dynamo
2
(
0
1
1
)
FT
Krylya Sovetov
0
(
0
0
0
)
 
MHC Spartak
1
(
0
1
0
)
FT
Ladya Togliatti Juniors
2
(
1
0
1
)
 
Irbis Kazan
6
(
1
1
4
)
FT
SKA-Varyagi
1
(
0
1
0
)
 
Atlanty
3
(
0
2
1
)
FT
Sarmaty
0
(
0
0
0
)
 
Chaika
4
(
1
2
1
)
October 3, 2020
FT
HC Riga
0
(
0
0
0
)
 
MHC Dynamo
6
(
1
1
4
)
FT
Krylya Sovetov
3
(
1
1
1
)
 
MHC Spartak
1
(
0
1
0
)
October 2, 2020
FT
Sputnik Almetyevsk
2
(
0
0
2
)
 
Chaika
4
(
1
2
1
)
October 1, 2020
FT
Sputnik Almetyevsk
2
(
0
0
2
)
 
Chaika
4
(
0
1
3
)
September 30, 2020
AP
Tolpar
2
(
0
1
1
0
0
)
 
Omskie Yastreby
3
(
0
2
0
0
1
)
FT
Amurskie Tigry
2
(
1
0
1
)
 
Tayfun
6
(
4
1
1
)
OT
Tyumensky Legion
2
(
2
0
0
0
)
 
Ladya Togliatti Juniors
3
(
0
1
1
1
)
Canc.
Avto Yekaterinburg
(
)
 
Snezhnye Barsy
(
)
FT
Avto Yekaterinburg
4
(
1
2
1
)
 
Sibirskie Snaipery
3
(
0
3
0
)
OT
MHC Spartak
2
(
1
0
0
1
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
1
(
0
0
1
0
)
FT
Mamonty Yugry
3
(
1
1
1
)
 
Sarmaty
1
(
1
0
0
)
FT
HC Riga
0
(
0
0
0
)
 
Atlanty
1
(
0
0
1
)
AP
Mikhaylov Academy
3
(
0
0
3
0
0
)
 
SKA-Varyagi
4
(
0
2
1
0
1
)
FT
Russkie Vityazi
1
(
1
0
0
)
 
MHC Dynamo
3
(
0
2
1
)
September 29, 2020
FT
Amurskie Tigry
0
(
0
0
0
)
 
Tayfun
3
(
1
1
1
)
OT
Tolpar
1
(
0
0
1
0
)
 
Omskie Yastreby
2
(
1
0
0
1
)
AP
Tyumensky Legion
3
(
0
2
0
0
1
)
 
Ladya Togliatti Juniors
2
(
0
1
1
0
0
)
Canc.
Avto Yekaterinburg
(
)
 
Snezhnye Barsy
(
)
AP
Avto Yekaterinburg
5
(
0
3
1
0
1
)
 
Sibirskie Snaipery
4
(
1
1
2
0
0
)
FT
MHC Spartak
3
(
1
0
2
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
1
(
0
1
0
)
FT
Mamonty Yugry
2
(
2
0
0
)
 
Sarmaty
1
(
0
1
0
)
FT
Sputnik Almetyevsk
5
(
1
2
2
)
 
Irbis Kazan
3
(
1
1
1
)
FT
Russkie Vityazi
1
(
0
1
0
)
 
MHC Dynamo
3
(
0
1
2
)
FT
HC Riga
1
(
0
1
0
)
 
Atlanty
2
(
0
1
1
)
FT
Mikhaylov Academy
3
(
2
1
0
)
 
SKA-Varyagi
2
(
1
1
0
)
September 28, 2020
FT
Sputnik Almetyevsk
1
(
0
0
1
)
 
Irbis Kazan
3
(
2
0
1
)
September 26, 2020
FT
Amurskie Tigry
3
(
0
0
3
)
 
Sakhalinskie Akuly
6
(
2
1
3
)
FT
Avto Yekaterinburg
4
(
1
0
3
)
 
Omskie Yastreby
2
(
1
0
1
)
FT
Tolpar
3
(
1
2
0
)
 
Sibirskie Snaipery
4
(
0
3
1
)
FT
Tyumensky Legion
1
(
0
0
1
)
 
Sarmaty
2
(
1
1
0
)
FT
Kapitan Stupino
1
(
1
0
0
)
 
MHC Dynamo
3
(
2
0
1
)
OT
MHC Spartak
3
(
1
1
0
1
)
 
SKA-Varyagi
2
(
0
2
0
0
)
FT
Mamonty Yugry
5
(
3
2
0
)
 
Ladya Togliatti Juniors
2
(
1
1
0
)
Canc.
Tolpar
(
)
 
Snezhnye Barsy
(
)
FT
Mikhaylov Academy
0
(
0
0
0
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
1
(
1
0
0
)
September 25, 2020
FT
Amurskie Tigry
5
(
1
2
2
)
 
Sakhalinskie Akuly
2
(
0
1
1
)
FT
Avto Yekaterinburg
2
(
1
0
1
)
 
Omskie Yastreby
3
(
1
1
1
)
FT
Tolpar
6
(
3
2
1
)
 
Sibirskie Snaipery
3
(
0
1
2
)
OT
Tyumensky Legion
2
(
0
1
0
1
)
 
Sarmaty
1
(
0
1
0
0
)
Canc.
Tolpar
(
)
 
Snezhnye Barsy
(
)
FT
MHC Spartak
3
(
2
1
0
)
 
SKA-Varyagi
0
(
0
0
0
)
FT
Mamonty Yugry
3
(
1
2
0
)
 
Ladya Togliatti Juniors
2
(
0
1
1
)
FT
Reaktor
3
(
2
1
0
)
 
Irbis Kazan
8
(
1
2
5
)
FT
Kapitan Stupino
1
(
0
0
1
)
 
MHC Dynamo
6
(
2
1
3
)
FT
Mikhaylov Academy
2
(
1
1
0
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
7
(
1
3
3
)
September 24, 2020
FT
Reaktor
2
(
1
0
1
)
 
Irbis Kazan
4
(
1
0
3
)
September 22, 2020
FT
Atlanty
2
(
0
1
1
)
 
Loko
3
(
1
2
0
)
September 21, 2020
FT
Atlanty
2
(
1
0
1
)
 
Loko
10
(
1
4
5
)
FT
Tolpar
4
(
1
1
2
)
 
Kuznetskie Medvedi
2
(
0
0
2
)
Canc.
Ladya Togliatti Juniors
(
)
 
Snezhnye Barsy
(
)
September 20, 2020
FT
Sakhalinskie Akuly
1
(
1
0
0
)
 
Russkie Vityazi
5
(
3
1
1
)
FT
Tayfun
4
(
0
2
2
)
 
Kapitan Stupino
3
(
0
2
1
)
FT
Tolpar
10
(
3
5
2
)
 
Kuznetskie Medvedi
0
(
0
0
0
)
FT
Reaktor
0
(
0
0
0
)
 
Tyumensky Legion
1
(
1
0
0
)
Canc.
Ladya Togliatti Juniors
(
)
 
Snezhnye Barsy
(
)
September 19, 2020
FT
Sakhalinskie Akuly
2
(
0
1
1
)
 
Russkie Vityazi
6
(
2
2
2
)
FT
Tayfun
1
(
0
0
1
)
 
Kapitan Stupino
2
(
0
2
0
)
FT
Reaktor
3
(
1
1
1
)
 
Tyumensky Legion
1
(
0
0
1
)
September 18, 2020
FT
SKA-Varyagi
2
(
1
1
0
)
 
Almaz
5
(
1
2
2
)
FT
Dynamo St. Petersburg Juniors
4
(
1
1
2
)
 
Loko
1
(
0
0
1
)
AP
Atlanty
3
(
2
0
1
0
0
)
 
HC Riga
4
(
0
3
0
0
1
)
OT
SKA-1946
4
(
1
0
2
1
)
 
Krasnaya Armiya
3
(
1
1
1
0
)
September 17, 2020
FT
Atlanty
0
(
0
0
0
)
 
HC Riga
3
(
0
2
1
)
FT
SKA-Varyagi
3
(
0
2
1
)
 
Almaz
5
(
1
2
2
)
FT
Stalnye Lisy
5
(
1
2
2
)
 
Belye Medvedi
1
(
0
0
1
)
Canc.
Sarmaty
(
)
 
Snezhnye Barsy
(
)
FT
Avto Yekaterinburg
2
(
2
0
0
)
 
Kuznetskie Medvedi
1
(
1
0
0
)
FT
Dynamo St. Petersburg Juniors
5
(
3
0
2
)
 
Loko
6
(
1
1
4
)
FT
SKA-1946
3
(
0
0
3
)
 
Krasnaya Armiya
0
(
0
0
0
)
September 16, 2020
FT
Amurskie Tigry
1
(
0
0
1
)
 
Mikhaylov Academy
4
(
3
0
1
)
FT
Sakhalinskie Akuly
1
(
0
1
0
)
 
Kapitan Stupino
5
(
3
2
0
)
FT
Tayfun
1
(
0
0
1
)
 
Russkie Vityazi
4
(
1
2
1
)
FT
Stalnye Lisy
2
(
0
1
1
)
 
Belye Medvedi
1
(
1
0
0
)
Canc.
Sarmaty
(
)
 
Snezhnye Barsy
(
)
FT
Avto Yekaterinburg
5
(
0
3
2
)
 
Kuznetskie Medvedi
2
(
1
1
0
)
FT
Chaika
3
(
2
0
1
)
 
Irbis Kazan
6
(
2
2
2
)
FT
Sputnik Almetyevsk
6
(
2
2
2
)
 
Tyumensky Legion
0
(
0
0
0
)
September 15, 2020
FT
Sakhalinskie Akuly
0
(
0
0
0
)
 
Kapitan Stupino
1
(
0
0
1
)
FT
Amurskie Tigry
1
(
0
0
1
)
 
Mikhaylov Academy
5
(
2
2
1
)
FT
Tayfun
1
(
0
1
0
)
 
Russkie Vityazi
4
(
1
0
3
)
FT
Chaika
0
(
0
0
0
)
 
Irbis Kazan
3
(
0
0
3
)
FT
Sputnik Almetyevsk
5
(
2
2
1
)
 
Tyumensky Legion
3
(
1
1
1
)
September 14, 2020
FT
SKA-Varyagi
2
(
2
0
0
)
 
Loko
5
(
1
0
4
)
FT
Krasnaya Armiya
6
(
1
2
3
)
 
HC Riga
2
(
1
0
1
)
FT
Dynamo St. Petersburg Juniors
4
(
0
1
3
)
 
Almaz
3
(
1
1
1
)
FT
SKA-1946
8
(
2
5
1
)
 
Atlanty
3
(
2
0
1
)
September 13, 2020
FT
Dynamo St. Petersburg Juniors
2
(
0
0
2
)
 
Almaz
0
(
0
0
0
)
FT
Krasnaya Armiya
6
(
1
4
1
)
 
HC Riga
1
(
1
0
0
)
FT
SKA-Varyagi
1
(
0
1
0
)
 
Loko
3
(
0
2
1
)
FT
SKA-1946
5
(
2
0
3
)
 
Atlanty
6
(
1
3
2
)
September 12, 2020
FT
Avto Yekaterinburg
6
(
1
5
0
0
)
 
Belye Medvedi
2
(
1
1
0
0
)
September 11, 2020
Canc.
Reaktor
(
)
 
Snezhnye Barsy
(
)
FT
Irbis Kazan
6
(
4
1
1
)
 
Tyumensky Legion
2
(
1
0
1
)
FT
Reaktor
2
(
1
1
0
)
 
Sibirskie Snaipery
3
(
0
2
1
)
FT
Sarmaty
5
(
3
0
2
)
 
Kuznetskie Medvedi
0
(
0
0
0
)
FT
Sputnik Almetyevsk
3
(
0
1
2
)
 
Omskie Yastreby
2
(
1
0
1
)
September 10, 2020
Canc.
Reaktor
(
)
 
Snezhnye Barsy
(
)
FT
Avto Yekaterinburg
2
(
0
1
1
)
 
Belye Medvedi
1
(
0
0
1
)
FT
Irbis Kazan
0
(
0
0
0
)
 
Tyumensky Legion
2
(
0
1
1
)
FT
Reaktor
2
(
0
1
1
)
 
Sibirskie Snaipery
0
(
0
0
0
)
FT
Sarmaty
1
(
1
0
0
)
 
Kuznetskie Medvedi
2
(
1
1
0
)
FT
Sputnik Almetyevsk
2
(
0
1
1
)
 
Omskie Yastreby
0
(
0
0
0
)
FT
Almaz
2
(
0
2
0
)
 
Tayfun
1
(
1
0
0
)
FT
Kapitan Stupino
1
(
0
0
1
)
 
Krylya Sovetov
3
(
1
1
1
)
FT
MHC Dynamo
2
(
1
1
0
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
1
(
1
0
0
)
FT
Mikhaylov Academy
3
(
0
0
3
)
 
HC Riga
6
(
3
2
1
)
FT
SKA-1946
6
(
2
1
3
)
 
SKA-Varyagi
1
(
0
1
0
)
September 9, 2020
FT
Loko
6
(
0
4
2
)
 
Sakhalinskie Akuly
1
(
0
0
1
)
FT
Almaz
5
(
0
2
3
)
 
Tayfun
1
(
1
0
0
)
FT
Kapitan Stupino
1
(
1
0
0
)
 
Krylya Sovetov
2
(
0
2
0
)
FT
MHC Dynamo
2
(
0
1
1
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
3
(
1
2
0
)
FT
Mikhaylov Academy
0
(
0
0
0
)
 
HC Riga
2
(
0
0
2
)
FT
Russkie Vityazi
5
(
2
1
2
)
 
Amurskie Tigry
1
(
0
0
1
)
FT
SKA-1946
4
(
2
2
0
)
 
SKA-Varyagi
2
(
1
0
1
)
September 7, 2020
FT
Tolpar
1
(
0
1
0
)
 
Belye Medvedi
2
(
0
2
0
)
AP
Ladya Togliatti Juniors
6
(
2
1
2
0
1
)
 
Kuznetskie Medvedi
5
(
3
1
1
0
0
)
Canc.
Sputnik Almetyevsk
(
)
 
Snezhnye Barsy
(
)
FT
Chaika
5
(
1
2
2
)
 
Tyumensky Legion
2
(
2
0
0
)
FT
Reaktor
3
(
0
1
2
)
 
Omskie Yastreby
4
(
1
2
1
)
FT
Sputnik Almetyevsk
5
(
2
1
2
)
 
Sibirskie Snaipery
2
(
1
0
1
)
September 6, 2020
FT
Tolpar
5
(
0
3
2
)
 
Belye Medvedi
2
(
0
1
1
)
FT
MHC Dynamo
4
(
1
2
1
)
 
SKA-Varyagi
1
(
1
0
0
)
FT
Chaika
4
(
1
3
0
)
 
Tyumensky Legion
0
(
0
0
0
)
FT
Kapitan Stupino
7
(
4
2
1
)
 
Amurskie Tigry
0
(
0
0
0
)
FT
Ladya Togliatti Juniors
4
(
3
0
1
)
 
Kuznetskie Medvedi
3
(
1
1
1
)
FT
Loko
2
(
0
1
1
)
 
Tayfun
0
(
0
0
0
)
FT
MHC Spartak
2
(
0
2
0
)
 
HC Riga
3
(
1
1
1
)
FT
Russkie Vityazi
4
(
0
2
2
)
 
Krylya Sovetov
1
(
0
0
1
)
FT
SKA-1946
3
(
1
1
1
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
2
(
0
0
2
)
FT
Sputnik Almetyevsk
4
(
3
0
1
)
 
Sibirskie Snaipery
2
(
0
1
1
)
FT
Almaz
2
(
0
1
1
)
 
Sakhalinskie Akuly
1
(
0
1
0
)
Canc.
Sputnik Almetyevsk
(
)
 
Snezhnye Barsy
(
)
September 5, 2020
FT
SKA-1946
2
(
0
2
0
)
 
Dynamo St. Petersburg Juniors
5
(
2
1
2
)
FT
Almaz
4
(
3
1
0
)
 
Sakhalinskie Akuly
1
(
0
1
0
)
FT
Irbis Kazan
3
(
0
0
3
)
 
Mamonty Yugry
2
(
2
0
0
)
FT
Kapitan Stupino
2
(
1
1
0
)
 
Amurskie Tigry
3
(
1
1
1
)
FT
Loko
2
(
0
2
0
)
 
Tayfun
0
(
0
0
0
)
FT
MHC Dynamo
6
(
2
1
3
)
 
SKA-Varyagi
4
(
2
0
2
)
FT
MHC Spartak
1
(
0
1
0
)
 
HC Riga
0
(
0
0
0
)
AP
Reaktor
1
(
0
1
0
0
0
)
 
Omskie Yastreby
2
(
0
0
1
0
1
)
AP
Russkie Vityazi
3
(
0
1
1
0
1
)
 
Krylya Sovetov
2
(
0
2
0
0
0
)