LiveScore.com : Hockey Livescore

Russia Hockey Scores (powered by LiveScore)

Russia - VHL - Fixtures
December 2
11:00
Yermak Angarsk
(
)
 
Bars Kazan
(
)
12:00
Metallurg Novokuznetsk
(
)
 
Lada Togliatti
(
)
12:00
Sokol Krasnoyarsk
(
)
 
VVS Samara
(
)
15:30
HC Tambov
(
)
 
Toros Neftekamsk
(
)
16:00
Buran Voronezh
(
)
 
Izhstal Izhevsk
(
)
16:00
Molot-Prikamye Perm
(
)
 
Dynamo Tver
(
)
16:00
Zvezda Chekhov
(
)
 
Ugra Khanty-Mansiysk
(
)
16:30
HC Rostov
(
)
 
Neftyanik Almetyevsk
(
)
December 3
09:00
Chelmet Chelyabinsk
(
)
 
Khimik Voskresensk
(
)
13:30
Gornyak Uchaly
(
)
 
Dynamo St. Petersburg
(
)
13:30
Yuzhny Ural Orsk
(
)
 
SKA-Neva
(
)
13:30
Zauralye Kurgan
(
)
 
Ryazan
(
)
December 4
11:00
Yermak Angarsk
(
)
 
VVS Samara
(
)
12:00
Sokol Krasnoyarsk
(
)
 
Lada Togliatti
(
)
14:00
Rubin Tyumen
(
)
 
Ugra Khanty-Mansiysk
(
)
15:30
HC Tambov
(
)
 
Izhstal Izhevsk
(
)
16:00
Buran Voronezh
(
)
 
Neftyanik Almetyevsk
(
)
16:00
Molot-Prikamye Perm
(
)
 
Zvezda Chekhov
(
)
December 5
12:00
Chelmet Chelyabinsk
(
)
 
SKA-Neva
(
)
12:00
Zauralye Kurgan
(
)
 
Dynamo St. Petersburg
(
)
December 6
09:00
Yermak Angarsk
(
)
 
Lada Togliatti
(
)
12:00
Molot-Prikamye Perm
(
)
 
Metallurg Novokuznetsk
(
)
12:00
Yuzhny Ural Orsk
(
)
 
Sokol Krasnoyarsk
(
)
14:00
Dynamo Tver
(
)
 
Zvezda Chekhov
(
)
14:00
HC Tambov
(
)
 
Neftyanik Almetyevsk
(
)
December 7
13:30
Zauralye Kurgan
(
)
 
SKA-Neva
(
)
14:00
Chelmet Chelyabinsk
(
)
 
Dynamo St. Petersburg
(
)
15:30
Bars Kazan
(
)
 
Dizel Penza
(
)
December 8
14:00
Toros Neftekamsk
(
)
 
Metallurg Novokuznetsk
(
)
15:30
Khimik Voskresensk
(
)
 
HC Rostov
(
)
16:00
Ryazan
(
)
 
Buran Voronezh
(
)
December 9
14:00
Rubin Tyumen
(
)
 
Gornyak Uchaly
(
)
14:00
Ugra Khanty-Mansiysk
(
)
 
Yuzhny Ural Orsk
(
)
15:00
VVS Samara
(
)
 
Dizel Penza
(
)
December 10
14:30
Molot-Prikamye Perm
(
)
 
Sokol Krasnoyarsk
(
)
15:00
Izhstal Izhevsk
(
)
 
Metallurg Novokuznetsk
(
)
15:30
Khimik Voskresensk
(
)
 
Buran Voronezh
(
)
16:00
Ryazan
(
)
 
HC Rostov
(
)
December 11
14:00
Rubin Tyumen
(
)
 
Yuzhny Ural Orsk
(
)
14:00
Ugra Khanty-Mansiysk
(
)
 
Gornyak Uchaly
(
)
15:00
Lada Togliatti
(
)
 
Dizel Penza
(
)
15:00
VVS Samara
(
)
 
Bars Kazan
(
)
December 12
10:00
Neftyanik Almetyevsk
(
)
 
Metallurg Novokuznetsk
(
)
12:00
Toros Neftekamsk
(
)
 
Yermak Angarsk
(
)
13:00
Izhstal Izhevsk
(
)
 
Sokol Krasnoyarsk
(
)
14:00
Dynamo St. Petersburg
(
)
 
HC Rostov
(
)
14:00
Ryazan
(
)
 
HC Tambov
(
)
14:00
SKA-Neva
(
)
 
Buran Voronezh
(
)
December 13
12:00
Rubin Tyumen
(
)
 
Chelmet Chelyabinsk
(
)
12:00
Ugra Khanty-Mansiysk
(
)
 
Zauralye Kurgan
(
)
13:00
Lada Togliatti
(
)
 
Bars Kazan
(
)
14:00
Dynamo Tver
(
)
 
Gornyak Uchaly
(
)
15:00
Zvezda Chekhov
(
)
 
Yuzhny Ural Orsk
(
)
December 14
14:00
Toros Neftekamsk
(
)
 
Sokol Krasnoyarsk
(
)
14:30
Molot-Prikamye Perm
(
)
 
Yermak Angarsk
(
)
15:30
Khimik Voskresensk
(
)
 
HC Tambov
(
)
16:00
SKA-Neva
(
)
 
HC Rostov
(
)
16:30
Dynamo St. Petersburg
(
)
 
Buran Voronezh
(
)
December 15
14:00
Rubin Tyumen
(
)
 
Zauralye Kurgan
(
)
14:00
Ugra Khanty-Mansiysk
(
)
 
Chelmet Chelyabinsk
(
)
16:00
Dynamo Tver
(
)
 
Yuzhny Ural Orsk
(
)
16:00
Zvezda Chekhov
(
)
 
Gornyak Uchaly
(
)
December 16
15:00
Izhstal Izhevsk
(
)
 
Yermak Angarsk
(
)
15:30
Khimik Voskresensk
(
)
 
Molot-Prikamye Perm
(
)
15:30
Neftyanik Almetyevsk
(
)
 
Sokol Krasnoyarsk
(
)
16:00
SKA-Neva
(
)
 
HC Tambov
(
)
December 17
15:00
Lada Togliatti
(
)
 
VVS Samara
(
)
16:00
Dynamo Tver
(
)
 
Chelmet Chelyabinsk
(
)
16:00
Zvezda Chekhov
(
)
 
Zauralye Kurgan
(
)
December 18
13:30
Yuzhny Ural Orsk
(
)
 
Gornyak Uchaly
(
)
15:30
Bars Kazan
(
)
 
Toros Neftekamsk
(
)
15:30
Neftyanik Almetyevsk
(
)
 
Yermak Angarsk
(
)
16:00
Dizel Penza
(
)
 
Molot-Prikamye Perm
(
)
16:30
Dynamo St. Petersburg
(
)
 
HC Tambov
(
)
December 19
10:00
HC Rostov
(
)
 
Rubin Tyumen
(
)
10:00
Metallurg Novokuznetsk
(
)
 
Ryazan
(
)
14:00
Dynamo Tver
(
)
 
Zauralye Kurgan
(
)
14:00
Zvezda Chekhov
(
)
 
Chelmet Chelyabinsk
(
)
December 20
14:00
Bars Kazan
(
)
 
Molot-Prikamye Perm
(
)
14:00
Dizel Penza
(
)
 
Toros Neftekamsk
(
)
14:00
Dynamo St. Petersburg
(
)
 
SKA-Neva
(
)
December 21
08:00
Metallurg Novokuznetsk
(
)
 
Khimik Voskresensk
(
)
12:00
Sokol Krasnoyarsk
(
)
 
Ryazan
(
)
16:00
Buran Voronezh
(
)
 
Rubin Tyumen
(
)
16:30
HC Rostov
(
)
 
Ugra Khanty-Mansiysk
(
)
December 22
13:30
Gornyak Uchaly
(
)
 
Yuzhny Ural Orsk
(
)
15:00
Lada Togliatti
(
)
 
Molot-Prikamye Perm
(
)
15:00
VVS Samara
(
)
 
Toros Neftekamsk
(
)
December 23
11:00
Yermak Angarsk
(
)
 
Ryazan
(
)
12:00
Metallurg Novokuznetsk
(
)
 
SKA-Neva
(
)
12:00
Sokol Krasnoyarsk
(
)
 
Khimik Voskresensk
(
)
15:30
Bars Kazan
(
)
 
Neftyanik Almetyevsk
(
)
15:30
HC Tambov
(
)
 
Rubin Tyumen
(
)
16:00
Buran Voronezh
(
)
 
Ugra Khanty-Mansiysk
(
)
16:00
Dizel Penza
(
)
 
Izhstal Izhevsk
(
)
16:30
HC Rostov
(
)
 
Dynamo Tver
(
)
December 24
13:30
Zauralye Kurgan
(
)
 
Yuzhny Ural Orsk
(
)
15:00
Lada Togliatti
(
)
 
Toros Neftekamsk
(
)
15:00
VVS Samara
(
)
 
Molot-Prikamye Perm
(
)
December 25
11:00
Yermak Angarsk
(
)
 
Khimik Voskresensk
(
)
12:00
Metallurg Novokuznetsk
(
)
 
Dynamo St. Petersburg
(
)
12:00
Sokol Krasnoyarsk
(
)
 
SKA-Neva
(
)
15:30
Bars Kazan
(
)
 
Izhstal Izhevsk
(
)
15:30
HC Tambov
(
)
 
Ugra Khanty-Mansiysk
(
)
16:00
Buran Voronezh
(
)
 
Dynamo Tver
(
)
16:00
Dizel Penza
(
)
 
Neftyanik Almetyevsk
(
)
16:30
HC Rostov
(
)
 
Zvezda Chekhov
(
)
December 26
12:00
Chelmet Chelyabinsk
(
)
 
Yuzhny Ural Orsk
(
)
12:00
Zauralye Kurgan
(
)
 
Gornyak Uchaly
(
)
December 27
09:00
Yermak Angarsk
(
)
 
SKA-Neva
(
)
10:00
Sokol Krasnoyarsk
(
)
 
Dynamo St. Petersburg
(
)
12:00
Toros Neftekamsk
(
)
 
Rubin Tyumen
(
)
13:00
Lada Togliatti
(
)
 
Izhstal Izhevsk
(
)
13:00
VVS Samara
(
)
 
Neftyanik Almetyevsk
(
)
14:00
Buran Voronezh
(
)
 
Zvezda Chekhov
(
)
14:00
HC Tambov
(
)
 
Dynamo Tver
(
)
December 28
13:30
Zauralye Kurgan
(
)
 
Metallurg Novokuznetsk
(
)
14:00
Bars Kazan
(
)
 
Yuzhny Ural Orsk
(
)
14:00
Chelmet Chelyabinsk
(
)
 
Gornyak Uchaly
(
)
December 29
11:00
Yermak Angarsk
(
)
 
Dynamo St. Petersburg
(
)
14:30
Molot-Prikamye Perm
(
)
 
Rubin Tyumen
(
)
15:00
Lada Togliatti
(
)
 
Neftyanik Almetyevsk
(
)
15:00
VVS Samara
(
)
 
Izhstal Izhevsk
(
)
15:30
HC Tambov
(
)
 
Zvezda Chekhov
(
)
16:00
Ryazan
(
)
 
SKA-Neva
(
)
December 30
08:00
Chelmet Chelyabinsk
(
)
 
Metallurg Novokuznetsk
(
)