Soccer Livescore

LiveScore.com : Soccer Livescore

Argentina Soccer Scores (powered by LiveScore)

Argentina - Primera Nacional: Zone B - Fixtures
April 17
18:30
Barracas Central
? - ?
Deportivo Moron
18:30
Brown de Adrogue
? - ?
CA Defensores de Belgrano
18:30
Instituto
? - ?
Ferro Carril Oeste
19:30
Villa Dalmine
? - ?
All Boys
20:00
Gimnasia Jujuy
? - ?
Tristan Suarez
April 18
19:00
Guillermo Brown
? - ?
Santamarina
20:00
Independiente Rivadavia
? - ?
Atletico Guemes
21:00
Atletico Rafaela
? - ?
Almagro
April 19
03:00
San Martin San Juan
? - ?
San Telmo
April 24
20:00
All Boys
? - ?
Gimnasia Jujuy
20:00
Almagro
? - ?
Guillermo Brown
20:00
Atletico Guemes
? - ?
Atletico Rafaela
20:00
CA Defensores de Belgrano
? - ?
San Martin San Juan
20:00
Deportivo Moron
? - ?
Independiente Rivadavia
20:00
Ferro Carril Oeste
? - ?
Barracas Central
20:00
San Telmo
? - ?
Villa Dalmine
20:00
Santamarina
? - ?
Brown de Adrogue
20:00
Tristan Suarez
? - ?
Instituto
May 2
20:00
Atletico Rafaela
? - ?
Deportivo Moron
20:00
Barracas Central
? - ?
Tristan Suarez
20:00
Brown de Adrogue
? - ?
Almagro
20:00
Guillermo Brown
? - ?
Atletico Guemes
20:00
Independiente Rivadavia
? - ?
Ferro Carril Oeste
20:00
Instituto
? - ?
Gimnasia Jujuy
20:00
San Martin San Juan
? - ?
Santamarina
20:00
San Telmo
? - ?
All Boys
20:00
Villa Dalmine
? - ?
CA Defensores de Belgrano
May 8
20:00
All Boys
? - ?
Instituto
20:00
Almagro
? - ?
San Martin San Juan
20:00
Atletico Guemes
? - ?
Brown de Adrogue
20:00
CA Defensores de Belgrano
? - ?
San Telmo
20:00
Deportivo Moron
? - ?
Guillermo Brown
20:00
Ferro Carril Oeste
? - ?
Atletico Rafaela
20:00
Gimnasia Jujuy
? - ?
Barracas Central
20:00
Santamarina
? - ?
Villa Dalmine
20:00
Tristan Suarez
? - ?
Independiente Rivadavia
May 15
20:00
Atletico Rafaela
? - ?
Tristan Suarez
20:00
Barracas Central
? - ?
Instituto
20:00
Brown de Adrogue
? - ?
Deportivo Moron
20:00
CA Defensores de Belgrano
? - ?
All Boys
20:00
Guillermo Brown
? - ?
Ferro Carril Oeste
20:00
Independiente Rivadavia
? - ?
Gimnasia Jujuy
20:00
San Martin San Juan
? - ?
Atletico Guemes
20:00
San Telmo
? - ?
Santamarina
20:00
Villa Dalmine
? - ?
Almagro
May 22
20:00
All Boys
? - ?
Barracas Central
20:00
Almagro
? - ?
San Telmo
20:00
Atletico Guemes
? - ?
Villa Dalmine
20:00
Deportivo Moron
? - ?
San Martin San Juan
20:00
Ferro Carril Oeste
? - ?
Brown de Adrogue
20:00
Gimnasia Jujuy
? - ?
Atletico Rafaela
20:00
Instituto
? - ?
Independiente Rivadavia
20:00
Santamarina
? - ?
CA Defensores de Belgrano
20:00
Tristan Suarez
? - ?
Guillermo Brown
May 29
20:00
Atletico Rafaela
? - ?
Instituto
20:00
Brown de Adrogue
? - ?
Tristan Suarez
20:00
CA Defensores de Belgrano
? - ?
Almagro
20:00
Guillermo Brown
? - ?
Gimnasia Jujuy
20:00
Independiente Rivadavia
? - ?
Barracas Central
20:00
San Martin San Juan
? - ?
Ferro Carril Oeste
20:00
San Telmo
? - ?
Atletico Guemes
20:00
Santamarina
? - ?
All Boys
20:00
Villa Dalmine
? - ?
Deportivo Moron
June 5
20:00
All Boys
? - ?
Independiente Rivadavia
20:00
Almagro
? - ?
Santamarina
20:00
Atletico Guemes
? - ?
CA Defensores de Belgrano
20:00
Barracas Central
? - ?
Atletico Rafaela
20:00
Deportivo Moron
? - ?
San Telmo
20:00
Ferro Carril Oeste
? - ?
Villa Dalmine
20:00
Gimnasia Jujuy
? - ?
Brown de Adrogue
20:00
Instituto
? - ?
Guillermo Brown
20:00
Tristan Suarez
? - ?
San Martin San Juan
June 12
20:00
Almagro
? - ?
All Boys
20:00
Atletico Rafaela
? - ?
Independiente Rivadavia
20:00
Brown de Adrogue
? - ?
Instituto
20:00
CA Defensores de Belgrano
? - ?
Deportivo Moron
20:00
Guillermo Brown
? - ?
Barracas Central
20:00
San Martin San Juan
? - ?
Gimnasia Jujuy
20:00
San Telmo
? - ?
Ferro Carril Oeste
20:00
Santamarina
? - ?
Atletico Guemes
20:00
Villa Dalmine
? - ?
Tristan Suarez
June 19
20:00
All Boys
? - ?
Atletico Rafaela
20:00
Atletico Guemes
? - ?
Almagro
20:00
Barracas Central
? - ?
Brown de Adrogue
20:00
Deportivo Moron
? - ?
Santamarina
20:00
Ferro Carril Oeste
? - ?
CA Defensores de Belgrano
20:00
Gimnasia Jujuy
? - ?
Villa Dalmine
20:00
Independiente Rivadavia
? - ?
Guillermo Brown
20:00
Instituto
? - ?
San Martin San Juan
20:00
Tristan Suarez
? - ?
San Telmo
June 26
20:00
Almagro
? - ?
Deportivo Moron
20:00
Atletico Guemes
? - ?
All Boys
20:00
Brown de Adrogue
? - ?
Independiente Rivadavia
20:00
CA Defensores de Belgrano
? - ?
Tristan Suarez
20:00
Guillermo Brown
? - ?
Atletico Rafaela
20:00
San Martin San Juan
? - ?
Barracas Central
20:00
San Telmo
? - ?
Gimnasia Jujuy
20:00
Santamarina
? - ?
Ferro Carril Oeste
20:00
Villa Dalmine
? - ?
Instituto
July 3
20:00
All Boys
? - ?
Guillermo Brown
20:00
Atletico Rafaela
? - ?
Brown de Adrogue
20:00
Barracas Central
? - ?
Villa Dalmine
20:00
Deportivo Moron
? - ?
Atletico Guemes
20:00
Ferro Carril Oeste
? - ?
Almagro
20:00
Gimnasia Jujuy
? - ?
CA Defensores de Belgrano
20:00
Independiente Rivadavia
? - ?
San Martin San Juan
20:00
Instituto
? - ?
San Telmo
20:00
Tristan Suarez
? - ?
Santamarina
July 10
20:00
Atletico Rafaela
? - ?
San Martin San Juan
20:00
Barracas Central
? - ?
San Telmo
20:00
Deportivo Moron
? - ?
All Boys
20:00
Ferro Carril Oeste
? - ?
Atletico Guemes
20:00
Gimnasia Jujuy
? - ?
Santamarina
20:00
Guillermo Brown
? - ?
Brown de Adrogue
20:00
Independiente Rivadavia
? - ?
Villa Dalmine
20:00
Instituto
? - ?
CA Defensores de Belgrano
20:00
Tristan Suarez
? - ?
Almagro
July 17
20:00
All Boys
? - ?
Brown de Adrogue
20:00
Almagro
? - ?
Gimnasia Jujuy
20:00
Atletico Guemes
? - ?
Tristan Suarez
20:00
CA Defensores de Belgrano
? - ?
Barracas Central
20:00
Deportivo Moron
? - ?
Ferro Carril Oeste
20:00
San Martin San Juan
? - ?
Guillermo Brown
20:00
San Telmo
? - ?
Independiente Rivadavia
20:00
Santamarina
? - ?
Instituto
20:00
Villa Dalmine
? - ?
Atletico Rafaela
July 24
20:00
Atletico Rafaela
? - ?
San Telmo
20:00
Barracas Central
? - ?
Santamarina
20:00
Brown de Adrogue
? - ?
San Martin San Juan
20:00
Ferro Carril Oeste
? - ?
All Boys
20:00
Gimnasia Jujuy
? - ?
Atletico Guemes
20:00
Guillermo Brown
? - ?
Villa Dalmine
20:00
Independiente Rivadavia
? - ?
CA Defensores de Belgrano
20:00
Instituto
? - ?
Almagro
20:00
Tristan Suarez
? - ?
Deportivo Moron
July 31
20:00
All Boys
? - ?
San Martin San Juan
20:00
Almagro
? - ?
Barracas Central
20:00
Atletico Guemes
? - ?
Instituto
20:00
CA Defensores de Belgrano
? - ?
Atletico Rafaela
20:00
Deportivo Moron
? - ?
Gimnasia Jujuy
20:00
Ferro Carril Oeste
? - ?
Tristan Suarez
20:00
San Telmo
? - ?
Guillermo Brown
20:00
Santamarina
? - ?
Independiente Rivadavia
20:00
Villa Dalmine
? - ?
Brown de Adrogue
August 7
20:00
Atletico Rafaela
? - ?
Santamarina
20:00
Barracas Central
? - ?
Atletico Guemes
20:00
Brown de Adrogue
? - ?
San Telmo
20:00
Gimnasia Jujuy
? - ?
Ferro Carril Oeste
20:00
Guillermo Brown
? - ?
CA Defensores de Belgrano
20:00
Independiente Rivadavia
? - ?
Almagro
20:00
Instituto
? - ?
Deportivo Moron
20:00
San Martin San Juan
? - ?
Villa Dalmine
20:00
Tristan Suarez
? - ?
All Boys
August 14
20:00
All Boys
? - ?
Villa Dalmine
20:00
Almagro
? - ?
Atletico Rafaela
20:00
Atletico Guemes
? - ?
Independiente Rivadavia
20:00
CA Defensores de Belgrano
? - ?
Brown de Adrogue
20:00
Deportivo Moron
? - ?
Barracas Central
20:00
Ferro Carril Oeste
? - ?
Instituto
20:00
San Telmo
? - ?
San Martin San Juan
20:00
Santamarina
? - ?
Guillermo Brown
20:00
Tristan Suarez
? - ?
Gimnasia Jujuy
August 21
20:00
Atletico Rafaela
? - ?
Atletico Guemes
20:00
Barracas Central
? - ?
Ferro Carril Oeste
20:00
Brown de Adrogue
? - ?
Santamarina
20:00
Gimnasia Jujuy
? - ?
All Boys
20:00
Guillermo Brown
? - ?
Almagro
20:00
Independiente Rivadavia
? - ?
Deportivo Moron
20:00
Instituto
? - ?
Tristan Suarez
20:00
San Martin San Juan
? - ?
CA Defensores de Belgrano
20:00
Villa Dalmine
? - ?
San Telmo
August 28
20:00
All Boys
? - ?
San Telmo
20:00
Almagro
? - ?
Brown de Adrogue
20:00
Atletico Guemes
? - ?
Guillermo Brown
20:00
CA Defensores de Belgrano
? - ?
Villa Dalmine
20:00
Deportivo Moron
? - ?
Atletico Rafaela
20:00
Ferro Carril Oeste
? - ?
Independiente Rivadavia
20:00
Gimnasia Jujuy
? - ?
Instituto
20:00
Santamarina
? - ?
San Martin San Juan
20:00
Tristan Suarez
? - ?
Barracas Central
September 4
20:00
Atletico Rafaela
? - ?
Ferro Carril Oeste
20:00
Barracas Central
? - ?
Gimnasia Jujuy
20:00
Brown de Adrogue
? - ?
Atletico Guemes
20:00
Guillermo Brown
? - ?
Deportivo Moron
20:00
Independiente Rivadavia
? - ?
Tristan Suarez
20:00
Instituto
? - ?
All Boys
20:00
San Martin San Juan
? - ?
Almagro
20:00
San Telmo
? - ?
CA Defensores de Belgrano
20:00
Villa Dalmine
? - ?
Santamarina
September 11
20:00
All Boys
? - ?
CA Defensores de Belgrano
20:00
Almagro
? - ?
Villa Dalmine
20:00
Atletico Guemes
? - ?
San Martin San Juan
20:00
Deportivo Moron
? - ?
Brown de Adrogue
20:00
Ferro Carril Oeste
? - ?
Guillermo Brown
20:00
Gimnasia Jujuy
? - ?
Independiente Rivadavia
20:00
Instituto
? - ?
Barracas Central
20:00
Santamarina
? - ?
San Telmo
20:00
Tristan Suarez
? - ?
Atletico Rafaela
September 18
20:00
Atletico Rafaela
? - ?
Gimnasia Jujuy
20:00
Barracas Central
? - ?
All Boys
20:00
Brown de Adrogue
? - ?
Ferro Carril Oeste
20:00
CA Defensores de Belgrano
? - ?
Santamarina
20:00
Guillermo Brown
? - ?
Tristan Suarez
20:00
Independiente Rivadavia
? - ?
Instituto
20:00
San Martin San Juan
? - ?
Deportivo Moron
20:00
San Telmo
? - ?
Almagro
20:00
Villa Dalmine
? - ?
Atletico Guemes
September 25
20:00
All Boys
? - ?
Santamarina
20:00
Almagro
? - ?
CA Defensores de Belgrano
20:00
Atletico Guemes
? - ?
San Telmo
20:00
Barracas Central
? - ?
Independiente Rivadavia
20:00
Deportivo Moron
? - ?
Villa Dalmine
20:00
Ferro Carril Oeste
? - ?
San Martin San Juan
20:00
Gimnasia Jujuy
? - ?
Guillermo Brown
20:00
Instituto
? - ?
Atletico Rafaela
20:00
Tristan Suarez
? - ?
Brown de Adrogue
October 2
20:00
Atletico Rafaela
? - ?
Barracas Central
20:00
Brown de Adrogue
? - ?
Gimnasia Jujuy
20:00
CA Defensores de Belgrano
? - ?
Atletico Guemes
20:00
Guillermo Brown
? - ?
Instituto
20:00
Independiente Rivadavia
? - ?
All Boys
20:00
San Martin San Juan
? - ?
Tristan Suarez
20:00
San Telmo
? - ?
Deportivo Moron
20:00
Santamarina
? - ?
Almagro
20:00
Villa Dalmine
? - ?
Ferro Carril Oeste
October 9
20:00
All Boys
? - ?
Almagro
20:00
Atletico Guemes
? - ?
Santamarina
20:00
Barracas Central
? - ?
Guillermo Brown
20:00
Deportivo Moron
? - ?
CA Defensores de Belgrano
20:00
Ferro Carril Oeste
? - ?
San Telmo
20:00
Gimnasia Jujuy
? - ?
San Martin San Juan
20:00
Independiente Rivadavia
? - ?
Atletico Rafaela
20:00
Instituto
? - ?
Brown de Adrogue
20:00
Tristan Suarez
? - ?
Villa Dalmine
October 16
20:00
Almagro
? - ?
Atletico Guemes
20:00
Atletico Rafaela
? - ?
All Boys
20:00
Brown de Adrogue
? - ?
Barracas Central
20:00
CA Defensores de Belgrano
? - ?
Ferro Carril Oeste
20:00
Guillermo Brown
? - ?
Independiente Rivadavia
20:00
San Martin San Juan
? - ?
Instituto
20:00
San Telmo
? - ?
Tristan Suarez
20:00
Santamarina
? - ?
Deportivo Moron
20:00
Villa Dalmine
? - ?
Gimnasia Jujuy
October 23
20:00
All Boys
? - ?
Atletico Guemes
20:00
Atletico Rafaela
? - ?
Guillermo Brown
20:00
Barracas Central
? - ?
San Martin San Juan
20:00
Deportivo Moron
? - ?
Almagro
20:00
Ferro Carril Oeste
? - ?
Santamarina
20:00
Gimnasia Jujuy
? - ?
San Telmo
20:00
Independiente Rivadavia
? - ?
Brown de Adrogue
20:00
Instituto
? - ?
Villa Dalmine
20:00
Tristan Suarez
? - ?
CA Defensores de Belgrano
October 30
20:00
Almagro
? - ?
Ferro Carril Oeste
20:00
Atletico Guemes
? - ?
Deportivo Moron
20:00
Brown de Adrogue
? - ?
Atletico Rafaela
20:00
CA Defensores de Belgrano
? - ?
Gimnasia Jujuy
20:00
Guillermo Brown
? - ?
All Boys
20:00
San Martin San Juan
? - ?
Independiente Rivadavia
20:00
San Telmo
? - ?
Instituto
20:00
Santamarina
? - ?
Tristan Suarez
20:00
Villa Dalmine
? - ?
Barracas Central