Soccer Livescore

LiveScore.com : Soccer Livescore

Belarus Soccer Scores (powered by LiveScore)

Belarus - Premier League: Reserve - Results
September 22
FT
Smolevichy Reserves
FC Minsk Reserves
September 19
FT
FK Slutsk Reserves
BATE Borisov Reserves
FT
Slavia Mozyr Reserves
1 - 1
Shakhtyor Soligorsk Reserves
FT
Isloch Reserves
Dinamo Minsk Reserves
September 18
FT
FK Vitebsk Reserves
Belshina Bobruisk Reserves
FT
FK Gorodeya Reserves
0 - 2
Torpedo Zhodino Reserves
FT
Dynamo Brest Reserves
Energetik-BGU Reserves
September 17
FT
Neman Grodno Reserves
2 - 2
FC Minsk Reserves
FT
Smolevichy Reserves
Rukh Brest Reserves
September 12
FT
Energetik-BGU Reserves
4 - 0
FK Slutsk Reserves
FT
Torpedo Zhodino Reserves
Slavia Mozyr Reserves
FT
Belshina Bobruisk Reserves
0 - 0
Isloch Reserves
September 11
FT
BATE Borisov Reserves
2 - 0
Smolevichy Reserves
FT
Dinamo Minsk Reserves
1 - 0
Dynamo Brest Reserves
FT
Shakhtyor Soligorsk Reserves
FK Vitebsk Reserves
FT
Rukh Brest Reserves
Neman Grodno Reserves
September 10
FT
FC Minsk Reserves
FK Gorodeya Reserves
August 28
FT
FC Minsk Reserves
Neman Grodno Reserves
August 22
FT
Neman Grodno Reserves
BATE Borisov Reserves
FT
Slavia Mozyr Reserves
1 - 0
FK Vitebsk Reserves
FT
Torpedo Zhodino Reserves
1 - 4
FC Minsk Reserves
August 21
FT
Energetik-BGU Reserves
Smolevichy Reserves
FT
FK Gorodeya Reserves
Rukh Brest Reserves
August 20
FT
Isloch Reserves
0 - 1
Shakhtyor Soligorsk Reserves
FT
Dynamo Brest Reserves
Belshina Bobruisk Reserves
FT
FK Slutsk Reserves
Dinamo Minsk Reserves
August 7
FT
Energetik-BGU Reserves
Neman Grodno Reserves
FT
BATE Borisov Reserves
FK Gorodeya Reserves
FT
FC Minsk Reserves
Slavia Mozyr Reserves
FT
Rukh Brest Reserves
Torpedo Zhodino Reserves
August 6
FT
FK Vitebsk Reserves
1 - 2
Isloch Reserves
August 5
FT
Shakhtyor Soligorsk Reserves
Dynamo Brest Reserves
FT
Belshina Bobruisk Reserves
FK Slutsk Reserves
August 2
FT
Neman Grodno Reserves
Dinamo Minsk Reserves
August 1
FT
FK Gorodeya Reserves
Energetik-BGU Reserves
FT
FC Minsk Reserves
Rukh Brest Reserves
FT
Torpedo Zhodino Reserves
BATE Borisov Reserves
July 31
FT
Slavia Mozyr Reserves
Isloch Reserves
FT
Smolevichy Reserves
0 - 1
Belshina Bobruisk Reserves
July 30
FT
Dynamo Brest Reserves
FK Vitebsk Reserves
FT
FK Slutsk Reserves
0 - 1
Shakhtyor Soligorsk Reserves
July 25
FT
BATE Borisov Reserves
FC Minsk Reserves
FT
Energetik-BGU Reserves
Torpedo Zhodino Reserves
FT
Shakhtyor Soligorsk Reserves
Smolevichy Reserves
July 24
FT
Isloch Reserves
Dynamo Brest Reserves
FT
Dinamo Minsk Reserves
1 - 1
FK Gorodeya Reserves
FT
Belshina Bobruisk Reserves
Neman Grodno Reserves
July 23
FT
FK Vitebsk Reserves
FK Slutsk Reserves
FT
Rukh Brest Reserves
Slavia Mozyr Reserves
July 20
FT
Torpedo Zhodino Reserves
Dinamo Minsk Reserves
July 18
FT
FC Minsk Reserves
Energetik-BGU Reserves
FT
Neman Grodno Reserves
Shakhtyor Soligorsk Reserves
July 17
FT
FK Vitebsk Reserves
2 - 0
Smolevichy Reserves
FT
Rukh Brest Reserves
BATE Borisov Reserves
July 16
FT
FK Gorodeya Reserves
Belshina Bobruisk Reserves
FT
FK Slutsk Reserves
Isloch Reserves
July 13
FT
Dinamo Minsk Reserves
0 - 0
FC Minsk Reserves
July 11
FT
FK Vitebsk Reserves
2 - 0
Neman Grodno Reserves
FT
Energetik-BGU Reserves
Rukh Brest Reserves
July 10
FT
BATE Borisov Reserves
Slavia Mozyr Reserves
FT
Belshina Bobruisk Reserves
1 - 0
Torpedo Zhodino Reserves
FT
Shakhtyor Soligorsk Reserves
FK Gorodeya Reserves
July 9
FT
Smolevichy Reserves
Isloch Reserves
July 6
FT
Rukh Brest Reserves
Dinamo Minsk Reserves
July 4
FT
Torpedo Zhodino Reserves
Shakhtyor Soligorsk Reserves
July 3
FT
FC Minsk Reserves
Belshina Bobruisk Reserves
FT
BATE Borisov Reserves
Energetik-BGU Reserves
FT
FK Gorodeya Reserves
0 - 0
FK Vitebsk Reserves
FT
Neman Grodno Reserves
1 - 2
Isloch Reserves
July 2
FT
Slavia Mozyr Reserves
FK Slutsk Reserves
FT
Smolevichy Reserves
Dynamo Brest Reserves
June 29
FT
FC Minsk Reserves
Shakhtyor Soligorsk Reserves
June 27
FT
FK Gorodeya Reserves
0 - 2
Isloch Reserves
FT
Torpedo Zhodino Reserves
FK Vitebsk Reserves
FT
Rukh Brest Reserves
Belshina Bobruisk Reserves
June 26
FT
Neman Grodno Reserves
Dynamo Brest Reserves
FT
BATE Borisov Reserves
Dinamo Minsk Reserves
June 25
FT
Energetik-BGU Reserves
Slavia Mozyr Reserves
FT
Smolevichy Reserves
FK Slutsk Reserves
June 20
FT
Belshina Bobruisk Reserves
BATE Borisov Reserves
FT
FK Vitebsk Reserves
FC Minsk Reserves
FT
Shakhtyor Soligorsk Reserves
Rukh Brest Reserves
June 19
FT
Dynamo Brest Reserves
4 - 1
FK Gorodeya Reserves
FT
Isloch Reserves
Torpedo Zhodino Reserves
FT
Dinamo Minsk Reserves
Energetik-BGU Reserves
June 18
FT
Slavia Mozyr Reserves
Smolevichy Reserves
FT
FK Slutsk Reserves
0 - 1
Neman Grodno Reserves
June 13
FT
BATE Borisov Reserves
Shakhtyor Soligorsk Reserves
FT
Energetik-BGU Reserves
Belshina Bobruisk Reserves
FT
Rukh Brest Reserves
FK Vitebsk Reserves
June 12
FT
Neman Grodno Reserves
Smolevichy Reserves
FT
Torpedo Zhodino Reserves
Dynamo Brest Reserves
June 11
FT
FC Minsk Reserves
2 - 0
Isloch Reserves
FT
FK Gorodeya Reserves
FK Slutsk Reserves
June 7
FT
Dynamo Brest Reserves
0 - 0
FC Minsk Reserves
June 6
FT
FK Vitebsk Reserves
BATE Borisov Reserves
FT
Shakhtyor Soligorsk Reserves
Energetik-BGU Reserves
FT
Belshina Bobruisk Reserves
0 - 1
Dinamo Minsk Reserves
June 5
FT
Slavia Mozyr Reserves
1 - 1
Neman Grodno Reserves
FT
Isloch Reserves
Rukh Brest Reserves
FT
FK Slutsk Reserves
Torpedo Zhodino Reserves
June 4
FT
Smolevichy Reserves
3 - 1
FK Gorodeya Reserves
May 31
FT
FC Minsk Reserves
FK Slutsk Reserves
May 30
FT
Rukh Brest Reserves
Dynamo Brest Reserves
FT
BATE Borisov Reserves
Isloch Reserves
FT
Energetik-BGU Reserves
FK Vitebsk Reserves
May 29
FT
Dinamo Minsk Reserves
Shakhtyor Soligorsk Reserves
FT
Belshina Bobruisk Reserves
0 - 0
Slavia Mozyr Reserves
May 28
FT
FK Gorodeya Reserves
0 - 1
Neman Grodno Reserves
FT
Torpedo Zhodino Reserves
Smolevichy Reserves
May 22
FT
FK Vitebsk Reserves
Dinamo Minsk Reserves
FT
Isloch Reserves
Energetik-BGU Reserves
FT
FK Slutsk Reserves
Rukh Brest Reserves
May 21
FT
Shakhtyor Soligorsk Reserves
Belshina Bobruisk Reserves
FT
Slavia Mozyr Reserves
FK Gorodeya Reserves
May 19
FT
Dynamo Brest Reserves
BATE Borisov Reserves
May 16
FT
Dinamo Minsk Reserves
0 - 0
Isloch Reserves
FT
Belshina Bobruisk Reserves
FK Vitebsk Reserves
FT
Rukh Brest Reserves
0 - 1
Smolevichy Reserves
May 15
FT
BATE Borisov Reserves
FK Slutsk Reserves
FT
Energetik-BGU Reserves
Dynamo Brest Reserves
FT
Shakhtyor Soligorsk Reserves
Slavia Mozyr Reserves
May 14
FT
Torpedo Zhodino Reserves
FK Gorodeya Reserves
May 9
FT
Dynamo Brest Reserves
Dinamo Minsk Reserves
FT
Isloch Reserves
Belshina Bobruisk Reserves
FT
FK Vitebsk Reserves
Shakhtyor Soligorsk Reserves
FT
Smolevichy Reserves
BATE Borisov Reserves
May 8
FT
Neman Grodno Reserves
4 - 1
Rukh Brest Reserves
FT
Slavia Mozyr Reserves
Torpedo Zhodino Reserves
May 7
FT
FK Gorodeya Reserves
FC Minsk Reserves
FT
FK Slutsk Reserves
0 - 3
Energetik-BGU Reserves
May 2
FT
Belshina Bobruisk Reserves
0 - 0
Dynamo Brest Reserves
FT
BATE Borisov Reserves
Neman Grodno Reserves
FT
Shakhtyor Soligorsk Reserves
0 - 1
Isloch Reserves
FT
FK Vitebsk Reserves
Slavia Mozyr Reserves
May 1
FT
Dinamo Minsk Reserves
FK Slutsk Reserves
FT
FC Minsk Reserves
Torpedo Zhodino Reserves
FT
Rukh Brest Reserves
FK Gorodeya Reserves
April 30
FT
Energetik-BGU Reserves
Smolevichy Reserves
April 25
FT
FK Slutsk Reserves
0 - 0
Belshina Bobruisk Reserves
FT
Isloch Reserves
FK Vitebsk Reserves
FT
Torpedo Zhodino Reserves
Rukh Brest Reserves
April 24
FT
Dynamo Brest Reserves
Shakhtyor Soligorsk Reserves
FT
FK Gorodeya Reserves
0 - 2
BATE Borisov Reserves
FT
Slavia Mozyr Reserves
FC Minsk Reserves
April 23
FT
Neman Grodno Reserves
Energetik-BGU Reserves
FT
Smolevichy Reserves
Dinamo Minsk Reserves
April 17
FT
Isloch Reserves
Slavia Mozyr Reserves
FT
Rukh Brest Reserves
3 - 1
FC Minsk Reserves
FT
BATE Borisov Reserves
Torpedo Zhodino Reserves
FT
FK Vitebsk Reserves
Dynamo Brest Reserves
April 16
FT
Shakhtyor Soligorsk Reserves
FK Slutsk Reserves
FT
Belshina Bobruisk Reserves
Smolevichy Reserves
April 15
FT
Dinamo Minsk Reserves
Neman Grodno Reserves
FT
Energetik-BGU Reserves
FK Gorodeya Reserves
April 12
FT
Slavia Mozyr Reserves
0 - 2
Rukh Brest Reserves
April 11
FT
Dynamo Brest Reserves
Isloch Reserves
FT
FC Minsk Reserves
BATE Borisov Reserves
FT
Smolevichy Reserves
Shakhtyor Soligorsk Reserves
April 10
FT
FK Gorodeya Reserves
Dinamo Minsk Reserves
FT
FK Slutsk Reserves
FK Vitebsk Reserves
FT
Torpedo Zhodino Reserves
0 - 0
Energetik-BGU Reserves
April 9
FT
Neman Grodno Reserves
5 - 2
Belshina Bobruisk Reserves
April 4
FT
Energetik-BGU Reserves
FC Minsk Reserves
FT
Isloch Reserves
FK Slutsk Reserves
FT
Smolevichy Reserves
FK Vitebsk Reserves
April 3
FT
Dynamo Brest Reserves
2 - 0
Slavia Mozyr Reserves
FT
BATE Borisov Reserves
Rukh Brest Reserves
FT
Shakhtyor Soligorsk Reserves
Neman Grodno Reserves
April 2
FT
Dinamo Minsk Reserves
1 - 0
Torpedo Zhodino Reserves
FT
Belshina Bobruisk Reserves
FK Gorodeya Reserves
March 28
FT
Neman Grodno Reserves
FK Vitebsk Reserves
FT
Isloch Reserves
Smolevichy Reserves
March 27
FT
FK Gorodeya Reserves
0 - 0
Shakhtyor Soligorsk Reserves
FT
FC Minsk Reserves
Dinamo Minsk Reserves
FT
FK Slutsk Reserves
Dynamo Brest Reserves
FT
Slavia Mozyr Reserves
BATE Borisov Reserves
March 26
FT
Rukh Brest Reserves
Energetik-BGU Reserves
FT
Torpedo Zhodino Reserves
Belshina Bobruisk Reserves
March 21
FT
Belshina Bobruisk Reserves
FC Minsk Reserves
FT
FK Slutsk Reserves
Slavia Mozyr Reserves
March 20
FT
FK Vitebsk Reserves
FK Gorodeya Reserves
FT
Isloch Reserves
Neman Grodno Reserves
March 19
FT
Dinamo Minsk Reserves
Rukh Brest Reserves
FT
Dynamo Brest Reserves
Smolevichy Reserves
March 18
FT
Energetik-BGU Reserves
BATE Borisov Reserves
FT
Shakhtyor Soligorsk Reserves
Torpedo Zhodino Reserves