Soccer Livescore

LiveScore.com : Soccer Livescore

Belarus Soccer Scores (powered by LiveScore)

Belarus - Premier League - Fixtures
May 8
11:30
Rukh Brest
? - ?
Sputnik Rechitsa
15:30
FC Minsk
? - ?
FK Vitebsk
17:30
Slavia Mozyr
? - ?
Dinamo Brest
May 9
12:30
Energetik-BGU
? - ?
Torpedo Zhodino
14:30
Isloch
? - ?
Dinamo Minsk
17:30
Shakhtyor Soligorsk
? - ?
BATE Borisov
May 14
15:00
Sputnik Rechitsa
Slavia Mozyr
17:00
Dinamo Minsk
FC Smorgon
May 15
11:30
Neman Grodno
Shakhtyor Soligorsk
15:30
Torpedo Zhodino
Isloch
17:30
BATE Borisov
Rukh Brest
May 16
13:30
FK Slutsk
FC Minsk
15:30
FK Vitebsk
Energetik-BGU
17:30
Dinamo Brest
Gomel
May 22
13:00
Energetik-BGU
FK Slutsk
13:00
FC Minsk
Dinamo Brest
13:00
FC Smorgon
Torpedo Zhodino
13:00
Isloch
FK Vitebsk
13:00
Rukh Brest
Neman Grodno
13:00
Shakhtyor Soligorsk
Dinamo Minsk
13:00
Slavia Mozyr
Gomel
13:00
Sputnik Rechitsa
BATE Borisov
May 29
13:00
BATE Borisov
Slavia Mozyr
13:00
Dinamo Brest
Energetik-BGU
13:00
Dinamo Minsk
Rukh Brest
13:00
FK Slutsk
Isloch
13:00
FK Vitebsk
FC Smorgon
13:00
Gomel
FC Minsk
13:00
Neman Grodno
Sputnik Rechitsa
13:00
Torpedo Zhodino
Shakhtyor Soligorsk
June 12
13:00
BATE Borisov
Neman Grodno
13:00
Energetik-BGU
Gomel
13:00
FC Smorgon
FK Slutsk
13:00
Isloch
Dinamo Brest
13:00
Rukh Brest
Torpedo Zhodino
13:00
Shakhtyor Soligorsk
FK Vitebsk
13:00
Slavia Mozyr
FC Minsk
13:00
Sputnik Rechitsa
Dinamo Minsk
June 18
13:00
Dinamo Brest
FC Smorgon
13:00
Dinamo Minsk
BATE Borisov
13:00
FC Minsk
Energetik-BGU
13:00
FK Slutsk
Shakhtyor Soligorsk
13:00
FK Vitebsk
Rukh Brest
13:00
Gomel
Isloch
13:00
Neman Grodno
Slavia Mozyr
13:00
Torpedo Zhodino
Sputnik Rechitsa
June 27
13:00
BATE Borisov
Torpedo Zhodino
13:00
FC Smorgon
? - ?
Gomel
13:00
Isloch
FC Minsk
13:00
Neman Grodno
Dinamo Minsk
13:00
Rukh Brest
FK Slutsk
13:00
Shakhtyor Soligorsk
Dinamo Brest
13:00
Slavia Mozyr
Energetik-BGU
13:00
Sputnik Rechitsa
FK Vitebsk
July 3
13:00
Dinamo Brest
Rukh Brest
13:00
Dinamo Minsk
Slavia Mozyr
13:00
Energetik-BGU
Isloch
13:00
FC Minsk
FC Smorgon
13:00
FK Slutsk
Sputnik Rechitsa
13:00
FK Vitebsk
BATE Borisov
13:00
Gomel
Shakhtyor Soligorsk
13:00
Torpedo Zhodino
Neman Grodno
July 17
13:00
Dinamo Brest
? - ?
Sputnik Rechitsa
13:00
FC Minsk
? - ?
Shakhtyor Soligorsk
13:00
FC Smorgon
? - ?
Energetik-BGU
13:00
FK Slutsk
? - ?
BATE Borisov
13:00
FK Vitebsk
? - ?
Neman Grodno
13:00
Gomel
? - ?
Rukh Brest
13:00
Slavia Mozyr
? - ?
Isloch
13:00
Torpedo Zhodino
? - ?
Dinamo Minsk
July 24
13:00
BATE Borisov
? - ?
Dinamo Brest
13:00
Dinamo Minsk
? - ?
FK Vitebsk
13:00
FC Smorgon
? - ?
Isloch
13:00
Neman Grodno
? - ?
FK Slutsk
13:00
Rukh Brest
? - ?
FC Minsk
13:00
Shakhtyor Soligorsk
? - ?
Energetik-BGU
13:00
Sputnik Rechitsa
? - ?
Gomel
13:00
Torpedo Zhodino
? - ?
Slavia Mozyr
July 31
13:00
Dinamo Brest
? - ?
Neman Grodno
13:00
Energetik-BGU
? - ?
Rukh Brest
13:00
FC Minsk
? - ?
Sputnik Rechitsa
13:00
FK Slutsk
? - ?
Dinamo Minsk
13:00
FK Vitebsk
? - ?
Torpedo Zhodino
13:00
Gomel
? - ?
BATE Borisov
13:00
Isloch
? - ?
Shakhtyor Soligorsk
13:00
Slavia Mozyr
? - ?
FC Smorgon
August 14
13:00
BATE Borisov
? - ?
FC Minsk
13:00
Dinamo Minsk
? - ?
Dinamo Brest
13:00
FC Smorgon
? - ?
Shakhtyor Soligorsk
13:00
FK Vitebsk
? - ?
Slavia Mozyr
13:00
Neman Grodno
? - ?
Gomel
13:00
Rukh Brest
? - ?
Isloch
13:00
Sputnik Rechitsa
? - ?
Energetik-BGU
13:00
Torpedo Zhodino
? - ?
FK Slutsk
August 21
13:00
Dinamo Brest
? - ?
Torpedo Zhodino
13:00
Energetik-BGU
? - ?
BATE Borisov
13:00
FC Minsk
? - ?
Neman Grodno
13:00
FC Smorgon
? - ?
Rukh Brest
13:00
FK Slutsk
? - ?
FK Vitebsk
13:00
Gomel
? - ?
Dinamo Minsk
13:00
Isloch
? - ?
Sputnik Rechitsa
13:00
Slavia Mozyr
? - ?
Shakhtyor Soligorsk
August 28
13:00
BATE Borisov
? - ?
Isloch
13:00
Dinamo Minsk
? - ?
FC Minsk
13:00
FK Slutsk
? - ?
Slavia Mozyr
13:00
FK Vitebsk
? - ?
Dinamo Brest
13:00
Neman Grodno
? - ?
Energetik-BGU
13:00
Rukh Brest
? - ?
Shakhtyor Soligorsk
13:00
Sputnik Rechitsa
? - ?
FC Smorgon
13:00
Torpedo Zhodino
? - ?
Gomel
September 11
13:00
Dinamo Brest
? - ?
FK Slutsk
13:00
Energetik-BGU
? - ?
Dinamo Minsk
13:00
FC Minsk
? - ?
Torpedo Zhodino
13:00
FC Smorgon
? - ?
BATE Borisov
13:00
Gomel
? - ?
FK Vitebsk
13:00
Isloch
? - ?
Neman Grodno
13:00
Shakhtyor Soligorsk
? - ?
Sputnik Rechitsa
13:00
Slavia Mozyr
? - ?
Rukh Brest
September 18
13:00
BATE Borisov
Shakhtyor Soligorsk
13:00
Dinamo Brest
Slavia Mozyr
13:00
Dinamo Minsk
Isloch
13:00
FK Slutsk
? - ?
Gomel
13:00
FK Vitebsk
FC Minsk
13:00
Neman Grodno
? - ?
FC Smorgon
13:00
Sputnik Rechitsa
Rukh Brest
13:00
Torpedo Zhodino
Energetik-BGU
September 25
13:00
Energetik-BGU
FK Vitebsk
13:00
FC Minsk
FK Slutsk
13:00
FC Smorgon
Dinamo Minsk
13:00
Gomel
Dinamo Brest
13:00
Isloch
Torpedo Zhodino
13:00
Rukh Brest
BATE Borisov
13:00
Shakhtyor Soligorsk
Neman Grodno
13:00
Slavia Mozyr
Sputnik Rechitsa
October 2
13:00
BATE Borisov
Sputnik Rechitsa
13:00
Dinamo Brest
FC Minsk
13:00
Dinamo Minsk
Shakhtyor Soligorsk
13:00
FK Slutsk
Energetik-BGU
13:00
FK Vitebsk
Isloch
13:00
Gomel
Slavia Mozyr
13:00
Neman Grodno
Rukh Brest
13:00
Torpedo Zhodino
FC Smorgon
October 16
13:00
Energetik-BGU
Dinamo Brest
13:00
FC Minsk
Gomel
13:00
FC Smorgon
FK Vitebsk
13:00
Isloch
FK Slutsk
13:00
Rukh Brest
Dinamo Minsk
13:00
Shakhtyor Soligorsk
Torpedo Zhodino
13:00
Slavia Mozyr
BATE Borisov
13:00
Sputnik Rechitsa
Neman Grodno
October 23
13:00
Dinamo Brest
Isloch
13:00
Dinamo Minsk
Sputnik Rechitsa
13:00
FC Minsk
Slavia Mozyr
13:00
FK Slutsk
FC Smorgon
13:00
FK Vitebsk
Shakhtyor Soligorsk
13:00
Gomel
Energetik-BGU
13:00
Neman Grodno
BATE Borisov
13:00
Torpedo Zhodino
Rukh Brest
November 6
14:00
BATE Borisov
Dinamo Minsk
14:00
Energetik-BGU
FC Minsk
14:00
FC Smorgon
Dinamo Brest
14:00
Isloch
Gomel
14:00
Rukh Brest
FK Vitebsk
14:00
Shakhtyor Soligorsk
FK Slutsk
14:00
Slavia Mozyr
Neman Grodno
14:00
Sputnik Rechitsa
Torpedo Zhodino
November 20
14:00
Dinamo Brest
Shakhtyor Soligorsk
14:00
Dinamo Minsk
Neman Grodno
14:00
Energetik-BGU
Slavia Mozyr
14:00
FC Minsk
Isloch
14:00
FK Slutsk
Rukh Brest
14:00
FK Vitebsk
Sputnik Rechitsa
14:00
Gomel
? - ?
FC Smorgon
14:00
Torpedo Zhodino
BATE Borisov
November 28
14:00
BATE Borisov
FK Vitebsk
14:00
FC Smorgon
FC Minsk
14:00
Isloch
Energetik-BGU
14:00
Neman Grodno
Torpedo Zhodino
14:00
Rukh Brest
Dinamo Brest
14:00
Shakhtyor Soligorsk
Gomel
14:00
Slavia Mozyr
Dinamo Minsk
14:00
Sputnik Rechitsa
FK Slutsk