Soccer Livescore

LiveScore.com : Soccer Livescore

Czech Republic Soccer Scores (powered by LiveScore)

Czech Republic - 1st League - Fixtures
September 18
18:00
Slavia Prague
Teplice
September 19
14:30
Banik Ostrava
Pardubice
14:30
Opava
SK Dynamo Ceske Budejovice
Postp.
Slovacko
? - ?
Pribram
17:00
Bohemians 1905
Viktoria Plzen
September 20
13:30
FC Zbrojovka Brno
1 HFK Olomouc
13:30
Slovan Liberec
Karvina
16:00
Sparta Prague
FC Fastav Zlin
September 21
16:00
Mlada Boleslav
Jablonec
September 25
16:00
SK Dynamo Ceske Budejovice
Bohemians 1905
September 26
14:30
FC Fastav Zlin
1 HFK Olomouc
14:30
Karvina
Mlada Boleslav
14:30
Teplice
Banik Ostrava
17:00
Slavia Prague
Slovacko
September 27
13:30
Jablonec
Opava
13:30
Viktoria Plzen
FC Zbrojovka Brno
14:30
Pardubice
Slovan Liberec
16:00
Pribram
Sparta Prague
October 3
14:30
1 HFK Olomouc
Viktoria Plzen
14:30
Banik Ostrava
Slavia Prague
14:30
Bohemians 1905
FC Fastav Zlin
14:30
FC Zbrojovka Brno
Karvina
14:30
Mlada Boleslav
SK Dynamo Ceske Budejovice
14:30
Opava
Teplice
14:30
Slovacko
Pardubice
14:30
Slovan Liberec
Pribram
14:30
Sparta Prague
Jablonec
October 17
14:30
Jablonec
FC Zbrojovka Brno
14:30
Karvina
Bohemians 1905
14:30
Pardubice
Opava
14:30
Pribram
Banik Ostrava
14:30
SK Dynamo Ceske Budejovice
FC Fastav Zlin
14:30
Slavia Prague
Mlada Boleslav
14:30
Slovacko
1 HFK Olomouc
14:30
Teplice
Slovan Liberec
14:30
Viktoria Plzen
Sparta Prague
October 24
12:30
1 HFK Olomouc
Karvina
12:30
Banik Ostrava
Slovacko
12:30
Bohemians 1905
Teplice
12:30
FC Fastav Zlin
Viktoria Plzen
12:30
FC Zbrojovka Brno
Pribram
12:30
Mlada Boleslav
Pardubice
12:30
Opava
Slavia Prague
12:30
Slovan Liberec
Jablonec
12:30
Sparta Prague
SK Dynamo Ceske Budejovice
October 31
13:30
Banik Ostrava
Slovan Liberec
13:30
Jablonec
Bohemians 1905
13:30
Karvina
FC Fastav Zlin
13:30
Pardubice
1 HFK Olomouc
13:30
Pribram
Mlada Boleslav
13:30
SK Dynamo Ceske Budejovice
Viktoria Plzen
13:30
Slavia Prague
FC Zbrojovka Brno
13:30
Slovacko
Opava
13:30
Teplice
Sparta Prague
November 7
13:30
1 HFK Olomouc
Pribram
13:30
Bohemians 1905
Pardubice
13:30
FC Fastav Zlin
Jablonec
13:30
FC Zbrojovka Brno
SK Dynamo Ceske Budejovice
13:30
Mlada Boleslav
Teplice
13:30
Opava
Banik Ostrava
13:30
Slovan Liberec
Slovacko
13:30
Sparta Prague
Slavia Prague
13:30
Viktoria Plzen
Karvina
November 21
13:30
Banik Ostrava
Bohemians 1905
13:30
Jablonec
Viktoria Plzen
13:30
Opava
Mlada Boleslav
13:30
Pardubice
FC Zbrojovka Brno
13:30
Pribram
FC Fastav Zlin
13:30
SK Dynamo Ceske Budejovice
Karvina
13:30
Slavia Prague
Slovan Liberec
13:30
Slovacko
Sparta Prague
13:30
Teplice
1 HFK Olomouc
November 28
13:30
1 HFK Olomouc
SK Dynamo Ceske Budejovice
13:30
Bohemians 1905
Pribram
13:30
FC Fastav Zlin
Slavia Prague
13:30
FC Zbrojovka Brno
Slovacko
13:30
Karvina
Jablonec
13:30
Mlada Boleslav
Banik Ostrava
13:30
Slovan Liberec
Opava
13:30
Sparta Prague
Pardubice
13:30
Viktoria Plzen
Teplice
December 5
13:30
Banik Ostrava
1 HFK Olomouc
13:30
Jablonec
SK Dynamo Ceske Budejovice
13:30
Opava
Sparta Prague
13:30
Pardubice
FC Fastav Zlin
13:30
Pribram
Karvina
13:30
Slavia Prague
Bohemians 1905
13:30
Slovacko
Viktoria Plzen
13:30
Slovan Liberec
Mlada Boleslav
13:30
Teplice
FC Zbrojovka Brno
December 12
13:30
1 HFK Olomouc
Jablonec
13:30
Bohemians 1905
Opava
13:30
FC Fastav Zlin
Teplice
13:30
FC Zbrojovka Brno
Banik Ostrava
13:30
Karvina
Pardubice
13:30
Mlada Boleslav
Slovacko
13:30
SK Dynamo Ceske Budejovice
Pribram
13:30
Sparta Prague
Slovan Liberec
13:30
Viktoria Plzen
Slavia Prague
December 19
13:30
Banik Ostrava
Sparta Prague
13:30
Mlada Boleslav
FC Zbrojovka Brno
13:30
Opava
FC Fastav Zlin
13:30
Pardubice
SK Dynamo Ceske Budejovice
13:30
Pribram
Viktoria Plzen
13:30
Slavia Prague
1 HFK Olomouc
13:30
Slovacko
Karvina
13:30
Slovan Liberec
Bohemians 1905
13:30
Teplice
Jablonec
January 30, 2021
13:30
1 HFK Olomouc
Opava
13:30
Bohemians 1905
Slovacko
13:30
FC Fastav Zlin
Banik Ostrava
13:30
FC Zbrojovka Brno
Slovan Liberec
13:30
Jablonec
Pribram
13:30
Karvina
Slavia Prague
13:30
SK Dynamo Ceske Budejovice
Teplice
13:30
Sparta Prague
Mlada Boleslav
13:30
Viktoria Plzen
Pardubice
February 6, 2021
13:30
Banik Ostrava
Viktoria Plzen
13:30
Mlada Boleslav
1 HFK Olomouc
13:30
Opava
FC Zbrojovka Brno
13:30
Pardubice
Pribram
13:30
Slavia Prague
Jablonec
13:30
Slovacko
SK Dynamo Ceske Budejovice
13:30
Slovan Liberec
FC Fastav Zlin
13:30
Sparta Prague
Bohemians 1905
13:30
Teplice
Karvina
February 13, 2021
13:30
1 HFK Olomouc
Sparta Prague
13:30
Bohemians 1905
FC Zbrojovka Brno
13:30
FC Fastav Zlin
Mlada Boleslav
13:30
Jablonec
Slovacko
13:30
Karvina
Opava
13:30
Pribram
Slavia Prague
13:30
SK Dynamo Ceske Budejovice
Banik Ostrava
13:30
Teplice
Pardubice
13:30
Viktoria Plzen
Slovan Liberec
February 20, 2021
13:30
Banik Ostrava
Jablonec
13:30
Bohemians 1905
1 HFK Olomouc
13:30
FC Zbrojovka Brno
FC Fastav Zlin
13:30
Mlada Boleslav
Viktoria Plzen
13:30
Opava
Pribram
13:30
Slavia Prague
Pardubice
13:30
Slovacko
Teplice
13:30
Slovan Liberec
SK Dynamo Ceske Budejovice
13:30
Sparta Prague
Karvina
February 27, 2021
13:30
1 HFK Olomouc
FC Zbrojovka Brno
13:30
FC Fastav Zlin
Sparta Prague
13:30
Jablonec
Mlada Boleslav
13:30
Karvina
Slovan Liberec
13:30
Pardubice
Banik Ostrava
13:30
Pribram
Slovacko
13:30
SK Dynamo Ceske Budejovice
Opava
13:30
Teplice
Slavia Prague
13:30
Viktoria Plzen
Bohemians 1905
March 6, 2021
13:30
1 HFK Olomouc
FC Fastav Zlin
13:30
Banik Ostrava
Teplice
13:30
Bohemians 1905
SK Dynamo Ceske Budejovice
13:30
FC Zbrojovka Brno
Viktoria Plzen
13:30
Mlada Boleslav
Karvina
13:30
Opava
Jablonec
13:30
Slovacko
Slavia Prague
13:30
Slovan Liberec
Pardubice
13:30
Sparta Prague
Pribram
March 13, 2021
13:30
FC Fastav Zlin
Bohemians 1905
13:30
Jablonec
Sparta Prague
13:30
Karvina
FC Zbrojovka Brno
13:30
Pardubice
Slovacko
13:30
Pribram
Slovan Liberec
13:30
SK Dynamo Ceske Budejovice
Mlada Boleslav
13:30
Slavia Prague
Banik Ostrava
13:30
Teplice
Opava
13:30
Viktoria Plzen
1 HFK Olomouc
March 20, 2021
13:30
1 HFK Olomouc
Slovacko
13:30
Banik Ostrava
Pribram
13:30
Bohemians 1905
Karvina
13:30
FC Fastav Zlin
SK Dynamo Ceske Budejovice
13:30
FC Zbrojovka Brno
Jablonec
13:30
Mlada Boleslav
Slavia Prague
13:30
Opava
Pardubice
13:30
Slovan Liberec
Teplice
13:30
Sparta Prague
Viktoria Plzen
April 3, 2021
14:30
Jablonec
Slovan Liberec
14:30
Karvina
1 HFK Olomouc
14:30
Pardubice
Mlada Boleslav
14:30
Pribram
FC Zbrojovka Brno
14:30
SK Dynamo Ceske Budejovice
Sparta Prague
14:30
Slavia Prague
Opava
14:30
Slovacko
Banik Ostrava
14:30
Teplice
Bohemians 1905
14:30
Viktoria Plzen
FC Fastav Zlin
April 10, 2021
14:30
1 HFK Olomouc
Pardubice
14:30
Bohemians 1905
Jablonec
14:30
FC Fastav Zlin
Karvina
14:30
FC Zbrojovka Brno
Slavia Prague
14:30
Mlada Boleslav
Pribram
14:30
Opava
Slovacko
14:30
Slovan Liberec
Banik Ostrava
14:30
Sparta Prague
Teplice
14:30
Viktoria Plzen
SK Dynamo Ceske Budejovice
April 17, 2021
15:00
Banik Ostrava
Opava
15:00
Jablonec
FC Fastav Zlin
15:00
Karvina
Viktoria Plzen
15:00
Pardubice
Bohemians 1905
15:00
Pribram
1 HFK Olomouc
15:00
SK Dynamo Ceske Budejovice
FC Zbrojovka Brno
15:00
Slavia Prague
Sparta Prague
15:00
Slovacko
Slovan Liberec
15:00
Teplice
Mlada Boleslav
April 21, 2021
16:00
1 HFK Olomouc
Teplice
16:00
Bohemians 1905
Banik Ostrava
16:00
FC Fastav Zlin
Pribram
16:00
FC Zbrojovka Brno
Pardubice
16:00
Karvina
SK Dynamo Ceske Budejovice
16:00
Mlada Boleslav
Opava
16:00
Slovan Liberec
Slavia Prague
16:00
Sparta Prague
Slovacko
16:00
Viktoria Plzen
Jablonec
April 24, 2021
15:00
Banik Ostrava
Mlada Boleslav
15:00
Jablonec
Karvina
15:00
Opava
Slovan Liberec
15:00
Pardubice
Sparta Prague
15:00
Pribram
Bohemians 1905
15:00
SK Dynamo Ceske Budejovice
1 HFK Olomouc
15:00
Slavia Prague
FC Fastav Zlin
15:00
Slovacko
FC Zbrojovka Brno
15:00
Teplice
Viktoria Plzen
May 1, 2021
15:00
1 HFK Olomouc
Banik Ostrava
15:00
Bohemians 1905
Slavia Prague
15:00
FC Fastav Zlin
Pardubice
15:00
FC Zbrojovka Brno
Teplice
15:00
Karvina
Pribram
15:00
Mlada Boleslav
Slovan Liberec
15:00
SK Dynamo Ceske Budejovice
Jablonec
15:00
Sparta Prague
Opava
15:00
Viktoria Plzen
Slovacko
May 8, 2021
15:00
Banik Ostrava
FC Zbrojovka Brno
15:00
Jablonec
1 HFK Olomouc
15:00
Opava
Bohemians 1905
15:00
Pardubice
Karvina
15:00
Pribram
SK Dynamo Ceske Budejovice
15:00
Slavia Prague
Viktoria Plzen
15:00
Slovacko
Mlada Boleslav
15:00
Slovan Liberec
Sparta Prague
15:00
Teplice
FC Fastav Zlin
May 15, 2021
15:00
1 HFK Olomouc
Slavia Prague
15:00
Bohemians 1905
Slovan Liberec
15:00
FC Fastav Zlin
Opava
15:00
FC Zbrojovka Brno
Mlada Boleslav
15:00
Jablonec
Teplice
15:00
Karvina
Slovacko
15:00
SK Dynamo Ceske Budejovice
Pardubice
15:00
Sparta Prague
Banik Ostrava
15:00
Viktoria Plzen
Pribram
May 19, 2021
16:00
Banik Ostrava
FC Fastav Zlin
16:00
Mlada Boleslav
Sparta Prague
16:00
Opava
1 HFK Olomouc
16:00
Pardubice
Viktoria Plzen
16:00
Pribram
Jablonec
16:00
Slavia Prague
Karvina
16:00
Slovacko
Bohemians 1905
16:00
Slovan Liberec
FC Zbrojovka Brno
16:00
Teplice
SK Dynamo Ceske Budejovice
May 23, 2021
15:00
1 HFK Olomouc
Mlada Boleslav
15:00
Bohemians 1905
Sparta Prague
15:00
FC Fastav Zlin
Slovan Liberec
15:00
FC Zbrojovka Brno
Opava
15:00
Jablonec
Slavia Prague
15:00
Karvina
Teplice
15:00
Pribram
Pardubice
15:00
SK Dynamo Ceske Budejovice
Slovacko
15:00
Viktoria Plzen
Banik Ostrava
May 28, 2021
16:00
Banik Ostrava
Karvina
16:00
Mlada Boleslav
Bohemians 1905
16:00
Opava
Viktoria Plzen
16:00
Pardubice
Jablonec
16:00
Slavia Prague
SK Dynamo Ceske Budejovice
16:00
Slovacko
FC Fastav Zlin
16:00
Slovan Liberec
1 HFK Olomouc
16:00
Sparta Prague
FC Zbrojovka Brno
16:00
Teplice
Pribram