Soccer Livescore

LiveScore.com : Soccer Livescore

England Soccer Scores (powered by LiveScore)

England - Sky Bet League 2 - Fixtures
September 19
FT
Carlisle United
Southend United
FT
Colchester United
Bolton Wanderers
FT
Crawley Town
Scunthorpe United
FT
Exeter City
Port Vale
FT
Forest Green Rovers
Bradford City
FT
Grimsby Town
Salford City
FT
Harrogate
Walsall
FT
Leyton Orient
Mansfield Town
FT
Morecambe
Cambridge United
FT
Newport County
Barrow
FT
Stevenage
Oldham Athletic
FT
Tranmere Rovers
Cheltenham Town
September 26
14:00
Barrow
Colchester United
14:00
Bolton Wanderers
Newport County
14:00
Bradford City
Stevenage
14:00
Cambridge United
Tranmere Rovers
14:00
Cheltenham Town
Grimsby Town
14:00
Mansfield Town
Exeter City
14:00
Oldham Athletic
Crawley Town
14:00
Port Vale
Harrogate
14:00
Salford City
Forest Green Rovers
14:00
Scunthorpe United
Carlisle United
14:00
Southend United
Morecambe
14:00
Walsall
Leyton Orient
October 3
14:00
Carlisle United
Barrow
14:00
Colchester United
Oldham Athletic
14:00
Crawley Town
Southend United
14:00
Exeter City
Cambridge United
14:00
Forest Green Rovers
Walsall
14:00
Grimsby Town
Bradford City
14:00
Harrogate
Bolton Wanderers
14:00
Leyton Orient
Cheltenham Town
14:00
Morecambe
Port Vale
14:00
Newport County
Mansfield Town
14:00
Stevenage
Salford City
14:00
Tranmere Rovers
Scunthorpe United
October 10
14:00
Barrow
Leyton Orient
14:00
Bolton Wanderers
Grimsby Town
14:00
Cambridge United
Newport County
14:00
Cheltenham Town
Crawley Town
14:00
Mansfield Town
Stevenage
14:00
Oldham Athletic
Morecambe
14:00
Port Vale
Carlisle United
14:00
Salford City
Tranmere Rovers
14:00
Scunthorpe United
Forest Green Rovers
14:00
Southend United
Exeter City
14:00
Walsall
Colchester United
October 12
18:45
Bradford City
Harrogate
October 17
14:00
Bolton Wanderers
Oldham Athletic
14:00
Carlisle United
Colchester United
14:00
Crawley Town
Morecambe
14:00
Forest Green Rovers
Stevenage
14:00
Harrogate
Barrow
14:00
Leyton Orient
Grimsby Town
14:00
Mansfield Town
Bradford City
14:00
Newport County
Tranmere Rovers
14:00
Port Vale
Salford City
14:00
Scunthorpe United
Cambridge United
14:00
Southend United
Cheltenham Town
14:00
Walsall
Exeter City
October 20
18:45
Barrow
Bolton Wanderers
18:45
Bradford City
Walsall
18:45
Cambridge United
Port Vale
18:45
Cheltenham Town
Scunthorpe United
18:45
Colchester United
Forest Green Rovers
18:45
Exeter City
Crawley Town
18:45
Grimsby Town
Harrogate
18:45
Morecambe
Mansfield Town
18:45
Oldham Athletic
Carlisle United
18:45
Salford City
Southend United
18:45
Stevenage
Newport County
18:45
Tranmere Rovers
Leyton Orient
October 24
14:00
Barrow
Walsall
14:00
Bradford City
Newport County
14:00
Cambridge United
Bolton Wanderers
14:00
Cheltenham Town
Mansfield Town
14:00
Colchester United
Harrogate
14:00
Exeter City
Scunthorpe United
14:00
Grimsby Town
Carlisle United
14:00
Morecambe
Forest Green Rovers
14:00
Oldham Athletic
Port Vale
14:00
Salford City
Crawley Town
14:00
Stevenage
Leyton Orient
14:00
Tranmere Rovers
Southend United
October 27
19:45
Carlisle United
Morecambe
19:45
Crawley Town
Tranmere Rovers
19:45
Forest Green Rovers
Grimsby Town
19:45
Harrogate
Stevenage
19:45
Leyton Orient
Exeter City
19:45
Mansfield Town
Barrow
19:45
Newport County
Colchester United
19:45
Port Vale
Cheltenham Town
19:45
Scunthorpe United
Salford City
19:45
Southend United
Oldham Athletic
19:45
Walsall
Cambridge United
20:00
Bolton Wanderers
Bradford City
October 30
19:45
Scunthorpe United
Colchester United
October 31
15:00
Barrow
Bradford City
15:00
Cheltenham Town
Forest Green Rovers
15:00
Crawley Town
Cambridge United
15:00
Exeter City
Carlisle United
15:00
Leyton Orient
Bolton Wanderers
15:00
Mansfield Town
Walsall
15:00
Newport County
Harrogate
15:00
Salford City
Oldham Athletic
15:00
Southend United
Port Vale
15:00
Stevenage
Grimsby Town
15:00
Tranmere Rovers
Morecambe
November 3
19:45
Bradford City
Southend United
19:45
Cambridge United
Salford City
19:45
Carlisle United
Newport County
19:45
Colchester United
Stevenage
19:45
Forest Green Rovers
Leyton Orient
19:45
Grimsby Town
Barrow
19:45
Harrogate
Tranmere Rovers
19:45
Morecambe
Exeter City
19:45
Oldham Athletic
Cheltenham Town
19:45
Port Vale
Scunthorpe United
19:45
Walsall
Crawley Town
20:00
Bolton Wanderers
Mansfield Town
November 14
15:00
Bolton Wanderers
Salford City
15:00
Bradford City
Exeter City
15:00
Cambridge United
Barrow
15:00
Carlisle United
Cheltenham Town
15:00
Colchester United
Leyton Orient
15:00
Forest Green Rovers
Mansfield Town
15:00
Grimsby Town
Newport County
15:00
Harrogate
Crawley Town
15:00
Morecambe
Stevenage
15:00
Oldham Athletic
Scunthorpe United
15:00
Port Vale
Tranmere Rovers
15:00
Walsall
Southend United
November 21
15:00
Barrow
Forest Green Rovers
15:00
Cheltenham Town
Walsall
15:00
Crawley Town
Carlisle United
15:00
Exeter City
Oldham Athletic
15:00
Leyton Orient
Harrogate
15:00
Mansfield Town
Colchester United
15:00
Newport County
Port Vale
15:00
Salford City
Bradford City
15:00
Scunthorpe United
Morecambe
15:00
Southend United
Cambridge United
15:00
Stevenage
Bolton Wanderers
15:00
Tranmere Rovers
Grimsby Town
November 24
19:45
Barrow
Oldham Athletic
19:45
Cheltenham Town
Cambridge United
19:45
Crawley Town
Grimsby Town
19:45
Exeter City
Colchester United
19:45
Leyton Orient
Bradford City
19:45
Mansfield Town
Harrogate
19:45
Newport County
Walsall
19:45
Salford City
Morecambe
19:45
Scunthorpe United
Bolton Wanderers
19:45
Southend United
Forest Green Rovers
19:45
Stevenage
Port Vale
19:45
Tranmere Rovers
Carlisle United
December 1
19:45
Bradford City
Cheltenham Town
19:45
Cambridge United
Mansfield Town
19:45
Carlisle United
Salford City
19:45
Colchester United
Crawley Town
19:45
Forest Green Rovers
Newport County
19:45
Grimsby Town
Exeter City
19:45
Harrogate
Scunthorpe United
19:45
Morecambe
Barrow
19:45
Oldham Athletic
Tranmere Rovers
19:45
Port Vale
Leyton Orient
19:45
Walsall
Stevenage
20:00
Bolton Wanderers
Southend United
December 5
15:00
Barrow
Salford City
15:00
Bolton Wanderers
Port Vale
15:00
Bradford City
Carlisle United
15:00
Cambridge United
Oldham Athletic
15:00
Cheltenham Town
Exeter City
15:00
Colchester United
Grimsby Town
15:00
Harrogate
Forest Green Rovers
15:00
Mansfield Town
Crawley Town
15:00
Newport County
Morecambe
15:00
Scunthorpe United
Leyton Orient
15:00
Stevenage
Southend United
15:00
Tranmere Rovers
Walsall
December 12
15:00
Carlisle United
Stevenage
15:00
Crawley Town
Barrow
15:00
Exeter City
Tranmere Rovers
15:00
Forest Green Rovers
Cambridge United
15:00
Grimsby Town
Mansfield Town
15:00
Leyton Orient
Newport County
15:00
Morecambe
Harrogate
15:00
Oldham Athletic
Bradford City
15:00
Port Vale
Colchester United
15:00
Salford City
Cheltenham Town
15:00
Southend United
Scunthorpe United
15:00
Walsall
Bolton Wanderers
December 15
19:45
Cambridge United
Colchester United
19:45
Carlisle United
Mansfield Town
19:45
Cheltenham Town
Bolton Wanderers
19:45
Crawley Town
Bradford City
19:45
Exeter City
Harrogate
19:45
Morecambe
Leyton Orient
19:45
Oldham Athletic
Walsall
19:45
Port Vale
Forest Green Rovers
19:45
Salford City
Newport County
19:45
Scunthorpe United
Barrow
19:45
Southend United
Grimsby Town
19:45
Tranmere Rovers
Stevenage
December 19
15:00
Barrow
Cheltenham Town
15:00
Bolton Wanderers
Tranmere Rovers
15:00
Bradford City
Cambridge United
15:00
Colchester United
Morecambe
15:00
Forest Green Rovers
Carlisle United
15:00
Grimsby Town
Scunthorpe United
15:00
Harrogate
Salford City
15:00
Leyton Orient
Crawley Town
15:00
Mansfield Town
Southend United
15:00
Newport County
Oldham Athletic
15:00
Stevenage
Exeter City
15:00
Walsall
Port Vale
December 26
13:00
Cambridge United
Leyton Orient
13:00
Exeter City
Forest Green Rovers
13:00
Southend United
Colchester United
15:00
Carlisle United
Bolton Wanderers
15:00
Cheltenham Town
Stevenage
15:00
Crawley Town
Newport County
15:00
Morecambe
Grimsby Town
15:00
Oldham Athletic
Harrogate
15:00
Port Vale
Barrow
15:00
Salford City
Walsall
15:00
Scunthorpe United
Mansfield Town
15:00
Tranmere Rovers
Bradford City
December 29
19:45
Barrow
Tranmere Rovers
19:45
Bradford City
Port Vale
19:45
Colchester United
Cheltenham Town
19:45
Forest Green Rovers
Crawley Town
19:45
Grimsby Town
Oldham Athletic
19:45
Harrogate
Carlisle United
19:45
Leyton Orient
Southend United
19:45
Mansfield Town
Salford City
19:45
Newport County
Exeter City
19:45
Stevenage
Cambridge United
19:45
Walsall
Scunthorpe United
20:00
Bolton Wanderers
Morecambe
January 2, 2021
15:00
Barrow
Exeter City
15:00
Bolton Wanderers
Crawley Town
15:00
Bradford City
Morecambe
15:00
Colchester United
Tranmere Rovers
15:00
Forest Green Rovers
Oldham Athletic
15:00
Grimsby Town
Cambridge United
15:00
Harrogate
Cheltenham Town
15:00
Leyton Orient
Salford City
15:00
Mansfield Town
Port Vale
15:00
Newport County
Southend United
15:00
Stevenage
Scunthorpe United
15:00
Walsall
Carlisle United
January 9, 2021
15:00
Cambridge United
Harrogate
15:00
Carlisle United
Leyton Orient
15:00
Cheltenham Town
Newport County
15:00
Crawley Town
Stevenage
15:00
Exeter City
Bolton Wanderers
15:00
Morecambe
Walsall
15:00
Oldham Athletic
Mansfield Town
15:00
Port Vale
Grimsby Town
15:00
Salford City
Colchester United
15:00
Scunthorpe United
Bradford City
15:00
Southend United
Barrow
15:00
Tranmere Rovers
Forest Green Rovers
January 16, 2021
15:00
Barrow
Scunthorpe United
15:00
Bolton Wanderers
Cheltenham Town
15:00
Bradford City
Crawley Town
15:00
Colchester United
Cambridge United
15:00
Forest Green Rovers
Port Vale
15:00
Grimsby Town
Southend United
15:00
Harrogate
Exeter City
15:00
Leyton Orient
Morecambe
15:00
Mansfield Town
Carlisle United
15:00
Newport County
Salford City
15:00
Stevenage
Tranmere Rovers
15:00
Walsall
Oldham Athletic
January 23, 2021
15:00
Cambridge United
Bradford City
15:00
Carlisle United
Forest Green Rovers
15:00
Cheltenham Town
Barrow
15:00
Crawley Town
Leyton Orient
15:00
Exeter City
Stevenage
15:00
Morecambe
Colchester United
15:00
Oldham Athletic
Newport County
15:00
Port Vale
Walsall
15:00
Salford City
Harrogate
15:00
Scunthorpe United
Grimsby Town
15:00
Southend United
Mansfield Town
15:00
Tranmere Rovers
Bolton Wanderers
January 26, 2021
19:45
Barrow
Grimsby Town
19:45
Cheltenham Town
Oldham Athletic
19:45
Crawley Town
Walsall
19:45
Exeter City
Morecambe
19:45
Leyton Orient
Forest Green Rovers
19:45
Mansfield Town
Bolton Wanderers
19:45
Newport County
Carlisle United
19:45
Salford City
Cambridge United
19:45
Scunthorpe United
Port Vale
19:45
Southend United
Bradford City
19:45
Stevenage
Colchester United
19:45
Tranmere Rovers
Harrogate
January 29, 2021
19:45
Colchester United
Scunthorpe United
January 30, 2021
15:00
Bolton Wanderers
Leyton Orient
15:00
Bradford City
Barrow
15:00
Cambridge United
Crawley Town
15:00
Carlisle United
Exeter City
15:00
Forest Green Rovers
Cheltenham Town
15:00
Grimsby Town
Stevenage
15:00
Harrogate
Newport County
15:00
Morecambe
Tranmere Rovers
15:00
Oldham Athletic
Salford City
15:00
Port Vale
Southend United
15:00
Walsall
Mansfield Town
February 6, 2021
15:00
Barrow
Cambridge United
15:00
Cheltenham Town
Carlisle United
15:00
Crawley Town
Harrogate
15:00
Exeter City
Bradford City
15:00
Leyton Orient
Colchester United
15:00
Mansfield Town
Forest Green Rovers
15:00
Newport County
Grimsby Town
15:00
Salford City
Bolton Wanderers
15:00
Scunthorpe United
Oldham Athletic
15:00
Southend United
Walsall
15:00
Stevenage
Morecambe
15:00
Tranmere Rovers
Port Vale
February 13, 2021
15:00
Bolton Wanderers
Stevenage
15:00
Bradford City
Salford City
15:00
Cambridge United
Southend United
15:00
Carlisle United
Crawley Town
15:00
Colchester United
Mansfield Town
15:00
Forest Green Rovers
Barrow
15:00
Grimsby Town
Tranmere Rovers
15:00
Harrogate
Leyton Orient
15:00
Morecambe
Scunthorpe United
15:00
Oldham Athletic
Exeter City
15:00
Port Vale
Newport County
15:00
Walsall
Cheltenham Town
February 20, 2021
15:00
Barrow
Morecambe
15:00
Cheltenham Town
Bradford City
15:00
Crawley Town
Colchester United
15:00
Exeter City
Grimsby Town
15:00
Leyton Orient
Port Vale
15:00
Mansfield Town
Cambridge United
15:00
Newport County
Forest Green Rovers
15:00
Salford City
Carlisle United
15:00
Scunthorpe United
Harrogate
15:00
Southend United
Bolton Wanderers
15:00
Stevenage
Walsall
15:00
Tranmere Rovers
Oldham Athletic
February 23, 2021
19:45
Bradford City
Leyton Orient
19:45
Cambridge United
Cheltenham Town
19:45
Carlisle United
Tranmere Rovers
19:45
Colchester United
Exeter City
19:45
Forest Green Rovers
Southend United
19:45
Grimsby Town
Crawley Town
19:45
Harrogate
Mansfield Town
19:45
Morecambe
Salford City
19:45
Oldham Athletic
Barrow
19:45
Port Vale
Stevenage
19:45
Walsall
Newport County
20:00
Bolton Wanderers
Scunthorpe United
February 27, 2021
15:00
Bolton Wanderers
Barrow
15:00
Carlisle United
Oldham Athletic
15:00
Crawley Town
Exeter City
15:00
Forest Green Rovers
Colchester United
15:00
Harrogate
Grimsby Town
15:00
Leyton Orient
Tranmere Rovers
15:00
Mansfield Town
Morecambe
15:00
Newport County
Stevenage
15:00
Port Vale
Cambridge United
15:00
Scunthorpe United
Cheltenham Town
15:00
Southend United
Salford City
15:00
Walsall
Bradford City
March 2, 2021
19:45
Barrow
Harrogate
19:45
Bradford City
Mansfield Town
19:45
Cambridge United
Scunthorpe United
19:45
Cheltenham Town
Southend United
19:45
Colchester United
Carlisle United
19:45
Exeter City
Walsall
19:45
Grimsby Town
Leyton Orient
19:45
Morecambe
Crawley Town
19:45
Oldham Athletic
Bolton Wanderers
19:45
Salford City
Port Vale
19:45
Stevenage
Forest Green Rovers
19:45
Tranmere Rovers
Newport County
March 6, 2021
15:00
Barrow
Mansfield Town
15:00
Bradford City
Bolton Wanderers
15:00
Cambridge United
Walsall
15:00
Cheltenham Town
Port Vale
15:00
Colchester United
Newport County
15:00
Exeter City
Leyton Orient
15:00
Grimsby Town
Forest Green Rovers
15:00
Morecambe
Carlisle United
15:00
Oldham Athletic
Southend United
15:00
Salford City
Scunthorpe United
15:00
Stevenage
Harrogate
15:00
Tranmere Rovers
Crawley Town
March 9, 2021
19:45
Carlisle United
Grimsby Town
19:45
Crawley Town
Salford City
19:45
Forest Green Rovers
Morecambe
19:45
Harrogate
Colchester United
19:45
Leyton Orient
Stevenage
19:45
Mansfield Town
Cheltenham Town
19:45
Newport County
Bradford City
19:45
Port Vale
Oldham Athletic
19:45
Scunthorpe United
Exeter City
19:45
Southend United
Tranmere Rovers
19:45
Walsall
Barrow
20:00
Bolton Wanderers
Cambridge United
March 13, 2021
15:00
Carlisle United
Bradford City
15:00
Crawley Town
Mansfield Town
15:00
Exeter City
Cheltenham Town
15:00
Forest Green Rovers
Harrogate
15:00
Grimsby Town
Colchester United
15:00
Leyton Orient
Scunthorpe United
15:00
Morecambe
Newport County
15:00
Oldham Athletic
Cambridge United
15:00
Port Vale
Bolton Wanderers
15:00
Salford City
Barrow
15:00
Southend United
Stevenage
15:00
Walsall
Tranmere Rovers
March 20, 2021
15:00
Barrow
Crawley Town
15:00
Bolton Wanderers
Walsall
15:00
Bradford City
Oldham Athletic
15:00
Cambridge United
Forest Green Rovers
15:00
Cheltenham Town
Salford City
15:00
Colchester United
Port Vale
15:00
Harrogate
Morecambe
15:00
Mansfield Town
Grimsby Town
15:00
Newport County
Leyton Orient
15:00
Scunthorpe United
Southend United
15:00
Stevenage
Carlisle United
15:00
Tranmere Rovers
Exeter City
March 27, 2021
15:00
Carlisle United
Cambridge United
15:00
Colchester United
Bradford City
15:00
Crawley Town
Port Vale
15:00
Exeter City
Salford City
15:00
Forest Green Rovers
Bolton Wanderers
15:00
Grimsby Town
Walsall
15:00
Harrogate
Southend United
15:00
Leyton Orient
Oldham Athletic
15:00
Morecambe
Cheltenham Town
15:00
Newport County
Scunthorpe United
15:00
Stevenage
Barrow
15:00
Tranmere Rovers
Mansfield Town
April 2, 2021
12:00
Southend United
Carlisle United
14:00
Barrow
Newport County
14:00
Bolton Wanderers
Colchester United
14:00
Bradford City
Forest Green Rovers
14:00
Cambridge United
Morecambe
14:00
Cheltenham Town
Tranmere Rovers
14:00
Mansfield Town
Leyton Orient
14:00
Oldham Athletic
Stevenage
14:00
Port Vale
Exeter City
14:00
Salford City
Grimsby Town
14:00
Scunthorpe United
Crawley Town
14:00
Walsall
Harrogate
April 5, 2021
14:00
Carlisle United
Scunthorpe United
14:00
Colchester United
Barrow
14:00
Crawley Town
Oldham Athletic
14:00
Exeter City
Mansfield Town
14:00
Forest Green Rovers
Salford City
14:00
Grimsby Town
Cheltenham Town
14:00
Harrogate
Port Vale
14:00
Leyton Orient
Walsall
14:00
Morecambe
Southend United
14:00
Newport County
Bolton Wanderers
14:00
Stevenage
Bradford City
14:00
Tranmere Rovers
Cambridge United
April 10, 2021
14:00
Barrow
Carlisle United
14:00
Bolton Wanderers
Harrogate
14:00
Bradford City
Grimsby Town
14:00
Cambridge United
Exeter City
14:00
Cheltenham Town
Leyton Orient
14:00
Mansfield Town
Newport County
14:00
Oldham Athletic
Colchester United
14:00
Port Vale
Morecambe
14:00
Salford City
Stevenage
14:00
Scunthorpe United
Tranmere Rovers
14:00
Southend United
Crawley Town
14:00
Walsall
Forest Green Rovers
April 17, 2021
14:00
Carlisle United
Port Vale
14:00
Colchester United
Walsall
14:00
Crawley Town
Cheltenham Town
14:00
Exeter City
Southend United
14:00
Forest Green Rovers
Scunthorpe United
14:00
Grimsby Town
Bolton Wanderers
14:00
Harrogate
Bradford City
14:00
Leyton Orient
Barrow
14:00
Morecambe
Oldham Athletic
14:00
Newport County
Cambridge United
14:00
Stevenage
Mansfield Town
14:00
Tranmere Rovers
Salford City
April 20, 2021
18:45
Barrow
Port Vale
18:45
Bradford City
Tranmere Rovers
18:45
Colchester United
Southend United
18:45
Forest Green Rovers
Exeter City
18:45
Grimsby Town
Morecambe
18:45
Harrogate
Oldham Athletic
18:45
Leyton Orient
Cambridge United
18:45
Mansfield Town
Scunthorpe United
18:45
Newport County
Crawley Town
18:45
Stevenage
Cheltenham Town
18:45
Walsall
Salford City
19:00
Bolton Wanderers
Carlisle United
April 24, 2021
14:00
Cambridge United
Stevenage
14:00
Carlisle United
Harrogate
14:00
Cheltenham Town
Colchester United
14:00
Crawley Town
Forest Green Rovers
14:00
Exeter City
Newport County
14:00
Morecambe
Bolton Wanderers
14:00
Oldham Athletic
Grimsby Town
14:00
Port Vale
Bradford City
14:00
Salford City
Mansfield Town
14:00
Scunthorpe United
Walsall
14:00
Southend United
Leyton Orient
14:00
Tranmere Rovers
Barrow
May 1, 2021
14:00
Barrow
Southend United
14:00
Bolton Wanderers
Exeter City
14:00
Bradford City
Scunthorpe United
14:00
Colchester United
Salford City
14:00
Forest Green Rovers
Tranmere Rovers
14:00
Grimsby Town
Port Vale
14:00
Harrogate
Cambridge United
14:00
Leyton Orient
Carlisle United
14:00
Mansfield Town
Oldham Athletic
14:00
Newport County
Cheltenham Town
14:00
Stevenage
Crawley Town
14:00
Walsall
Morecambe
May 8, 2021
14:00
Cambridge United
Grimsby Town
14:00
Carlisle United
Walsall
14:00
Cheltenham Town
Harrogate
14:00
Crawley Town
Bolton Wanderers
14:00
Exeter City
Barrow
14:00
Morecambe
Bradford City
14:00
Oldham Athletic
Forest Green Rovers
14:00
Port Vale
Mansfield Town
14:00
Salford City
Leyton Orient
14:00
Scunthorpe United
Stevenage
14:00
Southend United
Newport County
14:00
Tranmere Rovers
Colchester United