Soccer Livescore

LiveScore.com : Soccer Livescore

England Soccer Scores (powered by LiveScore)

England - National League - Fixtures
January 23
15:00
Barnet
Altrincham
15:00
Chesterfield
Wrexham
15:00
Dagenham & Redbridge
King's Lynn Town
15:00
FC Halifax Town
Bromley
Canc.
Macclesfield Town
Dover
15:00
Notts County
Torquay United
15:00
Stockport County
Boreham Wood
15:00
Sutton United
Eastleigh
15:00
Wealdstone
Aldershot Town
15:00
Weymouth
Hartlepool United
15:00
Woking
Maidenhead United
Postp.
Yeovil Town
? - ?
Solihull Moors
January 26
19:00
King's Lynn Town
Stockport County
19:00
Torquay United
Sutton United
19:45
Aldershot Town
Weymouth
19:45
Altrincham
Wealdstone
19:45
Boreham Wood
Chesterfield
19:45
Bromley
Woking
19:45
Dover
Barnet
19:45
Eastleigh
Dagenham & Redbridge
Canc.
Hartlepool United
Macclesfield Town
19:45
Solihull Moors
Notts County
19:45
Wrexham
FC Halifax Town
January 30
Canc.
Altrincham
Macclesfield Town
15:00
Barnet
Torquay United
15:00
Boreham Wood
Eastleigh
15:00
Dagenham & Redbridge
Chesterfield
15:00
FC Halifax Town
Maidenhead United
15:00
Hartlepool United
Sutton United
15:00
King's Lynn Town
Wrexham
15:00
Solihull Moors
Wealdstone
15:00
Weymouth
Notts County
15:00
Woking
Stockport County
15:00
Yeovil Town
Dover
17:20
Bromley
Aldershot Town
February 2
19:00
Chesterfield
King's Lynn Town
19:00
Eastleigh
Wrexham
19:00
FC Halifax Town
Hartlepool United
19:00
Stockport County
Sutton United
19:45
Boreham Wood
Weymouth
19:45
Dover
Solihull Moors
19:45
Wealdstone
Maidenhead United
February 6
Postp.
Aldershot Town
? - ?
King's Lynn Town
Postp.
Chesterfield
? - ?
FC Halifax Town
15:00
Dover
Hartlepool United
15:00
Eastleigh
Solihull Moors
Canc.
Macclesfield Town
Weymouth
15:00
Maidenhead United
Boreham Wood
Postp.
Notts County
? - ?
Bromley
15:00
Stockport County
Yeovil Town
Postp.
Sutton United
? - ?
Barnet
Postp.
Torquay United
? - ?
Altrincham
Postp.
Wealdstone
? - ?
Woking
15:00
Wrexham
Dagenham & Redbridge
February 9
18:00
Hartlepool United
Solihull Moors
19:00
Sutton United
Woking
19:45
Aldershot Town
Chesterfield
19:45
Altrincham
Wrexham
19:45
Barnet
FC Halifax Town
19:45
Bromley
King's Lynn Town
19:45
Dover
Maidenhead United
19:45
Eastleigh
Yeovil Town
Canc.
Macclesfield Town
Stockport County
19:45
Notts County
Dagenham & Redbridge
19:45
Torquay United
Wealdstone
19:45
Weymouth
Boreham Wood
February 13
15:00
Boreham Wood
Sutton United
15:00
Chesterfield
Eastleigh
15:00
Dagenham & Redbridge
Hartlepool United
15:00
FC Halifax Town
Dover
Canc.
King's Lynn Town
Macclesfield Town
15:00
Maidenhead United
Weymouth
15:00
Solihull Moors
Barnet
15:00
Stockport County
Aldershot Town
15:00
Wealdstone
Bromley
15:00
Woking
Torquay United
15:00
Wrexham
Notts County
15:00
Yeovil Town
Altrincham
February 16
19:00
Dagenham & Redbridge
Bromley
19:00
Sutton United
Dover
19:00
Wrexham
Woking
19:45
Aldershot Town
Solihull Moors
19:45
Boreham Wood
Yeovil Town
19:45
Eastleigh
Hartlepool United
19:45
King's Lynn Town
Notts County
19:45
Maidenhead United
Stockport County
February 20
15:00
Aldershot Town
Wrexham
15:00
Altrincham
Boreham Wood
15:00
Barnet
Woking
15:00
Bromley
Maidenhead United
15:00
Dover
King's Lynn Town
15:00
Eastleigh
Stockport County
15:00
Hartlepool United
Yeovil Town
Canc.
Macclesfield Town
Dagenham & Redbridge
15:00
Notts County
Chesterfield
15:00
Sutton United
Wealdstone
15:00
Torquay United
FC Halifax Town
15:00
Weymouth
Solihull Moors
February 23
19:45
Boreham Wood
Bromley
19:45
Chesterfield
Altrincham
19:45
Dagenham & Redbridge
Sutton United
Canc.
FC Halifax Town
Macclesfield Town
19:45
King's Lynn Town
Barnet
19:45
Maidenhead United
Aldershot Town
19:45
Solihull Moors
Torquay United
19:45
Stockport County
Notts County
19:45
Wealdstone
Eastleigh
19:45
Woking
Dover
19:45
Wrexham
Hartlepool United
19:45
Yeovil Town
Weymouth
February 27
15:00
Aldershot Town
Eastleigh
15:00
Boreham Wood
Solihull Moors
15:00
Bromley
Altrincham
15:00
Dover
Torquay United
15:00
FC Halifax Town
Woking
15:00
Hartlepool United
Barnet
15:00
King's Lynn Town
Weymouth
Canc.
Macclesfield Town
Sutton United
15:00
Maidenhead United
Notts County
15:00
Stockport County
Chesterfield
15:00
Wrexham
Wealdstone
15:00
Yeovil Town
Dagenham & Redbridge
March 2
19:00
Altrincham
Woking
19:00
Solihull Moors
Dagenham & Redbridge
19:00
Sutton United
Bromley
19:45
Maidenhead United
Dover
19:45
Notts County
King's Lynn Town
19:45
Wealdstone
Boreham Wood
March 6
15:00
Altrincham
Dover
Canc.
Barnet
Macclesfield Town
15:00
Chesterfield
Yeovil Town
15:00
Dagenham & Redbridge
Boreham Wood
15:00
Eastleigh
Bromley
15:00
Notts County
Aldershot Town
15:00
Solihull Moors
Maidenhead United
15:00
Sutton United
Wrexham
15:00
Torquay United
Hartlepool United
15:00
Wealdstone
FC Halifax Town
15:00
Weymouth
Stockport County
15:00
Woking
King's Lynn Town
March 9
19:45
Altrincham
Hartlepool United
19:45
Barnet
Wrexham
Canc.
Chesterfield
Macclesfield Town
19:45
Dagenham & Redbridge
Maidenhead United
19:45
Eastleigh
Dover
19:45
Notts County
FC Halifax Town
19:45
Solihull Moors
Stockport County
19:45
Sutton United
Yeovil Town
19:45
Torquay United
Aldershot Town
19:45
Wealdstone
King's Lynn Town
19:45
Weymouth
Bromley
19:45
Woking
Boreham Wood
March 13
15:00
Aldershot Town
Altrincham
15:00
Boreham Wood
Torquay United
15:00
Bromley
Barnet
15:00
Dover
Wealdstone
15:00
FC Halifax Town
Solihull Moors
15:00
Hartlepool United
Eastleigh
15:00
King's Lynn Town
Sutton United
Canc.
Macclesfield Town
Notts County
15:00
Maidenhead United
Chesterfield
15:00
Stockport County
Dagenham & Redbridge
15:00
Wrexham
Weymouth
15:00
Yeovil Town
Woking
March 16
19:45
Boreham Wood
Notts County
19:45
Chesterfield
Sutton United
19:45
Dagenham & Redbridge
Weymouth
19:45
FC Halifax Town
Aldershot Town
19:45
King's Lynn Town
Hartlepool United
19:45
Maidenhead United
Torquay United
19:45
Solihull Moors
Dover
19:45
Stockport County
Barnet
Canc.
Wealdstone
Macclesfield Town
19:45
Woking
Altrincham
19:45
Wrexham
Eastleigh
19:45
Yeovil Town
Bromley
March 20
15:00
Aldershot Town
Boreham Wood
15:00
Altrincham
Dagenham & Redbridge
15:00
Barnet
Chesterfield
15:00
Bromley
Solihull Moors
15:00
Dover
Wrexham
15:00
Eastleigh
FC Halifax Town
15:00
Hartlepool United
Woking
Canc.
Macclesfield Town
Maidenhead United
15:00
Notts County
Yeovil Town
15:00
Sutton United
Stockport County
15:00
Torquay United
King's Lynn Town
15:00
Weymouth
Wealdstone
March 23
19:00
Altrincham
King's Lynn Town
19:45
Barnet
Maidenhead United
19:45
Dover
Chesterfield
19:45
Stockport County
Eastleigh
March 27
15:00
Boreham Wood
Dover
15:00
Chesterfield
Weymouth
15:00
Dagenham & Redbridge
Torquay United
15:00
FC Halifax Town
Sutton United
15:00
King's Lynn Town
Eastleigh
15:00
Maidenhead United
Altrincham
15:00
Solihull Moors
Aldershot Town
15:00
Stockport County
Hartlepool United
15:00
Wealdstone
Notts County
Canc.
Woking
Macclesfield Town
15:00
Wrexham
Bromley
15:00
Yeovil Town
Barnet
March 30
18:00
Dagenham & Redbridge
Dover
April 2
14:00
Aldershot Town
Stockport County
14:00
Altrincham
Yeovil Town
14:00
Barnet
Solihull Moors
14:00
Bromley
Wealdstone
14:00
Dover
FC Halifax Town
14:00
Eastleigh
Chesterfield
14:00
Hartlepool United
Dagenham & Redbridge
Canc.
Macclesfield Town
King's Lynn Town
14:00
Notts County
Wrexham
14:00
Sutton United
Boreham Wood
14:00
Torquay United
Woking
14:00
Weymouth
Maidenhead United
April 5
14:00
Boreham Wood
Hartlepool United
14:00
Chesterfield
Dover
14:00
Dagenham & Redbridge
Aldershot Town
14:00
FC Halifax Town
Weymouth
14:00
King's Lynn Town
Altrincham
14:00
Maidenhead United
Eastleigh
14:00
Solihull Moors
Sutton United
14:00
Stockport County
Bromley
14:00
Wealdstone
Barnet
14:00
Woking
Notts County
14:00
Wrexham
Torquay United
Canc.
Yeovil Town
Macclesfield Town
April 10
14:00
Aldershot Town
Yeovil Town
14:00
Altrincham
FC Halifax Town
14:00
Boreham Wood
Wealdstone
14:00
Bromley
Dagenham & Redbridge
14:00
Dover
Sutton United
14:00
Eastleigh
Woking
14:00
Hartlepool United
Notts County
14:00
King's Lynn Town
Chesterfield
14:00
Maidenhead United
Barnet
Canc.
Solihull Moors
Macclesfield Town
14:00
Torquay United
Weymouth
14:00
Wrexham
Stockport County
April 13
18:45
Barnet
Dover
18:45
Chesterfield
Boreham Wood
18:45
Dagenham & Redbridge
Eastleigh
18:45
FC Halifax Town
Wrexham
Canc.
Macclesfield Town
Hartlepool United
18:45
Notts County
Solihull Moors
18:45
Stockport County
King's Lynn Town
18:45
Sutton United
Torquay United
18:45
Weymouth
Aldershot Town
18:45
Woking
Bromley
18:45
Yeovil Town
Maidenhead United
April 17
14:00
Altrincham
Sutton United
14:00
Barnet
Aldershot Town
14:00
Chesterfield
Bromley
14:00
Dagenham & Redbridge
Solihull Moors
14:00
FC Halifax Town
King's Lynn Town
Canc.
Macclesfield Town
Torquay United
14:00
Notts County
Eastleigh
14:00
Stockport County
Maidenhead United
14:00
Wealdstone
Hartlepool United
14:00
Weymouth
Dover
14:00
Woking
Wrexham
14:00
Yeovil Town
Boreham Wood
April 24
14:00
Aldershot Town
Wealdstone
14:00
Altrincham
Barnet
14:00
Boreham Wood
Stockport County
14:00
Bromley
FC Halifax Town
Canc.
Dover
Macclesfield Town
14:00
Eastleigh
Sutton United
14:00
Hartlepool United
Weymouth
14:00
King's Lynn Town
Dagenham & Redbridge
14:00
Maidenhead United
Woking
14:00
Solihull Moors
Yeovil Town
14:00
Torquay United
Notts County
14:00
Wrexham
Chesterfield
May 1
14:00
Altrincham
Notts County
14:00
Barnet
Dagenham & Redbridge
14:00
Dover
Bromley
14:00
FC Halifax Town
Stockport County
14:00
Hartlepool United
Chesterfield
14:00
King's Lynn Town
Maidenhead United
Canc.
Macclesfield Town
Boreham Wood
14:00
Sutton United
Aldershot Town
14:00
Torquay United
Eastleigh
14:00
Wealdstone
Yeovil Town
14:00
Woking
Weymouth
14:00
Wrexham
Solihull Moors
May 3
14:00
Aldershot Town
Dover
14:00
Boreham Wood
King's Lynn Town
14:00
Bromley
Hartlepool United
14:00
Chesterfield
Torquay United
14:00
Dagenham & Redbridge
Woking
Canc.
Eastleigh
Macclesfield Town
14:00
Maidenhead United
Wrexham
14:00
Notts County
Sutton United
14:00
Solihull Moors
Altrincham
14:00
Stockport County
Wealdstone
14:00
Weymouth
Barnet
14:00
Yeovil Town
FC Halifax Town
May 8
14:00
Altrincham
Eastleigh
14:00
Barnet
Notts County
14:00
Dover
Stockport County
14:00
FC Halifax Town
Boreham Wood
14:00
Hartlepool United
Maidenhead United
14:00
King's Lynn Town
Solihull Moors
Canc.
Macclesfield Town
Aldershot Town
14:00
Sutton United
Weymouth
14:00
Torquay United
Bromley
14:00
Wealdstone
Dagenham & Redbridge
14:00
Woking
Chesterfield
14:00
Wrexham
Yeovil Town
May 15
14:00
Aldershot Town
Hartlepool United
14:00
Boreham Wood
Wrexham
Canc.
Bromley
Macclesfield Town
14:00
Chesterfield
Wealdstone
14:00
Dagenham & Redbridge
FC Halifax Town
14:00
Eastleigh
Barnet
14:00
Maidenhead United
Sutton United
14:00
Notts County
Dover
14:00
Solihull Moors
Woking
14:00
Stockport County
Torquay United
14:00
Weymouth
Altrincham
14:00
Yeovil Town
King's Lynn Town
May 22
14:00
Aldershot Town
Bromley
14:00
Chesterfield
Dagenham & Redbridge
14:00
Dover
Yeovil Town
14:00
Eastleigh
Boreham Wood
Canc.
Macclesfield Town
Altrincham
14:00
Maidenhead United
FC Halifax Town
14:00
Notts County
Weymouth
14:00
Stockport County
Woking
14:00
Sutton United
Hartlepool United
14:00
Torquay United
Barnet
14:00
Wealdstone
Solihull Moors
14:00
Wrexham
King's Lynn Town
May 29
14:00
Altrincham
Torquay United
14:00
Barnet
Sutton United
14:00
Boreham Wood
Maidenhead United
14:00
Bromley
Notts County
14:00
Dagenham & Redbridge
Wrexham
14:00
FC Halifax Town
Chesterfield
14:00
Hartlepool United
Dover
14:00
King's Lynn Town
Aldershot Town
14:00
Solihull Moors
Eastleigh
Canc.
Weymouth
Macclesfield Town
14:00
Woking
Wealdstone
14:00
Yeovil Town
Stockport County