Soccer Livescore

LiveScore.com : Soccer Livescore

Europa League 2020/2021 Soccer Scores (powered by LiveScore)

Europa League 2020/2021 - Qualification - Fixtures
September 23
16:00
Apollon Limassol
Lech Poznan
September 24
14:00
Ararat Armenia
NK Celje
15:30
KuPS
Suduva
16:00
Fehervar FC
Reims
16:00
Viktoria Plzen
SoenderjyskE
16:30
FC Rostov
Maccabi Haifa
17:00
Besiktas
Rio Ave
17:00
Djurgaarden
CFR Cluj
17:00
Malmoe FF
NK Lokomotiva
17:00
Mura
PSV Eindhoven
17:00
PFC CSKA-Sofia
B36 Torshavn
17:00
Riga FC
Celtic
17:00
Rosenborg
Alanyaspor
17:00
Sporting Charleroi
Partizan Beograd
17:00
Willem II
Rangers
17:30
FC FCSB
Slovan Liberec
17:30
Hapoel Beer Sheva
Motherwell
18:00
APOEL Nicosia
Zrinjski Mostar
18:00
FC Koebenhavn
Piast Gliwice
18:00
FC Sheriff
Dundalk
18:00
FK Sarajevo
Buducnost Podgorica
18:00
Galatasaray
Hajduk Split
18:00
Granada
Lokomotivi Tbilisi
18:00
KF Shkendija
Tottenham Hotspur
18:00
Klaksvik
Dinamo Tbilisi
18:00
Standard Liege
Vojvodina
18:15
Wolfsburg
Desna
18:30
AC Milan
Bodoe/Glimt
18:30
Basel
Anorthosis
18:30
Floriana
Flora Tallinn
18:30
LASK
DAC 1904 Dunajska Streda
18:30
Legia Warszawa
Drita
18:30
St. Gallen
AEK Athens
18:45
Rijeka
FC Kolos Kovalivka
19:00
Sporting CP
Aberdeen
October 1
16:00
Ararat Armenia/NK Celje
FK Crvena Zvezda
16:00
Basel/Anorthosis
? - ?
PFC CSKA-Sofia/B36 Torshavn
16:00
Besiktas/Rio Ave
? - ?
AC Milan/Bodoe/Glimt
16:00
Dinamo Brest
Ludogorets Razgrad
16:00
Dinamo Zagreb
Floriana/Flora Tallinn
16:00
Djurgaarden/CFR Cluj
? - ?
KuPS/Suduva
16:00
FC FCSB/Slovan Liberec
? - ?
APOEL Nicosia/Zrinjski Mostar
16:00
FC Koebenhavn/Piast Gliwice
? - ?
Rijeka/FC Kolos Kovalivka
16:00
FC Sheriff/Dundalk
? - ?
Klaksvik/Dinamo Tbilisi
16:00
FK Sarajevo/Buducnost Podgorica
? - ?
Riga FC/Celtic
16:00
Hapoel Beer Sheva/Motherwell
? - ?
Viktoria Plzen/SoenderjyskE
16:00
KF Shkendija/Tottenham Hotspur
? - ?
FC Rostov/Maccabi Haifa
16:00
Legia Warszawa/Drita
Qarabag FK
16:00
Malmoe FF/NK Lokomotiva
? - ?
Granada/Lokomotivi Tbilisi
16:00
Rosenborg/Alanyaspor
? - ?
Mura/PSV Eindhoven
16:00
Sporting CP/Aberdeen
? - ?
LASK/DAC 1904 Dunajska Streda
16:00
Sporting Charleroi/Partizan Beograd
? - ?
Apollon Limassol/Lech Poznan
16:00
St. Gallen/AEK Athens
? - ?
Wolfsburg/Desna
16:00
Standard Liege/Vojvodina
? - ?
Fehervar FC/Reims
16:00
Willem II/Rangers
? - ?
Galatasaray/Hajduk Split
16:00
Young Boys
KF Tirana