Soccer Livescore

LiveScore.com : Soccer Livescore

Japan Soccer Scores (powered by LiveScore)

Japan - J. League 2 - Fixtures
March 6
04:30
Albirex Niigata
V-Varen Nagasaki
05:00
Giravanz Kitakyushu
Mito Hollyhock
05:00
Jubilo Iwata
Machida Zelvia
05:00
Omiya Ardija
Ventforet Kofu
07:00
FC Ryukyu
Renofa Yamaguchi
March 7
04:00
SC Sagamihara
Thespakusatsu Gunma
05:00
Ehime FC
JEF United Chiba
05:00
Fagiano Okayama FC
Zweigen Kanazawa
05:00
Kyoto Sanga FC
Matsumoto Yamaga
05:00
Tochigi SC
Blaublitz Akita
06:00
Tokyo Verdy
Montedio Yamagata
March 13
05:00
Jubilo Iwata
Mito Hollyhock
05:00
Omiya Ardija
Kyoto Sanga FC
05:00
Renofa Yamaguchi
Albirex Niigata
05:00
V-Varen Nagasaki
Ehime FC
March 14
05:00
Fagiano Okayama FC
SC Sagamihara
05:00
JEF United Chiba
Blaublitz Akita
05:00
Machida Zelvia
Tokyo Verdy
05:00
Matsumoto Yamaga
Montedio Yamagata
05:00
Thespakusatsu Gunma
FC Ryukyu
05:00
Ventforet Kofu
Tochigi SC
05:00
Zweigen Kanazawa
Giravanz Kitakyushu
March 20
05:00
Albirex Niigata
Thespakusatsu Gunma
07:00
FC Ryukyu
V-Varen Nagasaki
07:00
Tokyo Verdy
Zweigen Kanazawa
March 21
05:00
Ehime FC
Ventforet Kofu
05:00
Giravanz Kitakyushu
Blaublitz Akita
05:00
Kyoto Sanga FC
Jubilo Iwata
05:00
Matsumoto Yamaga
JEF United Chiba
05:00
Montedio Yamagata
Tochigi SC
07:00
Mito Hollyhock
Machida Zelvia
07:00
Renofa Yamaguchi
Fagiano Okayama FC
07:00
SC Sagamihara
Omiya Ardija
March 27
05:00
Albirex Niigata
Tokyo Verdy
05:00
JEF United Chiba
FC Ryukyu
05:00
Jubilo Iwata
Renofa Yamaguchi
05:00
Omiya Ardija
V-Varen Nagasaki
05:00
Ventforet Kofu
Machida Zelvia
March 28
04:00
Blaublitz Akita
Kyoto Sanga FC
05:00
Mito Hollyhock
Matsumoto Yamaga
05:00
Montedio Yamagata
Fagiano Okayama FC
05:00
Thespakusatsu Gunma
Giravanz Kitakyushu
05:00
Tochigi SC
Ehime FC
05:00
Zweigen Kanazawa
SC Sagamihara
April 3
05:00
Giravanz Kitakyushu
Montedio Yamagata
05:00
V-Varen Nagasaki
Ventforet Kofu
08:00
FC Ryukyu
Omiya Ardija
April 4
04:00
Fagiano Okayama FC
Jubilo Iwata
04:00
SC Sagamihara
Albirex Niigata
05:00
Ehime FC
Thespakusatsu Gunma
05:00
Kyoto Sanga FC
JEF United Chiba
05:00
Machida Zelvia
Zweigen Kanazawa
05:00
Matsumoto Yamaga
Blaublitz Akita
05:00
Renofa Yamaguchi
Tochigi SC
06:00
Tokyo Verdy
Mito Hollyhock
April 10
04:00
Blaublitz Akita
Omiya Ardija
05:00
Jubilo Iwata
Matsumoto Yamaga
05:00
Thespakusatsu Gunma
V-Varen Nagasaki
05:00
Ventforet Kofu
Giravanz Kitakyushu
07:00
Tokyo Verdy
Renofa Yamaguchi
April 11
05:00
Machida Zelvia
Kyoto Sanga FC
05:00
Mito Hollyhock
FC Ryukyu
05:00
Montedio Yamagata
Albirex Niigata
05:00
Tochigi SC
SC Sagamihara
05:00
Zweigen Kanazawa
JEF United Chiba
07:00
Ehime FC
Fagiano Okayama FC
April 17
04:00
Blaublitz Akita
Montedio Yamagata
05:00
Albirex Niigata
Zweigen Kanazawa
05:00
JEF United Chiba
Tochigi SC
05:00
Kyoto Sanga FC
Giravanz Kitakyushu
05:00
Matsumoto Yamaga
Ventforet Kofu
05:00
Omiya Ardija
Ehime FC
05:00
Renofa Yamaguchi
Thespakusatsu Gunma
05:00
V-Varen Nagasaki
Machida Zelvia
07:00
Fagiano Okayama FC
Mito Hollyhock
08:00
FC Ryukyu
Tokyo Verdy
April 18
04:00
SC Sagamihara
Jubilo Iwata
April 21
10:00
Ehime FC
Matsumoto Yamaga
10:00
Giravanz Kitakyushu
Renofa Yamaguchi
10:00
Jubilo Iwata
Omiya Ardija
10:00
Machida Zelvia
FC Ryukyu
10:00
Mito Hollyhock
JEF United Chiba
10:00
Montedio Yamagata
V-Varen Nagasaki
10:00
Thespakusatsu Gunma
Fagiano Okayama FC
10:00
Tochigi SC
Albirex Niigata
10:00
Tokyo Verdy
Kyoto Sanga FC
10:00
Ventforet Kofu
SC Sagamihara
10:00
Zweigen Kanazawa
Blaublitz Akita
April 24
05:00
Ehime FC
Albirex Niigata
April 25
04:00
Blaublitz Akita
Mito Hollyhock
05:00
Fagiano Okayama FC
Giravanz Kitakyushu
05:00
JEF United Chiba
SC Sagamihara
05:00
Matsumoto Yamaga
Thespakusatsu Gunma
05:00
Montedio Yamagata
Jubilo Iwata
05:00
Omiya Ardija
Machida Zelvia
05:00
Renofa Yamaguchi
Kyoto Sanga FC
05:00
V-Varen Nagasaki
Tokyo Verdy
05:00
Zweigen Kanazawa
Tochigi SC
08:00
FC Ryukyu
Ventforet Kofu
May 1
04:00
Blaublitz Akita
Fagiano Okayama FC
05:00
Albirex Niigata
JEF United Chiba
05:00
Giravanz Kitakyushu
Matsumoto Yamaga
05:00
Jubilo Iwata
Tochigi SC
05:00
Kyoto Sanga FC
Ehime FC
05:00
Thespakusatsu Gunma
Montedio Yamagata
05:00
Ventforet Kofu
Zweigen Kanazawa
06:00
SC Sagamihara
FC Ryukyu
May 2
05:00
Mito Hollyhock
V-Varen Nagasaki
06:00
Machida Zelvia
Renofa Yamaguchi
06:00
Tokyo Verdy
Omiya Ardija
May 5
05:00
Ehime FC
Jubilo Iwata
05:00
Fagiano Okayama FC
Machida Zelvia
05:00
Montedio Yamagata
Ventforet Kofu
05:00
Omiya Ardija
Albirex Niigata
05:00
Renofa Yamaguchi
JEF United Chiba
05:00
V-Varen Nagasaki
Blaublitz Akita
05:00
Zweigen Kanazawa
Mito Hollyhock
06:00
Matsumoto Yamaga
SC Sagamihara
06:00
Tokyo Verdy
Thespakusatsu Gunma
07:00
Tochigi SC
Giravanz Kitakyushu
09:30
FC Ryukyu
Kyoto Sanga FC
May 8
09:00
Ehime FC
FC Ryukyu
May 9
04:00
Blaublitz Akita
Jubilo Iwata
04:00
SC Sagamihara
Machida Zelvia
05:00
Albirex Niigata
Matsumoto Yamaga
05:00
JEF United Chiba
Fagiano Okayama FC
05:00
Kyoto Sanga FC
Montedio Yamagata
05:00
Mito Hollyhock
Tochigi SC
05:00
Ventforet Kofu
Tokyo Verdy
05:00
Zweigen Kanazawa
Renofa Yamaguchi
06:00
Thespakusatsu Gunma
Omiya Ardija
07:00
Giravanz Kitakyushu
V-Varen Nagasaki
May 15
05:00
Jubilo Iwata
Thespakusatsu Gunma
05:00
Matsumoto Yamaga
Zweigen Kanazawa
05:00
Renofa Yamaguchi
SC Sagamihara
05:00
V-Varen Nagasaki
JEF United Chiba
05:00
Ventforet Kofu
Blaublitz Akita
09:30
FC Ryukyu
Tochigi SC
May 16
05:00
Kyoto Sanga FC
Mito Hollyhock
05:00
Montedio Yamagata
Ehime FC
05:00
Omiya Ardija
Fagiano Okayama FC
06:00
Machida Zelvia
Albirex Niigata
06:00
Tokyo Verdy
Giravanz Kitakyushu
May 19
09:30
Blaublitz Akita
Renofa Yamaguchi
May 22
10:00
FC Ryukyu
Montedio Yamagata
May 23
05:00
Albirex Niigata
Kyoto Sanga FC
05:00
Fagiano Okayama FC
V-Varen Nagasaki
05:00
Giravanz Kitakyushu
Omiya Ardija
05:00
JEF United Chiba
Machida Zelvia
05:00
Mito Hollyhock
Ventforet Kofu
05:00
Tochigi SC
Matsumoto Yamaga
05:00
Zweigen Kanazawa
Thespakusatsu Gunma
06:00
Tokyo Verdy
Jubilo Iwata
May 27
10:00
SC Sagamihara
Ehime FC
May 29
05:00
Omiya Ardija
JEF United Chiba
05:00
Thespakusatsu Gunma
Tochigi SC
05:00
V-Varen Nagasaki
Renofa Yamaguchi
07:00
Jubilo Iwata
Zweigen Kanazawa
07:00
Tokyo Verdy
Blaublitz Akita
May 30
03:00
Matsumoto Yamaga
Fagiano Okayama FC
05:00
Albirex Niigata
FC Ryukyu
05:00
Kyoto Sanga FC
Ventforet Kofu
05:00
Montedio Yamagata
SC Sagamihara
06:00
Machida Zelvia
Giravanz Kitakyushu
08:00
Ehime FC
Mito Hollyhock
June 4
10:00
Thespakusatsu Gunma
Mito Hollyhock
June 5
04:30
Renofa Yamaguchi
Ehime FC
05:00
Giravanz Kitakyushu
Jubilo Iwata
05:00
Matsumoto Yamaga
Machida Zelvia
05:00
Ventforet Kofu
Albirex Niigata
06:00
Blaublitz Akita
FC Ryukyu
06:00
SC Sagamihara
V-Varen Nagasaki
10:00
Fagiano Okayama FC
Tokyo Verdy
June 6
05:00
JEF United Chiba
Montedio Yamagata
05:00
Tochigi SC
Kyoto Sanga FC
05:00
Zweigen Kanazawa
Omiya Ardija
June 13
05:00
Albirex Niigata
Fagiano Okayama FC
05:00
JEF United Chiba
Tokyo Verdy
05:00
Kyoto Sanga FC
Thespakusatsu Gunma
05:00
Mito Hollyhock
SC Sagamihara
05:00
Montedio Yamagata
Renofa Yamaguchi
05:00
V-Varen Nagasaki
Matsumoto Yamaga
06:00
Jubilo Iwata
Ventforet Kofu
06:00
Machida Zelvia
Blaublitz Akita
09:00
Ehime FC
Zweigen Kanazawa
10:00
FC Ryukyu
Giravanz Kitakyushu
10:00
Omiya Ardija
Tochigi SC
June 19
09:00
Matsumoto Yamaga
Omiya Ardija
09:00
Tochigi SC
V-Varen Nagasaki
09:00
Ventforet Kofu
Renofa Yamaguchi
10:00
Fagiano Okayama FC
FC Ryukyu
10:00
Jubilo Iwata
JEF United Chiba
10:00
Zweigen Kanazawa
Kyoto Sanga FC
June 20
06:00
SC Sagamihara
Tokyo Verdy
09:00
Mito Hollyhock
Montedio Yamagata
10:00
Giravanz Kitakyushu
Ehime FC
10:00
Thespakusatsu Gunma
Machida Zelvia
June 21
10:00
Blaublitz Akita
Albirex Niigata
June 26
05:00
V-Varen Nagasaki
Jubilo Iwata
06:00
Blaublitz Akita
SC Sagamihara
09:00
Albirex Niigata
Mito Hollyhock
09:00
Tokyo Verdy
Tochigi SC
09:30
FC Ryukyu
Matsumoto Yamaga
09:30
Kyoto Sanga FC
Fagiano Okayama FC
10:00
Giravanz Kitakyushu
JEF United Chiba
10:00
Montedio Yamagata
Zweigen Kanazawa
June 27
09:00
Ventforet Kofu
Thespakusatsu Gunma
10:00
Machida Zelvia
Ehime FC
10:00
Renofa Yamaguchi
Omiya Ardija
July 3
09:00
JEF United Chiba
Thespakusatsu Gunma
09:00
Matsumoto Yamaga
Tokyo Verdy
09:00
Mito Hollyhock
Renofa Yamaguchi
09:00
SC Sagamihara
Giravanz Kitakyushu
09:00
Tochigi SC
Machida Zelvia
09:30
Kyoto Sanga FC
V-Varen Nagasaki
10:00
Fagiano Okayama FC
Ventforet Kofu
10:00
Jubilo Iwata
Albirex Niigata
10:00
Omiya Ardija
Montedio Yamagata
10:00
Zweigen Kanazawa
FC Ryukyu
July 4
10:00
Ehime FC
Blaublitz Akita
July 11
09:00
Albirex Niigata
Tochigi SC
09:00
Blaublitz Akita
JEF United Chiba
09:00
Montedio Yamagata
Matsumoto Yamaga
09:00
V-Varen Nagasaki
Omiya Ardija
09:00
Ventforet Kofu
Ehime FC
09:30
FC Ryukyu
SC Sagamihara
10:00
Giravanz Kitakyushu
Kyoto Sanga FC
10:00
Machida Zelvia
Mito Hollyhock
10:00
Renofa Yamaguchi
Jubilo Iwata
10:00
Thespakusatsu Gunma
Tokyo Verdy
10:00
Zweigen Kanazawa
Fagiano Okayama FC
July 17
09:00
JEF United Chiba
Zweigen Kanazawa
09:00
Matsumoto Yamaga
Mito Hollyhock
09:00
Tochigi SC
Ventforet Kofu
09:30
Kyoto Sanga FC
Albirex Niigata
10:00
Jubilo Iwata
Montedio Yamagata
10:00
Renofa Yamaguchi
Blaublitz Akita
10:00
V-Varen Nagasaki
Giravanz Kitakyushu
July 18
09:00
Fagiano Okayama FC
Thespakusatsu Gunma
10:00
Ehime FC
Tokyo Verdy
10:00
Machida Zelvia
SC Sagamihara
10:00
Omiya Ardija
FC Ryukyu
August 9
08:00
SC Sagamihara
Tochigi SC
09:00
Albirex Niigata
Omiya Ardija
09:00
Ventforet Kofu
Jubilo Iwata
09:30
Blaublitz Akita
Matsumoto Yamaga
09:30
Kyoto Sanga FC
Machida Zelvia
10:00
Fagiano Okayama FC
Renofa Yamaguchi
10:00
Giravanz Kitakyushu
FC Ryukyu
10:00
Mito Hollyhock
Tokyo Verdy
10:00
Montedio Yamagata
JEF United Chiba
10:00
Thespakusatsu Gunma
Ehime FC
10:00
Zweigen Kanazawa
V-Varen Nagasaki
August 14
09:00
JEF United Chiba
Albirex Niigata
09:00
Matsumoto Yamaga
Kyoto Sanga FC
09:00
SC Sagamihara
Ventforet Kofu
09:00
Tochigi SC
Thespakusatsu Gunma
09:30
FC Ryukyu
Mito Hollyhock
10:00
Jubilo Iwata
Tokyo Verdy
10:00
Machida Zelvia
Fagiano Okayama FC
10:00
Omiya Ardija
Blaublitz Akita
10:00
Renofa Yamaguchi
Zweigen Kanazawa
10:00
V-Varen Nagasaki
Montedio Yamagata
August 15
10:00
Ehime FC
Giravanz Kitakyushu
August 21
09:00
Tochigi SC
Tokyo Verdy
09:00
Ventforet Kofu
JEF United Chiba
10:00
Fagiano Okayama FC
Omiya Ardija
10:00
Zweigen Kanazawa
Jubilo Iwata
August 22
09:00
Albirex Niigata
SC Sagamihara
09:00
Matsumoto Yamaga
Ehime FC
09:30
Blaublitz Akita
V-Varen Nagasaki
10:00
Giravanz Kitakyushu
Machida Zelvia
10:00
Mito Hollyhock
Kyoto Sanga FC
10:00
Montedio Yamagata
FC Ryukyu
10:00
Thespakusatsu Gunma
Renofa Yamaguchi
August 28
09:00
JEF United Chiba
V-Varen Nagasaki
09:30
FC Ryukyu
Blaublitz Akita
09:30
Kyoto Sanga FC
Tokyo Verdy
10:00
Giravanz Kitakyushu
Fagiano Okayama FC
10:00
Jubilo Iwata
SC Sagamihara
10:00
Mito Hollyhock
Albirex Niigata
10:00
Renofa Yamaguchi
Montedio Yamagata
August 29
10:00
Ehime FC
Tochigi SC
10:00
Machida Zelvia
Ventforet Kofu
10:00
Omiya Ardija
Matsumoto Yamaga
10:30
Thespakusatsu Gunma
Zweigen Kanazawa
September 4
10:00
Albirex Niigata
Giravanz Kitakyushu
10:00
Blaublitz Akita
Thespakusatsu Gunma
10:00
Matsumoto Yamaga
Jubilo Iwata
10:00
Montedio Yamagata
Mito Hollyhock
10:00
SC Sagamihara
JEF United Chiba
10:00
V-Varen Nagasaki
FC Ryukyu
10:00
Ventforet Kofu
Kyoto Sanga FC
10:00
Zweigen Kanazawa
Machida Zelvia
September 5
10:00
Fagiano Okayama FC
Ehime FC
10:00
Omiya Ardija
Tokyo Verdy
10:00
Tochigi SC
Renofa Yamaguchi
September 11
10:00
Albirex Niigata
Montedio Yamagata
10:00
Fagiano Okayama FC
Tochigi SC
10:00
Giravanz Kitakyushu
Zweigen Kanazawa
10:00
JEF United Chiba
Jubilo Iwata
10:00
Kyoto Sanga FC
FC Ryukyu
10:00
Mito Hollyhock
Blaublitz Akita
10:00
Renofa Yamaguchi
Machida Zelvia
10:00
Tokyo Verdy
Matsumoto Yamaga
10:00
V-Varen Nagasaki
SC Sagamihara
September 12
10:00
Ehime FC
Omiya Ardija
10:00
Thespakusatsu Gunma
Ventforet Kofu
September 18
10:00
FC Ryukyu
Thespakusatsu Gunma
10:00
JEF United Chiba
Ehime FC
10:00
Jubilo Iwata
Fagiano Okayama FC
10:00
Machida Zelvia
V-Varen Nagasaki
10:00
Montedio Yamagata
Kyoto Sanga FC
10:00
Tochigi SC
Mito Hollyhock
10:00
Ventforet Kofu
Omiya Ardija
September 19
10:00
Blaublitz Akita
Giravanz Kitakyushu
10:00
SC Sagamihara
Renofa Yamaguchi
10:00
Tokyo Verdy
Albirex Niigata
10:00
Zweigen Kanazawa
Matsumoto Yamaga
September 25
10:00
Albirex Niigata
Ventforet Kofu
10:00
Ehime FC
Montedio Yamagata
10:00
Jubilo Iwata
FC Ryukyu
10:00
Kyoto Sanga FC
Tochigi SC
10:00
Omiya Ardija
SC Sagamihara
10:00
Renofa Yamaguchi
V-Varen Nagasaki
10:00
Thespakusatsu Gunma
JEF United Chiba
September 26
10:00
Fagiano Okayama FC
Blaublitz Akita
10:00
Matsumoto Yamaga
Giravanz Kitakyushu
10:00
Mito Hollyhock
Zweigen Kanazawa
10:00
Tokyo Verdy
Machida Zelvia
October 2
10:00
Blaublitz Akita
Ehime FC
10:00
FC Ryukyu
Fagiano Okayama FC
10:00
V-Varen Nagasaki
Kyoto Sanga FC
10:00
Ventforet Kofu
Montedio Yamagata
October 3
10:00
Giravanz Kitakyushu
Thespakusatsu Gunma
10:00
JEF United Chiba
Matsumoto Yamaga
10:00
Machida Zelvia
Jubilo Iwata
10:00
Renofa Yamaguchi
Tokyo Verdy
10:00
SC Sagamihara
Mito Hollyhock
10:00
Tochigi SC
Omiya Ardija
10:00
Zweigen Kanazawa
Albirex Niigata
October 9
10:00
Albirex Niigata
Renofa Yamaguchi
10:00
Jubilo Iwata
Giravanz Kitakyushu
10:00
Omiya Ardija
Zweigen Kanazawa
10:00
Tokyo Verdy
Fagiano Okayama FC
10:00
Ventforet Kofu
FC Ryukyu
October 10
10:00
Ehime FC
V-Varen Nagasaki
10:00
Kyoto Sanga FC
SC Sagamihara
10:00
Machida Zelvia
JEF United Chiba
10:00
Matsumoto Yamaga
Tochigi SC
10:00
Mito Hollyhock
Thespakusatsu Gunma
10:00
Montedio Yamagata
Blaublitz Akita
October 16
10:00
Blaublitz Akita
Machida Zelvia
10:00
FC Ryukyu
Ehime FC
10:00
Giravanz Kitakyushu
Tokyo Verdy
10:00
SC Sagamihara
Montedio Yamagata
10:00
V-Varen Nagasaki
Albirex Niigata
October 17
10:00
Fagiano Okayama FC
Matsumoto Yamaga
10:00
JEF United Chiba
Omiya Ardija
10:00
Renofa Yamaguchi
Mito Hollyhock
10:00
Thespakusatsu Gunma
Kyoto Sanga FC
10:00
Tochigi SC
Jubilo Iwata
10:00
Zweigen Kanazawa
Ventforet Kofu
October 23
10:00
Albirex Niigata
Blaublitz Akita
10:00
Jubilo Iwata
Ehime FC
10:00
Montedio Yamagata
Thespakusatsu Gunma
10:00
Omiya Ardija
Giravanz Kitakyushu
10:00
Ventforet Kofu
V-Varen Nagasaki
October 24
10:00
Kyoto Sanga FC
Renofa Yamaguchi
10:00
Machida Zelvia
Tochigi SC
10:00
Matsumoto Yamaga
FC Ryukyu
10:00
Mito Hollyhock
Fagiano Okayama FC
10:00
SC Sagamihara
Zweigen Kanazawa
10:00
Tokyo Verdy
JEF United Chiba
October 30
10:00
Blaublitz Akita
Zweigen Kanazawa
10:00
Ehime FC
Kyoto Sanga FC
10:00
FC Ryukyu
Machida Zelvia
10:00
Giravanz Kitakyushu
SC Sagamihara
10:00
JEF United Chiba
Renofa Yamaguchi
10:00
Omiya Ardija
Jubilo Iwata
10:00
Thespakusatsu Gunma
Matsumoto Yamaga
10:00
Tokyo Verdy
Ventforet Kofu
10:00
V-Varen Nagasaki
Mito Hollyhock
October 31
11:00
Fagiano Okayama FC
Albirex Niigata
11:00
Tochigi SC
Montedio Yamagata
November 3
11:00
Albirex Niigata
Jubilo Iwata
11:00
Kyoto Sanga FC
Omiya Ardija
11:00
Machida Zelvia
Matsumoto Yamaga
11:00
Mito Hollyhock
Giravanz Kitakyushu
11:00
Montedio Yamagata
Tokyo Verdy
11:00
Renofa Yamaguchi
FC Ryukyu
11:00
SC Sagamihara
Blaublitz Akita
11:00
Tochigi SC
JEF United Chiba
11:00
V-Varen Nagasaki
Thespakusatsu Gunma
11:00
Ventforet Kofu
Fagiano Okayama FC
11:00
Zweigen Kanazawa
Ehime FC
November 7
11:00
Blaublitz Akita
Tochigi SC
11:00
Ehime FC
Machida Zelvia
11:00
FC Ryukyu
Zweigen Kanazawa
11:00
Fagiano Okayama FC
Montedio Yamagata
11:00
Giravanz Kitakyushu
Ventforet Kofu
11:00
JEF United Chiba
Mito Hollyhock
11:00
Jubilo Iwata
Kyoto Sanga FC
11:00
Matsumoto Yamaga
Albirex Niigata
11:00
Omiya Ardija
Renofa Yamaguchi
11:00
Thespakusatsu Gunma
SC Sagamihara
11:00
Tokyo Verdy
V-Varen Nagasaki
November 13
11:00
Albirex Niigata
Ehime FC
11:00
FC Ryukyu
JEF United Chiba
11:00
Renofa Yamaguchi
Giravanz Kitakyushu
11:00
V-Varen Nagasaki
Tochigi SC
November 14
11:00
Kyoto Sanga FC
Blaublitz Akita
11:00
Machida Zelvia
Thespakusatsu Gunma
11:00
Mito Hollyhock
Jubilo Iwata
11:00
Montedio Yamagata
Omiya Ardija
11:00
SC Sagamihara
Fagiano Okayama FC
11:00
Ventforet Kofu
Matsumoto Yamaga
11:00
Zweigen Kanazawa
Tokyo Verdy
November 20
11:00
Fagiano Okayama FC
Kyoto Sanga FC
11:00
Jubilo Iwata
V-Varen Nagasaki
November 21
11:00
Blaublitz Akita
Ventforet Kofu
11:00
Ehime FC
SC Sagamihara
11:00
JEF United Chiba
Giravanz Kitakyushu
11:00
Matsumoto Yamaga
Renofa Yamaguchi
11:00
Montedio Yamagata
Machida Zelvia
11:00
Omiya Ardija
Mito Hollyhock
11:00
Thespakusatsu Gunma
Albirex Niigata
11:00
Tochigi SC
Zweigen Kanazawa
11:00
Tokyo Verdy
FC Ryukyu
November 28
11:00
Blaublitz Akita
Tokyo Verdy
11:00
FC Ryukyu
Albirex Niigata
11:00
Giravanz Kitakyushu
Tochigi SC
11:00
JEF United Chiba
Kyoto Sanga FC
11:00
Machida Zelvia
Omiya Ardija
11:00
Mito Hollyhock
Ehime FC
11:00
Renofa Yamaguchi
Ventforet Kofu
11:00
SC Sagamihara
Matsumoto Yamaga
11:00
Thespakusatsu Gunma
Jubilo Iwata
11:00
V-Varen Nagasaki
Fagiano Okayama FC
11:00
Zweigen Kanazawa
Montedio Yamagata
December 5
11:00
Albirex Niigata
Machida Zelvia
11:00
Ehime FC
Renofa Yamaguchi
11:00
Fagiano Okayama FC
JEF United Chiba
11:00
Jubilo Iwata
Blaublitz Akita
11:00
Kyoto Sanga FC
Zweigen Kanazawa
11:00
Matsumoto Yamaga
V-Varen Nagasaki
11:00
Montedio Yamagata
Giravanz Kitakyushu
11:00
Omiya Ardija
Thespakusatsu Gunma
11:00
Tochigi SC
FC Ryukyu
11:00
Tokyo Verdy
SC Sagamihara
11:00
Ventforet Kofu
Mito Hollyhock