Soccer Livescore

LiveScore.com : Soccer Livescore

Russia Soccer Scores (powered by LiveScore)

Russia - 1st Division - Fixtures
September 19
FT
SKA-Khabarovsk
Baltika
10:00
Tom Tomsk
FC Volgar
12:00
Chertanovo Moscow
Fakel
Postp.
FC Yenisey Krasnoyarsk
? - ?
Torpedo Moscow
12:00
Spartak Moscow II
Veles Moscow
13:00
FC Orenburg
Akron Tolyatti
13:00
Nizhny Novgorod
Shinnik Yaroslavl
14:00
Dinamo Briansk
Tekstilshchik
14:30
Irtysh
Krylya Sovetov Samara
15:00
Chayka
FC Krasnodar II
15:00
Neftekhimik
FC Alania Vladikavkaz
September 23
12:00
Akron Tolyatti
FC Yenisey Krasnoyarsk
12:00
FC Alania Vladikavkaz
Spartak Moscow II
12:30
FC Krasnodar II
FC Orenburg
14:30
FC Volgar
Irtysh
15:00
Krylya Sovetov Samara
Dinamo Briansk
15:00
Neftekhimik
Tekstilshchik
15:30
Shinnik Yaroslavl
Chertanovo Moscow
16:00
Fakel
Tom Tomsk
16:00
Veles Moscow
SKA-Khabarovsk
16:30
Torpedo Moscow
Nizhny Novgorod
17:00
Baltika
Chayka
September 27
12:00
Chertanovo Moscow
Torpedo Moscow
12:00
Dinamo Briansk
FC Volgar
12:00
FC Alania Vladikavkaz
Tekstilshchik
12:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
FC Krasnodar II
12:00
Irtysh
Fakel
12:00
Nizhny Novgorod
Akron Tolyatti
12:00
Spartak Moscow II
SKA-Khabarovsk
12:00
Tom Tomsk
Shinnik Yaroslavl
13:00
FC Orenburg
Baltika
15:00
Chayka
Veles Moscow
15:00
Neftekhimik
Krylya Sovetov Samara
October 4
12:00
Akron Tolyatti
Chertanovo Moscow
12:00
Baltika
FC Yenisey Krasnoyarsk
12:00
FC Krasnodar II
Nizhny Novgorod
12:00
FC Volgar
Neftekhimik
12:00
Fakel
Dinamo Briansk
12:00
Krylya Sovetov Samara
FC Alania Vladikavkaz
12:00
SKA-Khabarovsk
Chayka
12:00
Shinnik Yaroslavl
Irtysh
12:00
Tekstilshchik
Spartak Moscow II
12:00
Veles Moscow
FC Orenburg
14:00
Torpedo Moscow
Tom Tomsk
October 9
12:00
Chertanovo Moscow
FC Krasnodar II
12:00
Dinamo Briansk
Shinnik Yaroslavl
12:00
FC Alania Vladikavkaz
FC Volgar
12:00
FC Orenburg
SKA-Khabarovsk
12:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
Veles Moscow
12:00
Irtysh
Torpedo Moscow
12:00
Neftekhimik
Fakel
12:00
Nizhny Novgorod
Baltika
12:00
Spartak Moscow II
Chayka
12:00
Tekstilshchik
Krylya Sovetov Samara
12:00
Tom Tomsk
Akron Tolyatti
October 13
12:00
Akron Tolyatti
Irtysh
12:00
Baltika
Chertanovo Moscow
12:00
Chayka
FC Orenburg
12:00
FC Krasnodar II
Tom Tomsk
12:00
FC Volgar
Tekstilshchik
12:00
Fakel
FC Alania Vladikavkaz
12:00
Krylya Sovetov Samara
Spartak Moscow II
12:00
SKA-Khabarovsk
FC Yenisey Krasnoyarsk
12:00
Shinnik Yaroslavl
Neftekhimik
12:00
Torpedo Moscow
Dinamo Briansk
12:00
Veles Moscow
Nizhny Novgorod
October 17
12:00
Dinamo Briansk
Akron Tolyatti
12:00
FC Alania Vladikavkaz
Shinnik Yaroslavl
12:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
Chayka
12:00
Irtysh
FC Krasnodar II
12:00
Krylya Sovetov Samara
FC Volgar
12:00
Nizhny Novgorod
SKA-Khabarovsk
12:00
Spartak Moscow II
FC Orenburg
12:00
Tekstilshchik
Fakel
12:00
Tom Tomsk
Baltika
12:00
Torpedo Moscow
Neftekhimik
12:00
Veles Moscow
Chertanovo Moscow