Soccer Livescore

LiveScore.com : Soccer Livescore

Russia Soccer Scores (powered by LiveScore)

Russia - 1st Division - Fixtures
February 27
13:00
Baltika
FC Krasnodar II
13:00
Chayka
Shinnik Yaroslavl
13:00
FC Alania Vladikavkaz
Tom Tomsk
13:00
FC Orenburg
Fakel
13:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
FC Volgar
13:00
Irtysh
Neftekhimik
13:00
Nizhny Novgorod
Krylya Sovetov Samara
13:00
Spartak Moscow II
Dinamo Briansk
13:00
Tekstilshchik
Chertanovo Moscow
13:00
Torpedo Moscow
SKA-Khabarovsk
13:00
Veles Moscow
Akron Tolyatti
March 6
13:00
Akron Tolyatti
SKA-Khabarovsk
13:00
Baltika
Spartak Moscow II
13:00
FC Alania Vladikavkaz
Irtysh
13:00
FC Krasnodar II
Veles Moscow
13:00
FC Volgar
Nizhny Novgorod
13:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
Fakel
13:00
Krylya Sovetov Samara
Chertanovo Moscow
13:00
Neftekhimik
Dinamo Briansk
13:00
Shinnik Yaroslavl
FC Orenburg
13:00
Tekstilshchik
Tom Tomsk
13:00
Torpedo Moscow
Chayka
March 10
13:00
Chayka
Akron Tolyatti
13:00
Chertanovo Moscow
FC Volgar
13:00
Dinamo Briansk
FC Alania Vladikavkaz
13:00
FC Orenburg
Torpedo Moscow
13:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
Shinnik Yaroslavl
13:00
Irtysh
Tekstilshchik
13:00
Nizhny Novgorod
Fakel
13:00
SKA-Khabarovsk
FC Krasnodar II
13:00
Spartak Moscow II
Neftekhimik
13:00
Tom Tomsk
Krylya Sovetov Samara
13:00
Veles Moscow
Baltika
March 14
13:00
Akron Tolyatti
FC Orenburg
13:00
Baltika
SKA-Khabarovsk
13:00
FC Alania Vladikavkaz
Neftekhimik
13:00
FC Krasnodar II
Chayka
13:00
FC Volgar
Tom Tomsk
13:00
Fakel
Chertanovo Moscow
13:00
Krylya Sovetov Samara
Irtysh
13:00
Shinnik Yaroslavl
Nizhny Novgorod
13:00
Tekstilshchik
Dinamo Briansk
13:00
Torpedo Moscow
FC Yenisey Krasnoyarsk
13:00
Veles Moscow
Spartak Moscow II
March 20
13:00
Chayka
Baltika
13:00
Chertanovo Moscow
Shinnik Yaroslavl
13:00
Dinamo Briansk
Krylya Sovetov Samara
13:00
FC Orenburg
FC Krasnodar II
13:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
Akron Tolyatti
13:00
Irtysh
FC Volgar
13:00
Nizhny Novgorod
Torpedo Moscow
13:00
SKA-Khabarovsk
Veles Moscow
13:00
Spartak Moscow II
FC Alania Vladikavkaz
13:00
Tekstilshchik
Neftekhimik
13:00
Tom Tomsk
Fakel
March 24
13:00
Akron Tolyatti
Nizhny Novgorod
13:00
Baltika
FC Orenburg
13:00
FC Krasnodar II
FC Yenisey Krasnoyarsk
13:00
FC Volgar
Dinamo Briansk
13:00
Fakel
Irtysh
13:00
Krylya Sovetov Samara
Neftekhimik
13:00
SKA-Khabarovsk
Spartak Moscow II
13:00
Shinnik Yaroslavl
Tom Tomsk
13:00
Tekstilshchik
FC Alania Vladikavkaz
13:00
Torpedo Moscow
Chertanovo Moscow
13:00
Veles Moscow
Chayka
March 28
12:00
Chayka
SKA-Khabarovsk
12:00
Chertanovo Moscow
Akron Tolyatti
12:00
Dinamo Briansk
Fakel
12:00
FC Alania Vladikavkaz
Krylya Sovetov Samara
12:00
FC Orenburg
Veles Moscow
12:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
Baltika
12:00
Irtysh
Shinnik Yaroslavl
12:00
Neftekhimik
FC Volgar
12:00
Nizhny Novgorod
FC Krasnodar II
12:00
Spartak Moscow II
Tekstilshchik
12:00
Tom Tomsk
Torpedo Moscow
April 3
12:00
Akron Tolyatti
Tom Tomsk
12:00
Baltika
Nizhny Novgorod
12:00
Chayka
Spartak Moscow II
12:00
FC Krasnodar II
Chertanovo Moscow
12:00
FC Volgar
FC Alania Vladikavkaz
12:00
Fakel
Neftekhimik
12:00
Krylya Sovetov Samara
Tekstilshchik
12:00
SKA-Khabarovsk
FC Orenburg
12:00
Shinnik Yaroslavl
Dinamo Briansk
12:00
Torpedo Moscow
Irtysh
12:00
Veles Moscow
FC Yenisey Krasnoyarsk
April 7
12:00
Akron Tolyatti
Irtysh
12:00
Chertanovo Moscow
Baltika
12:00
Dinamo Briansk
Torpedo Moscow
12:00
FC Alania Vladikavkaz
Fakel
12:00
FC Orenburg
Chayka
12:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
SKA-Khabarovsk
12:00
Neftekhimik
Shinnik Yaroslavl
12:00
Nizhny Novgorod
Veles Moscow
12:00
Spartak Moscow II
Krylya Sovetov Samara
12:00
Tekstilshchik
FC Volgar
12:00
Tom Tomsk
FC Krasnodar II
April 11
12:00
Akron Tolyatti
Dinamo Briansk
12:00
Baltika
Tom Tomsk
12:00
Chayka
FC Yenisey Krasnoyarsk
12:00
Chertanovo Moscow
Veles Moscow
12:00
FC Krasnodar II
Irtysh
12:00
FC Orenburg
Spartak Moscow II
12:00
FC Volgar
Krylya Sovetov Samara
12:00
Fakel
Tekstilshchik
12:00
Neftekhimik
Torpedo Moscow
12:00
SKA-Khabarovsk
Nizhny Novgorod
12:00
Shinnik Yaroslavl
FC Alania Vladikavkaz
April 17
12:00
Chertanovo Moscow
SKA-Khabarovsk
12:00
Dinamo Briansk
FC Krasnodar II
12:00
FC Alania Vladikavkaz
Torpedo Moscow
12:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
FC Orenburg
12:00
Irtysh
Baltika
12:00
Krylya Sovetov Samara
Fakel
12:00
Neftekhimik
Akron Tolyatti
12:00
Nizhny Novgorod
Chayka
12:00
Spartak Moscow II
FC Volgar
12:00
Tekstilshchik
Shinnik Yaroslavl
12:00
Tom Tomsk
Veles Moscow
April 24
12:00
Akron Tolyatti
FC Alania Vladikavkaz
12:00
Baltika
Dinamo Briansk
12:00
Chayka
Chertanovo Moscow
12:00
FC Krasnodar II
Neftekhimik
12:00
FC Orenburg
Nizhny Novgorod
12:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
Spartak Moscow II
12:00
Fakel
FC Volgar
12:00
SKA-Khabarovsk
Tom Tomsk
12:00
Shinnik Yaroslavl
Krylya Sovetov Samara
12:00
Torpedo Moscow
Tekstilshchik
12:00
Veles Moscow
Irtysh
April 28
12:00
Chertanovo Moscow
FC Orenburg
12:00
Dinamo Briansk
Veles Moscow
12:00
FC Alania Vladikavkaz
FC Krasnodar II
12:00
FC Volgar
Shinnik Yaroslavl
12:00
Irtysh
SKA-Khabarovsk
12:00
Krylya Sovetov Samara
Torpedo Moscow
12:00
Neftekhimik
Baltika
12:00
Nizhny Novgorod
FC Yenisey Krasnoyarsk
12:00
Spartak Moscow II
Fakel
12:00
Tekstilshchik
Akron Tolyatti
12:00
Tom Tomsk
Chayka
May 2
12:00
Akron Tolyatti
Krylya Sovetov Samara
12:00
Baltika
FC Alania Vladikavkaz
12:00
Chayka
Irtysh
12:00
FC Krasnodar II
Tekstilshchik
12:00
FC Orenburg
Tom Tomsk
12:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
Chertanovo Moscow
12:00
Neftekhimik
Veles Moscow
12:00
Nizhny Novgorod
Spartak Moscow II
12:00
SKA-Khabarovsk
Dinamo Briansk
12:00
Shinnik Yaroslavl
Fakel
12:00
Torpedo Moscow
FC Volgar
May 8
12:00
Baltika
Tekstilshchik
12:00
Chertanovo Moscow
Nizhny Novgorod
12:00
Dinamo Briansk
Chayka
12:00
FC Alania Vladikavkaz
Veles Moscow
12:00
FC Volgar
Akron Tolyatti
12:00
Fakel
Torpedo Moscow
12:00
Irtysh
FC Orenburg
12:00
Krylya Sovetov Samara
FC Krasnodar II
12:00
Neftekhimik
SKA-Khabarovsk
12:00
Spartak Moscow II
Shinnik Yaroslavl
12:00
Tom Tomsk
FC Yenisey Krasnoyarsk
May 15
12:00
Akron Tolyatti
Fakel
12:00
Baltika
Krylya Sovetov Samara
12:00
Chayka
Neftekhimik
12:00
FC Krasnodar II
FC Volgar
12:00
FC Orenburg
Dinamo Briansk
12:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
Irtysh
12:00
SKA-Khabarovsk
FC Alania Vladikavkaz
12:00
Spartak Moscow II
Chertanovo Moscow
12:00
Tom Tomsk
Nizhny Novgorod
12:00
Torpedo Moscow
Shinnik Yaroslavl
12:00
Veles Moscow
Tekstilshchik