Soccer Livescore

LiveScore.com : Soccer Livescore

Russia Soccer Scores (powered by LiveScore)

Russia - PFL: Group 1 - Fixtures
March 6
13:00
Anzhi Makhachkala
? - ?
Forte Taganrog
13:00
Biolog Novokubansk
? - ?
Legion Dinamo
March 7
13:00
Chernomorets Novorossiysk
? - ?
SKA Rostov
13:00
Dinamo Stavropol
? - ?
Mashuk-KMV
13:00
FK Makhachkala
? - ?
Tuapse
13:00
Kuban Krasnodar
? - ?
Inter Cherkessk
13:00
Spartak Nalchik
? - ?
Druzhba
13:00
Yessentuki
? - ?
Krasnodar 3
March 13
13:00
Druzhba
? - ?
Dinamo Stavropol
13:00
Forte Taganrog
? - ?
FK Makhachkala
13:00
Krasnodar 3
? - ?
Chernomorets Novorossiysk
13:00
Kuban Kholding
? - ?
Biolog Novokubansk
13:00
Legion Dinamo
? - ?
Spartak Nalchik
13:00
Mashuk-KMV
? - ?
Kuban Krasnodar
13:00
SKA Rostov
? - ?
Anzhi Makhachkala
13:00
Tuapse
? - ?
Inter Cherkessk
March 19
13:00
FK Makhachkala
? - ?
Druzhba
March 20
13:00
Anzhi Makhachkala
? - ?
Legion Dinamo
13:00
Biolog Novokubansk
? - ?
Yessentuki
13:00
Chernomorets Novorossiysk
? - ?
Kuban Kholding
13:00
Dinamo Stavropol
? - ?
SKA Rostov
13:00
Inter Cherkessk
? - ?
Mashuk-KMV
13:00
Kuban Krasnodar
? - ?
Forte Taganrog
13:00
Spartak Nalchik
? - ?
Krasnodar 3
March 24
13:00
Druzhba
? - ?
Kuban Krasnodar
13:00
Forte Taganrog
? - ?
Inter Cherkessk
13:00
Krasnodar 3
? - ?
Anzhi Makhachkala
13:00
Kuban Kholding
? - ?
Spartak Nalchik
13:00
Legion Dinamo
? - ?
Dinamo Stavropol
13:00
Mashuk-KMV
? - ?
Tuapse
13:00
SKA Rostov
? - ?
FK Makhachkala
13:00
Yessentuki
? - ?
Chernomorets Novorossiysk
March 28
12:00
Chernomorets Novorossiysk
? - ?
Biolog Novokubansk
12:00
Dinamo Stavropol
? - ?
Krasnodar 3
12:00
FK Makhachkala
? - ?
Legion Dinamo
12:00
Inter Cherkessk
? - ?
Druzhba
12:00
Kuban Krasnodar
? - ?
SKA Rostov
12:00
Spartak Nalchik
? - ?
Yessentuki
12:00
Tuapse
? - ?
Forte Taganrog
March 29
12:00
Anzhi Makhachkala
? - ?
Kuban Kholding
April 3
12:00
Biolog Novokubansk
? - ?
Spartak Nalchik
April 4
12:00
Druzhba
? - ?
Tuapse
12:00
Forte Taganrog
? - ?
Mashuk-KMV
12:00
Krasnodar 3
? - ?
FK Makhachkala
12:00
Kuban Kholding
? - ?
Dinamo Stavropol
12:00
Legion Dinamo
? - ?
Kuban Krasnodar
12:00
SKA Rostov
? - ?
Inter Cherkessk
12:00
Yessentuki
? - ?
Anzhi Makhachkala
April 9
12:00
Anzhi Makhachkala
? - ?
Biolog Novokubansk
April 10
12:00
Dinamo Stavropol
? - ?
Yessentuki
12:00
FK Makhachkala
? - ?
Kuban Kholding
12:00
Inter Cherkessk
? - ?
Legion Dinamo
12:00
Kuban Krasnodar
? - ?
Krasnodar 3
12:00
Mashuk-KMV
? - ?
Druzhba
12:00
SKA Rostov
? - ?
Tuapse
12:00
Spartak Nalchik
? - ?
Chernomorets Novorossiysk
April 15
12:00
Biolog Novokubansk
? - ?
Dinamo Stavropol
12:00
Chernomorets Novorossiysk
? - ?
Anzhi Makhachkala
12:00
Druzhba
? - ?
Forte Taganrog
12:00
Krasnodar 3
? - ?
Inter Cherkessk
12:00
Kuban Kholding
? - ?
Kuban Krasnodar
12:00
Legion Dinamo
? - ?
Tuapse
12:00
SKA Rostov
? - ?
Mashuk-KMV
12:00
Yessentuki
? - ?
FK Makhachkala
April 20
12:00
Anzhi Makhachkala
? - ?
Spartak Nalchik
April 21
12:00
Dinamo Stavropol
? - ?
Chernomorets Novorossiysk
12:00
FK Makhachkala
? - ?
Biolog Novokubansk
12:00
Forte Taganrog
? - ?
SKA Rostov
12:00
Inter Cherkessk
? - ?
Kuban Kholding
12:00
Kuban Krasnodar
? - ?
Yessentuki
12:00
Mashuk-KMV
? - ?
Legion Dinamo
12:00
Tuapse
? - ?
Krasnodar 3
April 27
12:00
Biolog Novokubansk
? - ?
Kuban Krasnodar
12:00
Chernomorets Novorossiysk
? - ?
FK Makhachkala
12:00
Krasnodar 3
? - ?
Mashuk-KMV
12:00
Kuban Kholding
? - ?
Tuapse
12:00
Legion Dinamo
? - ?
Forte Taganrog
12:00
SKA Rostov
? - ?
Druzhba
12:00
Spartak Nalchik
? - ?
Dinamo Stavropol
12:00
Yessentuki
? - ?
Inter Cherkessk
May 4
12:00
Dinamo Stavropol
? - ?
Anzhi Makhachkala
12:00
Druzhba
? - ?
Legion Dinamo
12:00
FK Makhachkala
? - ?
Spartak Nalchik
12:00
Forte Taganrog
? - ?
Krasnodar 3
12:00
Inter Cherkessk
? - ?
Biolog Novokubansk
12:00
Kuban Krasnodar
? - ?
Chernomorets Novorossiysk
12:00
Mashuk-KMV
? - ?
Kuban Kholding
12:00
Tuapse
? - ?
Yessentuki
May 10
12:00
Biolog Novokubansk
? - ?
Tuapse
12:00
Chernomorets Novorossiysk
? - ?
Inter Cherkessk
12:00
Krasnodar 3
? - ?
Druzhba
12:00
Kuban Kholding
? - ?
Forte Taganrog
12:00
Legion Dinamo
? - ?
SKA Rostov
12:00
Spartak Nalchik
? - ?
Kuban Krasnodar
12:00
Yessentuki
? - ?
Mashuk-KMV
May 11
12:00
Anzhi Makhachkala
? - ?
FK Makhachkala
May 16
12:00
Druzhba
? - ?
Kuban Kholding
12:00
FK Makhachkala
? - ?
Dinamo Stavropol
12:00
Forte Taganrog
? - ?
Yessentuki
12:00
Inter Cherkessk
? - ?
Spartak Nalchik
12:00
Kuban Krasnodar
? - ?
Anzhi Makhachkala
12:00
Mashuk-KMV
? - ?
Biolog Novokubansk
12:00
SKA Rostov
? - ?
Krasnodar 3
12:00
Tuapse
? - ?
Chernomorets Novorossiysk
May 21
12:00
Anzhi Makhachkala
? - ?
Inter Cherkessk
12:00
Biolog Novokubansk
? - ?
Forte Taganrog
12:00
Chernomorets Novorossiysk
? - ?
Mashuk-KMV
12:00
Dinamo Stavropol
? - ?
Kuban Krasnodar
12:00
Krasnodar 3
? - ?
Legion Dinamo
12:00
Kuban Kholding
? - ?
SKA Rostov
12:00
Spartak Nalchik
? - ?
Tuapse
12:00
Yessentuki
? - ?
Druzhba
May 27
12:00
Druzhba
? - ?
Biolog Novokubansk
12:00
Forte Taganrog
? - ?
Chernomorets Novorossiysk
12:00
Inter Cherkessk
? - ?
Dinamo Stavropol
12:00
Kuban Krasnodar
? - ?
FK Makhachkala
12:00
Legion Dinamo
? - ?
Kuban Kholding
12:00
Mashuk-KMV
? - ?
Spartak Nalchik
12:00
SKA Rostov
? - ?
Yessentuki
12:00
Tuapse
? - ?
Anzhi Makhachkala
June 2
12:00
Anzhi Makhachkala
? - ?
Mashuk-KMV
12:00
Chernomorets Novorossiysk
? - ?
Druzhba
12:00
Dinamo Stavropol
? - ?
Tuapse
12:00
Kuban Kholding
? - ?
Krasnodar 3
12:00
SKA Rostov
? - ?
Biolog Novokubansk
12:00
Spartak Nalchik
? - ?
Forte Taganrog
12:00
Yessentuki
? - ?
Legion Dinamo
June 3
12:00
FK Makhachkala
? - ?
Inter Cherkessk
June 9
12:00
Druzhba
? - ?
Spartak Nalchik
12:00
Forte Taganrog
? - ?
Anzhi Makhachkala
12:00
Inter Cherkessk
? - ?
Kuban Krasnodar
12:00
Krasnodar 3
? - ?
Yessentuki
12:00
Legion Dinamo
? - ?
Biolog Novokubansk
12:00
Mashuk-KMV
? - ?
Dinamo Stavropol
12:00
SKA Rostov
? - ?
Chernomorets Novorossiysk
12:00
Tuapse
? - ?
FK Makhachkala
June 15
12:00
Anzhi Makhachkala
? - ?
Druzhba
12:00
Biolog Novokubansk
? - ?
Krasnodar 3
12:00
Chernomorets Novorossiysk
? - ?
Legion Dinamo
12:00
Dinamo Stavropol
? - ?
Forte Taganrog
12:00
FK Makhachkala
? - ?
Mashuk-KMV
12:00
Kuban Krasnodar
? - ?
Tuapse
12:00
Spartak Nalchik
? - ?
SKA Rostov
12:00
Yessentuki
? - ?
Kuban Kholding