Soccer Livescore

LiveScore.com : Soccer Livescore

Russia Soccer Scores (powered by LiveScore)

Russia - PFL: Group 2 - Fixtures
April 17
06:00
FC Chita
? - ?
Zvezda Saint Petersburg
10:00
Kolomna
? - ?
Leningradets
11:00
Znamya
? - ?
Dinamo Moscow II
Canc.
Zenit Irkutsk
? - ?
Zenit St. Petersburg II
13:00
Murom
? - ?
FC Dolgoprudny
14:00
Luki-Energiya
? - ?
Torpedo Vladimir
14:00
Smolensk
? - ?
Rodina
April 18
15:00
Lokomotiv-Kazanka Moscow
? - ?
Tver FC
April 21
Canc.
FC Chita
? - ?
Zenit Irkutsk
14:00 Limited coverage
FC Chita
? - ?
Zenit Irkutsk
April 24
12:00
Kolomna
? - ?
Luki-Energiya
12:00
Rodina
? - ?
Murom
12:00
Znamya
? - ?
Smolensk
12:00
Zvezda Saint Petersburg
? - ?
Tver FC
April 25
10:00
Zenit St. Petersburg II
? - ?
FC Dolgoprudny
15:00
Lokomotiv-Kazanka Moscow
? - ?
Torpedo Vladimir
April 26
Canc.
Dinamo Moscow II
? - ?
Zenit Irkutsk
12:00
Leningradets
? - ?
FC Chita
April 29
12:00
Dinamo Moscow II
? - ?
FC Chita
12:00
FC Dolgoprudny
? - ?
Zvezda Saint Petersburg
Canc.
Leningradets
? - ?
Zenit Irkutsk
12:00
Luki-Energiya
? - ?
Znamya
12:00
Rodina
? - ?
Lokomotiv-Kazanka Moscow
12:00
Smolensk
? - ?
Kolomna
12:00
Torpedo Vladimir
? - ?
Murom
12:00
Tver FC
? - ?
Zenit St. Petersburg II
May 5
12:00
Kolomna
? - ?
Torpedo Vladimir
May 6
12:00
FC Dolgoprudny
? - ?
Leningradets
12:00
Tver FC
? - ?
Dinamo Moscow II
12:00
Zenit St. Petersburg II
? - ?
Murom
12:00
Znamya
? - ?
Rodina
12:00
Zvezda Saint Petersburg
? - ?
Lokomotiv-Kazanka Moscow
May 8
12:00
FC Chita
? - ?
Smolensk
Canc.
Zenit Irkutsk
? - ?
Luki-Energiya
May 11
12:00
FC Chita
? - ?
Luki-Energiya
12:00
FC Dolgoprudny
? - ?
Dinamo Moscow II
12:00
Kolomna
? - ?
Rodina
12:00
Leningradets
? - ?
Tver FC
12:00
Lokomotiv-Kazanka Moscow
? - ?
Zenit St. Petersburg II
12:00
Murom
? - ?
Zvezda Saint Petersburg
12:00
Torpedo Vladimir
? - ?
Znamya
Canc.
Zenit Irkutsk
? - ?
Smolensk
May 18
12:00
FC Dolgoprudny
? - ?
Smolensk
12:00
Lokomotiv-Kazanka Moscow
? - ?
Dinamo Moscow II
12:00
Murom
? - ?
Leningradets
12:00
Tver FC
? - ?
Luki-Energiya
12:00
Zenit St. Petersburg II
? - ?
Torpedo Vladimir
12:00
Zvezda Saint Petersburg
? - ?
Rodina
May 20
12:00
Kolomna
? - ?
FC Chita
Canc.
Znamya
? - ?
Zenit Irkutsk
May 23
12:00
Dinamo Moscow II
? - ?
Murom
12:00
FC Dolgoprudny
? - ?
Luki-Energiya
Canc.
Kolomna
? - ?
Zenit Irkutsk
12:00
Leningradets
? - ?
Lokomotiv-Kazanka Moscow
12:00
Rodina
? - ?
Zenit St. Petersburg II
12:00
Smolensk
? - ?
Tver FC
12:00
Torpedo Vladimir
? - ?
Zvezda Saint Petersburg
12:00
Znamya
? - ?
FC Chita
May 29
12:00
Kolomna
? - ?
FC Dolgoprudny
May 30
12:00
Dinamo Moscow II
? - ?
Zenit St. Petersburg II
12:00
Leningradets
? - ?
Zvezda Saint Petersburg
12:00
Lokomotiv-Kazanka Moscow
? - ?
Luki-Energiya
12:00
Murom
? - ?
Smolensk
12:00
Tver FC
? - ?
Znamya
June 1
12:00
FC Chita
? - ?
Rodina
Canc.
Zenit Irkutsk
? - ?
Torpedo Vladimir
June 4
12:00
FC Chita
? - ?
Torpedo Vladimir
12:00
FC Dolgoprudny
? - ?
Znamya
12:00
Luki-Energiya
? - ?
Murom
12:00
Smolensk
? - ?
Lokomotiv-Kazanka Moscow
12:00
Tver FC
? - ?
Kolomna
Canc.
Zenit Irkutsk
? - ?
Rodina
12:00
Zenit St. Petersburg II
? - ?
Leningradets
12:00
Zvezda Saint Petersburg
? - ?
Dinamo Moscow II
June 10
12:00
Dinamo Moscow II
? - ?
Rodina
12:00
Leningradets
? - ?
Torpedo Vladimir
12:00
Lokomotiv-Kazanka Moscow
? - ?
Znamya
12:00
Murom
? - ?
Kolomna
12:00
Zenit St. Petersburg II
? - ?
Luki-Energiya
12:00
Zvezda Saint Petersburg
? - ?
Smolensk
June 12
12:00
FC Chita
? - ?
Tver FC
Canc.
Zenit Irkutsk
? - ?
FC Dolgoprudny
June 15
12:00
FC Chita
? - ?
FC Dolgoprudny
12:00
Kolomna
? - ?
Lokomotiv-Kazanka Moscow
12:00
Luki-Energiya
? - ?
Zvezda Saint Petersburg
12:00
Rodina
? - ?
Leningradets
12:00
Smolensk
? - ?
Zenit St. Petersburg II
12:00
Torpedo Vladimir
? - ?
Dinamo Moscow II
Canc.
Zenit Irkutsk
? - ?
Tver FC
12:00
Znamya
? - ?
Murom