Soccer Livescore

LiveScore.com : Soccer Livescore

Russia Soccer Scores (powered by LiveScore)

Russia - PFL: Group 2 - Results
November 18, 2020
FT
Zvezda Saint Petersburg
Luki-Energiya
November 12, 2020
FT
Znamya
Kolomna
FT
Zvezda Saint Petersburg
0 - 0
Zenit St. Petersburg II
FT
Dinamo Moscow II
0 - 0
Leningradets
FT
FC Dolgoprudny
Tver FC
FT
Luki-Energiya
Smolensk
FT
Murom
Lokomotiv-Kazanka Moscow
FT
Torpedo Vladimir
Rodina
November 7, 2020
FT
Kolomna
Znamya
FT
Leningradets
Dinamo Moscow II
FT
Zenit St. Petersburg II
Zvezda Saint Petersburg
FT
Tver FC
FC Dolgoprudny
FT
Rodina
Torpedo Vladimir
FT
Smolensk
0 - 0
Luki-Energiya
FT
Lokomotiv-Kazanka Moscow
Murom
November 1, 2020
FT
Luki-Energiya
Lokomotiv-Kazanka Moscow
FT
Zenit St. Petersburg II
Dinamo Moscow II
FT
Znamya
Tver FC
FT
Zvezda Saint Petersburg
Leningradets
AAW
Rodina
3 - 0
FC Chita
FT
Smolensk
Murom
AAW
Torpedo Vladimir
3 - 0
Zenit Irkutsk
FT
FC Dolgoprudny
Kolomna
October 29, 2020
AAW
Rodina
3 - 0
Zenit Irkutsk
AAW
Torpedo Vladimir
3 - 0
FC Chita
October 25, 2020
FT
Kolomna
Tver FC
FT
Leningradets
Zenit St. Petersburg II
FT
Znamya
FC Dolgoprudny
FT
Dinamo Moscow II
Zvezda Saint Petersburg
FT
Murom
Luki-Energiya
FT
Lokomotiv-Kazanka Moscow
Smolensk
October 22, 2020
AAW
Zenit Irkutsk
3 - 0
FC Chita
October 18, 2020
FT
Luki-Energiya
Leningradets
FT
Zenit St. Petersburg II
Znamya
FT
Tver FC
Torpedo Vladimir
FT
Dinamo Moscow II
Smolensk
FT
FC Dolgoprudny
Rodina
FT
Zvezda Saint Petersburg
Kolomna
October 17, 2020
FT
FC Chita
Lokomotiv-Kazanka Moscow
October 16, 2020
FT
Zenit Irkutsk
Murom
October 14, 2020
FT
Kolomna
Zenit St. Petersburg II
October 13, 2020
FT
FC Chita
Murom
FT
Zenit Irkutsk
Lokomotiv-Kazanka Moscow
FT
Leningradets
Smolensk
FT
Rodina
Tver FC
FT
Znamya
0 - 0
Zvezda Saint Petersburg
FT
Dinamo Moscow II
Luki-Energiya
FT
Torpedo Vladimir
FC Dolgoprudny
October 9, 2020
FT
Zenit St. Petersburg II
FC Chita
FT
Znamya
Leningradets
FT
Zvezda Saint Petersburg
Zenit Irkutsk
FT
Kolomna
Dinamo Moscow II
FT
Luki-Energiya
Rodina
FT
Smolensk
Torpedo Vladimir
FT
Lokomotiv-Kazanka Moscow
FC Dolgoprudny
FT
Murom
Tver FC
October 6, 2020
FT
Zenit St. Petersburg II
Zenit Irkutsk
FT
Zvezda Saint Petersburg
FC Chita
October 4, 2020
FT
Leningradets
Kolomna
FT
Rodina
0 - 0
Smolensk
October 3, 2020
FT
Tver FC
Lokomotiv-Kazanka Moscow
FT
FC Dolgoprudny
Murom
FT
Torpedo Vladimir
Luki-Energiya
FT
Dinamo Moscow II
Znamya
September 27, 2020
FT
FC Chita
Leningradets
FT
Zenit Irkutsk
Dinamo Moscow II
FT
Luki-Energiya
Kolomna
FT
Tver FC
0 - 0
Zvezda Saint Petersburg
FT
FC Dolgoprudny
Zenit St. Petersburg II
FT
Smolensk
Znamya
FT
Torpedo Vladimir
Lokomotiv-Kazanka Moscow
September 26, 2020
FT
Murom
Rodina
September 24, 2020
FT
FC Chita
Dinamo Moscow II
FT
Zenit Irkutsk
Leningradets
September 21, 2020
FT
Kolomna
2 - 2
Smolensk
FT
Lokomotiv-Kazanka Moscow
Rodina
September 20, 2020
FT
Zenit St. Petersburg II
Tver FC
FT
Znamya
Luki-Energiya
FT
Zvezda Saint Petersburg
FC Dolgoprudny
FT
Murom
Torpedo Vladimir
September 12, 2020
FT
Leningradets
FC Dolgoprudny
FT
Luki-Energiya
Zenit Irkutsk
FT
Smolensk
FC Chita
FT
Dinamo Moscow II
Tver FC
FT
Lokomotiv-Kazanka Moscow
Zvezda Saint Petersburg
FT
Murom
Zenit St. Petersburg II
FT
Torpedo Vladimir
Kolomna
September 11, 2020
FT
Rodina
Znamya
September 9, 2020
FT
Smolensk
Zenit Irkutsk
FT
Luki-Energiya
FC Chita
September 6, 2020
FT
Zenit St. Petersburg II
Lokomotiv-Kazanka Moscow
FT
Znamya
Torpedo Vladimir
FT
Rodina
Kolomna
FT
Tver FC
Leningradets
FT
Zvezda Saint Petersburg
0 - 0
Murom
FT
Dinamo Moscow II
FC Dolgoprudny
August 29, 2020
FT
Leningradets
Murom
FT
Luki-Energiya
Tver FC
FT
Smolensk
FC Dolgoprudny
FT
Torpedo Vladimir
Zenit St. Petersburg II
FT
Dinamo Moscow II
Lokomotiv-Kazanka Moscow
August 28, 2020
FT
Rodina
Zvezda Saint Petersburg
August 26, 2020
FT
FC Chita
Kolomna
FT
Zenit Irkutsk
Znamya
August 24, 2020
FT
Lokomotiv-Kazanka Moscow
Leningradets
August 23, 2020
FT
FC Chita
Znamya
FT
Zenit Irkutsk
Kolomna
FT
Zenit St. Petersburg II
Rodina
FT
Tver FC
Smolensk
FT
Zvezda Saint Petersburg
Torpedo Vladimir
FT
Murom
Dinamo Moscow II
August 22, 2020
FT
Luki-Energiya
FC Dolgoprudny
August 15, 2020
FT
Znamya
Lokomotiv-Kazanka Moscow
FT
Rodina
Dinamo Moscow II
FT
Luki-Energiya
Zenit St. Petersburg II
FT
Torpedo Vladimir
Leningradets
FT
Kolomna
Murom
FT
Smolensk
Zvezda Saint Petersburg
August 12, 2020
FT
FC Dolgoprudny
Zenit Irkutsk
FT
Tver FC
FC Chita
August 10, 2020
FT
Dinamo Moscow II
Torpedo Vladimir
August 9, 2020
FT
Leningradets
Rodina
FT
Zenit St. Petersburg II
Smolensk
FT
FC Dolgoprudny
FC Chita
FT
Lokomotiv-Kazanka Moscow
Kolomna
FT
Tver FC
Zenit Irkutsk
FT
Murom
Znamya