Soccer Livescore

LiveScore.com : Soccer Livescore

Russia Soccer Scores (powered by LiveScore)

Russia - PFL: Group 3 - Fixtures
April 1
12:00
FC Ryazan
? - ?
Kaluga
12:00
Khimik-Arsenal
? - ?
Avangard Kursk
12:00
Khimki 2
? - ?
Metalurg Vidnoe
12:00
Kvant Obninsk
? - ?
Sokol Saratov
12:00
Metalurg Lypetsk
? - ?
Znamya Noginsk
12:00
Sakhalin
? - ?
Saturn Ramenskoye
12:00
Strogino
? - ?
Salyut Belgorod
April 2
12:00
Krasny
? - ?
Fakel-M Voronezh
April 6
12:00
FC Ryazan
? - ?
Kvant Obninsk
12:00
Fakel-M Voronezh
? - ?
Kaluga
12:00
Metalurg Lypetsk
? - ?
Sakhalin
12:00
Salyut Belgorod
? - ?
Sokol Saratov
12:00
Saturn Ramenskoye
? - ?
Khimik-Arsenal
12:00
Strogino
? - ?
Metalurg Vidnoe
12:00
Znamya Noginsk
? - ?
Avangard Kursk
April 7
12:00
Krasny
? - ?
Khimki 2
April 11
12:00
Avangard Kursk
? - ?
Saturn Ramenskoye
12:00
FC Ryazan
? - ?
Krasny
12:00
Khimik-Arsenal
? - ?
Metalurg Lypetsk
12:00
Khimki 2
? - ?
Salyut Belgorod
12:00
Kvant Obninsk
? - ?
Strogino
12:00
Metalurg Vidnoe
? - ?
Fakel-M Voronezh
12:00
Sokol Saratov
? - ?
Kaluga
12:00
Znamya Noginsk
? - ?
Sakhalin
April 18
12:00
Fakel-M Voronezh
? - ?
Sokol Saratov
12:00
Kaluga
? - ?
Avangard Kursk
12:00
Krasny
? - ?
Khimik-Arsenal
12:00
Metalurg Lypetsk
? - ?
Kvant Obninsk
12:00
Salyut Belgorod
? - ?
Sakhalin
12:00
Saturn Ramenskoye
? - ?
FC Ryazan
12:00
Strogino
? - ?
Khimki 2
12:00
Znamya Noginsk
? - ?
Metalurg Vidnoe
April 23
12:00
Avangard Kursk
? - ?
Fakel-M Voronezh
12:00
Kaluga
? - ?
Saturn Ramenskoye
12:00
Khimik-Arsenal
? - ?
FC Ryazan
12:00
Khimki 2
? - ?
Metalurg Lypetsk
12:00
Kvant Obninsk
? - ?
Krasny
12:00
Metalurg Vidnoe
? - ?
Salyut Belgorod
12:00
Sokol Saratov
? - ?
Znamya Noginsk
12:00
Strogino
? - ?
Sakhalin
April 29
12:00
Avangard Kursk
? - ?
Kvant Obninsk
12:00
Fakel-M Voronezh
? - ?
FC Ryazan
12:00
Kaluga
? - ?
Khimik-Arsenal
12:00
Sakhalin
? - ?
Metalurg Vidnoe
12:00
Salyut Belgorod
? - ?
Metalurg Lypetsk
12:00
Saturn Ramenskoye
? - ?
Strogino
12:00
Sokol Saratov
? - ?
Khimki 2
12:00
Znamya Noginsk
? - ?
Krasny
May 3
12:00
FC Ryazan
? - ?
Znamya Noginsk
12:00
Khimik-Arsenal
? - ?
Fakel-M Voronezh
12:00
Khimki 2
? - ?
Avangard Kursk
12:00
Krasny
? - ?
Salyut Belgorod
12:00
Kvant Obninsk
? - ?
Kaluga
12:00
Metalurg Lypetsk
? - ?
Strogino
12:00
Metalurg Vidnoe
? - ?
Saturn Ramenskoye
12:00
Sakhalin
? - ?
Sokol Saratov
May 10
12:00
Fakel-M Voronezh
? - ?
Kvant Obninsk
12:00
Kaluga
? - ?
Khimki 2
12:00
Sakhalin
? - ?
Avangard Kursk
12:00
Salyut Belgorod
? - ?
FC Ryazan
12:00
Saturn Ramenskoye
? - ?
Metalurg Lypetsk
12:00
Sokol Saratov
? - ?
Metalurg Vidnoe
12:00
Strogino
? - ?
Krasny
12:00
Znamya Noginsk
? - ?
Khimik-Arsenal
May 15
12:00
FC Ryazan
? - ?
Strogino
12:00
Khimik-Arsenal
? - ?
Salyut Belgorod
12:00
Khimki 2
? - ?
Fakel-M Voronezh
12:00
Krasny
? - ?
Metalurg Lypetsk
12:00
Kvant Obninsk
? - ?
Znamya Noginsk
12:00
Metalurg Vidnoe
? - ?
Avangard Kursk
12:00
Sakhalin
? - ?
Kaluga
12:00
Sokol Saratov
? - ?
Saturn Ramenskoye
May 21
12:00
Avangard Kursk
? - ?
Sokol Saratov
12:00
Fakel-M Voronezh
? - ?
Sakhalin
12:00
Kaluga
? - ?
Metalurg Vidnoe
12:00
Metalurg Lypetsk
? - ?
FC Ryazan
12:00
Salyut Belgorod
? - ?
Kvant Obninsk
12:00
Saturn Ramenskoye
? - ?
Krasny
12:00
Strogino
? - ?
Khimik-Arsenal
12:00
Znamya Noginsk
? - ?
Khimki 2
May 25
12:00
Avangard Kursk
? - ?
Salyut Belgorod
12:00
Fakel-M Voronezh
? - ?
Saturn Ramenskoye
12:00
Kaluga
? - ?
Znamya Noginsk
12:00
Khimki 2
? - ?
FC Ryazan
12:00
Krasny
? - ?
Sakhalin
12:00
Kvant Obninsk
? - ?
Khimik-Arsenal
12:00
Metalurg Vidnoe
? - ?
Metalurg Lypetsk
12:00
Sokol Saratov
? - ?
Strogino
May 30
12:00
FC Ryazan
? - ?
Sakhalin
12:00
Khimik-Arsenal
? - ?
Khimki 2
12:00
Krasny
? - ?
Metalurg Vidnoe
12:00
Metalurg Lypetsk
? - ?
Sokol Saratov
12:00
Salyut Belgorod
? - ?
Kaluga
12:00
Saturn Ramenskoye
? - ?
Kvant Obninsk
12:00
Strogino
? - ?
Avangard Kursk
12:00
Znamya Noginsk
? - ?
Fakel-M Voronezh
June 4
12:00
Avangard Kursk
? - ?
Metalurg Lypetsk
12:00
Fakel-M Voronezh
? - ?
Salyut Belgorod
12:00
Kaluga
? - ?
Strogino
12:00
Kvant Obninsk
? - ?
Khimki 2
12:00
Metalurg Vidnoe
? - ?
FC Ryazan
12:00
Sakhalin
? - ?
Khimik-Arsenal
12:00
Saturn Ramenskoye
? - ?
Znamya Noginsk
12:00
Sokol Saratov
? - ?
Krasny
June 10
12:00
FC Ryazan
? - ?
Sokol Saratov
12:00
Khimik-Arsenal
? - ?
Metalurg Vidnoe
12:00
Khimki 2
? - ?
Saturn Ramenskoye
12:00
Krasny
? - ?
Avangard Kursk
12:00
Metalurg Lypetsk
? - ?
Kaluga
12:00
Sakhalin
? - ?
Kvant Obninsk
12:00
Salyut Belgorod
? - ?
Znamya Noginsk
12:00
Strogino
? - ?
Fakel-M Voronezh
June 15
12:00
Avangard Kursk
? - ?
FC Ryazan
12:00
Fakel-M Voronezh
? - ?
Metalurg Lypetsk
12:00
Kaluga
? - ?
Krasny
12:00
Metalurg Vidnoe
? - ?
Kvant Obninsk
12:00
Sakhalin
? - ?
Khimki 2
12:00
Saturn Ramenskoye
? - ?
Salyut Belgorod
12:00
Sokol Saratov
? - ?
Khimik-Arsenal
12:00
Znamya Noginsk
? - ?
Strogino