LiveScore.com : Basketball Livescore

26 september 2020 Basketball Scores (powered by LiveScore)

September 26
00:30
Boston Celtics
(
)
 
Miami Heat
(
)
September 26
15:00
CB Murcia
(
)
 
Iberostar Tenerife
(
)
16:00
Manresa
(
)
 
Valencia
(
)
18:45
Estudiantes
(
)
 
Saski Baskonia
(
)
10:00
CSKA Moscow
(
)
 
Parma Perm
(
)
13:00
Lokomotiv Kuban
(
)
 
Stelmet Zielona Gora
(
)
17:00
BC Zenit
(
)
 
BC Kalev
(
)
September 26
15:00
Dubrava
(
)
Limited coverage 
Vrijednosnice Osijek
(
)
15:00
GKK Sibenik
(
)
Limited coverage 
Sonik Puntamika
(
)
17:00
KK Hermes Analitica
(
)
Limited coverage 
KK Skrljevo
(
)
17:00
Zabok
(
)
Limited coverage 
KK Gorica
(
)
September 26
10:00
Fenerbahce
(
)
 
Ormanspor
(
)
12:15
Bursaspor
(
)
 
Besiktas
(
)
14:30
Galatasaray
(
)
 
Anadolu Efes
(
)
September 26
15:35
Ostrow Wielkopolski
(
)
 
Start Lublin
(
)
September 26
14:00
BC Rytas
(
)
 
Pieno Zvaigzdes
(
)
14:00
Juventus
(
)
 
Prienai
(
)
September 26
16:00
KK Triglav Kranj
(
)
 
Podcetrtek
(
)
17:00
Hopsi Polzela
(
)
 
Zlatorog Lasko
(
)
17:00
Krka
(
)
 
KK Sencur
(
)
17:00
Rogaska
(
)
 
KK Tajfun Sentjur
(
)
September 26
18:00
Boulazac
(
)
 
Monaco
(
)
18:00
Chalon/Saone
(
)
 
Pau-Orthez
(
)
18:00
Le Mans
(
)
 
Strasbourg
(
)
18:00
Le Portel
(
)
 
Chalons-Reims
(
)
18:00
Limoges
(
)
 
Nanterre
(
)
18:00
Orleans Loiret Basket
(
)
 
Cholet
(
)
18:30
Metropolitans 92
(
)
 
BCM Gravelines Dunkerque
(
)
September 26
15:30
USK Prague
(
)
Limited coverage 
Svitavy
(
)
Postp.
BC Kolin
(
)
 
Ostrava
(
)
16:00
BK Olomoucko
(
)
Limited coverage 
Pardubice
(
)
Postp.
Decin
(
)
 
BK Opava
(
)
September 26
16:00
Inter Bratislava
(
)
 
BK 04 Spisska Nova Ves
(
)
16:00
Levicki Patrioti
(
)
 
Prievidza
(
)
September 26
18:30
Universo Treviso Basket
(
)
 
Dolomiti Energia Trento
(
)
September 26
10:00
Grodno GrSU
(
)
Limited coverage 
Tsmoki-Minsk Reserve
(
)
10:00
Tsmoki-Minsk II
(
)
Limited coverage 
Rguor Minsk
(
)
11:00
Impuls
(
)
Limited coverage 
Gomel
(
)
12:00
Brest
(
)
Limited coverage 
Rubon
(
)
12:30
SDUSHOR Minsk
(
)
Limited coverage 
Grodno
(
)
September 26
Postp.
Hradec Kralove
(
)
 
Zabiny Brno
(
)
15:00
USK Prague
(
)
Limited coverage 
Chance U19
(
)
September 26
16:00
Zlatibor
(
)
Limited coverage 
Novi Pazar
(
)
16:30
Radnicki Kragujevac
(
)
Limited coverage 
Vrsac
(
)
17:00
Tamis
(
)
Limited coverage 
Sloga
(
)
17:30
KK Pirot
(
)
Limited coverage 
OKK Beograd
(
)
17:30
Kolubara LA 2003
(
)
Limited coverage 
Napredak
(
)
17:30
Metalac
(
)
Limited coverage 
KK Dynamic
(
)
18:00
Vojvodina
(
)
Limited coverage 
Sloboda
(
)