Soccer Livescore

LiveScore.com : Soccer Livescore

Live Soccer Scores (powered by LiveScore)

October 31
live 25'
Sheffield United
Manchester City
15:00
Burnley
Chelsea
17:30
Liverpool
West Ham United
live 26'
Bristol City
Norwich City
15:00
AFC Bournemouth
Derby County
15:00
Barnsley
Watford
15:00
Luton Town
Brentford
15:00
Middlesbrough
Nottingham Forest
15:00
Millwall
Huddersfield Town
15:00
Preston North End
Birmingham City
15:00
Queens Park Rangers
Cardiff City
15:00
Stoke City
Rotherham United
15:00
Swansea City
Blackburn Rovers
15:00
Wycombe Wanderers
Sheffield Wednesday
October 31
13:00
Gillingham
Sunderland
Postp.
Accrington Stanley
? - ?
Plymouth Argyle
15:00
Burton Albion
Blackpool
15:00
Doncaster Rovers
Lincoln City
15:00
Fleetwood Town
Oxford United
15:00
Ipswich Town
Crewe Alexandra
15:00
Milton Keynes Dons
AFC Wimbledon
15:00
Peterborough United
Shrewsbury Town
15:00
Portsmouth
Charlton Athletic
15:00
Rochdale
Bristol Rovers
15:00
Swindon Town
Hull City
15:00
Wigan Athletic
Northampton Town
October 31
13:00
Exeter City
Carlisle United
15:00
Barrow
Bradford City
15:00
Cheltenham Town
Forest Green Rovers
15:00
Crawley Town
Cambridge United
15:00
Leyton Orient
Bolton Wanderers
15:00
Mansfield Town
Walsall
15:00
Newport County
Harrogate
15:00
Salford City
Oldham Athletic
15:00
Southend United
Port Vale
15:00
Stevenage
Grimsby Town
15:00
Tranmere Rovers
Morecambe
October 31
Postp.
Boreham Wood
? - ?
Dagenham & Redbridge
15:00
Bromley
Eastleigh
15:00
Dover
Altrincham
Postp.
FC Halifax Town
? - ?
Wealdstone
15:00
King's Lynn Town
Woking
Canc.
Macclesfield Town
Barnet
15:00
Maidenhead United
Solihull Moors
15:00
Stockport County
Weymouth
Postp.
Wrexham
? - ?
Sutton United
15:00
Yeovil Town
Chesterfield
17:20
Hartlepool United
Torquay United
October 31
13:00
Real Madrid
SD Huesca
15:15
Athletic Bilbao
Sevilla
17:30
Osasuna
Atletico Madrid
20:00
Deportivo Alaves
Barcelona
October 31
14:30
1. FC Koeln
Bayern Munich
14:30
Arminia Bielefeld
Borussia Dortmund
14:30
Augsburg
Mainz 05
14:30
Eintracht Frankfurt
Werder Bremen
17:30
Borussia Moenchengladbach
RasenBallsport Leipzig
October 31
14:00
Crotone
Atalanta
17:00
Inter
Parma Calcio 1913
19:45
Bologna
Cagliari
October 31
16:00
Rennes
Brest
20:00
Nantes
Paris Saint-Germain
October 31
17:45
FC Twente
PEC Zwolle
19:00
Ajax
Fortuna Sittard
19:00
FC Groningen
VVV-Venlo
20:00
Willem II
Vitesse
October 31
15:30
Belenenses SAD
Farense
18:00
Rio Ave
Moreirense
20:30
Maritimo
Nacional
October 31
15:15
Beerschot
Oud-Heverlee
17:30
Sporting Charleroi
Cercle Brugge
19:45
Club Brugge
KV Mechelen
October 31
Canc.
Union St.Gilloise
Waasland-Beveren
19:45
Westerlo
Union St.Gilloise
October 31
FT
Genclerbirligi
Gaziantep FK
Postp.
Goztepe
? - ?
Alanyaspor
16:00
Galatasaray
Ankaragucu
October 31
19:30
FC Dallas
Houston Dynamo
November 1
00:30
Nashville SC
Chicago Fire
October 31
Postp.
Celtic
? - ?
St. Mirren
15:00
Dundee United
Ross County
15:00
Livingston
Motherwell
FT
Tianjin Teda
Dalian Yifang
live 66'
Shandong Luneng
Hebei CFFC
November 1
07:30
Henan Jianye
Guangzhou R&F F.C.
October 31
20:00
Botafogo RJ
Ceara
22:00
Corinthians
Internacional
22:00
Coritiba
Atletico GO
November 1
00:00
Fortaleza
Fluminense
October 31
FT
Rubin Kazan
Arsenal Tula
13:30
FK Akhmat
FC Krasnodar
13:30
Spartak Moscow
FC Rostov
16:00
PFC Sochi
Lokomotiv Moscow
November 1
09:00
FC Ufa
Ural
October 31
13:00
Cittadella
Monza
15:00
Ascoli Calcio 1898 FC
Pordenone Calcio
15:00
Brescia
Virtus Entella
15:00
Chievo Verona
Cosenza
15:00
L.R. Vicenza Virtus
Pisa
15:00
Salernitana
AC Reggiana
15:00
Venezia
Empoli
October 31
14:00
Paris FC
Caen
18:00
AC Ajaccio
Troyes
18:00
Chambly
Dunkerque
18:00
Guingamp
Sochaux
18:00
Le Havre
Pau
18:00
Nancy
Chateauroux
Postp.
Niort
? - ?
Grenoble
18:00
Rodez
Auxerre
18:00
Valenciennes
Clermont Foot
October 31
15:00
Cartagena
Albacete
17:15
Las Palmas
Real Oviedo
October 31
live HT
Eintracht Braunschweig
Nuernberg
live HT
Erzgebirge Aue
Holstein Kiel
live HT
Paderborn
Jahn Regensburg
live HT
VfL Osnabrück
Sandhausen
13:00
Go Ahead Eagles
Excelsior
15:30
Roda JC Kerkrade
FC Den Bosch
October 31
FT
Sporting Covilha
FC Porto B
15:00
Academica
Oliveirense
17:30
Chaves
Vilafranquense
October 31
FT
Giresunspor
Umraniyespor
13:00
Bursaspor
? - ?
Boluspor
Postp.
Menemenspor
? - ?
Ankaraspor
Postp.
Altinordu
? - ?
Bandirmaspor
October 31
15:00
Dundee FC
Raith Rovers
15:00
Dunfermline Athletic
Queen of South
15:00
Greenock Morton
Ayr United
15:00
Inverness CT
Arbroath
October 31
17:00
Hearts
Hibernian
October 31
Postp.
Banik Ostrava
? - ?
Slovan Liberec
Postp.
Jablonec
? - ?
Bohemians 1905
Postp.
Karvina
? - ?
FC Fastav Zlin
Postp.
Pardubice
? - ?
SK Sigma Olomouc
Postp.
Pribram
? - ?
Mlada Boleslav
Postp.
SK Dynamo Ceske Budejovice
? - ?
Viktoria Plzen
Postp.
Slavia Prague
? - ?
FC Zbrojovka Brno
Postp.
Slovacko
? - ?
Opava
Postp.
Teplice
? - ?
Sparta Prague
October 31
Postp.
MFK Chrudim
? - ?
FK Blansko
Postp.
FK Slavoj Vysehrad
? - ?
FC Vlasim
Postp.
Usti nad Labem
? - ?
Trinec
November 1
Postp.
Zizkov
? - ?
Dukla Praha
October 31
15:00
FC Nordsjaelland
FC Midtjylland
October 31
live HT
Esbjerg fB
Fredericia
14:00
Hobro
? - ?
Fremad Amager
October 31
15:00
Airdrieonians
Dumbarton
15:00
Clyde
Peterhead
15:00
Cove Rangers
Partick Thistle
15:00
Falkirk
East Fife
15:00
Forfar Athletic
Montrose
October 31
15:00
Albion Rovers
Brechin City
15:00
Cowdenbeath
Stenhousemuir
15:00
Edinburgh City
Elgin City
15:00
Stirling Albion
Annan Athletic
15:00
Stranraer
Queen's Park
October 31
14:00
TPS
SJK
October 31
Canc.
Riteriai
? - ?
FK Panevezys
Canc.
FK Kauno Zalgiris
? - ?
Banga Gargzdai
15:00
FK Kauno Zalgiris
? - ?
Riteriai
October 31
17:00
Odds Ballklubb
Sarpsborg 08
19:30
FK Haugesund
Aalesund
October 31
live HT
Degerfors
Akropolis IF
14:00
Dalkurd FF
Joenkoepings Soedra
16:30
GIF Sundsvall
Orgryte
16:30
Oesters IF
Halmstads BK
October 31
live HT
FC Kolos Kovalivka
Olimpik Donetsk
15:00
FC Olexandriya
Desna
17:30
SC Dnipro-1
Dynamo Kyiv
October 31
19:30 Limited coverage
UE Engordany B
? - ?
Encamp
00:15
Lanus
Boca Juniors
17:00
Aldosivi
Estudiantes
21:45
Argentinos Juniors
San Lorenzo
19:15
Velez Sarsfield
Huracan
October 31
live 72'
Gandzasar
Van
14:00
Pyunik
? - ?
Ararat
November 1
Postp.
Lernayin A.
? - ?
Shirak II
04:00 Limited coverage
Broadmeadow Magic
? - ?
Maitland
October 31
FT
Brisbane City
Capalaba
FT
Brisbane Strikers
Peninsula Power
Postp.
Redlands United
? - ?
Gold Coast United FC
FT
Eastern Suburbs
Moreton Bay United
October 31
FT
Adelaide Blue Eagles
North Eastern Metro Stars
FT
Adelaide Comets
Adelaide City
FT
Adelaide Raiders
Croydon Kings
FT
Adelaide United Youth
0 - 0
Adelaide Olympic
FT
Campbelltown City
Modbury Jets
FT
Para Hills Knights
0 - 1
Cumberland United
FT
Grange Thistle
Taringa Rovers
Postp.
Centenary Stormers
? - ?
St George Willawong FC
November 1
07:00 Limited coverage
Albany Creek
? - ?
Toowong
Postp.
Acacia Ridge FC
? - ?
Caboolture FC
FT
North Star FC
Bayside United
FT
The Gap
Brisbane Knights
FT
The Lakes
Western Spirit
November 1
07:00 Limited coverage
Samford Rangers
? - ?
Mount Gravatt
07:00 Limited coverage
University of Queensland
? - ?
Brisbane Athletic
Aband.
New Farm United
North Pine
Postp.
Annerley
? - ?
Ipswich City
November 1
07:00 Limited coverage
AC Carina
? - ?
Virginia United
FT
Souths United
Wolves FC
November 1
05:00 Limited coverage
SWQ Thunder
? - ?
Mitchelton
06:00 Limited coverage
Sunshine Coast
? - ?
Logan Lightning
October 31
16:00
Hartberg
Austria Wien
16:00
SKN St. Poelten
Ried
16:00
Salzburg
WSG Swarovski Tirol
October 31
FT
BW Linz
SK Rapid Wien II
13:30
SK Austria Klagenfurt
Amstetten
November 1
09:30
Austria Lustenau
Dornbirn
October 31
15:30
SV Leobendorf
? - ?
SV Stripfing
17:00
SC Team Wiener Linien
? - ?
SC Wiener Viktoria
Postp.
Ried (A)
? - ?
SV St. Anna
Postp.
Pinzgau Saalfelden
? - ?
SV Kuchl
Postp.
SK Bischofshofen
? - ?
USK Anif
Postp.
SV Austria Salzburg
? - ?
SV Wals Grunau
Postp.
FC Wacker Innsbruck II
? - ?
Hall
13:00
WSG Swarovski Tirol II
? - ?
FC Kitzbuehel
14:30
Schwaz
? - ?
Kufstein
15:00
SC Imst
? - ?
Telfs
live 88'
Rotenberg
Roefix Roethis
13:00
Hohenems
? - ?
Austria Lustenau (A)
Postp.
FC Wolfurt
? - ?
Dornbirner SV
15:00
SW Bregenz
? - ?
FC Lauterach
October 31
FT
FK Qabala
Sabah FK
live HT
Zira
0 - 0
Sabail
November 1
10:00
Sumqayit
? - ?
FK Neftchi
October 31
FT
Slavia Mozyr
Dinamo Brest
live HT
Belshina Bobruisk
Shakhtyor Soligorsk
November 1
10:00
Energetik-BGU
FK Slutsk
October 31
FT
Naftan Novopolotsk
FC Volna Pinsk
live 85'
Khimik Svetlogorsk
0 - 0
FC Granit Mikashevichi
live 69'
Lokomotiv Gomel
FC Smorgon
live HT
FC NFK Minsk
0 - 0
FC Slonim
12:45 Limited coverage
Sputnik Rechitsa
? - ?
FC Orsha
13:00
Gomel
? - ?
FC Oshmyany
Postp.
KSK Heist
? - ?
FC Liege
Postp.
Patro Eisden
? - ?
Thes Sport
Postp.
UR La Louviere Centre
? - ?
Olympic Charleroi Chatelet Farciennes
13:00
FK Krupa
? - ?
FK Tuzla City
16:00
Siroki Brijeg
? - ?
Olimpik Sarajevo
16:00
Zrinjski Mostar
? - ?
FK Velez Mostar
18:00
Zeljeznicar
? - ?
Radnik Bijeljina
13:00 Limited coverage
FK Borac Kozarska Dubica
? - ?
FK Modrica
13:00 Limited coverage
FK Jedinstvo Brcko
? - ?
FK Zvijezda 09
13:00 Limited coverage
FK Leotar
? - ?
Drina Zvornik
13:00 Limited coverage
FK Ljubic Prnjavor
? - ?
Sutjeska
13:00 Limited coverage
FK Podrinje
? - ?
Zeljeznicar Banja Luka
13:00 Limited coverage
Tekstilac Derventa
? - ?
Slavija Sarajevo
12:30 Limited coverage
Capljina
? - ?
Tosk Tesanj
12:30 Limited coverage
Gorazde
? - ?
Orasje
12:30 Limited coverage
Igman Konjic
? - ?
NK Bratstvo
12:30 Limited coverage
NK Vis Simm-Bau
? - ?
Jedinstvo Bihac
12:30 Limited coverage
Posusje
? - ?
FK Zvijezda
12:30 Limited coverage
Radnik Hadzici
? - ?
Buducnost
12:30 Limited coverage
Rudar Kakanj
? - ?
Slaven Zivinice
12:30 Limited coverage
Travnik
? - ?
GOSK Gabela
October 31
19:30
Confianca
? - ?
Chapecoense AF
19:30
Oeste FC
? - ?
Sampaio Correa
22:00
Avai FC
? - ?
America MG
22:00
Operario Ferroviario
? - ?
Botafogo SP
November 1
00:00
CS Alagoano
? - ?
Nautico
01:00
Cuiaba
? - ?
CRB
October 31
20:00 Limited coverage
Imperatriz
? - ?
Santa Cruz
22:00 Limited coverage
Paysandu
? - ?
Manaus FC
20:00 Limited coverage
AE Velo Clube SP
? - ?
EC Noroeste SP
18:00 Limited coverage
Ceara SC CE
? - ?
SE Juventude MA
18:00 Limited coverage
Sao Francisco Do Conde BA
? - ?
Atletico Acreano AC
20:00 Limited coverage
3B Sport AM
? - ?
Fortaleza EC CE
20:00 Limited coverage
Rd Ariquemes FC RO
? - ?
Sao Valerio Da Natividade TO
18:30 Limited coverage
Toledo EC PR
? - ?
Brasil de Farroupilha RS
October 31
Postp.
Slavia Sofia
? - ?
Botev Plovdiv
16:45
Beroe
Arda Kardzhali
October 31
FT
Septemvri Sofia
0 - 0
Kariana Erden
12:30 Limited coverage
Hebar
? - ?
Neftochimic Burgas 1962
12:30 Limited coverage
Strumska Slava
? - ?
Minyor Pernik
Canc.
Dunav Ruse
? - ?
PFC Lokomotiv Sofia 1929
Canc.
Vitosha Bistritsa
? - ?
Dobrudzha Dobrich
October 31
14:00
Colo Colo
Deportes Iquique
16:30
Huachipato
O'Higgins
19:00
Curico Unido
Palestino
21:30
Audax Italiano
Everton CD
October 31
FT
Taizhou Yuanda
Kunshan FC
November 1
07:00
Changchun Yatai
? - ?
Zhejiang Greentown
live 65'
Guizhou Hengfeng
Beijing BG
November 1
07:00
Xinjiang Tianshan
? - ?
Beijing Renhe
FT
Suzhou Dongwu
Jiangxi Liansheng
November 1
06:30
Nantong Zhiyun FC
? - ?
Nei Mongol Zhongyou FC
10:00
Heilongjiang Lava Spring FC
? - ?
Shaanxi Changan
October 31
FT
Jiangsu Yancheng Dingli FC
2 - 2
Xian Daxing Chongde
FT
Shenzhen Bogang FC
1 - 1
Nanjing Fengfan
November 1
07:00 Limited coverage
Baotou
? - ?
Hebei Elite
07:00 Limited coverage
Qingdao Jonoon
? - ?
Beijing Technology
07:00 Limited coverage
Qingdao Zhongchuang Hengtai
? - ?
Qingdao Red Lions
October 31
FT
Shanxi Xindu
0 - 1
Guangxi Baoyun
FT
Yunnan Kunlu
0 - 1
Hunan Xiangtao
November 1
07:00 Limited coverage
China
? - ?
Shanghai Jiading
07:00 Limited coverage
Xian Ukd
? - ?
Wuhan Three Towns
07:00 Limited coverage
Zhejiang Yiteng
? - ?
Zibo Sunday
20:30
CD Jaguares
? - ?
Envigado
23:00
Millonarios
? - ?
Atletico Nacional
November 1
01:10
Deportivo Cali
? - ?
Tolima
22:30
Club Sport Herediano
? - ?
Sporting San Jose
November 1
02:00
Deportivo Saprissa
? - ?
LD Alajuelense
18:00 Limited coverage
AD Municipal Liberia
? - ?
Marineros de Puntarenas
Postp.
Cariari
? - ?
AD Cofutpa
Postp.
Deportiva Carmelita
? - ?
Santa Ana
Postp.
Juventud Escazucena
? - ?
Municipal San Ramon
17:00 Limited coverage
Turrialba
? - ?
AD Aserri
October 31
14:00
Slaven
? - ?
Osijek
16:05
NK Istra 1961
? - ?
Hajduk Split
October 31
12:00 Limited coverage
Osijek B
? - ?
Hajduk Split B
13:00 Limited coverage
Junak
? - ?
Bijelo Brdo
Postp.
NK Dugopolje
? - ?
Dinamo Zagreb B
October 31
14:00
AEL Limassol
Ermis Aradippou
16:30
APOEL Nicosia
Apollon Limassol
October 31
Postp.
Akritas Chlorakas
? - ?
Digenis Morphou
12:30 Limited coverage
Anagennisi Deryneia
? - ?
Kouris Erimis
12:30 Limited coverage
Ayia Napa
? - ?
ASIL Lysi
12:30 Limited coverage
Onisilos Sotira
? - ?
AEZ Zakakiou
12:30 Limited coverage
Othellos Athienou
? - ?
Achyronas Liopetriou
12:30 Limited coverage
PAEEK
? - ?
Omonia Psevda
12:30 Limited coverage
PO Xylotympou 2006
? - ?
E.N.TH.O.I. Lakatamias
12:30 Limited coverage
Ypsonas
? - ?
Omonia Aradippou
13:00
Aarhus Fremad
? - ?
Jammerbugt FC
13:00
Brabrand
? - ?
Oure FA
13:00
Frem
? - ?
VSK Aarhus
13:00
Holbaek
? - ?
Holstebro
13:00
Naesby
? - ?
Dalum
14:00
B 93
? - ?
FC Sydvest 05
live HT
Vanloese
0 - 0
AB
live 10'
FA 2000
FC Roskilde
13:00
AB Taarnby
? - ?
Avarta
13:00
Skovshoved
? - ?
KFUM Roskilde
14:00
Broenshoej
? - ?
Hilleroed
13:00
AGF
? - ?
AaB
13:00
Fortuna Hjoerring
? - ?
Broendby
Postp.
Naesby BK
? - ?
B93
Postp.
Sundby
? - ?
Herlufsholm
Postp.
Vildbjerg
? - ?
Odense Q
18:15
Mushuc Runa
? - ?
Tecnico Universitario
20:30
Delfin
? - ?
LDU Portoviejo
23:00
Universidad Catolica
? - ?
Independiente del Valle
October 31
13:00
Smouha SC
? - ?
FC Masr
15:30
Pyramids FC
? - ?
Al Mokawloon Al Arab
18:00
El Geish
? - ?
Al Ahly
Postp.
Santa Tecla FC
? - ?
Alianza FC
Postp.
CD Sonsonate
? - ?
Once Deportivo
13:00
Bradford PA
? - ?
Chorley
15:00
AFC Fylde
? - ?
Farsley Celtic AFC
15:00
Curzon
? - ?
Darlington
15:00
Gloucester City
? - ?
Chester FC
Postp.
Guiseley
? - ?
Brackley Town
15:00
Kidderminster Harriers
? - ?
Blyth Spartans
Postp.
Leamington
? - ?
Gateshead FC
15:00
Southport
? - ?
Boston United
15:00
Spennymoor Town FC
? - ?
Hereford
15:00
Telford
? - ?
Alfreton Town
15:00
Billericay
? - ?
Ebbsfleet United
15:00
Braintree Town
? - ?
Hemel Hempstead
15:00
Dartford
? - ?
Havant and Waterlooville
15:00
Dulwich Hamlet
? - ?
Chelmsford
15:00
Eastbourne Borough
? - ?
Welling United
15:00
Hungerford Town
? - ?
Dorking Wanderers
15:00
Maidstone
? - ?
Concord Rangers
15:00
Oxford City
? - ?
Hampton & Richmond
15:00
Slough Town
? - ?
Bath City
15:00
St.Albans
? - ?
Chippenham Town
15:00 Limited coverage
AFC Rushden & Diamonds
? - ?
Ilkeston FC
15:00 Limited coverage
Ashton United
? - ?
Clitheroe
15:00 Limited coverage
Aveley
? - ?
Beaconsfield Town
15:00 Limited coverage
Barking
? - ?
Sittingbourne
15:00 Limited coverage
Basford United
? - ?
Alvechurch
15:00 Limited coverage
Biggleswade Town
? - ?
Heybridge Swifts
15:00 Limited coverage
Bishop's Stortford
? - ?
Brentwood Town
15:00 Limited coverage
Bognor Regis Town
? - ?
Tooting & Mitcham
15:00 Limited coverage
Bowers & Pitsea
? - ?
Hornchurch
15:00 Limited coverage
Bracknell Town
? - ?
Cinderford Town
15:00 Limited coverage
Bromsgrove Sporting
? - ?
Coleshill Town
15:00 Limited coverage
Burgess Hill Town
? - ?
Harrow Borough
15:00 Limited coverage
Chesham United
? - ?
Whyteleafe
AAW
Coalville Town
0 - 0
Matlock Town
15:00 Limited coverage
Coggeshall Town
? - ?
Wingate & Finchley
15:00 Limited coverage
Corby Town
? - ?
Hednesford
15:00 Limited coverage
Corinthian Casuals
? - ?
Hendon
15:00 Limited coverage
Dorchester Town
? - ?
Gosport Borough
15:00 Limited coverage
East Thurrock United
? - ?
Cheshunt
15:00 Limited coverage
Enfield Town
? - ?
Ramsgate
15:00 Limited coverage
Evesham United
? - ?
Leek Town
15:00 Limited coverage
FC United of Manchester
? - ?
Marske United
15:00 Limited coverage
Faversham Town
? - ?
Haringey Borough
15:00 Limited coverage
Felixstowe & Walton United
? - ?
Metropolitan Police FC
15:00 Limited coverage
Frome Town
? - ?
Farnborough
15:00 Limited coverage
Glossop North End
? - ?
Workington
15:00 Limited coverage
Hartley Wintney
? - ?
Poole Town FC
15:00 Limited coverage
Hastings
? - ?
Ashford Town
15:00 Limited coverage
Highworth Town
? - ?
Swindon Supermarine
15:00 Limited coverage
Hitchin Town
? - ?
Herne Bay
15:00 Limited coverage
Horsham
? - ?
Welwyn Garden City
15:00 Limited coverage
Hyde United
? - ?
Frickley Athletic
15:00 Limited coverage
Kendal Town
? - ?
Buxton
15:00 Limited coverage
Kings Langley FC
? - ?
Brightlingsea Regent
15:00 Limited coverage
Leatherhead
? - ?
Potters Bar Town
15:00 Limited coverage
Leiston
? - ?
Worthing
15:00 Limited coverage
Loughborough Dynamo
? - ?
Bedford
15:00 Limited coverage
Lowestoft Town
? - ?
Lewes
15:00 Limited coverage
Maldon & Tiptree
? - ?
Kingstonian
15:00 Limited coverage
Marine
? - ?
Stalybridge
15:00 Limited coverage
Marlow
? - ?
Berkhamsted
15:00 Limited coverage
Merstham
? - ?
Carshalton Athletic
15:00 Limited coverage
Mickleover Sports
? - ?
Dereham Town
15:00 Limited coverage
Moneyfields FC
? - ?
Kidlington
15:00 Limited coverage
Morpeth Town FC
? - ?
Whitby
15:00 Limited coverage
Needham Market
? - ?
Three Bridges
15:00 Limited coverage
Newcastle Town
? - ?
Nuneaton Borough FC
15:00 Limited coverage
Peterborough Sports
? - ?
Gainsborough
15:00 Limited coverage
Pickering Town
? - ?
Runcorn Linnets
15:00 Limited coverage
Radcliffe
? - ?
Bamber Bridge
15:00 Limited coverage
Redditch United
? - ?
Nantwich Town
15:00 Limited coverage
Royston Town
? - ?
Hythe Town
15:00 Limited coverage
Rushall Olympic
? - ?
Barwell FC
15:00 Limited coverage
Salisbury
? - ?
Tiverton
15:00 Limited coverage
Scarborough Athletic
? - ?
Witton Albion
15:00 Limited coverage
South Shields
? - ?
Colne
15:00 Limited coverage
St Neots Town
? - ?
Worksop
15:00 Limited coverage
St. Ives Town FC
? - ?
Stafford Rangers
15:00 Limited coverage
Stourbridge
? - ?
Stamford AFC
15:00 Limited coverage
Stratford Town
? - ?
Kidsgrove Athletic
15:00 Limited coverage
Tamworth
? - ?
Banbury United
15:00 Limited coverage
Taunton Town
? - ?
Truro City
15:00 Limited coverage
Thame United
? - ?
Wimborne Town
15:00 Limited coverage
Uxbridge
? - ?
Hayes & Yeading United
15:00 Limited coverage
Walton Casuals
? - ?
Folkestone Invicta
15:00 Limited coverage
Warrington Town
? - ?
Lancaster City
15:00 Limited coverage
Weston Super Mare
? - ?
Larkhall Athletic
15:00 Limited coverage
Whitehawk
? - ?
Cray Wanderers
15:00 Limited coverage
Yate Town
? - ?
Bideford AFC
15:00 Limited coverage
Yaxley
? - ?
Grantham Town
FT
Arsenal U18
Norwich City U18
FT
Brighton & Hove Albion U18
Leicester City U18
FT
Burnley U18
Leeds United U18
FT
Crystal Palace U18
Reading U18
FT
Southampton U18
Fulham U18
live 21'
Middlesbrough U18
Everton U18
13:00
Liverpool U18
? - ?
Newcastle United U18
October 31
FT
Talinna Kalev
Narva Trans
Canc.
Talinna Kalev
? - ?
Nomme JK Kalju
Canc.
Tulevik Viljandi
? - ?
Narva Trans
FT
Tulevik Viljandi
0 - 0
TJK Legion
14:00
FCI Levadia
? - ?
Tammeka
Canc.
Tammeka
? - ?
TJK Legion
October 31
Canc.
FC Elva
? - ?
Nomme United
Canc.
FC Kohtla-Jaerve
? - ?
Flora Tallinn U21
Canc.
FCI Levadia U21
? - ?
Parnu JK Vaprus
FT
Vaendra JK Vaprus
Paernu Jalgpalliklubi
October 31
13:00 Limited coverage
B68 Toftir
? - ?
FC Hoyvik
13:00 Limited coverage
Vikingur Gota II
? - ?
AB Argir II
15:00 Limited coverage
B71 Sandoy
? - ?
07 Vestur Sorvagur
15:00 Limited coverage
HB Torshavn II
? - ?
B36 Torshavn II
15:00 Limited coverage
NSI Runavik II
? - ?
Ki Klaksvik II
October 31
11:00 Limited coverage
TB Tvoeroyri II
? - ?
Klaksvik III
11:00 Limited coverage
Undrid FF
? - ?
FC Suduroy
15:00 Limited coverage
Vikingur III
? - ?
EB/Streymur II
16:00 Limited coverage
B68 Toftir II
? - ?
NSI Runavik III
16:00 Limited coverage
Skala II
? - ?
Royn
October 31
14:00
EIF
? - ?
AC Oulu
14:00
FC KTP
? - ?
AC Kajaani
14:00
IF Gnistan
? - ?
KPV
14:00
Mikkelin Palloilijat
? - ?
VPS
14:00
Musan Salama
? - ?
FF Jaro
14:00
SJK Akatemia
? - ?
MYPA
October 31
live HT
EPS
PK-35 Helsinki
live HT
FC Reipas
0 - 0
FC Viikingit
live HT
JaePS
Mikkelin Kissat
live HT
Kultsu
Honka (A)
live HT
PK Keski-Uusimaa
PEPO Lappeenranta
October 31
live HT
FC Jazz
TPV Tampere
live HT
GrIFK Grankulla
Atlantis
live 45+6'
Hjs Akatemia
SalPa
live HT
KaaPo
Pallo-Iirot
live HT
Pargas IF
Espoo
12:00 Limited coverage
PK-35 Helsinki
? - ?
Jypk
13:00 Limited coverage
Tampereen Ilves
? - ?
PK-35 Vantaa
15:00 Limited coverage
Aaland United
? - ?
Kuopion Palloseura
October 31
Postp.
AS Dompierroise
? - ?
Andrezieux
Postp.
Bourgoin Jallieu
? - ?
Annecy FC
Postp.
Castanet US
? - ?
Fabregues
Postp.
Maubeuge
? - ?
Beauvais
Postp.
FCSR Haguenau
? - ?
FA Illkirch Graffenstaden
Postp.
Jura Dolois
? - ?
Louhans Cuiseaux
Postp.
Olympique Salaise Rhodia
? - ?
FC de Limonest
Postp.
Racing Besancon
? - ?
AS St Apollinaire
Postp.
Feurs
? - ?
AS Moulins Football
Postp.
Morteau Montlebon
? - ?
Cosne UCS Football
Postp.
AS Domerat
? - ?
Moulins Yzeure
Postp.
ASC Biesheim
? - ?
Schiltigheim
Postp.
Flers FC
? - ?
Rouen
Postp.
ST Lo Manche
? - ?
AF Vire
Postp.
Sainte Genevieve
? - ?
Creteil
Postp.
Aixe Sur Vienne
? - ?
Boulazac
Postp.
Bourges 18
? - ?
Bourges Foot
Postp.
Genets Anglet
? - ?
Feytiat
Postp.
US Montagnarde
? - ?
Elvinoise Foot
Postp.
ES Buxerolles
? - ?
Trelissac
Postp.
Libourne
? - ?
SCA Saint-Jean d'Angely
Postp.
FC des Graves
? - ?
Merignac Arlac
Postp.
Lege Cap Ferret
? - ?
Bressuire
October 31
13:30
ASJ Soyaux
? - ?
GPSO 92 Issy
13:30
Bordeaux
? - ?
Dijon Foot
13:30
Guingamp
? - ?
Le Havre
13:30
Paris FC
? - ?
Reims
20:00
Montpellier
? - ?
Olympique Lyonnais
Canc.
Chikhura
? - ?
Samtredia
Canc.
Dinamo Batumi
? - ?
Lokomotivi Tbilisi
Canc.
Dinamo Tbilisi
? - ?
Torpedo Kutaisi
Canc.
FC Telavi
? - ?
Saburtalo
Canc.
Merani
? - ?
Dila Gori
October 31
13:00
1860 Muenchen
Duisburg
13:00
Dynamo Dresden
Meppen
Postp.
Hallescher FC
? - ?
Unterhaching
13:00
KFC Uerdingen
Saarbruecken
Postp.
SC Verl
? - ?
FSV Zwickau
13:00
Waldhof Mannheim
Magdeburg
Canc.
1860 Rosenheim
? - ?
Tuerkguecue Muenchen
Postp.
FC Memmingen
? - ?
FC Schweinfurt
13:00
FV Illertissen
? - ?
Greuther Fuerth II
13:00
Nuernberg II
? - ?
TSV Aubstadt
13:00
SpVgg Bayreuth
? - ?
VfB Eichstaett
Postp.
VfR Garching
? - ?
SV Heimstetten
13:00
Viktoria Aschaffenburg
? - ?
SV Schalding-Heining
Postp.
BSV Rehden
? - ?
SSV Jeddeloh II
Postp.
Delmenhorst
? - ?
Wolfsburg II
Postp.
Werder Bremen II
? - ?
Hannover 96 II
Postp.
FC Viktoria 1889 Berlin
? - ?
Lokomotive Leipzig
live 28'
SV Lichtenberg 47
Hertha Berlin II
Postp.
VfB Auerbach
? - ?
FSV Union Fuerstenwalde
13:00
Aalen
? - ?
Elversberg
13:00
Bahlinger SC
? - ?
Hessen Kassel
13:00
FCA Walldorf
? - ?
TuS RW Koblenz
13:00
FSV Frankfurt
? - ?
Pirmasens
13:00
Mainz 05 II
? - ?
Homburg
13:00
TSV Steinbach
? - ?
Ulm
October 31
13:00
Bergisch Gladbach
? - ?
FC Koeln II
13:00
Fortuna Duesseldorf II
? - ?
RW Ahlen
13:00
Fortuna Koeln
? - ?
Borussia Dortmund II
13:00
Lippstadt
? - ?
FC Wegberg-Beeck
13:00
Oberhausen
? - ?
SC Wiedenbrueck
13:00
SV Roedinghausen
? - ?
Sportfreunde Lotte
Postp.
SV Straelen
? - ?
Alemannia Aachen
13:00
VfB Homberg
? - ?
Wuppertal
14:30
Schalke 04 II
? - ?
RW Essen
October 31
12:00 Limited coverage
Magdeburger FFC
? - ?
Turbine Potsdam
Postp.
SV Gottelborn
? - ?
SC Sand
12:00 Limited coverage
VfL Bochum
? - ?
VfL Wolfsburg
13:00 Limited coverage
Borussia Bocholt
? - ?
MSV Duisburg
13:00 Limited coverage
Karlsruher SC
? - ?
Frankfurt
13:00 Limited coverage
SG 99 Andernach
? - ?
FC Saarbrucken
15:00 Limited coverage
FSV Gutersloh
? - ?
SGS Essen
17:00 Limited coverage
Fortuna Koeln
? - ?
Werder Bremen
November 1
10:00 Limited coverage
RB Leipzig
? - ?
SV Berghofen
October 31
15:00 Limited coverage
Europa FC
? - ?
Lincoln Red Imps FC
17:30 Limited coverage
Bruno's Magpies
? - ?
FC Boca Juniors
October 31
13:00
Olympiacos
Apollon Smirnis
15:15
Atromitos
PAS Giannina
15:15
NFC Volos
AE Larissa
17:30
Lamia
Panathinaikos
October 31
FT
AEK Athens
1 - 0
OFI
Postp.
Aris
? - ?
Asteras Tripolis
Postp.
Volos NPS
? - ?
AE Larissa FC
11:30 Limited coverage
Lamia 1964
? - ?
Panathinaikos
Postp.
Atromitos Athinon
? - ?
PAS Giannina
November 1
Postp.
Panaitolikos
? - ?
PAOK Thessaloniki FC U19
17:00
Comunicaciones FC
? - ?
Deportivo Malacateco
19:05
Iztapa
? - ?
Santa Lucia Cotzumalguapa
21:30
Coban Imperial
? - ?
Guastatoya
21:00
Real de Minas
? - ?
Lobos UPNFM
November 1
01:00
Honduras Progreso
? - ?
Platense FC
01:00
Real Espana
? - ?
CD Marathon
October 31
13:45
Puskas FC Academy
Zalaegerszeg
16:00
Budapest Honved
Mezokovesd SE
18:30
Fehervar FC
Ferencvaros
October 31
12:30 Limited coverage
Kelen SC
? - ?
Viktoria FC Szombathe
October 31
Canc.
Keflavik
? - ?
Grindavik
October 31
AAW
Al Najaf
0 - 3
Naft Al Wasat
11:00 Limited coverage
Alsinaat Alkahrabaiya
? - ?
Al Talaba
13:15 Limited coverage
Erbil
? - ?
Zakho
16:00 Limited coverage
Naft Al Junoob
? - ?
Al Quwa Al Jawiya
Canc.
Bray Wanderers
? - ?
Cabinteely
15:00
Bray Wanderers
? - ?
Galway United FC
15:00
UCD
? - ?
Longford Town
October 31
15:00
Athlone Town
? - ?
Shelbourne
October 31
14:15
Maccabi Petach Tikva
? - ?
Hapoel Haifa
15:15
Maccabi Netanya
? - ?
Hapoel Kfar Saba
16:15
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
? - ?
Hapoel Hadera
17:50
Hapoel Tel Aviv
? - ?
Beitar Jerusalem
October 31
14:00
Pro Vercelli
? - ?
Giana Erminio
October 31
15:30
S.S. Arezzo
? - ?
Triestina
October 31
19:30
Paganese
? - ?
Teramo
October 31
14:00 Limited coverage
ASD Imperia
? - ?
ASD Calcio Chieri 1955
14:00 Limited coverage
Sanremese
? - ?
Derthona
October 31
13:30 Limited coverage
Ambrosiana
? - ?
Mestre
13:30 Limited coverage
Campodarsego
? - ?
Caldiero Terme
Postp.
Cartigliano
? - ?
Adriese
13:30 Limited coverage
Cjarlins Muzane
? - ?
Luparense
13:30 Limited coverage
Este
? - ?
Union San Giorgio-Sedico
Postp.
Trento
? - ?
Union Feltre
Postp.
Bologna Primavera
? - ?
Atalanta Primavera
Postp.
Sassuolo Primavera
? - ?
Inter Primavera
Postp.
Sampdoria Primavera
? - ?
SPAL 2013 Primavera
November 1
09:00 Limited coverage
Roma Primavera
? - ?
Juventus Primavera
October 31
FT
Kashiwa Reysol
Shimizu S-Pulse
FT
Kashima Antlers
Nagoya Grampus Eight
FT
Kawasaki Frontale
FC Tokyo
FT
Gamba Osaka
Consadole Sapporo
November 1
04:00
Matsumoto Yamaga
Renofa Yamaguchi
05:00
Albirex Niigata
Tokyo Verdy
05:00
Fagiano Okayama FC
JEF United Chiba
05:00
Kyoto Sanga FC
Montedio Yamagata
05:00
Omiya Ardija
FC Ryukyu
05:00
Tochigi SC
Ventforet Kofu
05:00
V-Varen Nagasaki
Mito Hollyhock
05:00
Zweigen Kanazawa
Giravanz Kitakyushu
06:00
Jubilo Iwata
Avispa Fukuoka
07:00
Machida Zelvia
Ehime FC
09:00
Thespakusatsu Gunma
Tokushima Vortis
October 31
FT
Roasso Kumamoto
1 - 0
Azul Claro Numazu
November 1
Canc.
Gainare Tottori
? - ?
FC Tokyo U23
04:00 Limited coverage
INAC Kobe Leonessa
? - ?
Cerezo Osaka Sakai
04:00 Limited coverage
Iga Kunoichi
? - ?
Urawa Ladies
04:00 Limited coverage
Vegalta Sendai Ladies
? - ?
Ehime FC Ladies
October 31
14:00
Ramtha SC
? - ?
Al-Sareeh
16:30
Al-Wehdat
? - ?
Al-Faisaly
October 31
FT
Okzhetpes Kokshetau
0 - 0
Taraz
FT
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
Zhetysu Taldykorgan
Canc.
FC Astana
? - ?
Kairat Almaty
Canc.
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
? - ?
Ordabasy Shymkent
Canc.
Irtysh Pavlodar
? - ?
Kaisar Kyzylorda
Canc.
Kaspyi Aktau
? - ?
Okzhetpes Kokshetau
Canc.
Shakhter Karagandy
? - ?
Zhetysu Taldykorgan
Canc.
Taraz
? - ?
Tobol Kostanay
11:00 Limited coverage
Maktaaral
? - ?
FK Arys
FT
Kairat-Zhastar
3 - 3
FK Shakhtar-Bulat Temirtau
FT
Zhetysu B
2 - 2
Sdyusshor 8 Astana
12:00 Limited coverage
Vihiga United
? - ?
Kisumu All Stars
October 31
12:30 Limited coverage
Arberia
? - ?
Trepca 89
12:30 Limited coverage
Ballkani
? - ?
Besa Peje
12:30 Limited coverage
Gjilani
? - ?
Feronikeli
October 31
Postp.
FK Dinamo Riga
? - ?
JDFS Alberts
Postp.
SC Grobina
? - ?
FK Rezekne/BJSS
Postp.
SK Super Nova
? - ?
FC Lokomotiv Daugavpils
Postp.
Saldus SS/Leevon
? - ?
FK Auda
October 31
12:15 Limited coverage
Salam Zgharta
? - ?
Al Akhaa Al Ahli
12:15 Limited coverage
Shabab Al-Ghazieh
? - ?
Al-Ahed
14:05 Limited coverage
Al-Nejmeh
? - ?
Bourj FC
FT
Dziugas Telsiai
1 - 0
Dainava Alytus
FT
FK Panevezys B
Vilnius Vytis
FT
Hegelmann Litauen
FA Siauliai
11:00 Limited coverage
Nevezis
? - ?
Lietava Jonava
Postp.
CS Fola Esch
? - ?
FC Victoria Rosport
Postp.
F91 Dudelange
? - ?
FC Rodange 91
Postp.
FC Progres Niederkorn
? - ?
US Mondorf les Bains
Postp.
FC Wiltz 71
? - ?
Swift Hesperange
Postp.
RM Hamm Benfica
? - ?
US Hostert
Postp.
Racing FC Union Luxembourg
? - ?
AS Jeunesse Esch
Postp.
Una Strassen
? - ?
FC Differdange 03
Postp.
Union Titus Petange
? - ?
FC Etzella Ettelbruck
Postp.
Atert Bissen
? - ?
Berdenia Berbourg
Postp.
Alisontia Steinsel
? - ?
Yellow Boys Weiler-La-Tour
Postp.
Blo-Weiss Medernach
? - ?
US Rumelange
Postp.
FC Mamer 32
? - ?
US Esch
Postp.
FC Mondercange
? - ?
FC Jeunesse Canach
Postp.
FC Schifflingen 95
? - ?
Un Kaerjeng 97
Postp.
Sporting Bettemburg
? - ?
Jeunesse Junglinster
Postp.
Union Mertert/Wasserbillig
? - ?
FC Marisca Mersch
October 31
13:00
Sabah FA
? - ?
UiTM
October 31
13:00 Limited coverage
Kuala Lumpur FA
? - ?
Kuching FA
October 31
Postp.
Floriana
? - ?
Birkirkara
13:00
Hamrun Spartans
? - ?
Gzira United
13:00
Tarxien Rainbows
? - ?
Gudja United
Postp.
Lija
? - ?
Sirens FC
October 31
13:00 Limited coverage
St. George's FC
? - ?
Marsaxlokk FC
17:15 Limited coverage
Vittoriosa Stars
? - ?
Mqabba
October 31
23:00
Atlas
Puebla
November 1
01:00
Pumas
CD Guadalajara
03:06
Monterrey
Cruz Azul
16:00 Limited coverage
Tecos
? - ?
Mineros de Fresnillo
22:00 Limited coverage
Atletico Saltillo Soccer
? - ?
Gavilanes FC Matamoros
21:00 Limited coverage
Club Canoneros Marina
? - ?
Pioneros de Cancun
Postp.
Irapuato
? - ?
Cafetaleros de Chiapas II
03:00
Venados FC
? - ?
Leones Negros
16:00 Limited coverage
Mazatlan FC
? - ?
Cruz Azul
18:00 Limited coverage
Toluca
? - ?
Atlas
15:00 Limited coverage
Atlas
? - ?
Puebla
15:00 Limited coverage
Monterrey U20
? - ?
Cruz Azul U20
15:00 Limited coverage
Pumas Unam
? - ?
Chivas Guadalajara
October 31
live HT
Dinamo-Auto
FC Milsami Orhei
15:00
Speranta
? - ?
Codru
October 31
12:00 Limited coverage
FC Iskra Stali Ribnita
? - ?
FC Granicerul
12:00 Limited coverage
FC Zaria Balti
? - ?
FC Victoria
12:00 Limited coverage
Real Succes
? - ?
CS Drochia
October 31
14:00
FK Podgorica
? - ?
Petrovac
15:00
Sutjeska
? - ?
Buducnost Podgorica
15:00
Zeta
? - ?
Jezero
16:00
OFK Titograd
? - ?
Rudar Pljevlja
17:00
Decic Tuzi
? - ?
FK Iskra
23:00 Limited coverage
Managua FC
? - ?
Art Municipal Jalapa
November 1
01:00 Limited coverage
Diriangen FC
? - ?
CD Junior de Managua
02:30 Limited coverage
Real Esteli FC
? - ?
CD Walter Ferretti
15:00
Cliftonville
? - ?
Carrick Rangers
15:00
Coleraine
? - ?
Glentoran
15:00
Glenavon
? - ?
Dungannon Swifts
15:00
Larne
? - ?
Ballymena United
15:00
Warrenpoint Town
? - ?
Portadown
Postp.
FK Bregalnica Stip
? - ?
FK Sasa
Postp.
FK Pehchevo
? - ?
Pobeda
Postp.
FK Sloga 1934 Vinica
? - ?
FK Rosoman 83
Postp.
GFK Tikves Kavadarci
? - ?
Plachkovica
Postp.
Osogovo
? - ?
Kozhuf Gevgjelija
Postp.
Kadino
? - ?
Veleshta
Postp.
Korab
? - ?
Teteks
Postp.
Ohrid
? - ?
KF Gostivari
Postp.
Vardari Forino
? - ?
Drita
Postp.
Vlazrimi 77
? - ?
FK Skopje
live HT
Kvik Halden
Fredrikstad
15:00
Alta
? - ?
Skeid
13:00
Sotra Sportsklubb
? - ?
Vard Haugesund
17:00
Arendal Fotball
? - ?
Flekkeroey
October 31
live HT
Klepp
Arna-Bjoernar
live HT
Roea
Lyn Fotball
13:00
Sandviken
Kolbotn
13:00 Limited coverage
Taraji Wadi Al-Nes
? - ?
Hilal AL Quds
16:00 Limited coverage
Sh. Al Dhahiriya
? - ?
Shabab Alsamu
October 31
20:00 Limited coverage
Atletico Chiriqui
? - ?
CD Universitario
21:15
General Diaz
? - ?
Luqueno
23:30
Cerro Porteno
? - ?
Libertad
16:00
Cienciano
? - ?
CD UT Cajamarca
18:15
Universidad San Martin
? - ?
Binacional
20:30
Alianza Universidad
? - ?
Universitario de Deportes
23:00
Ayacucho FC
? - ?
FBC Melgar
October 31
Postp.
Union Comercio
? - ?
Comerciantes Unidos
Postp.
Pirata FC
? - ?
Deportivo Coopsol
Postp.
Santa Rosa de Andahuaylas
? - ?
Alianza Atletico
Postp.
Santos
? - ?
Juan Aurich
Postp.
Sport Chavelines Juniors
? - ?
Union Huaral
October 31
FT
Mendiola FC 1991
Ceres-Negros FC
12:00 Limited coverage
Kaya FC
? - ?
Azkals Development Team
October 31
Postp.
Swit Skolwin
? - ?
Cracovia
live HT
Unia Janikowo
LKS Lodz
Postp.
Olimpia Grudziadz
? - ?
Lechia Gdansk
16:00
Pogon Siedlce
? - ?
Radomiak Radom
Postp.
Stal Mielec
? - ?
Piast Gliwice
October 31
Postp.
LKS Rolnik Biedrzychowice
? - ?
Kkp Bydgoszcz
FT
Medyk Konin
2 - 0
AZS UJ Krakow
11:00 Limited coverage
Gornik Leczna
? - ?
Olimpia Szczecin
13:00 Limited coverage
ROW Rybnik
? - ?
UKS SMS Lodz
Postp.
Aplg Gdansk
? - ?
AZS Wroclaw
Postp.
Czarni Sosnowiec
? - ?
GKS Katowice
Postp.
Merelinense
? - ?
Braga B
Postp.
Vitoria de Guimaraes B
? - ?
ARS Martinho
Postp.
Maritimo B
? - ?
Amarante FC
Postp.
Esperanca de Lagos
? - ?
Juventude Evora
Postp.
Academica Coimbra
? - ?
Vitoria Guimaraes
Postp.
Portimonense
? - ?
CD Cova Da Piedade
17:00 Limited coverage
Estoril Praia U23
? - ?
CF Belenenses
06:00
Jeonbuk FC
Daegu FC
06:00
Pohang Steelers
Sangju Sangmu
06:00
Ulsan Hyundai
Gwangju FC
FT
Bucheon FC 1995
Chungnam Asan FC
November 1
04:30
Jeju United
Seoul E-Land FC
Canc.
Bucheon FC 1995
Chungnam Asan FC
Canc.
FC Anyang
Daejeon Citizen
Canc.
Gyeongnam FC
Seoul E-Land FC
Canc.
Jeonnam Dragons
Jeju United
Canc.
Suwon City
Ansan Greeners
07:00
Jeonnam Dragons
Ansan Greeners
October 31
FT
FC Academica Clinceni
Sepsi OSK
17:15
Botosani
UTA Arad
19:45
Hermannstadt
CS Universitatea Craiova
October 31
FT
FC Dunarea Calarasi
FC Metaloglobus Bucuresti
FT
ACS Fotbal Comuna Recea
ASU Politehnica Timisoara
FT
CSM Slatina
Gloria Buzau
FT
Ripensia Timisoara
Turris-Oltul
FT
Viitorul Pandurii Targu Jiu
FC Unirea Slobozia
November 1
09:30
Farul Constanta
CS Mioveni
November 1
05:00
SKA-Khabarovsk
Irtysh
10:00
FC Krasnodar II
FC Alania Vladikavkaz
10:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
Nizhny Novgorod
October 31
FT
Anzhi Makhachkala
Kuban Krasnodar
live 90'
Biolog Novokubansk
Mashuk-KMV
FT
Kuban Kholding
Druzhba
live HT
Spartak Nalchik
0 - 0
Inter Cherkessk
live 28'
Chernomorets Novorossiysk
0 - 0
Tuapse
15:00
Dinamo Stavropol
? - ?
FK Makhachkala
November 1
10:00
Luki-Energiya
? - ?
Lokomotiv-Kazanka Moscow
10:00
Zenit St. Petersburg II
? - ?
Dinamo Moscow II
10:00
Znamya
? - ?
Tver FC
October 31
FT
Ural II
Lada SOK
FT
Tyumen
NoSta
FT
FC Chelyabinsk
Lada Tolyatti
FT
FC Orenburg II
Zvezda Perm
13:00
Volna Nizhny Novgorod
? - ?
KamAZ
14:00
Volga Ulyanovsk
? - ?
Zenit Izhevsk
FT
Zvezda-2005 Perm
0 - 0
FK Kubanochka Krasnodar
12:00 Limited coverage
Zhfk Yenisey Krasnoyarsk
? - ?
VDV Ryazan
15:00 Limited coverage
FC Zenit Saint Petersburg
? - ?
FC Lokomotiv Moscow
FT
Arsenal Youth
Rostov Youth
October 31
Postp.
Cosmos
? - ?
La Fiorita Montegiardino
Postp.
Juvenes/Dogana
? - ?
FC Fiorentino
Postp.
S.S. Murata
? - ?
SS Pennarossa
October 31
14:50
Al Hilal
Damac FC
15:15
Abha
Al-Ettifaq
16:50
Al Ittihad
Al Ahli
October 31
14:00 Limited coverage
Vale of Leithen
? - ?
East Stirlingshire
15:00 Limited coverage
BSC Glasgow
? - ?
Berwick Rangers
15:00 Limited coverage
Bonnyrigg Rose Athletic
? - ?
Cumbernauld Colts
15:00 Limited coverage
Caledonian Braves
? - ?
Kelty Hearts
15:00 Limited coverage
Civil Service Strollers
? - ?
Stirling University FC
15:00 Limited coverage
Dalbeattie Star
? - ?
Bo'ness United
15:00 Limited coverage
East Kilbride
? - ?
Spartans FC
15:00 Limited coverage
Edinburgh University
? - ?
Gretna FC 2008
October 31
live HT
Indjija
0 - 0
FK Metalac
14:00
Cukaricki
? - ?
Novi Pazar
14:00
Rad Beograd
? - ?
Zlatibor
14:00
Vozdovac
? - ?
TSC Backa Topola
16:00
Partizan Beograd
? - ?
Macva Sabac
October 31
12:30 Limited coverage
Borac Cacak
? - ?
Dinamo Vranje
12:30 Limited coverage
FK Dubocica
? - ?
Sloga Kraljevo
12:30 Limited coverage
FK Zemun
? - ?
Zarkovo
12:30 Limited coverage
Loznica
? - ?
FK Radnicki 1923
FT
Tampines Rovers FC
Albirex Niigata FC
Canc.
Brunei DPMM
? - ?
Geylang International FC
November 1
09:30
Home United FC
? - ?
Young Lions
09:30
Tanjong Pagar United FC
? - ?
Hougang United FC
October 31
16:00
FK Pohronie
Zlate Moravce
16:00
Spartak Trnava
Zemplin Michalovce
16:00
Zilina
FK Senica
October 31
Postp.
FC Kosice
? - ?
FK Poprad
Postp.
Komarno
? - ?
Skalica
Postp.
Partizan Bardejov
? - ?
Zilina B
Postp.
Puchov
? - ?
Slavoj Trebisov
November 1
Postp.
FC Petrzalka 1898
? - ?
Dukla Banska Bystrica
Postp.
FC STK 1914 Samorin
? - ?
Zeleziarne Podbrezova
Postp.
Slovan Bratislava B
? - ?
Dubnica
October 31
Postp.
ND Beltinci
? - ?
Radomlje
Postp.
ND Bilje
? - ?
NK Dob
Postp.
NK Krka
? - ?
Jadran
Postp.
NK Krsko
? - ?
Drava Ptuj
Postp.
Nafta
? - ?
Brda
Postp.
Primorje
? - ?
ND Triglav
Postp.
Smartno 1928
? - ?
Brezice
Postp.
Rudar Velenje
? - ?
Fuzinar
October 31
13:00 Limited coverage
Orlando Pirates
? - ?
Kaizer Chiefs
live 90+10'
Espanyol
Eibar
live 90+4'
Real Betis Femenino
Barcelona
live HT
Deportivo La Coruna
Santa Teresa
live 23'
Madrid Femenino
0 - 0
Real Sociedad
15:00
Valencia
? - ?
Athletic Bilbao
November 1
10:00
Rayo Vallecano
? - ?
UD Granadilla Tenerife Sur
Postp.
Real Valladolid B
? - ?
CD Covadonga
14:45
Sporting Gijon B
? - ?
Numancia
15:00
Real Oviedo B
? - ?
Marino Luanco
Postp.
Burgos CF
? - ?
UP Langreo
14:45
SD Amorebieta
? - ?
Barakaldo
15:30
U. Mutilvera
? - ?
CD Calahorra
15:30
Atzeneta UE
? - ?
Orihuela
17:00
Extremadura
? - ?
CD Badajoz
17:00
Villarrubia CF
? - ?
Merida
12:00 Limited coverage
Sollentuna FF
? - ?
Oerebro Syrianska IF
14:00 Limited coverage
Gefle
? - ?
Vasalunds IF
15:00 Limited coverage
Karlslunds IF HFK
? - ?
IFK Berga
12:00 Limited coverage
Assyriska IK
? - ?
FC Trollhaettan
12:00 Limited coverage
Lunds BK
? - ?
IFK Vaernamo
13:00 Limited coverage
Oskarshamns AIK
? - ?
Lindome GIF
13:00 Limited coverage
Tvaaaakers IF
? - ?
Motala AIF FK
14:00 Limited coverage
FC Linkoeping City
? - ?
Qviding FIF
14:00 Limited coverage
Skoevde AIK
? - ?
Eskilsminne IF
14:00 Limited coverage
Utsiktens BK
? - ?
Torns IF
live HT
KIF Oerebro
Umeaa IK
October 31
Postp.
Lausanne
? - ?
FC Vaduz
Postp.
Servette
? - ?
FC Zuerich
16:30
Chiasso
? - ?
Wil
18:00
Schaffhausen
? - ?
Kriens
Postp.
Black Stars
? - ?
Etoile Carouge
Postp.
Breitenrain
? - ?
Bavois
Postp.
Sion II
? - ?
Stade Nyonnais
Postp.
Basel II
? - ?
Yverdon
Postp.
Cham
? - ?
FC Zuerich II
Postp.
FC Koeniz
? - ?
SC YF Juventus Zuerich
Postp.
FC Rapperswil-Jona
? - ?
FC Muensingen
Postp.
Bellinzona
? - ?
SC Bruehl
Postp.
Team Vaud U21
? - ?
Lancy FC
Postp.
FC Azzurri 90
? - ?
Vevey
Postp.
La Chaux-de-Fonds
? - ?
Martigny
Postp.
Meyrin
? - ?
Young Boys II
Postp.
Naters
? - ?
Olympique de Geneve
Postp.
Terre Sainte
? - ?
Echallens
Postp.
Chenois
? - ?
Bulle
Postp.
FC Schoetz
? - ?
Luzern II
Postp.
Zug
? - ?
Grasshopper II
Postp.
Buochs
? - ?
SC Goldau
Postp.
Muttenz
? - ?
FC Bassecourt
Postp.
Biel/Bienne
? - ?
Solothurn
Postp.
Eschen/Mauren
? - ?
Paradiso
Postp.
FC Gossau
? - ?
FC Wettswil-Bonstetten
Postp.
Hongg
? - ?
Red Star Zuerich
Postp.
Linth
? - ?
St. Gallen II
Postp.
Winterthur II
? - ?
FC Balzers
Postp.
FC Thalwil
? - ?
Tuggen
October 31
15:00 Limited coverage
BSC Young Boys
? - ?
Grasshopper Zurich
15:00 Limited coverage
FC Luzern
? - ?
Servette FC Chenois
16:00 Limited coverage
FC St Gallen-Staad
? - ?
FC Basel
16:00 Limited coverage
FC Zuerich Frauen
? - ?
Lugano
October 31
12:00 Limited coverage
Al-Shorta
? - ?
Al-Wahda
October 31
FT
Tanzania Prisons
Polisi Tanzania FC
13:00
Biashara Mara United
? - ?
Young Africans
13:00
Namungo FC
? - ?
Dodoma Jiji FC
13:00
Simba SC
? - ?
Mwadui
October 31
FT
Chiangrai United
BG Pathum United
FT
Buriram United
Muang Thong United
live 90+1'
Rayong FC
Trat FC
live 65'
Bangkok United
0 - 0
Port FC
November 1
10:00
Nakhon Ratchasima FC
? - ?
Prachuap FC
October 31
FT
Chainat FC
MOF Customs United
FT
Kasetsart
1 - 0
Ranong FC
12:00 Limited coverage
Siam Navy FC
? - ?
Phrae United
12:00 Limited coverage
Sisaket FC
? - ?
Nakhon Pathom
12:00 Limited coverage
Uthai Thani FC
? - ?
Ayutthaya United FC
Postp.
CS Hammam-Lif
? - ?
JS Kairouanaise
Postp.
Gafsa
? - ?
EO Sidi Bouzid
Postp.
Gumushanespor
? - ?
Kahramanmarasspor
FT
Hacettepe Spor Kulubu
Hekimoglu Trabzon
FT
Manisa Futbol Kulubu
Sancaktepe Belediyespor
FT
Sariyer
2 - 0
Amed Sportif
FT
Usakspor
Sanliurfaspor
FT
Yeni Corumspor
Ankara Demirspor
FT
Zonguldak Komurspor
0 - 0
24 Erzincanspor
16:00 Limited coverage
Afjet Afyonspor
? - ?
Nigde Anadolu FK
16:00 Limited coverage
Kocaelispor
? - ?
Ergene Velimese Spor
October 31
FT
Bak Spor Kulubu
1 - 0
Kirklarelispor
FT
Bayburt Ozel Idarespor
1922 Konyaspor
FT
Belediyesi Bodrumspor
Pazarspor
FT
Elazigspor
Eyupspor
FT
Karabukspor
0 - 0
Etimesgut Belediyespor
FT
Karacabey Belediye Spor
Sakaryaspor
FT
Kirsehir Belediyespor
Van Spor Kulubu
FT
Pendikspor
Tarsus Idman Yurdu
FT
Serik Belediyespor
Kastamonuspor 1966
FT
Sivas Belediye Spor
Turgutluspor
November 1
10:00 Limited coverage
Alemdag Spor 1877
? - ?
Buca FK
10:00 Limited coverage
Artvin Hopaspor
? - ?
Manisaspor
10:00 Limited coverage
Edirnespor
? - ?
Payasspor
10:00 Limited coverage
Fatsa Belediyespor
? - ?
Kemerspor 2003
10:00 Limited coverage
Kizilcabolukspor
? - ?
Belediye Derince
10:00 Limited coverage
Malatya Yesilyurt Belediyespor
? - ?
Diyarbakir FK AS 1977
10:00 Limited coverage
Nevsehir Belediye Spor
? - ?
Arnavutkoy Belediyespor
November 1
10:00 Limited coverage
Belediye Kutahyaspor
? - ?
Darica Genclerbirligi
10:00 Limited coverage
Ceyhanspor
? - ?
Buyukcekmece Tepecikspor
10:00 Limited coverage
Erzin Spor
? - ?
Yozgatspor 1959
10:00 Limited coverage
Halide Edip Adivar Spor
? - ?
Nazilli Belediyespor
10:00 Limited coverage
Kahta 02
? - ?
Karaman Belediyespor
10:00 Limited coverage
Mardin Buyuksehir Basakspor
? - ?
Tekirdagspor
10:00 Limited coverage
Tokatspor
? - ?
Cengelkoy Futbol Yatirimlari
October 31
FT
Esenler Erokspor
Osmaniyespor
November 1
10:00 Limited coverage
Arhavispor
? - ?
Soma Spor Dernegi
10:00 Limited coverage
Catalcaspor
? - ?
Karsiyaka
10:00 Limited coverage
Cizrespor
? - ?
Batman Petrolspor
10:00 Limited coverage
Elazig Belediyespor
? - ?
Sile Yildizspor
10:00 Limited coverage
Golcukspor
? - ?
Yeni Altindag Belediyespor
10:00 Limited coverage
Yalovaspor
? - ?
Icel Idman Yurdu
October 31
FT
1954 Kelkit Belediyespor
Silivrispor
Postp.
68 Aksaray Belediyespor
? - ?
Adiyamanspor
Postp.
Bergama Belediyespor
? - ?
Kozan Spor FK
Postp.
Duzcespor
? - ?
Karakopru Belediyespor
FT
Kestelspor
Bursa Yildirim Spor
FT
Modafen FK
1 - 2
Muglaspor
FT
Sultanbeyli Belediyespor
0 - 1
Siirt Il Ozel Idaresispor
FT
Yeni Orduspor
0 - 0
Bayrampasa
October 31
10:00 Limited coverage
Merw
? - ?
Altyn Asyr
11:00 Limited coverage
FC Asgabat
? - ?
Sagadam
11:00 Limited coverage
FC Energetik
? - ?
Kopetdag Asgabat
11:00 Limited coverage
Nebitci
? - ?
Ahal
October 31
11:30 Limited coverage
Polissya Zhytomyr
? - ?
VPK-Ahro Shevchenkivka
12:00 Limited coverage
Ahrobiznes Volochysk
? - ?
FC Prykarpattia 1981
12:00 Limited coverage
Krystal Kherson
? - ?
Veres Rivne
12:00 Limited coverage
Nyva Ternopil
? - ?
FC Kremin Kremenchuk
13:00 Limited coverage
Alians
? - ?
FC Hirnyk-Sport
14:00 Limited coverage
Volyn
? - ?
FC Avanhard Kramatorsk
15:00 Limited coverage
MFK Mykolaiv
? - ?
Chornomorets Odessa
15:00 Limited coverage
Metalist 1925
? - ?
FC Obolon Kiev
October 31
08:00 Limited coverage
Shakhtar Donetsk U19
? - ?
FC Mariupol
FT
Kolos Kovalivka
FC Olimpik Donetsk
FT
FC Oleksandria
SFC Desna Chernihiv U19
FT
SC Dnipro-1
0 - 0
Dynamo Kyiv U19
November 1
09:00 Limited coverage
FC Lviv
? - ?
FC Vorskla Poltava
09:00 Limited coverage
FC Minaj U19
? - ?
FC Rukh LVIV U19
October 31
FT
FC Ingulets U21
Zorya Lugansk
11:00 Limited coverage
FC Minaj U21
? - ?
FC Rukh LVIV U21
12:00 Limited coverage
FC Lviv
? - ?
Vorskla Poltava
Postp.
Boston River
? - ?
River Plate
Postp.
Cerro
? - ?
Club Atletico Progreso
Postp.
Club Atletico Penarol
? - ?
Deportivo Maldonado
Postp.
Danubio
? - ?
Fenix
Postp.
Montevideo City Torque
? - ?
Montevideo Wanderers
Postp.
Nacional
? - ?
Defensor Sporting
Postp.
Plaza Colonia
? - ?
Liverpool FC
Postp.
Rentistas
? - ?
Cerro Largo
22:00
Deportivo Maldonado
? - ?
Nacional
October 31
Postp.
Albion
? - ?
Racing
Postp.
Atenas
? - ?
Rampla Juniors
Postp.
Central Espanol
? - ?
Sud America
Postp.
Rocha FC
? - ?
Juventud de las Piedras
Postp.
Tacuarembo FC
? - ?
Cerrito
Postp.
Villa Espanola
? - ?
Villa Teresa
19:00 Limited coverage
Rocha FC
? - ?
Rampla Juniors
October 31
12:00 Limited coverage
Nasaf Qarshi
? - ?
Kokand 1912
November 1
10:00 Limited coverage
Surkhon-2011
? - ?
Andijon
21:00
Mineros De Guayana
? - ?
Estudiantes Merida
November 1
00:00
Carabobo FC
? - ?
Yaracuyanos FC
FT
Da Nang
FLC Thanh Hoa
FT
Hai Phong
QNK Quang Nam
FT
Song Lam Nghe An
Nam Dinh
FT
BA Ria Vung Tau FC
Khanh Hoa Nha Trang
FT
Binh Dinh
1 - 0
Pho Hien
FT
Binh Phuoc
0 - 0
An Giang
October 31
Postp.
Barry Town
? - ?
Bala Town
Postp.
Cardiff Met University
? - ?
Cefn Druids AFC
Postp.
Newtown
? - ?
Haverfordwest
Postp.
Connah's Quay
? - ?
TNS
17:15
Haverfordwest
Bala Town
October 31
11:00 Limited coverage
Buildcon
? - ?
Lusaka Dynamos
13:00 Limited coverage
Forest Rangers
? - ?
Nkana FC
13:00 Limited coverage
Green Buffaloes
? - ?
Red Arrows
13:00 Limited coverage
Kabwe Warriors
? - ?
Green Eagles
13:00 Limited coverage
Lumwana Radiants
? - ?
Nkwazi
13:00 Limited coverage
Zanaco
? - ?
Indeni FC