LiveScore.com : Hockey Livescore

Live Hockey Scores (powered by LiveScore)

March 3
00:00
Columbus Blue Jackets
(
)
 
Detroit Red Wings
(
)
00:00
Montreal Canadiens
(
)
 
Ottawa Senators
(
)
00:00
New Jersey Devils
(
)
 
New York Islanders
(
)
00:00
New York Rangers
(
)
 
Buffalo Sabres
(
)
00:00
Pittsburgh Penguins
(
)
 
Philadelphia Flyers
(
)
01:00
Nashville Predators
(
)
 
Carolina Hurricanes
(
)
01:00
Winnipeg Jets
(
)
 
Vancouver Canucks
(
)
01:30
Dallas Stars
(
)
 
Tampa Bay Lightning
(
)
March 2
14:00
Metallurg Magnitogorsk
(
)
 
Barys Nur-Sultan
(
)
16:30
Avangard Omsk
(
)
 
Avtomobilist Yekaterinburg
(
)
16:30
HC Dynamo Moscow
(
)
 
Severstal Cherepovets
(
)
16:30
SKA St. Petersburg
(
)
 
Dinamo Minsk
(
)
18:30
Fassa
(
)
 
Klagenfurter AC II
(
)
March 2
17:00
Malmoe
(
)
 
Froelunda HC
(
)
March 2
17:30
ERC Ingolstadt
(
)
 
EHC Red Bull Muenchen
(
)
19:30
Koelner Haie
(
)
 
Iserlohn Roosters
(
)
18:15
Salzburg
(
)
 
Vienna Capitals
(
)
18:45
Bolzano
(
)
 
Klagenfurter AC
(
)
18:15
Black Wings 1992
(
)
 
EC VSV
(
)
18:15
Graz 99ers
(
)
 
HK Bratislava
(
)
18:15
Innsbruck
(
)
 
Dornbirn
(
)
March 2
18:00
Victoriaville Tigres
(
)
 
Sherbrooke Phoenix
(
)
19:00
Chicoutimi Sagueneens
(
)
 
Baie-Comeau
(
)
19:00
Drummondville Voltigeurs
(
)
 
Val-D'Or Foreurs
(
)
23:00
Gatineau Olympiques
(
)
 
Rouyn-Noranda Huskies
(
)
March 3
00:00
Rimouski Oceanic
(
)
 
Blainville-Boisbriand Armada
(
)
00:00
Shawinigan Cataractes
(
)
 
Quebec Remparts
(
)
16:00
Motor Ceske Budejovice
(
)
 
Sparta Prague
(
)
16:00
Plzen
(
)
 
Zlin
(
)
16:00
Trinec
(
)
 
Litvinov
(
)
16:20
Mlada Boleslav
(
)
 
Mountfield HK
(
)
16:30
Karlovy Vary
(
)
 
Liberec
(
)
16:30
Vitkovice
(
)
 
Dynamo Pardubice
(
)
17:00
Kometa
(
)
 
Olomouc
(
)
March 2
18:00
Frederikshavn White Hawks
(
)
 
Herlev Eagles
(
)
18:00
Odense Bulldogs
(
)
 
Aalborg Pirates
(
)
18:00
Roedovre Mighty Bulls
(
)
 
SoenderjyskE
(
)
18:00
Rungsted Ishockey
(
)
 
Esbjerg Energy
(
)
March 2
16:30
HPK
(
)
 
Ilves
(
)
16:30
Kaerpaet
(
)
 
KalPa
(
)
16:30
Lukko
(
)
 
Sport
(
)
16:30
Pelicans
(
)
 
JYP
(
)
March 2
Postp.
Amiens
(
)
 
Chamonix Mont-Blanc
(
)
Postp.
Angers
(
)
 
Gap
(
)
Postp.
Bordeaux
(
)
 
Briancon
(
)
Postp.
Cergy Pontoise
(
)
 
Rouen
(
)
Postp.
Mulhouse Scorpions
(
)
 
Grenoble
(
)
19:30
Cergy Pontoise
(
)
Limited coverage 
Angers
(
)
19:30
Gap
(
)
Limited coverage 
Grenoble
(
)
March 2
18:30
EC Bad Nauheim
(
)
 
Toelzer Loewen
(
)
19:00
EHC Bayreuth - Die Tigers
(
)
 
Loewen Frankfurt
(
)
19:00
Heilbronner Falken
(
)
 
Kassel Huskies
(
)
16:30
ASC Corona Brasov
(
)
 
Vasas SC
(
)
16:30
Csikszereda
(
)
 
Gyergyoi HK
(
)
17:00
Ferencvaros
(
)
 
MAC Ujbuda
(
)
17:30
DEAC
(
)
 
Ujpesti TE
(
)
11:00
Gornyak Rudny
(
)
Limited coverage 
Arlan Kokshetau
(
)
11:00
Snezhnye Barsy
(
)
Limited coverage 
Saryarka Karaganda
(
)
11:00
Yertis Pavlodar
(
)
Limited coverage 
Altay Torpedo
(
)
Postp.
Aktobe
(
)
 
Yertis Pavlodar
(
)
13:30
Almaty
(
)
Limited coverage 
Torpedo
(
)
14:00
Beibarys Atyrau
(
)
Limited coverage 
Kulager Petropavl
(
)
March 2
12:00
Metallurg Novokuznetsk
(
)
 
Zvezda Chekhov
(
)
15:30
Khimik Voskresensk
(
)
 
Chelmet Chelyabinsk
(
)
15:30
Neftyanik Almetyevsk
(
)
 
Ryazan
(
)
March 2
FT
Sakhalinskie Akuly
4
(
2
2
0
)
 
Tayfun
2
(
0
2
0
)
FT
Stalnye Lisy
7
(
3
3
1
)
 
Sarmaty
3
(
0
0
3
)
live 3P
Amurskie Tigry
3
(
2
1
0
)
 
Krasnaya Armiya
3
(
0
3
0
)
13:00
Belye Medvedi
(
)
 
Ladya Togliatti Juniors
(
)
15:00
Loko
(
)
 
HC Riga
(
)
16:00
Krylya Sovetov
(
)
 
Atlanty
(
)
March 3
09:00
Amurskie Tigry
(
)
 
Krasnaya Armiya
(
)
10:00
Kuznetskie Medvedi
(
)
 
Sputnik Almetyevsk
(
)
10:00
Loko
(
)
 
HC Riga
(
)
10:00
MHC Spartak
(
)
 
MHC Dynamo
(
)
March 2
16:00
Liptovsky Mikulas
(
)
 
Dukla Trencin
(
)
16:30
Banska Bystrica
(
)
 
Detva
(
)
16:30
Michalovce
(
)
 
DVTK Jegesmedvek
(
)
17:00
Nitra
(
)
 
Zvolen
(
)
17:00
Nove Zamky
(
)
 
Poprad
(
)
17:00
Slovan Bratislava
(
)
 
Kosice
(
)
March 2
15:00
Nova Ves
(
)
Limited coverage 
Slovakia U18
(
)
16:00
Skalica
(
)
Limited coverage 
Dubnica
(
)
17:00
Bjoerkloeven
(
)
 
HC Vita Haesten
(
)
17:00
Mora
(
)
 
MoDo
(
)
17:00
Vaesterviks IK
(
)
 
Timraa
(
)
18:00
Vaennaes HC
(
)
Limited coverage 
Oernskoeldsvik HF
(
)
17:00
Oestersunds IK
(
)
Limited coverage 
Borlaenge
(
)
March 2
18:45
Bern
(
)
 
Geneve-Servette
(
)
18:45
Lausanne
(
)
 
Fribourg-Gotteron
(
)
18:45
Lugano
(
)
 
Biel
(
)
18:45
Zug
(
)
 
Ambri-Piotta
(
)
USA - AHL
March 2
18:00
Hartford Wolf Pack
(
)
 
Providence Bruins
(
)