LiveScore.com : Basketball Livescore

28 october 2020 Basketball Scores (powered by LiveScore)

October 28
16:00
Unics Kazan
(
)
 
Joventut
(
)
19:30
Partizan
(
)
 
Bourg-en-Bresse
(
)
19:30
UR Venezia
(
)
 
Bahcesehir Koleji
(
)
October 28
17:30
Maccabi Rishon LeZion
(
)
 
Buducnost
(
)
18:00
Mornar Bar
(
)
 
Buducnost
(
)
18:15
Ratiopharm Ulm
(
)
 
Unicaja
(
)
19:45
Basket Brescia
(
)
 
Metropolitans 92
(
)
October 28
18:00
Monaco
(
)
 
Lokomotiv Kuban
(
)
October 28
17:30
Cedevita Olimpija
(
)
 
ASP Promitheas
(
)
20:00
Gran Canaria
(
)
 
Dolomiti Energia Trento
(
)
October 28
17:30
Saski Baskonia
(
)
 
Manresa
(
)
20:15
Estudiantes
(
)
 
Gipuzkoa Basket
(
)
October 28
16:30
BC Nokia
(
)
 
Lapuan Korikobrat
(
)
16:30
Kauhajoen Karhu
(
)
 
KTP Basket
(
)
16:30
Kouvot
(
)
 
Lahti Basketball
(
)
16:30
Salon Vilpas
(
)
 
Kataja
(
)
16:30
URA Basket
(
)
 
Helsinki Seagulls
(
)
16:30
UU Korihait
(
)
 
Tampereen Pyrintoe
(
)
October 28
17:00
Anwil Wloclawek
(
)
 
Dabrowa Gornicza
(
)
October 28
18:00
Fyllingen
(
)
Limited coverage 
Gimle
(
)
October 28
17:00
Krka
(
)
 
Rogaska
(
)
19:00
KK Primorska
(
)
 
Hopsi Polzela
(
)
October 28
19:00
Pau-Orthez
(
)
 
Le Mans
(
)
19:30
Le Portel
(
)
 
Orleans Loiret Basket
(
)
October 28
17:30
Hoersholm
(
)
Limited coverage 
Sisu
(
)
October 28
Postp.
MMCITE Brno
(
)
 
BK Olomoucko
(
)
Postp.
Nymburk
(
)
 
Decin
(
)
Postp.
Ostrava
(
)
 
BK Opava
(
)
Postp.
USK Prague
(
)
 
BC Kolin
(
)
Postp.
Usti nad Labem
(
)
 
Svitavy
(
)
Postp.
Kralovsti Sokoli
(
)
 
Pardubice
(
)
October 28
11:05
Brave Thunders
(
)
 
Niigata Albirex
(
)
11:05
Chiba Jets
(
)
 
Toyota Alvark
(
)
11:05
Diamond Dolphins
(
)
 
Shinshu Brave Warriors
(
)
11:05
Hiroshima Dragonflies
(
)
 
Ryukyu Golden Kings
(
)
11:05
Osaka Evessa
(
)
 
Aisin Seahorses
(
)
11:05
SAN-EN NeoPhoenix
(
)
 
Kyoto Hannaryz
(
)
11:05
Sun Rockers Shibuya
(
)
 
Akita Northern Happinets
(
)
11:05
Toyama Grouses
(
)
 
Yokohama B-Corsairs
(
)
11:15
Shiga Lakestars
(
)
 
Shimane Susanoo Magic
(
)
11:25
Link Tochigi Brex
(
)
 
Levanga Hokkaido
(
)
17:00
Artego Bydgoszcz
(
)
 
AZS UMCS Lublin
(
)
17:00
CTL Zaglebie Sosnowiec
(
)
 
Sleza Wroclaw
(
)
October 28
17:00
Handlova
(
)
 
BK 04 Spisska Nova Ves
(
)
17:00
Levicki Patrioti
(
)
 
Inter Bratislava
(
)
17:00
MBK Lucenec
(
)
 
Prievidza
(
)
October 28
14:00
Panerythraikos
(
)
Limited coverage 
Filippos BC
(
)
15:00
Koroivos Amaliadas
(
)
Limited coverage 
Apollon Patras
(
)
08:00
Magnolia Hotshots
(
)
 
Blackwater Elite
(
)
10:45
Meralco Bolts
(
)
 
San Miguel Beermen
(
)
October 28
16:00
Rguor Minsk
(
)
Limited coverage 
Gomel
(
)
October 28
Postp.
Zabiny Brno
(
)
 
USK Prague
(
)
Postp.
Trutnov
(
)
 
Slovanka
(
)
October 28
17:00
VEF Riga
(
)
 
Strasbourg
(
)
Canc.
Iberostar Tenerife
(
)
 
BC Rytas
(
)
October 28
17:00
Darussafaka
(
)
 
Oostende
(
)
Postp.
Burgos
(
)
 
Happy Casa Brindisi
(
)
October 28
Canc.
Hapoel Holon
(
)
 
Fortitudo Bologna
(
)
16:30
BC Kalev
(
)
 
Rakvere Tarvas
(
)
17:00
Tartu Ulikool
(
)
 
Rapla KK
(
)
17:30
Tallinna Kalev
(
)
 
TTU Korvpalliklubi
(
)
October 28
10:00
LG Sakers
(
)
 
Dongbu Promy
(
)
October 28
17:00
Alba Fehervar
(
)
 
Szedeak
(
)
17:00
Atomeromu SE
(
)
 
Jaszberenyi
(
)
17:00
Kecskemeti TE
(
)
 
Falco KC Szombathely
(
)
17:00
OSE Lions
(
)
 
Szolnoki Olaj
(
)
17:00
PVSK Panthers
(
)
 
Kaposvari
(
)
17:30
Debreceni EAC
(
)
 
Soproni KC
(
)
17:30
Koermend
(
)
 
Zalakeramia
(
)
October 28
14:00
Khimki-Podmoskovie
(
)
 
MBA Moscow
(
)
16:00
Burevestnik
(
)
 
Uralmash
(
)
16:00
CSKA Moscow B
(
)
 
Rodniki Izhevsk
(
)
16:00
Runa Moscow
(
)
 
Temp Sumz Revda
(
)
16:10
BC Irkut
(
)
 
Ufimets
(
)
16:15
Vostok 65
(
)
 
BC Samara
(
)
October 28
19:30
Limoges
(
)
 
Igokea
(
)
October 28
10:00
KEB Hana
(
)
Limited coverage 
S-Birds
(
)
October 28
03:00
Qingdao Eagles
(
)
 
Jiangsu Dragons
(
)
04:30
Shandong Heroes
(
)
 
Xinjiang Flying Tigers
(
)
07:30
Tianjin Pioneers
(
)
 
Liaoning Flying Leopards
(
)
11:35
Jilin Northeast Tigers
(
)
 
Guangzhou Loong Lions
(
)
12:00
Nanjing Monkey King
(
)
 
Beijing Royal Fighters
(
)
October 28
08:00
Aktobe 2
(
)
Limited coverage 
Karaganda
(
)
10:30
Bars Petropavlovsk
(
)
Limited coverage 
Atyrau 2
(
)
11:15
SDUSH Almaty
(
)
Limited coverage 
Pavlodar
(
)
13:30
Almaty 2
(
)
Limited coverage 
Kazygurt
(
)