LiveScore.com : Basketball Livescore

2 december 2020 Basketball Scores (powered by LiveScore)

December 2
19:45
Bourg-en-Bresse
(
)
 
UR Venezia
(
)
December 2
19:00
Cerrado Basquete
(
)
Limited coverage 
Unifacisa
(
)
21:30
Basquete Cearense
(
)
Limited coverage 
Caxias do Sul
(
)
December 2
Canc.
Rilski Sportist
(
)
 
A1 Academic Sofia
(
)
December 2
03:00
Jiangsu Dragons
(
)
 
Jilin Northeast Tigers
(
)
04:30
Beijing Royal Fighters
(
)
 
Qingdao Eagles
(
)
07:30
Tianjin Pioneers
(
)
 
Nanjing Monkey King
(
)
11:35
Guangzhou Loong Lions
(
)
 
Liaoning Flying Leopards
(
)
12:00
Xinjiang Flying Tigers
(
)
 
Shandong Heroes
(
)
December 2
17:00
GKK Sibenik
(
)
Limited coverage 
KK Split
(
)
January 2, 2021
17:00
BC Kolin
(
)
Limited coverage 
USK Prague
(
)
17:00
BK Olomoucko
(
)
Limited coverage 
Ostrava
(
)
17:00
Decin
(
)
Limited coverage 
Pardubice
(
)
17:00
MMCITE Brno
(
)
Limited coverage 
BK Opava
(
)
17:00
Nymburk
(
)
Limited coverage 
Kralovsti Sokoli
(
)
17:00
Svitavy
(
)
Limited coverage 
Usti nad Labem
(
)
December 2
17:30
Bakken Bears
(
)
 
Horsens IC
(
)
18:00
Svendborg
(
)
 
Team FOG Naestved
(
)
December 2
17:30
Hoersholm
(
)
Limited coverage 
BMS-Herlev
(
)
18:00
Aabyhoej
(
)
Limited coverage 
Sisu
(
)
December 2
16:30
Kataja
(
)
 
Lapuan Korikobrat
(
)
16:30
Kauhajoen Karhu
(
)
 
URA Basket
(
)
19:00
Worcester Wolves
(
)
 
Bristol Flyers
(
)
December 2
19:30
Pallacanestro Mantovana
(
)
Limited coverage 
JB Monferrato
(
)
19:30
Pallacanestro Orzinuovi
(
)
Limited coverage 
Reale Mutua Torino
(
)
19:45
U.C.C. Casalpusterlengo
(
)
Limited coverage 
Derthona Basket
(
)
20:00
Trapani
(
)
Limited coverage 
GSA Udine
(
)
20:00
Treviglio
(
)
Limited coverage 
Tezenis Verona
(
)
December 2
19:30
Latina
(
)
Limited coverage 
Eurobasket Roma
(
)
19:30
The Flexx Pistoia
(
)
Limited coverage 
Napoli Basket
(
)
19:45
Scafati Basket
(
)
Limited coverage 
Basket Ferrara
(
)
20:00
Baltur Cento
(
)
Limited coverage 
Stella Azzurra Roma
(
)
20:00
Chieti Basket 1974
(
)
Limited coverage 
Basket Ravenna
(
)
20:00
NPC Rieti
(
)
Limited coverage 
San Severo
(
)
December 2
18:00
BK Costa
(
)
Limited coverage 
San Giovanni
(
)
19:30
Broni
(
)
Limited coverage 
Ragusa
(
)
December 2
10:05
Aisin Seahorses
(
)
 
Ryukyu Golden Kings
(
)
10:05
Akita Northern Happinets
(
)
 
Niigata Albirex
(
)
10:05
Hiroshima Dragonflies
(
)
 
Shiga Lakestars
(
)
10:05
Kyoto Hannaryz
(
)
 
Diamond Dolphins
(
)
10:05
Levanga Hokkaido
(
)
 
Chiba Jets
(
)
10:05
Shimane Susanoo Magic
(
)
 
SAN-EN NeoPhoenix
(
)
10:05
Shinshu Brave Warriors
(
)
 
Osaka Evessa
(
)
10:05
Sun Rockers Shibuya
(
)
 
Yokohama B-Corsairs
(
)
10:05
Toyama Grouses
(
)
 
Toyota Alvark
(
)
10:25
Link Tochigi Brex
(
)
 
Brave Thunders
(
)
17:00
BC Kalev
(
)
 
Tartu Ulikool
(
)
17:30
TTU Korvpalliklubi
(
)
 
Rakvere Tarvas
(
)
17:30
Tallinna Kalev
(
)
 
Korvpalliklubi Parnu
(
)
December 2
17:00
Gimle
(
)
Limited coverage 
Baerum Basket
(
)
17:00
CTL Zaglebie Sosnowiec
(
)
 
Politechnika Gdanska
(
)
17:00
Torun
(
)
 
AZS UMCS Lublin
(
)
18:00
Polkowice
(
)
 
Sleza Wroclaw
(
)
December 2
15:00
BC Samara
(
)
 
Rodniki Izhevsk
(
)
15:00
Ufimets
(
)
 
MBA Moscow
(
)
December 2
17:00
Handlova
(
)
 
BK Svit
(
)
17:00
Levicki Patrioti
(
)
 
BK 04 Spisska Nova Ves
(
)
17:00
MBK Lucenec
(
)
 
Inter Bratislava
(
)
December 2
18:00
KK Sencur
(
)
 
Krka
(
)
December 2
10:00
Seoul Knights
(
)
 
LG Sakers
(
)
December 2
10:00
Busan BNK Sum
(
)
Limited coverage 
KEB Hana
(
)
December 2
20:15
Real Madrid
(
)
 
Saski Baskonia
(
)
December 2
15:00
Tofas
(
)
 
Fethiye Belediye
(
)
15:00
Turk Telekom
(
)
 
Ormanspor
(
)
17:15
Bahcesehir Koleji
(
)
 
Galatasaray
(
)
17:15
Darussafaka
(
)
 
Besiktas
(
)
December 2
00:00
Charleston Southern Buccaneers
(
)
 
North Carolina A&T Aggies
(
)
00:00
Florida International Panthers
(
)
 
Central Michigan Chippewas
(
)
00:00
Marquette Golden Eagles
(
)
 
Oklahoma State Cowboys
(
)
00:00
Maryland Terrapins
(
)
 
Monmouth Hawks
(
)
00:00
South Alabama Jaguars
(
)
 
Emmanuel Lions
(
)
00:00
UIC Flames
(
)
 
Valparaiso Crusaders
(
)
00:00
VMI Keydets
(
)
 
Lancaster Bible College Chargers
(
)
00:30
Buffalo Bulls
(
)
 
Iona Gaels
(
)
00:30
Michigan State Spartans
(
)
 
Duke Blue Devils
(
)
00:30
Northwestern State Demons
(
)
 
Louisiana Monroe Warhawks
(
)
00:30
Sam Houston State Bearkats
(
)
 
Arlington Baptist Patriots
(
)
01:00
Bradley Braves
(
)
 
Judson University Eagles
(
)
01:00
Missouri State Bears
(
)
 
Central Arkansas Bears
(
)
01:30
Abilene Christian Wildcats
(
)
 
Howard Payne Yellow Jackets
(
)
02:00
Grand Canyon Antelopes
(
)
 
Mississippi Valley State Delta Devils
(
)
02:00
Nebraska Cornhuskers
(
)
 
South Dakota Coyotes
(
)
02:30
Kansas Jayhawks
(
)
 
Kentucky Wildcats
(
)
Canc.
South Florida Bulls
(
)
 
Massachusetts Minutemen
(
)
18:00
UNC Greensboro Spartans
(
)
 
Duquesne Dukes
(
)
21:00
Arizona Wildcats
(
)
 
Colorado Buffaloes
(
)
21:00
Arkansas Little Rock Trojans
(
)
 
Winthrop Eagles
(
)
21:00
Arkansas Razorbacks
(
)
 
Texas Arlington Mavericks
(
)
21:00
Baylor Bears
(
)
 
Illinois Fighting Illini
(
)
21:00
Cincinnati Bearcats
(
)
 
Lipscomb Bisons
(
)
21:00
Clemson Tigers
(
)
 
South Carolina State Bulldogs
(
)
21:00
Fairfield Stags
(
)
 
Hartford Hawks
(
)
21:00
Furman Paladins
(
)
 
Southern Wesleyan Warriors
(
)
21:00
Howard Bison
(
)
 
La Salle Explorers
(
)
21:00
Iowa State Cyclones
(
)
 
South Dakota State Jackrabbits
(
)
21:00
Jacksonville Dolphins
(
)
 
Presbyterian Blue Hose
(
)
21:00
Maine Black Bears
(
)
 
Northeastern Huskies
(
)
21:00
McNeese State Cowboys
(
)
 
Dallas Christian Crusaders
(
)
21:00
Memphis Tigers
(
)
 
Arkansas State Red Wolves
(
)
21:00
Middle Tennessee Blue Raiders
(
)
 
Murray State Racers
(
)
21:00
NJIT Highlanders
(
)
 
Fairleigh Dickinson Knights
(
)
21:00
Nevada Wolf Pack
(
)
 
San Francisco Dons
(
)
21:00
Norfolk State Spartans
(
)
 
Old Dominion Monarchs
(
)
21:00
Northern Illinois Huskies
(
)
 
SIU Edwardsville Cougars
(
)
21:00
Notre Dame Fighting Irish
(
)
 
Western Michigan Broncos
(
)
21:00
Ohio State Buckeyes
(
)
 
Morehead State Eagles
(
)
21:00
Penn State Nittany Lions
(
)
 
Virginia Commonwealth Rams
(
)
21:00
Radford Highlanders
(
)
 
Mars Hill Lions
(
)
21:00
Rhode Island Rams
(
)
 
Seton Hall Pirates
(
)
21:00
South Carolina Upstate Spartans
(
)
 
Eastern Kentucky Colonels
(
)
21:00
Southeast Missouri State Redhawks
(
)
 
Southern Illinois Salukis
(
)
21:00
Southern Methodist Mustangs
(
)
 
Houston Baptist Huskies
(
)
21:00
Stephen F. Austin Lumberjacks
(
)
 
Hardin-Simmons Cowboys
(
)
21:00
UAB Blazers
(
)
 
Kennesaw State Owls
(
)
21:00
UC Santa Barbara Gauchos
(
)
 
Southeastern Louisiana Lions
(
)
21:00
Utah Valley State Wolverines
(
)
 
Westminster College Griffins
(
)
21:00
Wake Forest Demon Deacons
(
)
 
Troy Trojans
(
)
21:00
Washington State Cougars
(
)
 
Oregon State Beavers
(
)
21:00
West Virginia Mountaineers
(
)
 
Youngstown State Penguins
(
)
21:00
Wichita State Shockers
(
)
 
Oral Roberts Golden Eagles
(
)
21:00
Wright State Raiders
(
)
 
Marshall Thundering Herd
(
)
21:00
Wyoming Cowboys
(
)
 
Incarnate Word Cardinals
(
)
21:00
Xavier Musketeers
(
)
 
Tennessee Tech Golden Eagles
(
)
22:00
Oklahoma Sooners
(
)
 
Florida Gators
(
)
22:30
Iona Gaels
(
)
 
Vermont Catamounts
(
)