LiveScore.com : Basketball Livescore

23 january 2021 Basketball Scores (powered by LiveScore)

January 23
00:00
Charlotte Hornets
(
)
 
Chicago Bulls
(
)
00:00
Detroit Pistons
(
)
 
Houston Rockets
(
)
00:00
Indiana Pacers
(
)
 
Orlando Magic
(
)
00:30
Cleveland Cavaliers
(
)
 
Brooklyn Nets
(
)
00:30
Philadelphia 76ers
(
)
 
Boston Celtics
(
)
00:30
Toronto Raptors
(
)
 
Miami Heat
(
)
01:00
Milwaukee Bucks
(
)
 
Washington Wizards
(
)
01:00
Minnesota Timberwolves
(
)
 
Atlanta Hawks
(
)
01:30
San Antonio Spurs
(
)
 
Dallas Mavericks
(
)
03:00
LA Clippers
(
)
 
Oklahoma City Thunder
(
)
03:00
Phoenix Suns
(
)
 
Denver Nuggets
(
)
03:00
Portland Trail Blazers
(
)
 
Memphis Grizzlies
(
)
03:00
Sacramento Kings
(
)
 
New York Knicks
(
)
22:00
Utah Jazz
(
)
 
Golden State Warriors
(
)
January 23
18:00
Borac
(
)
Limited coverage 
Buducnost
(
)
18:00
Partizan
(
)
Limited coverage 
FMP
(
)
14:00
BC Nizhny Novgorod
(
)
 
Unics Kazan
(
)
17:00
Stelmet Zielona Gora
(
)
 
Avtodor
(
)
January 23
Postp.
Illawarra Hawks
(
)
 
Melbourne United
(
)
Postp.
Cairns Taipans
(
)
 
Perth Wildcats
(
)
09:00
Cairns Taipans
(
)
Limited coverage 
Sydney Kings
(
)
January 23
10:00
Grodno GrSU
(
)
Limited coverage 
Impuls
(
)
10:00
SDUSHOR Minsk
(
)
Limited coverage 
Tsmoki-Minsk II
(
)
11:00
Gomel
(
)
Limited coverage 
Grodno
(
)
12:00
Brest
(
)
Limited coverage 
Tsmoki-Minsk Reserve
(
)
January 23
15:00
Academic Plovdiv
(
)
Limited coverage 
Chernomorets
(
)
Canc.
Levski Lukoil
(
)
 
A1 Academic Sofia
(
)
17:00
Rilski Sportist
(
)
Limited coverage 
BC Balkan
(
)
January 23
11:35
Xinjiang Flying Tigers
(
)
 
Shanghai Sharks
(
)
12:00
Beijing Ducks
(
)
 
Shandong Heroes
(
)
January 23
17:00
Dubrava
(
)
Limited coverage 
Zabok
(
)
January 23
16:00
Kralovsti Sokoli
(
)
Limited coverage 
BC Kolin
(
)
16:00
Svitavy
(
)
Limited coverage 
BK Olomoucko
(
)
16:30
Ostrava
(
)
Limited coverage 
Nymburk
(
)
16:30
USK Prague
(
)
Limited coverage 
MMCITE Brno
(
)
17:00
Usti nad Labem
(
)
Limited coverage 
Decin
(
)
January 23
Postp.
Hradec Kralove
(
)
 
KP Brno
(
)
16:00
Slavia Prague
(
)
Limited coverage 
Trutnov
(
)
16:00
Zabiny Brno
(
)
Limited coverage 
Slovanka
(
)
January 23
13:00
Bakken Bears
(
)
 
Team FOG Naestved
(
)
14:00
Randers Cimbria
(
)
 
BK Amager
(
)
15:30
EBAA
(
)
 
BMS Herlev Wolfpack
(
)
January 23
13:00
Aabyhoej
(
)
Limited coverage 
Hoersholm
(
)
January 23
15:00
BC Nokia
(
)
 
Lahti Basketball
(
)
15:00
Kouvot
(
)
 
Helsinki Seagulls
(
)
15:00
URA Basket
(
)
 
Lapuan Korikobrat
(
)
January 23
19:30
Paris Basketball
(
)
 
Nancy
(
)
January 23
17:00
Giessen 46ers
(
)
 
EWE Baskets Oldenburg
(
)
17:00
Mitteldeutscher BC
(
)
 
Riesen Ludwigsburg
(
)
19:30
Bayreuth
(
)
 
FC Bayern Munchen
(
)
19:30
Hamburg Towers
(
)
 
Fraport Skyliners
(
)
January 23
18:00
Surrey Scorchers
(
)
 
Manchester Giants
(
)
19:30
Bristol Flyers
(
)
 
Newcastle Eagles
(
)
20:00
Leicester Riders
(
)
 
Glasgow Rocks
(
)
January 23
14:00
Kolossos Rhodes
(
)
 
Peristeri
(
)
15:00
ASP Promitheas
(
)
 
Lavrio
(
)
15:00
Aris BSA
(
)
 
Charilaos Trikoupis B.C.
(
)
15:00
PAOK
(
)
 
Iraklis
(
)
Canc.
Kolossos Rhodes
(
)
 
Panionios
(
)
18:00
AEK
(
)
 
Ionikos
(
)
January 23
16:00
Alba Fehervar
(
)
 
Soproni KC
(
)
17:00
Debreceni EAC
(
)
 
Jaszberenyi
(
)
17:00
Kaposvari
(
)
 
Falco KC Szombathely
(
)
17:00
OSE Lions
(
)
 
Atomeromu SE
(
)
17:00
PVSK Panthers
(
)
 
Szedeak
(
)
January 23
16:00
Maccabi Tel Aviv
(
)
 
Hapoel Gilboa/Galil
(
)
January 23
18:00
Grissin Bon Reggio Emilia
(
)
 
Dolomiti Energia Trento
(
)
19:00
Virtus Bologna
(
)
 
Basket Brescia
(
)
January 23
19:30
Urania Basket Milano
(
)
Limited coverage 
U.C.C. Casalpusterlengo
(
)
January 23
14:00
Virtus Bologna
(
)
Limited coverage 
Dinamo Sassari
(
)
17:00
BK Costa
(
)
Limited coverage 
San Martino
(
)
January 23
05:00
Levanga Hokkaido
(
)
 
Yokohama B-Corsairs
(
)
05:05
Akita Northern Happinets
(
)
 
Brave Thunders
(
)
05:05
Shinshu Brave Warriors
(
)
 
Toyama Grouses
(
)
06:05
Link Tochigi Brex
(
)
 
Chiba Jets
(
)
08:05
Niigata Albirex
(
)
 
Osaka Evessa
(
)
08:05
SAN-EN NeoPhoenix
(
)
 
Hiroshima Dragonflies
(
)
08:05
Shiga Lakestars
(
)
 
Sun Rockers Shibuya
(
)
09:05
Diamond Dolphins
(
)
 
Aisin Seahorses
(
)
09:05
Kyoto Hannaryz
(
)
 
Ryukyu Golden Kings
(
)
09:35
Shimane Susanoo Magic
(
)
 
Toyota Alvark
(
)
12:00
Tobol Kostanay
(
)
Limited coverage 
Almaty
(
)
13:00
Barsy
(
)
Limited coverage 
Kaspiy Aktau
(
)
15:00
Latvijas Universitate
(
)
 
Liepajas/Triobet
(
)
15:00
Tartu Ulikool
(
)
 
Korvpalliklubi Parnu
(
)
January 23
14:30
BC Neptunas
(
)
 
Prienai
(
)
15:00
Pieno Zvaigzdes
(
)
 
Juventus
(
)
15:00
Siauliai
(
)
 
BC Rytas
(
)
January 23
15:00
BC Apollo Amsterdam
(
)
Limited coverage 
ZZ Leiden
(
)
Canc.
Den Helder Suns
(
)
 
BC Apollo Amsterdam
(
)
18:30
Den Helder Suns
(
)
Limited coverage 
Rotterdam Challengers
(
)
Canc.
Rotterdam Challengers
(
)
 
Almere Sailors
(
)
19:00
Aris Leeuwarden
(
)
Limited coverage 
Almere Sailors
(
)
Canc.
Aris Leeuwarden
(
)
 
Landstede Hammers
(
)
16:00
FMP Akademija
(
)
Limited coverage 
Euro Nickel
(
)
16:00
KK Kozuv
(
)
Limited coverage 
MZT Skopje Aerodrom
(
)
16:00
KK Rabotnicki
(
)
Limited coverage 
KK Gostivar
(
)
16:00
KK Vardar
(
)
Limited coverage 
KK Pelister
(
)
16:00
MZT Skopje Aerodrom 2
(
)
Limited coverage 
KK Kumanovo
(
)
16:00
TFT Skopje
(
)
Limited coverage 
Crn Drim
(
)
January 23
13:00
Nidaros Jets
(
)
Limited coverage 
Gimle
(
)
14:00
Fyllingen
(
)
Limited coverage 
Baerum Basket
(
)
January 23
15:00
Hoeybraaten
(
)
Limited coverage 
Bergen Elite
(
)
January 23
16:35
Anwil Wloclawek
(
)
 
Dabrowa Gornicza
(
)
18:00
GTK Gliwice
(
)
 
Ostrow Wielkopolski
(
)
19:00
Asseco Gdynia
(
)
 
Legia Warsaw
(
)
16:00
CTL Zaglebie Sosnowiec
(
)
 
AZS UMCS Lublin
(
)
Canc.
AZS Uniwersytet Gdanski
(
)
 
Arka Gdynia
(
)
17:30
AZS Poznan
(
)
 
Polkowice
(
)
January 23
17:00
KK Dynamic
(
)
Limited coverage 
KK Pirot
(
)
17:00
Metalac
(
)
Limited coverage 
Vojvodina
(
)
17:00
Mladost
(
)
Limited coverage 
Zlatibor
(
)
17:00
Napredak
(
)
Limited coverage 
Radnicki Kragujevac
(
)
17:00
Novi Pazar
(
)
Limited coverage 
Tamis
(
)
17:00
OKK Beograd
(
)
Limited coverage 
KK Dunav
(
)
17:00
Sloboda
(
)
Limited coverage 
Kolubara LA 2003
(
)
17:00
Vrsac
(
)
Limited coverage 
Sloga
(
)
January 23
17:00
MBK Lucenec
(
)
 
Handlova
(
)
17:00
Prievidza
(
)
 
BK Svit
(
)
January 23
17:00
KK Triglav Kranj
(
)
 
Zlatorog Lasko
(
)
17:00
Podcetrtek
(
)
 
Hopsi Polzela
(
)
January 23
06:00
Incheon
(
)
 
Sonic Boom
(
)
06:00
Seoul Thunders
(
)
 
Mobis Phoebus
(
)
08:00
Anyang
(
)
 
LG Sakers
(
)
January 23
17:00
KEB Hana
(
)
Limited coverage 
KB Stars
(
)
January 23
17:00
CB Murcia
(
)
 
Burgos
(
)
17:00
Fuenlabrada
(
)
 
Gran Canaria
(
)
19:45
Bilbao Basket
(
)
 
Basket Zaragoza
(
)
19:45
Real Betis
(
)
 
Unicaja
(
)
January 23
18:00
Melilla
(
)
 
Baloncesto Oviedo
(
)
18:00
Tizona Burgos
(
)
 
Caceres
(
)
January 23
10:00
Turk Telekom
(
)
 
Bahcesehir Koleji
(
)
12:15
Besiktas
(
)
 
Galatasaray
(
)
14:30
Darussafaka
(
)
 
Buyukcekmece
(
)
17:00
Anadolu Efes
(
)
 
Ormanspor
(
)
14:00
MBC Mykolaiv
(
)
 
Cherkassky Mavpy
(
)
January 23
00:00
Bellarmine Knights
(
)
 
Stetson Hatters
(
)
00:00
Lafayette Ragin Cajuns
(
)
 
Arkansas State Red Wolves
(
)
00:00
Liberty Flames
(
)
 
Kennesaw State Owls
(
)
00:00
North Alabama Lions
(
)
 
Jacksonville Dolphins
(
)
00:00
South Alabama Jaguars
(
)
 
Georgia Southern Eagles
(
)
00:00
Texas San Antonio Roadrunners
(
)
 
Southern Miss Golden Eagles
(
)
00:30
UAB Blazers
(
)
 
Rice Owls
(
)
17:30
St. Joseph's Hawks
(
)
 
George Mason Patriots
(
)
18:00
UNC Wilmington Seahawks
(
)
 
Delaware Fightin' Blue Hens
(
)
19:00
Chattanooga Mocs
(
)
 
UNC Greensboro Spartans
(
)
19:00
Northern Arizona Lumberjacks
(
)
 
Montana State Bobcats
(
)
19:00
Southern Utah Thunderbirds
(
)
 
Weber State Wildcats
(
)
19:05
Sacramento State Hornets
(
)
 
Montana Grizzlies
(
)
19:30
Richmond Spiders
(
)
 
La Salle Explorers
(
)
20:00
Coastal Carolina Chanticleers
(
)
 
Troy Trojans
(
)
20:00
Samford Bulldogs
(
)
 
The Citadel Bulldogs
(
)
20:05
Portland State Vikings
(
)
 
Idaho State Bengals
(
)
21:00
Abilene Christian Wildcats
(
)
 
Central Arkansas Bears
(
)
21:00
Texas San Antonio Roadrunners
(
)
 
Southern Miss Golden Eagles
(
)
22:00
Bellarmine Knights
(
)
 
Stetson Hatters
(
)
22:00
Lafayette Ragin Cajuns
(
)
 
Arkansas State Red Wolves
(
)
22:00
Middle Tennessee Blue Raiders
(
)
 
Western Kentucky Hilltoppers
(
)
22:00
South Alabama Jaguars
(
)
 
Georgia Southern Eagles
(
)
22:00
Southeastern Louisiana Lions
(
)
 
Northwestern State Demons
(
)
22:00
Tennessee State Tigers
(
)
 
Eastern Illinois Panthers
(
)
22:00
UAB Blazers
(
)
 
Rice Owls
(
)
23:00
Nicholls State Colonels
(
)
 
New Orleans Privateers
(
)
23:30
Grambling State Tigers
(
)
 
Jackson State Tigers
(
)