LiveScore.com : Basketball Livescore

6 march 2021 Basketball Scores (powered by LiveScore)

March 6
12:00
FMP
(
)
Limited coverage 
Igokea
(
)
17:00
KK Primorska
(
)
Limited coverage 
Mornar Bar
(
)
18:00
Borac
(
)
Limited coverage 
Cedevita Olimpija
(
)
18:00
Partizan
(
)
Limited coverage 
Cibona
(
)
20:00
Buducnost
(
)
Limited coverage 
Zadar
(
)
March 6
18:00
Atenas
(
)
Limited coverage 
Olimpico
(
)
March 6
06:30
Adelaide 36ers
(
)
Limited coverage 
Cairns Taipans
(
)
09:00
South East Melbourne Phoenix
(
)
Limited coverage 
Sydney Kings
(
)
16:30
Traiskirchen
(
)
Limited coverage 
Vienna D.C. Timberwolves
(
)
10:00
Grodno GrSU
(
)
Limited coverage 
Tsmoki-Minsk II
(
)
12:00
Impuls
(
)
Limited coverage 
Grodno
(
)
12:00
Rubon
(
)
Limited coverage 
Borisfen Mogilev
(
)
10:00
Tsmoki-Minsk Reserve
(
)
Limited coverage 
Rguor Minsk
(
)
12:30
SDUSHOR Minsk
(
)
Limited coverage 
Gomel
(
)
March 6
19:00
Basquete Cearense
(
)
Limited coverage 
Corinthians
(
)
March 6
16:00
Levski Lukoil
(
)
Limited coverage 
Beroe
(
)
17:00
Academic Plovdiv
(
)
Limited coverage 
Rilski Sportist
(
)
March 6
03:00
Beijing Ducks
(
)
 
Xinjiang Flying Tigers
(
)
04:00
Shenzhen Aviators
(
)
 
Jilin Northeast Tigers
(
)
07:30
Shanghai Sharks
(
)
 
Liaoning Flying Leopards
(
)
11:35
Shandong Heroes
(
)
 
Zhejiang Lions
(
)
12:00
Sichuan Blue Whales
(
)
 
Guangzhou Loong Lions
(
)
16:45
BC Kolin
(
)
Limited coverage 
Pardubice
(
)
17:00
BK Opava
(
)
Limited coverage 
Nymburk
(
)
17:00
MMCITE Brno
(
)
Limited coverage 
USK Prague
(
)
17:00
BK Olomoucko
(
)
Limited coverage 
Ostrava
(
)
17:00
Decin
(
)
Limited coverage 
Svitavy
(
)
March 6
15:00
BC Nokia
(
)
 
Tampereen Pyrintoe
(
)
15:00
Kataja
(
)
 
Lahti Basketball
(
)
15:00
Kauhajoen Karhu
(
)
 
Kouvot
(
)
March 6
16:00
Monaco
(
)
 
Pau-Orthez
(
)
17:00
Metropolitans 92
(
)
 
Le Portel
(
)
17:30
Boulazac
(
)
 
Roanne
(
)
18:00
Chalons-Reims
(
)
 
Limoges
(
)
19:00
Chalon/Saone
(
)
 
Cholet
(
)
Postp.
Orleans Loiret Basket
(
)
 
Strasbourg
(
)
March 6
17:00
Giessen 46ers
(
)
 
Telekom Baskets Bonn
(
)
17:00
Mitteldeutscher BC
(
)
 
Basketball Loewen Braunschweig
(
)
19:30
Riesen Ludwigsburg
(
)
 
EWE Baskets Oldenburg
(
)
19:30
Wuerzburg
(
)
 
Brose Bamberg
(
)
March 6
18:00
Surrey Scorchers
(
)
 
Glasgow Rocks
(
)
March 6
16:00
AEK
(
)
 
Charilaos Trikoupis B.C.
(
)
16:00
Aris BSA
(
)
 
Larisa
(
)
16:00
Ionikos
(
)
 
Lavrio
(
)
16:00
Kolossos Rhodes
(
)
 
Panathinaikos
(
)
16:00
PAOK
(
)
 
ASP Promitheas
(
)
Canc.
Panionios
(
)
 
Panathinaikos
(
)
16:00
Peristeri
(
)
 
Iraklis
(
)
March 6
17:00
Atomeromu SE
(
)
 
Alba Fehervar
(
)
17:00
Debreceni EAC
(
)
 
Falco KC Szombathely
(
)
17:00
Jaszberenyi
(
)
 
OSE Lions
(
)
17:00
Soproni KC
(
)
 
Koermend
(
)
17:00
Szedeak
(
)
 
Kecskemeti TE
(
)
17:00
Szolnoki Olaj
(
)
 
PVSK Panthers
(
)
17:00
Zalakeramia
(
)
 
Kaposvari
(
)
March 6
16:25
Hapoel Jerusalem
(
)
 
Maccabi Rishon LeZion
(
)
18:05
Hapoel Gilboa/Galil
(
)
 
Hapoel Holon
(
)
18:00
Varese
(
)
 
Dinamo Sassari
(
)
19:00
Virtus Bologna
(
)
 
UR Venezia
(
)
March 6
17:00
Battipaglia
(
)
Limited coverage 
Lucca
(
)
March 6
04:35
Levanga Hokkaido
(
)
 
Hiroshima Dragonflies
(
)
05:05
Aisin Seahorses
(
)
 
Shinshu Brave Warriors
(
)
05:05
Akita Northern Happinets
(
)
 
Shiga Lakestars
(
)
05:05
Kyoto Hannaryz
(
)
 
SAN-EN NeoPhoenix
(
)
06:05
Osaka Evessa
(
)
 
Diamond Dolphins
(
)
08:30
Brave Thunders
(
)
 
Niigata Albirex
(
)
09:05
Toyama Grouses
(
)
 
Chiba Jets
(
)
09:35
Shimane Susanoo Magic
(
)
 
Link Tochigi Brex
(
)
10:05
Ryukyu Golden Kings
(
)
 
Yokohama B-Corsairs
(
)
15:00
Liepajas/Triobet
(
)
 
Latvijas Universitate
(
)
17:00
Valmiera Glass Via
(
)
 
BK Ogre
(
)
March 6
15:00
Nevezis
(
)
 
Lietkabelis
(
)
15:00
Pieno Zvaigzdes
(
)
 
Siauliai
(
)
16:30
BC Dzukija
(
)
 
BC Rytas
(
)
March 6
15:00
BC Apollo Amsterdam
(
)
Limited coverage 
Den Helder Suns
(
)
17:30
Donar Groningen
(
)
Limited coverage 
Feyenoord
(
)
19:00
Aris Leeuwarden
(
)
Limited coverage 
Heroes Den Bosch
(
)
16:00
Euro Nickel
(
)
Limited coverage 
Crn Drim
(
)
16:00
FMP Akademija
(
)
Limited coverage 
MZT Skopje Aerodrom
(
)
16:00
KK Gostivar
(
)
Limited coverage 
KK Pelister
(
)
16:00
KK Kumanovo
(
)
Limited coverage 
KK Rabotnicki
(
)
16:00
MZT Skopje Aerodrom 2
(
)
Limited coverage 
KK Kozuv
(
)
16:00
TFT Skopje
(
)
Limited coverage 
KK Vardar
(
)
March 6
Canc.
Fyllingen
(
)
 
Centrum Tigers
(
)
Canc.
Asker Aliens
(
)
 
Nidaros Jets
(
)
Canc.
Gimle
(
)
 
Tromsoe Storm
(
)
March 6
13:30
Asker BC
(
)
Limited coverage 
Ullern
(
)
16:35
Dabrowa Gornicza
(
)
 
Start Lublin
(
)
18:30
GTK Gliwice
(
)
 
Rosa Radom
(
)
March 6
15:00
Novi Pazar
(
)
Limited coverage 
OKK Beograd
(
)
17:00
Zlatibor
(
)
Limited coverage 
Kolubara LA 2003
(
)
18:00
Sloga
(
)
Limited coverage 
KK Pirot
(
)
March 6
17:00
BK 04 Spisska Nova Ves
(
)
 
Prievidza
(
)
Postp.
Inter Bratislava
(
)
 
BK Svit
(
)
17:00
Levicki Patrioti
(
)
 
Handlova
(
)
18:00
KK Sencur
(
)
 
Podcetrtek
(
)
March 6
06:00
Anyang
(
)
 
Goyang
(
)
06:00
Sonic Boom
(
)
 
Dongbu Promy
(
)
08:00
KCC Egis
(
)
 
LG Sakers
(
)
March 6
17:00
Burgos
(
)
 
Basquet Club Andorra
(
)
17:00
Gran Canaria
(
)
 
Estudiantes
(
)
19:45
Basket Zaragoza
(
)
 
Joventut
(
)
19:45
Fuenlabrada
(
)
 
Gipuzkoa Basket
(
)
17:00
Baloncesto Oviedo
(
)
 
Basquet Coruna
(
)
March 6
10:00
Besiktas
(
)
 
Socar Spor
(
)
12:15
Ormanspor
(
)
 
Tofas
(
)
14:30
Karsiyaka
(
)
 
Buyukcekmece
(
)
17:00
Galatasaray
(
)
 
Darussafaka
(
)
March 6
00:00
Akron Zips
(
)
 
Miami RedHawks
(
)
00:00
Cal State Northridge Matadors
(
)
 
California Riverside Highlanders
(
)
00:00
California Davis Aggies
(
)
 
Hawaii Rainbow Warriors
(
)
00:00
Long Beach State 49ers
(
)
 
UC Irvine Anteaters
(
)
00:00
Rider Broncs
(
)
 
Monmouth Hawks
(
)
00:00
Siena Saints
(
)
 
Canisius Golden Griffins
(
)
00:00
Toledo Rockets
(
)
 
Ball State Cardinals
(
)
00:00
UT Rio Grande Valley Vaqueros
(
)
 
Tarleton State Texans
(
)
00:00
Western Michigan Broncos
(
)
 
Eastern Michigan Eagles
(
)
01:00
Mississippi Valley State Delta Devils
(
)
 
Arkansas Pine Bluff Golden Lions
(
)
01:00
UC San Diego Tritons
(
)
 
Cal State Fullerton Titans
(
)
01:00
UC Santa Barbara Gauchos
(
)
 
Cal Poly Mustangs
(
)
01:00
Wake Forest Demon Deacons
(
)
 
Georgia Tech Yellow Jackets
(
)
01:30
Appalachian State Mountaineers
(
)
 
Arkansas Little Rock Trojans
(
)
02:00
California Baptist Lancers
(
)
 
Seattle Redhawks
(
)
02:00
Grand Canyon Antelopes
(
)
 
Utah Valley State Wolverines
(
)
02:00
Loyola Marymount Lions
(
)
 
Cincinnati Bearcats
(
)
02:00
Missouri State Bears
(
)
 
Valparaiso Crusaders
(
)
02:00
Nevada Wolf Pack
(
)
 
Colorado State Rams
(
)
02:00
Texas Arlington Mavericks
(
)
 
Troy Trojans
(
)
05:00
Pacific Tigers
(
)
 
Cincinnati Bearcats
(
)
19:05
Montana State Bobcats
(
)
 
Sacramento State Hornets
(
)
20:05
Eastern Washington Eagles
(
)
 
Idaho State Bengals
(
)
20:05
Portland State Vikings
(
)
 
Southern Utah Thunderbirds
(
)
21:00
Abilene Christian Wildcats
(
)
 
Incarnate Word Cardinals
(
)
21:00
Northwestern State Demons
(
)
 
Central Arkansas Bears
(
)
23:30
Jackson State Tigers
(
)
 
Alabama State Hornets
(
)