NBA - Regular Season November 1
23:00 Charlotte Hornets ( )
Memphis Grizzlies ( )
23:00 New Orleans Pelicans ( )
Dallas Mavericks ( )
23:00 Orlando Magic ( )
Toronto Raptors ( )
23:00 Philadelphia 76ers ( )
Miami Heat ( )
23:00 Washington Wizards ( )
Milwaukee Bucks ( )
23:30 Atlanta Hawks ( )
Indiana Pacers ( )
23:30 Detroit Pistons ( )
Brooklyn Nets ( )
November 2
00:00 Houston Rockets ( )
Boston Celtics ( )
00:00 Minnesota Timberwolves ( )
Chicago Bulls ( )
00:00 Oklahoma City Thunder ( )
Denver Nuggets ( )
01:00 Utah Jazz ( )
Phoenix Suns ( )
02:30 Golden State Warriors ( )
L. A. Lakers ( )
Adriatic - ABA League November 1
16:00 Levski Sofia ( )
Krka ( )
18:00 Union Olimpija ( )
Metalac ( )
Spain - Liga ACB November 1
20:00 Basquet Club Andorra ( )
Gran Canaria ( )
20:00 Bizkaia Bilbao ( )
Baloncesto Sevilla ( )
Spain - LEB Oro November 1
18:00 Clinicas Rincon ( )
Burgos ( )
18:15 CB Breogan ( )
Basquet Coruna ( )
18:30 Oviedo CB ( )
Melilla ( )
France - Pro A November 1
19:00 Boulogne-sur-Mer ( )
Chalon/Saone ( )
19:00 Nancy ( )
Cholet ( )
19:00 Orleans Loiret Basket ( )
Le Havre ( )
19:00 Pau-Orthez ( )
Dijon ( )
19:00 Reims ( )
Le Mans ( )
19:00 Rouen ( )
Nanterre ( )
France - Pro B November 1
18:00 Monaco ( )
Lille ( )
19:00 BC Orchies ( )
Hyères-Toulon ( )
19:00 Poitiers 86 ( )
Aix-Maurienne ( )
Germany - BBL November 1
17:30 Mitteldeutscher BC ( )
Brose Baskets ( )
17:30 Ratiopharm Ulm ( )
Phoenix Hagen ( )
19:30 Artland Dragons ( )
Fraport Skyliners ( )
19:30 EWE Baskets Oldenburg ( )
NY Phantoms Braunschweig ( )
19:30 Neckar Riesen Ludwigsburg ( )
BG Goettingen ( )
Greece - HEBA November 1
15:00 Ago Rethymnou ( )
Panionios ( )
15:00 KAO Dramas ( )
Aris BSA ( )
15:00 Kolossos Rhodes ( )
Panelefsiniakos ( )
15:00 Nea kifisia ( )
Apollon Patras ( )
15:00 PAOK ( )
Koroivos Amaliadas ( )
Italy - Lega Basket A November 1
19:30 Enel Brindisi ( )
Pallacanestro Trento 2009 ( )
19:30 Reggio Emilia ( )
Victoria Libertas Pesaro ( )
Turkey - TBL November 1
15:00 Besiktas ( )
Trabzonspor ( )
15:00 Eskisehir ( )
Istanbul BSB ( )
15:00 Usak Sportif ( )
Darussafaka ( )
16:00 Banvitspor ( )
Kolejliler ( )
16:00 Turk Telekom ( )
Gaziantep BB ( )
17:00 Fenerbahce Ulker ( )
Tofas ( )
Serbia - 1st League November 1
16:00 Smederevo 1953 ( )
Sloga ( )
17:00 Vrsac ( )
FMP ( )
18:00 Napredak ( )
Konstantin ( )
19:00 Spartak Subotica ( )
KK Vojvodina Srbijagas ( )
Australia - NBL November 1
FT Cairns Taipans 74 ( 16 11 16 31 )
Sydney Kings 62 ( 17 24 13 8 )
November 2
03:00 Adelaide 36ers ( )
New Zealand Breakers ( )
03:00 Melbourne Tigers ( )
Wollongong Hawks ( )
06:00 Townsville Crocs ( )
Perth Wildcats ( )
Belgium - Ethias Ligue November 1
19:30 Dexia Mons-Hainaut ( )
Oostende ( )
19:30 Leuven Bears ( )
Brussels Basketball ( )
19:30 Okapi Aalstar ( )
Antwerp Giants ( )
Czech Republic - Mattoni NBL November 1
17:00 Decin ( )
USK Prague ( )
17:00 Pardubice ( )
JBC MMCITE Brno ( )
17:00 Svitavy ( )
Usti nad Labem ( )
Denmark - Basket Ligaen November 1
14:00 Bakken Bears ( )
Copenhagen Wolfpack ( )
15:00 Hoersholm ( )
Aalborg Vikings ( )
Estonia - KML November 1
15:00 BC Kalev ( )
Korvpalliklubi Parnu ( )
15:00 Valga ( )
Rapla KK ( )
Finland - Korisliiga November 1
15:00 Tampereen Pyrintoe ( )
Namika Lahti ( )
Holland - DBL November 1
19:00 Aris Leeuwarden ( )
SPM Shoeters Den Bosch ( )
Japan - NBL November 1
FT Toshiba Brave Thunders 94 ( 25 23 22 24 )
Tsukuba Robots 73 ( 17 22 11 23 )
FT Aisin Seahorses 68 ( 14 12 23 19 )
Mitsubishi Diamond Dolphins 55 ( 17 10 15 13 )
FT Chiba Jets 72 ( 22 14 20 16 )
Toyota Alvark 69 ( 15 21 12 21 )
FT Kumamoto Volters 75 ( 11 21 20 23 )
Hitachi Sun Rockers 109 ( 35 26 26 22 )
FT Link Tochigi Brex 97 ( 22 25 28 22 )
Levanga Hokkaido 76 ( 17 18 22 19 )
FT Wakayama Trians 63 ( 14 19 14 16 )
Hyogo Storks 82 ( 20 24 18 20 )
November 2
04:00 Chiba Jets ( )
Toyota Alvark ( )
05:30 Wakayama Trians ( )
Hyogo Storks ( )
06:00 Kumamoto Volters ( )
Hitachi Sun Rockers ( )
06:00 Link Tochigi Brex ( )
Levanga Hokkaido ( )
06:00 Toshiba Brave Thunders ( )
Tsukuba Robots ( )
07:00 Aisin Seahorses ( )
Mitsubishi Diamond Dolphins ( )
Latvia - LBL November 1
15:00 Jelgava ( )
Valmiera ( )
Lithuania - LKL November 1
15:00 Lietuvos Rytas ( )
Mazeikiai ( )
Norway - BLNO November 1
15:00 Asker Aliens ( )
Tromsoe Storm ( )
15:00 Froeya ( )
Centrum Tigers ( )
Slovakia - Extraliga November 1
17:00 BK Svit ( )
Levice ( )
17:00 Handlova ( )
Nitra ( )
17:00 Prievidza ( )
Komarno ( )
Ukraine - Superliga November 1
16:00 BC Khimik ( )
Halychyna ( )

LiveScore Table