LiveScore.com : Hockey Livescore

28 october 2020 Hockey Scores (powered by LiveScore)

KHL - KHL
October 28
14:00
Avtomobilist Yekaterinburg
(
)
 
Lokomotiv Yaroslavl
(
)
14:00
Metallurg Magnitogorsk
(
)
 
Sibir Novosibirsk
(
)
14:00
Salavat Yulaev Ufa
(
)
 
Amur Khabarovsk
(
)
14:00
Traktor
(
)
 
Torpedo
(
)
16:10
Dinamo Minsk
(
)
 
Dinamo Riga
(
)
16:30
HC Dynamo Moscow
(
)
 
Avangard Omsk
(
)
16:30
HC Sochi
(
)
 
Barys Nur-Sultan
(
)
Postp.
Jokerit
(
)
 
Vityaz
(
)
16:30
SKA St. Petersburg
(
)
 
HC Red Star Kunlun
(
)
16:00
Baranavichy
(
)
Limited coverage 
Pinskiye Yastreby
(
)
16:00
Belarus U18
(
)
Limited coverage 
Khimik Novopolotsk
(
)
16:00
Lida
(
)
Limited coverage 
Vitebsk
(
)
October 28
Postp.
HC Slovan Usti nad Labem
(
)
 
Vsetin
(
)
Postp.
Benatky nad Jizerou
(
)
 
AZ Havirov 2010
(
)
Postp.
Jestrabi Prostejov
(
)
 
HC Stadion Litomerice
(
)
Postp.
Kadan
(
)
 
HC Zubr Prerov
(
)
Postp.
Salith Sumperk
(
)
 
Vrchlabi
(
)
Postp.
Sokolov
(
)
 
HC Kladno
(
)
Postp.
Dukla Jihlava
(
)
 
Kolin
(
)
Postp.
Horacka Slavia Trebic
(
)
 
HC Poruba
(
)
Postp.
Frydek Mistek
(
)
 
Slavia Prague
(
)
Canc.
Pirati Chomutov
(
)
 
Sokolov
(
)
October 28
16:30
HIFK
(
)
 
JYP
(
)
16:30
Jukurit
(
)
 
Tappara
(
)
16:30
Kaerpaet
(
)
 
Pelicans
(
)
16:30
SaiPa
(
)
 
Lukko
(
)
October 28
16:30
Koovee
(
)
 
Forssan Palloseura
(
)
October 28
18:00
Gjoevik
(
)
Limited coverage 
Furuset
(
)
18:00
Loerenskog
(
)
Limited coverage 
Ringerike
(
)
18:00
Toensberg og Omegn
(
)
Limited coverage 
Comet
(
)
October 28
17:30
HC GKS Katowice
(
)
 
Zaglebie Sosnowiec
(
)
October 28
13:30
Gornyak Uchaly
(
)
 
Yermak Angarsk
(
)
13:30
Yuzhny Ural Orsk
(
)
 
Zauralye Kurgan
(
)
14:00
Toros Neftekamsk
(
)
 
Lada Togliatti
(
)
14:30
Molot-Prikamye Perm
(
)
 
VVS Samara
(
)
15:00
Izhstal Izhevsk
(
)
 
Bars Kazan
(
)
15:30
Neftyanik Almetyevsk
(
)
 
Dizel Penza
(
)
16:00
Ryazan
(
)
 
Sokol Krasnoyarsk
(
)
16:00
SKA-Neva
(
)
 
Metallurg Novokuznetsk
(
)
October 28
10:00
SKA-1946
(
)
 
MHC Dynamo
(
)
10:00
Sputnik Almetyevsk
(
)
 
Avto Yekaterinburg
(
)
11:30
Sibirskie Snaipery
(
)
 
Ladya Togliatti Juniors
(
)
14:00
Irbis Kazan
(
)
 
Stalnye Lisy
(
)
14:00
MHC Spartak
(
)
 
Krasnaya Armiya
(
)
14:00
Reaktor
(
)
 
Tolpar
(
)
Canc.
Snezhnye Barsy
(
)
 
Ladya Togliatti Juniors
(
)
16:00
Mikhaylov Academy
(
)
 
Atlanty
(
)
October 28
Postp.
Skalica
(
)
 
Nova Ves
(
)
Postp.
Trnava
(
)
 
HC 19 Humenne
(
)
Postp.
Dubnica
(
)
 
Zilina
(
)
Postp.
HK Martin
(
)
 
Povazska Bystrica
(
)
Postp.
Topolcany
(
)
 
HK Levice
(
)
October 28
18:00
BIK Karlskoga
(
)
 
AIK
(
)
18:00
Soedertaelje
(
)
 
Timraa
(
)
Canc.
Vaesteraas
(
)
 
Karlskrona HK
(
)
18:00
Vaesteraas
(
)
 
Vaesby IK HK
(
)
October 28
18:00
Kiruna IF
(
)
Limited coverage 
Kalix UHC
(
)
18:00
Oestersunds IK
(
)
Limited coverage 
Oernskoeldsvik HF
(
)
18:00
Piteaa
(
)
Limited coverage 
Bodens
(
)
18:00
SK Lejon
(
)
Limited coverage 
Tegs
(
)
18:00
Hammarby IF
(
)
Limited coverage 
Sollentuna HC
(
)
18:00
Huddinge
(
)
Limited coverage 
Wings HC Arlanda
(
)
18:00
Hudiksvalls HC
(
)
Limited coverage 
IF Vallentuna BK
(
)
18:00
Nykoeping
(
)
Limited coverage 
Hanvikens SK
(
)
Canc.
Vaesby IK HK
(
)
 
Hanvikens SK
(
)
Canc.
HC Dalen
(
)
 
Boraas
(
)
18:00
Halmstad
(
)
Limited coverage 
Kallinge/Ronneby IF
(
)
18:00
Karlskrona HK
(
)
Limited coverage 
Boraas
(
)
18:00
Nybro
(
)
Limited coverage 
Troja/Ljungby
(
)
18:00
Tranaas AIF
(
)
Limited coverage 
Hanhals IF
(
)
18:00
Tyringe Hockey
(
)
Limited coverage 
Morrums
(
)
18:00
Vimmerby HC
(
)
Limited coverage 
Kalmar HC
(
)
18:00
Forshaga
(
)
Limited coverage 
Mariestad BoIS HC
(
)
18:00
Grums IK
(
)
Limited coverage 
Lindloevens IF
(
)
18:00
HC Dalen
(
)
Limited coverage 
Eskilstuna Linden Hockey
(
)
18:00
Kumla HC
(
)
Limited coverage 
Surahammars IF
(
)
18:00
Malungs IF
(
)
Limited coverage 
Koeping HC
(
)
Canc.
Nykoeping
(
)
 
Eskilstuna Linden Hockey
(
)
18:00
Skoevde
(
)
Limited coverage 
Borlaenge
(
)
October 28
Postp.
Visp
(
)
 
Ajoie
(
)
October 28
12:00
Aktobe
(
)
Limited coverage 
Nomad Nur-Sultan
(
)
12:00
Almaty
(
)
Limited coverage 
Arlan Kokshetau
(
)
12:00
Altay Torpedo
(
)
Limited coverage 
Saryarka Karaganda
(
)
12:00
Beibarys Atyrau
(
)
Limited coverage 
Torpedo
(
)
12:00
Gornyak Rudny
(
)
Limited coverage 
Kulager Petropavl
(
)
12:00
Snezhnye Barsy
(
)
Limited coverage 
HC Temirtau
(
)