top-banner
15:00
Dynamo Pardubice
Fehervar AV19
()()
15:30
Ilves
Unia Oswiecim
()()
17:00
Storhamar
ZSC Lions
()()
17:00
Vaexjoe
Eisbaeren Berlin
()()
17:30
Sparta Prague
Tappara
()()
17:45
Fribourg-Gotteron
Sheffield Steelers
()()
September 6
15:30
Pelicans
Faerjestad
()()
17:30
Bremerhaven
Geneve-Servette
()()
17:30
Straubing Tigers
SoenderjyskE
()()
17:45
Lausanne
Trinec
()()
18:00
Rouen
Klagenfurter AC
()()
18:20
Salzburg
Skellefteaa
()()
September 7
13:00
Vaexjoe
Sheffield Steelers
()()
14:00
Ilves
ZSC Lions
()()
14:00
Storhamar
Fribourg-Gotteron
()()
14:30
Dynamo Pardubice
Tappara
()()
15:30
Unia Oswiecim
Eisbaeren Berlin
()()
16:30
Sparta Prague
Fehervar AV19
()()
September 8
12:30
Straubing Tigers
Skellefteaa
()()
13:00
Faerjestad
Klagenfurter AC
()()
13:00
Pelicans
Geneve-Servette
()()
13:00
Salzburg
SoenderjyskE
()()
14:00
Rouen
Trinec
()()
16:00
Bremerhaven
Lausanne
()()
September 12
15:00
Trinec
Vaexjoe
()()
15:30
Tappara
Rouen
()()
17:00
SoenderjyskE
Bremerhaven
()()
17:30
Fehervar AV19
Faerjestad
()()
17:45
Geneve-Servette
Storhamar
()()
17:45
Lausanne
Ilves
()()
18:20
Klagenfurter AC
Fribourg-Gotteron
()()
September 13
15:30
Unia Oswiecim
Salzburg
()()
17:00
Skellefteaa
Pelicans
()()
17:30
Eisbaeren Berlin
Dynamo Pardubice
()()
17:45
ZSC Lions
Straubing Tigers
()()
18:00
Sheffield Steelers
Sparta Prague
()()
September 14
14:00
Fehervar AV19
Lausanne
()()
14:00
Tappara
Faerjestad
()()
15:00
Geneve-Servette
Ilves
()()
15:00
Trinec
Fribourg-Gotteron
()()
16:00
Storhamar
Vaexjoe
()()
17:00
Bremerhaven
Rouen
()()
September 15
13:00
Klagenfurter AC
Unia Oswiecim
()()
13:45
ZSC Lions
Salzburg
()()
14:30
Straubing Tigers
Dynamo Pardubice
()()
15:00
Sheffield Steelers
Skellefteaa
()()
16:30
SoenderjyskE
Pelicans
()()
17:00
Eisbaeren Berlin
Sparta Prague
()()
October 8
17:00
Faerjestad
Trinec
()()
17:00
Skellefteaa
Fehervar AV19
()()
17:00
SoenderjyskE
Tappara
()()
17:00
Vaexjoe
Salzburg
()()
17:45
Fribourg-Gotteron
Eisbaeren Berlin
()()
17:45
ZSC Lions
Sheffield Steelers
()()
October 9
15:00
Dynamo Pardubice
Pelicans
()()
15:00
Unia Oswiecim
Straubing Tigers
()()
17:30
Sparta Prague
Bremerhaven
()()
17:45
Geneve-Servette
Klagenfurter AC
()()
17:45
Lausanne
Storhamar
()()
18:00
Rouen
Ilves
()()
October 15
15:30
Ilves
Vaexjoe
()()
16:30
Fehervar AV19
Geneve-Servette
()()
17:00
Faerjestad
Storhamar
()()
17:00
Skellefteaa
Bremerhaven
()()
17:45
Fribourg-Gotteron
Straubing Tigers
()()
18:20
Salzburg
Sparta Prague
()()
October 16
15:00
Trinec
Unia Oswiecim
()()
15:30
Pelicans
Rouen
()()
15:30
Tappara
Lausanne
()()
17:30
Eisbaeren Berlin
SoenderjyskE
()()
18:00
Sheffield Steelers
Dynamo Pardubice
()()
18:20
Klagenfurter AC
ZSC Lions
()()
Champions League - Champions League: Regular Season
#Team namePPlayedWWinsWOTWins After OvertimeLOTLosses After OvertimeLLossesFGoals ForAGoals AgainstGDGoals Difference
1Championship play-offBremerhaven00000000
2Championship play-offDynamo Pardubice00000000
3Championship play-offFaerjestad00000000
4Championship play-offFribourg-Gotteron00000000
5Championship play-offLausanne00000000
6Championship play-offUnia Oswiecim00000000
7Championship play-offRouen00000000
8Championship play-offSkellefteaa00000000
9Championship play-offSoenderjyskE00000000
10Championship play-offSparta Prague00000000
11Championship play-offStraubing Tigers00000000
12Championship play-offTappara00000000
13Championship play-offTrinec00000000
14Championship play-offVaexjoe00000000
15Championship play-offZSC Lions00000000
Championship play-off
Publicidad
Publicidad
Publicidad
Max favourites reached