Soccer Livescore

LiveScore.com : Soccer Livescore

19 september 2020 Soccer Scores (powered by LiveScore)

September 19
11:30
Everton
West Bromwich Albion
14:00
Leeds United
Fulham
16:30
Manchester United
Crystal Palace
19:00
Arsenal
West Ham United
September 19
11:30
Nottingham Forest
Cardiff City
14:00
Blackburn Rovers
Wycombe Wanderers
14:00
Brentford
Huddersfield Town
14:00
Luton Town
Derby County
14:00
Middlesbrough
AFC Bournemouth
14:00
Norwich City
Preston North End
14:00
Reading
Barnsley
14:00
Rotherham United
Millwall
14:00
Sheffield Wednesday
Watford
14:00
Swansea City
Birmingham City
September 19
14:00
AFC Wimbledon
Plymouth Argyle
14:00
Blackpool
Swindon Town
14:00
Bristol Rovers
Ipswich Town
14:00
Burton Albion
Accrington Stanley
14:00
Charlton Athletic
Doncaster Rovers
14:00
Hull City
Crewe Alexandra
14:00
Milton Keynes Dons
Lincoln City
14:00
Oxford United
Sunderland
14:00
Peterborough United
Fleetwood Town
14:00
Shrewsbury Town
Northampton Town
14:00
Wigan Athletic
Gillingham
September 19
12:00
Carlisle United
Southend United
14:00
Colchester United
Bolton Wanderers
14:00
Crawley Town
Scunthorpe United
14:00
Exeter City
Port Vale
14:00
Forest Green Rovers
Bradford City
14:00
Grimsby Town
Salford City
14:00
Harrogate
Walsall
14:00
Leyton Orient
Mansfield Town
14:00
Morecambe
Cambridge United
14:00
Newport County
Barrow
14:00
Stevenage
Oldham Athletic
14:00
Tranmere Rovers
Cheltenham Town
September 19
14:00
Villarreal
Eibar
16:30
Getafe
Osasuna
19:00
Celta Vigo
Valencia
September 19
13:30
Eintracht Frankfurt
Arminia Bielefeld
13:30
FC Koeln
Hoffenheim
13:30
Union Berlin
Augsburg
13:30
VfB Stuttgart
Freiburg
13:30
Werder Bremen
Hertha Berlin
16:30
Borussia Dortmund
Borussia Moenchengladbach
September 19
16:00
Fiorentina
Torino
18:45
Hellas Verona
Roma
September 19
15:00
Lens
Bordeaux
19:00
Rennes
Monaco
September 19
14:30
AZ Alkmaar
PEC Zwolle
16:45
Vitesse
Sparta Rotterdam
18:00
PSV Eindhoven
FC Emmen
19:00
Fortuna Sittard
SC Heerenveen
September 19
15:00
Nacional
Boavista
Postp.
Sporting CP
? - ?
Gil Vicente
20:00
FC Porto
SC Braga
September 19
14:15
Oostende
Oud-Heverlee
16:30
Royal Excel Mouscron
Gent
18:45
Waasland-Beveren
Anderlecht
September 19
18:45
Union St.Gilloise
RFC Seraing
September 19
10:30
Genclerbirligi
Konyaspor
13:00
Denizlispor
Trabzonspor
16:00
Alanyaspor
Kayserispor
16:00
Besiktas
Antalyaspor
September 19
02:00
Seattle Sounders FC
Los Angeles FC
Postp.
Atlanta United
? - ?
Chicago Fire
19:30
Sporting Kansas City
FC Dallas
20:30
New England Revolution
New York City FC
23:00
Atlanta United
Inter Miami CF
23:00
New York Red Bulls
FC Cincinnati
Postp.
Vancouver Whitecaps
? - ?
Houston Dynamo
23:30
Columbus Crew
Nashville SC
Postp.
Columbus Crew
? - ?
New York Red Bulls
23:30
DC United
Toronto FC
23:30
Orlando City
Chicago Fire
Postp.
Orlando City
? - ?
New York City FC
September 19
13:30
Ural
Zenit St. Petersburg
Postp.
FC Rostov
? - ?
FC Rotor Volgograd
September 19
22:00
Bragantino
Ceara
22:00
Fortaleza
Internacional
September 19
14:00
Celtic
Livingston
14:00
Dundee United
St. Mirren
14:00
Kilmarnock
Hamilton Academical
14:00
St. Johnstone
Ross County
September 19
13:00
Clermont Foot
Toulouse
17:00
Caen
Chambly
17:00
Chateauroux
Amiens
17:00
Dunkerque
Valenciennes
17:00
Grenoble
AC Ajaccio
17:00
Le Havre
Niort
17:00
Paris FC
Nancy
17:00
Pau
Guingamp
17:00
Sochaux
Rodez
September 19
14:00
Mirandes
Real Oviedo
16:15
Alcorcon
Tenerife
16:15
Castellon
Malaga
19:00
Rayo Vallecano
Sabadell
September 19
11:00
Hannover 96
Karlsruher SC
11:00
Sandhausen
Darmstadt
11:00
Wuerzburger Kickers
Erzgebirge Aue
September 19
14:30
TOP Oss
Cambuur
September 19
10:00
Casa Pia
Benfica B
14:30
Arouca
Leixoes
14:30
Mafra
Academico Viseu
16:00
FC Porto B
Vizela
17:00
Sporting Covilha
Cova da Piedade
September 19
11:00
Bandirmaspor
? - ?
Akhisarspor
11:00
Tuzlaspor
? - ?
Balikesirspor
16:00
Altinordu
? - ?
Bursaspor
September 19
14:30
Banik Ostrava
Pardubice
14:30
Opava
SK Dynamo Ceske Budejovice
Postp.
Slovacko
? - ?
Pribram
17:00
Bohemians 1905
Viktoria Plzen
September 19
14:30
Dukla Praha
? - ?
Trinec
14:30
Zizkov
? - ?
Hradec Kralove
September 19
13:30
FC Midtjylland
Lyngby
September 19
11:00
Kolding IF
? - ?
HB Koege
11:30
Silkeborg
Esbjerg fB
12:00
Viborg
? - ?
Skive
September 19
14:00
FC Inter
SJK
14:00
HIFK
IFK Mariehamn
14:00
Ilves
Haka
September 19
Canc.
Banga Gargzdai
? - ?
FK Kauno Zalgiris
Canc.
FK Panevezys
? - ?
Riteriai
Canc.
Suduva
? - ?
Zalgiris Vilnius
September 19
16:00
Vaalerenga
Molde
18:30
Sarpsborg 08
Mjoendalen
September 19
15:30
Joenkoepings Soedra
Oesters IF
15:30
Trelleborgs FF
Orgryte
September 19
11:00
FC Olexandriya
Vorskla
14:00
Inhulets Petrove
Desna
16:30
Dynamo Kyiv
FC Lviv
17:00
Moldova
? - ?
Spain
12:00
Germany
? - ?
Ireland
08:00
Elche
? - ?
Atletico Baleares
12:30
Udinese
? - ?
SPAL 2013
15:00
Atletico Madrid
? - ?
Almeria
15:30
Spezia
? - ?
Pistoiese
16:00
Inter
? - ?
Pisa
16:00
Lazio
? - ?
Benevento
17:00
Elche
? - ?
Barcelona
September 19
12:30 Limited coverage
BKMA
? - ?
Lori
12:30 Limited coverage
Shirak
? - ?
Alashkert FC
15:30 Limited coverage
Ararat
? - ?
Sevan
September 19
06:30 Limited coverage
Mindil Aces
? - ?
Hellenic
10:30 Limited coverage
Casuarina
? - ?
Port Darwin
September 19
05:00 Limited coverage
Croydon Kings
? - ?
Adelaide City
05:30 Limited coverage
Campbelltown City
? - ?
Adelaide Comets
05:30 Limited coverage
Modbury Jets
? - ?
Cumberland United
07:30 Limited coverage
Adelaide United Youth
? - ?
Para Hills Knights
09:30 Limited coverage
Adelaide Olympic
? - ?
Adelaide Blue Eagles
07:00 Limited coverage
Balcatta
? - ?
Inglewood United
07:00 Limited coverage
Bayswater City
? - ?
Perth Glory Youth
07:00 Limited coverage
Perth
? - ?
Rockingham City FC
September 19
09:00 Limited coverage
Western Sydney Wanderers FC Youth
? - ?
North Shore Mariners
07:00 Limited coverage
Armadale
? - ?
Floreat Athena
07:00 Limited coverage
Gwelup Croatia
? - ?
ECU Joondalup
07:00 Limited coverage
Sorrento
? - ?
Cockburn City
03:30 Limited coverage
Gungahlin United
? - ?
Tigers FC
05:45 Limited coverage
Canberra FC
? - ?
Belconnen United
03:45 Limited coverage
Lake Macquarie
? - ?
Broadmeadow Magic
07:30 Limited coverage
Weston Workers
? - ?
Lambton Jaffas FC
07:00 Limited coverage
Bayside United
? - ?
Toowong
08:00 Limited coverage
Albany Creek
? - ?
Grange Thistle
08:00 Limited coverage
Caboolture FC
? - ?
The Gap
09:00 Limited coverage
North Star FC
? - ?
Acacia Ridge FC
September 19
04:15 Limited coverage
Devonport City
? - ?
Riverside Olympic
06:30 Limited coverage
Glenorchy Knights
? - ?
Kingborough Lions
06:30 Limited coverage
Launceston City
? - ?
South Hobart
08:30 Limited coverage
Olympia FC Warriors
? - ?
Clarence Zebras
08:00 Limited coverage
Mitchelton
? - ?
Wolves FC
09:00 Limited coverage
Logan Lightning
? - ?
Souths United
09:00 Limited coverage
Rochedale Rovers
? - ?
Western Pride
September 19
08:00 Limited coverage
Lions FC
? - ?
Redlands United
08:30 Limited coverage
Gold Coast Knights
? - ?
Gold Coast United FC
08:30 Limited coverage
Peninsula Power
? - ?
Brisbane City
09:15 Limited coverage
Eastern Suburbs
? - ?
Olympic FC
September 19
15:00
Salzburg
Altach
15:00
Sturm Graz
Rapid Wien
15:00
WSG Swarovski Tirol
LASK
September 19
18:25
SV Horn
FC Liefering
September 19
14:30
SV Leobendorf
? - ?
FC Marchfeld Mannsdorf
Canc.
SV Leobendorf
? - ?
Mattersburg (A)
14:30
SV Stripfing
? - ?
ASK-BSC Bruck/Leitha
Canc.
SC Team Wiener Linien
? - ?
SK Rapid Wien II
September 19
14:00
Ried (A)
? - ?
Union Gurten
16:00
ATSV Stadl Paura
? - ?
Sturm Graz (A)
17:00
SV St. Anna
? - ?
Bad Gleichenberg
14:00
SK Bischofshofen
? - ?
St. Johann
15:00
Pinzgau Saalfelden
? - ?
SV Wals Grunau
15:00
SAK 1914
? - ?
SV Kuchl
15:00
SV Groedig
? - ?
SV Austria Salzburg
15:00
Seekirchen
? - ?
USK Anif
14:00 Limited coverage
FC Wacker Innsbruck II
? - ?
WSG Swarovski Tirol II
14:30 Limited coverage
Kufstein
? - ?
Woergl
Postp.
Rotenberg
? - ?
FC Wolfurt
15:00
Dornbirner SV
? - ?
FC Lauterach
18:00
Hohenems
? - ?
Rankweil
September 19
13:00
FK Qabala
? - ?
Keshla
15:15
Sumqayit
? - ?
Sabail
September 19
11:00
FK Vitebsk
Belshina Bobruisk
13:00
Dinamo Brest
Energetik-BGU
15:00
FK Gorodeya
Torpedo Zhodino
September 19
12:00
Khimik Svetlogorsk
? - ?
FC Volna Pinsk
13:00
FC Granit Mikashevichi
? - ?
FC Orsha
14:00
FC Smorgon
? - ?
FC Slonim
15:00
Gomel
? - ?
Sputnik Rechitsa
10:00 Limited coverage
FK Slutsk Reserves
? - ?
BATE Borisov Reserves
11:00 Limited coverage
Slavia Mozyr Reserves
? - ?
Shakhtyor Soligorsk Reserves
13:00 Limited coverage
Isloch Reserves
? - ?
Dinamo Minsk Reserves
14:30
FK Mladost Doboj Kakanj
? - ?
FK Velez Mostar
18:00
Radnik Bijeljina
? - ?
Olimpik Sarajevo
18:00
Zeljeznicar
? - ?
FK Krupa
14:00 Limited coverage
Drina Zvornik
? - ?
Zeljeznicar Banja Luka
14:00 Limited coverage
FK Borac Kozarska Dubica
? - ?
Sloga Doboj
14:00 Limited coverage
FK Jedinstvo Brcko
? - ?
Kozara
14:00 Limited coverage
FK Leotar
? - ?
Rudar Prijedor
14:00 Limited coverage
FK Ljubic Prnjavor
? - ?
FK Podrinje
14:00 Limited coverage
FK Modrica
? - ?
Sutjeska
14:00 Limited coverage
FK Zvijezda 09
? - ?
Slavija Sarajevo
14:00 Limited coverage
Tekstilac Derventa
? - ?
Sloboda Novi Grad
13:30 Limited coverage
Buducnost
? - ?
GOSK Gabela
13:30 Limited coverage
Capljina
? - ?
Gorazde
13:30 Limited coverage
Igman Konjic
? - ?
Posusje
13:30 Limited coverage
Rudar Kakanj
? - ?
Orasje
13:30 Limited coverage
Slaven Zivinice
? - ?
FK Zvijezda
13:30 Limited coverage
Travnik
? - ?
Jedinstvo Bihac
September 19
00:30
Nautico
? - ?
Chapecoense AF
19:30
America MG
? - ?
Figueirense
22:00
Ponte Preta
? - ?
Operario Ferroviario
September 19
20:00 Limited coverage
Treze
? - ?
EC Jacuipense
22:00 Limited coverage
Manaus FC
? - ?
Santa Cruz
19:00 Limited coverage
Sao Bento
? - ?
Volta Redonda
September 19
18:00 Limited coverage
Nacional SP
? - ?
Batatais FC SP
18:00 Limited coverage
Paulista FC SP
? - ?
Olimpia FC SP
20:00 Limited coverage
EC Noroeste SP
? - ?
Comercial FC SP
20:00 Limited coverage
Marilia AC SP
? - ?
GE Osasco SP
20:00 Limited coverage
Sao Paulo FC AP
? - ?
Ypiranga AP
September 19
15:45
Beroe
Cherno More Varna
18:00
Levski Sofia
CSKA 1948
September 19
13:15 Limited coverage
PFC Lokomotiv Sofia 1929
? - ?
Litex Lovech
14:00 Limited coverage
Neftochimic Burgas 1962
? - ?
Kariana Erden
14:00 Limited coverage
Sportist Svoge
? - ?
Vitosha Bistritsa
14:00 Limited coverage
Yantra
? - ?
Septemvri Sofia
Canc.
Sozopol
? - ?
Dunav Ruse
16:00 Limited coverage
FK Septemvri Simitli
? - ?
Hebar
September 19
Canc.
HFX Wanderers FC
? - ?
Valour FC
Canc.
Cavalry FC
? - ?
Atletico Ottawa
Canc.
FC Edmonton
? - ?
York 9 FC
Canc.
Pacific FC
? - ?
Forge FC
21:00 Limited coverage
Hamilton City
? - ?
Brantford Galaxy FC
23:00 Limited coverage
Scarborough SC
? - ?
Serbian White Eagles
September 19
08:00
Beijing BG
? - ?
Beijing Renhe
September 19
11:35
Shaanxi Changan
? - ?
Zhejiang Greentown
September 19
11:00
Heilongjiang Lava Spring FC
? - ?
Kunshan FC
September 19
07:30
Tianjin Teda
? - ?
Shijiazhuang Ever Bright
10:00
Wuhan Zall
? - ?
Hebei CFFC
11:35
Beijing Guoan
? - ?
Qingdao Huanghai
12:00
Shanghai SIPG FC
? - ?
Chongqing Lifan
September 19
01:05
Atletico Nacional
? - ?
Tolima
19:00
Patriotas
? - ?
Envigado
21:00
Deportivo Pereira
? - ?
Santa Fe
23:05
Alianza Petrolera
? - ?
Independiente Medellin
September 19
20:00 Limited coverage
Leones
? - ?
Valledupar
20:00 Limited coverage
Real Cartagena
? - ?
Orsomarso
20:30 Limited coverage
Cortulua
? - ?
Atletico FC
02:00
LD Alajuelense
? - ?
Grecia
21:00
Sporting San Jose
? - ?
Deportivo Saprissa
00:00 Limited coverage
Municipal Garabito
? - ?
AD Santa Rosa
21:00 Limited coverage
Puntarenas FC
? - ?
La U Universitarios
17:00 Limited coverage
Cariari
? - ?
Juventud Escazucena
17:00 Limited coverage
Deportiva Carmelita
? - ?
AD Cofutpa
September 19
15:00
HNK Gorica
? - ?
NK Istra 1961
17:05
Dinamo Zagreb
? - ?
Slaven
September 19
14:30 Limited coverage
Cibalia
? - ?
Dinamo Zagreb B
14:30 Limited coverage
Dubrava Zagreb
? - ?
Opatija
14:30 Limited coverage
Junak
? - ?
NK Dugopolje
14:30 Limited coverage
NK Hrvatski Dragovoljac
? - ?
Inter Zapresic
14:30 Limited coverage
Rudes
? - ?
Bijelo Brdo
Postp.
Solin
? - ?
Hajduk Split B
September 19
15:30
Pafos FC
Ethnikos Achnas
17:30
AEL Limassol
Karmiotissa Pano Polemidion
September 19
13:30 Limited coverage
Achyronas Liopetriou
? - ?
Ayia Napa
13:30 Limited coverage
Alki Oroklinis
? - ?
ASIL Lysi
13:30 Limited coverage
E.N.TH.O.I. Lakatamias
? - ?
PAEEK
13:30 Limited coverage
Kouris Erimis
? - ?
AEZ Zakakiou
13:30 Limited coverage
Omonia Aradippou
? - ?
Digenis Morphou
13:30 Limited coverage
Othellos Athienou
? - ?
Akritas Chlorakas
13:30 Limited coverage
PO Xylotympou 2006
? - ?
Onisilos Sotira
08:15 Limited coverage
MFk Vyskov
? - ?
Valasske Mezirici
13:30 Limited coverage
Dolni Benesov
? - ?
SK Hanacka Slavia Kromeriz
13:30 Limited coverage
FC Slovan Rosice
? - ?
Odra Petrkovice
13:30 Limited coverage
Hlucin
? - ?
FC Viktoria Otrokovice
13:30 Limited coverage
SFK Vrchovina
? - ?
SK Sigma Olomouc B
13:30 Limited coverage
Uhersky Brod
? - ?
Frydek-Mistek
September 19
08:15 Limited coverage
Benesov
? - ?
SK Slavia Praha B
08:15 Limited coverage
Loko Vltavin
? - ?
Viktoria Plzen B
Canc.
Motorlet Prague
? - ?
Sokol Hostoun
Postp.
Sokolov
? - ?
Pisek
14:00 Limited coverage
Jiskra Domazlice
? - ?
Admira Prague
September 19
14:00 Limited coverage
Slovan Velvary
? - ?
FK Teplice B
14:00 Limited coverage
Usti nad Orlici
? - ?
FK Prepere
September 19
08:00 Limited coverage
FC Hradec Kralove
? - ?
FC Pardubice
09:00 Limited coverage
Karvina
? - ?
FC Viktoria Plzen
09:00 Limited coverage
Sigma Olomouc U19
? - ?
1 FC Slovacko
10:00 Limited coverage
FC Fastav Zlin
? - ?
Meteor Praha
11:00 Limited coverage
Ceske Budejovice
? - ?
FK Mlada Boleslav
11:15 Limited coverage
FC Banik Ostrava
? - ?
Slavia Prague U19
12:00
Aarhus Fremad
? - ?
VSK Aarhus
12:00
Brabrand
? - ?
Middelfart
12:00
Jammerbugt FC
? - ?
Dalum
13:00
Frem
? - ?
Holstebro
11:30
KFUM Roskilde
? - ?
AB
12:00
AB Taarnby
? - ?
Nykoebing FC
13:00
Broenshoej
? - ?
FA 2000
13:00
Skovshoved
? - ?
Vanloese
12:00 Limited coverage
BK Union
? - ?
Frederikssund IK
12:00 Limited coverage
Husum
? - ?
Taarnby FF
12:00 Limited coverage
Ishoej IF
? - ?
KFUM
12:00 Limited coverage
Koege Nord FC
? - ?
Ballerup-Skovlunde
10:00 Limited coverage
GVI
? - ?
Ledoeje-Smoerum Fodbold
12:00 Limited coverage
Taastrup FC
? - ?
Skjold Birkeroed
12:30 Limited coverage
Vordingborg
? - ?
Greve
11:00 Limited coverage
OKS
? - ?
Viby IF
11:00 Limited coverage
Tarup-Paarup
? - ?
Ringkoebing
11:30 Limited coverage
Hedensted
? - ?
Odder IGF
13:00 Limited coverage
Varde
? - ?
Kolding B
14:00 Limited coverage
Horsens fS
? - ?
Marienlyst
11:00 Limited coverage
Vejgaard
? - ?
Aarhus Fremad II
12:00 Limited coverage
Herning Fremad
? - ?
VRI
13:00 Limited coverage
Tjoerring IF
? - ?
IF Skjold Saeby
13:30 Limited coverage
Kjellerup
? - ?
Noerresundby
11:00 Limited coverage
Romalt IF
? - ?
Aalborg Freja
11:00 Limited coverage
Odense Q
? - ?
Aarhus 1900
September 19
00:00
LDU Portoviejo
? - ?
Olmedo
20:30
Orense
? - ?
Aucas
23:00
Emelec
? - ?
LDU de Quito
September 19
15:30
Tanta
? - ?
FC Masr
18:00
Al Ahly
? - ?
Misr El-Maqasa
14:00
Atherton Collieries
? - ?
Scarborough Athletic
14:00
Bamber Bridge
? - ?
Matlock Town
14:00
Basford United
? - ?
Warrington Town
14:00
Buxton
? - ?
Radcliffe
14:00
FC United of Manchester
? - ?
Nantwich Town
14:00
Gainsborough
? - ?
Hyde United
14:00
Morpeth Town FC
? - ?
Grantham Town
14:00
South Shields
? - ?
Mickleover Sports
14:00
Stafford Rangers
? - ?
Ashton United
14:00
Stalybridge
? - ?
Lancaster City
14:00
Witton Albion
? - ?
Whitby
14:00
Barwell FC
? - ?
Lowestoft Town
14:00
Bromsgrove Sporting
? - ?
Coalville Town
14:00
Hednesford
? - ?
Stourbridge
14:00
Hitchin Town
? - ?
Alvechurch
14:00
Leiston
? - ?
Rushall Olympic
14:00
Nuneaton Borough FC
? - ?
AFC Rushden & Diamonds
14:00
Peterborough Sports
? - ?
Tamworth
14:00
Redditch United
? - ?
Needham Market
14:00
Royston Town
? - ?
Banbury United
14:00
St. Ives Town FC
? - ?
Biggleswade Town
14:00
Stratford Town
? - ?
Kings Langley FC
14:00
Beaconsfield Town
? - ?
Poole Town FC
14:00
Chesham United
? - ?
Gosport Borough
14:00
Dorchester Town
? - ?
Weston Super Mare
14:00
Farnborough
? - ?
Swindon Supermarine
14:00
Hayes & Yeading United
? - ?
Taunton Town
14:00
Metropolitan Police FC
? - ?
Yate Town
14:00
Salisbury
? - ?
Hendon
14:00
Tiverton
? - ?
Wimborne Town
14:00
Truro City
? - ?
Harrow Borough
14:00
Walton Casuals
? - ?
Hartley Wintney
September 19
14:00
Bishop's Stortford
? - ?
Bognor Regis Town
14:00
Brightlingsea Regent
? - ?
Margate
14:00
Carshalton Athletic
? - ?
Potters Bar Town
14:00
Cheshunt
? - ?
East Thurrock United
14:00
Corinthian Casuals
? - ?
Haringey Borough
14:00
Cray Wanderers
? - ?
Kingstonian
14:00
Enfield Town
? - ?
Lewes
14:00
Folkestone Invicta
? - ?
Worthing
14:00
Hornchurch
? - ?
Merstham
14:00
Leatherhead
? - ?
Horsham
September 19
09:30
Chelsea U18
? - ?
West Ham United U18
09:45
Manchester United U18
? - ?
Blackburn Rovers U18
10:00
Liverpool U18
? - ?
Stoke City U18
10:00
Southampton U18
? - ?
Crystal Palace U18
10:00
Tottenham Hotspur U18
? - ?
Arsenal U18
11:00
Burnley U18
? - ?
Wolverhampton Wanderers U18
11:00
West Bromwich Albion U18
? - ?
Reading U18
11:30
Middlesbrough U18
? - ?
Derby County U18
12:00
Norwich City U18
? - ?
Aston Villa U18
13:00
Manchester City U18
? - ?
Everton U18
13:00
Newcastle United U18
? - ?
Leeds United U18
September 19
Canc.
FC Kuressaare
? - ?
FCI Levadia
Canc.
Narva Trans
? - ?
Flora Tallinn
10:00
Narva Trans
? - ?
Tulevik Viljandi
10:00
Talinna Kalev
? - ?
Tammeka
13:00
FC Kuressaare
? - ?
TJK Legion
Canc.
Paide Linnameeskond
? - ?
TJK Legion
September 19
13:00
TB Tvoeroyri
Klaksvik
18:00
NSI Runavik
EB/Streymur
September 19
12:00 Limited coverage
TB Tvoeroyri II
? - ?
Undrid FF
14:00 Limited coverage
Klaksvik III
? - ?
B68 Toftir II
14:00 Limited coverage
Skala II
? - ?
Vikingur III
15:00 Limited coverage
NSI Runavik III
? - ?
EB/Streymur II
September 19
12:00
FC Kiffen
? - ?
EPS
12:00
PK-35 Helsinki
? - ?
JaePS
13:00
NJS
? - ?
PK Keski-Uusimaa
September 19
Canc.
Atlantis
? - ?
KaaPo
Canc.
FC Jazz
? - ?
Klubi 04
Canc.
Pargas IF
? - ?
TPV Tampere
September 19
Canc.
JIPPO
? - ?
FC Kiisto
Canc.
JJK
? - ?
JS Hercules
Canc.
PS Kemi
? - ?
GBK
12:00
VIFK
? - ?
FC Kiisto
Canc.
VIFK
? - ?
RoPS II
13:00
GBK
? - ?
JBK
September 19
15:00 Limited coverage
Lorient B
? - ?
St-Pryve St-Hilaire
15:00 Limited coverage
Versailles
? - ?
FC Fleury 91
16:00 Limited coverage
Blois
? - ?
C Chartres Football
16:00 Limited coverage
Rouen
? - ?
St. Malo
16:00 Limited coverage
Sainte Genevieve
? - ?
Guingamp B
16:00 Limited coverage
US Granvillaise
? - ?
Caen B
16:00 Limited coverage
Voltigeurs de Chateaubriant
? - ?
Poissy
16:30 Limited coverage
Vannes
? - ?
Plabennec
September 19
13:30 Limited coverage
ASM Belfort
? - ?
St Maur Lusitanos
14:00 Limited coverage
FCSR Haguenau
? - ?
Bobigny
15:00 Limited coverage
Entente SSG
? - ?
Metz B
15:00 Limited coverage
GFC Ajaccio
? - ?
Schiltigheim
16:00 Limited coverage
Beauvais
? - ?
Gobelins
16:00 Limited coverage
Epinal
? - ?
Saint-Quentin
16:00 Limited coverage
Lens B
? - ?
Auxerre B
16:00 Limited coverage
Reims B
? - ?
Sedan
September 19
16:00 Limited coverage
Andrezieux
? - ?
Monts d'Or Azergues
16:00 Limited coverage
Hyeres
? - ?
Aubagne
16:00 Limited coverage
Louhans Cuiseaux
? - ?
Lyon B
16:00 Limited coverage
Marignane/Gignac FC
? - ?
Marseille B
16:00 Limited coverage
Monaco B
? - ?
Martigues
16:00 Limited coverage
RC Grasse
? - ?
Jura Sud
16:00 Limited coverage
Rumilly Albanai
? - ?
Etoile Frejus Saint-Raphael
16:00 Limited coverage
SC Toulon
? - ?
St. Priest
September 19
15:00 Limited coverage
Le Puy
? - ?
Nantes B
16:00 Limited coverage
AS Beziers
? - ?
Angouleme
16:00 Limited coverage
Bourges 18
? - ?
Romorantin
16:00 Limited coverage
Canet Roussillon
? - ?
Bourges Foot
16:00 Limited coverage
Les Herbiers
? - ?
Angers B
16:00 Limited coverage
Trelissac
? - ?
US Colomiers
16:30 Limited coverage
Chamalieres
? - ?
Bergerac Perigord
16:30 Limited coverage
Moulins Yzeure
? - ?
Stade Montois
Canc.
Chikhura
? - ?
Dinamo Batumi
Canc.
Dila Gori
? - ?
Lokomotivi Tbilisi
Canc.
Merani
? - ?
Dinamo Tbilisi
Canc.
Samtredia
? - ?
Saburtalo
Canc.
Torpedo Kutaisi
? - ?
FC Telavi
September 19
11:30 Limited coverage
FC Gagra
? - ?
Dinamo Batumi
15:00 Limited coverage
FC Spaeri
? - ?
Dila Gori
September 19
12:00
Bayern Munich II
? - ?
Tuerkguecue Muenchen
12:00
FSV Zwickau
Unterhaching
12:00
Hansa Rostock
Duisburg
12:00
Luebeck
Saarbruecken
12:00
Meppen
1860 Muenchen
12:00
Wehen
SC Verl
11:00
Hamburger SV II
? - ?
Teutonia Ottensen
15:00
1. FC Phoenix Luebeck
? - ?
Eintracht Norderstedt
11:00
Hannover 96 II
? - ?
VfV Hildesheim
13:00
SSV Jeddeloh II
? - ?
Oberneuland
September 19
11:30
BFC Dynamo
? - ?
Bischofswerdaer FV
11:30
Berliner AK 07
? - ?
Carl Zeiss Jena
11:30
Germania Halberstadt
? - ?
VSG Altglienicke
11:30
VfB Auerbach
? - ?
Tennis Borussia
12:05
Lokomotive Leipzig
? - ?
Chemnitzer FC
12:00
Bahlinger SC
? - ?
TSV Steinbach
12:00
Elversberg
? - ?
TSV Schott Mainz
12:00
FCA Walldorf
? - ?
Ulm
12:00
FSV Frankfurt
? - ?
FC Giessen
12:00
Hessen Kassel
? - ?
Pirmasens
12:00
Homburg
? - ?
Eintracht Stadtallendorf
12:00
Kickers Offenbach
? - ?
Hoffenheim II
12:00
Mainz 05 II
? - ?
Freiburg II
12:00
TuS RW Koblenz
? - ?
VfB Stuttgart II
September 19
12:00
Bonner SC
? - ?
FC Wegberg-Beeck
12:00
Borussia Moenchengladbach II
? - ?
SV Straelen
12:00
Fortuna Duesseldorf II
? - ?
Alemannia Aachen
12:00
Fortuna Koeln
? - ?
Wuppertal
12:00
Lippstadt
? - ?
FC Koeln II
12:00
Oberhausen
? - ?
Bergisch Gladbach
12:00
Preussen Muenster
? - ?
VfB Homberg
12:00
RW Ahlen
? - ?
Sportfreunde Lotte
13:30
Schalke 04 II
? - ?
SV Roedinghausen
September 19
12:00 Limited coverage
Husumer SV
? - ?
TSV Bordesholm
12:00 Limited coverage
TSV Altenholz
? - ?
TSV Kronshagen
September 19
12:00 Limited coverage
Eutin 08
? - ?
Oldenburger SV
12:00 Limited coverage
Union Neumuenster
? - ?
Pansdorf
September 19
12:00 Limited coverage
BSV Grun Weiss Neukolln
? - ?
SV Meppen
09:00 Limited coverage
RW Essen
? - ?
Rot-Weiss Oberhausen
09:00 Limited coverage
VfL Bochum
? - ?
SC Paderborn 07
September 19
Postp.
PAS Giannina
? - ?
AE Larissa
Postp.
Panathinaikos
? - ?
Apollon Smirnis
17:30
Panetolikos
AEK Athens
17:00
Comunicaciones FC
? - ?
Santa Lucia Cotzumalguapa
19:00
Iztapa
? - ?
Antigua Guatemala
21:30
Coban Imperial
? - ?
Sanarate
September 19
07:00 Limited coverage
Eastern Sports Club
? - ?
Kitchee
September 19
14:00
Fjoelnir
KA Akureyri
September 19
13:00 Limited coverage
Volsungur
? - ?
Kordrengir
14:00 Limited coverage
Dalvik/Reynir
? - ?
Fjardabyggd
Postp.
Dalvik/Reynir
? - ?
UMF Selfoss
Postp.
Fjardabyggd
? - ?
Fjardabyggd
Postp.
IR Reykjavik
? - ?
Kordrengir
14:00 Limited coverage
Kari
? - ?
UMF Vidir
Postp.
Kari
? - ?
Volsungur
Postp.
Njardvik
? - ?
Haukar
14:00 Limited coverage
UMF Selfoss
? - ?
Throttur Vogum
14:00 Limited coverage
UMF Vidir
? - ?
Kari
Postp.
UMF Vidir
? - ?
Throttur Vogum
September 19
14:00 Limited coverage
Tindastoll
? - ?
IA Akranes
17:00 Limited coverage
Afturelding Mosfellsbaer
? - ?
Fjolnir Reykjavik
September 19
18:30
Shelbourne
Finn Harps
September 19
Canc.
Bray Wanderers
? - ?
Athlone Town
Canc.
Drogheda United
? - ?
Cabinteely
Canc.
Longford Town
? - ?
Wexford FC
Canc.
Shamrock Rovers B
? - ?
Cobh Ramblers
Canc.
UCD
? - ?
Galway United FC
September 19
09:00 Limited coverage
Cagliari Primavera
? - ?
AC Milan Primavera
11:00 Limited coverage
Inter Primavera
? - ?
Sampdoria Primavera
13:00 Limited coverage
Genoa Primavera
? - ?
SPAL 2013 Primavera
13:00 Limited coverage
Torino Primavera
? - ?
Lazio Primavera
15:00 Limited coverage
Sassuolo Primavera
? - ?
Empoli Primavera
September 19
05:00
Consadole Sapporo
Gamba Osaka
07:00
Sagan Tosu
Yokohama F.Marinos
08:00
Nagoya Grampus Eight
Vissel Kobe
09:00
Cerezo Osaka
Kashima Antlers
09:30
Shonan Bellmare
Shimizu S-Pulse
10:00
Kashiwa Reysol
Sanfrecce Hiroshima
September 19
05:00
Albirex Niigata
Tokushima Vortis
05:00
Ventforet Kofu
Kyoto Sanga FC
06:00
Matsumoto Yamaga
V-Varen Nagasaki
09:00
Montedio Yamagata
Giravanz Kitakyushu
10:00
FC Ryukyu
Mito Hollyhock
10:00
JEF United Chiba
Fagiano Okayama FC
10:00
Jubilo Iwata
Tochigi SC
10:00
Renofa Yamaguchi
Tokyo Verdy
10:00
Zweigen Kanazawa
Avispa Fukuoka
September 19
04:30 Limited coverage
Kamatamare Sanuki
? - ?
Grulla Morioka
06:00 Limited coverage
Azul Claro Numazu
? - ?
Fukushima United
06:00 Limited coverage
Blaublitz Akita
? - ?
Gainare Tottori
Canc.
FC Tokyo U23
? - ?
Imabari FC
06:00 Limited coverage
Fujieda MYFC
? - ?
Roasso Kumamoto
08:00 Limited coverage
SC Sagamihara
? - ?
Imabari FC
09:00 Limited coverage
Gamba Osaka U23
? - ?
Vanraure Hachinohe
10:00 Limited coverage
FC Gifu
? - ?
Nagano Parceiro
10:00 Limited coverage
Kagoshima United
? - ?
YSCC
05:00 Limited coverage
Iga Kunoichi
? - ?
Ehime FC Ladies
September 19
14:00
Al-Wehdat
? - ?
Al-Hussein SC
Postp.
Ramtha SC
? - ?
Al-Hussein SC
Postp.
Al-Wehdat
? - ?
Al-Jazeera
Postp.
Al-Salt
? - ?
Al-Faisaly
Postp.
Al-Wehdat
? - ?
Sahab SC
16:30
Ramtha SC
? - ?
Shabab Al-Ordon
September 19
10:00
Taraz
? - ?
Zhetysu Taldykorgan
Postp.
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
? - ?
Zhetysu Taldykorgan
Canc.
Irtysh Pavlodar
? - ?
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
Canc.
Kaisar Kyzylorda
? - ?
Kairat Almaty
Canc.
Okzhetpes Kokshetau
? - ?
FC Astana
Postp.
Okzhetpes Kokshetau
? - ?
Taraz
Canc.
Shakhter Karagandy
? - ?
Taraz
Canc.
Tobol Kostanay
? - ?
Kaspyi Aktau
Canc.
Zhetysu Taldykorgan
? - ?
Ordabasy Shymkent
September 19
14:00 Limited coverage
Besa Peje
? - ?
Ballkani
14:00 Limited coverage
FC Prishtina
? - ?
Drenica
September 19
14:00 Limited coverage
Drenasi
? - ?
KF Trepca Mitrovice
14:00 Limited coverage
Istogu
? - ?
KF Liria
14:00 Limited coverage
KF Vellaznimi
? - ?
Dukagjini
14:00 Limited coverage
KF Vushtrria
? - ?
FC An Prizren
14:00 Limited coverage
Malisheva
? - ?
KF Onix Banje
September 19
14:00 Limited coverage
Ferizaj
? - ?
Kek-U
14:00 Limited coverage
KF Dardana
? - ?
KF 2 Korriku
14:00 Limited coverage
KF Ramiz Sadiku
? - ?
KF Kika
14:00 Limited coverage
KF Ulpiana
? - ?
KF Vitia
14:00 Limited coverage
KF Vllaznia Pozheran
? - ?
KF Flamurtari
September 19
Canc.
FK Spartaks
? - ?
RFS
Canc.
Valmieras FK
? - ?
Ventspils
Canc.
FK Liepaja
? - ?
Riga FC
September 19
12:00 Limited coverage
FK Auda
? - ?
FC Lokomotiv Daugavpils
12:00 Limited coverage
FK Rezekne/BJSS
? - ?
SK Super Nova
13:00 Limited coverage
FK Smiltene
? - ?
JDFS Alberts
13:00 Limited coverage
Saldus SS/Leevon
? - ?
SC Grobina
11:00 Limited coverage
FK Minija
? - ?
BFA
12:00 Limited coverage
FK Kauno Zalgiris B
? - ?
FK Atmosfera
10:00 Limited coverage
Lietava Jonava
? - ?
Dainava Alytus
September 19
16:00
Racing FC Union Luxembourg
? - ?
FC Victoria Rosport
16:00
Una Strassen
? - ?
Swift Hesperange
17:00
FC Differdange 03
? - ?
FC Etzella Ettelbruck
17:00
FC Rodange 91
? - ?
US Hostert
17:00
FC Wiltz 71
? - ?
Union Titus Petange
September 19
13:00
Johor Darul Ta'zim FC
? - ?
Selangor
13:00
UiTM
? - ?
Terengganu
September 19
13:00 Limited coverage
Perak II
? - ?
Negeri Sembilan
13:00 Limited coverage
Pulau Pinang
? - ?
Kuala Lumpur FA
September 19
15:00 Limited coverage
Zejtun Corinthians FC
? - ?
Santa Lucia F.C.
19:15 Limited coverage
Mosta
? - ?
Gudja United
September 19
00:30
Necaxa
Puebla
02:30
Mazatlan FC
Cruz Azul
22:00
Atlas
Pachuca
01:00 Limited coverage
Alacranes de Durango
? - ?
Atletico de San Luis II
16:30 Limited coverage
Leones Negros II
? - ?
Tecos
16:00 Limited coverage
Zitacuaro
? - ?
Club Deportivo Uruapan
21:00 Limited coverage
Ciervos
? - ?
Club Canoneros Marina
17:00
Atlante
? - ?
Venados FC
September 19
00:45 Limited coverage
Club Tijuana de Caliente U20
? - ?
FC Juarez U20
14:00 Limited coverage
Atlas
? - ?
Pachuca
15:30 Limited coverage
Tigres
? - ?
Queretaro
16:00 Limited coverage
America Mexico
? - ?
Chivas Guadalajara
September 19
13:00
Dacia Buiucani
? - ?
Zimbru
September 19
13:00 Limited coverage
FC Iskra Stali Ribnita
? - ?
FC Falesti
13:00 Limited coverage
FC Victoria
? - ?
Olimp Comrat
13:00 Limited coverage
FC Zaria Balti
? - ?
Real Succes
September 19
18:15
OCK Khouribga
? - ?
RSB Berkane
September 19
12:00 Limited coverage
SVV Scheveningen
? - ?
ASWH
12:30 Limited coverage
Noordwijk
? - ?
Katwijk
13:00 Limited coverage
Excelsior Maassluis
? - ?
Rijnsburgse Boys
13:00 Limited coverage
Jong FC Volendam
? - ?
HHC
13:00 Limited coverage
Kozakken Boys
? - ?
IJsselmeervogels
13:00 Limited coverage
Quick Boys
? - ?
Koninklijke HFC
13:00 Limited coverage
Spakenburg
? - ?
Jong Sparta Rotterdam
13:30 Limited coverage
TEC
? - ?
GVVV Veenendaal
22:00 Limited coverage
CD Ocotal
? - ?
Diriangen FC
September 19
13:30
Makedonija GjP
? - ?
FK Vardar Skopje
13:30
Rabotnicki
? - ?
FK Struga
13:30 Limited coverage
FK Pehchevo
? - ?
GFK Tikves Kavadarci
13:30 Limited coverage
FK Rosoman 83
? - ?
FK Sasa
13:30 Limited coverage
FK Sloga 1934 Vinica
? - ?
Kozhuf Gevgjelija
13:30 Limited coverage
Pobeda
? - ?
Plachkovica
17:00 Limited coverage
FK Bregalnica Stip
? - ?
Osogovo
13:30 Limited coverage
KF Gostivari
? - ?
Veleshta
13:30 Limited coverage
Kadino
? - ?
Vlazrimi 77
13:30 Limited coverage
Korab
? - ?
Vardari Forino
13:30 Limited coverage
Ohrid
? - ?
FK Skopje
September 19
11:00
Brattvaag
? - ?
Floroe
11:00
Senja
? - ?
Floeya
Canc.
Brattvaag
? - ?
Alta
Canc.
Eidsvold TF
? - ?
Skeid
Canc.
Floroe
? - ?
Floeya
14:00
Kjelsaas
? - ?
Kvik Halden
14:00
Moss
? - ?
Fredrikstad
September 19
12:00
Sotra Sportsklubb
? - ?
Baerum
14:00
Arendal Fotball
? - ?
Notodden
Canc.
Baerum
? - ?
Notodden
Canc.
Flekkeroey
? - ?
Sotra Sportsklubb
Canc.
Nardo
? - ?
Levanger
14:00
Vard Haugesund
? - ?
Flekkeroey
21:00
Sportivo San Lorenzo
? - ?
General Diaz
23:30
Olimpia
? - ?
Luqueno
16:00
Deportivo Municipal
? - ?
Carlos A. Mannucci
18:15
Sport Huancayo
? - ?
Alianza Lima
20:30
Real Garcilaso
? - ?
Cienciano
23:00
Sporting Cristal
? - ?
Alianza Universidad
September 19
13:00
Lechia Gdansk
Stal Mielec
15:30
Pogon Szczecin
Slask Wroclaw
18:00
Legia Warszawa
Gornik Zabrze
September 19
10:40
Widzew Lodz
? - ?
Stomil Olsztyn
14:30
Sandecja Nowy Sacz
? - ?
Odra Opole
15:00
Zaglebie Sosnowiec
? - ?
LKS Lodz
16:00
Chrobry Glogow
? - ?
GKS Jastrzebie
16:00
GKS Belchatow
? - ?
GKS Tychy 71
18:00
Termalica Nieciecza
? - ?
Resovia
September 19
13:00
Blekitni Stargard
? - ?
Bytovia Bytow
13:30
Znicz Pruszkow
? - ?
Stal Rzeszow
14:00
Garbarnia
? - ?
Wigry Suwalki
14:00
SKRA Czestochowa
? - ?
Motor Lublin
15:00
Olimpia Elblag
? - ?
Chojniczanka Chojnice
16:00
Olimpia Grudziadz
? - ?
Sokol Ostroda
16:15
Polkowice
? - ?
GKS Katowice
17:00
Pogon Siedlce
? - ?
Hutnik Krakow
September 19
09:00 Limited coverage
Legia Warszawa Sa U18
? - ?
MKS Cracovia U18
09:00 Limited coverage
MKS Pogon Szczecin U18
? - ?
Uks Sms Lodz U18
10:00 Limited coverage
Korona Kielce U18
? - ?
MKS Arka Gdynia U18
13:00 Limited coverage
Wisla Krakow Sa U18
? - ?
Gwarek Zabrze U18
14:00 Limited coverage
Vitoria de Guimaraes B
? - ?
Felgueiras 1932
14:00 Limited coverage
Espinho
? - ?
Anadia
19:45 Limited coverage
Leixoes SC
? - ?
Rio Ave
15:00 Limited coverage
Sporting Cp U23
? - ?
Estoril Praia U23
September 19
Canc.
Gwangju FC
Ulsan Hyundai
Canc.
Daegu FC
Sangju Sangmu
September 19
07:00
Bucheon FC 1995
Jeju United
07:00
Daejeon Citizen
Seoul E-Land FC
Canc.
Jeju United
FC Anyang
09:30
FC Anyang
Jeonnam Dragons
09:30
Gyeongnam FC
Ansan Greeners
Canc.
Seoul E-Land FC
Chungnam Asan FC
September 19
05:00 Limited coverage
Yangju Citizens
? - ?
Changwon City
06:00 Limited coverage
Busan Transport Corp
? - ?
Gangneung City
06:00 Limited coverage
Hwaseong
? - ?
Gimhae
07:00 Limited coverage
Gimpo Citizen
? - ?
Mokpo City
08:00 Limited coverage
Cheongju FC
? - ?
Chuncheon FC
08:00 Limited coverage
Gyeongju H & N
? - ?
Daejeon Korail
September 19
16:00
Sepsi OSK
FC Viitorul Constanta
18:45
CS Universitatea Craiova
FC Voluntari
September 19
08:00
CS Mioveni
FC Metaloglobus Bucuresti
08:00
CSM Resita
ASU Politehnica Timisoara
08:00
CSM Slatina
ACS Fotbal Comuna Recea
08:00
Concordia Chiajna
Pandurii
08:00
Farul Constanta
Gloria Buzau
08:00
Ripensia Timisoara
CS Aerostar Bacau
11:30
Rapid Bucuresti
Turris-Oltul
September 19
05:00
SKA-Khabarovsk
Baltika
10:00
Tom Tomsk
FC Volgar
12:00
Chertanovo Moscow
Fakel
Postp.
FC Yenisey Krasnoyarsk
? - ?
Torpedo Moscow
12:00
Spartak Moscow II
Veles Moscow
13:00
FC Orenburg
Akron Tolyatti
13:00
Nizhny Novgorod
Shinnik Yaroslavl
14:00
Dinamo Briansk
Tekstilshchik
14:30
Irtysh
Krylya Sovetov Samara
15:00
Chayka
FC Krasnodar II
15:00
Neftekhimik
FC Alania Vladikavkaz
September 19
11:00
Biolog Novokubansk
? - ?
Anzhi Makhachkala
14:00
Krasnodar 3
? - ?
Kuban Krasnodar
September 19
13:00
Kvant Obninsk
? - ?
Salyut Belgorod
September 19
13:00 Limited coverage
S.S. Murata
? - ?
Domagnano
13:00 Limited coverage
SP Libertas
? - ?
SS Pennarossa
13:00 Limited coverage
Tre Penne Galazzano
? - ?
FC Fiorentino
September 19
14:00
Backa Backa Palanka
? - ?
Napredak
14:00
FK Metalac
? - ?
Mladost Lucani
14:00
Radnicki Nis
? - ?
Cukaricki
September 19
14:00 Limited coverage
Dinamo Vranje
? - ?
Buducnost Dobanovci
14:00 Limited coverage
FK Dubocica
? - ?
Loznica
14:00 Limited coverage
FK IMT Beograd
? - ?
FK Radnicki 1923
14:00 Limited coverage
Radnicki Pirot
? - ?
Kabel Novi Sad
14:00 Limited coverage
Sloga Kraljevo
? - ?
FK Zemun
14:00 Limited coverage
Zeleznicar Pancevo
? - ?
Kolubara
17:00 Limited coverage
Jagodina
? - ?
Trayal Krusevac
September 19
17:00
FK Pohronie
SKF Sered
17:00
Spartak Trnava
Zlate Moravce
17:00
Trencin
Nitra
18:00
Ruzomberok
Zemplin Michalovce
September 19
13:30 Limited coverage
Dubnica
? - ?
Puchov
13:30 Limited coverage
Dukla Banska Bystrica
? - ?
Liptovsky Mikulas
13:30 Limited coverage
Komarno
? - ?
Partizan Bardejov
13:30 Limited coverage
Slavoj Trebisov
? - ?
FC STK 1914 Samorin
16:00 Limited coverage
Zeleziarne Podbrezova
? - ?
Zilina B
17:00 Limited coverage
Skalica
? - ?
FK Poprad
September 19
09:00 Limited coverage
FK Poprad U19
? - ?
Slovan Bratislava U19
Postp.
Nitra
? - ?
Trencin
09:00 Limited coverage
Ruzomberok
? - ?
Dunajska Streda
09:00 Limited coverage
Senica
? - ?
Zemplin Michalovce
09:00 Limited coverage
Spartak Trnava
? - ?
MSK Zilina
09:00 Limited coverage
ZP Sport Podbrezova
? - ?
MFk Dukla Banska Bystrica
September 19
13:45
NK Bravo
? - ?
Koper
16:00
Maribor
? - ?
NK Celje
September 19
14:00 Limited coverage
Drava Ptuj
? - ?
NK Dob
14:00 Limited coverage
Fuzinar
? - ?
ND Bilje
14:00 Limited coverage
ND Beltinci
? - ?
NK Krka
14:00 Limited coverage
NK Krsko
? - ?
Rudar Velenje
14:00 Limited coverage
Primorje
? - ?
Smartno 1928
18:30 Limited coverage
ND Triglav
? - ?
Radomlje
September 19
11:00 Limited coverage
Oerebro Syrianska IF
? - ?
IK Frej Taeby
12:00 Limited coverage
Brommapojkarna
? - ?
IFK Luleaa
13:00 Limited coverage
Nykoepings BIS
? - ?
Karlslunds IF HFK
14:00 Limited coverage
Karlstad BK
? - ?
IFK Berga
16:30 Limited coverage
Vasalunds IF
? - ?
Team TG FF
September 19
11:00 Limited coverage
Eskilsminne IF
? - ?
Lunds BK
11:00 Limited coverage
Lindome GIF
? - ?
FK Karlskrona
13:00 Limited coverage
Assyriska IK
? - ?
Qviding FIF
13:00 Limited coverage
IFK Vaernamo
? - ?
Skoevde AIK
13:00 Limited coverage
Oskarshamns AIK
? - ?
Tvaaaakers IF
13:00 Limited coverage
Torns IF
? - ?
FC Linkoeping City
14:00 Limited coverage
Motala AIF FK
? - ?
FC Trollhaettan
15:00 Limited coverage
Landskrona BoIS
? - ?
Utsiktens BK
September 19
17:00
Lugano
Luzern
17:00
Young Boys
FC Zuerich
September 19
15:00
Schaffhausen
? - ?
Chiasso
15:30
Kriens
? - ?
Xamax
16:30
Aarau
? - ?
Wil
September 19
13:30 Limited coverage
Basel II
? - ?
FC Koeniz
14:00 Limited coverage
Bavois
? - ?
Stade Nyonnais
14:00 Limited coverage
Breitenrain
? - ?
SC YF Juventus Zuerich
14:00 Limited coverage
Cham
? - ?
Sion II
15:00 Limited coverage
FC Muensingen
? - ?
SC Bruehl
15:00 Limited coverage
FC Rapperswil-Jona
? - ?
Black Stars
15:30 Limited coverage
Yverdon
? - ?
FC Zuerich II
15:45 Limited coverage
Bellinzona
? - ?
Etoile Carouge
September 19
14:00 Limited coverage
Team Vaud U21
? - ?
Terre Sainte
15:00 Limited coverage
Echallens
? - ?
Young Boys II
15:00 Limited coverage
La Chaux-de-Fonds
? - ?
Meyrin
15:30 Limited coverage
Lancy FC
? - ?
Naters
15:30 Limited coverage
Martigny
? - ?
Chenois
September 19
14:00 Limited coverage
Baden
? - ?
Wohlen
14:00 Limited coverage
SC Goldau
? - ?
Biel/Bienne
14:00 Limited coverage
Solothurn
? - ?
Muttenz
15:00 Limited coverage
Buochs
? - ?
Delemont
18:00 Limited coverage
FC Bassecourt
? - ?
Grasshopper II
September 19
Postp.
FC Balzers
? - ?
Eschen/Mauren
14:00 Limited coverage
FC Dietikon
? - ?
St. Gallen II
14:00 Limited coverage
FC Wettswil-Bonstetten
? - ?
Hongg
14:00 Limited coverage
Red Star Zuerich
? - ?
Paradiso
14:00 Limited coverage
Tuggen
? - ?
FC Gossau
15:00 Limited coverage
Winterthur II
? - ?
Linth
September 19
11:00 Limited coverage
Faizkand
? - ?
Dushanbe 83
11:00 Limited coverage
Istaravshan
? - ?
Regar-TadAZ
11:00 Limited coverage
Lokomotiv Pamir
? - ?
CSKA Pamir
September 19
11:00 Limited coverage
Tanzania Prisons
? - ?
Namungo FC
13:00 Limited coverage
Kagera Sugar
? - ?
Young Africans
September 19
10:45
Police Tero FC
? - ?
Ratchaburi FC
Postp.
Suphanburi FC
? - ?
BG Pathum United
Postp.
Buriram United
? - ?
Rayong FC
Postp.
Chonburi
? - ?
Samut Prakan City
Postp.
Nakhon Ratchasima FC
? - ?
Trat FC
12:00
Port FC
? - ?
BG Pathum United
13:00
Bangkok United
? - ?
Suphanburi FC
Postp.
Prachuap FC
? - ?
Muang Thong United
September 19
10:45 Limited coverage
JL Chiangmai United FC
? - ?
Sisaket FC
Postp.
Ranong FC
? - ?
Chainat FC
Postp.
Siam Navy FC
? - ?
MOF Customs United
11:00 Limited coverage
Siam Navy FC
? - ?
Uthai Thani FC
Postp.
Kasetsart
? - ?
Uthai Thani FC
12:00 Limited coverage
MOF Customs United
? - ?
Kasetsart
Postp.
Nakhon Pathom
? - ?
Samut Sakhon FC
12:00 Limited coverage
Ranong FC
? - ?
Chiangmai FC
13:00 Limited coverage
Ayutthaya United FC
? - ?
Lampang FC
Postp.
Phrae United
? - ?
Khonkaen United FC
September 19
09:00 Limited coverage
Dynamo Kyiv U19
? - ?
FC Lviv
10:00 Limited coverage
FC Ingulets U19
? - ?
SFC Desna Chernihiv U19
September 19
09:00 Limited coverage
Zorya Lugansk
? - ?
Shakhtar Donetsk
12:00 Limited coverage
FC Rukh LVIV U21
? - ?
Kolos Kovalivka U21
13:00 Limited coverage
Olimpik Donetsk
? - ?
FC Minaj U21
18:00
Plaza Colonia
? - ?
Club Atletico Penarol
20:30
Cerro Largo
? - ?
Fenix
22:45
Defensor Sporting
? - ?
Deportivo Maldonado
September 19
13:00 Limited coverage
Central Espanol
? - ?
Rampla Juniors
September 19
17:00
North Carolina Courage
? - ?
Orlando Pride
September 19
Canc.
FC Tulsa
? - ?
LA Galaxy II
02:00
Orange County SC
? - ?
Las Vegas Lights FC
Canc.
Orange County SC
? - ?
New Mexico United
Canc.
Real Monarchs SLC
? - ?
Rio Grande Valley FC
21:30
Colorado Springs Switchbacks FC
? - ?
New Mexico United
22:30
Loudoun United
? - ?
Pittsburgh Riverhounds
23:00
North Carolina FC
? - ?
Charlotte Independence
Canc.
Philadelphia Union II
? - ?
Memphis 901
23:30
Louisville City FC
? - ?
Memphis 901
September 19
17:00
Chattanooga Red Wolves SC
? - ?
Greenville Triumph SC
22:30
Richmond Kickers
? - ?
Orlando City B
Canc.
Richmond Kickers
? - ?
Union Omaha
Canc.
Chattanooga Red Wolves SC
? - ?
New England Revolution II
September 19
13:30
Barry Town
Caernarfon
16:45
Haverfordwest
Newtown