Soccer Livescore

LiveScore.com : Soccer Livescore

26 september 2020 Soccer Scores (powered by LiveScore)

September 26
11:30
Brighton & Hove Albion
Manchester United
14:00
Crystal Palace
Everton
16:30
West Bromwich Albion
Chelsea
19:00
Burnley
Southampton
September 26
11:30
Watford
Luton Town
11:30
Wycombe Wanderers
Swansea City
14:00
Barnsley
Coventry City
14:00
Birmingham City
Rotherham United
14:00
Cardiff City
Reading
14:00
Derby County
Blackburn Rovers
14:00
Millwall
Brentford
14:00
Preston North End
Stoke City
14:00
Queens Park Rangers
Middlesbrough
September 26
14:00
Accrington Stanley
Oxford United
14:00
Crewe Alexandra
Milton Keynes Dons
14:00
Doncaster Rovers
Bristol Rovers
14:00
Fleetwood Town
AFC Wimbledon
14:00
Gillingham
Blackpool
14:00
Ipswich Town
Rochdale
14:00
Northampton Town
Hull City
14:00
Plymouth Argyle
Shrewsbury Town
14:00
Portsmouth
Wigan Athletic
14:00
Sunderland
Peterborough United
14:00
Swindon Town
Burton Albion
September 26
14:00
Barrow
Colchester United
14:00
Bolton Wanderers
Newport County
14:00
Bradford City
Stevenage
14:00
Cambridge United
Tranmere Rovers
14:00
Cheltenham Town
Grimsby Town
14:00
Mansfield Town
Exeter City
14:00
Oldham Athletic
Crawley Town
14:00
Port Vale
Harrogate
14:00
Salford City
Forest Green Rovers
14:00
Scunthorpe United
Carlisle United
14:00
Southend United
Morecambe
14:00
Walsall
Leyton Orient
September 26
11:00
Deportivo Alaves
Getafe
14:00
Valencia
SD Huesca
16:30
Elche
Real Sociedad
19:00
Real Betis
Real Madrid
September 26
13:30
Arminia Bielefeld
FC Koeln
13:30
Augsburg
Borussia Dortmund
13:30
Bayer Leverkusen
RasenBallsport Leipzig
13:30
Borussia Moenchengladbach
Union Berlin
13:30
Mainz 05
VfB Stuttgart
16:30
Schalke 04
Werder Bremen
September 26
13:00
Torino
Atalanta
16:00
Cagliari
Lazio
16:00
Sampdoria
Benevento
18:45
Inter
Fiorentina
September 26
15:00
Saint-Etienne
Rennes
19:00
Marseille
Metz
September 26
14:30
PEC Zwolle
Sparta Rotterdam
16:45
Fortuna Sittard
AZ Alkmaar
18:00
SC Heerenveen
VVV-Venlo
19:00
Ajax
Vitesse
September 26
14:30
Maritimo
Tondela
17:30
Benfica
Moreirense
20:00
Boavista
FC Porto
September 26
14:15
Beerschot
Waasland-Beveren
16:30
KV Mechelen
St.Truiden
18:45
Gent
Oud-Heverlee
September 26
Canc.
Deinze
Waasland-Beveren
18:45
RWD Molenbeek
Union St.Gilloise
September 26
10:30
Kayserispor
Erzurum BB
13:00
Goztepe
Gaziantep FK
13:00
Hatayspor
Kasimpasa
16:00
Trabzonspor
Yeni Malatyaspor
September 26
19:30
Nashville SC
Houston Dynamo
Postp.
Atlanta United
? - ?
Columbus Crew
23:00
New York City FC
FC Cincinnati
Postp.
Toronto FC
? - ?
Orlando City
Postp.
New England Revolution
? - ?
Inter Miami CF
September 26
11:00
FC Tambov
Spartak Moscow
13:30
Zenit St. Petersburg
FC Ufa
17:00
PFC Sochi
FC Krasnodar
September 26
22:00
Athletico Paranaense
Bahia
22:00
Internacional
Sao Paulo
September 26
14:00
Hamilton Academical
Dundee United
14:00
Livingston
St. Johnstone
14:00
St. Mirren
Kilmarnock
September 26
12:00
Brescia
Ascoli Calcio 1898 FC
12:00
Cosenza
Virtus Entella
12:00
Frosinone
Empoli
12:00
Lecce
Pordenone Calcio
12:00
Pescara
Chievo Verona
12:00
Salernitana
Reggina
14:00
Venezia
L.R. Vicenza Virtus
September 26
13:00
Toulouse
Auxerre
17:00
AC Ajaccio
Sochaux
17:00
Amiens
Pau
17:00
Chambly
Chateauroux
17:00
Guingamp
Grenoble
17:00
Nancy
Le Havre
17:00
Niort
Paris FC
17:00
Rodez
Dunkerque
17:00
Valenciennes
Caen
September 26
14:00
Real Zaragoza
Las Palmas
16:15
Logrones
Castellon
16:15
Sporting Gijon
Girona
18:30
Fuenlabrada
Albacete
September 26
11:00
Darmstadt
Jahn Regensburg
11:00
Eintracht Braunschweig
Holstein Kiel
11:00
Fortuna Duesseldorf
Wuerzburger Kickers
September 26
14:30
NAC Breda
Jong PSV
September 26
10:00
Sporting Covilha
Varzim
September 26
11:00
Umraniyespor
? - ?
Istanbulspor
16:00
Akhisarspor
? - ?
Balikesirspor
16:00
Bursaspor
? - ?
Giresunspor
September 26
14:30
FC Fastav Zlin
SK Sigma Olomouc
14:30
Karvina
Mlada Boleslav
14:30
Teplice
Banik Ostrava
17:00
Slavia Prague
Slovacko
September 26
14:30
SK Lisen
? - ?
FC Vlasim
14:30
SK Prostejov
? - ?
FK MAS Taborsko
14:30
Trinec
? - ?
Vysocina Jihlava
16:00
Usti nad Labem
? - ?
MFK Chrudim
September 26
15:00
FC Midtjylland
Randers FC
September 26
12:00
Skive
? - ?
Fremad Amager
September 26
16:00
Molde
Sandefjord
18:30
Stroemsgodset
Sarpsborg 08
September 26
13:00
Orebro
Sirius
September 26
11:00
Norrby
Degerfors
13:00
Dalkurd FF
Akropolis IF
15:30
Halmstads BK
Ljungskile
15:30
IK Brage
Oesters IF
15:30
Vaesteraas SK
Joenkoepings Soedra
September 26
11:00
FC Minaj
Dynamo Kyiv
14:00
Vorskla
Mariupol
16:30
FC Olexandriya
SC Dnipro-1
September 26
Postp.
Bylis
? - ?
Skenderbeu
Postp.
Kastrioti
? - ?
Apolonia
Postp.
Partizani
? - ?
Laci
Postp.
Teuta Durres
? - ?
Kukesi
Postp.
Vllaznia
? - ?
KF Tirana
September 26
06:30 Limited coverage
Darwin Hearts FC
? - ?
Casuarina
10:30 Limited coverage
Hellenic
? - ?
University Azzurri FC
September 26
05:30 Limited coverage
Adelaide City
? - ?
Modbury Jets
05:30 Limited coverage
Adelaide Comets
? - ?
Adelaide Raiders
05:30 Limited coverage
Adelaide United Youth
? - ?
Adelaide Blue Eagles
05:30 Limited coverage
Cumberland United
? - ?
Adelaide Olympic
05:30 Limited coverage
North Eastern Metro Stars
? - ?
Croydon Kings
05:30 Limited coverage
Para Hills Knights
? - ?
Campbelltown City
07:00 Limited coverage
Balcatta
? - ?
Perth Glory Youth
07:00 Limited coverage
Bayswater City
? - ?
Perth
07:00 Limited coverage
Rockingham City FC
? - ?
Inglewood United
September 26
06:00 Limited coverage
Marconi Stallions
? - ?
Manly United
09:00 Limited coverage
Mt Druitt Town Rangers
? - ?
Sydney FC Youth
09:00 Limited coverage
Sydney Olympic
? - ?
North Shore Mariners
07:00 Limited coverage
Armadale
? - ?
Sorrento
07:00 Limited coverage
Cockburn City
? - ?
ECU Joondalup
07:00 Limited coverage
Gwelup Croatia
? - ?
Floreat Athena
04:30 Limited coverage
Lambton Jaffas FC
? - ?
Lake Macquarie
05:30 Limited coverage
Maitland
? - ?
Edgeworth Eagles
06:30 Limited coverage
Adamstown Rosebud FC
? - ?
Valentine Phoenix
07:00 Limited coverage
Taringa Rovers
? - ?
Bayside United
07:00 Limited coverage
The Gap
? - ?
St George Willawong FC
08:00 Limited coverage
Centenary Stormers
? - ?
North Star FC
September 26
04:00 Limited coverage
South Hobart
? - ?
Olympia FC Warriors
04:15 Limited coverage
Devonport City
? - ?
Kingborough Lions
04:30 Limited coverage
Clarence Zebras
? - ?
Riverside Olympic
06:30 Limited coverage
Launceston City
? - ?
Glenorchy Knights
08:00 Limited coverage
Mitchelton
? - ?
Rochedale Rovers
08:00 Limited coverage
Souths United
? - ?
SWQ Thunder
09:00 Limited coverage
Southside Eagles
? - ?
Logan Lightning
09:00 Limited coverage
Western Pride
? - ?
Holland Park Hawks
September 26
07:00 Limited coverage
Capalaba
? - ?
Redlands United
07:30 Limited coverage
Brisbane City
? - ?
Brisbane Strikers
September 26
15:00
Altach
WSG Swarovski Tirol
15:00
Ried
Salzburg
15:00
SKN St. Poelten
Rapid Wien
September 26
12:00
Austria Lustenau
FC Juniors OOe
18:00
Amstetten
Dornbirn
September 26
14:00
Union Gurten
? - ?
SV St. Anna
17:00
Sturm Graz (A)
? - ?
Allerheiligen
15:00
SV Austria Salzburg
? - ?
Pinzgau Saalfelden
14:00
SW Bregenz
? - ?
Rotenberg
15:00
FC Lauterach
? - ?
Hohenems
September 26
14:00
Sabail
? - ?
Sabah FK
16:15
Keshla
? - ?
Zira
September 26
17:30 Limited coverage
Dessel
? - ?
KFC Mandel United
17:30 Limited coverage
Thes Sport
? - ?
Sint-Eloois-Winkel
18:00 Limited coverage
Patro Eisden
? - ?
KSK Heist
18:00 Limited coverage
Roeselare
? - ?
FCV Dender EH
18:00 Limited coverage
UR La Louviere Centre
? - ?
Vise
September 26
11:00
Energetik-BGU
Isloch
13:00
FK Gorodeya
Slavia Mozyr
15:00
Torpedo Zhodino
Neman Grodno
17:00
BATE Borisov
Dinamo Brest
September 26
11:00 Limited coverage
Khimik Svetlogorsk
? - ?
FC Orsha
11:30 Limited coverage
FC Smorgon
? - ?
Naftan Novopolotsk
12:00
FC Slonim
? - ?
FC Oshmyany
12:30 Limited coverage
Sputnik Rechitsa
? - ?
Lokomotiv Gomel
13:00
FC Lida
? - ?
FC Granit Mikashevichi
13:30 Limited coverage
FC Volna Pinsk
? - ?
Gomel
14:00 Limited coverage
Arsenal Dzerzhinsk
? - ?
FC NFK Minsk
11:00 Limited coverage
Dinamo Minsk Reserves
? - ?
FK Vitebsk Reserves
14:30 Limited coverage
Belshina Bobruisk Reserves
? - ?
Shakhtyor Soligorsk Reserves
14:00
Olimpik Sarajevo
? - ?
Borac Banja Luka
16:00
FK Velez Mostar
? - ?
Radnik Bijeljina
14:00 Limited coverage
FK Zvijezda 09
? - ?
FK Modrica
14:00 Limited coverage
Kozara
? - ?
FK Ljubic Prnjavor
14:00 Limited coverage
Rudar Prijedor
? - ?
FK Borac Kozarska Dubica
14:00 Limited coverage
Slavija Sarajevo
? - ?
FK Podrinje
14:00 Limited coverage
Sloboda Novi Grad
? - ?
FK Leotar
14:00 Limited coverage
Sloga Doboj
? - ?
FK Jedinstvo Brcko
14:00 Limited coverage
Sutjeska
? - ?
Drina Zvornik
14:00 Limited coverage
Zeljeznicar Banja Luka
? - ?
Tekstilac Derventa
13:30 Limited coverage
Buducnost
? - ?
Tosk Tesanj
13:30 Limited coverage
FK Zvijezda
? - ?
Travnik
13:30 Limited coverage
Gorazde
? - ?
Radnik Hadzici
13:30 Limited coverage
Jedinstvo Bihac
? - ?
Rudar Kakanj
13:30 Limited coverage
NK Bratstvo
? - ?
Slaven Zivinice
13:30 Limited coverage
Orasje
? - ?
Capljina
September 26
00:30
Cruzeiro
? - ?
Avai FC
14:00
Figueirense
? - ?
Guarani
19:00
CS Alagoano
? - ?
Juventude
19:30
Vitoria
? - ?
Oeste FC
21:30
Brasil de Pelotas
? - ?
Parana Clube
September 26
20:00 Limited coverage
Imperatriz
? - ?
Ferroviario
22:00 Limited coverage
Botafogo PB
? - ?
Paysandu
22:00 Limited coverage
Vila Nova
? - ?
Treze
19:00 Limited coverage
Sao Bento
? - ?
Boa Esporte Clube
September 26
18:00 Limited coverage
Nacional SP
? - ?
EC Sao Bernardo SP
19:00 Limited coverage
Batatais FC SP
? - ?
Rio Preto EC SP
20:00 Limited coverage
Barretos SP
? - ?
EC Noroeste SP
20:00 Limited coverage
Comercial FC SP
? - ?
EC Primavera SP
September 26
22:00 Limited coverage
Moto Club MA
? - ?
Sampaio Correa
21:00 Limited coverage
SC Corinthians SP
? - ?
EC Vitoria BA
September 26
15:45
Ludogorets Razgrad
Beroe
18:00
Botev Plovdiv
Levski Sofia
September 26
13:30 Limited coverage
Yantra
? - ?
FK Septemvri Simitli
14:00 Limited coverage
Septemvri Sofia
? - ?
Dobrudzha Dobrich
14:00 Limited coverage
Strumska Slava
? - ?
Sportist Svoge
Canc.
Dunav Ruse
? - ?
Ludogorets Razgrad II
15:00 Limited coverage
Vitosha Bistritsa
? - ?
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
September 26
Postp.
Angkor Tiger FC
? - ?
Visakha FC
Postp.
Phnom Penh Crown
? - ?
Kirivong Soksen Chey
Postp.
Svay Rieng
? - ?
Nagaworld FC
08:30 Limited coverage
Bati Academy U18
? - ?
Asia Euro United FC
08:30 Limited coverage
National Police Commissary
? - ?
Electricite du Cambodge
11:00 Limited coverage
National Defense Ministry FC
? - ?
Phnom Penh Crown
September 26
Canc.
Valour FC
? - ?
York 9 FC
21:00 Limited coverage
Brantford Galaxy FC
? - ?
Scarborough SC
23:00 Limited coverage
Vorkuta
? - ?
Hamilton City
September 26
14:00
Colo Colo
Antofagasta
19:00
Everton CD
Universidad Catolica
21:30
Audax Italiano
Curico Unido
September 26
16:30 Limited coverage
Deportes Temuco
? - ?
Barnechea
September 26
08:00
Taizhou Yuanda
? - ?
Beijing Renhe
September 26
11:35
Jiangxi Liansheng
? - ?
Guizhou Hengfeng
September 26
12:00
Sichuan Jiuniu
? - ?
Changchun Yatai
September 26
01:05
Once Caldas
? - ?
Atletico Nacional
21:00
Bucaramanga
? - ?
Patriotas
23:05
Envigado
? - ?
Atletico Junior
20:00
Grecia
? - ?
Santos de Guapiles
22:00
Guadalupe FC
? - ?
Municipal Perez Zeledon
20:00 Limited coverage
Guanacasteca
? - ?
Municipal Garabito
20:00 Limited coverage
La U Universitarios
? - ?
AD Municipal Liberia
20:00 Limited coverage
AD Cofutpa
? - ?
Cariari
20:00 Limited coverage
Municipal San Ramon
? - ?
Juventud Escazucena
20:00 Limited coverage
Santa Ana
? - ?
Deportiva Carmelita
20:00 Limited coverage
AD Aserri
? - ?
Turrialba
20:00 Limited coverage
Puerto Golfito
? - ?
Barrio Mexico
September 26
15:00
NK Istra 1961
? - ?
Sibenik
Postp.
Dinamo Zagreb
? - ?
Rijeka
Postp.
Slaven
? - ?
NK Lokomotiva
17:05
Osijek
? - ?
HNK Gorica
September 26
14:00 Limited coverage
NK Dugopolje
? - ?
NK Croatia Zmijavci
14:00 Limited coverage
NK Kustosija
? - ?
NK Hrvatski Dragovoljac
14:00 Limited coverage
NK Sesvete
? - ?
Solin
17:00 Limited coverage
Inter Zapresic
? - ?
Osijek B
17:00 Limited coverage
Medimurje
? - ?
Junak
September 26
Postp.
Apollon Limassol
? - ?
Omonia Nicosia
15:30
Nea Salamis
Ermis Aradippou
17:30
AEK Larnaca
AEL Limassol
September 26
13:30 Limited coverage
AEZ Zakakiou
? - ?
Omonia Psevda
13:30 Limited coverage
Akritas Chlorakas
? - ?
Achyronas Liopetriou
13:30 Limited coverage
Anagennisi Deryneia
? - ?
PO Xylotympou 2006
13:30 Limited coverage
Ayia Napa
? - ?
E.N.TH.O.I. Lakatamias
13:30 Limited coverage
Digenis Morphou
? - ?
Kouris Erimis
13:30 Limited coverage
Onisilos Sotira
? - ?
Othellos Athienou
13:30 Limited coverage
Ypsonas
? - ?
Aris Limassol
08:15 Limited coverage
FC Viktoria Otrokovice
? - ?
SFK Vrchovina
08:15 Limited coverage
Frydek-Mistek
? - ?
FC Slovan Rosice
13:30 Limited coverage
Odra Petrkovice
? - ?
FC Fastav Zlin B
16:00 Limited coverage
SK Hanacka Slavia Kromeriz
? - ?
Slovacko B
September 26
08:15 Limited coverage
Loko Vltavin
? - ?
Jiskra Domazlice
08:15 Limited coverage
SK Rakovnik
? - ?
Benesov
08:30 Limited coverage
FK TJ Stechovice
? - ?
Motorlet Prague
September 26
08:15 Limited coverage
FK Zbuzany 1953
? - ?
FK Jablonec B
08:30 Limited coverage
FK Prepere
? - ?
Slovan Velvary
13:30 Limited coverage
Tj Sokol Zivanice
? - ?
FK Chlumec nad Cidlinou
September 26
09:00 Limited coverage
FC Viktoria Plzen
? - ?
Ceske Budejovice
09:00 Limited coverage
FC Zbrojovka Brno
? - ?
Karvina
09:00 Limited coverage
FK Mlada Boleslav
? - ?
Sigma Olomouc U19
09:00 Limited coverage
Meteor Praha
? - ?
FC Hradec Kralove
09:15 Limited coverage
Slavia Prague U19
? - ?
Opava
11:00 Limited coverage
FC Pardubice
? - ?
FC Banik Ostrava
11:00 Limited coverage
Sparta Prague
? - ?
1 FC Slovacko
11:30 Limited coverage
1.FK Pribram
? - ?
FC Fastav Zlin
08:30 Limited coverage
FC Slovan Liberec
? - ?
Lokomotiva Brno Horni Herspice
11:00
FC Sydvest 05
? - ?
Jammerbugt FC
11:30
VSK Aarhus
? - ?
Holbaek
12:00
Dalum
? - ?
Frem
12:00
Middelfart
? - ?
Naesby
13:00
B 93
? - ?
Brabrand
11:00
Vanloese
? - ?
Avarta
11:30
FA 2000
? - ?
Slagelse
13:00
Nykoebing FC
? - ?
Broenshoej
13:00
Skovshoved
? - ?
AB Taarnby
08:30 Limited coverage
Ballerup-Skovlunde
? - ?
Frederikssund IK
10:00 Limited coverage
Avedoere
? - ?
BK Union
11:00 Limited coverage
Karlslunde IF
? - ?
Fremad Valby
12:00 Limited coverage
KFUM
? - ?
Husum
12:00 Limited coverage
Koege Nord FC
? - ?
Ishoej IF
11:00 Limited coverage
Alleroed FK
? - ?
GVI
11:00 Limited coverage
Ledoeje-Smoerum Fodbold
? - ?
Roskilde Boldklub
11:00 Limited coverage
Otterup
? - ?
Greve
11:00 Limited coverage
Skjold Birkeroed
? - ?
Vordingborg
12:00 Limited coverage
Herlev
? - ?
Taastrup FC
11:00 Limited coverage
B 1913
? - ?
Tarup-Paarup
11:00 Limited coverage
OKS
? - ?
Horsens fS
11:00 Limited coverage
Viby IF
? - ?
Ringkoebing
12:00 Limited coverage
Odder IGF
? - ?
Varde
11:00 Limited coverage
VRI
? - ?
Vejgaard
11:15 Limited coverage
IF Lyseng
? - ?
Kjellerup
13:00 Limited coverage
FC Djursland
? - ?
IF Skjold Saeby
13:00 Limited coverage
Noerresundby
? - ?
Tjoerring IF
13:00
Broendby
? - ?
FC THY-Thisted Q
10:00 Limited coverage
JAI Aarhus
? - ?
Romalt IF
12:00 Limited coverage
Aalborg Freja
? - ?
Fortuna Hjoerring II
10:00 Limited coverage
Varde
? - ?
Odense Q
September 26
19:45
Mushuc Runa
? - ?
Guayaquil City
22:00
Olmedo
? - ?
Aucas
September 26
18:00
Tanta
? - ?
Al Ahly
14:00
Ashton United
? - ?
Bamber Bridge
14:00
Buxton
? - ?
Whitby
14:00
FC United of Manchester
? - ?
Scarborough Athletic
14:00
Grantham Town
? - ?
Atherton Collieries
14:00
Hyde United
? - ?
South Shields
14:00
Lancaster City
? - ?
Basford United
14:00
Matlock Town
? - ?
Stafford Rangers
14:00
Mickleover Sports
? - ?
Morpeth Town FC
14:00
Nantwich Town
? - ?
Stalybridge
14:00
Radcliffe
? - ?
Witton Albion
14:00
Warrington Town
? - ?
Gainsborough
14:00
AFC Rushden & Diamonds
? - ?
Barwell FC
14:00
Alvechurch
? - ?
Royston Town
14:00
Banbury United
? - ?
Redditch United
14:00
Biggleswade Town
? - ?
Bromsgrove Sporting
14:00
Coalville Town
? - ?
Leiston
14:00
Kings Langley FC
? - ?
Nuneaton Borough FC
14:00
Lowestoft Town
? - ?
Hednesford
14:00
Needham Market
? - ?
Stratford Town
14:00
Rushall Olympic
? - ?
Peterborough Sports
14:00
Stourbridge
? - ?
Hitchin Town
14:00
Tamworth
? - ?
St. Ives Town FC
14:00
Gosport Borough
? - ?
Farnborough
14:00
Harrow Borough
? - ?
Salisbury
14:00
Hendon
? - ?
Truro City
14:00
Merthyr Town
? - ?
Beaconsfield Town
14:00
Poole Town FC
? - ?
Hayes & Yeading United
14:00
Swindon Supermarine
? - ?
Tiverton
14:00
Taunton Town
? - ?
Walton Casuals
14:00
Weston Super Mare
? - ?
Metropolitan Police FC
14:00
Wimborne Town
? - ?
Chesham United
14:00
Yate Town
? - ?
Dorchester Town
September 26
14:00
Bishop's Stortford
? - ?
Hornchurch
14:00
Bowers & Pitsea
? - ?
Leatherhead
14:00
East Thurrock United
? - ?
Cray Wanderers
14:00
Folkestone Invicta
? - ?
Wingate & Finchley
14:00
Haringey Borough
? - ?
Bognor Regis Town
14:00
Horsham
? - ?
Cheshunt
14:00
Kingstonian
? - ?
Worthing
14:00
Lewes
? - ?
Brightlingsea Regent
14:00
Margate
? - ?
Carshalton Athletic
14:00
Merstham
? - ?
Enfield Town
14:00
Potters Bar Town
? - ?
Corinthian Casuals
14:00 Limited coverage
AFC Dunstable
? - ?
Tooting & Mitcham
14:00 Limited coverage
AFC Sudbury
? - ?
Barking
14:00 Limited coverage
Cambridge City
? - ?
Kidsgrove Athletic
14:00 Limited coverage
Cirencester Town
? - ?
Paulton Rovers
14:00 Limited coverage
Evesham United
? - ?
Biggleswade FC
14:00 Limited coverage
Felixstowe & Walton United
? - ?
Great Wakering Rovers
14:00 Limited coverage
Hullbridge Sports
? - ?
Ashford Town
14:00 Limited coverage
Hythe Town
? - ?
Chalfont St Peter
14:00 Limited coverage
Market Drayton Town
? - ?
Bury Town
14:00 Limited coverage
Melksham Town
? - ?
North Leigh
14:00 Limited coverage
Northwood
? - ?
Basildon United
14:00 Limited coverage
Ossett United
? - ?
Ramsbottom United
14:00 Limited coverage
Soham Town Rangers
? - ?
Corby Town
14:00 Limited coverage
South Park
? - ?
Three Bridges
14:00 Limited coverage
Tadcaster Albion
? - ?
Marine
14:00 Limited coverage
Waltham Abbey
? - ?
Staines Town
14:00 Limited coverage
Witham Town
? - ?
Hanwell Town
September 26
09:30
Chelsea U18
? - ?
Southampton U18
10:00
Arsenal U18
? - ?
Crystal Palace U18
10:00
Everton U18
? - ?
Stoke City U18
10:00
Liverpool U18
? - ?
Manchester City U18
10:00
Middlesbrough U18
? - ?
Sunderland U18
10:00
West Ham United U18
? - ?
Fulham U18
10:30
Brighton & Hove Albion U18
? - ?
Tottenham Hotspur U18
10:30
Manchester United U18
? - ?
Burnley U18
11:00
Aston Villa U18
? - ?
Reading U18
11:00
Blackburn Rovers U18
? - ?
Wolverhampton Wanderers U18
11:00
Norwich City U18
? - ?
Leicester City U18
12:00
Derby County U18
? - ?
Newcastle United U18
12:00
Arsenal U23
? - ?
Tottenham Hotspur U23
15:30
Southampton U23
? - ?
West Ham United U23
September 26
11:30
Arsenal Women
? - ?
Tottenham Hotspur Women
12:00
Everton Ladies
? - ?
Chelsea Women
12:00
Leicester City Women
? - ?
Manchester City Women
16:15
Arsenal Women
? - ?
Tottenham Hotspur Women
September 26
Canc.
Paide Linnameeskond
? - ?
Talinna Kalev
10:00
Tulevik Viljandi
? - ?
FC Kuressaare
Canc.
Nomme JK Kalju
? - ?
FCI Levadia
13:00
Paide Linnameeskond
? - ?
Talinna Kalev
September 26
10:00 Limited coverage
FC Elva
? - ?
Flora Tallinn U21
Canc.
Flora Tallinn U21
? - ?
Paernu Jalgpalliklubi
Canc.
Nomme United
? - ?
FC Kohtla-Jaerve
10:00 Limited coverage
Vaendra JK Vaprus
? - ?
FC Kohtla-Jaerve
Canc.
Vaendra JK Vaprus
? - ?
Maardu Linnameeskond
16:00 Limited coverage
FCI Levadia U21
? - ?
Nomme United
16:00 Limited coverage
Parnu JK Vaprus
? - ?
Maardu Linnameeskond
16:00 Limited coverage
Tammeka U21
? - ?
Paernu Jalgpalliklubi
September 26
12:00 Limited coverage
B36 Torshavn II
? - ?
07 Vestur Sorvagur
12:00 Limited coverage
B68 Toftir
? - ?
AB Argir II
12:00 Limited coverage
B71 Sandur
? - ?
FC Hoyvik
12:00 Limited coverage
HB Torshavn II
? - ?
NSI Runavik II
12:00 Limited coverage
Ki Klaksvik II
? - ?
Vikingur Gota II
September 26
10:00 Limited coverage
B68 Toftir II
? - ?
TB Tvoeroyri II
10:00 Limited coverage
EB/Streymur II
? - ?
Royn
10:00 Limited coverage
FC Suduroy
? - ?
Klaksvik III
10:00 Limited coverage
Undrid FF
? - ?
Skala II
10:00 Limited coverage
Vikingur III
? - ?
NSI Runavik III
September 26
12:00
KPV
? - ?
VPS
14:00
AC Kajaani
? - ?
MYPA
14:00
Musan Salama
? - ?
Mikkelin Palloilijat
15:30
IF Gnistan
? - ?
SJK Akatemia
September 26
Canc.
EPS
? - ?
JaePS
12:00
FC Viikingit
? - ?
Mikkelin Kissat
12:00
JaePS
? - ?
EPS
12:00
PK-35 Helsinki
? - ?
PK Keski-Uusimaa
13:00
NJS
? - ?
Kultsu
14:00
PEPO Lappeenranta
? - ?
FC Kiffen
September 26
12:00
Atlantis
? - ?
FC Jazz
12:00
Espoo
? - ?
KaaPo
12:00
Pallo-Iirot
? - ?
GrIFK Grankulla
12:00
SalPa
? - ?
Pargas IF
Canc.
TPV Tampere
? - ?
Espoo
September 26
12:00
FC Kiisto
? - ?
PS Kemi
12:00
FCV
? - ?
JIPPO
Canc.
JJK
? - ?
OLS
Canc.
RoPS II
? - ?
JIPPO
13:00 Limited coverage
TPS
? - ?
HJK Helsinki
13:00 Limited coverage
Tips Vantaa
? - ?
PK-35 Vantaa
13:30 Limited coverage
Kuopion Palloseura
? - ?
Tampereen Ilves
14:00 Limited coverage
Aaland United
? - ?
PK-35 Helsinki
September 26
14:00 Limited coverage
Caen B
? - ?
Voltigeurs de Chateaubriant
16:00 Limited coverage
C Chartres Football
? - ?
Rouen
16:00 Limited coverage
FC Fleury 91
? - ?
Lorient B
16:00 Limited coverage
Poissy
? - ?
Vannes
16:00 Limited coverage
St-Pryve St-Hilaire
? - ?
US Granvillaise
16:00 Limited coverage
St. Malo
? - ?
Versailles
16:30 Limited coverage
Plabennec
? - ?
Sainte Genevieve
17:00 Limited coverage
Guingamp B
? - ?
Blois
September 26
14:00 Limited coverage
Auxerre B
? - ?
Reims B
15:00 Limited coverage
Gobelins
? - ?
GFC Ajaccio
16:00 Limited coverage
Bobigny
? - ?
ASM Belfort
16:00 Limited coverage
Metz B
? - ?
Lens B
16:00 Limited coverage
Saint-Quentin
? - ?
FCSR Haguenau
16:00 Limited coverage
Sedan
? - ?
Beauvais
16:00 Limited coverage
St Maur Lusitanos
? - ?
Entente SSG
September 26
16:00 Limited coverage
Etoile Frejus Saint-Raphael
? - ?
Louhans Cuiseaux
16:00 Limited coverage
Hyeres
? - ?
RC Grasse
16:00 Limited coverage
Lyon B
? - ?
Aubagne
16:00 Limited coverage
Marseille B
? - ?
Rumilly Albanai
16:00 Limited coverage
Martigues
? - ?
SC Toulon
16:00 Limited coverage
Monts d'Or Azergues
? - ?
Monaco B
16:00 Limited coverage
St. Priest
? - ?
Marignane/Gignac FC
September 26
16:00 Limited coverage
Angers B
? - ?
AS Beziers
16:00 Limited coverage
Bergerac Perigord
? - ?
Bourges 18
16:00 Limited coverage
Bourges Foot
? - ?
Moulins Yzeure
16:00 Limited coverage
Nantes B
? - ?
Les Herbiers
16:00 Limited coverage
Romorantin
? - ?
Canet Roussillon
16:00 Limited coverage
US Colomiers
? - ?
Le Puy
17:00 Limited coverage
Stade Montois
? - ?
Trelissac
September 26
12:30
ASJ Soyaux
? - ?
Montpellier
12:30
GPSO 92 Issy
? - ?
Fleury Merogis U.S
12:30
Guingamp
? - ?
Dijon Foot
12:30
Paris FC
? - ?
Le Havre
Canc.
Chikhura
? - ?
Saburtalo
Canc.
Dila Gori
? - ?
Torpedo Kutaisi
Canc.
FC Telavi
? - ?
Dinamo Tbilisi
Canc.
Merani
? - ?
Dinamo Batumi
Canc.
Samtredia
? - ?
Lokomotivi Tbilisi
September 26
16:00
Bayern Munich
? - ?
SC Freiburg
September 26
12:00
1860 Muenchen
Magdeburg
12:00
Duisburg
FSV Zwickau
12:00
Hallescher FC
Ingolstadt
12:00
SC Verl
Bayern Munich II
12:00
Saarbruecken
Hansa Rostock
12:00
Viktoria Koeln 1904
Wehen
September 26
12:00
TSV Aubstadt
? - ?
VfR Garching
11:00
1. FC Phoenix Luebeck
? - ?
SC Weiche Flensburg
11:00
Hannover 96 II
? - ?
Oberneuland
11:00
Wolfsburg II
? - ?
Oldenburg
12:00
Werder Bremen II
? - ?
VfV Hildesheim
14:00
Delmenhorst
? - ?
BSV Rehden
September 26
11:30
Babelsberg
? - ?
Tennis Borussia
11:30
Carl Zeiss Jena
? - ?
FSV Luckenwalde
11:30
FC Viktoria 1889 Berlin
? - ?
BSG Chemie Leipzig
11:30
Germania Halberstadt
? - ?
SV Lichtenberg 47
11:30
VfB Auerbach
? - ?
ZFC Meuselwitz
12:00
Bayern Alzenau
? - ?
Mainz 05 II
12:00
Eintracht Stadtallendorf
? - ?
Elversberg
Postp.
FC Giessen
? - ?
FCA Walldorf
12:00
Hessen Kassel
? - ?
Homburg
12:00
VfB Stuttgart II
? - ?
FSV Frankfurt
September 26
12:00
Borussia Moenchengladbach II
? - ?
Wuppertal
12:00
Fortuna Duesseldorf II
? - ?
Sportfreunde Lotte
12:00
Fortuna Koeln
? - ?
FC Koeln II
12:00
Lippstadt
? - ?
RW Essen
12:00
Oberhausen
? - ?
VfB Homberg
12:00
RW Ahlen
? - ?
SC Wiedenbrueck
12:00
SV Roedinghausen
? - ?
Bergisch Gladbach
12:00
Schalke 04 II
? - ?
SV Straelen
September 26
11:30 Limited coverage
TSV Kronshagen
? - ?
SC Weiche Flensburg II
12:00 Limited coverage
TSB Flensburg
? - ?
Husumer SV
September 26
12:00 Limited coverage
Pansdorf
? - ?
SV Preussen 09 Reinfeld
13:00 Limited coverage
FC Dornbreite Luebeck
? - ?
Union Neumuenster
14:30 Limited coverage
Oldenburger SV
? - ?
Luebeck II
September 26
12:00 Limited coverage
FC Ingolstadt 04
? - ?
FC Wurzburger Kickers
12:00 Limited coverage
Holstein Kiel
? - ?
SV Berghofen
13:00 Limited coverage
SV Gottenheim
? - ?
FC Saarbrucken
14:00 Limited coverage
SV Alberweiler
? - ?
SG 99 Andernach
16:00 Limited coverage
FSV Gutersloh
? - ?
Arminia Bielefeld
13:00 Limited coverage
Arminia Bielefeld
? - ?
Bayer Leverkusen U19
September 26
15:30
NFC Volos
PAOK Thessaloniki FC
17:30
Olympiacos
Panetolikos
September 26
08:00 Limited coverage
Aris
? - ?
PAS Giannina
08:00 Limited coverage
OFI
? - ?
Atromitos Athinon
08:00 Limited coverage
Olympiacos U19
? - ?
Panaitolikos
09:00 Limited coverage
Volos NPS
? - ?
PAOK Thessaloniki FC U19
17:00
Deportivo Malacateco
? - ?
Comunicaciones FC
19:00
Santa Lucia Cotzumalguapa
? - ?
Iztapa
21:00
CSD Municipal
? - ?
Sacachispas Chiquimula
September 26
12:45
Paksi SE
MTK Budapest
17:30
Zalaegerszeg
Diosgyori VTK
September 26
14:00
Leiknir Reykjavik
? - ?
Afturelding
14:00
Thor Akureyri
? - ?
Fram Reykjavik
14:00
Throttur Reykjavik
? - ?
IBV Vestmannaeyjar
14:00
UMF Leiknir Faskrudsfjoerdur
? - ?
Vikingur Olafsvik
14:00
Vestri
? - ?
Keflavik
15:00
Grindavik
? - ?
Magni
September 26
14:00 Limited coverage
Fjardabyggd
? - ?
Throttur Vogum
September 26
14:00 Limited coverage
Breidablik
? - ?
IBV Vestmannaeyjar
14:00 Limited coverage
UMF Selfoss
? - ?
Throttur Reykjavik
14:00 Limited coverage
Valur Reykjavik
? - ?
Breidablik
15:00 Limited coverage
FH Hafnarfjordur
? - ?
Thor Ka Akureyri
17:00 Limited coverage
Fylkir Reykjavik
? - ?
Valur Reykjavik
September 26
16:00 Limited coverage
Grotta
? - ?
Volsungur
September 26
16:00
Waterford FC
Sligo Rovers
18:30
St. Patrick's Athletic
Shelbourne
September 26
14:00
Shamrock Rovers B
? - ?
UCD
September 26
15:00
Hapoel Haifa
? - ?
Hapoel Tel Aviv
Postp.
Beitar Jerusalem
? - ?
Hapoel Hadera
18:00
Maccabi Tel Aviv
? - ?
Maccabi Netanya
September 26
09:00 Limited coverage
AC Milan Primavera
? - ?
Atalanta Primavera
11:00 Limited coverage
SPAL 2013 Primavera
? - ?
Inter Primavera
13:00 Limited coverage
Bologna Primavera
? - ?
Cagliari Primavera
15:00 Limited coverage
Ascoli Calcio 1898 FC Primavera
? - ?
Fiorentina Primavera
September 26
13:00 Limited coverage
Udinese Calcio
? - ?
Vicenza Calcio
September 26
05:00
Nagoya Grampus Eight
Shimizu S-Pulse
09:00
Urawa Red Diamonds
Yokohama FC
10:00
Vissel Kobe
Consadole Sapporo
September 26
05:00
Albirex Niigata
Ventforet Kofu
09:30
Kyoto Sanga FC
Omiya Ardija
10:00
Ehime FC
Zweigen Kanazawa
10:00
Tokushima Vortis
Matsumoto Yamaga
September 26
05:00 Limited coverage
Fukushima United
? - ?
Blaublitz Akita
04:00 Limited coverage
Cerezo Osaka Sakai
? - ?
Urawa Ladies
04:00 Limited coverage
Vegalta Sendai Ladies
? - ?
Nojima Stella
06:00 Limited coverage
NTV Beleza
? - ?
Iga Kunoichi
September 26
Postp.
Al-Sareeh
? - ?
FC Ma'an
Postp.
Sahab SC
? - ?
Ramtha SC
September 26
10:00
Taraz
? - ?
Tobol Kostanay
Canc.
FC Astana
? - ?
Kaisar Kyzylorda
Canc.
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
? - ?
Okzhetpes Kokshetau
Canc.
Kairat Almaty
? - ?
Zhetysu Taldykorgan
Postp.
Kaspyi Aktau
? - ?
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
Canc.
Kaspyi Aktau
? - ?
Shakhter Karagandy
Canc.
Ordabasy Shymkent
? - ?
Tobol Kostanay
Postp.
Shakhter Karagandy
? - ?
Okzhetpes Kokshetau
Postp.
Taraz
? - ?
FC Astana
Canc.
Taraz
? - ?
Irtysh Pavlodar
September 26
14:00 Limited coverage
Feronikeli
? - ?
Drenica
14:00 Limited coverage
Trepca 89
? - ?
Llapi
September 26
12:00 Limited coverage
FK Dinamo Riga
? - ?
FK Rezekne/BJSS
13:00 Limited coverage
FC Lokomotiv Daugavpils
? - ?
FK Smiltene
16:00 Limited coverage
SK Super Nova
? - ?
FK Auda
14:00 Limited coverage
BFA
? - ?
Zalgiris Vilnius B
10:00 Limited coverage
Hegelmann Litauen
? - ?
Dziugas Telsiai
12:00 Limited coverage
FK Panevezys B
? - ?
Dainava Alytus
13:00 Limited coverage
Vilnius Vytis
? - ?
Nevezis
14:00 Limited coverage
Lietava Jonava
? - ?
FA Siauliai
September 26
12:15
Sabah FA
? - ?
Melaka United
13:00
Pahang
? - ?
Kedah
13:00
Selangor
? - ?
UiTM
September 26
08:45 Limited coverage
UKM FC
? - ?
Pulau Pinang
13:00 Limited coverage
Johor Darul Ta'zim II
? - ?
Perak II
September 26
15:00
Birkirkara
? - ?
Mosta
15:00
Gudja United
? - ?
Lija
19:15
Balzan FC
? - ?
Valletta
19:15
Gzira United
? - ?
Tarxien Rainbows
September 26
15:00 Limited coverage
Zebbug Rangers
? - ?
Mqabba
19:15 Limited coverage
Swieqi United F.C.
? - ?
St. George's FC
September 26
00:30
Puebla
Queretaro FC
02:30
FC Juarez
Atlas
22:00
CD Guadalajara
Mazatlan FC
17:00 Limited coverage
Atletico de San Luis II
? - ?
Cimarrones de Sonora II
22:00 Limited coverage
Mineros de Fresnillo
? - ?
Leones Negros II
20:00 Limited coverage
Club Canoneros Marina
? - ?
Inter Playa del Carmen
17:00
Tlaxcala F.C.
? - ?
Atlante
17:00 Limited coverage
CF America
? - ?
Mazatlan FC
September 26
14:00 Limited coverage
Chivas Guadalajara
? - ?
Mazatlan FC U20
14:00 Limited coverage
Monterrey U20
? - ?
Tigres
14:00 Limited coverage
Pumas Unam
? - ?
Necaxa
September 26
13:00
Dacia Buiucani
? - ?
Dinamo-Auto
16:00
Speranta
? - ?
FC Milsami Orhei
September 26
13:00 Limited coverage
FC Falesti
? - ?
FC Zaria Balti
13:00 Limited coverage
FC Sireti
? - ?
FC Sucleia
13:00 Limited coverage
FC Tighina
? - ?
FC Cahul 2005
13:00 Limited coverage
FC Victoria
? - ?
FC Granicerul
September 26
18:15
Hassania Agadir
? - ?
FUS Rabat
September 26
12:00 Limited coverage
GVVV Veenendaal
? - ?
Spakenburg
12:30 Limited coverage
HHC
? - ?
AFC
13:00 Limited coverage
ASWH
? - ?
De Treffers
13:00 Limited coverage
IJsselmeervogels
? - ?
Jong FC Volendam
13:00 Limited coverage
Rijnsburgse Boys
? - ?
SVV Scheveningen
13:30 Limited coverage
Jong Sparta Rotterdam
? - ?
Quick Boys
13:30 Limited coverage
Katwijk
? - ?
Kozakken Boys
13:30 Limited coverage
Koninklijke HFC
? - ?
Noordwijk
13:30 Limited coverage
TEC
? - ?
Excelsior Maassluis
September 26
13:00
FK Borec
? - ?
Rabotnicki
13:30 Limited coverage
FK Sasa
? - ?
FK Pehchevo
13:30 Limited coverage
GFK Tikves Kavadarci
? - ?
FK Bregalnica Stip
13:30 Limited coverage
Kozhuf Gevgjelija
? - ?
Pobeda
13:30 Limited coverage
Osogovo
? - ?
FK Sloga 1934 Vinica
13:30 Limited coverage
Plachkovica
? - ?
FK Rosoman 83
13:30 Limited coverage
Drita
? - ?
KF Gostivari
13:30 Limited coverage
FK Skopje
? - ?
FK Labunishta
13:30 Limited coverage
Vardari Forino
? - ?
Kadino
13:30 Limited coverage
Veleshta
? - ?
Korab
13:30 Limited coverage
Vlazrimi 77
? - ?
Ohrid
September 26
14:00
Eidsvold TF
? - ?
Alta
14:00
Floeya
? - ?
Hoedd
14:00
Floroe
? - ?
Kjelsaas
Canc.
Kvik Halden
? - ?
Kjelsaas
September 26
Canc.
Sotra Sportsklubb
? - ?
Bryne
14:00
Asker
? - ?
Fram Larvik
14:00
Baerum
? - ?
Bryne
Canc.
Egersund
? - ?
Flekkeroey
14:00
Flekkeroey
? - ?
Egersund
Postp.
Levanger
? - ?
Sotra Sportsklubb
14:00
Notodden
? - ?
Nardo
September 26
13:00
Kolbotn
? - ?
Rosenborg BK
13:00
LSK Kvinner
? - ?
Roea
23:30
Cerro Porteno
? - ?
Club River Plate
23:30
Libertad
? - ?
Sportivo San Lorenzo
23:30
Sol de America
? - ?
Olimpia
18:00
CD UT Cajamarca
? - ?
Cienciano
20:00
Carlos Stein
? - ?
Alianza Lima
20:30
Binacional
? - ?
Carlos A. Mannucci
23:00
Sporting Cristal
? - ?
Ayacucho FC
September 26
13:00
Cracovia
Rakow Czestochowa
15:30
Lechia Gdansk
Podbeskidzie Bielsko-Biala
18:00
Jagiellonia Bialystok
Zaglebie Lubin
September 26
10:40
Miedz Legnica
? - ?
Korona Kielce
14:00
Gornik Leczna
? - ?
Radomiak Radom
September 26
11:00
Lech Poznan ll
? - ?
Polkowice
15:00
Chojniczanka Chojnice
? - ?
Blekitni Stargard
16:00
Bytovia Bytow
? - ?
SKRA Czestochowa
16:00
GKS Katowice
? - ?
Pogon Siedlce
16:00
Sokol Ostroda
? - ?
Znicz Pruszkow
September 26
10:00 Limited coverage
MKS Arka Gdynia U18
? - ?
Zaglebie Lubin Sa U18
10:00 Limited coverage
Uks Sms Lodz U18
? - ?
KS Gornik Zabrze U18
10:00 Limited coverage
Wks Slask Wroclaw Sa U18
? - ?
Wisla Krakow Sa U18
September 26
09:00 Limited coverage
Medyk Konin
? - ?
Gornik Leczna
10:00 Limited coverage
AZS UJ Krakow
? - ?
LKS Rolnik Biedrzychowice
10:00 Limited coverage
AZS Wroclaw
? - ?
Olimpia Szczecin
13:00 Limited coverage
UKS SMS Lodz
? - ?
Czarni Sosnowiec
10:00 Limited coverage
FC Famalicao
? - ?
Academica Coimbra
10:00 Limited coverage
Leixoes SC
? - ?
Sp. Braga U23
10:00 Limited coverage
Rio Ave
? - ?
Vitoria Guimaraes
10:00 Limited coverage
CD Cova Da Piedade
? - ?
Estoril Praia U23
10:00 Limited coverage
Sporting Cp U23
? - ?
CF Belenenses
September 26
Canc.
Pohang Steelers
Gwangju FC
05:00
Suwon Bluewings
FC Seoul
Canc.
Ulsan Hyundai
Gangwon FC
Canc.
FC Seoul
Daegu FC
Canc.
Jeonbuk FC
Busan I'Park
September 26
07:00
FC Anyang
Bucheon FC 1995
Canc.
FC Anyang
Gyeongnam FC
09:30
Suwon City
Seoul E-Land FC
Canc.
Ansan Greeners
Seoul E-Land FC
September 26
11:45
FC Academica Clinceni
Gaz Metan Medias
18:30
FC Viitorul Constanta
Astra Giurgiu
September 26
08:00
ASU Politehnica Timisoara
Ripensia Timisoara
08:00
CS Aerostar Bacau
Miercurea Ciuc
08:00
FC Unirea Slobozia
Farul Constanta
08:00
Gloria Buzau
CSM Resita
08:00
Pandurii
CS Mioveni
08:00
Turris-Oltul
Concordia Chiajna
09:30
ACS Fotbal Comuna Recea
Rapid Bucuresti
15:45
Petrolul Ploiesti
FC Dunarea Calarasi
September 26
15:00
Murom
? - ?
Rodina
September 26
14:00
Krasny
? - ?
FC Ryazan
September 26
10:00
FC Orenburg II
? - ?
Volga Ulyanovsk
September 26
13:00 Limited coverage
Faetano
? - ?
Cosmos
13:00 Limited coverage
Juvenes/Dogana
? - ?
Virtus Acquaviva
13:00 Limited coverage
La Fiorita Montegiardino
? - ?
Cailungo
13:00 Limited coverage
SS Pennarossa
? - ?
Tre Penne Galazzano
September 26
14:00
Cukaricki
? - ?
Macva Sabac
14:00
FK Radnik Surdulica
? - ?
Rad Beograd
14:00
Javor
? - ?
Zlatibor
14:00
TSC Backa Topola
? - ?
FK Spartak Subotica
16:00
Mladost Lucani
? - ?
FK Crvena Zvezda
September 26
16:00
FK Senica
Spartak Trnava
17:00
Nitra
SKF Sered
17:00
Slovan Bratislava
Ruzomberok
17:00
Zemplin Michalovce
FK Pohronie
17:00
Zlate Moravce
Zilina
September 26
13:30 Limited coverage
Dubnica
? - ?
FC Kosice
13:30 Limited coverage
Slavoj Trebisov
? - ?
Komarno
16:00 Limited coverage
Zeleziarne Podbrezova
? - ?
Liptovsky Mikulas
17:00 Limited coverage
Skalica
? - ?
Puchov
September 26
09:00 Limited coverage
Dunajska Streda
? - ?
Spartak Trnava
09:00 Limited coverage
MFk Dukla Banska Bystrica
? - ?
Zemplin Michalovce
09:00 Limited coverage
MSK Zilina
? - ?
Senica
09:00 Limited coverage
Slovan Bratislava U19
? - ?
Ruzomberok
09:00 Limited coverage
Trencin
? - ?
FK Poprad U19
09:00 Limited coverage
ZP Sport Podbrezova
? - ?
Nitra
September 26
13:30
Tabor
? - ?
Maribor
15:30
Gorica
? - ?
Aluminij
September 26
14:00 Limited coverage
Jadran
? - ?
Drava Ptuj
14:00 Limited coverage
ND Bilje
? - ?
ND Beltinci
14:00 Limited coverage
NK Dob
? - ?
Nafta
14:00 Limited coverage
Radomlje
? - ?
Brda
16:00 Limited coverage
NK Krka
? - ?
NK Krsko
17:00 Limited coverage
Brezice
? - ?
Primorje
18:30 Limited coverage
Rudar Velenje
? - ?
ND Triglav
September 26
11:00 Limited coverage
Oerebro Syrianska IF
? - ?
Vasalunds IF
Canc.
IF Sylvia
? - ?
Syrianska
September 26
13:00 Limited coverage
FK Karlskrona
? - ?
Qviding FIF
13:00 Limited coverage
Torns IF
? - ?
Motala AIF FK
September 26
12:00
Vaexjoe
? - ?
Kristianstads DFF
September 26
17:00
FC Zuerich
Lugano
17:00
Sion
Young Boys
September 26
15:30
Wil
? - ?
Thun
16:00
FC Stade Lausanne-Ouchy
? - ?
Kriens
September 26
13:00 Limited coverage
Black Stars
? - ?
Cham
14:00 Limited coverage
FC Koeniz
? - ?
FC Rapperswil-Jona
14:00 Limited coverage
FC Zuerich II
? - ?
Bavois
14:00 Limited coverage
SC Bruehl
? - ?
Sion II
14:00 Limited coverage
SC YF Juventus Zuerich
? - ?
Basel II
16:00 Limited coverage
Etoile Carouge
? - ?
Breitenrain
16:00 Limited coverage
Stade Nyonnais
? - ?
Bellinzona
September 26
15:00
SC Balerna
? - ?
FC Monthey
September 26
15:00 Limited coverage
FC Azzurri 90
? - ?
Team Vaud U21
15:00 Limited coverage
Meyrin
? - ?
Martigny
15:00 Limited coverage
Naters
? - ?
Vevey
15:00 Limited coverage
Terre Sainte
? - ?
La Chaux-de-Fonds
16:00 Limited coverage
Young Boys II
? - ?
Olympique de Geneve
17:00 Limited coverage
Chenois
? - ?
Lancy FC
September 26
14:00 Limited coverage
Grasshopper II
? - ?
Baden
14:00 Limited coverage
Wohlen
? - ?
Solothurn
14:00 Limited coverage
Zug
? - ?
SC Goldau
15:00 Limited coverage
Muttenz
? - ?
Buochs
September 26
14:00 Limited coverage
Eschen/Mauren
? - ?
Tuggen
14:00 Limited coverage
FC Gossau
? - ?
Red Star Zuerich
14:00 Limited coverage
Hongg
? - ?
FC Thalwil
14:00 Limited coverage
Linth
? - ?
FC Balzers
15:00 Limited coverage
Paradiso
? - ?
FC Dietikon
15:00 Limited coverage
St. Gallen II
? - ?
FC Wettswil-Bonstetten
September 26
14:00 Limited coverage
FC Luzern
? - ?
FC Zuerich Frauen
15:00 Limited coverage
Lugano
? - ?
FC Basel
15:00 Limited coverage
Servette FC Chenois
? - ?
Grasshopper Zurich
September 26
11:00 Limited coverage
Kuktosh
? - ?
Istaravshan
11:00 Limited coverage
Regar-TadAZ
? - ?
Faizkand
September 26
13:00 Limited coverage
Polisi Tanzania FC
? - ?
Dodoma Jiji FC
13:00 Limited coverage
Simba SC
? - ?
Gwambina FC
13:00 Limited coverage
Tanzania Prisons
? - ?
Azam FC
September 26
10:45
Muang Thong United
? - ?
Ratchaburi FC
11:00
Police Tero FC
? - ?
Chonburi
12:00
Trat FC
? - ?
Port FC
13:00
Buriram United
? - ?
Suphanburi FC
September 26
Postp.
Khonkaen United FC
? - ?
Nong Bua Pitchaya FC
10:45 Limited coverage
Lampang FC
? - ?
Khonkaen FC
Postp.
Sisaket FC
? - ?
Chiangmai FC
Postp.
JL Chiangmai United FC
? - ?
Siam Navy FC
Postp.
Samut Sakhon FC
? - ?
Lampang FC
11:00 Limited coverage
Samut Sakhon FC
? - ?
Nong Bua Pitchaya FC
Postp.
Ayutthaya United FC
? - ?
Khonkaen FC
12:00 Limited coverage
Khonkaen United FC
? - ?
MOF Customs United
Postp.
MOF Customs United
? - ?
Ranong FC
12:00 Limited coverage
Uthai Thani FC
? - ?
JL Chiangmai United FC
Postp.
Uthai Thani FC
? - ?
Phrae United
Postp.
Chainat FC
? - ?
Kasetsart
13:00 Limited coverage
Kasetsart
? - ?
Siam Navy FC
Postp.
Udon Thani FC
? - ?
Nakhon Pathom
September 26
12:00 Limited coverage
24 Erzincanspor
? - ?
Kahramanmarasspor
12:00 Limited coverage
Gumushanespor
? - ?
Inegolspor
12:00 Limited coverage
Sanliurfaspor
? - ?
Sancaktepe Belediyespor
12:30 Limited coverage
Hacettepe Spor Kulubu
? - ?
Ergene Velimese Spor
12:30 Limited coverage
Zonguldak Komurspor
? - ?
Nigde Anadolu FK
13:00 Limited coverage
Manisa Futbol Kulubu
? - ?
Kocaelispor
13:00 Limited coverage
Sariyer
? - ?
Afjet Afyonspor
13:00 Limited coverage
Usakspor
? - ?
Ankara Demirspor
September 26
12:00 Limited coverage
Elazigspor
? - ?
Serik Belediyespor
12:00 Limited coverage
Pazarspor
? - ?
Tarsus Idman Yurdu
12:00 Limited coverage
Sivas Belediye Spor
? - ?
Bayburt Ozel Idarespor
12:00 Limited coverage
Van Spor Kulubu
? - ?
Kirklarelispor
12:30 Limited coverage
Bak Spor Kulubu
? - ?
Turgutluspor
12:30 Limited coverage
Kirsehir Belediyespor
? - ?
Etimesgut Belediyespor
13:00 Limited coverage
Belediyesi Bodrumspor
? - ?
Kastamonuspor 1966
13:00 Limited coverage
Karacabey Belediye Spor
? - ?
1922 Konyaspor
13:00 Limited coverage
Pendikspor
? - ?
Karabukspor
13:00 Limited coverage
Sakaryaspor
? - ?
Eyupspor
September 26
10:30 Limited coverage
Fatsa Belediyespor
? - ?
Kizilcabolukspor
12:00 Limited coverage
Ofspor
? - ?
Alemdag Spor 1877
12:30 Limited coverage
Kemerspor 2003
? - ?
Artvin Hopaspor
12:30 Limited coverage
Payasspor
? - ?
Arnavutkoy Belediyespor
13:00 Limited coverage
Belediye Derince
? - ?
Manisaspor
13:00 Limited coverage
Edirnespor
? - ?
Nevsehir Belediye Spor
16:00 Limited coverage
Diyarbekir Spor AS
? - ?
Buca FK
September 26
12:00 Limited coverage
Agri 1970 Spor
? - ?
Mardin Buyuksehir Basakspor
12:00 Limited coverage
Tokatspor
? - ?
Erzin Spor
12:30 Limited coverage
Yozgatspor 1959
? - ?
Yomraspor
13:00 Limited coverage
Cengelkoy Futbol Yatirimlari
? - ?
Kahta 02
13:00 Limited coverage
Darica Genclerbirligi
? - ?
Fethiyespor
13:00 Limited coverage
Halide Edip Adivar Spor
? - ?
Belediye Kutahyaspor
13:00 Limited coverage
Nazilli Belediyespor
? - ?
Ceyhanspor
13:00 Limited coverage
Tekirdagspor
? - ?
Buyukcekmece Tepecikspor
September 26
12:00 Limited coverage
Arhavispor
? - ?
Yalovaspor
12:00 Limited coverage
Batman Petrolspor
? - ?
Isparta 32 Spor
12:00 Limited coverage
Carsambaspor
? - ?
Elazig Belediyespor
13:00 Limited coverage
Catalcaspor
? - ?
Cizrespor
13:00 Limited coverage
Sile Yildizspor
? - ?
Osmaniyespor
13:00 Limited coverage
Soma Spor Dernegi
? - ?
Golcukspor
16:00 Limited coverage
Icel Idman Yurdu
? - ?
Erbaaspor
September 26
12:00 Limited coverage
Adiyamanspor
? - ?
Kestelspor
12:00 Limited coverage
Siirt Il Ozel Idaresispor
? - ?
Karakopru Belediyespor
12:30 Limited coverage
Kirikkale Buyuk Anadoluspor
? - ?
Sultanbeyli Belediyespor
12:30 Limited coverage
Kozan Spor FK
? - ?
Duzcespor
13:00 Limited coverage
Bergama Belediyespor
? - ?
68 Aksaray Belediyespor
13:00 Limited coverage
Modafen FK
? - ?
1954 Kelkit Belediyespor
13:00 Limited coverage
Muglaspor
? - ?
Yeni Orduspor
13:00 Limited coverage
Silivrispor
? - ?
Bursa Yildirim Spor
September 26
12:00 Limited coverage
Krystal Kherson
? - ?
Metalist 1925
12:00 Limited coverage
Polissya Zhytomyr
? - ?
FC Prykarpattia 1981
13:00 Limited coverage
Ahrobiznes Volochysk
? - ?
Alians
13:00 Limited coverage
VPK-Ahro Shevchenkivka
? - ?
FC Hirnyk-Sport
14:00 Limited coverage
Chornomorets Odessa
? - ?
Veres Rivne
14:00 Limited coverage
FC Kremin Kremenchuk
? - ?
FC Obolon Kiev
14:00 Limited coverage
Nyva Ternopil
? - ?
FC Avanhard Kramatorsk
Postp.
MFK Mykolaiv
? - ?
Volyn
September 26
08:00 Limited coverage
FC Lviv
? - ?
FC Zorya Lugansk
08:00 Limited coverage
FC Minaj U19
? - ?
Dynamo Kyiv U19
08:00 Limited coverage
FC Oleksandria
? - ?
SC Dnipro-1
08:00 Limited coverage
FC Vorskla Poltava
? - ?
FC Mariupol
08:00 Limited coverage
Kolos Kovalivka
? - ?
FC Ingulets U19
08:00 Limited coverage
SFC Desna Chernihiv U19
? - ?
FC Rukh LVIV U19
08:00 Limited coverage
Shakhtar Donetsk U19
? - ?
FC Olimpik Donetsk
September 26
08:00 Limited coverage
FC Lviv
? - ?
Zorya Lugansk
08:00 Limited coverage
SFC Desna Chernihiv
? - ?
FC Rukh LVIV U21
09:00 Limited coverage
Shakhtar Donetsk
? - ?
Olimpik Donetsk
18:00
Liverpool FC
? - ?
Nacional
September 26
17:00
Chicago Red Stars
? - ?
Washington Spirit
September 26
19:30
Utah Royals
? - ?
Reign FC
September 26
21:00
New York Red Bulls II
? - ?
Philadelphia Union II
23:00
Charlotte Independence
? - ?
Memphis 901
Canc.
Charlotte Independence
? - ?
Tampa Bay Rowdies
23:00
Pittsburgh Riverhounds
? - ?
Hartford Athletic
Canc.
Birmingham Legion
? - ?
Louisville City FC
23:30
Birmingham Legion
? - ?
North Carolina FC
23:30
Charleston Battery
? - ?
Loudoun United
23:30
Miami FC
? - ?
Tampa Bay Rowdies
September 26
15:00
Orlando City B
? - ?
New England Revolution II
18:00
Forward Madison FC
? - ?
Chattanooga Red Wolves SC
September 26
12:00 Limited coverage
AGMK
? - ?
Qizilqum Zarafshon
12:00 Limited coverage
Navbahor Namangan
? - ?
Nasaf Qarshi
September 26
10:00
Da Nang
? - ?
Hai Phong
10:00
FLC Thanh Hoa
? - ?
Hong Linh Ha Tinh
10:00
Ho Chi Minh City FC
? - ?
Nam Dinh
10:00
QNK Quang Nam
? - ?
Ha Noi FC
10:00
Song Lam Nghe An
? - ?
Hoang Anh Gia Lai
10:00
Than Quang Ninh
? - ?
Binh Duong
10:00
Viettel
? - ?
Saigon FC
September 26
13:30
Cefn Druids AFC
Cardiff Met University
13:30
Penybont
Bala Town
16:45
Flint Town United
Barry Town
September 26
18:45
Lecco
? - ?
Giana Erminio
September 26
18:45
Vis Pesaro
? - ?
Legnago Salus
September 26
18:45
Cavese
? - ?
Vibonese
00:00
California United
LA Force
06:00 Limited coverage
Busan Transport Corp
? - ?
Daejeon Korail
06:00 Limited coverage
Mokpo City
? - ?
Hwaseong
10:00 Limited coverage
Gangneung City
? - ?
Gimpo Citizen
10:00 Limited coverage
Gimhae
? - ?
Gyeongju H & N
05:00 Limited coverage
Jeonju Citizen
? - ?
Cheongju FC
05:00 Limited coverage
Yangju Citizens
? - ?
Pyeongtaek Citizen
06:00 Limited coverage
Cheonan City
? - ?
Chuncheon FC
08:00 Limited coverage
Changwon City
? - ?
Gyeongju Citizen FC