Soccer Livescore

LiveScore.com : Soccer Livescore

21 october 2020 Soccer Scores (powered by LiveScore)

16:55
Salzburg
Lokomotiv Moscow
19:00
Bayern Munich
Atletico Madrid
16:55
Real Madrid
Shakhtar Donetsk
19:00
Inter
Borussia Moenchengladbach
19:00
Manchester City
FC Porto
19:00
Olympiacos
Marseille
19:00
Ajax
Liverpool
19:00
FC Midtjylland
Atalanta
18:45
Cardiff City
AFC Bournemouth
18:45
Queens Park Rangers
Preston North End
18:45
Sheffield Wednesday
Brentford
18:45
Stoke City
Barnsley
18:45
Watford
Blackburn Rovers
15:30
RKC Waalwijk
PEC Zwolle
14:00
Tirsense
? - ?
Olimpico Montijo
live 28'
Nashville SC
FC Dallas
11:35
Guangzhou Evergrande
Hebei CFFC
07:30
Shenzhen FC
Tianjin Teda
live HT
Club Atletico Penarol
Athletico Paranaense
live HT
Colo Colo
Jorge Wilstermann
live HT
River Plate
LDU de Quito
live HT
Sao Paulo
Binacional
22:15
Nacional
Alianza Lima
22:15
Racing Club
Estudiantes Merida
17:00
Lecce
Cremonese
14:30
Espanyol
Mirandes
17:00
Las Palmas
Castellon
17:00
Lugo
Girona
17:00
Ponferradina
Tenerife
19:30
Almeria
Cartagena
19:30
Fuenlabrada
Logrones
19:30
Sabadell
Alcorcon
16:30
Hamburger SV
Erzgebirge Aue
10:30
Giresunspor
? - ?
Adanaspor
13:00
Adana Demirspor
? - ?
Umraniyespor
16:00
Altinordu
? - ?
Altay
16:00
Balikesirspor
? - ?
Boluspor
10:00
Elazig Belediyespor
? - ?
Diyarbakir FK AS 1977
10:00
Esenler Erokspor
Arnavutkoy Belediyespor
10:30
1954 Kelkit Belediyespor
? - ?
Artvin Hopaspor
10:30
Catalcaspor
? - ?
Sile Yildizspor
10:30
Cizrespor
Siirt Il Ozel Idaresispor
10:30
Isparta 32 Spor
? - ?
Kestelspor
10:30
Kirikkale Buyuk Anadoluspor
Duzcespor
10:30
Muglaspor
Kizilcabolukspor
10:30
Nevsehir Belediye Spor
? - ?
Kozan Spor FK
10:30
Ofspor
Yomraspor
10:30
Sultanbeyli Belediyespor
? - ?
Yalovaspor
11:30
68 Aksaray Belediyespor
? - ?
Malatya Yesilyurt Belediyespor
12:00
Tekirdagspor
? - ?
Silivrispor
16:00
Fethiyespor
Nazilli Belediyespor
16:00
Skive
? - ?
Vendsyssel FF
16:30
Fremad Amager
? - ?
FC Helsingoer
17:00
HB Koege
? - ?
Fredericia
17:00
AFC Eskilstuna
Trelleborgs FF
17:00
Dalkurd FF
GIF Sundsvall
17:00
Degerfors
Orgryte
17:00
Norrby
Halmstads BK
17:00
Oesters IF
Umeaa
17:00
Vaesteraas SK
Akropolis IF
16:00
Denmark
? - ?
Israel
Postp.
Norway
? - ?
Belarus
09:00 Limited coverage
Gold Coast United FC
? - ?
Gold Coast Knights
09:30 Limited coverage
Brisbane City
? - ?
Peninsula Power
09:00 Limited coverage
FK Sumgayit-2
? - ?
FK Kapaz
10:00 Limited coverage
FK Qaradag Lokbatan
? - ?
Keshla FK-2
10:00 Limited coverage
Turan Tovuz
? - ?
FK Qarabag-2
12:00
FC Minsk
Slavia Mozyr
12:30
FC Orsha
? - ?
FC Slonim
10:00 Limited coverage
Dynamo Brest Reserves
? - ?
FK Slutsk Reserves
13:00 Limited coverage
FK Krupa
? - ?
FK Sarajevo
13:00 Limited coverage
FK Tuzla City
? - ?
Radnik Bijeljina
13:00 Limited coverage
FK Velez Mostar
? - ?
Siroki Brijeg
13:00 Limited coverage
Rudar Kakanj
? - ?
Borac Banja Luka
13:00 Limited coverage
Velez Nevesinje
? - ?
FK Klis Buturovic Polje
13:00 Limited coverage
Zeljeznicar
? - ?
Gorazde
13:00 Limited coverage
Zrinjski Mostar
? - ?
Slavija Sarajevo
14:00 Limited coverage
Rudar Prijedor
? - ?
FK Zvijezda 09
live HT
Operario Ferroviario
0 - 0
Cruzeiro
live HT
Ponte Preta
Chapecoense AF
19:30
Figueirense
? - ?
CRB
22:00
Cuiaba
? - ?
Parana Clube
22:00
Sampaio Correa
? - ?
Confianca
18:00 Limited coverage
Avai FC U20
? - ?
Sport Recife U20
18:00 Limited coverage
Bragantino PA U20
? - ?
Atletico MG U20
18:00 Limited coverage
Ceara U20
? - ?
Bahia U20
18:00 Limited coverage
Coritiba U20
? - ?
Sao Paulo U20
18:00 Limited coverage
Internacional U20
? - ?
Galvez EC U20
19:00 Limited coverage
Londrina EC U20
? - ?
Palmeiras U20
18:00 Limited coverage
CA Taboao Da Serra SP
? - ?
Sao Paulo FC SP
14:00 Limited coverage
CA Juventus SP
? - ?
Sao Jose EC
17:00 Limited coverage
Nacional AC SP
? - ?
EC Taubate SP
21:00 Limited coverage
SC Corinthians SP
? - ?
Santos FC SP
11:30
Partizan Cherven Bryag
Levski Sofia
12:00
Drenovets
CSKA 1948
12:00
Izvor
Montana
12:00
Sevlievo
Slavia Sofia
12:00
Yantra
Cherno More Varna
14:30
Pirin Blagoevgrad
Beroe
14:00
Santiago Wanderers
Antofagasta
16:30
Coquimbo Unido
Universidad de Concepcion
19:00
Universidad de Chile
Audax Italiano
21:30
Union Espanola
Cobresal
20:00 Limited coverage
CD Jaguares
? - ?
Deportes Quindio
20:00 Limited coverage
Deportivo Pereira
? - ?
Tigres FC
23:00 Limited coverage
La Equidad
? - ?
Cucuta
17:00 Limited coverage
AD Municipal Liberia
? - ?
AD Santa Rosa
17:00 Limited coverage
Guanacasteca
? - ?
Marineros de Puntarenas
Postp.
Guanacasteca
? - ?
Puntarenas FC
20:00 Limited coverage
Puerto Golfito
? - ?
Barrio Mexico
14:00
Doxa Katokopia
Nea Salamis
12:30
Aris Limassol
? - ?
Ethnikos Achnas
12:30 Limited coverage
ASIL Lysi
? - ?
Omonia Aradippou
Postp.
Cray Wanderers
? - ?
Bognor Regis Town
18:45
Kingstonian
? - ?
Potters Bar Town
15:10
Narva Trans
? - ?
Flora Tallinn
16:00
JK Parnu Sadam
? - ?
FC Kohtla-Jaerve
16:00 Limited coverage
Marjamaa Kompanii
? - ?
Tammeka
16:30 Limited coverage
FC Tallinn
? - ?
FCI Levadia
17:30
Klaksvik
B36 Torshavn
10:00 Limited coverage
B68 Toftir II
? - ?
Skala II
15:30
AC Kajaani
? - ?
MYPA
17:00
1860 Muenchen
Saarbruecken
17:00
Hallescher FC
Meppen
17:00
Kaiserslautern
Ingolstadt
17:00
Unterhaching
Duisburg
17:00
Viktoria Koeln 1904
Bayern Munich II
16:30
Werder Bremen II
? - ?
Oberneuland
17:00
Wolfsburg II
? - ?
BSV Rehden
Postp.
Sonnenhof Grossaspach
? - ?
VfB Stuttgart II
17:00
Mainz 05 II
? - ?
Eintracht Stadtallendorf
17:00
TSG Balingen
? - ?
Bayern Alzenau
17:00
TSV Steinbach
? - ?
Freiburg II
17:00
TuS RW Koblenz
? - ?
Pirmasens
16:00
Lippstadt
? - ?
Borussia Dortmund II
Postp.
Borussia Moenchengladbach II
? - ?
RW Essen
Postp.
Bergisch Gladbach
? - ?
Wuppertal
17:30
Fortuna Koeln
? - ?
Bonner SC
17:30
Oberhausen
? - ?
Sportfreunde Lotte
17:30
Preussen Muenster
? - ?
SC Wiedenbrueck
17:30
RW Ahlen
? - ?
FC Wegberg-Beeck
Postp.
SV Roedinghausen
? - ?
Alemannia Aachen
17:30
Schalke 04 II
? - ?
FC Koeln II
14:15
Apollon Smirnis
PAS Giannina
10:00 Limited coverage
Aris
? - ?
PAS Giannina
21:00
CD Marathon
? - ?
Honduras Progreso
23:00
Real de Minas
? - ?
CD Real Sociedad
15:00
Szeged 2011
? - ?
Gyirmot
13:00
Piacenza
? - ?
Olbia
15:30
AlbinoLeffe
? - ?
Renate
16:30
Alessandria
? - ?
Grosseto
16:30
Livorno
? - ?
Novara
16:30
Pontedera
? - ?
Lecco
18:45
Carrarese
? - ?
Pistoiese
18:45
Pro Sesto
? - ?
Giana Erminio
18:45
Pro Vercelli
? - ?
Juventus U23
13:00
Sudtirol
? - ?
Carpi
16:00
Mantova
? - ?
Matelica
16:30
Legnago Salus
? - ?
Perugia
16:30
S.S. Arezzo
? - ?
Calcio Padova
16:30
Vis Pesaro
? - ?
Triestina
18:30
Modena
? - ?
FeralpiSalo
18:45
Fermana
? - ?
Gubbio
18:45
Imolese Calcio
? - ?
Sambenedettese
18:45
R.C. Cesena
? - ?
Alma Juventus Fano
18:45
Ravenna
? - ?
Virtus Verona
13:00
Paganese
? - ?
Virtus Francavilla
13:00
Palermo
? - ?
AP Turris
15:30
Casertana
? - ?
Catanzaro
16:30
Potenza
? - ?
Teramo
Canc.
Trapani
? - ?
Vibonese
16:30
Viterbese
? - ?
Bisceglie
18:45
Catania
? - ?
Ternana
18:45
Monopoli
? - ?
Bari
13:00 Limited coverage
AS Casale
? - ?
ASDC Gozzano
13:00 Limited coverage
ASD Calcio Chieri 1955
? - ?
AC Legnano
13:00 Limited coverage
Belluno
? - ?
Ambrosiana
13:00 Limited coverage
Mezzolara
? - ?
Ghivizzano Borgoamozzano
13:00 Limited coverage
Nocerina
? - ?
Torres
13:00 Limited coverage
Castrovillari
? - ?
Santa Maria Cilento
13:00 Limited coverage
Paterno
? - ?
Dattilo Noir
Postp.
Sampdoria Primavera
? - ?
Empoli Primavera
09:00
Vissel Kobe
Kashima Antlers
10:30
Shonan Bellmare
Sagan Tosu
10:30
Yokohama F.Marinos
Nagoya Grampus Eight
09:30
Kyoto Sanga FC
Giravanz Kitakyushu
10:00
Albirex Niigata
Fagiano Okayama FC
10:00
Ehime FC
V-Varen Nagasaki
10:00
JEF United Chiba
Zweigen Kanazawa
10:00
Machida Zelvia
Avispa Fukuoka
10:00
Matsumoto Yamaga
Omiya Ardija
10:00
Mito Hollyhock
Montedio Yamagata
10:00
Renofa Yamaguchi
Tokushima Vortis
10:00
Thespakusatsu Gunma
Ventforet Kofu
10:00
Tokyo Verdy
Jubilo Iwata
10:30
Tochigi SC
FC Ryukyu
10:00 Limited coverage
Kataller Toyama
? - ?
Vanraure Hachinohe
14:00
Al-Sareeh
? - ?
Al-Wehdat
16:30
Al-Faisaly
? - ?
Al-Jazeera
08:00
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
? - ?
Taraz
12:00 Limited coverage
Ballkani
? - ?
Drita
12:00 Limited coverage
Feronikeli
? - ?
FC Prishtina
12:00 Limited coverage
Gjilani
? - ?
Trepca 89
10:30 Limited coverage
FK Jelgava
? - ?
Ventspils
11:00 Limited coverage
FK Spartaks
? - ?
FK Liepaja
14:00 Limited coverage
Valmieras FK
? - ?
FK Tukums 2000
17:00 Limited coverage
Flaminko
? - ?
Riga FC
18:00
AS Jeunesse Esch
? - ?
FC Differdange 03
18:00
F91 Dudelange
? - ?
FC Etzella Ettelbruck
18:00
FC Wiltz 71
? - ?
CS Fola Esch
18:00
RM Hamm Benfica
? - ?
US Mondorf les Bains
18:00
Racing FC Union Luxembourg
? - ?
FC Rodange 91
18:00
Una Strassen
? - ?
US Hostert
18:00
Union Titus Petange
? - ?
FC Victoria Rosport
18:00 Limited coverage
Jeunesse Junglinster
? - ?
Berdenia Berbourg
15:00
Floriana
? - ?
Senglea Athletic
15:00
Mosta
? - ?
Hibernians
19:15
Sliema Wanderers
? - ?
Gudja United
Postp.
Valletta
? - ?
Sirens FC
15:00 Limited coverage
Qormi FC
? - ?
Swieqi United F.C.
19:15 Limited coverage
Naxxar Lions FC
? - ?
San Gwann FC
19:15 Limited coverage
Saint Andrews
? - ?
St. George's FC
live 63'
Monarcas Morelia
Mineros de Zacatecas
02:05
Jaibos Tampico Madero
? - ?
Pumas Tabasco
22:00
Tlaxcala F.C.
? - ?
Cimarrones de Sonora
11:00
Codru
? - ?
Dacia Buiucani
15:00
CS Petrocub
? - ?
Speranta
16:00
Legia Warszawa
Slask Wroclaw
15:00
Radomiak Radom
? - ?
Puszcza Niepolomice
15:40
Gornik Leczna
? - ?
Arka Gdynia
Postp.
Chrobry Glogow
? - ?
Termalica Nieciecza
09:00 Limited coverage
Lechia Gdansk U18
? - ?
KS Gornik Zabrze U18
09:15 Limited coverage
Korona Kielce U18
? - ?
Zaglebie Lubin Sa U18
15:45
Al-Duhail SC
? - ?
Al-Sadd
11:30 Limited coverage
ACS Husana Husi
? - ?
Csm Focsani
11:30 Limited coverage
AS Municipal SR Brasov
? - ?
Miercurea Ciuc
11:30 Limited coverage
Acs Mostistea Ulmu
? - ?
FC Dunarea Calarasi
11:30 Limited coverage
Acs Somuz Falticeni
? - ?
CSM Ceahlaul Piatra Neamt
11:30 Limited coverage
CS Viitorul Daesti
? - ?
Viitorul Pandurii Targu Jiu
11:30 Limited coverage
CSA Axiopolis Sport Cernavoda
? - ?
Farul Constanta
11:30 Limited coverage
CSC Ghiroda SI Giarmata Vii
? - ?
ASU Politehnica Timisoara
11:30 Limited coverage
Concordia Chiajna
? - ?
CS Mioveni
11:30 Limited coverage
Csc Sanmartin
? - ?
ACS Fotbal Comuna Recea
11:30 Limited coverage
Dacia Unirea Braila
? - ?
Gloria Buzau
11:30 Limited coverage
FC Metaloglobus Bucuresti
? - ?
Petrolul Ploiesti
11:00
Veles Moscow
? - ?
Ural
12:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
? - ?
Spartak Moscow
12:00
Tekstilshchik
? - ?
Arsenal Tula
16:00
Chertanovo Moscow
? - ?
FC Ufa
13:00
Nizhny Novgorod
? - ?
Khimki
15:30
Shinnik Yaroslavl
? - ?
FK Akhmat
15:00
Krylya Sovetov Samara
? - ?
FC Rotor Volgograd
14:00
FC Orenburg
? - ?
PFC Sochi
13:00
Dinamo Briansk
? - ?
FC Tambov
18:45 Limited coverage
Cailungo
? - ?
Cosmos
18:45 Limited coverage
Domagnano
? - ?
Juvenes/Dogana
18:45 Limited coverage
FC Fiorentino
? - ?
Faetano
18:45 Limited coverage
La Fiorita Montegiardino
? - ?
SP Libertas
18:45 Limited coverage
Tre Fiori
? - ?
SS Pennarossa
12:00 Limited coverage
Macva Sabac
? - ?
FK Metalac
12:30 Limited coverage
FK IMT Beograd
? - ?
Indjija
12:30 Limited coverage
FK Jedinstvo Rumenka
? - ?
Vojvodina
12:30 Limited coverage
FK Smederevo 1924
? - ?
Radnicki Nis
12:30 Limited coverage
FK Susica
? - ?
FK Spartak Subotica
12:30 Limited coverage
Kabel Novi Sad
? - ?
FK Radnik Surdulica
12:30 Limited coverage
Mladost Lucani
? - ?
Dinamo Vranje
12:30 Limited coverage
Novi Pazar
? - ?
Cukaricki
12:30 Limited coverage
Rad Beograd
? - ?
Kolubara
12:30 Limited coverage
Radnicki Pirot
? - ?
Proleter
12:30 Limited coverage
Trayal Krusevac
? - ?
TSC Backa Topola
12:30 Limited coverage
Vozdovac
? - ?
FK Graficar
14:00 Limited coverage
Partizan Beograd
? - ?
Backa Backa Palanka
16:00 Limited coverage
Javor
? - ?
FK Radnicki 1923
Postp.
FK Poprad
? - ?
Zeleziarne Podbrezova
12:30 Limited coverage
FK Slovan Galanta
? - ?
Slavia Tu Kosice
Postp.
Liptovsky Mikulas
? - ?
Spartak Trnava
Postp.
MFk Kezmarok
? - ?
Zlate Moravce
12:30 Limited coverage
MSK Slavoj Spisska Bela
? - ?
MSK Tesla Stropkov
Postp.
MSK Spisske Podhradie
? - ?
Trencin
12:30 Limited coverage
OFK Banik Lehota Pod Vtacnikom
? - ?
FC Rohoznik
12:30 Limited coverage
Osk Besenova
? - ?
Komarno
12:30 Limited coverage
Rovinka
? - ?
Zemplin Michalovce
12:30 Limited coverage
SK Bela
? - ?
Zilina
12:30 Limited coverage
TJD Pribelce
? - ?
Slovan Bratislava
12:00
Radomlje
? - ?
Tabor
Postp.
Nafta
? - ?
Fuzinar
14:00
Brezice
? - ?
Olimpija Ljubljana
16:00
Koper
? - ?
Aluminij
16:00
ND Triglav
? - ?
NK Celje
16:00 Limited coverage
Villarrubia CF
? - ?
UCAM Murcia
18:00 Limited coverage
Melilla
? - ?
Unionistas de Salamanca
18:30 Limited coverage
Calvo Sotelo Puertollano
? - ?
Udc Torredonjimeno
18:30 Limited coverage
SD Balmaseda FC
? - ?
Tropezon
17:30
IFK Haninge BRB
? - ?
Orebro
17:00 Limited coverage
IFK Luleaa
? - ?
Team TG FF
17:00 Limited coverage
Landskrona BoIS
? - ?
Lindome GIF
18:00 Limited coverage
FC Koeniz
? - ?
Bavois
18:00 Limited coverage
FC Balzers
? - ?
Paradiso
12:00 Limited coverage
Al-Futowa
? - ?
Al-Shorta
12:00 Limited coverage
Al-Horiyah
? - ?
Al-Wahda
12:00 Limited coverage
Al-Jaish
? - ?
Al-Ittihad
12:00 Limited coverage
Al-Karamah
? - ?
Al-Horgelah
12:00 Limited coverage
Al-Sahel
? - ?
Al-Wathbah
12:00 Limited coverage
Al-Taleiah
? - ?
Jableh SC
12:00 Limited coverage
Hutteen
? - ?
Tishreen
11:00 Limited coverage
Gumushanespor
? - ?
Sancaktepe Belediyespor
11:00 Limited coverage
Hacettepe Spor Kulubu
? - ?
Kahramanmarasspor
11:00 Limited coverage
Manisa Futbol Kulubu
? - ?
Ergene Velimese Spor
11:00 Limited coverage
Sanliurfaspor
? - ?
Hekimoglu Trabzon
Postp.
Sariyer
? - ?
Ankara Demirspor
11:00 Limited coverage
Usakspor
? - ?
24 Erzincanspor
11:00 Limited coverage
Yeni Corumspor
? - ?
Nigde Anadolu FK
11:00 Limited coverage
Zonguldak Komurspor
? - ?
Amed Sportif
16:00 Limited coverage
Kocaelispor
? - ?
Inegolspor
11:00 Limited coverage
Bak Spor Kulubu
? - ?
Eyupspor
11:00 Limited coverage
Belediyesi Bodrumspor
? - ?
Kirklarelispor
11:00 Limited coverage
Karacabey Belediye Spor
? - ?
Van Spor Kulubu
11:00 Limited coverage
Pendikspor
? - ?
1922 Konyaspor
11:00 Limited coverage
Sakaryaspor
? - ?
Pazarspor
11:00 Limited coverage
Serik Belediyespor
? - ?
Turgutluspor
11:00 Limited coverage
Sivas Belediye Spor
? - ?
Karabukspor
11:00 Limited coverage
Ahal
? - ?
FC Energetik
11:00 Limited coverage
Altyn Asyr
? - ?
FC Asgabat
11:00 Limited coverage
Merw
? - ?
Nebitci
11:15 Limited coverage
Sagadam
? - ?
Kopetdag Asgabat
11:30 Limited coverage
Polissya Zhytomyr
? - ?
FC Kremin Kremenchuk
12:00 Limited coverage
Ahrobiznes Volochysk
? - ?
FC Obolon Kiev
12:00 Limited coverage
FC Prykarpattia 1981
? - ?
Nyva Ternopil
12:00 Limited coverage
Krystal Kherson
? - ?
FC Hirnyk-Sport
12:00 Limited coverage
MFK Mykolaiv
? - ?
Veres Rivne
12:00 Limited coverage
VPK-Ahro Shevchenkivka
? - ?
Chornomorets Odessa
13:00 Limited coverage
Alians
? - ?
Volyn
14:00 Limited coverage
Metalist 1925
? - ?
FC Avanhard Kramatorsk
15:00
Orlando City B
? - ?
Richmond Kickers
23:00
South Georgia Tormenta FC
? - ?
New England Revolution II
13:00 Limited coverage
Nasaf Qarshi
? - ?
AGMK
13:00 Limited coverage
Pakhtakor Tashkent
? - ?
Sogdiyona Jizzax
live 71'
Mineros De Guayana
Yaracuyanos FC
21:00
Deportivo Lara
? - ?
Academia Puerto Cabello
08:00 Limited coverage
Huda Hue
? - ?
Dak Lak
08:30 Limited coverage
CS. Dong Thap
? - ?
XSKT Can Tho
10:00 Limited coverage
Dong Tam Long An
? - ?
XM Fico Tay Ninh
Postp.
Arcahaie
? - ?
Verdes FC
02:00
CD FAS
? - ?
Managua FC
12:00 Limited coverage
Buducnost Podgorica
? - ?
Rudar Pljevlja
12:00 Limited coverage
FK Bokelj
? - ?
Kom
12:00 Limited coverage
Grbalj Radanovici
? - ?
FK Arsenal Tivat
12:00 Limited coverage
Petrovac
? - ?
Decic Tuzi
13:00 Limited coverage
Sutjeska
? - ?
Jedinstvo BP
14:00 Limited coverage
Zeta
? - ?
Ibar
15:00 Limited coverage
FK Podgorica
? - ?
Jezero
16:00 Limited coverage
FK Iskra
? - ?
OFK Titograd