Soccer Livescore

LiveScore.com : Soccer Livescore

25 october 2020 Soccer Scores (powered by LiveScore)

October 25
14:00
Southampton
Everton
16:30
Wolverhampton Wanderers
Newcastle United
19:15
Arsenal
Leicester City
October 25
11:00
Real Valladolid
Deportivo Alaves
15:00
Cadiz
Villarreal
17:30
Getafe
Granada
20:00
Real Sociedad
SD Huesca
October 25
14:30
Wolfsburg
Arminia Bielefeld
17:00
Werder Bremen
Hoffenheim
October 25
11:30
Cagliari
Crotone
14:00
Benevento
SSC Napoli
14:00
Parma Calcio 1913
Spezia
17:00
Fiorentina
Udinese
19:45
Juventus
Hellas Verona
October 25
12:00
Lens
Nantes
14:00
Bordeaux
Nimes
14:00
Brest
Strasbourg
14:00
Metz
Saint-Etienne
14:00
Montpellier
Reims
16:00
Nice
Lille
20:00
Lyon
Monaco
October 25
11:15
Fortuna Sittard
FC Groningen
13:30
Sparta Rotterdam
Heracles
13:30
Vitesse
PSV Eindhoven
15:45
RKC Waalwijk
Feyenoord
19:00
ADO Den Haag
AZ Alkmaar
October 25
15:00
Farense
Rio Ave
15:00
Moreirense
Maritimo
17:30
Famalicao
Boavista
20:00
Vitoria de Guimaraes
SC Braga
October 25
12:30
Royal Antwerp
Beerschot
15:00
Oostende
Zulte Waregem
19:45
Sporting Charleroi
Waasland-Beveren
October 25
15:00
Union St.Gilloise
Club Brugge U23
19:00
RFC Seraing
Lommel
October 25
10:30
Yeni Malatyaspor
Genclerbirligi
13:00
Alanyaspor
Fatih Karagumruk
16:00
Fenerbahce
Trabzonspor
October 25
01:00
Houston Dynamo
Columbus Crew
01:30
Real Salt Lake
FC Dallas
01:30
Sporting Kansas City
Colorado Rapids
02:00
Vancouver Whitecaps
San Jose Earthquakes
19:30
Los Angeles FC
LA Galaxy
October 25
12:00
Aberdeen
Celtic
15:00
Rangers
Livingston
October 25
01:00
Atletico MG
Sport Recife
Postp.
Bahia
? - ?
Fortaleza
19:00
Atletico GO
Palmeiras
19:00
Fluminense
Santos FC
Postp.
Sao Paulo
? - ?
Botafogo RJ
21:15
Athletico Paranaense
Gremio
21:15
Internacional
Flamengo
October 25
11:00
Ural
FC Tambov
13:30
FC Rostov
Khimki
16:00
FK Akhmat
FC Ufa
October 25
14:00
Cosenza
Lecce
20:00
Cremonese
Brescia
October 25
13:00
Alcorcon
Mallorca
15:00
Sporting Gijon
Ponferradina
17:15
Leganes
Real Oviedo
17:15
Tenerife
Espanyol
19:30
Albacete
Rayo Vallecano
19:30
Malaga
Mirandes
20:00
Real Zaragoza
Sabadell
October 25
12:30
Bochum
Erzgebirge Aue
12:30
FC Heidenheim
VfL Osnabrück
12:30
Sandhausen
Paderborn
October 25
11:15
Varzim
Estoril
15:00
Oliveirense
Sporting Covilha
October 25
10:30
Ankaraspor
? - ?
Balikesirspor
10:30
Bandirmaspor
? - ?
Adana Demirspor
13:00
Adanaspor
? - ?
Tuzlaspor
13:00
Istanbulspor
? - ?
Eskisehirspor
16:00
Altay
? - ?
Giresunspor
October 25
Postp.
FC Zbrojovka Brno
? - ?
Pribram
Postp.
Opava
? - ?
Slavia Prague
Postp.
Slovan Liberec
? - ?
Jablonec
Postp.
Sparta Prague
? - ?
SK Dynamo Ceske Budejovice
October 25
Postp.
Zizkov
? - ?
SK Lisen
Postp.
FC Vlasim
? - ?
Dukla Praha
Postp.
FK MAS Taborsko
? - ?
FK Varnsdorf
October 25
13:00
AC Horsens
FC Nordsjaelland
15:00
Randers FC
SoenderjyskE
17:00
AGF
FC Koebenhavn
October 25
12:00
Fremad Amager
Silkeborg
13:00
Hvidovre
? - ?
Viborg
October 25
14:00
TPS
SJK
October 25
17:00
Aalesund
Odds Ballklubb
17:00
Molde
Stroemsgodset
17:00
Sarpsborg 08
Rosenborg
17:00
Vaalerenga
Kristiansund BK
19:30
Bodoe/Glimt
Mjoendalen
October 25
14:00
Lillestroem
Sandnes
October 25
13:30
Kalmar FF
Falkenbergs FF
13:30
Oestersunds FK
Hammarby
16:30
Malmoe FF
IFK Gothenburg
16:30
Orebro
Helsingborg
Canc.
Elfsborg
IK Brage
October 25
13:30
AFC Eskilstuna
Dalkurd FF
13:30
Akropolis IF
Norrby
16:30
Trelleborgs FF
Degerfors
Canc.
AFC Eskilstuna
Oestersunds FK
October 25
12:00
Inhulets Petrove
Mariupol
15:00
FC Kolos Kovalivka
FC Minaj
17:30
Zorya
Rukh Vynnyky
Postp.
Apolonia
? - ?
Skenderbeu
Postp.
Bylis
? - ?
Kukesi
Postp.
Kastrioti
? - ?
Vllaznia
Postp.
Laci
? - ?
KF Tirana
Postp.
Partizani
? - ?
Teuta Durres
October 25
11:00 Limited coverage
FC Santa Coloma
? - ?
UE Engordany
13:00 Limited coverage
Inter Club d'Escaldes
? - ?
Sant Julia
15:00 Limited coverage
CE Carroi
? - ?
Penya Encarnada d'Andorra
17:00 Limited coverage
Atletic Escaldes
? - ?
UE Santa Coloma
October 25
11:00 Limited coverage
Encamp
? - ?
FC Ordino
11:00 Limited coverage
UE Santa Coloma B
? - ?
CE Jenlai
14:00 Limited coverage
FS La Massana
? - ?
Rangers FC
17:00 Limited coverage
CF Atletic America
? - ?
UE Engordany B
October 25
12:00
Van
? - ?
Ararat Armenia
04:00 Limited coverage
Rockdale City Suns
? - ?
Sydney United 58
03:30 Limited coverage
Newcastle Olympic
? - ?
Maitland
October 25
05:00 Limited coverage
Moreton Bay United
? - ?
Gold Coast United FC
06:00 Limited coverage
Brisbane Roar FC Youth
? - ?
Peninsula Power
08:00 Limited coverage
Olympic FC
? - ?
Sunshine Coast Wanderers
09:00 Limited coverage
Toowong
? - ?
Centenary Stormers
October 25
13:30
LASK
SKN St. Poelten
13:30
WSG Swarovski Tirol
Hartberg
16:00
Wolfsberger AC
Rapid Wien
October 25
Canc.
Admira Moedling (A)
? - ?
SK Rapid Wien II
October 25
10:00
Sabah FK
? - ?
Sumqayit
12:00
Zira
? - ?
Qarabag FK
October 25
10:00
Neman Grodno
Slavia Mozyr
12:00
Energetik-BGU
Shakhtyor Soligorsk
14:00
Rukh Brest
Isloch
October 25
11:00
FC Lida
? - ?
FC NFK Minsk
11:30
FC Granit Mikashevichi
? - ?
Naftan Novopolotsk
12:00
FC Slonim
? - ?
Lokomotiv Gomel
12:30
FC Volna Pinsk
? - ?
Sputnik Rechitsa
13:00
FC Orsha
? - ?
Arsenal Dzerzhinsk
14:00 Limited coverage
FC Minsk Reserves
? - ?
Dynamo Brest Reserves
14:00 Limited coverage
Torpedo Zhodino Reserves
? - ?
FK Slutsk Reserves
13:30 Limited coverage
Francs Borains
? - ?
Olympic Charleroi Chatelet Farciennes
14:00 Limited coverage
FC Liege
? - ?
UR La Louviere Centre
14:00 Limited coverage
Tienen
? - ?
Patro Eisden
13:30 Limited coverage
GOSK Gabela
? - ?
Gorazde
13:30 Limited coverage
Tosk Tesanj
? - ?
Rudar Kakanj
October 25
01:00
America MG
? - ?
Confianca
19:00
Nautico
? - ?
Cruzeiro
21:15
Figueirense
? - ?
Juventude
21:15
Guarani
? - ?
Avai FC
23:30
Botafogo SP
? - ?
Vitoria
October 25
21:00 Limited coverage
Santa Cruz
? - ?
Botafogo PB
October 25
18:30 Limited coverage
Ypiranga RS
? - ?
Boa Esporte Clube
19:00 Limited coverage
Brusque
? - ?
EC Sao Jose
19:00 Limited coverage
Londrina EC
? - ?
Ituano FC
20:00 Limited coverage
Tombense FC
? - ?
Volta Redonda
18:00 Limited coverage
Capivariano FC SP
? - ?
AE Velo Clube SP
20:30 Limited coverage
Comercial FC SP
? - ?
Linense
October 25
23:30
Sao Paulo
Fortaleza
18:00 Limited coverage
SE Kindermann SC
? - ?
SC Internacional RS
19:00 Limited coverage
Gremio RS
? - ?
SC Corinthians SP
14:00 Limited coverage
SE Palmeiras SP
? - ?
Red Bull Bragantino SP
17:00 Limited coverage
Sao Paulo FC SP
? - ?
AE Realidade Jovem SP
October 25
10:30
CSKA 1948
Slavia Sofia
15:45
Arda Kardzhali
PFC CSKA-Sofia
18:15
Montana
Ludogorets Razgrad
October 25
12:30 Limited coverage
Dobrudzha Dobrich
? - ?
Pirin Blagoevgrad
12:30 Limited coverage
PFC Lokomotiv Sofia 1929
? - ?
Strumska Slava
12:30 Limited coverage
Sportist Svoge
? - ?
Yantra
14:00 Limited coverage
Sozopol
? - ?
Septemvri Sofia
October 25
Postp.
Asia Euro United FC
? - ?
Soltilo Angkor FC
Postp.
Boeung Ket Angkor FC
? - ?
Svay Rieng
Postp.
Kirivong Soksen Chey
? - ?
Bati Academy U18
11:00 Limited coverage
National Defense Ministry FC
? - ?
Visakha FC
11:00 Limited coverage
Phnom Penh Crown
? - ?
Boeung Ket Angkor FC
11:00 Limited coverage
Svay Rieng
? - ?
Nagaworld FC
01:10
Atletico Junior
? - ?
Millonarios
16:30
Envigado
? - ?
Alianza Petrolera
19:00
Patriotas
? - ?
Atletico Nacional
21:00
Santa Fe
? - ?
Chico FC
23:05
America de Cali
? - ?
Deportivo Pasto
21:00
Santos de Guapiles
? - ?
Guadalupe FC
22:00
LD Alajuelense
? - ?
Municipal Perez Zeledon
October 25
14:00
Sibenik
? - ?
Dinamo Zagreb
16:05
HNK Gorica
? - ?
Rijeka
October 25
12:00 Limited coverage
Bijelo Brdo
? - ?
Osijek B
13:00 Limited coverage
Dinamo Zagreb B
? - ?
Junak
14:00 Limited coverage
Inter Zapresic
? - ?
NK Croatia Zmijavci
October 25
14:00
Anorthosis
APOEL Nicosia
16:00
Omonia Nicosia
Enosis Paralimni
17:00
Ethnikos Achnas
Olympiakos Nicosia
October 25
12:30 Limited coverage
Alki Oroklinis
? - ?
Ypsonas
12:00
AB
? - ?
FA 2000
12:00
Avarta
? - ?
Slagelse
12:00
Naestved
? - ?
AB Taarnby
02:30
LDU de Quito
? - ?
El Nacional
Postp.
CSD Macara
? - ?
Aucas
Postp.
Deportivo Cuenca
? - ?
Mushuc Runa
Postp.
Emelec
? - ?
Barcelona SC
Postp.
Guayaquil City
? - ?
LDU Portoviejo
Postp.
Independiente del Valle
? - ?
El Nacional
Postp.
Olmedo
? - ?
Tecnico Universitario
Postp.
Orense
? - ?
Delfin
Postp.
Universidad Catolica
? - ?
LDU de Quito
20:30
Olmedo
? - ?
Independiente del Valle
23:00
LDU Portoviejo
? - ?
Barcelona SC
20:30
Jocoro FC
? - ?
Municipal Limeno
21:00
Firpo
? - ?
CD Aguila
01:00
Santa Tecla FC
? - ?
CD Chalatenango
21:15
Alianza FC
? - ?
Atletico Marte
21:00
Once Deportivo
? - ?
CD FAS
October 25
11:00
FC Kuressaare
? - ?
Flora Tallinn
11:00
Narva Trans
? - ?
FCI Levadia
Canc.
TJK Legion
? - ?
FCI Levadia
Canc.
Flora Tallinn
? - ?
Tammeka
13:00
Nomme JK Kalju
? - ?
Paide Linnameeskond
October 25
11:00 Limited coverage
FC Elva
? - ?
Tammeka U21
11:00 Limited coverage
FCI Levadia U21
? - ?
Vaendra JK Vaprus
11:00 Limited coverage
Maardu Linnameeskond
? - ?
FC Kohtla-Jaerve
15:00
EB/Streymur
TB Tvoeroyri
15:00
Klaksvik
Fuglafjoerdur
15:00
Skala
B36 Torshavn
October 25
14:00
VPS
? - ?
IF Gnistan
October 25
12:00
Honka (A)
? - ?
EPS
12:00
Mikkelin Kissat
? - ?
Kultsu
October 25
12:00
OLS
? - ?
JS Hercules
12:00
SC KuFu-98
? - ?
FCV
10:00
Chikhura
? - ?
Samtredia
October 25
12:00
Saarbruecken
SC Verl
13:00
Bayern Munich II
Waldhof Mannheim
13:00
St.Pauli II
? - ?
Eintracht Norderstedt
13:00
Oldenburg
? - ?
BSV Rehden
13:00
TSV Havelse
? - ?
HSC Hannover
14:00
Oberneuland
? - ?
VfV Hildesheim
12:30
Chemnitzer FC
? - ?
FSV Luckenwalde
12:30
Optik Rathenow
? - ?
Carl Zeiss Jena
12:30
SV Lichtenberg 47
? - ?
Lokomotive Leipzig
12:30
ZFC Meuselwitz
? - ?
FSV Union Fuerstenwalde
13:00
Pirmasens
? - ?
Freiburg II
13:00
TuS RW Koblenz
? - ?
FSV Frankfurt
October 25
13:00
Borussia Dortmund II
? - ?
Fortuna Duesseldorf II
13:00
FC Wegberg-Beeck
? - ?
VfB Homberg
October 25
15:00 Limited coverage
Europa Point
? - ?
Europa FC
17:30 Limited coverage
FC Boca Juniors
? - ?
College 1975
October 25
14:00
Asteras Tripolis
OFI Crete
16:15
Apollon Smirnis
Lamia
18:30
PAS Giannina
AEK Athens
17:00
Santa Lucia Cotzumalguapa
? - ?
Comunicaciones FC
19:05
Antigua Guatemala
? - ?
Iztapa
21:10
Guastatoya
? - ?
Sacachispas Chiquimula
02:00
Real de Minas
? - ?
CD Olimpia
22:00
CD Motagua
? - ?
CD Marathon
October 25
13:30
Zalaegerszeg
Budafok
16:00
Mezokovesd SE
Fehervar FC
18:30
Diosgyori VTK
Puskas FC Academy
October 25
12:30
Debreceni EAC
? - ?
Aqvital FC Csakvar
12:30
Dorogi FC
? - ?
BFC Siofok
12:30
Soroksar SC
? - ?
Szolnok
16:00
Bekescsaba
? - ?
Szentlorinc
16:00
FC Ajka
? - ?
Vasas Budapest
16:00
Gyori ETO
? - ?
Budaors
16:00
Kaposvari
? - ?
Szeged 2011
16:00
Kazincbarcikai BSC
? - ?
Haladas
16:00
Pecsi MFC
? - ?
Gyirmot
18:30
Nyiregyhaza Spartacus FC
? - ?
Debrecen
October 25
13:00
FH Hafnarfjordur
KR Reykjavik
16:00
Grotta
Stjarnan
October 25
16:00 Limited coverage
Al Diwaniya
? - ?
Al Najaf
16:00 Limited coverage
Al Minaa
? - ?
Al Hedood
16:00 Limited coverage
Al Naft
? - ?
Alsinaat Alkahrabaiya
16:00 Limited coverage
Al Quwa Al Jawiya
? - ?
Al Kahrabaa
16:00 Limited coverage
Al Shorta
? - ?
Al Zawraa
16:00 Limited coverage
Al Talaba
? - ?
Naft Al Junoob
16:00 Limited coverage
Al-Qasim
? - ?
Naft Maysan
16:00 Limited coverage
Baghdad FC
? - ?
Erbil
16:00 Limited coverage
Naft Al Wasat
? - ?
Al Semawah
16:00 Limited coverage
Zakho
? - ?
Al Karkh
October 25
14:00
Waterford FC
Dundalk
October 25
19:00
Maccabi Tel Aviv
? - ?
Hapoel Beer Sheva
October 25
11:30
Olbia
? - ?
Pro Vercelli
14:00
Alessandria
? - ?
Pontedera
14:00
Grosseto
? - ?
AlbinoLeffe
14:00
Lucchese
? - ?
Juventus U23
14:00
Pistoiese
? - ?
Pro Sesto
14:00
Renate
? - ?
Livorno
15:30
Giana Erminio
? - ?
Como
16:30
Lecco
? - ?
Piacenza
16:30
Novara
? - ?
Carrarese
16:30
Pergolettese
? - ?
Pro Patria
October 25
14:00
Alma Juventus Fano
? - ?
Mantova
14:00
FeralpiSalo
? - ?
Ravenna
14:00
Gubbio
? - ?
Legnago Salus
14:00
Sambenedettese
? - ?
Modena
14:00
Triestina
? - ?
Virtus Verona
16:30
Calcio Padova
? - ?
Sudtirol
16:30
Imolese Calcio
? - ?
Fermana
16:30
Matelica
? - ?
S.S. Arezzo
16:30
Perugia
? - ?
Vis Pesaro
October 25
14:00
Cavese
? - ?
Monopoli
14:00
Teramo
? - ?
Juve Stabia
14:00
Vibonese
? - ?
Viterbese
16:30
AP Turris
? - ?
Paganese
16:30
Avellino
? - ?
Casertana
Canc.
Bisceglie
? - ?
Trapani
16:30
Catanzaro
? - ?
Palermo
16:30
Ternana
? - ?
Foggia
October 25
13:30 Limited coverage
ACSD Saluzzo
? - ?
Sanremese
13:30 Limited coverage
ASD Calcio Chieri 1955
? - ?
Lavagnese
13:30 Limited coverage
ASDC Gozzano
? - ?
Arconatese
13:30 Limited coverage
Borgosesia
? - ?
AS Casale
13:30 Limited coverage
Bra
? - ?
Vado
13:30 Limited coverage
Castellanzese
? - ?
AC Legnano
13:30 Limited coverage
Citta di Varese
? - ?
Folgore Caratese
13:30 Limited coverage
Derthona
? - ?
Fossano
13:30 Limited coverage
P.D.H.A.E.
? - ?
ASD Imperia
13:30 Limited coverage
Sestri Levante
? - ?
Caronnese
October 25
13:30 Limited coverage
Breno
? - ?
Tritium
13:30 Limited coverage
Brusaporto
? - ?
Cavenago Fanfulla
13:30 Limited coverage
Calvina
? - ?
Sona
13:30 Limited coverage
Caravaggio
? - ?
NibionnOggiono
13:30 Limited coverage
Franciacorta FC
? - ?
Scanzorosciate
13:30 Limited coverage
Real Calepina
? - ?
Crema
13:30 Limited coverage
Seregno
? - ?
AS Vis Nova Giussano
13:30 Limited coverage
Union ASD Casatese
? - ?
Virtus Bergamo Alzanoseriate
13:30 Limited coverage
Villa D'Alme
? - ?
Pontisola
October 25
13:30 Limited coverage
ASD Manzanese
? - ?
Cjarlins Muzane
13:30 Limited coverage
Adriese
? - ?
Campodarsego
13:30 Limited coverage
Caldiero Terme
? - ?
Chions
13:30 Limited coverage
Clodiense
? - ?
Trento
13:30 Limited coverage
Luparense
? - ?
Delta Calcio Rovigo
13:30 Limited coverage
Mestre
? - ?
Este
13:30 Limited coverage
Montebelluna
? - ?
Ambrosiana
13:30 Limited coverage
Union Feltre
? - ?
ArzignanoChiampo
13:30 Limited coverage
Union San Giorgio-Sedico
? - ?
Belluno
13:30 Limited coverage
Virtus Bolzano
? - ?
Cartigliano
October 25
13:30 Limited coverage
Aglianese
? - ?
Corticella
13:30 Limited coverage
Forli
? - ?
Sammaurese
13:30 Limited coverage
GS Bagnolese
? - ?
Correggese
13:30 Limited coverage
Mezzolara
? - ?
Lentigione
13:30 Limited coverage
Prato
? - ?
Ghivizzano Borgoamozzano
13:30 Limited coverage
Pro Livorno 1919 Sorgenti
? - ?
Real Forte Querceta
13:30 Limited coverage
SSDRL Marignanese Calcio
? - ?
Progresso
13:30 Limited coverage
Sasso Marconi
? - ?
Rimini
13:30 Limited coverage
Seravezza
? - ?
Fiorenzuola
October 25
13:30 Limited coverage
ASD Trastevere
? - ?
US Gavorrano
13:30 Limited coverage
Aquila Montevarchi
? - ?
San Donato
13:30 Limited coverage
Flaminia
? - ?
Tiferno Lerchi
13:30 Limited coverage
Foligno
? - ?
Lornano Badesse
13:30 Limited coverage
Ostia Mare
? - ?
Sangiovannese
13:30 Limited coverage
Pianese
? - ?
Montespaccato
13:30 Limited coverage
Robur Siena
? - ?
Grassina
13:30 Limited coverage
Sinalunghese
? - ?
Cannara
13:30 Limited coverage
Trestina
? - ?
Scandicci
October 25
13:30 Limited coverage
ASD Pineto
? - ?
Recanatese
13:30 Limited coverage
Aprilia
? - ?
Vastese
13:30 Limited coverage
Atletico Terme Fiuggi
? - ?
Tolentino
13:30 Limited coverage
Campobasso
? - ?
Matese
13:30 Limited coverage
Castelfidardo
? - ?
Castelnuovo Vomano
13:30 Limited coverage
Montegiorgio
? - ?
San Nicolo
13:30 Limited coverage
Olympia Agnonese
? - ?
Vastogirardi
13:30 Limited coverage
Real Giulianova
? - ?
Cynthialbalonga
13:30 Limited coverage
Rieti
? - ?
ASD Porto Sant Elpidio
October 25
13:30 Limited coverage
Afragolese
? - ?
ASD Lanusei
13:30 Limited coverage
Arzachena
? - ?
Cassino
13:30 Limited coverage
Carbonia
? - ?
Savoia
13:30 Limited coverage
Insieme Formia
? - ?
Gladiator
13:30 Limited coverage
Latina
? - ?
Torres
13:30 Limited coverage
Monterosi
? - ?
Team Nuova Florida 2005
13:30 Limited coverage
Muravera
? - ?
Giugliano
13:30 Limited coverage
Nocerina
? - ?
Nola
13:30 Limited coverage
Vis Artena
? - ?
Latte Dolce
October 25
13:30 Limited coverage
AZ Picerno ASD
? - ?
Francavilla
13:30 Limited coverage
Audace Cerignola
? - ?
Portici
13:30 Limited coverage
Aversa Normanna
? - ?
ACD Nardo
13:30 Limited coverage
Bitonto
? - ?
Lavello
13:30 Limited coverage
Brindisi
? - ?
Fidelis Andria
13:30 Limited coverage
Casarano
? - ?
Taranto
13:30 Limited coverage
Gravina
? - ?
Citta di Fasano
13:30 Limited coverage
Puteolana
? - ?
Team Altamura
13:30 Limited coverage
Sorrento
? - ?
Sporting Fulgor Molfetta
October 25
13:30 Limited coverage
Acireale
? - ?
Calcio Biancavilla 1990
13:30 Limited coverage
Castrovillari
? - ?
Rende
13:30 Limited coverage
Citta di Messina
? - ?
Messina
13:30 Limited coverage
Cittanovese
? - ?
Licata
13:30 Limited coverage
Dattilo Noir
? - ?
San Luca
13:30 Limited coverage
Gelbison Cilento
? - ?
Sant'Agata
13:30 Limited coverage
Paterno
? - ?
Santa Maria Cilento
13:30 Limited coverage
Roccella
? - ?
Troina
13:30 Limited coverage
Rotonda
? - ?
Marina di Ragusa
09:00 Limited coverage
Cagliari Primavera
? - ?
Inter Primavera
12:00 Limited coverage
Atalanta Primavera
? - ?
Torino Primavera
October 25
05:00
Sagan Tosu
Shonan Bellmare
October 25
05:00
Avispa Fukuoka
JEF United Chiba
05:00
Omiya Ardija
V-Varen Nagasaki
05:00
Tokushima Vortis
Albirex Niigata
05:00
Ventforet Kofu
Machida Zelvia
06:00
Giravanz Kitakyushu
Matsumoto Yamaga
06:00
Jubilo Iwata
Thespakusatsu Gunma
06:00
Renofa Yamaguchi
Mito Hollyhock
07:00
Ehime FC
Tochigi SC
09:30
FC Ryukyu
Kyoto Sanga FC
October 25
04:00 Limited coverage
Azul Claro Numazu
? - ?
Blaublitz Akita
04:00 Limited coverage
Fujieda MYFC
? - ?
Gainare Tottori
04:00 Limited coverage
Fukushima United
? - ?
Nagano Parceiro
04:00 Limited coverage
Grulla Morioka
? - ?
FC Gifu
04:00 Limited coverage
Imabari FC
? - ?
Kamatamare Sanuki
04:00 Limited coverage
Vanraure Hachinohe
? - ?
Kagoshima United
05:00 Limited coverage
Cerezo Osaka U23
? - ?
Gamba Osaka U23
06:00 Limited coverage
SC Sagamihara
? - ?
Roasso Kumamoto
Canc.
Fukushima United
? - ?
FC Tokyo U23
October 25
Postp.
FC Astana
? - ?
Kaisar Kyzylorda
Postp.
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
? - ?
Ordabasy Shymkent
Canc.
Kairat Almaty
? - ?
Kaspyi Aktau
Canc.
Kaisar Kyzylorda
? - ?
Shakhter Karagandy
Canc.
Okzhetpes Kokshetau
? - ?
Irtysh Pavlodar
Canc.
Ordabasy Shymkent
? - ?
FC Astana
Canc.
Tobol Kostanay
? - ?
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
Canc.
Zhetysu Taldykorgan
? - ?
Taraz
05:00 Limited coverage
FK Baikonur
? - ?
Maktaaral
08:00 Limited coverage
FK Ekibastuz
? - ?
Aktobe
11:00 Limited coverage
Kyran Shymkent
? - ?
FC Altay
05:00 Limited coverage
Kairat-Zhastar
? - ?
Zhetysu B
09:00 Limited coverage
Akademia Ontustyk
? - ?
Akzhaiyk Uralsk
09:00 Limited coverage
FK Shakhtar-Bulat Temirtau
? - ?
Atyrau
October 25
14:35 Limited coverage
Al Sahel SC
? - ?
Al-Qadsia
16:50 Limited coverage
Kazma
? - ?
Kuwait SC
October 25
11:00
FK Tukums 2000
? - ?
FS Metta/LU
Canc.
FK Spartaks
? - ?
FK Liepaja
Canc.
Ventspils
? - ?
BFC Daugavpils
12:00
Ventspils
? - ?
FK Liepaja
14:00
Riga FC
? - ?
BFC Daugavpils
Canc.
Riga FC
? - ?
FK Tukums 2000
14:00
Valmieras FK
? - ?
FK Spartaks
16:00
RFS
? - ?
FK Jelgava
October 25
Canc.
FK Dinamo Riga
? - ?
SC Grobina
12:00 Limited coverage
SK Super Nova
? - ?
JDFS Alberts
15:00 Limited coverage
FK Rezekne/BJSS
? - ?
Saldus SS/Leevon
October 25
11:30 Limited coverage
Al-Ansar
? - ?
Al-Ahed
11:30 Limited coverage
Salam Zgharta
? - ?
Bourj FC
11:30 Limited coverage
Tripoli SC
? - ?
Al-Nejmeh
11:00 Limited coverage
Hegelmann Litauen
? - ?
Dainava Alytus
11:00 Limited coverage
Lietava Jonava
? - ?
Dziugas Telsiai
12:00 Limited coverage
FK Panevezys B
? - ?
Nevezis
12:00 Limited coverage
FK Atmosfera
? - ?
BFA
12:00 Limited coverage
FK Kauno Zalgiris B
? - ?
Riteriai B
12:00 Limited coverage
FK Minija
? - ?
Zalgiris Vilnius B
15:00
AS Jeunesse Esch
? - ?
FC Wiltz 71
15:00
FC Differdange 03
? - ?
Racing FC Union Luxembourg
15:00
FC Etzella Ettelbruck
? - ?
RM Hamm Benfica
15:00
FC Rodange 91
? - ?
Una Strassen
15:00
FC Victoria Rosport
? - ?
FC Progres Niederkorn
15:00
Swift Hesperange
? - ?
CS Fola Esch
15:00
US Hostert
? - ?
F91 Dudelange
15:00
US Mondorf les Bains
? - ?
Union Titus Petange
13:00 Limited coverage
FC Jeunesse Canach
? - ?
Blo-Weiss Medernach
13:00 Limited coverage
FC Marisca Mersch
? - ?
Berdenia Berbourg
13:00 Limited coverage
Jeunesse Junglinster
? - ?
FC Schifflingen 95
13:00 Limited coverage
US Esch
? - ?
Sporting Bettemburg
13:00 Limited coverage
US Rumelange
? - ?
Alisontia Steinsel
13:00 Limited coverage
Un Kaerjeng 97
? - ?
Atert Bissen
13:00 Limited coverage
Union Mertert/Wasserbillig
? - ?
FC Mondercange
13:00 Limited coverage
Yellow Boys Weiler-La-Tour
? - ?
FC Mamer 32
October 25
14:00
Hibernians
? - ?
Lija
14:00
Santa Lucia F.C.
? - ?
Valletta
18:15
Gudja United
? - ?
Floriana
Postp.
Sirens FC
? - ?
Mosta
October 25
Postp.
Marsa FC
? - ?
Qormi FC
18:15 Limited coverage
Pembroke Athleta F.C.
? - ?
Swieqi United F.C.
October 25
01:00
Tigres
FC Juarez
02:00
Mazatlan FC
Monterrey
03:00
CF America
Atlas
18:00
Toluca
Tijuana
23:30
CD Guadalajara
Cruz Azul
18:00 Limited coverage
U.A. Zacatecas
? - ?
Atletico Saltillo Soccer
21:30 Limited coverage
Reboceros de la Piedad
? - ?
Tecos
01:00 Limited coverage
Cafessa Jalisco
? - ?
Irapuato
17:00 Limited coverage
Zitacuaro
? - ?
Azores de Hidalgo
22:00 Limited coverage
CD Cuautla
? - ?
Inter Playa del Carmen
15:00 Limited coverage
Chivas Guadalajara
? - ?
Cruz Azul U20
15:00 Limited coverage
Deportivo Toluca FC
? - ?
Club Tijuana de Caliente U20
17:00 Limited coverage
Club Santos Laguna
? - ?
Atletico San Luis U20
October 25
12:00
FC Sfintul Gheorghe
? - ?
CS Petrocub
12:00
Speranta
? - ?
Dacia Buiucani
15:00
Zimbru
? - ?
Dinamo-Auto
October 25
19:00
Buducnost Podgorica
? - ?
Decic Tuzi
19:00
FK Iskra
? - ?
Zeta
19:00
OFK Titograd
? - ?
FK Podgorica
19:00
Petrovac
? - ?
Sutjeska
19:00
Rudar Pljevlja
? - ?
Jezero
00:00 Limited coverage
Managua FC
? - ?
Real Madriz
02:00 Limited coverage
CD Walter Ferretti
? - ?
CD Junior de Managua
03:00 Limited coverage
Real Esteli FC
? - ?
Juventus FC
22:00 Limited coverage
Diriangen FC
? - ?
Art Municipal Jalapa
13:30
Belasica
? - ?
FK Borec
13:30
FK Vardar Skopje
? - ?
Renova
13:30
KF Shkendija
? - ?
Rabotnicki
13:30
Makedonija GjP
? - ?
FC Academy Pandev
13:30
Pelister
? - ?
FK Struga
13:00
Fredrikstad
? - ?
Brattvaag
21:00
Sportivo San Lorenzo
? - ?
Nacional
23:15
Libertad
? - ?
Sol de America
October 25
14:00
Rakow Czestochowa
Stal Mielec
16:30
Lech Poznan
Cracovia
October 25
Postp.
Arka Gdynia
? - ?
Zaglebie Sosnowiec
11:40
Puszcza Niepolomice
? - ?
Termalica Nieciecza
15:00
Chrobry Glogow
? - ?
Odra Opole
15:00
Gornik Leczna
? - ?
Miedz Legnica
October 25
11:00
Slask Wroclaw ll
? - ?
Sokol Ostroda
18:30
Wigry Suwalki
? - ?
Chojniczanka Chojnice
October 25
11:00 Limited coverage
Gwarek Zabrze U18
? - ?
Uks Sms Lodz U18
11:00 Limited coverage
Kks Lech Poznan U18
? - ?
Legia Warszawa Sa U18
11:00 Limited coverage
Korona Kielce U18
? - ?
Hutnik Krakow U18
11:00 Limited coverage
Zaglebie Lubin Sa U18
? - ?
Wisla Krakow Sa U18
16:00 Limited coverage
MKS Arka Gdynia U18
? - ?
Fcb Escola Varsovia U18
15:00 Limited coverage
Aguia Vimioso
? - ?
CD Cerveira
15:00 Limited coverage
Maria da Fonte
? - ?
Vidago FC
15:00 Limited coverage
Vianense
? - ?
Braga B
12:00 Limited coverage
Tirsense
? - ?
AD Fafe
Canc.
Aves
? - ?
Felgueiras 1932
15:00 Limited coverage
Brito FC
? - ?
Mondinense FC
11:00 Limited coverage
Salgueiros
? - ?
Camara Lobos
11:00 Limited coverage
Vila Real
? - ?
Maritimo B
15:00 Limited coverage
Amarante FC
? - ?
Coimbroes
15:00 Limited coverage
Leca
? - ?
FC Pedras Rubras
15:00 Limited coverage
Trofense
? - ?
Gondomar
15:00 Limited coverage
Anadia
? - ?
SC Joao Ver
15:00 Limited coverage
Canelas 2010
? - ?
Lusitania Lourosa
15:00 Limited coverage
Sanjoanense
? - ?
AD Castro Daire
15:00 Limited coverage
Valadares Gaia
? - ?
Lusitano FCV
15:00 Limited coverage
Vila Cortez
? - ?
Beira-Mar
15:00 Limited coverage
ARC Oleiros
? - ?
Marinhense
15:00 Limited coverage
Benfica Castelo Branco
? - ?
Vitoria de Sernache
15:00 Limited coverage
CD Alcains
? - ?
Uniao de Leiria
15:00 Limited coverage
Carapinheirense
? - ?
Sertanense
15:00 Limited coverage
GRAP
? - ?
Mortagua FC
15:00 Limited coverage
Oliveira Hospital
? - ?
Condeixa
15:00 Limited coverage
Fatima
? - ?
Alverca
15:00 Limited coverage
SC Lourinhanense
? - ?
Pero Pinheiro
15:00 Limited coverage
Sacavenense
? - ?
Torreense
15:00 Limited coverage
Santarem
? - ?
S.U. 1 de Dezembro
15:00 Limited coverage
Sintrense
? - ?
Loures
15:00 Limited coverage
Ufc Almeirim
? - ?
Caldas
14:00 Limited coverage
Sporting CP B
? - ?
Belenenses Sad B
15:00 Limited coverage
Desportivo Fabril Barreiro
? - ?
Oriental Dragon
15:00 Limited coverage
Estrela da Amadora
? - ?
Oriental
16:00 Limited coverage
Sporting Ideal
? - ?
Real SC
15:00 Limited coverage
Aljustrelense
? - ?
Olhanense
15:00 Limited coverage
Amora FC
? - ?
Lusitano Ginasio Clube
15:00 Limited coverage
Juventude Evora
? - ?
Moncarapachense
15:00 Limited coverage
Louletano
? - ?
Pinhalnovense
15:00 Limited coverage
Vitoria de Setubal
? - ?
Esperanca de Lagos
October 25
14:30
Al-Ahli
? - ?
Al-Sadd
16:45
Al-Rayyan
? - ?
Al-Duhail SC
05:00
Daegu FC
Pohang Steelers
05:00
Gwangju FC
Sangju Sangmu
07:30
Ulsan Hyundai
Jeonbuk FC
Canc.
Ansan Greeners
Jeju United
04:30
Bucheon FC 1995
Gyeongnam FC
Canc.
Jeonnam Dragons
FC Anyang
07:00
Ansan Greeners
Seoul E-Land FC
Canc.
Chungnam Asan FC
Gyeongnam FC
05:00 Limited coverage
Cheonan City
? - ?
Changwon City
October 25
16:45
FC Viitorul Constanta
FC Arges Pitesti
19:30
FC Voluntari
CFR Cluj
October 25
13:00
Petrolul Ploiesti
U Craiova 1948
October 25
10:00
SKA Rostov
? - ?
Legion Dinamo
11:00
FK Makhachkala
? - ?
Anzhi Makhachkala
11:00
Inter Cherkessk
? - ?
Chernomorets Novorossiysk
11:00
Tuapse
? - ?
Biolog Novokubansk
12:30
Mashuk-KMV
? - ?
Yessentuki
13:00
Druzhba
? - ?
Krasnodar 3
14:00
Forte Taganrog
? - ?
Kuban Kholding
October 25
10:00
Leningradets
? - ?
Zenit St. Petersburg II
10:00
Znamya
? - ?
FC Dolgoprudny
11:00
Kolomna
? - ?
Tver FC
12:00
Dinamo Moscow II
? - ?
Zvezda Saint Petersburg
13:00
Murom
? - ?
Luki-Energiya
14:00
Lokomotiv-Kazanka Moscow
? - ?
Smolensk
October 25
10:00
Zenit Izhevsk
? - ?
Volna Nizhny Novgorod
11:00
KamAZ
? - ?
Volga Ulyanovsk
11:00
Krylya Sovetov Samara II
? - ?
Dinamo Barnaul
11:00
Lada SOK
? - ?
FC Chelyabinsk
11:00
Lada Tolyatti
? - ?
Ural II
12:00
Zvezda Perm
? - ?
NoSta
13:00
Tyumen
? - ?
FC Orenburg II
October 25
14:00 Limited coverage
Cosmos
? - ?
Domagnano
14:00 Limited coverage
SP Libertas
? - ?
Juvenes/Dogana
14:00 Limited coverage
Virtus Acquaviva
? - ?
San Giovanni
October 25
13:00
Backa Backa Palanka
? - ?
Indjija
13:00
Novi Pazar
? - ?
Rad Beograd
13:00
Zlatibor
? - ?
Vojvodina
15:00
FK Crvena Zvezda
? - ?
Javor
15:00
Macva Sabac
? - ?
Napredak
15:00
Proleter
? - ?
Vozdovac
October 25
12:30 Limited coverage
Dinamo Vranje
? - ?
FK Dubocica
12:30 Limited coverage
FK IMT Beograd
? - ?
Trayal Krusevac
12:30 Limited coverage
FK Radnicki 1923
? - ?
FK Zemun
12:30 Limited coverage
Kabel Novi Sad
? - ?
Loznica
12:30 Limited coverage
Radnicki Pirot
? - ?
Kolubara
12:30 Limited coverage
Zarkovo
? - ?
Borac Cacak
09:30
Hougang United FC
? - ?
Brunei DPMM
09:30
Young Lions
? - ?
Tanjong Pagar United FC
October 25
15:00
DAC 1904 Dunajska Streda
Slovan Bratislava
October 25
Postp.
Zilina B
? - ?
FC Kosice
October 25
11:00
NK Bravo
? - ?
Aluminij
13:00
Tabor
? - ?
Olimpija Ljubljana
16:30
Domzale
? - ?
Mura
October 25
13:00 Limited coverage
Brda
? - ?
Drava Ptuj
13:00 Limited coverage
Smartno 1928
? - ?
NK Krsko
13:30
Stellenbosch FC
Moroka Swallows
13:30
Tshakhuma FC
TS Galaxy
11:00
Celta Vigo B
? - ?
Racing de Ferrol
16:00
Compostela
? - ?
Deportivo La Coruna
16:00
Pontevedra
? - ?
Unionistas de Salamanca
16:00
Salamanca CF UDS
? - ?
Coruxo F.C.
16:30
Zamora
? - ?
Guijuelo
11:00
CD Covadonga
? - ?
Real Oviedo B
16:00
Marino Luanco
? - ?
CD Lealtad
16:00
UP Langreo
? - ?
Real Valladolid B
16:30
Leonesa
? - ?
Numancia
10:30
Portugalete
? - ?
SD Amorebieta
11:00
Athletic Bilbao B
? - ?
Racing Santander
16:00
SD Leioa
? - ?
Real Union
10:30
Osasuna B
? - ?
Tudelano
11:00
Ejea
? - ?
Club Haro Deportivo
16:00
CD Calahorra
? - ?
Ebro
16:00
Izarra
? - ?
SD Tarazona
16:00
SD Logrones
? - ?
U. Mutilvera
11:00
AE Prat
? - ?
UD Cornella
16:00
Gimnastic
? - ?
Badalona
16:00
UE Olot
? - ?
Barcelona B
11:00
UD Ibiza
? - ?
La Nucia
11:00
Valencia B
? - ?
Pena Dep. Santa Eulalia
17:00
Hercules
? - ?
Atzeneta UE
17:00
Orihuela
? - ?
Alcoyano
11:00
Linense
? - ?
UD Tamaraceite
11:00
Marbella FC
? - ?
CD Marino
12:00
Las Palmas B
? - ?
Atletico Sanluqueno CF
16:00
Recreativo Huelva
? - ?
Algeciras
16:00
San Fernando CD
? - ?
Cadiz B
11:00
Granada B
? - ?
Sevilla Atletico
11:00
UCAM Murcia
? - ?
Linares Deportivo
16:00
Lorca Deportiva
? - ?
CD El Ejido 2012
16:00
Yeclano
? - ?
Cordoba
17:00
Betis Deportivo Balompie
? - ?
Real Murcia
11:00
Internacional de Madrid CF
? - ?
Atletico Madrid B
11:00
Poblense
? - ?
San Sebastian de los Reyes
11:00
Rayo Majadahonda
? - ?
Atletico Baleares
11:00
Real Madrid Castilla
? - ?
Getafe B
15:30
Navalcarnero
? - ?
Las Rozas CF
11:00
CF Talavera de la Reina
? - ?
Melilla
11:00
Villarrobledo
? - ?
Socuellamos
16:00
Villanovense
? - ?
Merida
17:00
CD Badajoz
? - ?
Don Benito
12:00 Limited coverage
Nykoepings BIS
? - ?
Sollentuna FF
13:00 Limited coverage
IFK Luleaa
? - ?
Karlstad BK
15:00 Limited coverage
Team TG FF
? - ?
IFK Haninge BRB
13:00 Limited coverage
Lindome GIF
? - ?
Landskrona BoIS
16:00 Limited coverage
IFK Vaernamo
? - ?
Oskarshamns AIK
October 25
15:00
Basel
Lausanne
15:00
Sion
Servette
15:00
Young Boys
Luzern
13:30 Limited coverage
FC Muensingen
? - ?
Basel II
15:00 Limited coverage
Olympique de Geneve
? - ?
La Chaux-de-Fonds
13:00 Limited coverage
Luzern II
? - ?
Buochs
14:00 Limited coverage
FC Bassecourt
? - ?
Delemont
15:00 Limited coverage
Grasshopper II
? - ?
Biel/Bienne
14:30 Limited coverage
Paradiso
? - ?
FC Gossau
15:00 Limited coverage
St. Gallen II
? - ?
Eschen/Mauren
October 25
08:00 Limited coverage
Kaohsiung County Taipower
? - ?
Taichung Futuro
October 25
11:00
Polisi Tanzania FC
? - ?
Biashara Mara United
13:00
Mwadui
? - ?
JKT Tanzania
16:00
Kinondoni MC
? - ?
Young Africans
October 25
11:00
Sukhothai FC
? - ?
BG Pathum United
11:00
Trat FC
? - ?
Buriram United
12:00
Chonburi
? - ?
Chiangrai United
12:00
Police Tero FC
? - ?
Muang Thong United
October 25
11:00 Limited coverage
JL Chiangmai United FC
? - ?
Samut Sakhon FC
11:00 Limited coverage
Nakhon Pathom
? - ?
Siam Navy FC
12:00 Limited coverage
Khonkaen FC
? - ?
Kasetsart
12:00 Limited coverage
Nong Bua Pitchaya FC
? - ?
Chainat FC
October 25
11:00 Limited coverage
FC Zorya Lugansk
? - ?
FC Rukh LVIV U19
02:30
Phoenix Rising FC
? - ?
El Paso Locomotive
October 25
01:00
Forward Madison FC
? - ?
New England Revolution II
01:00
Union Omaha
? - ?
Fort Lauderdale CF
01:30
North Texas SC
? - ?
South Georgia Tormenta FC
01:00
Atletico Venezuela
? - ?
Academia Puerto Cabello
21:00
Carabobo FC
? - ?
Estudiantes Merida
21:00
Metropolitanos FC
? - ?
Aragua FC
10:00
Hoang Anh Gia Lai
? - ?
Saigon FC
11:00
Hong Linh Ha Tinh
? - ?
Viettel
10:00
FLC Thanh Hoa
? - ?
Song Lam Nghe An
10:00
QNK Quang Nam
? - ?
Da Nang
11:00
Nam Dinh
? - ?
Hai Phong
10:00
Shaanxi Changan
? - ?
Jiangxi Liansheng
11:35
Beijing BG
? - ?
Beijing Renhe
October 25
07:00
Chengdu Qianbao FC
? - ?
Taizhou Yuanda