Soccer Livescore

LiveScore.com : Soccer Livescore

6 march 2021 Soccer Scores (powered by LiveScore)

FT
Burnley
Arsenal
FT
Sheffield United
Southampton
FT
Aston Villa
Wolverhampton Wanderers
FT
Brighton & Hove Albion
Leicester City
March 6
FT
Watford
Nottingham Forest
FT
Barnsley
Birmingham City
FT
Bristol City
Queens Park Rangers
FT
Coventry City
Derby County
FT
Millwall
Blackburn Rovers
FT
Norwich City
Luton Town
FT
Preston North End
AFC Bournemouth
FT
Reading
Sheffield Wednesday
FT
Stoke City
Wycombe Wanderers
FT
Swansea City
Middlesbrough
March 6
FT
Gillingham
Ipswich Town
FT
Accrington Stanley
Swindon Town
FT
Blackpool
AFC Wimbledon
FT
Burton Albion
Peterborough United
FT
Doncaster Rovers
Plymouth Argyle
FT
Hull City
Bristol Rovers
FT
Lincoln City
Crewe Alexandra
FT
Northampton Town
Portsmouth
FT
Oxford United
Charlton Athletic
FT
Shrewsbury Town
Fleetwood Town
FT
Sunderland
Rochdale
FT
Wigan Athletic
Milton Keynes Dons
March 6
FT
Exeter City
Leyton Orient
FT
Barrow
Mansfield Town
FT
Bradford City
Bolton Wanderers
FT
Cambridge United
Walsall
FT
Cheltenham Town
Port Vale
FT
Colchester United
Newport County
FT
Grimsby Town
Forest Green Rovers
FT
Morecambe
Carlisle United
FT
Oldham Athletic
Southend United
FT
Salford City
Scunthorpe United
FT
Stevenage
Harrogate
FT
Tranmere Rovers
Crawley Town
Postp.
Altrincham
? - ?
Dover
Canc.
Barnet
Macclesfield Town
FT
Chesterfield
Yeovil Town
FT
Dagenham & Redbridge
Boreham Wood
FT
Eastleigh
Bromley
Postp.
Notts County
? - ?
Aldershot Town
FT
Solihull Moors
Maidenhead United
FT
Torquay United
Hartlepool United
FT
Wealdstone
FC Halifax Town
FT
Weymouth
Stockport County
FT
Woking
King's Lynn Town
FT
Sutton United
Wrexham
FT
Real Valladolid
Getafe
FT
Elche
Sevilla
FT
Cadiz
Eibar
FT
Osasuna
Barcelona
March 6
FT
Borussia Moenchengladbach
Bayer Leverkusen
FT
Eintracht Frankfurt
VfB Stuttgart
FT
Freiburg
RasenBallsport Leipzig
FT
Hertha Berlin
Augsburg
FT
Hoffenheim
Wolfsburg
FT
Bayern Munich
Borussia Dortmund
March 6
FT
Spezia
Benevento
FT
Udinese
Sassuolo
FT
Juventus
Lazio
FT
Feyenoord
VVV-Venlo
FT
FC Twente
Willem II
FT
SC Heerenveen
ADO Den Haag
FT
RKC Waalwijk
FC Utrecht
FT
Portimonense
Tondela
FT
Gil Vicente
FC Porto
FT
Boavista
Famalicao
FT
Eupen
Oud-Heverlee
FT
Waasland-Beveren
Beerschot
FT
Royal Antwerp FC
Kortrijk
FT
RWD Molenbeek
Deinze
March 6
FT
Denizlispor
Yeni Malatyaspor
FT
Besiktas
Gaziantep FK
March 6
FT
Aberdeen
Hamilton Academical
FT
Motherwell
Livingston
FT
Rangers
St. Mirren
FT
Ross County
Kilmarnock
FT
St. Johnstone
Hibernian
FT
CSKA Moscow
FK Akhmat
FT
FC Rotor Volgograd
Khimki
FT
FC Rostov
PFC Sochi
March 6
FT
Cosenza
Frosinone
FT
Cremonese
Salernitana
FT
Pescara
SPAL
FT
Pisa
Reggina
FT
Virtus Entella
Ascoli Calcio 1898 FC
FT
Venezia
Brescia
FT
Monza
Pordenone Calcio
March 6
FT
Olympique Ales
Montpellier
FT
Red Star
Lens
AP
Rumilly Albanai *
Annecy FC
FT
Saint Louis Neuweg
Sedan
FT
Le Puy
Lorient
AP
Olympique Saumur *
US Montagnarde
FT
Valenciennes
Metz
FT
Lyon
Sochaux
FT
Brest
Paris Saint-Germain
FT
Real Zaragoza
Tenerife
FT
Las Palmas
Rayo Vallecano
FT
Leganes
Castellon
FT
Albacete
Logrones
FT
Erzgebirge Aue
Hannover 96
FT
Greuther Fuerth
Bochum
FT
Karlsruher SC
St. Pauli
FT
Almere City FC
Excelsior
FT
FC Volendam
Roda JC Kerkrade
FT
Vizela
Mafra
March 6
FT
Bandirmaspor
Altinordu
FT
Ankaraspor
Menemenspor
FT
Samsunspor
Adana Demirspor
FT
Alloa Athletic
Inverness CT
FT
Arbroath
Queen of South
FT
Greenock Morton
Ayr United
FT
Hearts
Dundee FC
FT
Pribram
Slovan Liberec
FT
FC Fastav Zlin
Bohemians 1905
FT
Teplice
Opava
FT
Viktoria Plzen
SK Sigma Olomouc
March 6
FT
Esbjerg fB
Fremad Amager
FT
Hvidovre
Kolding IF
March 6
FT
Dziugas Telsiai
Hegelmann Litauen
FT
Dainava Alytus
Nevezis
FT
Mariupol
Vorskla
FT
Olimpik Donetsk
Shakhtar Donetsk
FT
Al-Merreikh
Simba SC
FT
Al Ahly
AS Vita Club
FT
TP Mazembe
Mamelodi Sundowns FC
FT
Kaizer Chiefs
Petro Atletico
FT
Wydad Casablanca
Horoya AC
FT
Esperance
El Zamalek
FT
Teungueth FC
MC Alger
FT
FK Vora
1 - 0
Dinamo Tirana
FT
KF Veleciku Koplik
KF Oriku
FT
FK Tomori Berat
Flamurtari
FT
KF Egnatia Rrogozhine
KF Turbina Cerrik
FT
KF Elbasani
KS Pogradeci
March 6
FT
ASO Chlef
AS Ain M'lila
FT
JSM Skikda
MC Oran
FT
Paradou AC
USM Alger
FT
Amal Bou Saada
0 - 2
RC Arbaa
FT
Ben Aknoun
0 - 1
MO Bejaia
FT
CR Beni Thour
2 - 1
WR Msila
FT
JSM Bejaia
2 - 1
IRB Lakhdaria
FT
RC Kouba
1 - 0
USM EL Harrach
FT
WA Boufarik
1 - 0
USM Blida
FT
MO Constantine
0 - 0
HB Chelghoum Laid
FT
IRB El Kerma
2 - 1
MC Saida
FT
JSM Tiaret
2 - 0
Crb Ain Ouessara
FT
OM Arzew
0 - 1
ASM Oran
FT
RC Oued Rhiou
1 - 1
Zr Temouchent
FT
Skaf Khemis Miliana
0 - 2
MCB Oued Sly
FT
US Remchi
2 - 3
SC Ain Defla
March 6
FT
GD Interclube
1 - 0
Gd Baixa de Cassanje
FT
Petroleos Do Lobito
0 - 2
Kuando Kubango FC
FT
Sporting Cabinda
4 - 0
Ferrovia Do Huambo
FT
P. Associacao Do Sambizanga
0 - 1
Sagrada Esperanca
FT
CA Defensores Unidos
Acassuso
FT
CA Fenix
Sacachispas FC
FT
CD UAI Urquiza
CA San Miguel
FT
Deportivo Armenio
Flandria
FT
Villa San Carlos
Canuelas
Postp.
Comunicaciones
? - ?
Deportivo Merlo
FT
Los Andes
Argentino de Quilmes
Postp.
Central Cordoba de Rosario
? - ?
Atlas
FT
Excursionistas
Victoriano Arenas
FT
Leandro N. Alem
0 - 0
Real Pilar
FT
Sarmiento
Talleres
FT
Lanus
Atletico Tucuman
FT
Central Cordoba de Santiago
Banfield
FT
Godoy Cruz
Club Atletico Platense
FT
Colon
Aldosivi
FT
Van
Urartu FC
Canc.
Gandzasar
? - ?
Ararat
March 6
Canc.
Alashkert FC II
? - ?
Shirak II
FT
Ararat II
2 - 3
Sevan
March 6
FT
Brisbane Roar FC
Sydney FC
FT
Melbourne Victory
Melbourne City FC
FT
Sutherland Sharks
Marconi Stallions
FT
Mt Druitt Town Rangers
APIA Leichhardt Tigers
March 6
FT
Brisbane Strikers
0 - 1
Magpies Crusaders
FT
Lions FC
Gold Coast Knights
March 6
FT
Altona Magic
Avondale FC
FT
Western Spirit
University of Queensland
FT
Albany Creek
Brisbane Knights
FT
New Farm United
Ripley Valley
FT
Annerley
1 - 2
Moggill
FT
Logan Metro
North Pine
Postp.
Slacks Creek
? - ?
Pine Hills
FT
Bonnyrigg White Eagles
St George City
FT
Central Coast Mariners Youth
Western Sydney Wanderers FC Youth
FT
Blacktown Spartans
Mounties Wanderers
FT
Hills United FC
SD Raiders FC
FT
Northern Tigers
Hakoah Sydney City East
FT
Spirit FC
St George FC
FT
Lions FC U23
2 - 2
Gold Coast Knights U23
March 6
FT
Adelaide United
Sydney FC
March 6
FT
Altach
LASK
FT
Hartberg
Admira Moedling
FT
WSG Swarovski Tirol
Sturm Graz
March 6
FT
SK Austria Klagenfurt
Dornbirn
FT
SV Neulengbach
FC Sudburgenland
FT
SV Horn
Sturm Graz
FT
Muktijoddha Sangsad KC
0 - 1
Abahani Ltd. Chittagong
March 6
FT
FC Minsk
Isloch
FT
Torpedo Zhodino
3 - 0
Arsenal Dzerzhinsk
FT
SV Zulte Waregem
1 - 2
Standard Femina de Liege
FT
FK Krupa
Siroki Brijeg
FT
FK Tuzla City
Zeljeznicar
FT
FK Sarajevo
Zrinjski Mostar
FT
FK Borac Kozarska Dubica
FK Leotar
FT
FK Jedinstvo Brcko
Tekstilac Derventa
FT
FK Ljubic Prnjavor
Drina Zvornik
FT
FK Podrinje
FK Modrica
FT
Kozara
FK Zvijezda 09
FT
Rudar Prijedor
Zeljeznicar Banja Luka
FT
Slavija Sarajevo
Sloboda Novi Grad
FT
Sloga Doboj
1 - 0
Sutjeska
FT
Capljina
1 - 0
Rudar Kakanj
FT
Gorazde
NK Bratstvo
FT
Igman Konjic
Slaven Zivinice
FT
Orasje
FK Zvijezda
March 6
FT
Inter de Limeira
Novorizontino
FT
Sao Paulo
Santos FC
March 6
FT
Agua Santa
EC Sao Bernardo
FT
Sao Bernardo
1 - 1
Red Bull Brasil
FT
Taubate
Portuguesa Santista
FT
Oeste FC
Audax Sao Paulo
FT
XV de Piracicaba
Velo Clube
FT
Portuguesa
Atibaia
March 6
FT
Rio Preto EC SP
1 - 0
Votuporanguense
FT
Desportivo Brasil SP
0 - 0
Batatais FC SP
FT
EC Primavera SP
Comercial FC SP
FT
Olimpia FC SP
Nacional SP
FT
Marilia AC SP
Capivariano FC SP
FT
San Jose EC SP
Linense
FT
CRB
Sport Recife
FT
Ceara
3 - 1
Vitoria
FT
Bahia
Botafogo PB
FT
Treze
Altos
FT
Sampaio Correa
0 - 2
Fortaleza
March 6
FT
Clube Sociedade Esportiva
Coruripe
March 6
Postp.
Santa Maria
? - ?
Gama
FT
Sobradinho EC
0 - 1
Luziania
FT
Unai EC
0 - 1
Ceilandia
March 6
FT
Desportiva Ferroviaria ES
0 - 0
Real Noroeste ES
FT
Pinheiros FC
0 - 1
Rio Branco AC ES
FT
Serra
0 - 2
Vitoria ES
FT
Macae
Flamengo
March 6
FT
Esportivo
Brasil de Pelotas
March 6
Postp.
Bacabal
? - ?
Moto Club MA
Canc.
Timon MA
? - ?
Moto Club MA
March 6
FT
Sinop
Cuiaba
March 6
FT
Caldense
Patrocinense
FT
Pouso Alegre
America MG
March 6
FT
Tuna Luso
Independente PA
Canc.
Aguia de Maraba
? - ?
Castanhal EC
FT
Gaviao Kyikateje FC
1 - 3
Carajas
Canc.
Tapajos
? - ?
Independente PA
March 6
FT
Fluminense PI
1 - 2
River AC
FT
Flamengo PI
0 - 0
Picos
March 6
FT
Dorense
Sergipe
FT
Lagarto AC
Freipaulistano
FT
Novoperario FC
0 - 3
Dourados AC
FT
Aguia Negra
1 - 1
Aquidauanense
March 6
Postp.
Capital FC TO
? - ?
Gurupi
FT
Nova Conquista EC
0 - 3
Tocantinopolis
March 6
FT
Arda Kardzhali
Cherno More Varna
FT
PFC CSKA-Sofia
Lokomotiv Plovdiv
March 6
FT
PFC Lokomotiv Sofia 1929
1 - 0
Septemvri Sofia
FT
Neftochimic Burgas 1962
Minyor Pernik
FT
Yantra
Strumska Slava
Canc.
FK Septemvri Simitli
? - ?
Vitosha Bistritsa
Canc.
Hebar
? - ?
Dunav Ruse
AAW
Ludogorets Razgrad II
3 - 0
Kariana Erden
Postp.
Colombe
? - ?
New Stars
FT
Atletico Junior
Bucaramanga
FT
Once Caldas
Deportivo Cali
FT
Llaneros FC
0 - 2
Atletico Huila
FT
Tigres FC
0 - 0
Real Cartagena
FT
Limon
Guadalupe FC
FT
Municipal Perez Zeledon
LD Alajuelense
FT
Guanacasteca
4 - 1
Puntarenas FC
FT
Municipal Garabito
3 - 2
AD Municipal Liberia
FT
Barrio Mexico
3 - 1
Turrialba
March 6
FT
Slaven
NK Lokomotiva
FT
Hajduk Split
NK Varazdin
March 6
FT
Junak
Osijek B
FT
NK Kustosija
Cibalia
FT
Opatija
0 - 0
Rudes
FT
Omonia Nicosia
Anorthosis
FT
Pafos FC
APOEL Nicosia
March 6
FT
AEZ Zakakiou
0 - 2
ASIL Lysi
FT
Achyronas Liopetriou
0 - 1
Anagennisi Deryneia
FT
Alki Oroklinis
Akritas Chlorakas
FT
Enosis Neon THOI Lakatamia
Onisilos Sotira
FT
Kouris Erimis
PAEEK
FT
Othellos Athienou
Ypsonas
FT
PO Xylotympou 2006
0 - 0
Aris Limassol
FT
FK Blansko
Trinec
FT
SK Lisen
Hradec Kralove
FT
Jammerbugt FC
Frem
FT
FC Sydvest 05
Thisted
FT
B 93
Holbaek
FT
KoldingQ
Fortuna Hjoerring
FT
Ballerup-Skovlunde
1 - 0
Damsoe
FT
Oesterbro IF
2 - 0
Solroed FC
FT
Independiente del Valle
Mushuc Runa
FT
Orense
Aucas
FT
LDU de Quito
Universidad Catolica
March 6
FT
Aswan FC
Pyramids FC
FT
Firpo
0 - 0
Jocoro FC
FT
Municipal Limeno
CD Aguila
FT
Chelsea U18
Tottenham Hotspur U18
FT
Liverpool U18
Manchester United U18
FT
Southampton U18
West Ham United U18
FT
Wolverhampton Wanderers U18
Newcastle United U18
FT
Derby County U18
Middlesbrough U18
FT
Sunderland U18
Everton U18
FT
West Bromwich Albion U18
Crystal Palace U18
March 6
Postp.
Nomme JK Kalju
? - ?
Tulevik Viljandi
Postp.
Tammeka
? - ?
Narva Trans
March 6
FT
Paide Linnameeskond U21
FCI Levadia U21
FT
Tartu JK Welco
0 - 0
Flora Tallinn U21
FT
Ethiopia Bunna SC
Fasil Kenema SC
FT
Jimma Aba Jifar FC
Wolkite City FC
FT
EB/Streymur
Fuglafjoerdur
FT
B71 Sandoy
4 - 1
Ki Klaksvik II
FT
FC Suduroy
1 - 1
B36 Torshavn II
FT
AB Argir
0 - 1
Skala
FT
SJK Akatemia
SJK
FT
Dijon Foot
Bordeaux
FT
Fleury Merogis U.S
Le Havre
FT
Reims
Paris FC
FT
FC Samgurali Tskhaltubo
0 - 0
Saburtalo
FT
Lokomotivi Tbilisi
FC Telavi
March 6
FT
Duisburg
1860 Muenchen
FT
Hansa Rostock
Kaiserslautern
FT
Luebeck
Viktoria Koeln 1904
FT
Magdeburg
Waldhof Mannheim
FT
Meppen
Dynamo Dresden
FT
Saarbruecken
KFC Uerdingen
FT
Aalen
Ulm
FT
Bahlinger SC
Freiburg II
FT
FC Giessen
FCA Walldorf
FT
FSV Frankfurt
VfB Stuttgart II
FT
Hoffenheim II
Pirmasens
FT
Homburg
Hessen Kassel
FT
Kickers Offenbach
TSG Balingen
FT
Mainz 05 II
Bayern Alzenau
FT
Sonnenhof Grossaspach
TSV Steinbach
FT
TuS RW Koblenz
TSV Schott Mainz
FT
Bonner SC
0 - 0
Lippstadt
FT
FC Wegberg-Beeck
Borussia Dortmund II
FT
Oberhausen
Alemannia Aachen
FT
SC Wiedenbrueck
Fortuna Duesseldorf II
FT
SV Straelen
Bergisch Gladbach
FT
Sportfreunde Lotte
Preussen Muenster
FT
VfB Homberg
SV Roedinghausen
FT
Wuppertal
Schalke 04 II
FT
FC Koeln II
Borussia Moenchengladbach II
FT
SGS Essen
Werder Bremen
March 6
FT
Karela United
Aduana Stars
FT
King Faisal
Liberty Professionals
FT
Bruno's Magpies
4 - 0
Europa Point
March 6
FT
OFI Crete
AE Larissa
FT
Atromitos
Asteras Tripolis
FT
PAS Giannina
Panathinaikos
FT
Ionikos
Xanthi
FT
Coban Imperial
Sanarate
FT
Iztapa
Antigua Guatemala
FT
Comunicaciones FC
Santa Lucia Cotzumalguapa
FT
Real de Minas
0 - 0
CD Real Sociedad
FT
Resources Capital FC
Rangers
FT
Paksi SE
Mezokovesd SE
FT
Puskas FC Academy
Ujpest
March 6
FT
Debrecen
Kaposvari
FT
Valur
HK Kopavogs
FT
Afturelding
KA Akureyri
FT
KR Reykjavik
Kordrengir
FT
FH Hafnarfjordur
Thor Akureyri
FT
Fylkir
0 - 1
Leiknir Reykjavik
Postp.
Throttur Reykjavik
? - ?
IBV Vestmannaeyjar
FT
Keflavik
2 - 1
IBV Vestmannaeyjar
FT
Tindastoll
4 - 5
FH Hafnarfjordur
FT
Northeast United FC
ATK Mohun Bagan FC
FT
Chennai City FC
Sudeva
FT
Indian Arrows
Neroca FC
FT
Gol Gohar
0 - 0
Mes Rafsanjan
FT
Saipa
0 - 0
Naft Masjed Soleyman FC
FT
Sanat Naft Abadan
0 - 0
Persepolis
FT
Shahr Khodrou FC
Paykan
FT
Aluminium Arak
Sepahan
FT
Tractor FC
Nassaji Mazandaran FC
FT
Esteghlal
Foolad Khuzestan
FT
Zob Ahan
Machine Sazi FC
March 6
FT
Maccabi Netanya
Bnei Yehuda Tel Aviv
FT
Maccabi Haifa
Maccabi Petach Tikva
FT
Luparense
1 - 0
Campodarsego
FT
Prato
Sammaurese
FT
AZ Picerno ASD
Fidelis Andria
FT
Aversa Normanna
Portici
FT
Sorrento
Taranto
FT
Ascoli Calcio 1898 FC Primavera
2 - 2
Bologna Primavera
FT
Cagliari Primavera
1 - 1
Sampdoria Primavera
FT
SPAL 2013 Primavera
1 - 0
Juventus Primavera
FT
Genoa Primavera
2 - 0
Atalanta Primavera
FT
Roma Primavera
1 - 1
Sassuolo Primavera
Postp.
Torino Primavera
? - ?
Empoli Primavera
FT
Fiorentina Primavera
3 - 1
AC Milan Primavera
March 6
FT
Hellas Verona
Roma
FT
Florentia San Gimignano
San Marino Academy
March 6
FT
FC Tokyo
Cerezo Osaka
FT
Shimizu S-Pulse
Avispa Fukuoka
FT
Tokushima Vortis
Vissel Kobe
FT
Vegalta Sendai
Kawasaki Frontale
FT
Sagan Tosu
Urawa Red Diamonds
FT
Yokohama FC
Oita Trinita
Postp.
Gamba Osaka
? - ?
Kashima Antlers
FT
Nagoya Grampus Eight
Consadole Sapporo
FT
Kashiwa Reysol
Shonan Bellmare
March 6
FT
Albirex Niigata
V-Varen Nagasaki
FT
Giravanz Kitakyushu
Mito Hollyhock
FT
Jubilo Iwata
Machida Zelvia
FT
Omiya Ardija
Ventforet Kofu
FT
FC Ryukyu
Renofa Yamaguchi
March 6
AP
Tobol Kostanay *
FC Astana
March 6
FT
Zoo FC
Vihiga United
FT
AFC Leopards
1 - 0
Nairobi City Stars
FT
Bandari
Nzoia Sugar FC
FT
Sofapaka
0 - 0
Bidco United
FT
Western Stima
Wazito FC
March 6
FT
FC Prishtina
Llapi
FT
Gjilani
1 - 1
Arberia
FT
F91 Dudelange
FC Wiltz 71
FT
AS Jeunesse Esch
FC Progres Niederkorn
FT
FC Rodange 91
Swift Hesperange
FT
Melaka United
Sabah FA
FT
Pulau Pinang
Kuala Lumpur FA
FT
Selangor
Pahang
FT
UiTM
Terengganu
FT
Kelantan
0 - 1
Perak II
FT
Negeri Sembilan
Johor Darul Ta'zim II
FT
PDRM
Selangor Pkns FC
FT
Terengganu II
FAM-MSN
March 6
FT
Floriana
0 - 0
Balzan FC
FT
Hamrun Spartans
Hibernians
FT
Tarxien Rainbows
Birkirkara
FT
Lija
Santa Lucia F.C.
FT
Mosta
Senglea Athletic
FT
Sliema Wanderers
Gzira United
FT
Atletico de San Luis
Toluca
FT
Puebla
Tigres
FT
Atlas
FC Juarez
FT
Alacranes de Durango
Atletico Saltillo Soccer
FT
Cimarrones de Sonora II
Colima FC
FT
Gavilanes FC Matamoros
Tecos
FT
U.A. Zacatecas
Leones Negros II
FT
Ciervos
Cafetaleros de Chiapas II
FT
Cruz Azul Hidalgo
0 - 1
Pioneros de Cancun
FT
Atlas
Cruz Azul
FT
Pumas UNAM
Tigres
FT
Atlas
0 - 2
FC Juarez U20
FT
Monterrey U20
5 - 1
Queretaro
FT
Mazatlan FC U20
2 - 1
Chivas Guadalajara
FT
America Mexico
0 - 1
Leon
FT
Dacia Buiucani
Codru
FT
FC Sheriff
Dinamo-Auto
March 6
FT
Sutjeska
Zeta
FT
Decic Tuzi
Rudar Pljevlja
FT
FK Podgorica
Jezero
FT
OFK Titograd
0 - 0
FK Iskra
FT
Petrovac
Buducnost Podgorica
March 6
FT
RSB Berkane
FAR Rabat
March 6
FT
Olympique Dcheira
2 - 3
Club Jeunesse Ben Guerir
FT
Tihad Casablanca
0 - 1
Union Touarga Sport
FT
Wydad Fes
4 - 1
KAC Kenitra
FT
CD Walter Ferretti
2 - 0
Real Madriz
FT
Crusaders
Warrenpoint Town
FT
Dungannon Swifts
Coleraine
FT
Linfield
Cliftonville
FT
Portadown
Glenavon
FT
Ballymena United
Larne
FT
FK Makedonija Gjorče Petrov
FK Sileks
FT
Atletico Chiriqui
1 - 1
CD Universitario
FT
San Francisco FC
0 - 1
Independiente de La Chorrera
FT
Nacional
Cerro Porteno
FT
Sol de America
Olimpia
March 6
FT
Podbeskidzie Bielsko-Biala
Lechia Gdansk
FT
Zaglebie Lubin
Jagiellonia Bialystok
FT
Rakow Czestochowa
Cracovia
March 6
FT
LKS Lodz
Widzew Lodz
FT
Resovia
Gornik Leczna
FT
GKS Jastrzebie
Korona Kielce
FT
Radomiak Radom
Chrobry Glogow
March 6
FT
Znicz Pruszkow
LKP Motor Lublin
FT
Blekitni Stargard
KKS 1925 Kalisz
FT
Lech Poznan ll
Sokol Ostroda
FT
Polkowice
Stal Rzeszow
FT
Olimpia Elblag
0 - 0
Wigry Suwalki
FT
Olimpia Grudziadz
0 - 0
Bytovia Bytow
FT
GKS Katowice
Hutnik Krakow
FT
KS Legionovia Legionowo
Jagiellonia II Bialystok
FT
Lechia Tomaszow Mazowiecki
KS Blonianka Blonie
FT
Baltyk Koszalin
Radunia Stezyca
FT
MKS Flota Swinoujscie
1 - 2
Polonia Sroda
FT
Sks Unia Swarzedz
JKS Jarota Jarocin
FT
Gwardia Koszalin
KS Mieszko Gniezno
FT
Chemik Police
Gornik Konin
FT
Gryf Wejherowo
Unia Janikowo
FT
Kp Starogard Gdansk
Sokol Kleczew
FT
Swit Skolwin
0 - 0
Pogon II Szczecin
FT
MKP Kotwica Kolobrzeg
0 - 1
SKS Baltyk Gdynia
FT
MKS Nielba Wagrowiec
KS Pomorzanin Torun
FT
Sleza Wroclaw
Miedz Legnica II
FT
Warta Gorzow Wielkopolski
Gornik Zabrze II
FT
MKS Kluczbork
0 - 0
LKS Goczalkowice-Zdroj
FT
Foto-Higiena Gac
Polonia Nysa
FT
Lechia Zielona Gora
0 - 0
Stal Brzeg
FT
MKS Piast Zmigrod
Pniowek Pawlowice Slaskie
FT
Rekord Bielsko-Biala
0 - 0
ROW Rybnik 1964
FT
Ruch Chorzow
MKS Polonia Stal Swidnica
FT
Stal Stalowa Wola
1 - 0
Avia Swidnik
FT
FKS Stal Krasnik
KS Hetman Zamosc
FT
Siarka Tarnobrzeg
1 - 0
Lewart Lubartow
FT
Wisla Sandomierz
KS Wisloka Debica
FT
KS Wisla Pulawy
Jutrzenka Giebultow
FT
LKS Lagow
Korona II Kielce SA
FT
Olimpia Szczecin
0 - 5
Czarni Sosnowiec
FT
GKS Katowice
0 - 1
Medyk Konin
FT
AZS UJ Krakow
1 - 0
UKS SMS Lodz
FT
CD Cerveira
1 - 2
Vianense
FT
CDC Montalegre
1 - 1
Maria da Fonte
FT
Maritimo B
4 - 0
Leca
FT
Anadia
0 - 2
Sanjoanense
FT
Condeixa
2 - 0
Carapinheirense
FT
Mortagua FC
0 - 0
CD Alcains
FT
Sertanense
0 - 3
Uniao de Leiria
FT
Torreense
1 - 0
S.U. 1 de Dezembro
FT
Alverca
3 - 0
Sacavenense
FT
Sporting Cp U23
2 - 1
Academica Coimbra
FT
AD Ovarense
3 - 2
Boavista FC
FT
Valadares Gaia FC
4 - 0
Fiaes SC
FT
Al-Khuraitiat
Al-Duhail SC
FT
Jeju United
Jeonbuk FC
FT
Gwangju FC
Ulsan Hyundai
FT
Incheon United
Daegu FC
FT
Gangwon FC
Pohang Steelers
FT
Chungnam Asan FC
Bucheon FC 1995
FT
FC Anyang
Ansan Greeners
FT
Seoul E-Land FC
Sangju Sangmu
AET
Phoenix FC
Pyeongtaek Citizen
AP
Pocheon Citizens FC *
Changwon City
FT
Seoul United
0 - 1
Paju Citizens
FT
Siheung Citizen FC
Ulsan Citizen FC
FT
Chuncheon FC
Doksuri FC
AP
Chungju Citizen FC
Yangpyeong *
FT
Daejeon Korail
Hwajeong FC
FT
SMC Engineering FC
Cheongju FC
March 6
FT
CS Universitatea Craiova
Botosani
FT
UTA Arad
CFR Cluj
March 6
FT
CS Aerostar Bacau
Pandurii
FT
CSM Slatina
Farul Constanta
FT
Gloria Buzau
FC Unirea Slobozia
Canc.
Petrolul Ploiesti
Turris-Oltul
FT
Rapid Bucuresti
Miercurea Ciuc
March 6
FT
Akron Tolyatti
SKA-Khabarovsk
FT
FC Yenisey Krasnoyarsk
Fakel
FT
FC Alania Vladikavkaz
Irtysh
FT
FC Krasnodar II
Veles Moscow
FT
FC Volgar
Nizhny Novgorod
FT
Krylya Sovetov Samara
Chertanovo Moscow
FT
Shinnik Yaroslavl
FC Orenburg
FT
Tekstilshchik
Tom Tomsk
FT
Neftekhimik
Dinamo Briansk
FT
Torpedo Moscow
Chayka
FT
Baltika
Spartak Moscow II
March 6
FT
Biolog Novokubansk
Legion Dinamo
FT
Chernomorets Novorossiysk
SKA Rostov
FT
Rubin Youth
0 - 2
UFA Youth
FT
Uor-5 Youth
1 - 1
Football Academy Of Konoplev
Canc.
Cailungo
? - ?
Faetano
FT
FC Fiorentino
Cosmos
Canc.
FC Fiorentino
? - ?
San Giovanni
FT
Juvenes/Dogana
San Giovanni
Canc.
Juvenes/Dogana
? - ?
Tre Fiori
FT
La Fiorita Montegiardino
Domagnano
Canc.
La Fiorita Montegiardino
? - ?
Tre Penne Galazzano
Canc.
SP Libertas
? - ?
S.S. Murata
FT
SP Libertas
Tre Penne Galazzano
Canc.
SS Pennarossa
? - ?
Domagnano
Canc.
Virtus Acquaviva
? - ?
Cosmos
FT
Al Ahli
Damac FC
March 6
FT
Buducnost Dobanovci
2 - 0
Loznica
FT
FK Dubocica
1 - 2
Zarkovo
FT
Jagodina
FK Zemun
FT
Trayal Krusevac
1 - 0
Kolubara
FT
Zeleznicar Pancevo
FK Borac Cacak
FT
FK Senica
FK Pohronie
FT
Slovan Bratislava
DAC 1904 Dunajska Streda
FT
Trencin
Spartak Trnava
FT
Zemplin Michalovce
Nitra
FT
Zilina
Ruzomberok
FT
Zlate Moravce
SKF Sered
March 6
FT
Liptovsky Mikulas
Komarno
FT
FC Kosice
Slavoj Trebisov
FT
FK Poprad
FC Petrzalka 1898
FT
Puchov
1 - 1
FC STK 1914 Samorin
FT
Skalica
Dukla Banska Bystrica
FT
Zeleziarne Podbrezova
Dubnica
March 6
FT
Mura
Aluminij
FT
Gorica
Maribor
FT
Koper
Domzale
FT
Cape Town City FC
Stellenbosch FC
FT
Bloemfontein Celtic
Maritzburg United
FT
Chippa United
Orlando Pirates
FT
Bizana Pondo Chiefs
0 - 0
Richards Bay
FT
JDR Stars
1 - 2
Cape Town All Stars
FT
Jomo Cosmos
TS Sporting
FT
Polokwane City
1 - 0
University of Pretoria
FT
Compostela
Celta Vigo B
FT
CD Lealtad
Real Valladolid B
FT
Leonesa
UP Langreo
FT
Athletic Bilbao B
CD Laredo
FT
Portugalete
Barakaldo
FT
Ebro
SD Tarazona
FT
Villarreal B
Hercules
FT
Cadiz B
Algeciras
FT
CD Marino
Recreativo Huelva
FT
UCAM Murcia
Yeclano
FT
Valencia
Sevilla
FT
Eibar
Levante
FT
Santa Teresa
Barcelona
March 6
FT
Malmoe FF
Halmstads BK
FT
Vaesteraas SK
GAIS
March 6
FT
Degerfors
Utsiktens BK
FT
Elfsborg
Falkenbergs FF
March 6
FT
Djurgaarden
Kalmar FF
FT
IK Brage
Umeaa
March 6
FT
Orebro
Sirius
FT
Trelleborgs FF
IF Loedde
FT
Young Boys
FC Vaduz
FT
Servette
Basel
FT
Thun
Kriens
FT
Lugano
0 - 6
FC Zuerich Frauen
FT
FC Basel
4 - 2
FC St Gallen-Staad
FT
Servette
0 - 0
FC Luzern
FT
Grasshopper Zurich
0 - 0
BSC Young Boys
March 6
FT
Al-Futowa
Al-Taleiah
FT
Kagera Sugar
Namungo FC
FT
Mwadui
0 - 0
Azam FC
FT
Ruvu Shooting
JKT Tanzania
March 6
FT
Muang Thong United
Buriram United
FT
Prachuap FC
Nakhon Ratchasima FC
FT
Police Tero FC
Suphanburi FC
FT
Trat FC
0 - 0
Rayong FC
FT
Chainat FC
Nong Bua Pitchaya FC
FT
Ayutthaya United FC
2 - 1
Udon Thani FC
FT
Samut Sakhon FC
JL Chiangmai United FC
FT
Uthai Thani FC
0 - 0
MOF Customs United
March 6
FT
Ben Guerdane
US Monastir
FT
Kalaa Sport
1 - 0
Menzel Bouzelfa
FT
Sfax Railways
2 - 0
ES Djerba Midoun
FT
Sporting Ben Arous
0 - 2
AS Gabes
FT
AS Kasserine
1 - 1
EO Sidi Bouzid
FT
ES Hamam Sousse
1 - 0
AS Mehamedia
FT
Zarzis
5 - 2
ES Rades
March 6
FT
Mbarara City
1 - 0
Vipers SC
FT
BUL FC
0 - 1
Wakiso Giants
FT
Bright Stars FC
Onduparaka FC
FT
SC Villa
Uganda Police
March 6
FT
Zorya Lugansk U21
FC Lviv U21
FT
FC Dynamo Kiev U21
FC Minaj U21
FT
FC Ingulets U21
Kolos Kovalivka U21
March 6
FT
FC Olimpik Donetsk U19
Shakhtar Donetsk U19
FT
FC Rukh LVIV U19
SFC Desna Chernihiv U19
FT
FC Mariupol U19
0 - 0
FC Vorskla Poltava U19
FT
FC Zorya Lugansk U19
FC Lviv U19
FT
Al Ittihad Kalba
Baniyas
FT
Al-Ain
Al-Wasl
FT
Al-Jazira
Shabab Al-Ahli Dubai FC
FT
Hatta
Al Fujairah
FT
Dibba
1 - 2
Dibba Al-Hisn
FT
AL Arabi (UAE)
2 - 2
Emirates Club
FT
Boston River
Cerro
FT
Club Atletico Penarol
River Plate
March 6
FT
Pakhtakor Tashkent
1 - 0
Nasaf Qarshi
March 6
FT
Caernarfon
Aberystwyth
FT
Cefn Druids AFC
Barry Town
FT
Connah's Quay
Newtown
FT
Flint Town United
Penybont
FT
Haverfordwest
Cardiff Met University
FT
TNS
Bala Town
March 6
Postp.
NAPSA Stars FC
? - ?
Buildcon
FT
Green Buffaloes
Nkwazi
FT
Kitwe United
Green Eagles
Postp.
Zanaco
? - ?
Nkana FC
FT
Ghana U20
Uganda U20
FT
South Melbourne FC U21
1 - 0
Eastern Lions SC U21
FT
Green Gully SC U21
4 - 3
Hume City FC U21
FT
Altona Magic U21
2 - 2
Avondale FC U21