Soccer Livescore

LiveScore.com : Soccer Livescore

1 april 2021 Soccer Scores (powered by LiveScore)

FT
Espanyol
Fuenlabrada
FT
Mallorca
Leganes
FT
Las Palmas
Lugo
FT
Real Zaragoza
Cartagena
April 1
FT
Dumbarton
Airdrieonians
FT
East Fife
Clyde
FT
FC Rosengaard
Bayern Munich
FT
Haka
TPS
FT
Klubi 04
0 - 0
NJS
April 1
FT
Western United FC
Melbourne City FC
FT
Central Coast Mariners
Adelaide United
FT
Broadmeadow Magic
Newcastle Olympic
April 1
FT
Armadale
Sorrento
FT
Bayswater City
1 - 0
Perth Glory Youth
FT
Floreat Athena
Perth SC
FT
Inglewood United
ECU Joondalup
April 1
FT
Luverdense
Bragantino
FT
Santa Cruz
Sport Recife
FT
Treze
1 - 0
Botafogo PB
April 1
FT
Manaus FC
Sao Raimundo EC AM
FT
EC Iranduba Amazonia AM
JC Futbol Clube
FT
Flamengo
Bangu
FT
Resende
Portuguesa RJ
FT
Volta Redonda
Boavista
April 1
FT
Criciuma
0 - 1
Prospera
FT
Chapecoense AF
0 - 0
Brusque
FT
Concordia Atletico
1 - 3
Metropolitano
FT
Avai FC
0 - 0
Marcilio Dias
April 1
FT
Sao Luiz
Gremio
FT
Juventude
CE Aimore
FT
Novo Hamburgo
Caxias
FT
Pelotas
Esportivo
FT
Gremio Anapolis
CRAC
FT
Itumbiara
Atletico GO
FT
Goias
Jaragua
FT
Aparecidense
Ipora
FT
Goianesia
0 - 1
Vila Nova
April 1
FT
Operario FC MG
Pocone MT
April 1
FT
Uberlandia
America MG
FT
Pouso Alegre
Urt MG
FT
Cruzeiro
Tombense FC
FT
Patrocinense
Boa Esporte Clube
FT
Caldense
Atletico MG
FT
Coimbra
Athletic Club
April 1
Canc.
Bragantino PA
? - ?
Gaviao Kyikateje FC
Canc.
Independente PA
? - ?
Castanhal EC
Canc.
Paysandu
? - ?
Paragominas FC
April 1
FT
Azuriz
3 - 0
Maringa FC
FT
Cascavel CR
3 - 3
FC Cascavel
Postp.
Rondoniense RO
? - ?
Real Desportivo Ariquemes
FT
Novoperario FC
0 - 6
Aguia Negra
April 1
FT
Palmas
5 - 1
Araguacema
FT
Capital FC TO
1 - 1
Gurupi
April 1
FT
Angkor Tiger FC
3 - 2
National Defense Ministry FC
FT
Rionegro Aguilas
Once Caldas
FT
Chico FC
Alianza Petrolera
FT
Deportivo Saprissa
Guadalupe FC
April 1
FT
Solin
NK Sesvete
FT
Brabrand
0 - 0
Jammerbugt FC
FT
Dalum
Thisted
FT
AB
Avarta
FT
Ballerup-Skovlunde
0 - 1
Taarnby FF
FT
Avedoere
0 - 4
Koege Nord FC
FT
Frederikssund IK
4 - 1
Ishoej IF
FT
Karlslunde IF
1 - 1
KFUM
FT
BK Union
3 - 1
Husum
FT
Taastrup FC
0 - 0
Roskilde Boldklub
FT
Vordingborg
0 - 2
GVI
FT
Herlev
1 - 0
Alleroed FK
FT
Otterup
0 - 2
Ledoeje-Smoerum Fodbold
FT
Greve
2 - 0
B 1908
FT
Kolding B
0 - 3
Marienlyst
FT
Tarup-Paarup
2 - 4
Hedensted
FT
Viby IF
2 - 0
Odder IGF
FT
Ringkoebing
1 - 2
Horsens fS
FT
IF Lyseng
2 - 1
VRI
FT
IF Skjold Saeby
2 - 3
Herning Fremad
FT
Noerresundby
1 - 2
Silkeborg KFUM
FT
FC Djursland
2 - 2
Aarhus Fremad II
FT
Tjoerring IF
0 - 1
Vejgaard
April 1
Postp.
AS Vita Club
? - ?
Dauphins Noirs
FT
Tecnico Universitario
Independiente del Valle
FT
Universidad Catolica
CSD Macara
April 1
FT
Cumbaya
Santo Domingo
FT
Chacaritas
2 - 0
Gualaceo SC
FT
CD FAS
Alianza FC
FT
Firpo
Jocoro FC
FT
CD Chalatenango
Municipal Limeno
FT
Isidro Metapan
Santa Tecla FC
FT
B36 Torshavn II
2 - 2
AB Argir
FT
B71 Sandoy
2 - 3
NSI Runavik II
FT
FC Suduroy
0 - 4
Skala
FT
FC Shevardeni 1906
Merani Martvili
FT
Merani
0 - 0
WIT Georgia Tbilisi
FT
FC Zugdidi
Chikhura
FT
Bonner SC
Borussia Moenchengladbach II
FT
Sportfreunde Lotte
SV Roedinghausen
FT
Sacachispas Chiquimula
Sanarate
FT
Guastatoya
0 - 0
CSD Municipal
FT
Lobos UPNFM
Honduras Progreso
FT
Aluminium Arak
0 - 0
Foolad Khuzestan
April 1
FT
Erbil
Al Najaf
FT
Al Zawraa
Naft Al Junoob
FT
AC Legnano
Borgosesia
Postp.
AS Casale
? - ?
Derthona
FT
ASD Imperia
Caronnese
FT
ASDC Gozzano
ASD Calcio Chieri 1955
FT
Arconatese
ACSD Saluzzo
FT
Folgore Caratese
Sestri Levante
FT
Fossano
P.D.H.A.E.
FT
Lavagnese
Castellanzese
FT
Sanremese
Bra
Postp.
Vado
? - ?
Citta di Varese
FT
AS Vis Nova Giussano
Calvina
FT
Caravaggio
Real Calepina
FT
Cavenago Fanfulla
1 - 0
Union ASD Casatese
FT
Crema
1 - 2
Villa D'Alme
FT
NibionnOggiono
Breno
FT
Pontisola
Brusaporto
FT
Scanzorosciate
0 - 1
Virtus Bergamo Alzanoseriate
FT
Sona
Franciacorta FC
FT
Tritium
0 - 1
Seregno
FT
Ambrosiana
ASD Manzanese
Postp.
ArzignanoChiampo
? - ?
Clodiense
FT
Belluno
Montebelluna
Postp.
Campodarsego
? - ?
Cartigliano
FT
Cjarlins Muzane
2 - 2
Adriese
FT
Delta Porto Tolle
Caldiero Terme
FT
Este
Luparense
FT
Trento
Mestre
FT
Union Feltre
0 - 1
Union San Giorgio-Sedico
FT
Chions
0 - 0
Virtus Bolzano
Postp.
Correggese
? - ?
Forli
FT
Fiorenzuola
Corticella
FT
Ghivizzano Borgoamozzano
0 - 1
SSDRL Marignanese Calcio
FT
Lentigione
Prato
FT
Progresso
1 - 0
Seravezza
Postp.
Real Forte Querceta
? - ?
GS Bagnolese
FT
Rimini
Mezzolara
FT
Sammaurese
Aglianese
FT
Sasso Marconi
Pro Livorno 1919 Sorgenti
FT
Cannara
Ostia Mare
FT
Grassina
Flaminia
FT
Lornano Badesse
Sinalunghese
Postp.
Montespaccato
? - ?
Robur Siena
FT
San Donato
2 - 1
Foligno
FT
Sangiovannese
Tiferno Lerchi
FT
Scandicci
Aquila Montevarchi
FT
Trestina
0 - 0
ASD Trastevere
FT
US Gavorrano
Pianese
Postp.
ASD Porto Sant Elpidio
? - ?
Atletico Terme Fiuggi
Postp.
Recanatese
? - ?
Olympia Agnonese
Postp.
Vastese
? - ?
Castelfidardo
FT
Castelnuovo Vomano
0 - 1
Matese
FT
Cynthialbalonga
2 - 1
Rieti
FT
Real Giulianova
ASD Pineto
FT
SN Notaresco
Campobasso
FT
Tolentino
2 - 2
Aprilia
FT
Vastogirardi
0 - 1
Montegiorgio
FT
ASD Lanusei
Monterosi
FT
Torres
1 - 1
Insieme Formia *
FT
Cassino
0 - 2
Vis Artena
FT
Giugliano
0 - 0
Afragolese
Postp.
Gladiator
? - ?
Muravera
FT
Latte Dolce
0 - 0
Nocerina
FT
Nola
Carbonia
FT
Savoia
Latina
FT
Team Nuova Florida 2005
Arzachena
Postp.
ACD Nardo
? - ?
Citta di Fasano
FT
Audace Cerignola
AZ Picerno ASD
FT
Fidelis Andria
Aversa Normanna
FT
Francavilla
Puteolana
FT
Lavello
Sorrento
FT
Portici
Bitonto
FT
Sporting Fulgor Molfetta
1 - 1
Brindisi
FT
Taranto
Gravina
FT
Team Altamura
Casarano
Postp.
Licata
? - ?
Acireale
FT
Calcio Biancavilla 1990
Gelbison Cilento
FT
Cittanovese
Rotonda
FT
Marina di Ragusa
Citta di Messina
FT
Messina
Roccella
FT
Rende
0 - 0
Paterno
FT
Sant'Agata
Castrovillari
FT
Santa Maria Cilento
San Luca
FT
Troina
Dattilo Noir
FT
ASI D'Abengourou
2 - 2
Bassam
FT
Sporting Gagnoa
3 - 3
San Pedro
FT
ES Bafing
1 - 1
Africa Sports
FT
Venados FC
Mineros de Zacatecas
FT
Jaibos Tampico Madero
0 - 0
Atlante
FT
Cafessa Jalisco
1 - 0
Deportivo Dongu FC
FT
Atletico de San Luis
Atlas
FT
Deportivo Ocotal
2 - 1
CD Junior de Managua
FT
Diriangen FC
4 - 2
Juventus FC
FT
Real Esteli FC
0 - 1
Real Madriz
FT
Managua FC
3 - 1
Chinandega FC
FT
Club River Plate
12 de Octubre
April 1
FT
Gornik Leczna
Chrobry Glogow
FT
GKS Tychy 71
Arka Gdynia
FT
Rekord Bielsko-Biala
Miedz Legnica II
FT
MKS Podlasie Biala Podlaska
Podhale Nowy Targ
FT
Orleta Radzyn Podlaski
KS Hetman Zamosc
FT
Aplg Gdansk
0 - 4
Czarni Sosnowiec
FT
ROW Rybnik
1 - 2
Olimpia Szczecin
FT
AZS UJ Krakow
1 - 1
GKS Katowice
FT
UKS SMS Lodz
2 - 0
Kkp Bydgoszcz
FT
AZS Wroclaw
0 - 7
Gornik Leczna
FT
Rio Ave
0 - 1
Academica Coimbra
FT
Vitoria Guimaraes
2 - 2
Boavista
FT
CD Cova Da Piedade
0 - 2
Portimonense
FT
Sporting Cp U23
0 - 1
Sl Benfica
FT
CS Mioveni
U Craiova 1948
April 1
FT
Leningradets
Luki-Energiya
FT
Smolensk
Dinamo Moscow II
FT
Znamya
Zenit St. Petersburg II
FT
Kolomna
Zvezda Saint Petersburg
FT
Torpedo Vladimir
Tver FC
April 1
FT
Khimki 2
Metalurg Vidnoe
FT
Strogino
Salyut Belgorod
FT
Khimik-Arsenal
Avangard Kursk
FT
FC Ryazan
Kaluga
FT
Kvant Obninsk
Sokol Saratov
FT
Metalurg Lypetsk
Znamya Noginsk
Canc.
Cosmos
? - ?
Tre Penne Galazzano
Canc.
Domagnano
? - ?
SP Libertas
Canc.
Juvenes/Dogana
? - ?
La Fiorita Montegiardino
Canc.
S.S. Murata
? - ?
FC Fiorentino
Canc.
San Giovanni
? - ?
Folgore
Canc.
Tre Fiori
? - ?
SS Pennarossa
Canc.
Virtus Acquaviva
? - ?
Cailungo
FT
AL Sahel SC
1 - 2
Al Adalh
FT
Al Feiha
2 - 1
Jeddah
FT
Najran SC
1 - 0
Al Najoom
FT
Al Hazm
4 - 1
Al Jeel
April 1
AET
Hammarby
Trelleborgs FF
AAW
Basel II
0 - 0
FC Muensingen
AAW
Black Stars
0 - 0
SC YF Juventus Zuerich
AAW
Bellinzona
0 - 0
Bavois
AAW
Breitenrain
0 - 0
Yverdon
AAW
Cham
0 - 0
Stade Nyonnais
AAW
FC Koeniz
0 - 0
SC Bruehl
AAW
Sion II
0 - 0
Etoile Carouge
AAW
FC Rapperswil-Jona
0 - 0
FC Zuerich II
FT
Amed Sportif
1 - 1
Afjet Afyonspor
FT
Hekimoglu Trabzon
Manisa Futbol Kulubu
FT
24 Erzincanspor
0 - 1
Corum FK
FT
Ankara Demirspor
Nigde Anadolu FK
FT
Hacettepe Spor Kulubu
1 - 0
Zonguldak Komurspor
FT
Kahramanmarasspor
0 - 2
Kocaelispor
FT
Sancaktepe Belediyespor
Inegolspor
FT
Sanliurfaspor
1 - 2
Sariyer
FT
Usakspor
0 - 2
Gumushanespor
FT
1922 Konyaspor
1 - 0
Etimesgut Belediyespor
FT
Belediyesi Bodrumspor
0 - 1
Kirsehir Belediyespor
FT
Eyupspor
Turgutluspor
FT
Karacabey Belediye Spor
Bak Spor Kulubu
FT
Kastamonuspor 1966
0 - 0
Sivas Belediye Spor
FT
Kirklarelispor
0 - 0
Serik Belediyespor
FT
Pazarspor
Elazigspor
FT
Sakaryaspor
0 - 0
Pendikspor
FT
Tarsus Idman Yurdu
4 - 0
Karabukspor
FT
Van Spor Kulubu
Bayburt Ozel Idarespor
FT
Kirikkale Buyuk Anadoluspor
Siirt Il Ozel Idaresispor
FT
Bergama Belediyespor
Karakopru Belediyespor
FT
1954 Kelkit Belediyespor
0 - 0
Kestelspor
FT
68 Aksaray Belediyespor
0 - 1
Bursa Yildirim Spor
FT
Kozan Spor FK
Adiyamanspor
FT
Modafen FK
Bayrampasa
FT
Muglaspor
0 - 0
Silivrispor
FT
Sultanbeyli Belediyespor
0 - 0
Duzcespor
April 1
FT
MYDA FC
SC Villa
April 1
FT
SC Dnipro-1 U21
FC Lviv U21
April 1
FT
Andijon
Mashal Muborak
FT
Sogdiyona Jizzax
Surkhon-2011
April 1
FT
Nkana FC
Green Buffaloes