Soccer Livescore

LiveScore.com : Soccer Livescore

3 april 2021 Soccer Scores (powered by LiveScore)

FT
Chelsea
West Bromwich Albion
FT
Leeds United
Sheffield United
FT
Leicester City
Manchester City
FT
Arsenal
Liverpool
April 3
FT
Huddersfield Town
Brentford
April 3
FT
Southend United
Carlisle United
FT
Granada
Villarreal
FT
Real Madrid
Eibar
FT
Osasuna
Getafe
April 3
FT
Augsburg
Hoffenheim
FT
Bayer Leverkusen
Schalke 04
FT
Borussia Dortmund
Eintracht Frankfurt
FT
Mainz 05
Arminia Bielefeld
FT
Wolfsburg
1. FC Köln
FT
RasenBallsport Leipzig
Bayern Munich
FT
Borussia Moenchengladbach
Freiburg
April 3
FT
AC Milan
Sampdoria
FT
Atalanta
Udinese
FT
Benevento
Parma Calcio 1913
FT
Cagliari
Hellas Verona
FT
Genoa
Fiorentina
FT
Lazio
Spezia
FT
SSC Napoli
Crotone
FT
Sassuolo
Roma
FT
Torino
Juventus
FT
Bologna
Inter
April 3
FT
Monaco
Metz
FT
Paris Saint-Germain
Lille
FT
Lens
Lyon
FT
VVV-Venlo
FC Groningen
FT
FC Twente
Vitesse
FT
Willem II
AZ Alkmaar
FT
Sparta Rotterdam
PEC Zwolle
FT
Rio Ave
Gil Vicente
FT
FC Porto
Santa Clara
FT
Oostende
Waasland-Beveren
FT
St.Truiden
KV Mechelen
FT
Kortrijk
Club Brugge
Canc.
Westerlo
Waasland-Beveren
FT
Union St.Gilloise
RFC Seraing
April 3
FT
Kayserispor
Goztepe
FT
Rizespor
Fatih Karagumruk
FT
Sivasspor
Trabzonspor
FT
Hatayspor
Galatasaray
FT
Athletic Bilbao
Real Sociedad
FT
FC Rotor Volgograd
Lokomotiv Moscow
FT
FC Krasnodar
FK Akhmat
FT
Rubin Kazan
PFC Sochi
FT
Dinamo Moscow
FC Ufa
April 3
FT
Toulouse
Nancy
FT
AC Ajaccio
Valenciennes
FT
Caen
Pau
FT
Clermont Foot
Niort
FT
Grenoble
Chateauroux
FT
Rodez
Chambly
FT
Sochaux
Paris FC
FT
Troyes
Guingamp
FT
Logrones
Tenerife
FT
Girona
Ponferradina
FT
Castellon
Real Oviedo
FT
Bochum
Holstein Kiel
FT
FC Heidenheim
Greuther Fuerth
FT
Karlsruher SC
VfL Osnabrück
FT
Vizela
Estoril
FT
FC Porto B
Arouca
April 3
FT
Tuzlaspor
Samsunspor
FT
Ankaraspor
Akhisarspor
FT
Giresunspor
Istanbulspor
FT
Adana Demirspor
Keciorengucu
FT
Arbroath
Alloa Athletic
FT
Dunfermline Athletic
Hearts
April 3
FT
Annan Athletic
Elgin City
FT
Cowdenbeath
Albion Rovers
FT
Queen's Park
Stirling Albion
FT
Dumbarton
Aberdeen
FT
Ayr United
Clyde
AET
Brora Rangers
Stranraer
FT
Dundee FC
St. Johnstone
FT
Dundee United
Partick Thistle
AET
East Fife
Greenock Morton
AP
Forfar Athletic *
Edinburgh City
FT
Formartine United
Motherwell
FT
Fraserburgh
Montrose
FT
Hamilton Academical
St. Mirren
AET
Livingston
Raith Rovers
FT
Stenhousemuir
Kilmarnock
FT
Celtic
Falkirk
FT
SK Sigma Olomouc
Pardubice
FT
Opava
Slovacko
FT
Slovan Liberec
Banik Ostrava
FT
Sparta Prague
Teplice
FT
Fremad Amager
Vendsyssel FF
April 3
FT
Dziugas Telsiai
FK Kauno Zalgiris
FT
Mariupol
Inhulets Petrove
FT
Rukh Vynnyky
Zorya
FT
Desna
Olimpik Donetsk
FT
Al-Merreikh
Al Ahly
FT
Simba SC
AS Vita Club
FT
Kaizer Chiefs
Wydad Casablanca
FT
Petro Atletico
Horoya AC
FT
Teungueth FC
Esperance
FT
MC Alger
El Zamalek
FT
Haecken
Varbergs BoIS FC
FT
Orebro
Akropolis IF
FT
Vaesteraas SK
Sirius
FT
Teuta Durres
Laci
FT
Vllaznia
0 - 0
Partizani
FT
KF Erzeni Shijak
0 - 0
KF Oriku
FT
KS Beselidhja
Partizan Tirana B
FT
KF Turbina Cerrik
KF Elbasani
FT
KS Lushnja
Flamurtari
FT
Ben Aknoun
4 - 0
JSM Bejaia
FT
MO Bejaia
0 - 0
RC Arbaa
FT
USM Blida
0 - 2
IRB Lakhdaria
FT
USM EL Harrach
1 - 0
CR Beni Thour
FT
WA Boufarik
1 - 1
RC Kouba
FT
WR Msila
4 - 2
Amal Bou Saada
FT
AS Khroub
2 - 1
CRB Ouled Djellal
FT
CA Batna
1 - 0
MSP Batna
FT
DRB Tadjenanet
1 - 2
USM Khenchela
FT
MC EL Eulma
1 - 2
MO Constantine
FT
US Chaouia
1 - 0
Nrb Teleghma
FT
USM Annaba
0 - 1
HB Chelghoum Laid
FT
ASM Oran
1 - 1
IRB El Kerma
FT
Crb Ain Ouessara
0 - 0
MCB Oued Sly
FT
JSM Tiaret
5 - 0
RC Oued Rhiou
FT
SC Ain Defla
1 - 1
MC Saida
FT
US Remchi
1 - 0
Skaf Khemis Miliana
Postp.
Zr Temouchent
? - ?
OM Arzew
April 3
FT
Recreativo Do Libolo
2 - 2
Primeiro de Agosto
FT
Club Atletico Estudiantes
Deportivo Riestra
FT
Tigre
Estudiantes de Rio Cuarto
FT
Agropecuario
Deportivo Maipu
FT
Club Atletico Mitre
Belgrano
FT
Barracas Central
Almagro
FT
Atletico Rafaela
0 - 0
CA Defensores de Belgrano
FT
CA Defensores Unidos
Los Andes
FT
CA Fenix
Colegiales
FT
CD UAI Urquiza
Acassuso
FT
Deportivo Armenio
Justo Jose de Urquiza
FT
Argentino de Merlo
0 - 0
Atlas
FT
Berazategui
Club Lujan
FT
Central Cordoba de Rosario
2 - 0
El Porvenir
FT
Excursionistas
Deportivo Espanol
FT
Ituzaingo
Victoriano Arenas
FT
San Martin Burzaco
0 - 0
Sportivo Italiano
FT
Central Cordoba de Santiago
Club Atletico Platense
FT
Talleres
Independiente
FT
Gimnasia LP
Lanus
FT
Sarmiento
Atletico Tucuman
FT
Boca Juniors
Defensa y Justicia
April 3
FT
FC Noah
Urartu FC
FT
Ararat
West Armenia
April 3
FT
Brisbane Roar FC
Western Sydney Wanderers FC
FT
Sutherland Sharks
Blacktown City FC
FT
Mt Druitt Town Rangers
2 - 1
Sydney Olympic
FT
Adamstown Rosebud FC
Charlestown Azzurri
FT
Lake Macquarie
Maitland
FT
Valentine Phoenix
0 - 1
Weston Workers
April 3
FT
Balcatta
Cockburn City
FT
Gwelup Croatia
Rockingham City FC
FT
St George City
Mounties Wanderers
FT
SD Raiders FC
0 - 2
Hakoah Sydney City East
FT
Blacktown Spartans
Bonnyrigg White Eagles
FT
Hills United FC
Western Sydney Wanderers FC Youth
FT
Spirit FC
Central Coast Mariners Youth
FT
St George FC
0 - 1
Northern Tigers
FT
Bayswater City U20
2 - 3
Perth Glory U20
FT
Armadale U20
3 - 3
Sorrento U20
FT
Balcatta U20
1 - 1
Cockburn City U20
FT
Floreat Athena U20
3 - 0
Perth U20
FT
Gwelup Croatia U20
4 - 1
Rockingham City FC U20
FT
Inglewood United U20
0 - 0
ECU Joondalup U20
FT
Austria Wien
SCR Altach
FT
SKN St. Poelten
FC Admira Wacker Modling
FT
SV Ried
TSV Hartberg
Postp.
FC Wacker Innsbruck
? - ?
Sturm Graz
FT
FC Bergheim
2 - 0
SV Horn
FT
Sabail
0 - 0
Zira
FT
Budaiya
0 - 2
Al-Riffa
FT
Malkia
0 - 0
Al Ahli
FT
Al-Najma
Muharraq
FT
BATE Borisov
Gomel
FT
Sputnik Rechitsa
FC Minsk
FT
Shakhtyor Soligorsk
Isloch
FT
Torpedo Zhodino
FK Vitebsk
FT
KAA Gent
2 - 1
Standard Femina de Liege
FT
Club Brugge
0 - 1
Oud-Heverlee Leuven
FT
SC Eendracht Aalst
2 - 0
FC Femina White Star Woluwe
FT
Sporting Charleroi
0 - 2
SV Zulte Waregem
FT
San Jose
Royal Pari
FT
Real Santa Cruz
Always Ready
FT
Bolivar
Blooming
FT
FK Krupa
FK Tuzla City
FT
Sloboda Tuzla
Zeljeznicar
FT
FK Sarajevo
Siroki Brijeg
FT
Drina Zvornik
1 - 0
Sloboda Novi Grad
FT
FK Borac Kozarska Dubica
Kozara
FT
FK Jedinstvo Brcko
FK Podrinje
FT
FK Leotar
Sloga Doboj
FT
FK Ljubic Prnjavor
Slavija Sarajevo
FT
FK Modrica
Zeljeznicar Banja Luka
FT
FK Zvijezda 09
Sutjeska
FT
Tekstilac Derventa
0 - 2
Rudar Prijedor
FT
FK Zvijezda
Buducnost
FT
GOSK Gabela
NK Bratstvo
FT
Gorazde
Travnik
FT
Igman Konjic
0 - 1
Radnik Hadzici
FT
Jedinstvo Bihac
Tosk Tesanj
FT
Orasje
Slaven Zivinice
FT
Posusje
Capljina
FT
Fortaleza
Bahia
FT
Sport Recife
Ceara
FT
ABC
1 - 1
Sampaio Correa
FT
CS Alagoano
4 de Julho
April 3
Canc.
Fast Clube
? - ?
Nacional AM
FT
Amazonas FC AM
0 - 4
Manaus FC
April 3
FT
Brasiliense
Real FC
FT
Ceilandia
Taguatinga
FT
Santa Maria
0 - 0
Gama
April 3
Postp.
Rio Branco VN
? - ?
AA Sao Mateus ES
Postp.
Vilavelhense ES
? - ?
Serra
Postp.
Vitoria ES
? - ?
Estrela Do Norte ES
April 3
FT
Prospera
0 - 0
Juventus SC
FT
Joinville
Chapecoense AF
April 3
FT
Independente PA
Bragantino PA
FT
Tuna Luso
Paragominas FC
Canc.
Remo
? - ?
Bragantino PA
April 3
FT
Operario Ferroviario
1 - 0
Coritiba
Postp.
Parana Clube
? - ?
Rio Branco PR
April 3
FT
Fluminense PI
Flamengo PI
April 3
FT
Dorense
Atletico Gloriense
FT
Lagarto AC
Sergipe
FT
Costa Rica EC
2 - 0
Uniao/ABC
April 3
Canc.
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
? - ?
Vitosha Bistritsa
Canc.
Ludogorets Razgrad II
? - ?
Dunav Ruse
AAW
PFC Lokomotiv Sofia 1929
3 - 0
Kariana Erden
FT
Eding Sport FC
Fovu Club
FT
Union Douala
Yafoot
FT
PWD Bamenda
0 - 0
Bamboutos
FT
AS Fortuna
0 - 0
Dragon
FT
Avion FC
Stade Renard
FT
Young Sports Academy
0 - 0
APEJES FC
Postp.
Coton Sport
? - ?
UMS de Loum
FT
Les Astres
Colombe
FT
Canon Sportif
2 - 0
Panthere FC
FT
New Stars
1 - 1
Tonnerre Kalara
FT
Melipilla
Atletico Nublense
FT
Universidad de Chile
Huachipato
FT
Cobresal
Colo Colo
April 3
FT
Puerto Montt
1 - 0
Deportes Copiapo
FT
Santa Fe
Deportivo Pereira
FT
Atletico Nacional
Envigado
FT
Deportes Quindio
1 - 0
Atletico FC
FT
Orsomarso
Cortulua
FT
Real San Andres
Fortaleza FC
FT
Union Magdalena
Barranquilla FC
April 3
FT
AS Otoho
1 - 0
JS Talangai
FT
LD Alajuelense
Club Sport Herediano
FT
Grecia
Limon
FT
Guadalupe FC
Santos de Guapiles
April 3
FT
NK Lokomotiva
Hajduk Split
FT
NK Istra 1961
Osijek
FT
Sibenik
Dinamo Zagreb
FT
HNK Gorica
Rijeka
April 3
FT
Junak
Medimurje
April 3
FT
AEZ Zakakiou
Onisilos Sotira
FT
ASIL Lysi
Ayia Napa
FT
Achyronas Liopetriou
Othellos Athienou
FT
Alki Oroklinis
Aris Limassol
FT
Enosis Neon THOI Lakatamia
PO Xylotympou 2006
FT
Kouris Erimis
Anagennisi Deryneia
FT
Omonia Aradippou
Ypsonas
FT
FK Blansko
FK Varnsdorf
FT
FK Slavoj Vysehrad
MFK Chrudim
FT
SK Prostejov
FC Vlasim
FT
Trinec
Dukla Praha
FT
Holbaek
Naesby
FT
Hilleroed
Broenshoej
FT
Fortuna Hjoerring
HB Koege
FT
KoldingQ
Broendby
FT
FC THY-Thisted Q
FC Nordsjaelland
FT
AGF
2 - 0
ASA Aarhus
FT
Odense Q
Sundby
FT
B93
AaB
FT
Solroed FC
3 - 1
Fredensborg BI
FT
Ballerup-Skovlunde
1 - 0
Naesby BK
Postp.
Damsoe
? - ?
FB
FT
Oesterbro IF
0 - 2
Herlufsholm
FT
Varde
3 - 0
JAI Aarhus
FT
Aalborg Freja
1 - 0
Romalt IF
FT
Vildbjerg
4 - 1
Fortuna Hjoerring II
April 3
Postp.
Dauphins Noirs
? - ?
FC Lubumbashi Sport
FT
Delfin
Deportivo Cuenca
FT
LDU de Quito
Mushuc Runa
FT
Barcelona SC
Independiente del Valle
April 3
Postp.
Aswan FC
? - ?
Al Ahly
FT
Al Masry
El Geish
FT
Ismaily SC
Ceramica Cleopatra
FT
Jocoro FC
Atletico Marte
FT
Crystal Palace U18
Southampton U18
FT
Leicester City U18
Reading U18
FT
Aston Villa U18
Brighton & Hove Albion U18
FT
Reading Women
West Ham United Women
April 3
FT
Nomme JK Kalju
Narva Trans
FT
Ki Klaksvik II
3 - 1
HB Torshavn II
FT
Vikingur Gota II
4 - 4
EB / Streymur II
AP
Honka *
PK-35 Helsinki
AET
FC Inter
SJK
FT
HIFK
HJK
April 3
FT
Boulogne
Orleans
FT
Red Star
Stade Briochin
FT
Villefranche Beaujolais
Concarneau
FT
Bordeaux
GPSO 92 Issy
FT
Le Havre
Dijon Foot
FT
Montpellier
Reims
FT
Dinamo Batumi
Lokomotivi Tbilisi
FT
Saburtalo
0 - 0
FC Telavi
FT
Dinamo Tbilisi
FC Gori
April 3
FT
Bayern Munich II
Luebeck
FT
KFC Uerdingen
1860 Muenchen
FT
Kaiserslautern
Hallescher FC
FT
Magdeburg
Ingolstadt
FT
SC Verl
Duisburg
FT
Waldhof Mannheim
FSV Zwickau
FT
Wehen
Saarbruecken
FT
Aalen
Eintracht Stadtallendorf
FT
Bahlinger SC
VfB Stuttgart II
FT
FCA Walldorf
Hessen Kassel
FT
FSV Frankfurt
0 - 0
Homburg
FT
Hoffenheim II
Bayern Alzenau
FT
Kickers Offenbach
Ulm
FT
Sonnenhof Grossaspach
FC Giessen
FT
TSG Balingen
Freiburg II
FT
TSV Steinbach
Pirmasens
FT
TuS RW Koblenz
Elversberg
FT
Alemannia Aachen
SV Straelen
FT
FC Koeln II
Bergisch Gladbach
FT
FC Wegberg-Beeck
0 - 0
Lippstadt
FT
RW Ahlen
Fortuna Duesseldorf II
FT
RW Essen
Schalke 04 II
FT
SC Wiedenbrueck
Oberhausen
FT
Wuppertal
VfB Homberg
FT
Frankfurt
SC Freiburg
April 3
FT
Eleven Wonders
Asante Kotoko SC
FT
Manchester 62 FC
College 1975
FT
Bruno's Magpies
Glacis United
FT
Atromitos
Apollon Smyrnis
FT
OFI Crete
PAS Giannina
FT
AE Larissa
Panetolikos
FT
Lamia
NFC Volos
FT
Chania FC
Diagoras Rodos
FT
Ergotelis
Trikala
FT
Xanthi
AE Karaiskakis
FT
Asteras Vlahioti
0 - 0
Rhodos AS
FT
CD Marathon
Platense FC
FT
CD Motagua
Real de Minas
FT
CD Vida
Real Espana
FT
Resources Capital FC
Eastern Sports Club
FT
Warriors
0 - 2
Kitchee
FT
Paksi SE
MTK Budapest
FT
Zalaegerszeg
Diosgyori VTK
FT
Budapest Honved
Ujpest
April 3
FT
Kelen SC
0 - 4
Ferencvarosi TC
FT
MTK Hungaria FC
2 - 0
Gyori ETO
FT
Shahr Khodrou FC
Persepolis
FT
Naft Masjed Soleyman FC
Nassaji Mazandaran FC
FT
Tractor FC
0 - 0
Mes Rafsanjan
FT
Zob Ahan
Sanat Naft Abadan
FT
Esteghlal
0 - 0
Paykan
April 3
FT
Al Karkh
0 - 1
Naft Maysan
FT
Al Minaa
1 - 0
Alsinaat Alkahrabaiya
FT
Baghdad FC
Al Kahrabaa
FT
Al Talaba
Al Diwaniya
FT
Bohemian FC
St. Patrick's Athletic
FT
Derry City
Waterford FC
FT
Drogheda United
Finn Harps
FT
Cobh Ramblers
UCD
FT
FC Ashdod
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
FT
Maccabi Haifa
Maccabi Petach Tikva
FT
Maccabi Tel Aviv
Hapoel Beer Sheva
FT
Hapoel Hadera
Hapoel Tel Aviv
FT
Carrarese
Como
FT
AlbinoLeffe
Pro Vercelli
FT
Grosseto
Giana Erminio
FT
Pontedera
Pro Sesto
FT
Renate
Olbia
FT
Lecco
Pro Patria
FT
Livorno
Pistoiese
FT
Novara
Pergolettese
FT
Piacenza
Lucchese
FT
Alessandria
Juventus U23
FT
Matelica
Sambenedettese
FT
Modena
S.S. Arezzo
FT
Gubbio
Carpi
FT
Legnago Salus
Sudtirol
FT
Virtus Verona
Perugia
FT
Vis Pesaro
Imolese Calcio
FT
FeralpiSalo
Alma Juventus Fano
FT
R.C. Cesena
Mantova
FT
Ravenna
Fermana
FT
Triestina
Calcio Padova
FT
Casertana
Palermo
FT
Catania
Viterbese
Canc.
Paganese
? - ?
Trapani
FT
Potenza
Juve Stabia
FT
Teramo
Turris
FT
Ternana
Avellino
FT
Vibonese
Bari
FT
Virtus Francavilla
Cavese
FT
Catanzaro
Bisceglie
FT
Genoa Primavera
Roma Primavera
FT
Inter Primavera
0 - 0
SPAL 2013 Primavera
FT
Fiorentina Primavera
Ascoli Calcio 1898 FC Primavera
Postp.
Juventus Primavera
? - ?
Empoli Primavera
FT
Lazio Primavera
Sampdoria Primavera
FT
Racing Club
3 - 1
Stella Club
FT
ASEC Mimosas
1 - 0
SO Armee
April 3
FT
Yokohama F.Marinos
Shonan Bellmare
FT
Avispa Fukuoka
Consadole Sapporo
FT
Nagoya Grampus Eight
FC Tokyo
FT
Vegalta Sendai
Vissel Kobe
FT
Sanfrecce Hiroshima
Gamba Osaka
FT
Urawa Red Diamonds
Kashima Antlers
FT
Yokohama FC
Kashiwa Reysol
FT
Kawasaki Frontale
Oita Trinita
April 3
FT
Giravanz Kitakyushu
Montedio Yamagata
FT
V-Varen Nagasaki
Ventforet Kofu
FT
FC Ryukyu
Omiya Ardija
April 3
FT
Grulla Morioka
3 - 2
Imabari FC
FT
NGU Loveledge Nagoya
Ehime FC Ladies
FT
Speranza Osaka-Takatsuki
Cerezo Osaka Sakai
April 3
FT
Arberia
Drita
FT
Drenica
Trepca 89
April 3
FT
Riga FC
FK Spartaks
Canc.
Noah Jurmala
? - ?
BFC Daugavpils
FT
BFC Daugavpils
FS Metta/LU
April 3
FT
Babrungas
Suduva B
FT
FA Siauliai
1 - 1
Banga Gargzdai B
FT
Lietava Jonava
Neptunas Klaipeda
FT
BFA
0 - 1
FK Minija
April 3
AP
Zalgiris Vilnius
FK Panevezys *
FT
Una Strassen
FC Victoria Rosport
FT
RM Hamm Benfica
CS Fola Esch
FT
Kuala Lumpur FA
0 - 0
Sabah FA
FT
Pulau Pinang
Perak
FT
UiTM
Selangor
FT
Kelantan
Sarawak United
FT
Negeri Sembilan
0 - 0
Kuching FA
FT
Terengganu II
PDRM
FT
Puebla
Mazatlan FC
FT
FC Juarez
Cruz Azul
FT
Atlas
Tijuana
FT
Tecos
1 - 0
Cimarrones de Sonora II
FT
Leones Negros II
Atletico Saltillo Soccer
FT
Atletico de San Luis II
1 - 1
Gavilanes FC Matamoros
FT
Ciervos
0 - 3
Irapuato
FT
Aguacateros CDU
Cafessa Jalisco
FT
Cruz Azul Hidalgo
Azores de Hidalgo
FT
Deportivo Dongu FC
Cafetaleros de Chiapas II
FT
CD Guadalajara Chivas
4 - 1
Pumas UNAM
FT
Atlas U20
0 - 1
Club Tijuana de Caliente U20
FT
Monterrey U20
4 - 1
Atletico San Luis U20
FT
America Mexico U20
1 - 0
Necaxa U20
April 3
FT
FK Podgorica
Rudar Pljevlja
FT
Petrovac
Decic Tuzi
FT
OFK Titograd
Sutjeska
FT
FK Iskra
Jezero
FT
Buducnost Podgorica
Zeta
April 3
FT
MAT Tetouan
Renaissance Club Zemamra
FT
Difaa El Jadida
Chabab Mohammedia
FT
Youssoufia Berrechid
MCO Oujda
April 3
FT
Olympique Dcheira
1 - 0
OCK Khouribga
FT
Raja Beni Mellal
1 - 0
KAC Kenitra
FT
Wydad Fes
2 - 0
Club Jeunesse Ben Guerir
FT
Coleraine
0 - 0
Glenavon
FT
Glentoran
Portadown
FT
Larne
Carrick Rangers
FT
Warrenpoint Town
Cliftonville
FT
Dungannon Swifts
Linfield
FT
FK Makedonija Gjorče Petrov
FC Academy Pandev
FT
Atletico Chiriqui
1 - 2
Plaza Amador
FT
Alianza FC
1 - 1
San Francisco FC
FT
Guairena
Luqueno
April 3
FT
Wisla Plock
Piast Gliwice
Postp.
Stal Mielec
? - ?
Rakow Czestochowa
FT
Legia Warszawa
Pogon Szczecin
FT
Cracovia
Lech Poznan
April 3
FT
GKS Jastrzebie
Puszcza Niepolomice
FT
Miedz Legnica
Radomiak Radom
FT
Resovia
Odra Opole
FT
Stomil Olsztyn
Sandecja Nowy Sacz
FT
Zaglebie Sosnowiec
Widzew Lodz
FT
LKS Lodz
GKS Belchatow
April 3
FT
Lech Poznan ll
Pogon Siedlce
FT
Sokol Ostroda
Olimpia Elblag
FT
Chojniczanka Chojnice
SKRA Czestochowa
FT
Hutnik Krakow
Znicz Pruszkow
FT
LKP Motor Lublin
Slask Wroclaw ll
FT
GKS Katowice
Olimpia Grudziadz
FT
Wigry Suwalki
KKS 1925 Kalisz
FT
KS Legionovia Legionowo
Legia Warszawa II
FT
Mlks Znicz Biala Piska
Swit Nowy Dwor
FT
Pogon Grodzisk Mazowiecki
Polonia Warszawa
FT
Lechia Tomaszow Mazowiecki
Concordia Elblag
FT
GKS Wikielec
Bron Radom
FT
Rks Radomsko
KS Ursus Warszawa
FT
KS Blonianka Blonie
Olimpia Zambrow
FT
MKS Kutno
3 - 1
KS Ruch Wysokie Mazowieckie
FT
KS Pelikan Lowicz
0 - 1
KS Wasilkow
FT
Foto-Higiena Gac
Stal Brzeg
FT
Lechia Zielona Gora
Pniowek Pawlowice Slaskie
FT
Polonia Nysa
Gwarek Tarnowskie Gory
FT
MKS Piast Zmigrod
0 - 1
Ruch Chorzow
FT
Sleza Wroclaw
2 - 1
MKS Polonia Stal Swidnica
FT
MKS Kluczbork
Warta Gorzow Wielkopolski
FT
KS Polonia Bytom SA
LKS Goczalkowice-Zdroj
FT
Avia Swidnik
KSZO Ostrowiec
FT
FKS Stal Krasnik
0 - 0
Siarka Tarnobrzeg
Postp.
KS Wisla Pulawy
? - ?
KS Wisloka Debica
FT
LKS Lagow
Lewart Lubartow
FT
Stal Stalowa Wola
2 - 0
Jutrzenka Giebultow
FT
KS Wiazownica
Wisla Sandomierz
FT
Sokol Sieniawa
0 - 1
Chelmianka Chelm
FT
Cracovia Krakow II
Korona II Kielce SA
FT
Braganca
3 - 2
Maria da Fonte
FT
CD Cerveira
0 - 1
Vidago FC
FT
CDC Montalegre
3 - 1
Braga B
FT
SC Mirandela
1 - 2
Pedras Salgadas
FT
Vilaverdense FC
1 - 2
Merelinense
Canc.
AD Fafe
? - ?
Aves
FT
ARS Martinho
5 - 1
Mondinense FC
FT
Brito FC
1 - 2
AD Fafe
FT
Felgueiras 1932
5 - 4
Berco SC
Canc.
Tirsense
? - ?
Camacha
FT
Vitoria de Guimaraes B
5 - 1
Rio Ave B
FT
Amarante FC
0 - 1
Paredes
Canc.
Camara Lobos
? - ?
Coimbroes
FT
Coimbroes
2 - 1
Gondomar
FT
Maritimo B
0 - 0
Trofense
FT
Salgueiros
3 - 1
FC Pedras Rubras
Canc.
Uniao da Madeira
? - ?
Salgueiros
FT
Vila Real
2 - 2
Leca
FT
Anadia
4 - 0
Beira-Mar
FT
Canelas 2010
0 - 0
Sanjoanense
FT
Lusitania Lourosa
0 - 4
Espinho
FT
Lusitano FCV
0 - 3
AD Castro Daire
FT
RD Agueda
0 - 1
SC Joao Ver
FT
Valadares Gaia
8 - 0
Vila Cortez
FT
Benfica Castelo Branco
1 - 2
Condeixa
FT
Carapinheirense
3 - 0
ARC Oleiros
FT
Mortagua FC
0 - 2
Marinhense
FT
Oliveira Hospital
1 - 1
Uniao de Leiria
FT
Sertanense
3 - 1
Vitoria de Sernache
Canc.
Uniao de Leiria
? - ?
GRAP
Canc.
Pero Pinheiro
? - ?
Fatima
FT
Loures
1 - 0
Pero Pinheiro
FT
Sacavenense
4 - 3
SC Lourinhanense
FT
Sintrense
4 - 3
Santarem
FT
Torreense
4 - 0
Caldas
FT
Ufc Almeirim
1 - 2
Alverca
FT
Belenenses Sad B
0 - 0
Oriental
FT
Desportivo Fabril Barreiro
1 - 2
Estrela da Amadora
FT
Olimpico Montijo
0 - 4
Real SC
FT
Oriental Dragon
3 - 0
Praiense
FT
Rabo de Peixe
0 - 2
Fontinhas
FT
Sporting CP B
2 - 0
Sporting Ideal
FT
Aljustrelense
2 - 1
Moura Atletico Clube
FT
Amora FC
1 - 2
Juventude Evora
FT
Louletano
1 - 1
Vitoria FC Sad
FT
Lusitano Ginasio Clube
2 - 2
Esperanca de Lagos
FT
Pinhalnovense
1 - 0
Olhanense
FT
Al-Gharafa
Al-Sadd
FT
Al-Wakra
0 - 0
Al-Khor
FT
Umm Salal
Al-Rayyan
FT
Al-Arabi
Al-Duhail SC
FT
Al-Khuraitiat
Al-Ahli
FT
Qatar SC
Al-Sailiya
FT
Suwon Bluewings
Jeonbuk FC
FT
Seongnam FC
Ulsan Hyundai
FT
FC Seoul
Gangwon FC
FT
Chungnam Asan FC
Gyeongnam FC
FT
Busan I'Park
Ansan Greeners
FT
Changwon City
Gimpo Citizen
FT
Daejeon Korail
0 - 0
Gimhae
FT
Gyeongju H & N
Mokpo City
April 3
FT
Hermannstadt
FC Arges Pitesti
FT
FC Dunarea Calarasi
ASU Politehnica Timisoara
FT
ACS Fotbal Comuna Recea
Pandurii
FT
Farul Constanta
Ripensia Timisoara
FT
Concordia Chiajna
FC Unirea Slobozia
FT
CSM Resita
Petrolul Ploiesti
FT
Viitorul Pandurii Targu Jiu
Gloria Buzau
April 3
FT
SKA-Khabarovsk
FC Orenburg
FT
Akron Tolyatti
Tom Tomsk
FT
Krylya Sovetov Samara
Tekstilshchik
FT
Veles Moscow
FC Yenisey Krasnoyarsk
FT
Shinnik Yaroslavl
Dinamo Briansk
FT
Chayka
Spartak Moscow II
FT
FC Volgar
FC Alania Vladikavkaz
FT
Fakel
Neftekhimik
FT
Torpedo Moscow
Irtysh
FT
Baltika
Nizhny Novgorod
April 3
FT
Biolog Novokubansk
Spartak Nalchik
April 3
FT
Lokomotiv-Kazanka Moscow
FC Chita
Canc.
Murom
? - ?
Zenit Irkutsk
FT
Rubin Youth
1 - 1
PFC Sochi Youth
FT
Zenit Youth
FC Akhmat Grozny Youth
FT
Strogino Moscow Youth
1 - 2
FC Krasnodar
FT
CSKA Youth
Rostov Youth
FT
Lokomotiv Youth
FC Spartak Moscow Reserve
FT
UFA Youth
Rotor Volgograd Youth
FT
Arsenal Youth
Khimki Youth
FT
Chertanovo Moscow Youth
1 - 1
Ural Youth
FT
Dinamo Moscow Youth
Football Academy Of Konoplev
April 3
FT
FK Radnik Surdulica
Zlatibor
FT
Indjija
Rad Beograd
FT
Javor
Backa Palanka
FT
Napredak
FK Crvena Zvezda
FT
Partizan Beograd
FK Metalac
April 3
FT
Buducnost Dobanovci
1 - 1
Zeleznicar Pancevo
FT
FK Borac Cacak
FK IMT Beograd
FT
FK Radnicki 1923
0 - 0
Kabel Novi Sad
FT
FK Zemun
1 - 2
FK Graficar
FT
Jagodina
Dinamo Vranje
FT
Loznica
Radnicki Sremska Mitrovica
FT
Zarkovo
1 - 0
Radnicki Pirot
FT
Kolubara
Sloga Kraljevo
FT
Hougang United FC
Tampines Rovers FC
FT
Young Lions
Lion City Sailors FC
FT
Slovan Bratislava
Zlate Moravce
FT
Trencin
Spartak Trnava
FT
FK Pohronie
SKF Sered
FT
Nitra
Ruzomberok
FT
Zemplin Michalovce
FK Senica
April 3
FT
FC Kosice
FC Petrzalka 1898
FT
FK Poprad
Skalica
FT
Liptovsky Mikulas
Dukla Banska Bystrica
FT
Partizan Bardejov
0 - 0
Komarno
FT
Puchov
Dubnica
April 3
Postp.
Brda
? - ?
NK Dob
Postp.
Drava Ptuj
? - ?
Brezice
Postp.
Fuzinar
? - ?
NK Krka
Postp.
ND Triglav
? - ?
Jadran
Postp.
NK Krsko
? - ?
ND Beltinci
Postp.
Nafta
? - ?
Smartno 1928
Postp.
Primorje
? - ?
ND Bilje
Postp.
Rudar Velenje
? - ?
Radomlje
FT
Moroka Swallows
Lamontville Golden Arrows
FT
Cape Town City FC
Baroka FC
FT
Maritzburg United
Chippa United
FT
Cape Umoya United
Richards Bay
FT
Polokwane City
Steenberg United
FT
Pretoria Callies
0 - 0
Jomo Cosmos
FT
Sekhukhune United
2 - 0
Cape Town All Stars
FT
University of Pretoria
Free State Stars
FT
Celta Vigo B
Real Valladolid B
FT
Compostela
Numancia
FT
Gimnastic
Villarreal B
FT
Barcelona B
Alcoyano
FT
Las Palmas B
Lorca Deportiva
FT
CD Marino
Granada B
FT
Rayo Majadahonda
Merida
Postp.
Atletico Madrid
? - ?
Deportivo La Coruna
FT
Real Sociedad
Eibar
FT
Rayo Vallecano
Valencia
FT
Madrid Femenino
UD Granadilla Tenerife Sur
FT
Oerebro Syrianska IF
Sollentuna FF
FT
IFK Haninge BRB
Hudiksvalls FF
FT
IF Sylvia
Sandvikens IF
FT
FC Trollhaettan
Lindome GIF
FT
Skoevde AIK
1 - 0
Qviding FIF
FT
Assyriska IK
1 - 0
Ljungskile
FT
FC Linkoeping City
Vaenersborgs IF
FT
Oskarshamns AIK
Utsiktens BK
FT
Umeaa IK
Eskilstuna United DFF
FT
Lausanne
Luzern
FT
St. Gallen
FC Zuerich
FT
Aarau
Schaffhausen
FT
Grasshopper
Xamax
FT
Kriens
FC Stade Lausanne-Ouchy
FT
Thun
Wil
FT
Winterthur
Chiasso
AAW
Basel II
0 - 0
Bavois
AAW
Bellinzona
0 - 0
Breitenrain
AAW
Black Stars
0 - 0
Stade Nyonnais
AAW
Cham
0 - 0
FC Muensingen
AAW
FC Koeniz
0 - 0
Etoile Carouge
AAW
FC Rapperswil-Jona
0 - 0
Yverdon
AAW
SC YF Juventus Zuerich
0 - 0
SC Bruehl
AAW
Sion II
0 - 0
FC Zuerich II
April 3
FT
JS Kairouanaise
Ben Guerdane
FT
AS Gabes
0 - 0
Menzel Bouzelfa
FT
ES Djerba Midoun
0 - 1
Kalaa Sport
FT
Sporting Ben Arous
0 - 0
Sfax Railways
FT
AS Kasserine
2 - 2
Zarzis
FT
EO Sidi Bouzid
1 - 2
AS Mehamedia
FT
ES Rades
2 - 0
ES Hamam Sousse
April 3
FT
Besiktas JK
5 - 0
Kasimpasa
FT
Genclerbirligi
0 - 0
Aytemiz Alanyaspor
April 3
FT
Express FC
URA FC
FT
Kyetume
Uganda Police
April 3
FT
FC Minaj U21
Kolos Kovalivka U21
FT
Shakhtar Donetsk U21
Vorskla Poltava U21
FT
FC Oleksandriya U21
FC Dynamo Kiev U21
April 3
FT
SFC Desna Chernihiv U19
FC Olimpik Donetsk U19
FT
FC Minaj U19
0 - 1
Kolos Kovalivka U19
FT
FC Mariupol U19
FC Ingulets U19
FT
Dibba
2 - 0
Al-Thaid
FT
Emirates Club
5 - 1
Dibba Al-Hisn
FT
Sporting Kansas City
LA Galaxy
April 3
FT
Lokomotiv Tashkent
Qizilqum Zarafshon
FT
Nasaf Qarshi
Turon
April 3
FT
Hong Linh Ha Tinh
FLC Thanh Hoa
FT
Than Quang Ninh
Binh Duong
FT
Viettel
Saigon FC
April 3
FT
Binh Phuoc
Cong An Nhan Dan
FT
QNK Quang Nam
Khanh Hoa Nha Trang
April 3
FT
Lusaka Dynamos
Kabwe Warriors
FT
Green Eagles
Prison Leopards
FT
Indeni FC
Red Arrows
FT
Nkwazi
Kitwe United
FT
Young Green Eagles
Lumwana Radiants