Soccer Livescore

LiveScore.com : Soccer Livescore

11 april 2021 Soccer Scores (powered by LiveScore)

April 11
FT
Burnley
Newcastle United
FT
West Ham United
Leicester City
FT
Tottenham Hotspur
Manchester United
FT
Sheffield United
Arsenal
April 11
FT
Villarreal
Osasuna
FT
Valencia
Real Sociedad
FT
Real Valladolid
Granada
FT
Real Betis
Atletico Madrid
April 11
FT
Schalke 04
Augsburg
FT
1. FC Köln
Mainz 05
April 11
FT
Inter
Cagliari
FT
Juventus
Genoa
FT
Sampdoria
SSC Napoli
FT
Hellas Verona
Lazio
FT
Roma
Bologna
FT
Fiorentina
Atalanta
April 11
FT
Rennes
Nantes
FT
Brest
Nimes
FT
Lens
Lorient
FT
Nice
Reims
FT
Saint-Etienne
Bordeaux
FT
Monaco
Dijon
FT
Lyon
Angers
April 11
FT
FC Utrecht
Feyenoord
FT
FC Groningen
SC Heerenveen
FT
VVV-Venlo
PSV Eindhoven
FT
RKC Waalwijk
Ajax
FT
Rangers
Hibernian
April 11
FT
Gil Vicente
Moreirense
FT
Santa Clara
Nacional
FT
SC Braga
Belenenses SAD
FT
Sporting CP
Famalicao
April 11
FT
Genk
St.Truiden
FT
Waasland-Beveren
Kortrijk
FT
Anderlecht
Club Brugge
FT
Beerschot
Oostende
FT
Club Brugge U23
Lierse Kempenzonen
FT
Lommel
Union St.Gilloise
April 11
FT
Sivasspor
Konyaspor
FT
Ankaragucu
Genclerbirligi
FT
Kayserispor
Antalyaspor
FT
Erzurum BB
Besiktas
April 11
FT
Arsenal Tula
FC Krasnodar
FT
Dinamo Moscow
Ural
FT
PFC Sochi
Zenit St. Petersburg
FT
Lokomotiv Moscow
Spartak Moscow
AP
Flamengo *
Palmeiras
April 11
FT
Reggina
L.R. Vicenza Virtus
FT
Venezia
Cosenza
April 11
FT
Amiens
Rodez
April 11
FT
Malaga
Albacete
FT
Real Zaragoza
Almeria
FT
Mallorca
Lugo
FT
Mirandes
Logrones
FT
Sabadell
Cartagena
FT
Espanyol
Leganes
April 11
FT
Hannover 96
FC Heidenheim
FT
VfL Osnabrück
Eintracht Braunschweig
FT
Wuerzburger Kickers
Nuernberg
FT
De Graafschap
Go Ahead Eagles
April 11
FT
Estoril
Vilafranquense
FT
Chaves
Sporting Covilha
FT
Benfica B
Feirense
FT
Arouca
Oliveirense
April 11
FT
Umraniyespor
Bursaspor
FT
Adanaspor
Ankaraspor
FT
SK Dynamo Ceske Budejovice
FC Zbrojovka Brno
FT
Teplice
Mlada Boleslav
FT
Slavia Prague
Sparta Prague
FT
Randers FC
FC Nordsjaelland
FT
Broendby IF
FC Koebenhavn
FT
AGF
FC Midtjylland
FT
SoenderjyskE
AC Horsens
FT
Vendsyssel FF
Skive
April 11
FT
FK Kauno Zalgiris
Zalgiris Vilnius
April 11
FT
Halmstads BK
Haecken
FT
Mjaellby
Varbergs BoIS FC
FT
Elfsborg
Djurgaarden
FT
IFK Norrkoeping
Sirius
April 11
FT
Akropolis IF
IK Brage
FT
Orgryte
Oesters IF
FT
Joenkoepings Soedra
Vasalunds IF
FT
Trelleborgs FF
Norrby
April 11
FT
Vorskla
FC Lviv
FT
Zorya
Inhulets Petrove
FT
Rukh Vynnyky
FC Minaj
FT
Olimpik Donetsk
FC Kolos Kovalivka
FT
Orlando Pirates
Al Ahli
FT
ES Setif
Enyimba
FT
Coton Sport
NAPSA Stars FC
FT
JS Kabylie
0 - 0
RSB Berkane
FT
CS Sfaxien
Etoile du Sahel
FT
Nkana FC
Namungo FC
FT
Pyramids FC
Raja Casablanca
FT
Partizani
Bylis
FT
FK Tomori Berat
KS Pogradeci
FT
KS Besa Kavaje
KF Egnatia Rrogozhine
April 11
FT
Atletic Escaldes
0 - 2
FC Santa Coloma
FT
CE Carroi
Sant Julia
FT
Inter Club d'Escaldes
0 - 0
UE Engordany
FT
Deportivo Maipu
Quilmes
FT
Gimnasia Mendoza
Club Atletico Estudiantes
FT
All Boys
Tristan Suarez
FT
Almagro
Independiente Rivadavia
FT
San Telmo
Brown de Adrogue
FT
Deportivo Moron
Instituto
FT
Santamarina
0 - 0
Atletico Rafaela
FT
Atletico Guemes
Barracas Central
FT
Flandria
Deportivo Merlo
FT
Sacachispas FC
CD UAI Urquiza
FT
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
Sarmiento de Resistencia
FT
Defensores de Pronunciamiento
Sportivo Belgrano
FT
Racing de Cordoba
Douglas Haig
FT
Union de Sunchales
Gimnasia y Tiro
FT
Central Norte
Boca Unidos
FT
CA Chaco For Ever
Sportivo Las Parejas
FT
Racing Club
Independiente
FT
Godoy Cruz
Arsenal Sarandi
FT
Argentinos Juniors
Central Cordoba de Santiago
FT
Rosario Central
Banfield
FT
Patronato de Parana
Gimnasia LP
FT
Union
Boca Juniors
April 11
FT
Shirak
0 - 0
Alashkert FC
April 11
FT
Pyunik II
1 - 1
Urartu FC II
FT
Sevan
4 - 0
Lernayin A.
April 11
FT
Wellington Phoenix
Western United FC
April 11
FT
Tigers FC
Canberra FC
FT
Tuggeranong United
Belconnen United
FT
Blacktown City FC
0 - 1
Mt Druitt Town Rangers
FT
Sydney United 58
0 - 0
Wollongong Wolves
FT
APIA Leichhardt Tigers
1 - 1
Marconi Stallions
FT
Sydney FC Youth
Sutherland Sharks
FT
Lambton Jaffas FC
1 - 0
Valentine Phoenix
FT
Lake Macquarie
Edgeworth Eagles
April 11
FT
Gold Coast Knights
Brisbane Roar FC Youth
FT
Gold Coast United FC
Sunshine Coast Wanderers
FT
Brisbane Strikers
Logan Lightning
April 11
FT
South Adelaide
Adelaide United Youth
April 11
FT
Bentleigh Greens
1 - 1
Heidelberg United
Postp.
Mount Gravatt
? - ?
Western Spirit
FT
Western Sydney Wanderers FC Youth
Bonnyrigg White Eagles
FT
Hakoah Sydney City East
St George City
FT
Mounties Wanderers
St George FC
AET
Sydney FC
Melbourne Victory
FT
Grange Thistle
0 - 3
Broadbeach United
FT
The Lakes
1 - 6
University Of Queensland FC
FT
LASK
Wolfsberger AC
FT
Sturm Graz
WSG Swarovski Tirol
FT
Rapid Wien
FC Salzburg
April 11
FT
BW Linz
Grazer AK
FT
Zira
0 - 0
Keshla
FT
Qarabag FK
Sumqayit
April 11
FT
FC Minsk
BATE Borisov
FT
Gomel
Neman Grodno
FT
Slavia Mozyr
FK Vitebsk
FT
Shakhtyor Soligorsk
FC Smorgon
FT
Guabira
Real Tomayapo
FT
Jorge Wilstermann
The Strongest
FT
Real Potosi
San Jose
FT
FK Tuzla City
Sloboda Tuzla
FT
Siroki Brijeg
FK Krupa
FT
Borac Banja Luka
Olimpik Sarajevo
FT
Kozara
2 - 0
FK Jedinstvo Brcko
FT
Radnik Hadzici
0 - 1
Posusje
FT
Tosk Tesanj
1 - 1
FK Zvijezda
April 11
FT
Jacyoba AC
Clube Sociedade Esportiva
April 11
FT
Sao Raimundo EC AM
Penarol Atletico Clube
April 11
FT
Juazeirense
1 - 0
UNIRB FC
April 11
FT
Desportiva Ferroviaria ES
0 - 2
Vitoria ES
FT
Volta Redonda
Botafogo RJ
FT
Madureira RJ
Boavista
FT
Fluminense
Nova Iguacu
April 11
FT
Avai FC
0 - 0
Concordia Atletico
FT
Figueirense
Joinville
April 11
FT
Goianesia
Ipora
FT
Vila Nova
Goias
April 11
FT
Cuiaba
Luverdense
FT
Pocone MT
Dom Bosco
April 11
FT
Uberlandia
Athletic Club
FT
Patrocinense
Pouso Alegre
FT
Cruzeiro
Atletico MG
FT
Urt MG
Boa Esporte Clube
FT
Coimbra
Caldense
FT
Tombense FC
America MG
April 11
FT
Paragominas FC
Gaviao Kyikateje FC
Canc.
Itupiranga SC
? - ?
Remo
FT
Itupiranga SC
1 - 0
Tapajos
April 11
Postp.
Athletico Paranaense
? - ?
Maringa FC
Postp.
Cascavel CR
? - ?
Parana Clube
Postp.
Londrina EC
? - ?
Coritiba
Postp.
Operario Ferroviario
? - ?
Cianorte
Postp.
Rio Branco PR
? - ?
Azuriz
April 11
FT
Retro FC
Nautico
April 11
FT
Tiradentes PI
Fluminense PI
Postp.
Genus RO
? - ?
Real Desportivo Ariquemes
Postp.
Ji-Parana RO
? - ?
Guapore RO
Postp.
Uniao Cacoalense RO
? - ?
Barcelona RO
April 11
FT
Maruinense
AO Itabaiana
FT
Aguia Negra
0 - 2
Dourados AC
FT
Tres Lagoas
0 - 1
Costa Rica EC
FT
Uniao/ABC
0 - 1
Comercial MS
April 11
FT
Cherno More Varna
Levski Sofia
April 11
FT
Septemvri Sofia
0 - 0
FK Septemvri Simitli
AAW
Kariana Erden
0 - 3
Minyor Pernik
FT
Yantra
2 - 0
Sozopol
April 11
Postp.
Soltilo Angkor FC
? - ?
National Police Commissary
Postp.
Phnom Penh Crown
? - ?
National Defense Ministry FC
Postp.
Svay Rieng
? - ?
Angkor Tiger FC
FT
La Serena
Universidad de Chile
FT
Santiago Wanderers
Union La Calera
FT
Deportivo Cali
Atletico Nacional
FT
Envigado
Deportivo Pereira
FT
Rionegro Aguilas
Chico FC
FT
Deportivo Pasto
Atletico Junior
April 11
FT
AS Cheminots
1 - 1
AS Otoho
FT
Racing Club de Brazzaville
0 - 4
Inter Club Brazzaville
FT
Guadalupe FC
Club Sport Herediano
FT
Deportivo Saprissa
Municipal Perez Zeledon
FT
Santos de Guapiles
ADR Jicaral
April 11
FT
Slaven
Osijek
FT
NK Istra 1961
Hajduk Split
FT
NK Lokomotiva
Dinamo Zagreb
April 11
FT
Hajduk Split B
2 - 0
Cibalia
FT
Bijelo Brdo
Dubrava Zagreb
FT
Medimurje
NK Dugopolje
FT
AEK Larnaca
AEL Limassol
FT
Omonia Nicosia
Olympiakos Nicosia
April 11
FT
Omonia Psevda
1 - 2
Ayia Napa
FT
Zizkov
FK Blansko
FT
FC Vlasim
SK Lisen
FT
FK MAS Taborsko
SK Prostejov
FT
Holstebro
Middelfart
FT
Avarta
Hilleroed
Postp.
Aarhus Fremad II
? - ?
Kjellerup
FT
Herlufsholm
2 - 1
Solroed FC
FT
FB
1 - 3
Ballerup-Skovlunde
FT
Aarhus 1900
3 - 4
Varde
FT
Fortuna Hjoerring II
1 - 3
Aalborg Freja
April 11
FT
AC Rangers
1 - 0
J.S. Bazano
Postp.
JSK
? - ?
Simba
FT
Maniema Union
1 - 0
JSK
April 11
FT
Ceramica Cleopatra
El Entag El Harby
FT
Al Masry
El Gounah
FT
Firpo
Atletico Marte
FT
Alianza FC
Once Deportivo
FT
Jocoro FC
CD FAS
FT
CD Chalatenango
0 - 0
CD Aguila
FT
Santa Tecla FC
CD Sonsonate
FT
Municipal Limeno
Isidro Metapan
April 11
AP
Burnley FC Women *
Sunderland Ladies
AP
Huddersfield Town Ladies *
Brighouse Town Ladies
FT
Leyton Orient WFC
1 - 2
Chichester City Ladies
FT
Middlesbrough Ladies
4 - 0
Wem Town Ladies
FT
Oxford Utd Women
3 - 1
Billericay Town Ladies
Canc.
Portsmouth Ladies
? - ?
Gillingham Ladies
FT
Southampton Women
3 - 0
Yeovil Town Ladies
FT
West Bromwich Albion WFC
1 - 4
Derby County Ladies
FT
Watford Ladies
1 - 4
Wolverhampton Wanderers Ladies
April 11
FT
Narva Trans
Tulevik Viljandi
FT
Parnu JK Vaprus
Tammeka
FT
Nomme JK Kalju
FCI Levadia
FT
TJK Legion
Flora Tallinn
FT
Sebeta City FC
Ethiopia Bunna SC
FT
Hawassa Kenema SC
1 - 1
Jimma Aba Jifar FC
FT
B36 Torshavn
Vikingur
FT
Fuglafjoerdur
NSI Runavik
FT
Klaksvik
EB/Streymur
FT
B68 Toftir
TB Tvoeroyri
FT
HB Torshavn
07 Vestur Sorvagur
April 11
FT
Lyon la Duchere
Red Star
April 11
FT
Dinamo Tbilisi
Samtredia
FT
Saburtalo
FC Shukura Kobuleti
FT
Torpedo Kutaisi
Lokomotivi Tbilisi
April 11
FT
FSV Zwickau
Viktoria Koeln 1904
FT
Unterhaching
Dynamo Dresden
FT
Freiburg II
TSV Steinbach
April 11
FT
Aduana Stars
King Faisal
FT
Asante Kotoko SC
Berekum Chelsea
FT
Inter Allies FC
Karela United
FT
Legon Cities FC
Great Olympics
FT
Medeama SC
Dreams FC
FT
WAFA
Bechem United
FT
Lions Gibraltar
Mons Calpe SC
FT
Glacis United
Europa Point
FT
Aris
AEK Athens
FT
Asteras Tripolis
PAOK FC
FT
Olympiacos
Panathinaikos
FT
Ergotelis
OF Ierapetra
FT
Panachaiki
Chania FC
FT
Trikala
AE Karaiskakis
FT
Xanthi
Diagoras Rodos
FT
Aris
2 - 0
Giannina
FT
Athlitiki Enosi Larissas FC
3 - 0
Elpides Karditsas 94
FT
Doxa 2016 PS
1 - 0
Agrotikos Asteras Agias Varvaras
FT
Kastoria Gps
1 - 6
Agrotikos Asteras Evosmoy
FT
Trikala 2011
5 - 0
Vasilissa Thrakis
FT
AO Agia Paraskevi
1 - 0
Feidon Argous
FT
Avantes Halkidas
1 - 0
Olympiada Imitou
FT
Ergotelis
1 - 1
Neos Asteras Rethymnou
Canc.
Karuatides Spartis
? - ?
Mesologi
FT
Odysseas Glyfadas
6 - 0
Atromitos Athinon
FT
Sacachispas Chiquimula
CSD Municipal
FT
Deportivo Achuapa
Sanarate
FT
Club Xelaju
Antigua Guatemala
FT
CD Motagua
Honduras Progreso
FT
Real de Minas
0 - 0
Real Espana
FT
Kitchee
Resources Capital FC
FT
Warriors
Pegasus FC
April 11
FT
Central & Western
0 - 3
North District
FT
HONGDA
3 - 1
Wong Tai Sin
FT
Citizen
0 - 2
South China
FT
Eastern District
0 - 0
Wing Yee
FT
Sham Shui Po
0 - 2
Hong Kong FC
FT
Shatin SA
1 - 1
Hoi King
FT
Tai Po
2 - 2
Yuen Long
April 11
FT
Diosgyori VTK
Paksi SE
FT
Zalaegerszeg
Budapest Honved
April 11
FT
Debrecen
Nyiregyhaza Spartacus FC
FT
Budaors
Gyori ETO
FT
Gyirmot
Pecsi MFC
FT
Szentlorinc
Bekescsaba
FT
Aqvital FC Csakvar
Debreceni EAC
FT
BFC Siofok
Dorogi FC
FT
Haladas
Kazincbarcikai BSC
FT
Szeged 2011
Kaposvari
FT
Szolnok
Soroksar SC
FT
Vasas Budapest
FC Ajka
FT
Machine Sazi FC
Aluminium Arak
FT
Mes Rafsanjan
Saipa
April 11
Postp.
Al Quwa Al Jawiya
? - ?
Al Diwaniya
FT
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Petach Tikva
FT
Hapoel Kfar Saba
Hapoel Hadera
April 11
FT
Juventus U23
Pontedera
FT
Como
Grosseto
FT
Lucchese
Livorno
FT
Olbia
Giana Erminio
FT
Pistoiese
Renate
FT
Pergolettese
Piacenza
FT
Pro Patria
Novara
FT
Pro Sesto
Alessandria
April 11
FT
Alma Juventus Fano
Modena
FT
Calcio Padova
Gubbio
FT
Carpi
Matelica
FT
Fermana
FeralpiSalo
FT
Perugia
Triestina
FT
Sambenedettese
R.C. Cesena
FT
Mantova
Legnago Salus
FT
S.S. Arezzo
Vis Pesaro
FT
Sudtirol
Virtus Verona
FT
Imolese Calcio
Ravenna
April 11
FT
Cavese
Teramo
FT
Catania
Potenza
FT
Monopoli
Paganese
Canc.
Trapani
? - ?
Foggia
FT
Turris
Ternana
FT
Bisceglie
Virtus Francavilla
April 11
FT
ASD Calcio Chieri 1955
Folgore Caratese
FT
Caronnese
1 - 0
Vado
April 11
FT
Breno
Caravaggio
FT
Calvina
Pontisola
FT
Franciacorta FC
Cavenago Fanfulla
FT
Seregno
Crema
April 11
FT
ASD Manzanese
0 - 1
Delta Porto Tolle
FT
Adriese
Chions
FT
Clodiense
2 - 0
Union Feltre
FT
Mestre
2 - 1
Belluno
FT
Union San Giorgio-Sedico
Trento
April 11
FT
Corticella
Rimini
FT
Forli
Progresso
FT
Mezzolara
Sasso Marconi
FT
SSDRL Marignanese Calcio
Correggese
FT
Seravezza
Sammaurese
April 11
FT
Flaminia
Sangiovannese
FT
Foligno
US Gavorrano
FT
Ostia Mare
Grassina
FT
Pianese
Lornano Badesse
FT
Robur Siena
Cannara
FT
Sinalunghese
Montespaccato
FT
Tiferno Lerchi
Scandicci
April 11
FT
ASD Pineto
ASD Porto Sant Elpidio
FT
Atletico Terme Fiuggi
1 - 0
Recanatese
FT
Campobasso
Castelnuovo Vomano
FT
Castelfidardo
SN Notaresco
FT
Matese
1 - 0
Cynthialbalonga
FT
Rieti
1 - 0
Real Giulianova
April 11
FT
Carbonia
Cassino
FT
Muravera
Savoia
FT
Insieme Formia
Nola
FT
Monterosi
Gladiator
April 11
FT
AZ Picerno ASD
Lavello
FT
Bitonto
Audace Cerignola
FT
Brindisi
0 - 0
Team Altamura
FT
Casarano
0 - 0
Fidelis Andria
FT
Citta di Fasano
Portici
FT
Puteolana
Sporting Fulgor Molfetta
FT
Sorrento
Francavilla
April 11
FT
Acireale
1 - 0
Cittanovese
FT
Castrovillari
Messina
FT
Citta di Messina
Sant'Agata
FT
Dattilo Noir
1 - 1
Santa Maria Cilento
FT
Gelbison Cilento
Marina di Ragusa
FT
Paterno
0 - 1
Troina
FT
Roccella
0 - 2
Rende
FT
Rotonda
0 - 0
Calcio Biancavilla 1990
FT
Torino Primavera
SPAL 2013 Primavera
FT
San Pedro
0 - 1
Academia F. Amadou Diallo
FT
SOL FC
3 - 1
AS Tanda
FT
Stella Club
1 - 2
ASEC Mimosas
April 11
FT
Consadole Sapporo
Kashima Antlers
FT
Vegalta Sendai
Yokohama F.Marinos
FT
FC Tokyo
Kawasaki Frontale
FT
Oita Trinita
Nagoya Grampus Eight
FT
Sagan Tosu
Yokohama FC
FT
Urawa Red Diamonds
Tokushima Vortis
FT
Kashiwa Reysol
Gamba Osaka
FT
Vissel Kobe
Shimizu S-Pulse
April 11
FT
Machida Zelvia
Kyoto Sanga FC
FT
Mito Hollyhock
FC Ryukyu
FT
Montedio Yamagata
Albirex Niigata
FT
Tochigi SC
SC Sagamihara
FT
Zweigen Kanazawa
JEF United Chiba
FT
Ehime FC
Fagiano Okayama FC
April 11
FT
Fukushima United
Roasso Kumamoto
FT
Vanraure Hachinohe
0 - 3
Grulla Morioka
FT
YSCC
0 - 0
Kagoshima United
FT
Kamatamare Sanuki
Kataller Toyama
FT
Tegevajaro Miyazaki
Gainare Tottori
FT
Cerezo Osaka Sakai
Sfida Setagaya FC
FT
Nippon SSU Fields Yokohama
Speranza Osaka-Takatsuki
FT
Kyran Shymkent
3 - 1
Akademia Ontustyk
FT
FK Aksu
1 - 1
Taraz Karatau
FT
Igilik
1 - 0
Okzhetpes Kokshetau
FT
Maktaaral
1 - 0
FK Ekibastuz
FT
FK Baikonur
3 - 0
FC Kyzylzhar-M
FT
Kairat-Zhastar
3 - 0
FK Shakhtar-Bulat Temirtau
April 11
FT
Drenica
0 - 1
FC Prishtina
FT
Llapi
Drita
April 11
FT
Ventspils
BFC Daugavpils
FT
FK Spartaks
RFS
Canc.
Noah Jurmala
? - ?
FS Metta/LU
FT
Bourj FC
1 - 1
Shabab El-Bourj
FT
Shabab Al-Ghazieh
3 - 0
Salam Zgharta
FT
Tadamon Sour
1 - 0
Tripoli SC
FT
FC Progres Niederkorn
FC Wiltz 71
FT
FC Rodange 91
FC Differdange 03
FT
US Hostert
AS Jeunesse Esch
FT
US Mondorf les Bains
Una Strassen
April 11
FT
Pulau Pinang
Sabah FA
FT
Johor Darul Ta'zim II
0 - 0
Selangor Pkns FC
FT
PDRM
1 - 1
Perak II
FT
Cruz Azul
CD Guadalajara
FT
Tigres
CF America
FT
Toluca
Monterrey
FT
Atlante
Pumas Tabasco
FT
Azores de Hidalgo
0 - 2
CD Cuautla
FT
Cafetaleros de Chiapas II
Aguacateros CDU
FT
Deportivo Toluca FC U20
1 - 0
Monterrey U20
FT
Queretaro U20
1 - 0
Club Santos Laguna U20
FT
Club Tijuana de Caliente U20
1 - 0
Mazatlan FC U20
April 11
FT
Zeta
Jezero
FT
OFK Titograd
0 - 0
Rudar Pljevlja
FT
FK Podgorica
Petrovac
FT
Sutjeska
Buducnost Podgorica
FT
Decic Tuzi
FK Iskra
April 11
FT
Renaissance Club Zemamra
Youssoufia Berrechid
FT
Chabab Mohammedia
Olympic Club de Safi
FT
FUS Rabat
MAT Tetouan
April 11
FT
Chabab Atlas Khenifra
1 - 0
Tihad Casablanca
FT
Salmi
1 - 0
IZK
FT
Union Touarga Sport
0 - 0
Widad Temara
Postp.
Real Esteli FC
? - ?
Juventus FC
FT
Chinandega FC
2 - 1
Deportivo Ocotal
FT
Belasica
FK Makedonija Gjorče Petrov
FT
FC Academy Pandev
Shkupi
FT
FK Borec
FK Struga
FT
FK Sileks
FK Vardar Skopje
FT
Renova
KF Shkendija
Postp.
Valerenga IF 2
? - ?
Moss
Postp.
Odds Ballklubb 2
? - ?
Levanger
Postp.
Sotra Sportsklubb
? - ?
Kjelsaas
FT
Markez Balata
2 - 1
Ahli Al Khalil
FT
Shabab Alsamu
2 - 2
Hilal AL Quds
FT
Tubas
2 - 5
Thaqafi Tulkarem
FT
Shabab Al Amari
0 - 2
Sh. Al Dhahiriya
FT
Taraji Wadi Al-Nes
0 - 2
Shabab Al Khaleel
FT
Plaza Amador
3 - 1
Herrera FC
FT
Olimpia
12 de Octubre
FT
Luqueno
Cerro Porteno
FT
Sportivo Ameliano
0 - 2
General Caballero JLM
FT
Atyra FC
0 - 0
Rubio Nu
FT
Resistencia
1 - 0
General Diaz
April 11
Canc.
Sport Huancayo
? - ?
Carlos Stein
April 11
FT
Zaglebie Lubin
Podbeskidzie Bielsko-Biala
FT
Lech Poznan
Legia Warszawa
April 11
FT
Arka Gdynia
Odra Opole
FT
Chrobry Glogow
Miedz Legnica
April 11
FT
Slask Wroclaw ll
Bytovia Bytow
FT
Polonia Warszawa
Jagiellonia II Bialystok
FT
Pogon II Szczecin
Kp Starogard Gdansk
FT
SKS Baltyk Gdynia
0 - 1
Polonia Sroda
FT
Korona II Kielce SA
1 - 0
Stal Stalowa Wola
FT
Braga B
4 - 0
Aguia Vimioso
FT
Maria da Fonte
0 - 2
Vilaverdense FC
FT
Merelinense
0 - 0
SC Mirandela
FT
Pedras Salgadas
2 - 2
CD Cerveira
FT
Vianense
1 - 0
Braganca
FT
Vidago FC
1 - 2
CDC Montalegre
FT
Coimbroes
0 - 4
Salgueiros
FT
FC Pedras Rubras
0 - 1
Vila Real
FT
Gondomar
1 - 2
Maritimo B
FT
Leca
1 - 2
Amarante FC
FT
Paredes
0 - 1
Trofense
FT
Alverca
0 - 0
Torreense
FT
Caldas
3 - 0
Loures
FT
S.U. 1 de Dezembro
1 - 0
Sintrense
FT
SC Lourinhanense
4 - 1
Ufc Almeirim
FT
Santarem
1 - 1
Sacavenense
FT
Estrela da Amadora
2 - 1
Rabo de Peixe
FT
Fontinhas
1 - 0
Oriental Dragon
FT
Oriental
1 - 0
Olimpico Montijo
FT
Praiense
4 - 0
Belenenses Sad B
FT
Real SC
0 - 0
Sporting CP B
FT
Sporting Ideal
3 - 2
Desportivo Fabril Barreiro
FT
Boavista FC
0 - 0
Gil Vicente FC
FT
Jeju United
Suwon Bluewings
FT
Suwon City
Ulsan Hyundai
FT
Jeonbuk FC
Incheon United
FT
Ansan Greeners
Jeonnam Dragons
FT
FC Anyang
Busan I'Park
FT
Daejeon Citizen
Gyeongnam FC
FT
Yangju Citizens
0 - 3
Hwaseong
FT
Cheonan City
Gimhae
FT
Cheongju FC
Ulsan Citizen FC
FT
Paju Citizens
2 - 1
Pyeongtaek Citizen
April 11
FT
CS Universitatea Craiova
CFR Cluj
FT
CS Universitatea Craiova
CFR Cluj
FT
Rapid Bucuresti
FC Dunarea Calarasi
FT
Petrolul Ploiesti
Concordia Chiajna
April 11
FT
SKA-Khabarovsk
Nizhny Novgorod
FT
FC Orenburg
Spartak Moscow II
FT
Akron Tolyatti
Dinamo Briansk
FT
Chertanovo Moscow
Veles Moscow
FT
Fakel
Tekstilshchik
FT
Shinnik Yaroslavl
FC Alania Vladikavkaz
FT
Chayka
FC Yenisey Krasnoyarsk
FT
FC Krasnodar II
Irtysh
FT
Neftekhimik
Torpedo Moscow
FT
Baltika
Tom Tomsk
April 11
FT
Inter Cherkessk
Legion Dinamo
April 11
FT
Sokol Saratov
Kaluga
FT
Znamya Noginsk
Sakhalin
FT
Khimik-Arsenal
Metalurg Lypetsk
FT
Avangard Kursk
Saturn Ramenskoye
FT
Kvant Obninsk
Strogino
FT
FC Ryazan
Krasny
April 11
FT
Cailungo
Virtus Acquaviva
FT
SS Pennarossa
Tre Fiori
FT
Tre Penne Galazzano
Cosmos
FT
Forfar Farmington LFC
0 - 7
Glasgow City
FT
Celtic LFC
3 - 0
Heart of Midlothian WFC
FT
Hibernian LFC
3 - 2
Motherwell LFC
FT
Rangers LFC
5 - 0
Spartans WFC
April 11
FT
Casa Sport
1 - 1
AS Douanes
FT
Cneps
1 - 1
ASC Diambars
FT
Generation Foot
0 - 0
ASEC Ndiambour
FT
Stade de Mbour
0 - 0
US Goree
April 11
FT
Javor
FK Crvena Zvezda
FT
Partizan Beograd
Radnicki Nis
April 11
FT
FK Borac Cacak
Kabel Novi Sad
FT
FK Zemun
Radnicki Pirot
FT
Trayal Krusevac
Radnicki Sremska Mitrovica
FT
Zarkovo
2 - 0
FK Radnicki 1923
FT
Albirex Niigata FC
Tampines Rovers FC
FT
Geylang International FC
Lion City Sailors FC
FT
DAC 1904 Dunajska Streda
Slovan Bratislava
April 11
FT
FC Petrzalka 1898
Partizan Bardejov
April 11
Postp.
Brezice
? - ?
Nafta
Postp.
Jadran
? - ?
Brda
Postp.
ND Bilje
? - ?
Fuzinar
Postp.
NK Dob
? - ?
Drava Ptuj
Postp.
NK Krka
? - ?
ND Beltinci
Postp.
Radomlje
? - ?
ND Triglav
Postp.
Rudar Velenje
? - ?
NK Krsko
Postp.
Smartno 1928
? - ?
Primorje
FT
Lamontville Golden Arrows
Bloemfontein Celtic
FT
Moroka Swallows
Black Leopards
FT
Sekhukhune United
0 - 1
Ajax Cape Town
FT
Real Valladolid B
Zamora
FT
Leonesa
Celta Vigo B
FT
Numancia
Racing de Ferrol
FT
Marino Luanco
0 - 0
Compostela
FT
UP Langreo
Deportivo La Coruna
FT
CD Covadonga
Guijuelo
FT
CD Lealtad
Coruxo F.C.
FT
Sporting Gijon B
Pontevedra
FT
Real Oviedo B
0 - 0
Salamanca CF UDS
FT
Tudelano
Athletic Bilbao B
FT
CD Calahorra
Real Sociedad B
FT
SD Logrones
0 - 0
SD Amorebieta
FT
Ebro
Arenas Getxo
FT
SD Tarazona
Racing Santander
FT
Ejea
Deportivo Alaves B
FT
Club Haro Deportivo
SD Leioa
FT
U. Mutilvera
0 - 0
Barakaldo
FT
Izarra
Portugalete
FT
Alcoyano
Gimnastic
FT
UD Ibiza
Barcelona B
FT
Villarreal B
FC Andorra
FT
Atletico Levante UD
Llagostera
FT
La Nucia
0 - 0
UD Cornella
FT
Pena Dep. Santa Eulalia
CE L'Hospitalet
FT
Orihuela
Espanyol B
FT
Betis Deportivo Balompie
Atletico Sanluqueno CF
FT
Linares Deportivo
Algeciras
FT
UCAM Murcia
San Fernando CD
FT
Sevilla Atletico
0 - 0
UD Tamaraceite
FT
Cordoba
Linense
FT
Real Murcia
Cadiz B
FT
Lorca Deportiva
CD Marino
FT
Yeclano
Las Palmas B
FT
Granada B
Marbella FC
FT
CD El Ejido 2012
Recreativo Huelva
FT
CD Badajoz
Real Madrid Castilla
FT
CF Talavera de la Reina
Internacional de Madrid CF
FT
Extremadura
0 - 0
San Sebastian de los Reyes
FT
Villanovense
Atletico Baleares
FT
Merida
Navalcarnero
FT
Melilla
Poblense
FT
Socuellamos
Las Rozas CF
FT
Villarrobledo
Getafe B
FT
Piteaa
Oerebro Syrianska IF
FT
Taeby FK
Umeaa
FT
IFK Luleaa
Assyriska FF
FT
Utsiktens BK
2 - 0
Lunds BK
FT
FC Vaduz
Sion
FT
FC Zuerich
Servette
FT
Young Boys
St. Gallen
FT
Cham
FC Zuerich II
April 11
FT
HangYuen/Fujen
1 - 1
Tainan City
FT
TSU
Kaohsiung County Taipower
FT
CPC FC
Taichung Futuro
FT
Taipei City Tatung
0 - 0
Taicheng Lions
FT
24 Erzincanspor
Afjet Afyonspor
FT
Amed Sportif
Nigde Anadolu FK
FT
Hacettepe Spor Kulubu
Sariyer
FT
Hekimoglu Trabzon
0 - 0
Kocaelispor
FT
Kahramanmarasspor
Inegolspor
FT
Sancaktepe Belediyespor
Ergene Velimese Spor
FT
Sanliurfaspor
Corum FK
FT
Usakspor
Manisa Futbol Kulubu
FT
Zonguldak Komurspor
1 - 1
Gumushanespor
FT
Karacabey Belediye Spor
Elazigspor
FT
1922 Konyaspor
Sivas Belediye Spor
FT
Belediyesi Bodrumspor
Pendikspor
FT
Eyupspor
0 - 0
Kastamonuspor 1966
FT
Kirklarelispor
Turgutluspor
FT
Kirsehir Belediyespor
Bak Spor Kulubu
FT
Pazarspor
2 - 0
Serik Belediyespor
FT
Sakaryaspor
Bayburt Ozel Idarespor
FT
Tarsus Idman Yurdu
Etimesgut Belediyespor
FT
Van Spor Kulubu
1 - 0
Karabukspor
April 11
FT
Antalyaspor
2 - 1
Kayserispor
FT
Atiker Konyaspor
1 - 0
Demir Grup Sivasspor U19
FT
Besiktas JK
0 - 2
BB Erzurumspor
FT
Denizlispor
1 - 2
Aytemiz Alanyaspor
FT
Fatih Karagumruk U19
1 - 6
Galatasaray U19
FT
Gazisehir Gaziantep FK
2 - 3
Fenerbahce
FT
Genclerbirligi
2 - 2
MKE Ankaragucu U19
FT
Goztepe
7 - 0
Hatayspor
FT
Yeni Malatyaspor
1 - 2
Kasimpasa
April 11
FT
FC Vorskla Poltava U19
FC Lviv U19
FT
FC Rukh LVIV U19
FC Minaj U19
FT
FC Zorya Lugansk U19
FC Ingulets U19
FT
FC Olimpik Donetsk U19
1 - 1
Kolos Kovalivka U19
FT
Colorado Rapids
Phoenix Rising FC
FT
Deportivo La Guaira
Aragua FC
April 11
FT
Binh Dinh
Viettel
FT
Ha Noi FC
Than Quang Ninh
FT
Saigon FC
Hong Linh Ha Tinh
April 11
FT
An Giang
Binh Phuoc
FT
Khanh Hoa Nha Trang
2 - 0
Cong An Nhan Dan
April 11
FT
Red Arrows
Green Eagles
FT
Japan
Panama
FT
North Macedonia
0 - 1
Kosovo
FT
Uzbekistan
Belarus
FT
Liechtenstein
Luxembourg
FT
Belgium
Ireland
FT
Austria
Finland