Soccer Livescore

LiveScore.com : Soccer Livescore

17 april 2021 Soccer Scores (powered by LiveScore)

April 17
11:30
Newcastle United
West Ham United
Postp.
Southampton
? - ?
Crystal Palace
19:15
Wolverhampton Wanderers
Sheffield United
April 17
16:30
Chelsea
Manchester City
April 17
11:30
Brentford
Millwall
11:30
Luton Town
Watford
11:30
Middlesbrough
Queens Park Rangers
11:30
Nottingham Forest
Huddersfield Town
11:30
Sheffield Wednesday
Bristol City
11:30
Stoke City
Preston North End
11:30
Swansea City
Wycombe Wanderers
19:00
Norwich City
AFC Bournemouth
April 17
11:30
Blackpool
Sunderland
11:30
Bristol Rovers
Lincoln City
11:30
Burton Albion
Plymouth Argyle
11:30
Charlton Athletic
Ipswich Town
11:30
Hull City
Fleetwood Town
11:30
Milton Keynes Dons
Portsmouth
11:30
Rochdale
Accrington Stanley
11:30
Shrewsbury Town
Doncaster Rovers
11:30
Wigan Athletic
Crewe Alexandra
16:30
AFC Wimbledon
Swindon Town
16:30
Oxford United
Gillingham
April 17
11:30
Carlisle United
Port Vale
11:30
Exeter City
Southend United
11:30
Forest Green Rovers
Scunthorpe United
11:30
Grimsby Town
Bolton Wanderers
11:30
Harrogate
Bradford City
11:30
Leyton Orient
Barrow
11:30
Morecambe
Oldham Athletic
11:30
Newport County
Cambridge United
11:30
Stevenage
Mansfield Town
11:30
Tranmere Rovers
Salford City
16:30
Colchester United
Walsall
11:30
Altrincham
Sutton United
11:30
Barnet
Aldershot Town
11:30
Chesterfield
Bromley
11:30
Dagenham & Redbridge
Solihull Moors
11:30
FC Halifax Town
King's Lynn Town
11:30
Notts County
Eastleigh
11:30
Stockport County
Maidenhead United
11:30
Wealdstone
Hartlepool United
11:30
Woking
Wrexham
11:30
Yeovil Town
Boreham Wood
Canc.
Macclesfield Town
Torquay United
Canc.
Weymouth
Dover
April 17
13:30
Augsburg
Arminia Bielefeld
13:30
Borussia Moenchengladbach
Eintracht Frankfurt
13:30
Freiburg
Schalke 04
13:30
Union Berlin
VfB Stuttgart
13:30
Wolfsburg
Bayern Munich
16:30
Bayer Leverkusen
1. FC Köln
April 17
13:00
Crotone
Udinese
13:00
Sampdoria
Hellas Verona
16:00
Sassuolo
Fiorentina
18:45
Cagliari
Parma Calcio 1913
April 17
19:30
Athletic Bilbao
Barcelona
April 17
11:00
Angers
Rennes
15:00
Marseille
Lorient
April 17
11:45
Belenenses SAD
Maritimo
14:30
Moreirense
Tondela
14:30
Vitoria de Guimaraes
Santa Clara
17:00
Benfica
Gil Vicente
17:00
Nacional
FC Porto
19:30
Rio Ave
SC Braga
April 17
16:30
Sporting Charleroi
Eupen
18:45
Royal Antwerp FC
Genk
14:00
RFC Seraing
Lierse Kempenzonen
18:00
RWD Molenbeek
Lommel
April 17
10:30
Denizlispor
Erzurum BB
13:00
Trabzonspor
Hatayspor
13:00
Yeni Malatyaspor
Alanyaspor
16:00
Goztepe
Galatasaray
00:00
Houston Dynamo
San Jose Earthquakes
01:30
Seattle Sounders FC
Minnesota United
18:00
Montreal Impact
Toronto FC
19:00
Orlando City
Atlanta United
22:00
Los Angeles FC
Austin FC
April 17
11:00
FK Akhmat
Khimki
13:30
FC Rotor Volgograd
Dinamo Moscow
13:30
Lokomotiv Moscow
FC Rostov
16:00
FC Krasnodar
Zenit St. Petersburg
April 17
12:00
Empoli
Brescia
12:00
L.R. Vicenza Virtus
Lecce
12:00
Monza
Cremonese
12:00
Pescara
Virtus Entella
12:00
Pisa
Cosenza
12:00
Reggina
AC Reggiana
12:00
Salernitana
Venezia
13:00
Cittadella
Chievo Verona
16:00
Pordenone Calcio
Frosinone
April 17
13:00
Clermont Foot
Le Havre
13:00
Troyes
Caen
18:00
AC Ajaccio
Niort
18:00
Auxerre
Nancy
18:00
Chambly
Amiens
18:00
Dunkerque
Grenoble
18:00
Rodez
Paris FC
18:00
Sochaux
Pau
18:00
Toulouse
Chateauroux
18:00
Valenciennes
Guingamp
April 17
12:00
Lugo
Alcorcon
14:00
Castellon
Mallorca
16:15
Las Palmas
Malaga
16:15
Sporting Gijon
Real Oviedo
April 17
Postp.
Karlsruher SC
? - ?
Erzgebirge Aue
Postp.
Nuernberg
? - ?
Holstein Kiel
11:00
St. Pauli
Wuerzburger Kickers
18:00
Go Ahead Eagles
Almere City FC
April 17
10:00
Feirense
Varzim
April 17
13:00
Keciorengucu
? - ?
Tuzlaspor
16:00
Adana Demirspor
? - ?
Giresunspor
April 17
11:00
Alloa Athletic
Raith Rovers
11:00
Arbroath
Ayr United
11:00
Dunfermline Athletic
Queen of South
April 17
11:00
Cove Rangers
Falkirk
11:00
East Fife
Peterhead
April 17
11:00
Annan Athletic
Brechin City
11:00
Cowdenbeath
Stirling Albion
11:00
Edinburgh City
Queen's Park
11:00
Elgin City
Albion Rovers
April 17
10:45
Kilmarnock
Montrose
16:30
Aberdeen
Livingston
16:30
St. Johnstone
Clyde
12:00
Mlada Boleslav
Opava
14:00
Karvina
SK Dynamo Ceske Budejovice
14:00
SK Sigma Olomouc
Teplice
16:30
Viktoria Plzen
Jablonec
11:15
HB Koege
? - ?
Silkeborg
12:00
Vendsyssel FF
? - ?
Hvidovre
13:00
Fremad Amager
? - ?
Hobro
April 17
10:00
FK Panevezys
? - ?
Nevezis
12:00
Hegelmann Litauen
? - ?
Banga Gargzdai
April 17
13:00
Hammarby
Mjaellby
April 17
11:00
AFC Eskilstuna
Akropolis IF
13:00
GAIS
Vaesteraas SK
13:00
IK Brage
Falkenbergs FF
15:00
Vasalunds IF
Trelleborgs FF
April 17
11:00
FC Minaj
Desna
14:00
Vorskla
Zorya
16:30
Shakhtar Donetsk
Dynamo Kyiv
14:00
Kukesi
? - ?
KF Tirana
14:00
Partizani
? - ?
Kastrioti
13:00 Limited coverage
KF Erzeni Shijak
? - ?
Partizan Tirana B
13:00 Limited coverage
KS Beselidhja
? - ?
KF Veleciku Koplik
13:00 Limited coverage
KF Turbina Cerrik
? - ?
Flamurtari
14:00 Limited coverage
Amal Bou Saada
? - ?
USM Blida
14:00 Limited coverage
CR Beni Thour
? - ?
IRB Lakhdaria
14:00 Limited coverage
JSM Bejaia
? - ?
MO Bejaia
14:00 Limited coverage
RC Arbaa
? - ?
USM EL Harrach
14:00 Limited coverage
RC Kouba
? - ?
WR Msila
14:00 Limited coverage
WA Boufarik
? - ?
Ben Aknoun
April 17
14:00 Limited coverage
CRB Ouled Djellal
? - ?
US Chaouia
14:00 Limited coverage
DRB Tadjenanet
? - ?
MC EL Eulma
14:00 Limited coverage
MO Constantine
? - ?
AS Khroub
14:00 Limited coverage
MSP Batna
? - ?
USM Annaba
14:00 Limited coverage
Nrb Teleghma
? - ?
HB Chelghoum Laid
14:00 Limited coverage
USM Khenchela
? - ?
CA Batna
April 17
14:00 Limited coverage
IRB El Kerma
? - ?
Crb Ain Ouessara
14:00 Limited coverage
JSM Tiaret
? - ?
US Remchi
14:00 Limited coverage
MC Saida
? - ?
Zr Temouchent
14:00 Limited coverage
OM Arzew
? - ?
MCB Oued Sly
14:00 Limited coverage
RC Oued Rhiou
? - ?
ASM Oran
14:00 Limited coverage
Skaf Khemis Miliana
? - ?
SC Ain Defla
April 17
15:00 Limited coverage
Petro Atletico
? - ?
Petroleos Do Lobito
18:30
Barracas Central
? - ?
Deportivo Moron
18:30
Brown de Adrogue
? - ?
CA Defensores de Belgrano
18:30
Instituto
? - ?
Ferro Carril Oeste
19:30
Villa Dalmine
? - ?
All Boys
20:00
Gimnasia Jujuy
? - ?
Tristan Suarez
17:30
Deportivo Armenio
? - ?
Los Andes
18:30
CA San Miguel
? - ?
Acassuso
18:30
CD UAI Urquiza
? - ?
Justo Jose de Urquiza
18:30
Deportivo Merlo
? - ?
Canuelas
18:30
Villa San Carlos
? - ?
Colegiales
18:30 Limited coverage
El Porvenir
? - ?
Leandro N. Alem
18:30 Limited coverage
Sportivo Italiano
? - ?
Berazategui
00:15
Central Cordoba de Santiago
? - ?
River Plate
21:30
San Lorenzo
? - ?
Argentinos Juniors
17:00
Newell's Old Boys
? - ?
Patronato de Parana
17:00
Sarmiento
? - ?
Lanus
19:15
Velez Sarsfield
? - ?
Huracan
April 17
Postp.
Wellington Phoenix
? - ?
Western United FC
07:05
Western United FC
Central Coast Mariners
09:10
Melbourne City FC
Melbourne Victory
April 17
05:00 Limited coverage
Canberra Olympic
? - ?
Belconnen United
07:30 Limited coverage
Monaro Panthers
? - ?
Woden Weston FC
05:00 Limited coverage
Northbridge FC Bulls
? - ?
Manly United
05:30 Limited coverage
Sutherland Sharks
? - ?
Rockdale City Suns
08:00 Limited coverage
Marconi Stallions
? - ?
Sydney Olympic
09:00 Limited coverage
Mt Druitt Town Rangers
? - ?
Sydney United 58
04:30 Limited coverage
Adamstown Rosebud FC
? - ?
Valentine Phoenix
04:30 Limited coverage
Lambton Jaffas FC
? - ?
Lake Macquarie
07:00 Limited coverage
Edgeworth Eagles
? - ?
Newcastle Olympic
April 17
06:15 Limited coverage
Logan Lightning
? - ?
Gold Coast Knights
08:00 Limited coverage
Moreton Bay United
? - ?
Eastern Suburbs
08:30 Limited coverage
Gold Coast United FC
? - ?
Lions FC
09:30 Limited coverage
Magpies Crusaders
? - ?
Peninsula Power
April 17
04:00 Limited coverage
Adelaide United Youth
? - ?
Croydon Kings
05:30 Limited coverage
Adelaide Raiders
? - ?
Adelaide Comets
05:30 Limited coverage
Sturt Lions
? - ?
Campbelltown City
07:30 Limited coverage
Adelaide City
? - ?
Adelaide Blue Eagles
08:30 Limited coverage
Adelaide Olympic
? - ?
South Adelaide
April 17
05:00 Limited coverage
Eastern Lions SC
? - ?
Heidelberg United
07:00 Limited coverage
South Melbourne
? - ?
St Albans Saints
09:00 Limited coverage
Dandenong Thunder SC
? - ?
Hume City FC
April 17
07:00 Limited coverage
Armadale
? - ?
Balcatta
07:00 Limited coverage
Bayswater City
? - ?
Floreat Athena
07:00 Limited coverage
Cockburn City
? - ?
Perth SC
07:00 Limited coverage
ECU Joondalup
? - ?
Rockingham City FC
07:00 Limited coverage
Gwelup Croatia
? - ?
Perth Glory Youth
07:00 Limited coverage
Inglewood United
? - ?
Sorrento
08:00 Limited coverage
Acacia Ridge FC
? - ?
Albany Creek
08:00 Limited coverage
The Gap
? - ?
Western Spirit
05:00 Limited coverage
West Torrens Birkalla
? - ?
Adelaide Victory
05:30 Limited coverage
Eastern United FC
? - ?
Fulham United FC
05:30 Limited coverage
Para Hills Knights
? - ?
Adelaide Cobras
05:30 Limited coverage
Western Strikers
? - ?
Playford City Patriots
06:30 Limited coverage
White City Woodville
? - ?
Adelaide Hills
05:00 Limited coverage
Langwarrin SC
? - ?
Werribee City
05:00 Limited coverage
Moreland City FC
? - ?
North Geelong Warriors
05:15 Limited coverage
Manningham United Blues
? - ?
Pascoe Vale SC
06:00 Limited coverage
Goulburn Valley Suns
? - ?
Kingston City
02:00 Limited coverage
Logan Lightning U23
? - ?
Gold Coast Knights U23
05:45 Limited coverage
Moreton Bay United U20
? - ?
Eastern Suburbs U20
06:00 Limited coverage
Gold Coast United FC U23
? - ?
Lions FC U23
05:00 Limited coverage
Armadale U20
? - ?
Balcatta U20
05:00 Limited coverage
Bayswater City U20
? - ?
Floreat Athena U20
05:00 Limited coverage
Cockburn City U20
? - ?
Perth U20
05:00 Limited coverage
ECU Joondalup U20
? - ?
Rockingham City FC U20
05:00 Limited coverage
Gwelup Croatia U20
? - ?
Perth Glory U20
05:00 Limited coverage
Inglewood United U20
? - ?
Sorrento U20
08:00 Limited coverage
Annerley
? - ?
University Of Queensland FC
08:00 Limited coverage
Kangaroo Point Rovers
? - ?
Robina City FC
15:00
FC Admira Wacker Modling
TSV Hartberg
15:00
SKN St. Poelten
Austria Wien
15:00
SV Ried
SCR Altach
April 17
12:30
Amstetten
FC Liefering
12:30
Austria Wien (A)
FC Wacker Innsbruck
12:30
BW Linz
Vorwaerts Steyr
12:30
FC Juniors OOe
Floridsdorfer AC
14:00
Keshla
? - ?
Sabah FK
16:15
FK Neftchi
? - ?
Zira
April 17
17:00 Limited coverage
East Riffa
? - ?
Al Ahli
19:30 Limited coverage
Al-Hidd
? - ?
Muharraq
April 17
11:00
Torpedo Zhodino
Dinamo Brest
13:00
Neman Grodno
FC Minsk
15:00
BATE Borisov
Energetik-BGU
17:00
Shakhtyor Soligorsk
Slavia Mozyr
12:00 Limited coverage
Oud-Heverlee Leuven
? - ?
Anderlecht
14:00 Limited coverage
Standard Femina de Liege
? - ?
Club Brugge
14:00 Limited coverage
SV Zulte Waregem
? - ?
Genk
19:00
Oriente Petrolero
? - ?
Always Ready
21:15
The Strongest
? - ?
Municipal de Vinto
23:30
Independiente Petrolero
? - ?
Jorge Wilstermann
13:00
FK Krupa
? - ?
Sloboda Tuzla
13:00
FK Mladost Doboj Kakanj
? - ?
FK Tuzla City
17:00
FK Sarajevo
? - ?
Borac Banja Luka
14:00 Limited coverage
Drina Zvornik
? - ?
Sutjeska
14:00 Limited coverage
FK Borac Kozarska Dubica
? - ?
Rudar Prijedor
14:00 Limited coverage
FK Jedinstvo Brcko
? - ?
Sloga Doboj
14:00 Limited coverage
FK Leotar
? - ?
Sloboda Novi Grad
14:00 Limited coverage
FK Ljubic Prnjavor
? - ?
Kozara
14:00 Limited coverage
FK Modrica
? - ?
FK Zvijezda 09
14:00 Limited coverage
FK Podrinje
? - ?
Slavija Sarajevo
14:00 Limited coverage
Tekstilac Derventa
? - ?
Zeljeznicar Banja Luka
14:30 Limited coverage
FK Zvijezda
? - ?
Slaven Zivinice
14:30 Limited coverage
GOSK Gabela
? - ?
Buducnost
14:30 Limited coverage
Gorazde
? - ?
Capljina
14:30 Limited coverage
Jedinstvo Bihac
? - ?
Travnik
14:30 Limited coverage
NK Bratstvo
? - ?
Tosk Tesanj
14:30 Limited coverage
NK Vis Simm-Bau
? - ?
Radnik Hadzici
14:30 Limited coverage
Orasje
? - ?
Rudar Kakanj
14:30 Limited coverage
Posusje
? - ?
Igman Konjic
19:00 Limited coverage
Bahia
? - ?
CRB
19:00 Limited coverage
Fortaleza
? - ?
CS Alagoano
21:30 Limited coverage
Vitoria
? - ?
Altos
April 17
20:00 Limited coverage
Coruripe
? - ?
Murici
April 17
20:05 Limited coverage
Manaus FC
? - ?
Princesa d. Solimoes
April 17
19:00 Limited coverage
UNIRB FC
? - ?
Vitoria da Conquista
18:15
Madureira RJ
? - ?
Macae
19:00
Fluminense
? - ?
Botafogo RJ
April 17
19:00 Limited coverage
Vila Nova
? - ?
Aparecidense
April 17
19:30
America MG
? - ?
Coimbra
22:00
Caldense
? - ?
Athletic Club
April 17
13:00 Limited coverage
Tapajos
? - ?
Paysandu
Canc.
Itupiranga SC
? - ?
Aguia de Maraba
Canc.
Paysandu
? - ?
Independente PA
April 17
19:00
Nacional de Patos
? - ?
Perilima
April 17
18:45 Limited coverage
Picos
? - ?
Parnahyba
April 17
18:30
America EC
? - ?
Maruinense
19:00
Confianca
? - ?
America EC
20:00 Limited coverage
Sao Paulo FC SP
? - ?
Gremio RS
22:00 Limited coverage
SC Corinthians SP
? - ?
AA Napoli SC
23:00 Limited coverage
SC Internacional RS
? - ?
Santos FC SP
April 17
14:45
Botev Plovdiv
Slavia Sofia
17:00
Arda Kardzhali
Beroe
April 17
Canc.
Dunav Ruse
? - ?
Neftochimic Burgas 1962
Canc.
Vitosha Bistritsa
? - ?
Minyor Pernik
00:30
Universidad Catolica
Curico Unido
22:00
O'Higgins
La Serena
April 17
15:00 Limited coverage
Union San Felipe
? - ?
Puerto Montt
16:00 Limited coverage
Barnechea
? - ?
Coquimbo Unido
16:00 Limited coverage
Lautaro de Buin
? - ?
Deportes Iquique
23:00
Municipal Perez Zeledon
? - ?
Limon
April 17
17:05
Rijeka
? - ?
NK Lokomotiva
April 17
14:30 Limited coverage
Cibalia
? - ?
NK Sesvete
14:30 Limited coverage
HNK Orijent 1919
? - ?
Bijelo Brdo
14:30 Limited coverage
Junak
? - ?
NK Kustosija
14:30 Limited coverage
NK Croatia Zmijavci
? - ?
Medimurje
14:30 Limited coverage
NK Dugopolje
? - ?
Inter Zapresic
14:30 Limited coverage
Osijek B
? - ?
Opatija
14:30 Limited coverage
Rudes
? - ?
Solin
16:30
Anorthosis
Omonia Nicosia
14:00
Ermis Aradippou
APOEL Nicosia
April 17
13:00 Limited coverage
AEZ Zakakiou
? - ?
PO Xylotympou 2006
13:00 Limited coverage
ASIL Lysi
? - ?
Ypsonas
13:00 Limited coverage
Ayia Napa
? - ?
Onisilos Sotira
13:00 Limited coverage
Digenis Morphou
? - ?
Aris Limassol
13:00 Limited coverage
Kouris Erimis
? - ?
Othellos Athienou
13:00 Limited coverage
Omonia Aradippou
? - ?
Achyronas Liopetriou
13:00 Limited coverage
PAEEK
? - ?
Anagennisi Deryneia
12:30
MFK Chrudim
? - ?
SK Lisen
10:00 Limited coverage
Lokomotiva Brno Horni Herspice
? - ?
FC Viktoria Plzen
11:00 Limited coverage
FK Dukla Praha
? - ?
Sparta Prague
12:00 Limited coverage
Slavia Prague
? - ?
FK Pardubice
11:00
Oure FA
? - ?
Holstebro
11:30
VSK Aarhus
? - ?
FC Sydvest 05
12:00
Holbaek
? - ?
Frem
12:00
Jammerbugt FC
? - ?
Aarhus Fremad
12:00
Middelfart
? - ?
Dalum
12:00
Naesby
? - ?
B 93
12:00
AB Taarnby
? - ?
FC Roskilde
12:00
Hilleroed
? - ?
Skovshoved
13:00
Nykoebing FC
? - ?
KFUM Roskilde
10:00 Limited coverage
Fremad Valby
? - ?
KFUM
11:00 Limited coverage
Frederikssund IK
? - ?
Karlslunde IF
12:00 Limited coverage
BK Union
? - ?
Taarnby FF
12:00 Limited coverage
Husum
? - ?
Ishoej IF
10:00 Limited coverage
GVI
? - ?
B 1908
10:00 Limited coverage
Taastrup FC
? - ?
Alleroed FK
11:00 Limited coverage
Greve
? - ?
Herlev
11:00 Limited coverage
Skjold Birkeroed
? - ?
Otterup
10:00 Limited coverage
Hedensted
? - ?
Horsens fS
11:00 Limited coverage
B 1913
? - ?
Viby IF
11:00 Limited coverage
Tarup-Paarup
? - ?
Odder IGF
13:00 Limited coverage
Varde
? - ?
OKS
11:00 Limited coverage
Vejgaard
? - ?
Herning Fremad
11:30 Limited coverage
IF Skjold Saeby
? - ?
IF Lyseng
11:30 Limited coverage
Noerresundby
? - ?
FC Djursland
13:00 Limited coverage
Tjoerring IF
? - ?
Aarhus Fremad II
13:30 Limited coverage
Kjellerup
? - ?
VRI
12:00
Broendby
? - ?
Fortuna Hjoerring
12:00
FC Nordsjaelland
? - ?
KoldingQ
14:00
HB Koege
? - ?
FC THY-Thisted Q
11:00 Limited coverage
ASA Aarhus
? - ?
B93
12:00 Limited coverage
AaB
? - ?
Odense Q
12:00 Limited coverage
Sundby
? - ?
AGF
09:00 Limited coverage
Fredensborg BI
? - ?
Ballerup-Skovlunde
09:30 Limited coverage
Solroed FC
? - ?
Naesby BK
10:00 Limited coverage
Damsoe
? - ?
Herlufsholm
11:00 Limited coverage
Romalt IF
? - ?
Varde
12:00 Limited coverage
Aalborg Freja
? - ?
JAI Aarhus
April 17
14:30 Limited coverage
AS Vita Club
? - ?
AC Rangers
00:00
Mushuc Runa
? - ?
Barcelona SC
20:00
CSD Macara
? - ?
Orense
22:30
Aucas
? - ?
Olmedo
April 17
19:30
Ghazl Al Mehalla
? - ?
Pyramids FC
10:00
Middlesbrough U18
? - ?
Wolverhampton Wanderers U18
10:30
Brighton & Hove Albion U18
? - ?
Reading U18
11:30
Blackburn Rovers U18
? - ?
Derby County U18
11:30
Crystal Palace U18
? - ?
Aston Villa U18
11:30
Leeds United U18
? - ?
Stoke City U18
11:30
Newcastle United U18
? - ?
Manchester United U18
12:00
Norwich City U18
? - ?
Southampton U18
13:00
Sunderland U18
? - ?
Manchester City U18
April 17
11:00
Manchester City Women
? - ?
Aston Villa Ladies
April 17
13:00
Flora Tallinn
? - ?
Narva Trans
13:00 Limited coverage
Hadiya Hosahina FC
? - ?
Wolkite City FC
11:00
HJK Helsinki
? - ?
Jypk
11:00
PK-35 Vantaa
? - ?
Aaland United
13:00
Kuopion Palloseura
? - ?
HPS
13:00
PK-35 Helsinki
? - ?
Tips Vantaa
April 17
16:00
Le Mans
? - ?
Avranches
17:00
Concarneau
? - ?
FC Bastia-Borgo
17:00
Sete
? - ?
Laval
18:00
Boulogne
? - ?
Stade Briochin
18:00
Red Star
? - ?
Cholet
18:00
Villefranche Beaujolais
? - ?
Creteil
12:30
ASJ Soyaux
? - ?
Bordeaux
12:30
Fleury Merogis U.S
? - ?
Guingamp
12:30
GPSO 92 Issy
? - ?
Montpellier
12:30
Reims
? - ?
Dijon Foot
Postp.
Paris FC
? - ?
Paris Saint Germain
April 17
10:00
FC Shukura Kobuleti
? - ?
FC Telavi
12:00
FC Samgurali Tskhaltubo
? - ?
Torpedo Kutaisi
14:00
FC Gori
? - ?
Dinamo Batumi
10:00 Limited coverage
Merani
? - ?
FC Shevardeni 1906
11:00 Limited coverage
FC Gagra
? - ?
Sioni Bolnisi
11:00 Limited coverage
FC Rustavi
? - ?
FC Zugdidi
April 17
12:00
Dynamo Dresden
Duisburg
12:00
Kaiserslautern
Saarbruecken
12:00
Magdeburg
FSV Zwickau
12:00
SC Verl
KFC Uerdingen
12:00
Tuerkguecue Muenchen
1860 Muenchen
12:00
Viktoria Koeln 1904
Hallescher FC
12:00
Aalen
? - ?
Homburg
12:00
Bahlinger SC
? - ?
Eintracht Stadtallendorf
12:00
FCA Walldorf
? - ?
Elversberg
12:00
FSV Frankfurt
? - ?
TuS RW Koblenz
12:00
Freiburg II
? - ?
Pirmasens
12:00
Hoffenheim II
? - ?
FC Giessen
12:00
Kickers Offenbach
? - ?
VfB Stuttgart II
12:00
Mainz 05 II
? - ?
Hessen Kassel
12:00
Sonnenhof Grossaspach
? - ?
TSV Schott Mainz
12:00
TSV Steinbach
? - ?
Bayern Alzenau
12:00
Alemannia Aachen
? - ?
FC Wegberg-Beeck
12:00
Bergisch Gladbach
? - ?
SC Wiedenbrueck
12:00
Borussia Moenchengladbach II
? - ?
RW Ahlen
12:00
Fortuna Koeln
? - ?
Fortuna Duesseldorf II
12:00
Preussen Muenster
? - ?
Lippstadt
12:00
SV Roedinghausen
? - ?
Bonner SC
12:00
SV Straelen
? - ?
RW Essen
12:00
VfB Homberg
? - ?
Sportfreunde Lotte
13:30
Wuppertal
? - ?
FC Koeln II
16:30
Bayern Munich
? - ?
TSG 1899 Hoffenheim
April 17
15:00
Bechem United
? - ?
Aduana Stars
15:00
Berekum Chelsea
? - ?
Ebusua Dwarfs
15:00
Eleven Wonders
? - ?
Liberty Professionals
15:00
Elmina Sharks
? - ?
WAFA
15:00
King Faisal
? - ?
Ashanti Gold
15:00
Medeama SC
? - ?
Legon Cities FC
14:00 Limited coverage
Europa FC
? - ?
Lynx
16:30 Limited coverage
St Joseph's
? - ?
Lions Gibraltar
12:00
OFI Crete
Atromitos
14:15
Panetolikos
Apollon Smyrnis
16:30
NFC Volos
PAS Giannina
11:45
Diagoras Rodos
? - ?
Trikala
11:45
Levadiakos
? - ?
Ionikos
11:45
OF Ierapetra
? - ?
Xanthi
18:00
Iztapa
? - ?
Sacachispas Chiquimula
21:00
Santa Lucia Cotzumalguapa
? - ?
Coban Imperial
20:00
CD Real Sociedad
? - ?
CD Marathon
21:00
Real de Minas
? - ?
CD Vida
23:00
CD Motagua
? - ?
Real Espana
23:00
Lobos UPNFM
? - ?
Platense FC
07:00 Limited coverage
Eastern Sports Club
? - ?
Warriors
April 17
12:45
Ujpest
Mezokovesd SE
15:00
Varda SE
Ferencvaros
17:30
Paksi SE
Zalaegerszeg
April 17
14:00 Limited coverage
Diosgyori VTK
? - ?
Kelen SC
14:00 Limited coverage
MTK Hungaria FC
? - ?
Szent Mihaly SE
April 17
Postp.
Al Shorta
? - ?
Naft Maysan
13:00 Limited coverage
Al-Qasim
? - ?
Al Kahrabaa
13:00 Limited coverage
Zakho
? - ?
Naft Al Junoob
18:00 Limited coverage
Erbil
? - ?
Al Karkh
17:00
Dundalk
St. Patrick's Athletic
17:00
Shamrock Rovers
Longford Town
17:00
Sligo Rovers
Finn Harps
15:45
Maccabi Petach Tikva
? - ?
Hapoel Beer Sheva
17:30
Maccabi Haifa
? - ?
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
15:00
Bnei Sakhnin
? - ?
Hapoel Kfar Saba
15:00
Maccabi Netanya
? - ?
Hapoel Tel Aviv
18:00
Hapoel Iksal
? - ?
Beitar Tel Aviv Bat Yam
April 17
15:30
Ravenna
? - ?
Perugia
April 17
15:30
Vibonese
? - ?
Avellino
09:00 Limited coverage
Juventus Primavera
? - ?
Ascoli Calcio 1898 FC Primavera
11:00 Limited coverage
AC Milan Primavera
? - ?
Torino Primavera
13:00 Limited coverage
Atalanta Primavera
? - ?
Roma Primavera
13:00 Limited coverage
SPAL 2013 Primavera
? - ?
Bologna Primavera
April 17
10:30
Fiorentina
? - ?
Roma
10:30
Pink Bari
? - ?
Inter
13:00
Empoli
? - ?
Florentia San Gimignano
April 17
05:00
Avispa Fukuoka
FC Tokyo
05:00
Oita Trinita
Kashiwa Reysol
05:00
Tokushima Vortis
Kashima Antlers
05:00
Yokohama FC
Vegalta Sendai
06:00
Shonan Bellmare
Vissel Kobe
April 17
04:00
Blaublitz Akita
Montedio Yamagata
05:00
Albirex Niigata
Zweigen Kanazawa
05:00
JEF United Chiba
Tochigi SC
05:00
Kyoto Sanga FC
Giravanz Kitakyushu
05:00
Matsumoto Yamaga
Ventforet Kofu
05:00
Omiya Ardija
Ehime FC
05:00
Renofa Yamaguchi
Thespakusatsu Gunma
05:00
V-Varen Nagasaki
Machida Zelvia
07:00
Fagiano Okayama FC
Mito Hollyhock
08:00
FC Ryukyu
Tokyo Verdy
04:00 Limited coverage
Ange Violet Hiroshima
? - ?
Speranza Osaka-Takatsuki
04:00 Limited coverage
Yamato Sylphid
? - ?
Orca Kamogawa FC
April 17
19:30
Al-Salt
? - ?
Al-Jazeera
11:00 Limited coverage
Akademia Ontustyk
? - ?
FK Aksu
11:00 Limited coverage
FC Kyzylzhar-M
? - ?
Kairat-Zhastar
11:00 Limited coverage
FK Baikonur
? - ?
Igilik
11:00 Limited coverage
FK Ekibastuz
? - ?
Kyran Shymkent
11:00 Limited coverage
FK Shakhtar-Bulat Temirtau
? - ?
Maktaaral
11:00 Limited coverage
Taraz
? - ?
Okzhetpes Kokshetau
April 17
12:00
Riga FC
? - ?
BFC Daugavpils
14:00 Limited coverage
Bourj FC
? - ?
Tripoli SC
14:00 Limited coverage
Shabab El-Bourj
? - ?
Salam Zgharta
14:00 Limited coverage
Tadamon Sour
? - ?
Shabab Al-Ghazieh
April 17
10:30 Limited coverage
Riteriai B
? - ?
FA Siauliai
11:00 Limited coverage
Babrungas
? - ?
Neptunas Klaipeda
11:00 Limited coverage
FK Minija
? - ?
FK Kauno Zalgiris B
15:00 Limited coverage
Zalgiris Vilnius B
? - ?
FK Atmosfera
14:00
RM Hamm Benfica
? - ?
FC Victoria Rosport
16:00
Racing FC Union Luxembourg
? - ?
US Hostert
17:30
AS Jeunesse Esch
? - ?
FC Rodange 91
April 17
13:15
Sabah FA
? - ?
UiTM
14:00
Perak
? - ?
Kedah
14:00 Limited coverage
FAM-MSN
? - ?
Kelantan United
14:00 Limited coverage
Terengganu II
? - ?
Johor Darul Ta'zim II
00:30
Necaxa
Queretaro FC
02:30
Mazatlan FC
Atlas
22:00
Atletico de San Luis
Puebla
21:00 Limited coverage
Cafetaleros de Chiapas II
? - ?
Alacranes de Durango
22:00 Limited coverage
Gavilanes FC Matamoros
? - ?
Cruz Azul Hidalgo
15:00 Limited coverage
Atlas
? - ?
Necaxa
15:00 Limited coverage
Mazatlan FC
? - ?
Pachuca
17:00 Limited coverage
Pumas UNAM
? - ?
Queretaro
14:00 Limited coverage
Chivas Guadalajara U20
? - ?
Club Tijuana de Caliente U20
15:00 Limited coverage
Atletico San Luis U20
? - ?
Puebla U20
16:00 Limited coverage
America Mexico U20
? - ?
Cruz Azul U20
April 17
15:00
Buducnost Podgorica
? - ?
FK Podgorica
15:00
FK Iskra
? - ?
Sutjeska
15:00
Jezero
? - ?
Decic Tuzi
15:00
Petrovac
? - ?
OFK Titograd
15:00
Rudar Pljevlja
? - ?
Zeta
April 17
21:00
FUS Rabat
? - ?
Renaissance Club Zemamra
21:00
Olympic Club de Safi
? - ?
Rapide Club Oued Zem
April 17
21:00 Limited coverage
KACM
? - ?
Club Jeunesse Ben Guerir
21:00 Limited coverage
Olympique Dcheira
? - ?
Salmi
21:00 Limited coverage
Wydad Fes
? - ?
Racing de Casablanca
16:30
Linfield
? - ?
Ballymena United
16:30
Portadown
? - ?
Cliftonville
Postp.
Eidsvold TF
? - ?
Floroe
Postp.
Kvik Halden
? - ?
Brattvaag
Postp.
Kongsvinger
? - ?
Asker
Postp.
Moss
? - ?
Alta
Postp.
Fram Larvik
? - ?
Vard Haugesund
Postp.
Egersund
? - ?
Sotra Sportsklubb
Postp.
Kjelsaas
? - ?
Arendal Fotball
Postp.
Oeygarden FK
? - ?
Skeid
00:00 Limited coverage
AF Sporting San Miguelito
? - ?
Atletico Chiriqui
00:00 Limited coverage
Independiente de La Chorrera
? - ?
Plaza Amador
23:00 Limited coverage
Alianza FC
? - ?
Herrera FC
20:00
12 de Octubre
? - ?
Guarani
20:00
Cerro Porteno
? - ?
Libertad
20:00
Club River Plate
? - ?
Sol de America
20:00
Guairena
? - ?
Olimpia
20:00
Nacional
? - ?
Luqueno
14:00 Limited coverage
3 de Febrero
? - ?
Deportivo Capiata
14:00 Limited coverage
Guarani de Trinidad
? - ?
Fernando de la Mora
14:00 Limited coverage
Rubio Nu
? - ?
Sportivo Trinidense
April 17
13:00
Lechia Gdansk
Piast Gliwice
15:30
Rakow Czestochowa
Lech Poznan
18:00
Wisla Krakow
Warta Poznan
April 17
10:40
Gornik Leczna
? - ?
Puszcza Niepolomice
13:00
Resovia
? - ?
Stomil Olsztyn
14:00
Sandecja Nowy Sacz
? - ?
Widzew Lodz
18:00
Termalica Nieciecza
? - ?
Chrobry Glogow
April 17
13:00
Garbarnia
? - ?
Sokol Ostroda
14:00
Olimpia Elblag
? - ?
Lech Poznan ll
14:00
SKRA Czestochowa
? - ?
Hutnik Krakow
14:00
Wigry Suwalki
? - ?
Bytovia Bytow
12:00 Limited coverage
Jagiellonia II Bialystok
? - ?
Swit Nowy Dwor
12:00 Limited coverage
Mlks Znicz Biala Piska
? - ?
Pogon Grodzisk Mazowiecki
13:00 Limited coverage
Skierniewice
? - ?
Legia Warszawa II
11:00 Limited coverage
KS Blonianka Blonie
? - ?
TS Sokol Aleksandrow Lodzki
12:00 Limited coverage
MKS Kutno
? - ?
KS Pelikan Lowicz
13:00 Limited coverage
KS Ursus Warszawa
? - ?
GKS Wikielec
13:00 Limited coverage
Olimpia Zambrow
? - ?
Lechia Tomaszow Mazowiecki
13:00 Limited coverage
Rks Radomsko
? - ?
KS Ruch Wysokie Mazowieckie
14:00 Limited coverage
KS Wasilkow
? - ?
MKS Kaczkan Huragan Morag
15:00 Limited coverage
Bron Radom
? - ?
Concordia Elblag
09:00 Limited coverage
Swit Skolwin
? - ?
Pogon II Szczecin
12:00 Limited coverage
Elana Torun
? - ?
SKS Baltyk Gdynia
13:00 Limited coverage
Kp Starogard Gdansk
? - ?
GKS Przodkowo
14:00 Limited coverage
Polonia Sroda
? - ?
Radunia Stezyca
11:00 Limited coverage
Sks Unia Swarzedz
? - ?
KS Mieszko Gniezno
12:00 Limited coverage
Chemik Police
? - ?
Unia Janikowo
12:00 Limited coverage
MKS Flota Swinoujscie
? - ?
KS Pomorzanin Torun
13:00 Limited coverage
Gornik Konin
? - ?
Baltyk Koszalin
14:00 Limited coverage
Gryf Wejherowo
? - ?
JKS Jarota Jarocin
15:00 Limited coverage
MKP Kotwica Kolobrzeg
? - ?
Sokol Kleczew
15:00 Limited coverage
MKS Nielba Wagrowiec
? - ?
Gwardia Koszalin
12:00 Limited coverage
Sleza Wroclaw
? - ?
Warta Gorzow Wielkopolski
13:00 Limited coverage
Zaglebie II Lubin
? - ?
Ruch Chorzow
14:00 Limited coverage
KS Polonia Bytom SA
? - ?
MKS Polonia Stal Swidnica
14:00 Limited coverage
Rekord Bielsko-Biala
? - ?
LKS Goczalkowice-Zdroj
14:30 Limited coverage
Lechia Zielona Gora
? - ?
Gornik Zabrze II
14:30 Limited coverage
MKS Piast Zmigrod
? - ?
MKS Kluczbork
14:30 Limited coverage
Polonia Nysa
? - ?
Pniowek Pawlowice Slaskie
14:30 Limited coverage
Stal Brzeg
? - ?
Gwarek Tarnowskie Gory
10:00 Limited coverage
Korona II Kielce SA
? - ?
Avia Swidnik
11:00 Limited coverage
Jutrzenka Giebultow
? - ?
MKS Podlasie Biala Podlaska
14:00 Limited coverage
Siarka Tarnobrzeg
? - ?
Sokol Sieniawa
14:30 Limited coverage
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
? - ?
KSZO Ostrowiec
15:00 Limited coverage
Podhale Nowy Targ
? - ?
FKS Stal Krasnik
10:00 Limited coverage
Olimpia Szczecin
? - ?
UKS SMS Lodz
10:15 Limited coverage
Czarni Sosnowiec
? - ?
Medyk Konin
11:00 Limited coverage
GKS Katowice
? - ?
AZS Wroclaw
11:30 Limited coverage
LKS Rolnik Biedrzychowice
? - ?
ROW Rybnik
05:00
Suwon City
Gangwon FC
07:30
FC Seoul
Daegu FC
07:30
Incheon United
Jeju United
10:00
Gwangju FC
Pohang Steelers
04:30
Daejeon Citizen
Seoul E-Land FC
07:00
Bucheon FC 1995
Ansan Greeners
09:30
Gyeongnam FC
Busan I'Park
06:00 Limited coverage
Gimpo Citizen
? - ?
Busan Transport Corp
06:00 Limited coverage
Gyeongju H & N
? - ?
Daejeon Korail
06:00 Limited coverage
Mokpo City
? - ?
Cheonan City
06:00 Limited coverage
Ulsan Citizen FC
? - ?
Yangju Citizens
17:30
CS Universitatea Craiova
Sepsi OSK
12:00
Chindia Targoviste
Hermannstadt
14:30
Gaz Metan Medias
FC Voluntari
13:00
CS Mioveni
ASU Politehnica Timisoara
15:30
Miercurea Ciuc
FC Dunarea Calarasi
18:00
U Craiova 1948
Rapid Bucuresti
08:00
FC Metaloglobus Bucuresti
CSM Slatina
08:00
Farul Constanta
ACS Fotbal Comuna Recea
08:00
Ripensia Timisoara
Universitatea Cluj
08:00
CS Aerostar Bacau
Viitorul Pandurii Targu Jiu
08:00
CSM Resita
Concordia Chiajna
09:30
Petrolul Ploiesti
Gloria Buzau
April 17
09:00
Tom Tomsk
Veles Moscow
10:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
FC Orenburg
11:00
Irtysh
Baltika
11:00
Krylya Sovetov Samara
Fakel
11:00
Spartak Moscow II
FC Volgar
12:00
Chertanovo Moscow
SKA-Khabarovsk
12:00
Tekstilshchik
Shinnik Yaroslavl
13:00
Dinamo Briansk
FC Krasnodar II
13:00
Neftekhimik
Akron Tolyatti
13:00
Nizhny Novgorod
Chayka
14:00
FC Alania Vladikavkaz
Torpedo Moscow
April 17
06:00
FC Chita
? - ?
Zvezda Saint Petersburg
10:00
Kolomna
? - ?
Leningradets
11:00
Znamya
? - ?
Dinamo Moscow II
Canc.
Zenit Irkutsk
? - ?
Zenit St. Petersburg II
13:00
Murom
? - ?
FC Dolgoprudny
14:00
Luki-Energiya
? - ?
Torpedo Vladimir
14:00
Smolensk
? - ?
Rodina
April 17
10:00
Dinamo Barnaul
? - ?
Volna Nizhny Novgorod
10:00
Novosibirsk FK
? - ?
Volga Ulyanovsk
12:00 Limited coverage
VDV Ryazan
? - ?
FK Rostov
15:30 Limited coverage
FC Zenit Saint Petersburg
? - ?
FK Rubin Kazan
April 17
Canc.
Cailungo
? - ?
Juvenes/Dogana
13:00 Limited coverage
Cailungo
? - ?
SS Pennarossa
13:00 Limited coverage
Cosmos
? - ?
Juvenes/Dogana
Canc.
Cosmos
? - ?
S.S. Murata
Canc.
Faetano
? - ?
SS Pennarossa
Canc.
Folgore
? - ?
Domagnano
13:00 Limited coverage
Folgore
? - ?
FC Fiorentino
Canc.
La Fiorita Montegiardino
? - ?
Virtus Acquaviva
Canc.
SP Libertas
? - ?
FC Fiorentino
13:00 Limited coverage
Tre Penne Galazzano
? - ?
Domagnano
Canc.
Tre Penne Galazzano
? - ?
Tre Fiori
18:35
Al Fateh FC
Damac FC
19:10
Al-Wehda
Al-Ettifaq
April 17
17:00
FK Crvena Zvezda
? - ?
FK Radnik Surdulica
April 17
14:00 Limited coverage
FK Radnicki 1923
? - ?
FK Borac Cacak
14:00 Limited coverage
Kabel Novi Sad
? - ?
FK Zemun
14:00 Limited coverage
Radnicki Pirot
? - ?
Loznica
14:00 Limited coverage
Sloga Kraljevo
? - ?
Jagodina
12:30
Hougang United FC
? - ?
Young Lions
12:30
Tanjong Pagar United FC
? - ?
Albirex Niigata FC
13:30
Slovan Bratislava
Spartak Trnava
15:00
DAC 1904 Dunajska Streda
Trencin
15:00
Nitra
FK Senica
15:00
Ruzomberok
FK Pohronie
15:00
SKF Sered
Zemplin Michalovce
April 17
09:00 Limited coverage
Partizan Bardejov
? - ?
Slovan Bratislava B
14:30 Limited coverage
FC Kosice
? - ?
Dubnica
14:30 Limited coverage
FK Poprad
? - ?
Zilina B
14:30 Limited coverage
Komarno
? - ?
Slavoj Trebisov
14:30 Limited coverage
Liptovsky Mikulas
? - ?
Zeleziarne Podbrezova
14:30 Limited coverage
Puchov
? - ?
Skalica
April 17
13:00
NK Bravo
? - ?
Domzale
15:15
Gorica
? - ?
Olimpija Ljubljana
18:00
Koper
? - ?
Tabor
13:00 Limited coverage
Ajax Cape Town
? - ?
Bizana Pondo Chiefs
13:00 Limited coverage
Free State Stars
? - ?
JDR Stars
13:00 Limited coverage
TS Sporting
? - ?
University of Pretoria
13:00 Limited coverage
Uthongathi FC
? - ?
Richards Bay
April 17
13:00 Limited coverage
Pretoria Callies
? - ?
Chippa United
14:00
Unionistas de Salamanca
? - ?
Real Valladolid B
15:00
Racing de Ferrol
? - ?
Marino Luanco
15:00
Coruxo F.C.
? - ?
Real Oviedo B
13:45
Athletic Bilbao B
? - ?
SD Logrones
14:30
SD Amorebieta
? - ?
CD Calahorra
16:30
CD Laredo
? - ?
SD Tarazona
16:00
SD Leioa
? - ?
Izarra
15:30
Llagostera
? - ?
La Nucia
17:00
CE L'Hospitalet
? - ?
Atzeneta UE
11:00
Las Palmas B
? - ?
CD El Ejido 2012
17:00
CD Marino
? - ?
Yeclano
16:00
Real Madrid Castilla
? - ?
CF Talavera de la Reina
15:00
Rayo Majadahonda
? - ?
Villanovense
09:00
Eibar
? - ?
Athletic Bilbao
09:00
Espanyol
? - ?
Rayo Vallecano
10:00
Barcelona
? - ?
Deportivo La Coruna
10:45
Real Sociedad
? - ?
Logrono
11:00
UD Granadilla Tenerife Sur
? - ?
Santa Teresa
12:00
Levante
? - ?
Huelva
15:00
Valencia
? - ?
Madrid Femenino
11:00 Limited coverage
Gefle
? - ?
Dalkurd FF
11:00 Limited coverage
Oerebro Syrianska IF
? - ?
Hudiksvalls FF
14:00 Limited coverage
IFK Luleaa
? - ?
Sandvikens IF
15:00 Limited coverage
Brommapojkarna
? - ?
Umeaa
11:00 Limited coverage
Assyriska IK
? - ?
Vaenersborgs IF
11:00 Limited coverage
IFK Malmoe FK
? - ?
Lindome GIF
11:00 Limited coverage
Tvaaaakers IF
? - ?
Qviding FIF
13:00 Limited coverage
Oskarshamns AIK
? - ?
Torns IF
14:00 Limited coverage
FC Linkoeping City
? - ?
Utsiktens BK
14:00 Limited coverage
Lunds BK
? - ?
Aatvidaberg
14:00 Limited coverage
Skoevde AIK
? - ?
Oesterlen FF
11:00
Vaexjoe
? - ?
AIK
13:00
Djurgaarden
? - ?
KIF Oerebro
16:15
Sion
FC Zuerich
18:30
St. Gallen
Luzern
16:15
Grasshopper
? - ?
Wil
16:15
Kriens
? - ?
Schaffhausen
13:00 Limited coverage
FC Muensingen
? - ?
Cham
14:00 Limited coverage
Bavois
? - ?
Basel II
14:00 Limited coverage
Breitenrain
? - ?
Bellinzona
14:00 Limited coverage
FC Zuerich II
? - ?
Sion II
14:00 Limited coverage
SC Bruehl
? - ?
SC YF Juventus Zuerich
14:00 Limited coverage
Stade Nyonnais
? - ?
Black Stars
15:00 Limited coverage
Etoile Carouge
? - ?
FC Koeniz
15:30 Limited coverage
Yverdon
? - ?
FC Rapperswil-Jona
April 17
14:00 Limited coverage
FC Luzern
? - ?
BSC Young Boys
15:00 Limited coverage
Servette
? - ?
FC Zuerich Frauen
16:00 Limited coverage
Lugano
? - ?
FC St Gallen-Staad
11:00
Coastal Union
? - ?
Ruvu Shooting
13:00
Mtibwa Sugar
? - ?
Kagera Sugar
16:00
Young Africans
? - ?
Biashara Mara United
11:00 Limited coverage
Khonkaen United FC
? - ?
Nakhon Pathom
12:30 Limited coverage
Club Olympique de Medenine
? - ?
CS Hammam-Lif
12:30 Limited coverage
Gafsa
? - ?
ES Djerba Midoun
April 17
13:00 Limited coverage
Busoga United FC
? - ?
Uganda Police
13:00 Limited coverage
Express FC
? - ?
Mbarara City
13:00 Limited coverage
MYDA FC
? - ?
Bright Stars FC
13:00 Limited coverage
UPDF FC
? - ?
Kyetume
13:00 Limited coverage
Wakiso Giants
? - ?
Onduparaka FC
April 17
13:00 Limited coverage
Krystal Kherson
? - ?
FC Avanhard Kramatorsk
16:00 Limited coverage
Metalist 1925
? - ?
Volyn
April 17
09:00 Limited coverage
FC Mariupol U21
? - ?
Olimpik Donetsk U21
April 17
08:00 Limited coverage
FC Ingulets U19
? - ?
FC Rukh LVIV U19
08:00 Limited coverage
FC Lviv U19
? - ?
FC Oleksandria U19
08:00 Limited coverage
Kolos Kovalivka U19
? - ?
SC Dnipro-1 U19
08:00 Limited coverage
Shakhtar Donetsk U19
? - ?
Dynamo Kyiv U19
10:00 Limited coverage
FC Vorskla Poltava U19
? - ?
FC Zorya Lugansk U19
April 17
23:00
New England Revolution II
? - ?
Richmond Kickers
23:00
South Georgia Tormenta FC
? - ?
Fort Lauderdale CF
02:00
Reign FC
? - ?
Houston Dash
22:30
Deportivo Lara
? - ?
Yaracuyanos FC
20:00
Caracas
? - ?
Universidad Central
April 17
10:00
Binh Dinh
? - ?
FLC Thanh Hoa
10:00
Song Lam Nghe An
? - ?
Hong Linh Ha Tinh
12:15
Saigon FC
? - ?
Hai Phong
April 17
10:00 Limited coverage
QNK Quang Nam
? - ?
XSKT Can Tho
11:00 Limited coverage
Pho Hien
? - ?
Phu Dong FC
16:15
Bala Town
? - ?
Caernarfon
16:15
Connah's Quay
? - ?
Barry Town
16:15
TNS
? - ?
Penybont
16:15
Cefn Druids AFC
? - ?
Cardiff Met University
16:15
Newtown
? - ?
Haverfordwest
15:00
Al Quwa Al Jawiya
? - ?
Pakhtakor Tashkent
18:00
Tractor FC
? - ?
Sharjah Cultural Club
18:00
Al Nassr FC
? - ?
Al-Sadd
18:00
Foolad Khuzestan
? - ?
Al-Wehdat
14:30
Al-Wahda
? - ?
FC Goa
17:00
Al-Rayyan
? - ?
Persepolis
April 17
00:00
New Amsterdam
? - ?
Chattanooga FC