Soccer Livescore

LiveScore.com : Soccer Livescore

18 april 2021 Soccer Scores (powered by LiveScore)

April 18
12:30
Arsenal
Fulham
15:00
Manchester United
Burnley
April 18
17:30
Leicester City
Southampton
April 18
11:00
Rotherham United
Birmingham City
14:00
Coventry City
Barnsley
April 18
12:00
Osasuna
Elche
12:00
Real Sociedad
Sevilla
14:15
Atletico Madrid
Eibar
14:15
Deportivo Alaves
SD Huesca
16:30
Cadiz
Celta Vigo
16:30
Real Betis
Valencia
19:00
Getafe
Real Madrid
19:00
Levante
Villarreal
April 18
13:30
Borussia Dortmund
Werder Bremen
16:00
Mainz 05
Hertha Berlin
April 18
10:30
AC Milan
Genoa
13:00
Atalanta
Juventus
13:00
Bologna
Spezia
13:00
Lazio
Benevento
16:00
Torino
Roma
18:45
SSC Napoli
Inter
April 18
11:00
Paris Saint-Germain
Saint-Etienne
13:00
Brest
Lens
13:00
Dijon
Nice
13:00
Nimes
Strasbourg
13:00
Reims
Metz
15:05
Bordeaux
Monaco
19:00
Nantes
Lyon
April 18
14:00
Famalicao
Portimonense
April 18
16:00
Club Brugge
Royal Excel Mouscron
16:00
Kortrijk
KV Mechelen
16:00
Oostende
Cercle Brugge
16:00
Oud-Heverlee
Waasland-Beveren
16:00
Royal Antwerp FC
Genk
16:00
Sporting Charleroi
Eupen
16:00
Standard Liege
Beerschot
16:00
Zulte Waregem
Gent
April 18
13:00
Gaziantep FK
Kasimpasa
16:00
Istanbul Basaksehir
Fenerbahce
April 18
16:00
Ajax
Vitesse
00:00
DC United
New York City FC
00:00
FC Dallas
Colorado Rapids
00:00
New York Red Bulls
Sporting Kansas City
00:30
Chicago Fire
New England Revolution
00:30
Nashville SC
FC Cincinnati
19:00
Inter Miami CF
LA Galaxy
21:30
Columbus Crew
Philadelphia Union
April 18
09:00
Ural
Rubin Kazan
11:00
Arsenal Tula
FC Tambov
13:30
PFC Sochi
CSKA Moscow
16:00
Spartak Moscow
FC Ufa
April 18
12:00
Albacete
Mirandes
12:00
Logrones
Rayo Vallecano
16:15
Cartagena
Tenerife
April 18
11:30
Bochum
Hannover 96
11:30
Jahn Regensburg
FC Heidenheim
11:30
VfL Osnabrück
Fortuna Duesseldorf
April 18
10:15
Casa Pia
Academica
13:00
Penafiel
Cova da Piedade
14:00
FC Porto B
Estoril
16:00
Oliveirense
Mafra
19:30
Chaves
Academico Viseu
April 18
10:30
Eskisehirspor
? - ?
Balikesirspor
13:00
Akhisarspor
? - ?
Altinordu
16:00
Istanbulspor
? - ?
Menemenspor
April 18
13:00
Aberdeen
Livingston
12:00
FC Fastav Zlin
Pribram
12:00
FC Zbrojovka Brno
Pardubice
14:00
Slovan Liberec
Slavia Prague
16:30
Sparta Prague
Slovacko
14:00
FC Koebenhavn
FC Nordsjaelland
16:00
Broendby IF
AGF
12:00
AC Horsens
Lyngby
12:00
OB
SoenderjyskE
12:00
Fredericia
? - ?
FC Helsingoer
April 18
13:00
Degerfors
Kalmar FF
13:00
Haecken
Malmoe FF
13:00
Oestersunds FK
Orebro
15:30
Djurgaarden
IFK Norrkoeping
15:30
Sirius
Halmstads BK
April 18
11:00
Oesters IF
Landskrona BoIS
13:00
IFK Vaernamo
GIF Sundsvall
April 18
11:00
Inhulets Petrove
Rukh Vynnyky
14:00
Mariupol
Olimpik Donetsk
16:30
FC Kolos Kovalivka
SC Dnipro-1
12:00
Olympique Lyonnais
Paris Saint Germain
17:00
Apolonia
? - ?
Vllaznia
17:00
Kukesi
? - ?
KF Tirana
17:00
Laci
? - ?
Bylis
17:00
Partizani
? - ?
Kastrioti
17:00
Skenderbeu
? - ?
Teuta Durres
April 18
16:00 Limited coverage
Primeiro de Agosto
? - ?
Wiliete SC
18:00
Club Atletico Estudiantes
? - ?
Estudiantes de Rio Cuarto
21:30
Atlanta
? - ?
Deportivo Riestra
19:00
Guillermo Brown
? - ?
Santamarina
20:00
Independiente Rivadavia
? - ?
Atletico Guemes
21:00
Atletico Rafaela
? - ?
Almagro
20:00
Boca Unidos
? - ?
CA Chaco For Ever
20:00
Douglas Haig
? - ?
Gimnasia y Esgrima de Concepcion
20:00
Gimnasia y Tiro
? - ?
Crucero del Norte
20:00
Juventud Unida Gualeguaychu
? - ?
Central Norte
20:00
Sarmiento de Resistencia
? - ?
Union de Sunchales
20:00
Sportivo Belgrano
? - ?
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
20:00
Sportivo Las Parejas
? - ?
Racing de Cordoba
22:15
Arsenal Sarandi
? - ?
Racing Club
22:15
Banfield
? - ?
Club Atletico Platense
22:15
Central Cordoba de Santiago
? - ?
River Plate
22:15
Colon
? - ?
Godoy Cruz
22:15
Estudiantes
? - ?
Gimnasia LP
22:15
San Lorenzo
? - ?
Argentinos Juniors
22:15
Boca Juniors
? - ?
Atletico Tucuman
22:15
Independiente
? - ?
Defensa y Justicia
22:15
Newell's Old Boys
? - ?
Patronato de Parana
22:15
Sarmiento
? - ?
Lanus
April 18
06:05
Sydney FC
Adelaide United
08:10
Macarthur FC
Newcastle Jets
10:15
Perth Glory
Wellington Phoenix
April 18
05:00 Limited coverage
Canberra FC
? - ?
Tuggeranong United
05:00 Limited coverage
Gungahlin United
? - ?
Tigers FC
04:30 Limited coverage
Wollongong Wolves
? - ?
Blacktown City FC
08:30 Limited coverage
Sydney FC Youth
? - ?
APIA Leichhardt Tigers
04:30 Limited coverage
Broadmeadow Magic
? - ?
Weston Workers
06:30 Limited coverage
Maitland
? - ?
Charlestown Azzurri
April 18
08:00 Limited coverage
Olympic FC
? - ?
Sunshine Coast Wanderers
08:15 Limited coverage
Brisbane Roar FC Youth
? - ?
Capalaba
07:00 Limited coverage
St George Willawong FC
? - ?
Centenary Stormers
05:45 Limited coverage
Olympic FC U23
? - ?
Sunshine Coast Wanderers U20
06:00 Limited coverage
Brisbane Roar U23
? - ?
Capalaba Bulldogs U20
07:00 Limited coverage
Redlands United U20
? - ?
Brisbane Strikers U20
07:00 Limited coverage
Broadbeach United
? - ?
AC Carina
08:00 Limited coverage
The Lakes
? - ?
Grange Thistle
12:30
FC Salzburg
LASK
12:30
Wolfsberger AC
WSG Swarovski Tirol
15:00
Rapid Wien
Sturm Graz
April 18
08:30
SK Austria Klagenfurt
Grazer AK
09:30
SK Rapid Wien II
SV Horn
April 18
11:00
Dinamo Minsk
Gomel
13:00
Rukh Brest
FC Smorgon
19:00
Real Tomayapo
? - ?
Blooming
21:15
Aurora
? - ?
Bolivar
23:30
San Jose
? - ?
Guabira
13:00
Olimpik Sarajevo
? - ?
Zrinjski Mostar
15:00
Radnik Bijeljina
? - ?
Zeljeznicar
17:00
Siroki Brijeg
? - ?
FK Velez Mostar
April 18
19:00 Limited coverage
CE Olhodaguense
? - ?
ASA
April 18
19:00 Limited coverage
Atletico Alagoinhas
? - ?
EC Jacuipense
19:00 Limited coverage
Bahia
? - ?
Bahia de Feira
19:00 Limited coverage
Fluminense de Feira
? - ?
Doce Mel
20:00
Bangu
? - ?
Volta Redonda
20:00
Boavista
? - ?
Vasco da Gama
20:00
Fluminense
? - ?
Botafogo RJ
20:00
Madureira RJ
? - ?
Macae
20:00
Nova Iguacu
? - ?
Resende
20:00
Portuguesa RJ
? - ?
Flamengo
April 18
19:00 Limited coverage
Avai FC
? - ?
Hercilio Luz
19:00 Limited coverage
Concordia Atletico
? - ?
Criciuma
19:00 Limited coverage
Joinville
? - ?
Brusque
19:00 Limited coverage
Marcilio Dias
? - ?
Chapecoense AF
19:00 Limited coverage
Metropolitano
? - ?
Juventus SC
19:00 Limited coverage
Prospera
? - ?
Figueirense
April 18
23:00
Brasil de Pelotas
? - ?
Sao Luiz
23:00
Gremio
? - ?
Novo Hamburgo
April 18
19:00 Limited coverage
Atletico GO
? - ?
CRAC
19:00 Limited coverage
Gremio Anapolis
? - ?
Jataiense GO
April 18
18:30 Limited coverage
Ipora
? - ?
Jaragua
19:00 Limited coverage
Goianesia
? - ?
Goias
April 18
13:00
Uberlandia
? - ?
Tombense FC
14:00
Pouso Alegre
? - ?
Cruzeiro
19:00
Atletico MG
? - ?
Boa Esporte Clube
19:00
Patrocinense
? - ?
Urt MG
April 18
Canc.
Carajas
? - ?
Castanhal EC
13:00 Limited coverage
Bragantino PA
? - ?
Paragominas FC
Postp.
Castanhal EC
? - ?
Carajas
Postp.
Itupiranga SC
? - ?
Independente PA
Postp.
Paragominas FC
? - ?
Remo
Postp.
Paysandu
? - ?
Aguia de Maraba
Postp.
Tapajos
? - ?
Gaviao Kyikateje FC
Postp.
Tuna Luso
? - ?
Bragantino PA
Canc.
Gaviao Kyikateje FC
? - ?
Tapajos
19:00 Limited coverage
Aguia de Maraba
? - ?
Remo
Canc.
Paragominas FC
? - ?
Bragantino PA
Canc.
Remo
? - ?
Tuna Luso
April 18
19:00
Sao Paulo Crystal
? - ?
Campinense
April 18
Postp.
Cascavel CR
? - ?
Maringa FC
Postp.
Cianorte
? - ?
Azuriz
Postp.
Londrina EC
? - ?
FC Cascavel
Postp.
Parana Clube
? - ?
Operario Ferroviario
Postp.
Rio Branco PR
? - ?
Coritiba
Postp.
Toledo CW
? - ?
Athletico Paranaense
April 18
18:00
Vitoria das Tabocas
? - ?
Central SC
19:00
Central SC
? - ?
Afogados da Ingazeira
19:00
Nautico
? - ?
Santa Cruz
April 18
18:45 Limited coverage
Fluminense PI
? - ?
4 de Julho
18:45 Limited coverage
Picos
? - ?
Parnahyba
19:00 Limited coverage
Porto Velho EC
? - ?
Genus RO
19:00 Limited coverage
Real Desportivo Ariquemes
? - ?
Rondoniense RO
19:00 Limited coverage
Barcelona RO
? - ?
Ji-Parana RO
19:00 Limited coverage
Guapore RO
? - ?
Uniao Cacoalense RO
April 18
19:00
Atletico Gloriense
? - ?
Sociedade Boca Junior
19:00
Sergipe
? - ?
Dorense
19:00 Limited coverage
Chapadao
? - ?
Uniao/ABC
19:00 Limited coverage
Comercial MS
? - ?
Tres Lagoas
18:00 Limited coverage
Botafogo Fr RJ
? - ?
EC Bahia BA
18:00 Limited coverage
CR Flamengo RJ
? - ?
Minas Icesp DF
18:00 Limited coverage
Sao Jose EC
? - ?
SE Kindermann SC
20:00 Limited coverage
Cruzeiro EC MG
? - ?
Real Brasilia FC DF
23:00 Limited coverage
SE Palmeiras SP
? - ?
Ferroviaria SP
April 18
15:30
FC Tsarsko Selo Sofia 2015
PFC CSKA-Sofia
17:45
Levski Sofia
Ludogorets Razgrad
April 18
11:00 Limited coverage
Visakha FC
? - ?
Electricite du Cambodge
April 18
20:00 Limited coverage
Barnechea
? - ?
Coquimbo Unido
20:00 Limited coverage
Deportes Copiapo
? - ?
Deportes Temuco
20:00 Limited coverage
Deportes Santa Cruz
? - ?
Universidad de Concepcion
20:00 Limited coverage
Lautaro de Buin
? - ?
Deportes Iquique
20:00 Limited coverage
San Luis
? - ?
Rangers
20:00 Limited coverage
San Marcos
? - ?
Cobreloa
20:00 Limited coverage
Santiago Morning
? - ?
Magallanes
20:00 Limited coverage
Union San Felipe
? - ?
Puerto Montt
20:00
Alianza Petrolera
? - ?
Envigado
20:00
America de Cali
? - ?
Tolima
20:00
Atletico Nacional
? - ?
Patriotas
20:00
Bucaramanga
? - ?
Rionegro Aguilas
20:00
Chico FC
? - ?
CD Jaguares
20:00
Deportivo Pereira
? - ?
Deportivo Pasto
20:00
La Equidad
? - ?
Santa Fe
20:00
Millonarios
? - ?
Deportivo Cali
20:00
Once Caldas
? - ?
Independiente Medellin
20:00
ADR Jicaral
? - ?
Grecia
20:00
Club Sport Herediano
? - ?
C.S. Cartagines
20:00
Deportiva San Carlos
? - ?
Santos de Guapiles
20:00
Deportivo Saprissa
? - ?
LD Alajuelense
20:00
Municipal Perez Zeledon
? - ?
Limon
20:00
Sporting San Jose
? - ?
Guadalupe FC
April 18
17:05
Dinamo Zagreb
? - ?
NK Istra 1961
14:00
AEL Limassol
Apollon Limassol
16:30
Olympiakos Nicosia
AEK Larnaca
April 18
13:00 Limited coverage
Alki Oroklinis
? - ?
Enosis Neon THOI Lakatamia
13:00 Limited coverage
Omonia Psevda
? - ?
Akritas Chlorakas
08:15
Zizkov
? - ?
Usti nad Labem
13:00
FK Slavoj Vysehrad
? - ?
SK Prostejov
15:00
FC Vlasim
? - ?
FK Varnsdorf
15:00
FK MAS Taborsko
? - ?
FK Blansko
15:00
Hradec Kralove
? - ?
Trinec
15:00
Vysocina Jihlava
? - ?
Dukla Praha
12:00 Limited coverage
1 FC Slovacko
? - ?
FC Slovan Liberec
11:00
Thisted
? - ?
Brabrand
11:00
AB
? - ?
Vanloese
11:00
Naestved
? - ?
FA 2000
11:00
Slagelse
? - ?
Broenshoej
10:00 Limited coverage
Avedoere
? - ?
Ballerup-Skovlunde
12:00 Limited coverage
Ringkoebing
? - ?
Kolding B
10:30 Limited coverage
FB
? - ?
Oesterbro IF
10:30 Limited coverage
Aarhus 1900
? - ?
Vildbjerg
12:00 Limited coverage
IF Lyseng
? - ?
Fortuna Hjoerring II
April 18
14:30 Limited coverage
AS Vita Club
? - ?
Saint-Eloi Lupopo
Postp.
TP Mazembe
? - ?
AS Vita Club
20:00
Aucas
? - ?
Olmedo
20:00
CSD Macara
? - ?
Orense
20:00
Deportivo Cuenca
? - ?
Universidad Catolica
20:00
Emelec
? - ?
Tecnico Universitario
20:00
Guayaquil City
? - ?
LDU de Quito
20:00
Independiente del Valle
? - ?
Nueve de Octubre
20:00
Manta
? - ?
Delfin
20:00
Mushuc Runa
? - ?
Barcelona SC
April 18
19:30
El Zamalek
? - ?
Al Ahly
12:00
Tottenham Hotspur U23
? - ?
Chelsea U23
11:00 Limited coverage
Crewe Alexandra U23
? - ?
Watford FC U23
April 18
13:00
Birmingham City Women
? - ?
Coventry United Ladies
13:00
Crystal Palace Women
? - ?
London Bees
13:00
Everton Ladies
? - ?
Durham Women
13:00
Leicester City Women
? - ?
Liverpool Women
13:00
Reading Women
? - ?
Tottenham Hotspur Women
13:00 Limited coverage
Watford Ladies
? - ?
Bristol City Women
April 18
12:00
FCI Levadia
? - ?
Paide Linnameeskond
16:00
Nomme JK Kalju
? - ?
Parnu JK Vaprus
07:00 Limited coverage
Bahir Dar Kenema FC
? - ?
Dire Dawa Kenema FC
07:00 Limited coverage
Jimma Aba Jifar FC
? - ?
Sebeta City FC
12:00 Limited coverage
Hadiya Hosahina FC
? - ?
Wolkite City FC
12:00 Limited coverage
Wolaita Dicha SC
? - ?
Hawassa Kenema SC
April 18
Postp.
FF Jaro
? - ?
Mikkelin Palloilijat
Postp.
IF Gnistan
? - ?
EIF
13:00
FC Honka
? - ?
Tampereen Ilves
April 18
11:00
Ingolstadt
Meppen
12:00
Waldhof Mannheim
Luebeck
13:00
Wehen
Unterhaching
12:00
Oberhausen
? - ?
Borussia Dortmund II
12:00
Frankfurt
? - ?
SC Sand
12:00
SGS Essen
? - ?
Meppen
12:00
Turbine Potsdam
? - ?
MSV Duisburg
12:00
VfL Wolfsburg
? - ?
SC Freiburg
12:00
Werder Bremen
? - ?
Bayer Leverkusen
April 18
15:00
Dreams FC
? - ?
Karela United
18:00
Hearts of Oak
? - ?
Inter Allies FC
14:00 Limited coverage
Lincoln Red Imps FC
? - ?
Mons Calpe SC
16:30 Limited coverage
Europa Point
? - ?
College 1975
12:00
Panathinaikos
Aris
14:15
AEK Athens
Asteras Tripolis
16:30
PAOK FC
Olympiacos
11:45
AE Karaiskakis
? - ?
Doxa Dramas
11:45
Chania FC
? - ?
Apollon Larissa
11:45
Panachaiki
? - ?
Ergotelis
14:00 Limited coverage
AS Santorini 2020
? - ?
Aspropyrgos Enosis
14:00 Limited coverage
Asteras Vlahioti
? - ?
Kallithea
14:00 Limited coverage
Ialysos
? - ?
Episkopi Rethymno
14:00 Limited coverage
Kalamata
? - ?
Niki Volou
14:00 Limited coverage
Rhodos AS
? - ?
Egaleo
14:00 Limited coverage
Almopos Aridaia
? - ?
Apollon Pontou
14:00 Limited coverage
Kavala
? - ?
AEP Kozani
14:00 Limited coverage
Olympiacos Volou
? - ?
Panserraikos FC
14:00 Limited coverage
PAE Veria NFC 2019
? - ?
Thesprotos FC
14:00 Limited coverage
Pierikos FC
? - ?
PO Triglia
13:00 Limited coverage
Agrotikos Asteras Agias Varvaras
? - ?
Trikala 2011
13:00 Limited coverage
Elpides Karditsas 94
? - ?
Aris
13:00 Limited coverage
Giannina
? - ?
Kastoria Gps
13:00 Limited coverage
PAOK Thessaloniki FC
? - ?
Athlitiki Enosi Larissas FC
13:00 Limited coverage
Vasilissa Thrakis
? - ?
Agrotikos Asteras Evosmoy
13:00 Limited coverage
Feidon Argous
? - ?
Avantes Halkidas
13:00 Limited coverage
Mesologi
? - ?
Ergotelis
13:00 Limited coverage
Neos Asteras Rethymnou
? - ?
Atromitos Athinon
13:00 Limited coverage
OFI
? - ?
AO Agia Paraskevi
13:00 Limited coverage
Olympiada Imitou
? - ?
Odysseas Glyfadas
00:00
Comunicaciones FC
? - ?
Sanarate
17:30
Antigua Guatemala
? - ?
CSD Municipal
18:00
Deportivo Malacateco
? - ?
Deportivo Achuapa
21:30
Club Xelaju
? - ?
Guastatoya
01:15
Honduras Progreso
? - ?
CD Olimpia
07:00 Limited coverage
Rangers
? - ?
Southern District RSA
09:30 Limited coverage
Pegasus FC
? - ?
Resources Capital FC
April 18
05:30 Limited coverage
Sham Shui Po
? - ?
Shatin SA
07:30 Limited coverage
Central & Western
? - ?
Citizen
07:30 Limited coverage
North District
? - ?
Eastern District
07:30 Limited coverage
South China
? - ?
Hoi King
07:30 Limited coverage
Wing Yee
? - ?
Tai Po
07:30 Limited coverage
Wong Tai Sin
? - ?
Hong Kong FC
07:30 Limited coverage
Yuen Long
? - ?
HONGDA
April 18
13:15
Puskas FC Academy
MTK Budapest
15:30
Budapest Honved
Fehervar FC
April 18
15:00
Aqvital FC Csakvar
? - ?
Szentlorinc
15:00
Bekescsaba
? - ?
Haladas
15:00
Budaors
? - ?
Kazincbarcikai BSC
15:00
Debreceni EAC
? - ?
FC Ajka
15:00
Dorogi FC
? - ?
Szolnok
15:00
Kaposvari
? - ?
Vasas Budapest
15:00
Nyiregyhaza Spartacus FC
? - ?
BFC Siofok
15:00
Pecsi MFC
? - ?
Szeged 2011
15:00
Soroksar SC
? - ?
Gyirmot
18:00
Gyori ETO
? - ?
Debrecen
April 18
13:00 Limited coverage
Astra Hungary
? - ?
Ferencvarosi TC
April 18
13:00 Limited coverage
Baghdad FC
? - ?
Alsinaat Alkahrabaiya
18:00 Limited coverage
Al Zawraa
? - ?
Al Minaa
17:30
Maccabi Tel Aviv
? - ?
FC Ashdod
16:00
Hapoel Hadera
? - ?
Hapoel Haifa
April 18
13:00
Novara
? - ?
Pistoiese
13:00
Pontedera
? - ?
Pro Vercelli
15:30
Grosseto
? - ?
Pro Sesto
15:30
Lecco
? - ?
Olbia
15:30
Livorno
? - ?
Como
15:30
Renate
? - ?
Juventus U23
18:30
Alessandria
? - ?
Pergolettese
18:30
Carrarese
? - ?
Lucchese
18:30
Giana Erminio
? - ?
Pro Patria
April 18
13:00
Gubbio
? - ?
Mantova
13:00
Legnago Salus
? - ?
S.S. Arezzo
13:00
Matelica
? - ?
Alma Juventus Fano
13:00
Virtus Verona
? - ?
Sambenedettese
15:30
Modena
? - ?
Calcio Padova
18:30
FeralpiSalo
? - ?
Carpi
18:30
R.C. Cesena
? - ?
Imolese Calcio
18:30
Vis Pesaro
? - ?
Fermana
April 18
10:30
Casertana
? - ?
Juve Stabia
10:30
Catanzaro
? - ?
Catania
13:00
Bari
? - ?
Palermo
13:00
Foggia
? - ?
Paganese
Canc.
Trapani
? - ?
Virtus Francavilla
13:00
Virtus Francavilla
? - ?
Viterbese
15:30
Potenza
? - ?
Monopoli
15:30
Teramo
? - ?
Bisceglie
18:30
Cavese
? - ?
Turris
April 18
13:00 Limited coverage
ASD Calcio Chieri 1955
? - ?
Fossano
13:00 Limited coverage
ASD Imperia
? - ?
AS Casale
13:00 Limited coverage
Borgosesia
? - ?
ACSD Saluzzo
13:00 Limited coverage
Bra
? - ?
Castellanzese
13:00 Limited coverage
Caronnese
? - ?
Sanremese
13:00 Limited coverage
Citta di Varese
? - ?
Lavagnese
13:00 Limited coverage
Derthona
? - ?
ASDC Gozzano
13:00 Limited coverage
Folgore Caratese
? - ?
Vado
13:00 Limited coverage
P.D.H.A.E.
? - ?
Arconatese
13:00 Limited coverage
Sestri Levante
? - ?
AC Legnano
April 18
13:00 Limited coverage
Brusaporto
? - ?
AS Vis Nova Giussano
13:00 Limited coverage
Calvina
? - ?
Crema
13:00 Limited coverage
Franciacorta FC
? - ?
Pontisola
13:00 Limited coverage
Real Calepina
? - ?
Breno
13:00 Limited coverage
Scanzorosciate
? - ?
NibionnOggiono
13:00 Limited coverage
Seregno
? - ?
Caravaggio
13:00 Limited coverage
Union ASD Casatese
? - ?
Sona
13:00 Limited coverage
Villa D'Alme
? - ?
Tritium
13:00 Limited coverage
Virtus Bergamo Alzanoseriate
? - ?
Cavenago Fanfulla
April 18
13:00 Limited coverage
ASD Manzanese
? - ?
Este
13:00 Limited coverage
Adriese
? - ?
Delta Porto Tolle
13:00 Limited coverage
Caldiero Terme
? - ?
Ambrosiana
13:00 Limited coverage
Campodarsego
? - ?
ArzignanoChiampo
13:00 Limited coverage
Cartigliano
? - ?
Chions
13:00 Limited coverage
Luparense
? - ?
Belluno
13:00 Limited coverage
Mestre
? - ?
Union Feltre
13:00 Limited coverage
Montebelluna
? - ?
Trento
13:00 Limited coverage
Union San Giorgio-Sedico
? - ?
Clodiense
13:00 Limited coverage
Virtus Bolzano
? - ?
Cjarlins Muzane
April 18
13:00 Limited coverage
Aglianese
? - ?
Progresso
13:00 Limited coverage
Corticella
? - ?
Sammaurese
13:00 Limited coverage
Fiorenzuola
? - ?
Rimini
13:00 Limited coverage
Forli
? - ?
Ghivizzano Borgoamozzano
13:00 Limited coverage
GS Bagnolese
? - ?
Lentigione
13:00 Limited coverage
Prato
? - ?
Sasso Marconi
13:00 Limited coverage
Pro Livorno 1919 Sorgenti
? - ?
Mezzolara
13:00 Limited coverage
SSDRL Marignanese Calcio
? - ?
Real Forte Querceta
13:00 Limited coverage
Seravezza
? - ?
Correggese
April 18
13:00 Limited coverage
ASD Trastevere
? - ?
Aquila Montevarchi
13:00 Limited coverage
Flaminia
? - ?
Cannara
13:00 Limited coverage
Foligno
? - ?
Trestina
13:00 Limited coverage
Ostia Mare
? - ?
Montespaccato
13:00 Limited coverage
Pianese
? - ?
San Donato
13:00 Limited coverage
Robur Siena
? - ?
Lornano Badesse
13:00 Limited coverage
Sangiovannese
? - ?
Scandicci
13:00 Limited coverage
Sinalunghese
? - ?
US Gavorrano
13:00 Limited coverage
Tiferno Lerchi
? - ?
Grassina
April 18
13:00 Limited coverage
ASD Pineto
? - ?
Rieti
13:00 Limited coverage
Aprilia
? - ?
Recanatese
13:00 Limited coverage
Atletico Terme Fiuggi
? - ?
Real Giulianova
13:00 Limited coverage
Campobasso
? - ?
Vastese
13:00 Limited coverage
Castelfidardo
? - ?
Vastogirardi
13:00 Limited coverage
Castelnuovo Vomano
? - ?
Cynthialbalonga
13:00 Limited coverage
Matese
? - ?
SN Notaresco
13:00 Limited coverage
Montegiorgio
? - ?
Tolentino
13:00 Limited coverage
Olympia Agnonese
? - ?
ASD Porto Sant Elpidio
April 18
13:00 Limited coverage
ASD Lanusei
? - ?
Gladiator
13:00 Limited coverage
Afragolese
? - ?
Nola
13:00 Limited coverage
Carbonia
? - ?
Nocerina
13:00 Limited coverage
Cassino
? - ?
Latte Dolce
13:00 Limited coverage
Latina
? - ?
Muravera
13:00 Limited coverage
Monterosi
? - ?
Insieme Formia
13:00 Limited coverage
Savoia
? - ?
Giugliano
13:00 Limited coverage
Torres
? - ?
Team Nuova Florida 2005
13:00 Limited coverage
Vis Artena
? - ?
Arzachena
April 18
13:00 Limited coverage
ACD Nardo
? - ?
Portici
13:00 Limited coverage
AZ Picerno ASD
? - ?
Bitonto
13:00 Limited coverage
Aversa Normanna
? - ?
Team Altamura
13:00 Limited coverage
Brindisi
? - ?
Francavilla
13:00 Limited coverage
Casarano
? - ?
Sporting Fulgor Molfetta
13:00 Limited coverage
Citta di Fasano
? - ?
Taranto
13:00 Limited coverage
Gravina
? - ?
Fidelis Andria
13:00 Limited coverage
Puteolana
? - ?
Lavello
13:00 Limited coverage
Sorrento
? - ?
Audace Cerignola
April 18
13:00 Limited coverage
Castrovillari
? - ?
Marina di Ragusa
13:00 Limited coverage
Citta di Messina
? - ?
Calcio Biancavilla 1990
13:00 Limited coverage
Dattilo Noir
? - ?
Rende
13:00 Limited coverage
Gelbison Cilento
? - ?
Cittanovese
13:00 Limited coverage
Paterno
? - ?
Messina
13:00 Limited coverage
Roccella
? - ?
Sant'Agata
13:00 Limited coverage
Rotonda
? - ?
Acireale
13:00 Limited coverage
San Luca
? - ?
Troina
13:00 Limited coverage
Santa Maria Cilento
? - ?
Licata
08:30 Limited coverage
Genoa Primavera
? - ?
Inter Primavera
10:30 Limited coverage
Cagliari Primavera
? - ?
Fiorentina Primavera
13:00 Limited coverage
Lazio Primavera
? - ?
Sassuolo Primavera
April 18
10:30
AC Milan
? - ?
Napoli
10:30
Sassuolo
? - ?
Juventus
13:00
San Marino Academy
? - ?
Hellas Verona
April 18
05:00
Kawasaki Frontale
Sanfrecce Hiroshima
06:00
Cerezo Osaka
Urawa Red Diamonds
06:00
Nagoya Grampus Eight
Sagan Tosu
08:00
Gamba Osaka
Shimizu S-Pulse
April 18
04:00
SC Sagamihara
Jubilo Iwata
04:00 Limited coverage
AS Harima Albion
? - ?
Ehime FC Ladies
04:00 Limited coverage
Nippon SSU Fields Yokohama
? - ?
Cerezo Osaka Sakai
05:00 Limited coverage
NGU Loveledge Nagoya
? - ?
Iga Kunoichi
05:00 Limited coverage
Sfida Setagaya FC
? - ?
Nippatsu Yokohama FC Seagulls
April 18
17:30 Limited coverage
Al-Baqaa
? - ?
Al-Wehdat
19:30
Sahab SC
? - ?
FC Ma'an
April 18
19:00 Limited coverage
Al-Shabab SC
? - ?
Al-Salmiyah
19:00 Limited coverage
Kazma
? - ?
Al-Arabi
April 18
11:00
FS Metta/LU
? - ?
RFS
14:00
Ventspils
? - ?
FK Liepaja
14:05 Limited coverage
Al Akhaa Al Ahli
? - ?
Al-Nejmeh
14:05 Limited coverage
Al-Ansar
? - ?
Shabab Al Sahel
14:05 Limited coverage
Al-Safa
? - ?
Al-Ahed
April 18
12:00 Limited coverage
Suduva B
? - ?
Banga Gargzdai B
14:00 Limited coverage
FK Panevezys B
? - ?
BFA
14:00
F91 Dudelange
? - ?
US Mondorf les Bains
14:00
FC Progres Niederkorn
? - ?
CS Fola Esch
14:00
FC Wiltz 71
? - ?
FC Differdange 03
14:00
Una Strassen
? - ?
FC Etzella Ettelbruck
14:00
Union Titus Petange
? - ?
Swift Hesperange
April 18
13:00
Melaka United
? - ?
Selangor
13:00
Petaling Jaya City FC
? - ?
Pulau Pinang
14:00 Limited coverage
Kelantan
? - ?
Negeri Sembilan
14:00 Limited coverage
Kuching FA
? - ?
Selangor Pkns FC
00:00
CD Guadalajara
Tijuana
02:05
CF America
Cruz Azul
17:00
Pumas
Tigres
14:00 Limited coverage
Monterrey U20
? - ?
Pachuca U20
14:00 Limited coverage
Pumas Unam U20
? - ?
Tigres U20
16:00 Limited coverage
Club Santos Laguna U20
? - ?
Deportivo Toluca FC U20
April 18
15:00 Limited coverage
Berane
? - ?
FK Bokelj
15:00 Limited coverage
FK Arsenal Tivat
? - ?
Ibar
15:00 Limited coverage
Grbalj Radanovici
? - ?
Mornar
15:00 Limited coverage
Jedinstvo BP
? - ?
Igalo
15:00 Limited coverage
Kom
? - ?
FK Drezga
April 18
21:00
Difaa El Jadida
? - ?
Ittihad Tanger
21:00
MAS Fes
? - ?
Chabab Mohammedia
21:00
Youssoufia Berrechid
? - ?
FAR Rabat
April 18
15:00 Limited coverage
Raja Beni Mellal
? - ?
Union Touarga Sport
15:00 Limited coverage
Stade Marocain
? - ?
IZK
15:00 Limited coverage
Tihad Casablanca
? - ?
OCK Khouribga
01:00 Limited coverage
Diriangen FC
? - ?
CD Walter Ferretti
01:00 Limited coverage
Managua FC
? - ?
Juventus FC
21:00 Limited coverage
Chinandega FC
? - ?
CD Junior de Managua
April 18
15:00
Adamawa United
? - ?
Heartland Owerri
Postp.
Adamawa United
? - ?
Warri Wolves FC
Postp.
Akwa United
? - ?
Enugu Rangers
15:00
Akwa United
? - ?
Sunshine Stars
Postp.
Enyimba
? - ?
Enugu Rangers
Postp.
Enyimba
? - ?
Kwara United
15:00
Ifeanyi Ubah United
? - ?
MFM FC
Postp.
Ifeanyi Ubah United
? - ?
Sunshine Stars
Postp.
Jigawa Golden Stars
? - ?
Dakkada FC
15:00
Jigawa Golden Stars
? - ?
Lobi Stars
Postp.
Katsina United
? - ?
Kano Pillars
15:00
Katsina United
? - ?
Wikki Tourist
Postp.
MFM FC
? - ?
Lobi Stars
Postp.
Nasarawa United
? - ?
Heartland Owerri
15:00
Nasarawa United
? - ?
Kwara United
15:00
Plateau United
? - ?
Abia Warriors
Postp.
Plateau United
? - ?
Wikki Tourist
Postp.
Rivers United FC
? - ?
Abia Warriors
Postp.
Rivers United FC
? - ?
Dakkada FC
15:00
Rivers United FC
? - ?
Enyimba
15:00
Warri Wolves FC
? - ?
Kano Pillars
11:00
Belasica
? - ?
KF Shkendija
11:00
FC Academy Pandev
? - ?
FK Vardar Skopje
11:00
FK Borec
? - ?
Shkupi
11:00
FK Struga
? - ?
Pelister
11:00
Rabotnicki
? - ?
FK Makedonija Gjorče Petrov
11:00
Renova
? - ?
FK Sileks
Postp.
Hoedd
? - ?
Floeya
Postp.
Baerum
? - ?
Senja
Postp.
Tromsdalen
? - ?
Valerenga IF 2
Postp.
Nardo
? - ?
Flekkeroey
14:00 Limited coverage
Deportivo Santani
? - ?
2 de Mayo
14:00 Limited coverage
Sportivo San Lorenzo
? - ?
Resistencia
20:00 Limited coverage
Fulgencio Yegros
? - ?
Sportivo Ameliano
20:00 Limited coverage
Sportivo Iteno
? - ?
Atyra FC
April 18
20:00
Academia Cantolao
? - ?
CD UT Cajamarca
20:00
Alianza Lima
? - ?
Universidad Cesar Vallejo
20:00
Alianza Universidad
? - ?
Sport Boys
20:00
Ayacucho FC
? - ?
Cienciano
20:00
Carlos A. Mannucci
? - ?
Alianza Atletico
Canc.
Carlos Stein
? - ?
Universidad Cesar Vallejo
20:00
Cusco FC
? - ?
Sport Huancayo
20:00
Deportivo Municipal
? - ?
Binacional
20:00
FBC Melgar
? - ?
Universidad San Martin
20:00
Universitario de Deportes
? - ?
Sporting Cristal
April 18
10:30
Stal Mielec
Zaglebie Lubin
13:00
Wisla Plock
Jagiellonia Bialystok
15:30
Legia Warszawa
Cracovia
April 18
10:40
Odra Opole
? - ?
Korona Kielce
April 18
11:00
Blekitni Stargard
? - ?
GKS Katowice
11:00
Slask Wroclaw ll
? - ?
Stal Rzeszow
11:00
Znicz Pruszkow
? - ?
Polkowice
15:00
Olimpia Grudziadz
? - ?
Pogon Siedlce
15:50
KKS 1925 Kalisz
? - ?
Chojniczanka Chojnice
13:00 Limited coverage
Chelmianka Chelm
? - ?
Stal Stalowa Wola
14:00 Limited coverage
Wisla Sandomierz
? - ?
KS Wisla Pulawy
14:30 Limited coverage
KS Wiazownica
? - ?
LKS Lagow
15:00 Limited coverage
KS Wisloka Debica
? - ?
Cracovia Krakow II
15:00 Limited coverage
Lewart Lubartow
? - ?
Orleta Radzyn Podlaski
10:15 Limited coverage
Kkp Bydgoszcz
? - ?
AZS UJ Krakow
12:00 Limited coverage
Gornik Leczna
? - ?
Aplg Gdansk
10:00 Limited coverage
Sporting Cp
? - ?
CS Maritimo Madeira
13:00 Limited coverage
FC Famalicao
? - ?
Clube Condeixa
15:00 Limited coverage
Clube de Albergaria
? - ?
SCU Torreense
17:00 Limited coverage
SC Braga
? - ?
SL Benfica
15:00 Limited coverage
AD Ovarense
? - ?
Fiaes SC
15:00 Limited coverage
Gil Vicente FC
? - ?
Boavista FC
15:00 Limited coverage
Rec Cadima
? - ?
Valadares Gaia FC
15:00 Limited coverage
Amora FC
? - ?
Estoril Praia
15:00 Limited coverage
CF Benfica
? - ?
CA Ouriense
15:00 Limited coverage
Gdc A Dos Francos
? - ?
Damaiense
05:00
Suwon Bluewings
Ulsan Hyundai
07:30
Jeonbuk FC
Seongnam FC
04:30
FC Anyang
Chungnam Asan FC
07:00
Jeonnam Dragons
Sangju Sangmu
05:00 Limited coverage
Hwaseong
? - ?
Pyeongtaek Citizen
06:00 Limited coverage
Gimhae
? - ?
Paju Citizens
April 18
15:00
Lokomotiv-Kazanka Moscow
? - ?
Tver FC
April 18
10:00
Strogino
? - ?
Khimki 2
12:00
Fakel-M Voronezh
? - ?
Sokol Saratov
12:00
Kaluga
? - ?
Avangard Kursk
12:00
Krasny
? - ?
Khimik-Arsenal
12:00
Metalurg Lypetsk
? - ?
Kvant Obninsk
12:00
Salyut Belgorod
? - ?
Sakhalin
12:00
Znamya Noginsk
? - ?
Metalurg Vidnoe
14:00
Saturn Ramenskoye
? - ?
FC Ryazan
08:00 Limited coverage
Zvezda-2005 Perm
? - ?
FC Lokomotiv Moscow
12:00 Limited coverage
CSKA Moscow
? - ?
Zhfk Yenisey Krasnoyarsk
12:00 Limited coverage
FK Kubanochka Krasnodar
? - ?
Chertanovo Moscow
April 18
13:00 Limited coverage
Faetano
? - ?
San Giovanni
13:00 Limited coverage
La Fiorita Montegiardino
? - ?
Tre Fiori
13:00 Limited coverage
SP Libertas
? - ?
Virtus Acquaviva
12:00 Limited coverage
Heart of Midlothian WFC
? - ?
Forfar Farmington LFC
13:00 Limited coverage
Rangers LFC
? - ?
Hibernian LFC
13:00 Limited coverage
Spartans WFC
? - ?
Celtic LFC
15:10 Limited coverage
Glasgow City
? - ?
Motherwell LFC
April 18
11:00
FK Metalac
? - ?
Indjija
11:00
Novi Pazar
? - ?
Cukaricki
11:00
Zlatibor
? - ?
Rad Beograd
17:00
FK Spartak Subotica
? - ?
Napredak
17:00
Proleter
? - ?
Mladost Lucani
17:00
Radnicki Nis
? - ?
Javor
17:00
TSC Backa Topola
? - ?
Vozdovac
12:30
Lion City Sailors FC
? - ?
Balestier Khalsa FC
14:00
Zlate Moravce
Zilina
April 18
08:30 Limited coverage
FC STK 1914 Samorin
? - ?
FC Petrzalka 1898
April 18
15:00 Limited coverage
Brda
? - ?
Radomlje
15:00 Limited coverage
Drava Ptuj
? - ?
Jadran
15:00 Limited coverage
Fuzinar
? - ?
Smartno 1928
15:00 Limited coverage
ND Beltinci
? - ?
ND Bilje
15:00 Limited coverage
ND Triglav
? - ?
Rudar Velenje
15:00 Limited coverage
NK Krsko
? - ?
NK Krka
15:00 Limited coverage
Nafta
? - ?
NK Dob
15:00 Limited coverage
Primorje
? - ?
Brezice
13:00 Limited coverage
Polokwane City
? - ?
Cape Town All Stars
13:00 Limited coverage
Sekhukhune United
? - ?
Jomo Cosmos
10:00
Celta Vigo B
? - ?
Burgos CF
16:00
Zamora
? - ?
Leonesa
15:00
Compostela
? - ?
UP Langreo
17:00
Deportivo La Coruna
? - ?
Numancia
10:00
Guijuelo
? - ?
Sporting Gijon B
15:00
Salamanca CF UDS
? - ?
CD Covadonga
16:00
Pontevedra
? - ?
CD Lealtad
17:00
Real Sociedad B
? - ?
Tudelano
16:00
CD Laredo
? - ?
SD Tarazona
16:00
Racing Santander
? - ?
Osasuna B
16:00
Real Union
? - ?
Ebro
16:00
Barakaldo
? - ?
Club Haro Deportivo
16:00
Portugalete
? - ?
Ejea
17:30
Deportivo Alaves B
? - ?
U. Mutilvera
10:00
Gimnastic
? - ?
UD Ibiza
17:00
Barcelona B
? - ?
Villarreal B
17:00
FC Andorra
? - ?
Alcoyano
10:00
Lleida Esportiu
? - ?
Atletico Levante UD
17:30
UD Cornella
? - ?
Hercules
10:00
AE Prat
? - ?
Valencia B
10:00
Espanyol B
? - ?
Pena Dep. Santa Eulalia
15:00
UE Olot
? - ?
Orihuela
10:00
Algeciras
? - ?
UCAM Murcia
16:00
Atletico Sanluqueno CF
? - ?
Linares Deportivo
16:00
San Fernando CD
? - ?
Betis Deportivo Balompie
15:00
Linense
? - ?
Sevilla Atletico
16:00
Cadiz B
? - ?
Cordoba
16:00
UD Tamaraceite
? - ?
Real Murcia
11:00
CD Marino
? - ?
Yeclano
16:00
Recreativo Huelva
? - ?
Granada B
18:00
Marbella FC
? - ?
Lorca Deportiva
10:00
San Sebastian de los Reyes
? - ?
CD Badajoz
16:00
Internacional de Madrid CF
? - ?
Extremadura
16:00
Real Madrid Castilla
? - ?
CF Talavera de la Reina
10:00
Atletico Baleares
? - ?
Merida
15:00
Navalcarnero
? - ?
Don Benito
10:00
Atletico Madrid B
? - ?
Melilla
10:00
Getafe B
? - ?
Socuellamos
10:00
Las Rozas CF
? - ?
Villarrubia CF
10:00
Poblense
? - ?
Villarrobledo
09:00
Espanyol
? - ?
Rayo Vallecano
09:30
Sevilla
? - ?
Atletico Madrid
10:00
Real Madrid Femenino
? - ?
Real Betis Femenino
14:00 Limited coverage
Assyriska FF
? - ?
Karlstad BK
14:00 Limited coverage
IF Sylvia
? - ?
Sollentuna FF
14:15 Limited coverage
Piteaa
? - ?
Hammarby TFF
15:00 Limited coverage
Jonkopings Sodra IF U21
? - ?
BK Hacken U21
12:00
Hammarby IF
? - ?
Goeteborg
12:00
Vittsjoe GIK
? - ?
Piteaa IF
13:00
Eskilstuna United DFF
? - ?
Kristianstads DFF
15:00
Linkoepings FC
? - ?
FC Rosengaard
14:00
Basel
Servette
14:00
Lausanne
FC Vaduz
14:00
Young Boys
Lugano
April 18
12:00 Limited coverage
FC Basel
? - ?
Grasshopper Zurich
April 18
08:00 Limited coverage
CPC FC
? - ?
TSU
08:00 Limited coverage
HangYuen/Fujen
? - ?
Taichung Futuro
08:00 Limited coverage
Tainan City
? - ?
Taicheng Lions
08:00 Limited coverage
Taipei City Tatung
? - ?
Kaohsiung County Taipower
11:00
Polisi Tanzania FC
? - ?
Tanzania Prisons
13:00
Dodoma Jiji FC
? - ?
Namungo FC
13:00
Mwadui
? - ?
Simba SC
April 18
12:30
CS Sfaxien
? - ?
Etoile du Sahel
12:30
Esperance
? - ?
JS Kairouanaise
12:30 Limited coverage
AS Gabes
? - ?
ES Hamam Sousse
12:30 Limited coverage
Zarzis
? - ?
Stade Sportif Sfaxien
April 18
10:00 Limited coverage
Aytemiz Alanyaspor
? - ?
Yeni Malatyaspor
10:00 Limited coverage
BB Erzurumspor
? - ?
Denizlispor
10:00 Limited coverage
Caykur Rizespor
? - ?
Antalyaspor
10:00 Limited coverage
Demir Grup Sivasspor U19
? - ?
Genclerbirligi
10:00 Limited coverage
Fenerbahce
? - ?
Istanbul Basaksehir U19
10:00 Limited coverage
Galatasaray U19
? - ?
Goztepe
10:00 Limited coverage
Hatayspor
? - ?
Trabzonspor
10:00 Limited coverage
Kasimpasa
? - ?
Gazisehir Gaziantep FK
10:00 Limited coverage
Kayserispor
? - ?
Atiker Konyaspor
10:00 Limited coverage
MKE Ankaragucu U19
? - ?
Besiktas JK
April 18
13:00 Limited coverage
KCCA FC
? - ?
SC Villa
April 18
09:00 Limited coverage
FC Mariupol U19
? - ?
FC Olimpik Donetsk U19
April 18
10:00
Binh Duong
? - ?
Da Nang
10:00
Hoang Anh Gia Lai
? - ?
Ha Noi FC
11:00
Nam Dinh
? - ?
Ho Chi Minh City FC
April 18
09:00 Limited coverage
Huda Hue
? - ?
Khanh Hoa Nha Trang
10:00 Limited coverage
Dong Tam Long An
? - ?
BA Ria Vung Tau FC
April 18
13:00 Limited coverage
Forest Rangers
? - ?
NAPSA Stars FC
13:00 Limited coverage
Lumwana Radiants
? - ?
Nkana FC