Soccer Livescore

LiveScore.com : Soccer Livescore

24 april 2021 Soccer Scores (powered by LiveScore)

April 24
FT
Liverpool
Newcastle United
FT
West Ham United
Chelsea
FT
Sheffield United
Brighton & Hove Albion
April 24
FT
AFC Bournemouth
Brentford
FT
Barnsley
Rotherham United
FT
Blackburn Rovers
Huddersfield Town
FT
Cardiff City
Wycombe Wanderers
FT
Coventry City
Preston North End
FT
Derby County
Birmingham City
FT
Middlesbrough
Sheffield Wednesday
FT
Nottingham Forest
Stoke City
FT
Queens Park Rangers
Norwich City
FT
Watford
Millwall
April 24
FT
Portsmouth
Bristol Rovers
FT
Blackpool
Shrewsbury Town
FT
Charlton Athletic
Peterborough United
FT
Crewe Alexandra
Rochdale
FT
Doncaster Rovers
Fleetwood Town
FT
Gillingham
Northampton Town
FT
Ipswich Town
AFC Wimbledon
FT
Lincoln City
Hull City
FT
Milton Keynes Dons
Swindon Town
FT
Oxford United
Plymouth Argyle
FT
Sunderland
Accrington Stanley
FT
Wigan Athletic
Burton Albion
April 24
FT
Cambridge United
Stevenage
FT
Carlisle United
Harrogate
FT
Cheltenham Town
Colchester United
FT
Crawley Town
Forest Green Rovers
FT
Exeter City
Newport County
FT
Morecambe
Bolton Wanderers
FT
Oldham Athletic
Grimsby Town
FT
Port Vale
Bradford City
FT
Salford City
Mansfield Town
FT
Scunthorpe United
Walsall
FT
Southend United
Leyton Orient
FT
Tranmere Rovers
Barrow
FT
Aldershot Town
Wealdstone
FT
Altrincham
Barnet
FT
Boreham Wood
Stockport County
Canc.
Dover
Macclesfield Town
FT
FC Halifax Town
Bromley
FT
King's Lynn Town
Dagenham & Redbridge
FT
Maidenhead United
Woking
FT
Solihull Moors
Yeovil Town
FT
Torquay United
Notts County
FT
Wrexham
Chesterfield
FT
Eastleigh
Sutton United
April 24
FT
Elche
Levante
FT
Real Valladolid
Cadiz
FT
Valencia
Deportivo Alaves
FT
Real Madrid
Real Betis
April 24
FT
Freiburg
Hoffenheim
FT
Mainz
Bayern Munich
FT
Union Berlin
Werder Bremen
FT
Wolfsburg
Borussia Dortmund
FT
Bayer Leverkusen
Eintracht Frankfurt
April 24
FT
Genoa
Spezia
FT
Parma
Crotone
FT
Sassuolo
Sampdoria
April 24
FT
Saint-Etienne
Brest
FT
Metz
Paris Saint-Germain
April 24
FT
SC Heerenveen
PEC Zwolle
FT
PSV Eindhoven
FC Groningen
FT
Sparta Rotterdam
VVV-Venlo
FT
Lommel
RFC Seraing
FT
Westerlo
Club Brugge U23
FT
New York City FC
FC Cincinnati
FT
Nashville SC
CF Montreal
FT
Toronto FC
Vancouver Whitecaps
FT
San Jose Earthquakes
FC Dallas
FT
Los Angeles FC
Seattle Sounders FC
April 24
FT
Konyaspor
Hatayspor
FT
Trabzonspor
Fatih Karagumruk
FT
Antalyaspor
Galatasaray
FT
Besiktas
Kayserispor
FT
Denizlispor
Sivasspor
April 24
FT
Ural
FK Akhmat
FT
Zenit St. Petersburg
FC Rotor Volgograd
FT
Dinamo Moscow
Khimki
FT
FC Tambov
Lokomotiv Moscow
April 24
FT
Pordenone Calcio
Pisa
April 24
FT
Troyes
Grenoble
FT
AC Ajaccio
Amiens
FT
Auxerre
Dunkerque
FT
Chambly
Nancy
FT
Guingamp
Paris FC
FT
Rodez
Le Havre
FT
Sochaux
Caen
FT
Valenciennes
Niort
April 24
FT
Logrones
Cartagena
FT
Malaga
Fuenlabrada
FT
Espanyol
Las Palmas
FT
Ponferradina
Lugo
April 24
FT
Nuernberg
FC Heidenheim
FT
Paderborn
Fortuna Duesseldorf
FT
VfL Osnabrück
Holstein Kiel
April 24
FT
Academica
Chaves
FT
Leixoes
Feirense
FT
Varzim
Vizela
FT
Mafra
Sporting Covilha
April 24
FT
Ayr United
Queen of South
FT
Dundee FC
Raith Rovers
FT
Dunfermline Athletic
Arbroath
FT
Greenock Morton
Alloa Athletic
FT
Hearts
Inverness CT
FT
Falkirk
Cove Rangers
FT
Partick Thistle
Airdrieonians
FT
East Fife
Dumbarton
FT
Peterhead
Clyde
FT
Edinburgh City
Stirling Albion
FT
Albion Rovers
Annan Athletic
FT
Stenhousemuir
Cowdenbeath
April 24
AP
Hibernian *
Motherwell
FT
SK Dynamo Ceske Budejovice
Jablonec
FT
SK Sigma Olomouc
Banik Ostrava
FT
Mlada Boleslav
Slovan Liberec
FT
Viktoria Plzen
Slovacko
FT
HB Koege
Fredericia
FT
Hobro
Hvidovre
April 24
FT
HJK
Honka
FT
FC Inter
KuPS
April 24
FT
Hegelmann Litauen
Dziugas Telsiai
FT
Nevezis
Dainava Alytus
April 24
FT
Haecken
Sirius
April 24
FT
Trelleborgs FF
Orgryte
FT
GIF Sundsvall
Norrby
FT
IFK Vaernamo
IK Brage
FT
Oesters IF
Falkenbergs FF
April 24
FT
FC Kolos Kovalivka
Vorskla
FT
SC Dnipro-1
FC Minaj
FT
FC Lviv
Desna
FT
FC Istiklol
Al Hilal
FT
Shabab Al-Ahli Dubai FC
AGMK
FT
Al Ahli
Al Shorta
FT
Esteghlal
Al-Duhail SC
Canc.
Nagoya Grampus Eight
? - ?
Jiangsu Suning FC
Postp.
Nagoya Grampus Eight
? - ?
Pohang Steelers
Postp.
Ratchaburi FC
? - ?
Johor Darul Ta'zim FC
Postp.
Beijing Guoan
? - ?
Kawasaki Frontale
Canc.
Guangzhou
? - ?
Kawasaki Frontale
FT
Oostende
Anderlecht
FT
Stroemmen
Grorud
FT
Bylis
Apolonia
FT
Kastrioti
Laci
FT
Vllaznia
Skenderbeu
FT
Partizani
Kukesi
FT
Teuta Durres
KF Tirana
FT
Dinamo Tirana
1 - 0
KS Burreli
FT
KS Korabi Peshkopi
FK Vora
FT
KF Veleciku Koplik
KF Erzeni Shijak
FT
Partizan Tirana B
0 - 1
KF Oriku
FT
Flamurtari
0 - 1
KF Elbasani
FT
Ben Aknoun
1 - 2
CR Beni Thour
FT
IRB Lakhdaria
1 - 0
RC Arbaa
FT
MO Bejaia
1 - 1
RC Kouba
FT
USM Blida
0 - 1
JSM Bejaia
FT
USM EL Harrach
1 - 1
Amal Bou Saada
FT
WR Msila
1 - 1
WA Boufarik
April 24
FT
AS Khroub
0 - 1
USM Khenchela
FT
CA Batna
1 - 0
DRB Tadjenanet
FT
HB Chelghoum Laid
1 - 0
CRB Ouled Djellal
FT
MC EL Eulma
2 - 2
Nrb Teleghma
FT
US Chaouia
3 - 1
MSP Batna
FT
USM Annaba
2 - 1
MO Constantine
April 24
FT
ASM Oran
1 - 1
JSM Tiaret
FT
Crb Ain Ouessara
2 - 1
Skaf Khemis Miliana
FT
MCB Oued Sly
2 - 0
MC Saida
FT
SC Ain Defla
2 - 1
RC Oued Rhiou
FT
US Remchi
3 - 0
OM Arzew
FT
Zr Temouchent
2 - 1
IRB El Kerma
FT
FS La Massana
0 - 0
FC Ordino
April 24
FT
Recreativo Do Libolo
1 - 0
P. Associacao Do Sambizanga
FT
GD Interclube
0 - 1
Primeiro de Agosto
FT
Gd Baixa de Cassanje
0 - 0
CR Caala
FT
Temperley
Club Atletico Estudiantes
FT
All Boys
Gimnasia Jujuy
FT
Almagro
Guillermo Brown
FT
Santamarina
Brown de Adrogue
FT
Tristan Suarez
Instituto
FT
Ferro Carril Oeste
Barracas Central
FT
CA Defensores de Belgrano
San Martin San Juan
FT
Acassuso
Deportivo Merlo
FT
Argentino de Quilmes
CD UAI Urquiza
FT
Deportivo Madryn
Villa Mitre
FT
Crucero del Norte
Sarmiento de Resistencia
FT
Ituzaingo
1 - 0
Deportivo Espanol
FT
Laferrere
CA Ferrocarril Midland
FT
Leandro N. Alem
0 - 2
Sportivo Italiano
FT
Real Pilar
Victoriano Arenas
FT
Godoy Cruz
Central Cordoba de Santiago
FT
Argentinos Juniors
Banfield
FT
Patronato de Parana
Sarmiento
FT
Huracan
Boca Juniors
April 24
Canc.
Gandzasar
? - ?
Lori
April 24
FT
Central Coast Mariners
Sydney FC
FT
Macarthur FC
Melbourne City FC
April 24
FT
Belconnen United
Monaro Panthers
FT
Canberra FC
0 - 1
Woden Weston FC
FT
Canberra Olympic
Gungahlin United
FT
Marconi Stallions
0 - 2
Mt Druitt Town Rangers
FT
Casuarina
Mindil Aces
FT
Port Darwin
Darwin Hearts FC
FT
Charlestown Azzurri
0 - 2
Edgeworth Eagles
FT
Maitland
0 - 1
Weston Workers
FT
Newcastle Olympic
Lake Macquarie
April 24
FT
Clarence Zebras
Kingborough Lions
FT
Devonport City
2 - 2
Olympia FC Warriors
FT
Glenorchy Knights
1 - 1
South Hobart
April 24
FT
Avondale FC
Dandenong Thunder SC
FT
Heidelberg United
Port Melbourne Sharks SC
FT
Hume City FC
St Albans Saints
FT
Altona Magic
Bentleigh Greens
FT
Western Spirit
The Lakes
FT
University of Queensland
Albany Creek
FT
FC Admira Wacker Modling
Austria Wien
FT
SCR Altach
TSV Hartberg
FT
SV Ried
SKN St. Poelten
April 24
FT
Dornbirn
FC Juniors OOe
FT
SKN St. Poelten
FC Wacker Innsbruck
FT
Skv Altenmarkt
0 - 1
FC Bergheim
FT
Sturm Graz
FC Sudburgenland
April 24
FT
Al-Hidd
0 - 2
Al-Riffa
FT
Muharraq
Al Ahli
April 24
FT
Dinamo Brest
FK Vitebsk
FT
Energetik-BGU
Neman Grodno
FT
FC Minsk
Dinamo Minsk
April 24
FT
FK Orsha
0 - 0
FC Krumkachy Minsk
FT
Belshina Bobruisk
Naftan Novopolotsk
FT
Dnyapro Mogilev
1 - 0
FC Baranovichi
FT
Anderlecht
6 - 0
Standard Femina de Liege
FT
SC Eendracht Aalst
2 - 0
Sporting Charleroi
FT
Oriente Petrolero
0 - 0
Always Ready
FT
San Jose
Guabira
FT
FK Velez Mostar
FK Krupa
FT
Sloboda Tuzla
FK Mladost Doboj Kakanj
FT
Zrinjski Mostar
FK Sarajevo
FT
FK Zvijezda 09
3 - 0
Drina Zvornik
FT
Kozara
FK Podrinje
FT
Rudar Prijedor
FK Jedinstvo Brcko
FT
Slavija Sarajevo
1 - 0
FK Modrica
FT
Sloboda Novi Grad
1 - 0
FK Borac Kozarska Dubica
FT
Sloga Doboj
FK Ljubic Prnjavor
FT
Sutjeska
Tekstilac Derventa
FT
Igman Konjic
3 - 0
NK Vis Simm-Bau
FT
Posusje
1 - 0
GOSK Gabela
FT
Rudar Kakanj
Jedinstvo Bihac
FT
Slaven Zivinice
NK Bratstvo
FT
Travnik
1 - 0
FK Zvijezda
April 24
FT
Novorizontino
Santos FC
April 24
FT
Agua Santa
1 - 0
Taubate
FT
Atibaia
Sertaozinho
FT
EC Sao Bernardo
Portuguesa Santista
FT
Juventus SP
Red Bull Brasil
FT
Ceara
Vitoria
AP
Fortaleza
Bahia *
April 24
FT
ASA
Coruripe
FT
Amazonas FC AM
Sao Raimundo EC AM
FT
Ceilandia
Luziania
FT
Resende
Vasco da Gama
FT
Flamengo
Volta Redonda
FT
Portuguesa RJ
Boavista
April 24
FT
AA Sao Mateus ES
1 - 1
Desportiva Ferroviaria ES
FT
Estrela Do Norte ES
2 - 2
Rio Branco VN
FT
Real Noroeste ES
2 - 0
Serra
FT
Rio Branco ES
2 - 2
Vitoria ES
FT
Pinheiros FC
2 - 3
Vilavelhense ES
FT
Sorriso
Operario FC MG
April 24
FT
Athletic Club
Atletico MG
April 24
FT
Paysandu
Tuna Luso
April 24
FT
Atletico Cajazeirense
1 - 1
Sao Paulo Crystal
April 24
FT
Coritiba
5 - 0
Parana Clube
April 24
FT
Retro FC
0 - 1
Sport Recife
April 24
FT
Fluminense PI
Parnahyba
FT
Porto Velho EC
0 - 0
Rondoniense RO
FT
Barcelona RO
1 - 1
Uniao Cacoalense RO
April 24
FT
Dorense
America EC
FT
AO Itabaiana
Confianca
FT
Uniao/ABC
1 - 0
Aquidauanense
FT
Galvez EC U20
5 - 1
Londrina EC U20
FT
SE Kindermann SC
2 - 3
Gremio RS
FT
SE Palmeiras SP
4 - 2
Cruzeiro EC MG
April 24
FT
Etar
Slavia Sofia
FT
Montana
Beroe
April 24
FT
Sportist Svoge
FK Septemvri Simitli
FT
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Yantra
FT
Ludogorets Razgrad II
1 - 1
Sozopol
FT
Neftochimic Burgas 1962
Hebar
Canc.
Dobrudzha Dobrich
? - ?
Vitosha Bistritsa
Canc.
PFC Lokomotiv Sofia 1929
? - ?
Dunav Ruse
April 24
Postp.
Asia Euro United FC
? - ?
Visakha FC
Postp.
Boeung Ket Angkor FC
? - ?
Kirivong Soksen Chey
Postp.
Prey Veng
? - ?
National Defense Ministry FC
FT
Curico Unido
Everton CD
FT
Antofagasta
Cobresal
FT
La Serena
Union Espanola
Postp.
Palestino
? - ?
Huachipato
FT
O'Higgins
Union La Calera
FT
Zibo Sunday
Zhejiang Professional
FT
Wuhan Three Towns
Beijing Technology
FT
America de Cali
Millonarios
April 24
FT
Sibenik
Slaven
FT
HNK Gorica
NK Lokomotiva
April 24
FT
Dubrava Zagreb
1 - 2
Solin
FT
Junak
0 - 0
Dinamo Zagreb B
FT
NK Dugopolje
0 - 0
Opatija
FT
NK Hrvatski Dragovoljac
2 - 1
Hajduk Split B
FT
Osijek B
Bijelo Brdo
FT
Karmiotissa Pano Polemidion
Pafos FC
FT
Enosis Paralimni
Nea Salamis
April 24
FT
Achyronas Liopetriou
Kouris Erimis
FT
Alki Oroklinis
Omonia Psevda
FT
Enosis Neon THOI Lakatamia
Omonia Aradippou
FT
Onisilos Sotira
Akritas Chlorakas
FT
Othellos Athienou
5 - 0
AEZ Zakakiou
FT
PO Xylotympou 2006
Digenis Morphou
FT
Ypsonas
0 - 6
PAEEK
FT
Aris Limassol
ASIL Lysi
FT
Usti nad Labem
Hradec Kralove
FT
Dukla Praha
FC Vlasim
FT
FK Blansko
Vysocina Jihlava
FT
SK Prostejov
MFK Chrudim
FT
Trinec
FK Slavoj Vysehrad
Canc.
FK Jablonec B
? - ?
FK Zbuzany 1953
Canc.
SK Sokol Brozany
? - ?
FK Pardubice B
Canc.
Slovan Velvary
? - ?
FK Prepere
Canc.
Usti nad Orlici
? - ?
FK Dukla Praha B
FT
FC Slovan Liberec
FC Viktoria Plzen
FT
Slavia Prague
Sparta Prague
FT
FC Sydvest 05
0 - 0
Holbaek
FT
Aarhus Fremad
Brabrand
FT
Dalum
Oure FA
FT
B 93
Middelfart
FT
Frem
Naesby
FT
Vanloese
Hilleroed
FT
FA 2000
Nykoebing FC
FT
AB Taarnby
Slagelse
FT
Broenshoej
KFUM Roskilde
FT
Skovshoved
AB
FT
Karlslunde IF
3 - 0
Avedoere
FT
Husum
2 - 3
Ballerup-Skovlunde
FT
KFUM
2 - 1
BK Union
FT
Koege Nord FC
0 - 4
Fremad Valby
FT
B 1908
2 - 1
Roskilde Boldklub
FT
GVI
3 - 1
Otterup
FT
Alleroed FK
2 - 0
Vordingborg
FT
Ledoeje-Smoerum Fodbold
2 - 0
Greve
FT
Herlev
3 - 1
Skjold Birkeroed
FT
Tarup-Paarup
1 - 1
Marienlyst
FT
Hedensted
1 - 1
Viby IF
FT
Odder IGF
1 - 0
Ringkoebing
FT
Horsens fS
2 - 3
Varde
FT
Silkeborg KFUM
2 - 1
Kjellerup
FT
VRI
2 - 1
Tjoerring IF
FT
Vejgaard
3 - 1
FC Djursland
FT
IF Lyseng
4 - 0
Noerresundby
FT
Fortuna Hjoerring
KoldingQ
FT
FC THY-Thisted Q
Broendby
FT
HB Koege
FC Nordsjaelland
FT
Sundby
1 - 1
ASA Aarhus
FT
AGF
0 - 0
AaB
FT
Odense Q
B93
FT
Ballerup-Skovlunde
7 - 1
Damsoe
FT
Oesterbro IF
2 - 1
Solroed FC
FT
Naesby BK
5 - 0
FB
FT
JAI Aarhus
2 - 0
Aarhus 1900
FT
Vildbjerg
5 - 1
Aalborg Freja
April 24
FT
AS Vita Club
0 - 0
Maniema Union
April 24
FT
Al-Ittihad Al-Sakandary
Pyramids FC
FT
ENPPI
Al Ahly
FT
CD Aguila
Municipal Limeno
FT
Tottenham Hotspur U18
Crystal Palace U18
FT
Derby County U18
Leeds United U18
FT
Leicester City U18
Arsenal U18
FT
Manchester United U18
Wolverhampton Wanderers U18
FT
Norwich City U18
West Ham United U18
FT
Liverpool U18
Middlesbrough U18
FT
Brighton & Hove Albion U18
Aston Villa U18
FT
Southampton U18
West Bromwich Albion U18
FT
Stoke City U18
Sunderland U18
FT
Manchester City U18
Burnley U18
FT
Everton U23
Brighton & Hove Albion U23
FT
Aston Villa Ladies
Bristol City Women
April 24
FT
TJK Legion
Tulevik Viljandi
April 24
FT
NSI Runavik II
2 - 3
EB / Streymur II
FT
B71 Sandoy
2 - 0
AB Argir
FT
FC Suduroy
0 - 1
Vikingur Gota II
FT
B36 Torshavn II
4 - 1
Ki Klaksvik II
FT
Skala
3 - 1
HB Torshavn II
FT
HPS
PK-35 Helsinki
FT
PK-35 Vantaa
Kuopion Palloseura
FT
Tampereen Ilves
Aaland United
FT
Jypk
FC Honka
FT
Creteil
Sete
FT
Laval
Concarneau
FT
Lyon la Duchere
Boulogne
FT
Paris FC
Fleury Merogis U.S
FT
Guingamp
Olympique Lyonnais
April 24
FT
FC Shukura Kobuleti
Dila Gori
FT
Samtredia
FC Telavi
FT
Lokomotivi Tbilisi
Saburtalo
FT
Merani Martvili
Chikhura
FT
FC Gareji 1960
FC Gagra
FT
Sioni Bolnisi
Merani
April 24
FT
Dynamo Dresden
Hallescher FC
FT
Ingolstadt
FSV Zwickau
FT
Kaiserslautern
Unterhaching
FT
Meppen
Hansa Rostock
FT
Tuerkguecue Muenchen
KFC Uerdingen
FT
Waldhof Mannheim
1860 Muenchen
FT
Bahlinger SC
Homburg
FT
Bayern Alzenau
Pirmasens
FT
FCA Walldorf
FSV Frankfurt
FT
Hoffenheim II
TSV Schott Mainz
FT
Kickers Offenbach
Eintracht Stadtallendorf
FT
Sonnenhof Grossaspach
Hessen Kassel
FT
TSG Balingen
VfB Stuttgart II
FT
TSV Steinbach
FC Giessen
FT
Bonner SC
Bergisch Gladbach
FT
Borussia Dortmund II
Schalke 04 II
FT
FC Wegberg-Beeck
Fortuna Koeln
FT
RW Ahlen
Oberhausen
FT
RW Essen
VfB Homberg
FT
SC Wiedenbrueck
SV Straelen
FT
Sportfreunde Lotte
Wuppertal
April 24
FT
Asante Kotoko SC
Medeama SC
FT
Liberty Professionals
Berekum Chelsea
FT
Ebusua Dwarfs
Great Olympics
FT
Lincoln Red Imps FC
0 - 1
St Joseph's
FT
PAS Giannina
Panetolikos
FT
AE Larissa
OFI Crete
FT
Atromitos
Lamia
FT
Egaleo
1 - 0
Asteras Vlahioti
FT
Episkopi Rethymno
1 - 0
AS Santorini 2020
FT
Ialysos
Rhodos AS
FT
Kallithea
Kalamata
FT
Kavala
0 - 0
PAE Veria NFC 2019
FT
AEP Kozani
Pierikos FC
FT
PO Triglia
0 - 0
Apollon Pontou
FT
Panserraikos FC
3 - 0
Almopos Aridaia
FT
Thesprotos FC
1 - 0
Olympiacos Volou
FT
Iztapa
0 - 0
CSD Municipal
FT
Santa Lucia Cotzumalguapa
Sanarate
FT
Pegasus FC
0 - 1
Eastern Sports Club
FT
Resources Capital FC
Happy Valley
April 24
FT
Puskas FC Academy
Zalaegerszeg
FT
Varda SE
Diosgyori VTK
FT
Ujpest
MTK Budapest
April 24
FT
Gyori ETO
1 - 4
Ferencvarosi TC
April 24
FT
Alafoss
2 - 1
Knattspyrnufelagio GG
AP
Berserkir
KFS Vestmannaeyjar *
FT
Dalvik/Reynir
UMF Samherjar
FT
Fram Reykjavik
Knattspyrnufelagid Hordur
FT
Hottur/Huginn
UMF Einherji
FT
Knattspyrnufelagid Kria
Africa United
FT
Kormakur/Hvot
Hamar
Postp.
Kormakur/Hvot
? - ?
Nokkvi
FT
Skautafelag Reykjavikur
1 - 0
RB
FT
UMF Selfoss
Kordrengir
FT
Vikingur Olafsvik
Gullfalkinn Reykjavik
FT
Ymir Kopavogur
KFR Hvolsvollur
April 24
FT
Pars Jonoubi Jam Bushehr
Fajr Sepasi
FT
Khooshe Talaee Sana Saveh
Gol Reyhan Alborz
FT
Malavan
Kheybar Khorramabad
FT
Dundalk
Drogheda United
FT
Sligo Rovers
Derry City
FT
Waterford FC
Longford Town
April 24
FT
Cobh Ramblers
Bray Wanderers
FT
Hapoel Haifa
Bnei Sakhnin
FT
Hapoel Kfar Saba
Maccabi Netanya
FT
Hapoel Tel Aviv
0 - 0
Beitar Jerusalem
April 24
FT
Derthona
Sanremese
April 24
FT
Real Calepina
Villa D'Alme
April 24
FT
Vastese
1 - 1
Aprilia
FT
AC Milan
Inter
FT
Inter Primavera
Cagliari Primavera
FT
Roma Primavera
1 - 1
Lazio Primavera
FT
Bologna Primavera
0 - 0
Genoa Primavera
FT
Fiorentina Primavera
Empoli Primavera
FT
Sassuolo Primavera
AC Milan Primavera
FT
AC Reggiana 1919
3 - 3
Udinese Primavera
FT
Brescia Primavera
3 - 3
Chievo Primavera
FT
Monza Primavera
1 - 2
Cremonese Primavera
FT
Venezia Primavera
0 - 2
Hellas Verona Primavera
FT
Salernitana Primavera
2 - 0
Pisa Primavera
FT
Spezia Primavera
1 - 2
Cosenza Primavera
FT
Frosinone Primavera
4 - 1
Benevento Primavera
FT
SSC Napoli Primavera
4 - 0
Virtus Entella Primavera
FT
Africa Sports
1 - 2
Academia F. Amadou Diallo
FT
San Pedro
2 - 1
ASI D'Abengourou
FT
ES Bafing
1 - 4
Sporting Gagnoa
April 24
FT
Consadole Sapporo
Vegalta Sendai
FT
FC Tokyo
Sagan Tosu
FT
Sanfrecce Hiroshima
Avispa Fukuoka
FT
Yokohama F.Marinos
Yokohama FC
FT
Kashiwa Reysol
Tokushima Vortis
FT
Kashima Antlers
Vissel Kobe
April 24
FT
Ehime FC
Albirex Niigata
FT
Ehime FC Ladies
Sfida Setagaya FC
FT
Speranza Osaka-Takatsuki
NGU Loveledge Nagoya
April 24
FT
FC Ma'an
Al-Baqaa
FT
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
Zhetysu Taldykorgan
FT
Akzhaiyk Uralsk
Aktobe
FT
Ordabasy Shymkent
Kaisar Kyzylorda
April 24
Postp.
Bidco United
? - ?
KCB
Postp.
Mathare United
? - ?
Gor Mahia
Postp.
Tusker FC
? - ?
Posta Rangers
April 24
FT
Arberia
2 - 1
Besa Peje
FT
Drenica
Feronikeli
April 24
FT
Al Sahel SC
1 - 1
Kazma
FT
Al-Arabi
Al-Shabab SC
April 24
FT
Noah Jurmala
FK Spartaks
FT
FS Metta/LU
Valmieras FK
FT
Al-Ansar
2 - 1
Al-Nejmeh
April 24
FT
FK Minija
Babrungas
FT
BFA
FA Siauliai
FT
FC Wiltz 71
AS Jeunesse Esch
April 24
FT
Johor Darul Ta'zim FC
Terengganu
FT
Pulau Pinang
Pahang
FT
UiTM
Petaling Jaya City FC
FT
Kelantan United
1 - 0
Kuching FA
FT
Negeri Sembilan
Sarawak United
FT
Terengganu II
Selangor Pkns FC
FT
Puebla
Pumas
FT
Tijuana
Necaxa
FT
Mazatlan FC
Leon
FT
Cruz Azul
Atletico de San Luis
FT
Alacranes de Durango
0 - 0
Cafetaleros de Chiapas II
FT
Cruz Azul Hidalgo
1 - 0
Gavilanes FC Matamoros
FT
Pumas UNAM
Atlas
FT
Atlas U20
3 - 2
Chivas Guadalajara U20
FT
Tigres U20
2 - 2
Monterrey U20
FT
Cruz Azul U20
0 - 1
Atletico San Luis U20
FT
FC Milsami Orhei
Dacia Buiucani
FT
FC Sheriff
FC Sfintul Gheorghe
April 24
FT
CF Sparta Selemet
0 - 5
FC Cahul 2005
FT
FC Falesti
1 - 5
FC Iskra Stali Ribnita
April 24
FT
Berane
0 - 1
Jedinstvo BP
FT
FK Bokelj
3 - 0
Grbalj Radanovici
FT
FK Drezga
0 - 1
FK Arsenal Tivat
FT
Ibar
2 - 1
Igalo
FT
Mornar
4 - 0
Kom
April 24
FT
Chabab Mohammedia
Youssoufia Berrechid
FT
MCO Oujda
MAT Tetouan
FT
Rapide Club Oued Zem
FUS Rabat
April 24
FT
IZK
1 - 2
Olympique Dcheira
FT
Salmi
1 - 0
Wydad Fes
FT
Union Touarga Sport
1 - 0
AS Sale
FT
Ballymena United
Coleraine
FT
Cliftonville
Carrick Rangers
FT
Dungannon Swifts
Crusaders
FT
Warrenpoint Town
Portadown
FT
Glenavon
Linfield
FT
FK Sileks
FC Academy Pandev
FT
FK Pehchevo
FK Sasa
FT
FK Rosoman 83
FK Sloga 1934 Vinica
FT
Kozhuf Gevgjelija
GFK Tikves Kavadarci
FT
Osogovo
FK Bregalnica Stip
FT
Plachkovica
Pobeda
FT
Drita
FK Labunishta
FT
KF Gostivari
1 - 1
Vlazrimi 77
FT
Korab
FK Skopje
FT
Ohrid
Veleshta
FT
CD Arabe Unido
0 - 1
Tauro FC
FT
San Francisco FC
0 - 0
CD Universitario
FT
Veraguas FC
0 - 0
Independiente de La Chorrera
FT
Herrera FC
3 - 0
Atletico Chiriqui
FT
Sportivo Ameliano
3 - 3
3 de Febrero
FT
Fernando de la Mora
0 - 0
Deportivo Santani
FT
Sportivo Trinidense
0 - 0
Sportivo Iteno
FT
2 de Mayo
1 - 0
Rubio Nu
FT
Resistencia
1 - 2
Guarani de Trinidad
April 24
FT
Alianza Universidad
Sport Boys
FT
FBC Melgar
Universidad San Martin
FT
Alianza Lima
Universidad Cesar Vallejo
April 24
FT
Gornik Zabrze
Wisla Plock
FT
Zaglebie Lubin
Piast Gliwice
FT
Wisla Krakow
Cracovia
April 24
FT
Korona Kielce
LKS Lodz
FT
Chrobry Glogow
GKS Tychy 71
FT
GKS Jastrzebie
Termalica Nieciecza
FT
Resovia
Zaglebie Sosnowiec
FT
Radomiak Radom
Odra Opole
April 24
FT
Polkowice
Olimpia Elblag
FT
Hutnik Krakow
Garbarnia
FT
Pogon Siedlce
Znicz Pruszkow
FT
Sokol Ostroda
Slask Wroclaw ll
FT
Bytovia Bytow
LKP Motor Lublin
FT
GKS Katowice
SKRA Czestochowa
FT
Legia Warszawa II
Jagiellonia II Bialystok
FT
KS Legionovia Legionowo
Mlks Znicz Biala Piska
FT
Pogon Grodzisk Mazowiecki
Skierniewice
FT
Polonia Warszawa
Swit Nowy Dwor
FT
Concordia Elblag
0 - 2
KS Ursus Warszawa
FT
Rks Radomsko
KS Pelikan Lowicz
FT
KS Wasilkow
MKS Kutno
FT
TS Sokol Aleksandrow Lodzki
0 - 0
Lechia Tomaszow Mazowiecki
FT
SKS Baltyk Gdynia
2 - 1
Kp Starogard Gdansk
FT
Radunia Stezyca
Elana Torun
FT
Swit Skolwin
Polonia Sroda
FT
Baltyk Koszalin
MKP Kotwica Kolobrzeg
FT
Sks Unia Swarzedz
MKS Flota Swinoujscie
FT
MKS Nielba Wagrowiec
Gryf Wejherowo
FT
Gornik Konin
0 - 1
Unia Janikowo
FT
Gwardia Koszalin
0 - 0
KS Pomorzanin Torun
FT
JKS Jarota Jarocin
Chemik Police
FT
Gornik Zabrze II
Rekord Bielsko-Biala
FT
Miedz Legnica II
Stal Brzeg
FT
Warta Gorzow Wielkopolski
Zaglebie II Lubin
FT
LKS Goczalkowice-Zdroj
Polonia Nysa
FT
MKS Kluczbork
Sleza Wroclaw
FT
MKS Piast Zmigrod
1 - 1
Foto-Higiena Gac
FT
MKS Polonia Stal Swidnica
Lechia Zielona Gora
FT
Pniowek Pawlowice Slaskie
ROW Rybnik 1964
FT
Ruch Chorzow
KS Polonia Bytom SA
FT
MKS Podlasie Biala Podlaska
Korona II Kielce SA
FT
KSZO Ostrowiec
Jutrzenka Giebultow
FT
Sokol Sieniawa
Wisla Sandomierz
FT
Avia Swidnik
KS Hetman Zamosc
FT
LKS Lagow
FKS Stal Krasnik
FT
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
0 - 1
Podhale Nowy Targ
FT
Orleta Radzyn Podlaski
0 - 1
Siarka Tarnobrzeg
FT
Stal Stalowa Wola
0 - 0
KS Wisloka Debica
FT
AZS UJ Krakow
3 - 3
Olimpia Szczecin
FT
GKS Katowice
1 - 6
Gornik Leczna
FT
AZS Wroclaw
1 - 0
Kkp Bydgoszcz
FT
Medyk Konin
3 - 0
Aplg Gdansk
FT
ROW Rybnik
0 - 3
Czarni Sosnowiec
FT
Pevidem SC
2 - 1
Braga B
FT
Vitoria de Guimaraes B
3 - 1
Maria da Fonte
FT
Gondomar
0 - 0
SC Joao Ver
FT
Leca
2 - 0
Sanjoanense
FT
Benfica Castelo Branco
1 - 1
Oliveira Hospital
FT
Caldas
1 - 1
Loures
April 24
FT
Al-Gharafa
3 - 0
Qatar SC
FT
Al-Shahaniya
0 - 1
Al Markhiya
April 24
FT
Al-Wakra
1 - 4
Umm Salal
FT
Pohang Steelers
Jeju United
FT
Gwangju FC
Daegu FC
FT
Gangwon FC
Jeonbuk FC
FT
Gyeongnam FC
Bucheon FC 1995
FT
Ansan Greeners
Daejeon Citizen
FT
Busan I'Park
Jeonnam Dragons
FT
Cheonan City
0 - 2
Gyeongju H & N
FT
Cheongju FC
Changwon City
FT
Daejeon Korail
Gimpo Citizen
FT
Gangneung City
Busan Transport Corp
FT
CFR Cluj
CS Universitatea Craiova
FT
Astra Giurgiu
FC Arges Pitesti
FT
ASU Politehnica Timisoara
Miercurea Ciuc
FT
Rapid Bucuresti
CS Mioveni
FT
CSM Slatina
Farul Constanta
FT
Pandurii
Ripensia Timisoara
FT
Universitatea Cluj
FC Metaloglobus Bucuresti
April 24
FT
SKA-Khabarovsk
Tom Tomsk
FT
FC Orenburg
Nizhny Novgorod
FT
FC Yenisey Krasnoyarsk
Spartak Moscow II
FT
Shinnik Yaroslavl
Krylya Sovetov Samara
FT
Veles Moscow
Irtysh
FT
Akron Tolyatti
FC Alania Vladikavkaz
FT
Chayka
Chertanovo Moscow
FT
FC Krasnodar II
Neftekhimik
FT
Fakel
FC Volgar
FT
Torpedo Moscow
Tekstilshchik
FT
Baltika
Dinamo Briansk
April 24
FT
Kolomna
Luki-Energiya
FT
Znamya
Smolensk
FT
Zvezda Saint Petersburg
Tver FC
FT
CSKA Moscow
1 - 0
Chertanovo Moscow
FT
FK Rubin Kazan
1 - 3
FK Kubanochka Krasnodar
FT
FC Lokomotiv Moscow
2 - 0
FC Zenit Saint Petersburg
FT
FK Rostov
0 - 0
Zhfk Yenisey Krasnoyarsk
FT
VDV Ryazan
0 - 1
Zvezda-2005 Perm
FT
Domagnano
Folgore
FT
S.S. Murata
3 - 0
Cosmos
FT
SS Pennarossa
Faetano
FT
Tre Fiori
Tre Penne Galazzano
FT
Al Jeel
1 - 0
Al Nahda FC KSA
FT
Hajer FC Al-Hasa
1 - 2
Al Thoqbah Club
FT
Al Kawkab
3 - 2
Jeddah
FT
Al Bukayriyah
0 - 1
Al Feiha
April 24
FT
Javor
Macva Sabac
FT
Mladost Lucani
TSC Backa Topola
FT
Napredak
Proleter
FT
Rad Beograd
Backa Palanka
FT
Vozdovac
Cukaricki
April 24
FT
Buducnost Dobanovci
FK Graficar
FT
FK Borac Cacak
Zarkovo
FT
FK Dubocica
Dinamo Vranje
FT
FK Zemun
FK Radnicki 1923
FT
Jagodina
Radnicki Sremska Mitrovica
FT
Loznica
0 - 0
Kabel Novi Sad
FT
Zeleznicar Pancevo
1 - 0
Sloga Kraljevo
FT
Hougang United FC
Lion City Sailors FC
FT
Tanjong Pagar United FC
Tampines Rovers FC
FT
Zlate Moravce
DAC 1904 Dunajska Streda
FT
Spartak Trnava
Trencin
FT
Ruzomberok
SKF Sered
FT
FK Pohronie
Nitra
FT
FK Senica
Zemplin Michalovce
April 24
FT
Dubnica
2 - 2
Partizan Bardejov
FT
Dukla Banska Bystrica
FC Kosice
FT
Slavoj Trebisov
FK Poprad
FT
Zeleziarne Podbrezova
Puchov
FT
Zilina B
2 - 2
Liptovsky Mikulas
April 24
FT
NK Bravo
Maribor
FT
Domzale
NK Celje
FT
Koper
Gorica
FT
NK Dob
ND Triglav
FT
NK Krka
ND Bilje
FT
Radomlje
Rudar Velenje
FT
Brezice
Nafta
FT
Fuzinar
Primorje
FT
ND Beltinci
1 - 1
Brda
FT
NK Krsko
0 - 1
Smartno 1928
FT
Black Leopards
SuperSport United
FT
Stellenbosch FC
Bloemfontein Celtic
FT
AmaZulu FC
TS Galaxy
FT
Cape Town City FC
Tshakhuma FC
FT
Moroka Swallows
Orlando Pirates
FT
Bizana Pondo Chiefs
Free State Stars
FT
Cape Town All Stars
TS Sporting
FT
JDR Stars
0 - 0
Polokwane City
FT
Jomo Cosmos
Steenberg United
FT
Royal AM
Uthongathi FC
FT
UP Langreo
Racing de Ferrol
FT
Osasuna B
CD Laredo
FT
La Nucia
Lleida Esportiu
FT
Atzeneta UE
Espanyol B
FT
Extremadura
Real Madrid Castilla
FT
Villarrobledo
Atletico Madrid B
FT
Villarrubia CF
Getafe B
FT
Real Betis Femenino
Real Sociedad
FT
UD Granadilla Tenerife Sur
Levante
FT
Rayo Vallecano
Sevilla
FT
Sollentuna FF
0 - 0
Brommapojkarna
FT
Dalkurd FF
IF Sylvia
FT
Lindome GIF
FC Linkoeping City
FT
Oesterlen FF
Tvaaaakers IF
FT
Qviding FIF
0 - 0
IFK Malmoe FK
FT
Vaenersborgs IF
Torns IF
FT
Aatvidaberg
Oskarshamns AIK
FT
FC Trollhaettan
Lunds BK
FT
Ljungskile
Skoevde AIK
FT
Utsiktens BK
Assyriska IK
FT
FC Rosengaard
Hammarby IF
FT
Kristianstads DFF
Djurgaarden
FT
KIF Oerebro
Vittsjoe GIK
FT
AIK
Linkoepings FC
FT
St. Gallen
FC Vaduz
FT
Lausanne
Basel
FT
Kriens
Wil
FT
Basel II
Bellinzona
FT
Black Stars
FC Zuerich II
FT
Breitenrain
1 - 2
SC Bruehl
FT
Cham
Yverdon
FT
FC Koeniz
Stade Nyonnais
FT
FC Rapperswil-Jona
1 - 1
Bavois
FT
SC YF Juventus Zuerich
Etoile Carouge
FT
Sion II
FC Muensingen
April 24
FT
Al-Futowa
2 - 0
Al-Sahel
FT
Al-Horgelah
0 - 1
Tishreen
FT
Al-Ittihad
Jableh SC
FT
Al-Jaish
Al-Shorta
FT
Al-Karamah
1 - 0
Al-Wathbah
FT
Al-Taleiah
3 - 1
Al-Horiyah
FT
Hutteen
Al-Wahda
FT
Namungo FC
Mbeya City
FT
Gwambina FC
Simba SC
AP
Nakhon Pathom *
Khonkaen United FC
FT
CS Hammam-Lif
2 - 0
ES Djerba Midoun
FT
Gafsa
1 - 2
Club Olympique de Medenine
April 24
FT
Bright Stars FC
0 - 0
URA FC
FT
BUL FC
0 - 1
Busoga United FC
FT
Mbarara City
SC Villa
FT
UPDF FC
Kitara FC
FT
Uganda Police
MYDA FC
April 24
FT
Veres Rivne
MFK Mykolaiv
FT
FC Avanhard Kramatorsk
0 - 1
Metalist 1925
FT
Nyva Ternopil
FC Prykarpattia 1981
FT
FC Hirnyk-Sport
3 - 0
Krystal Kherson
FT
FC Kremin Kremenchuk
0 - 2
Polissya Zhytomyr
April 24
FT
FC Dynamo Kiev U21
FC Ingulets U21
FT
FC Oleksandriya U21
0 - 2
Shakhtar Donetsk U21
FT
Zorya Lugansk U21
Olimpik Donetsk U21
April 24
FT
FC Lviv U19
SFC Desna Chernihiv U19
FT
FC Zorya Lugansk U19
FC Olimpik Donetsk U19
FT
Kolos Kovalivka U19
FC Vorskla Poltava U19
FT
FC Mariupol U19
FC Rukh LVIV U19
FT
Al Bataeh
1 - 1
AL Oruba
FT
Al-Thaid
2 - 2
Al-Hamriyah
FT
Dibba
1 - 2
AL Arabi (UAE)
FT
Masafi
3 - 3
Dibba Al-Hisn
FT
Masfoot Sports Club
1 - 1
Emirates Club
April 24
FT
Louisville City FC
Atlanta United II
April 24
FT
Richmond Kickers
Greenville Triumph SC
FT
Union Omaha
South Georgia Tormenta FC
FT
Zulia
Deportivo Tachira
FT
Academia Puerto Cabello
0 - 0
Deportivo La Guaira
April 24
FT
Dak Lak
FLC Thanh Hoa
FT
Binh Dinh
1 - 2
Dong Tam Long An
FT
QNK Quang Nam
Saigon FC
AP
Hai Phong *
Binh Phuoc
FT
Bala Town
Barry Town
FT
Penybont
Caernarfon
FT
TNS
Connah's Quay
FT
Haverfordwest
0 - 0
Flint Town United
FT
Newtown
Cefn Druids AFC
April 24
Postp.
NAPSA Stars FC
? - ?
Zanaco
FT
Nkana FC
Indeni FC
Postp.
Prison Leopards
? - ?
Zesco United