Soccer Livescore

LiveScore.com : Soccer Livescore

1 may 2021 Soccer Scores (powered by LiveScore)

FT
Crystal Palace
Manchester City
FT
Brighton & Hove Albion
Leeds United
FT
Chelsea
Fulham
FT
Everton
Aston Villa
FT
Sheffield Wednesday
Nottingham Forest
FT
Birmingham City
Cardiff City
FT
Brentford
Watford
FT
Huddersfield Town
Coventry City
FT
Luton Town
Middlesbrough
FT
Millwall
Bristol City
FT
Norwich City
Reading
FT
Preston North End
Barnsley
FT
Rotherham United
Blackburn Rovers
FT
Stoke City
Queens Park Rangers
FT
Swansea City
Derby County
FT
Wycombe Wanderers
AFC Bournemouth
May 1
FT
AFC Wimbledon
Portsmouth
FT
Accrington Stanley
Charlton Athletic
FT
Bristol Rovers
Crewe Alexandra
FT
Burton Albion
Gillingham
FT
Fleetwood Town
Milton Keynes Dons
FT
Hull City
Wigan Athletic
FT
Northampton Town
Blackpool
FT
Peterborough United
Lincoln City
FT
Plymouth Argyle
Sunderland
FT
Rochdale
Doncaster Rovers
FT
Shrewsbury Town
Oxford United
FT
Swindon Town
Ipswich Town
May 1
FT
Barrow
Southend United
FT
Bolton Wanderers
Exeter City
FT
Bradford City
Scunthorpe United
FT
Colchester United
Salford City
FT
Forest Green Rovers
Tranmere Rovers
FT
Grimsby Town
Port Vale
FT
Leyton Orient
Carlisle United
FT
Mansfield Town
Oldham Athletic
FT
Newport County
Cheltenham Town
FT
Stevenage
Crawley Town
FT
Walsall
Morecambe
FT
Altrincham
Notts County
FT
Barnet
Dagenham & Redbridge
Canc.
Dover
Bromley
FT
FC Halifax Town
Stockport County
FT
King's Lynn Town
Maidenhead United
Canc.
Macclesfield Town
Boreham Wood
FT
Sutton United
Aldershot Town
FT
Torquay United
Eastleigh
FT
Wealdstone
Yeovil Town
FT
Woking
Weymouth
FT
Wrexham
Solihull Moors
FT
Hartlepool United
Chesterfield
FT
Eibar
Deportivo Alaves
FT
Elche
Atletico Madrid
FT
SD Huesca
Real Sociedad
FT
Real Madrid
Osasuna
May 1
FT
Verona
Spezia
FT
Crotone
Inter
FT
AC Milan
Benevento
May 1
FT
Paris Saint-Germain
Lens
FT
Lille
Nice
May 1
FT
Borussia Dortmund
Holstein Kiel
FT
Heracles
VVV-Venlo
FT
Fortuna Sittard
FC Twente
FT
RKC Waalwijk
AZ Alkmaar
FT
Vitesse
PEC Zwolle
FT
FC Utrecht
Willem II
FT
Gil Vicente
Farense
FT
Portimonense
Rio Ave
FT
Santa Clara
Boavista
FT
Sporting CP
Nacional
FT
Oostende
Standard Liege
FT
RFC Seraing
Waasland-Beveren
FT
New York Red Bulls
Chicago Fire
FT
Real Salt Lake
Sporting Kansas City
FT
CF Montreal
Columbus Crew
FT
Houston Dynamo
Los Angeles FC
FT
New England Revolution
Atlanta United
FT
Orlando City
FC Cincinnati
FT
Philadelphia Union
New York City FC
May 1
FT
Besiktas
Hatayspor
FT
Hibernian
St. Johnstone
FT
Livingston
Aberdeen
FT
Dundee United
Ross County
FT
Motherwell
Kilmarnock
FT
St. Mirren
Hamilton Academical
FT
FC Rotor Volgograd
FK Akhmat
FT
Rubin Kazan
Dinamo Moscow
FT
CSKA Moscow
FC Ufa
FT
FC Krasnodar
PFC Sochi
May 1
FT
AC Reggiana
Pordenone Calcio
FT
Ascoli Calcio 1898 FC
Empoli
FT
Brescia
SPAL
FT
Cosenza
Pescara
FT
Cremonese
Reggina
FT
Frosinone
Pisa
FT
Lecce
Cittadella
FT
Salernitana
Monza
FT
Venezia
Chievo Verona
FT
Virtus Entella
L.R. Vicenza Virtus
May 1
FT
Paris FC
Toulouse
FT
Amiens
Guingamp
FT
Caen
Auxerre
FT
Chateauroux
Troyes
FT
Dunkerque
Sochaux
FT
Le Havre
Chambly
FT
Nancy
Valenciennes
FT
Niort
Rodez
FT
Pau
AC Ajaccio
FT
Girona
Tenerife
FT
Almeria
Real Oviedo
FT
Mallorca
Mirandes
FT
Chaves
Mafra
FT
FC Porto B
Cova da Piedade
May 1
FT
Eskisehirspor
Bursaspor
FT
Adana Demirspor
Balikesirspor
FT
Altinordu
Tuzlaspor
FT
Bandirmaspor
Adanaspor
FT
Giresunspor
Akhisarspor
FT
Istanbulspor
Boluspor
FT
Keciorengucu
Menemenspor
FT
Samsunspor
Ankaraspor
FT
Umraniyespor
Altay
FT
Cove Rangers
Airdrieonians
FT
Falkirk
Montrose
FT
Clyde
Dumbarton
FT
Peterhead
Forfar Athletic
FT
Edinburgh City
Elgin City
FT
Stirling Albion
Stranraer
FT
Albion Rovers
Brechin City
FT
Annan Athletic
Cowdenbeath
FT
Opava
Bohemians 1905
FT
Pribram
SK Dynamo Ceske Budejovice
FT
Slovacko
Mlada Boleslav
FT
Banik Ostrava
FC Zbrojovka Brno
FT
Hvidovre
Skive
FT
Sirius
Kalmar FF
FT
Hammarby
Haecken
May 1
FT
Norrby
Landskrona BoIS
FT
Akropolis IF
GIF Sundsvall
FT
Falkenbergs FF
IFK Vaernamo
FT
Orgryte
Vaesteraas SK
FT
Desna
FC Kolos Kovalivka
FT
Shakhtar Donetsk
SC Dnipro-1
FT
Vorskla
Dynamo Kyiv
Postp.
Viettel
? - ?
BG Pathum United
Postp.
Gamba Osaka
? - ?
Sydney FC
Postp.
Tampines Rovers FC
? - ?
Jeonbuk FC
Postp.
Kitchee
? - ?
Guangzhou
Canc.
Kitchee
? - ?
Shandong Taishan
FT
Dinamo Tirana
KS Korabi Peshkopi
FT
KS Burreli
FK Vora
FT
KF Erzeni Shijak
KS Beselidhja
FT
KF Oriku
KF Veleciku Koplik
FT
KF Turbina Cerrik
0 - 0
KS Lushnja
May 1
FT
JSM Skikda
ES Setif
FT
Amal Bou Saada
2 - 0
IRB Lakhdaria
FT
Ben Aknoun
2 - 1
WR Msila
FT
CR Beni Thour
3 - 1
RC Arbaa
FT
JSM Bejaia
3 - 0
USM EL Harrach
FT
RC Kouba
3 - 1
USM Blida
FT
DRB Tadjenanet
2 - 2
AS Khroub
FT
MC EL Eulma
1 - 0
CA Batna
FT
MO Constantine
2 - 1
US Chaouia
FT
MSP Batna
1 - 3
HB Chelghoum Laid
FT
Nrb Teleghma
2 - 0
CRB Ouled Djellal
FT
USM Khenchela
1 - 0
USM Annaba
FT
IRB El Kerma
0 - 1
MCB Oued Sly
FT
JSM Tiaret
4 - 2
SC Ain Defla
FT
OM Arzew
2 - 2
MC Saida
FT
RC Oued Rhiou
0 - 0
Crb Ain Ouessara
FT
Skaf Khemis Miliana
0 - 1
Zr Temouchent
FT
US Remchi
0 - 2
ASM Oran
FT
FC Ordino
3 - 3
CE Jenlai
May 1
FT
Ferrovia Do Huambo
2 - 3
CD Huila
FT
Recreativo Do Libolo
1 - 1
Petro Atletico
FT
FC Bravos do Maquis
1 - 1
Petroleos Do Lobito
FT
Sporting Cabinda
1 - 0
Sagrada Esperanca
FT
P. Associacao Do Sambizanga
4 - 2
Gd Baixa de Cassanje
FT
Colon
Arsenal Sarandi
May 1
FT
Ararat Armenia
Ararat
AAW
Ararat
3 - 0
Lori
FT
Urartu FC
Shirak
FT
Perth Glory
Macarthur FC
FT
Brisbane Roar FC
Wellington Phoenix
FT
Western Sydney Wanderers FC
Sydney FC
FT
Woden Weston FC
Canberra Olympic
FT
Belconnen United
Tigers FC
FT
Monaro Panthers
Canberra FC
FT
Sutherland Sharks
Sydney Olympic
FT
Marconi Stallions
Blacktown City FC
FT
Mt Druitt Town Rangers
1 - 1
Rockdale City Suns
FT
Northbridge FC Bulls
0 - 1
APIA Leichhardt Tigers
FT
Port Darwin
Hellenic
FT
Darwin Olympic
Darwin Hearts FC
FT
Gold Coast Knights
Redlands United
FT
Eastern Suburbs
Peninsula Power
FT
Lions FC
Olympic FC
FT
Capalaba
Logan Lightning
FT
Magpies Crusaders
Brisbane Roar FC Youth
FT
Croydon Kings
1 - 1
Adelaide Olympic
FT
Adelaide Blue Eagles
Sturt Lions
FT
Adelaide Raiders
Adelaide City
FT
Campbelltown City
Adelaide United Youth
FT
Cumberland United
Adelaide Comets
FT
South Adelaide
North Eastern Metro Stars
FT
Eastern Lions SC
Altona Magic
FT
Port Melbourne Sharks SC
Oakleigh Cannons
FT
South Melbourne
Hume City FC
FT
Bentleigh Greens
Green Gully Cavaliers
FT
Dandenong Thunder SC
Heidelberg United
FT
Armadale
Perth SC
FT
Cockburn City
Bayswater City
FT
ECU Joondalup
Perth Glory Youth
FT
Gwelup Croatia
Floreat Athena
FT
Inglewood United
Rockingham City FC
FT
Sorrento
1 - 0
Balcatta
FT
Acacia Ridge FC
0 - 2
University of Queensland
FT
Bayside United
2 - 2
Toowong
FT
Brisbane Knights
St George Willawong FC
Postp.
Albany Creek
? - ?
Western Spirit
FT
SWQ Thunder
Western Pride
FT
Souths United
Rochedale Rovers
FT
Adelaide Victory
Adelaide Cobras
FT
Fulham United FC
West Torrens Birkalla
FT
Para Hills Knights
Modbury Jets
FT
Playford City Patriots
White City Woodville
FT
West Adelaide
Western Strikers
FT
Adelaide Hills
Eastern United FC
FT
Armadale U20
0 - 0
Perth U20
FT
Cockburn City U20
0 - 3
Bayswater City U20
FT
ECU Joondalup U20
2 - 4
Perth Glory U20
FT
Gwelup Croatia U20
3 - 1
Floreat Athena U20
FT
Inglewood United U20
6 - 0
Rockingham City FC U20
FT
Sorrento U20
2 - 2
Balcatta U20
May 1
FT
Austria Lustenau
SK Austria Klagenfurt
May 1
FT
LASK
FC Salzburg
FT
FC Bergheim
Sturm Graz
FT
SV Neulengbach
SV Horn
FT
Al Ahli
Al-Riffa
FT
Muharraq
Malkia
FT
Mohammedan SC Dhaka
Arambagh KS
FT
Rahmatgonj Mfs
0 - 0
Saif SC
FT
Abahani Ltd. Chittagong
Sheikh Jamal
FT
Neman Grodno
Isloch
FT
Torpedo Zhodino
FC Minsk
FT
Sputnik Rechitsa
Shakhtyor Soligorsk
FT
BATE Borisov
FC Smorgon
FT
FC Slonim
FC Baranovichi
FT
Naftan Novopolotsk
FC Volna Pinsk
FT
Shakhtar-2 (Petrikov)
0 - 0
Lokomotiv Gomel
FT
KAA Gent
1 - 3
Oud-Heverlee Leuven
FT
Club Brugge
2 - 2
Anderlecht
FT
SC Eendracht Aalst
0 - 3
SV Zulte Waregem
Postp.
Always Ready
? - ?
The Strongest
FT
Aurora
Independiente Petrolero
FT
Guabira
Real Santa Cruz
FT
FK Krupa
FK Mladost Doboj Kakanj
FT
FK Sarajevo
Zeljeznicar
FT
Siroki Brijeg
Zrinjski Mostar
FT
FK Modrica
Tekstilac Derventa
FT
FK Zvijezda 09
FK Leotar
FT
Rudar Prijedor
FK Podrinje
FT
Slavija Sarajevo
Drina Zvornik
FT
Sloboda Novi Grad
2 - 0
FK Ljubic Prnjavor
FT
Sloga Doboj
2 - 1
Kozara
FT
Sutjeska
FK Borac Kozarska Dubica
FT
Zeljeznicar Banja Luka
FK Jedinstvo Brcko
FT
Bragantino
Santos FC
FT
Portuguesa Santista
Velo Clube
FT
Red Bull Brasil
0 - 0
XV de Piracicaba
FT
Sertaozinho
EC Sao Bernardo
FT
Taubate
Monte Azul
FT
Bahia
0 - 1
Ceara
May 1
FT
CS Alagoano
1 - 0
CRB
FT
Nacional AM
Manaus FC
FT
Gama
Ceilandia
FT
Madureira RJ
Vasco da Gama
May 1
FT
AA Sao Mateus ES
2 - 2
Vitoria ES
FT
Estrela Do Norte ES
0 - 1
Rio Branco ES
FT
Pinheiros FC
0 - 2
Rio Branco VN
FT
Real Noroeste ES
2 - 3
Vilavelhense ES
FT
Serra
1 - 0
Desportiva Ferroviaria ES
FT
Fortaleza
Caucaia EC
FT
Aparecidense
Jataiense GO
FT
Gremio Anapolis
2 - 1
Ipora
FT
Tombense FC
Atletico MG
AP
Urt MG *
Athletic Club
AP
Pouso Alegre *
Caldense
FT
Aguia de Maraba
Remo
May 1
FT
Sousa
0 - 0
Campinense
May 1
FT
Parnahyba
4 de Julho
FT
River AC
Fluminense PI
FT
Sao Raimundo RR
Rio Negro RR
FT
Gas RR
Nautico RR
May 1
FT
America EC
Sociedade Boca Junior
FT
Atletico Gloriense
Maruinense
FT
Freipaulistano
Dorense
FT
AO Itabaiana
Lagarto AC
FT
Sergipe
Confianca
FT
Aquidauanense
0 - 2
Operario MS
FT
SE Kindermann SC
1 - 1
Sao Paulo FC SP
FT
SC Internacional RS
3 - 1
Ferroviaria SP
Canc.
Dunav Ruse
? - ?
Minyor Pernik
Canc.
Vitosha Bistritsa
? - ?
Litex Lovech
May 1
Postp.
Asia Euro United FC
? - ?
Nagaworld FC
Postp.
Kirivong Soksen Chey
? - ?
National Defense Ministry FC
Postp.
Prey Veng
? - ?
National Police Commissary
FT
Everton CD
La Serena
FT
Union La Calera
Antofagasta
FT
Union Espanola
Audax Italiano
FT
Atletico Nublense
Colo Colo
FT
Nantong Zhiyun FC
Kunshan FC
FT
Beijing Technology
Shenyang Urban FC
FT
Guizhou
Suzhou Dongwu
FT
Millonarios
America de Cali
FT
C.S. Cartagines
Grecia
FT
Limon
Deportiva San Carlos
FT
Guadalupe FC
0 - 0
ADR Jicaral
FT
Slaven
Dinamo Zagreb
FT
Hajduk Split
Rijeka
FT
Cibalia
NK Croatia Zmijavci
FT
NK Kustosija
0 - 1
Inter Zapresic
FT
NK Sesvete
NK Hrvatski Dragovoljac
FT
Opatija
Medimurje
FT
Rudes
Dubrava Zagreb
FT
FK Slavoj Vysehrad
SK Lisen
FT
MFK Chrudim
Dukla Praha
Canc.
FK Dukla Praha B
? - ?
Slovan Velvary
Canc.
FK Mlada Boleslav B
? - ?
FK Jablonec B
Canc.
FK Pardubice B
? - ?
FC Hradec Kralove B
Canc.
FK Prepere
? - ?
FC Slovan Liberec B
Canc.
FK Teplice B
? - ?
Bohemians 1905 B
Canc.
FK Zbuzany 1953
? - ?
SK Sokol Brozany
Canc.
SK Zapy
? - ?
FK Chlumec nad Cidlinou
Canc.
Tj Sokol Zivanice
? - ?
Usti nad Orlici
FT
FC Slovan Liberec
Slavia Prague
FT
Oure FA
Jammerbugt FC
FT
VSK Aarhus
Aarhus Fremad
FT
Brabrand
B 93
FT
Middelfart
FC Sydvest 05
FT
Naesby
Holstebro
FT
KFUM Roskilde
FC Roskilde
FT
Hilleroed
Slagelse
FT
Nykoebing FC
AB Taarnby
FT
Avedoere
1 - 1
Taarnby FF
FT
Fremad Valby
0 - 1
Ishoej IF
FT
BK Union
1 - 2
Koege Nord FC
FT
Ballerup-Skovlunde
1 - 1
Karlslunde IF
FT
Frederikssund IK
3 - 0
KFUM
FT
Greve
3 - 1
Alleroed FK
FT
Otterup
1 - 1
Herlev
FT
Skjold Birkeroed
3 - 2
Ledoeje-Smoerum Fodbold
FT
Taastrup FC
2 - 1
B 1908
FT
Viby IF
0 - 1
Kolding B
FT
B 1913
0 - 2
Odder IGF
FT
Ringkoebing
0 - 1
Marienlyst
FT
Tarup-Paarup
1 - 0
OKS
FT
Varde
2 - 2
Hedensted
FT
FC Djursland
0 - 5
IF Lyseng
FT
IF Skjold Saeby
2 - 0
VRI
FT
Kjellerup
1 - 1
Herning Fremad
FT
Noerresundby
2 - 2
Aarhus Fremad II
FT
Tjoerring IF
0 - 6
Silkeborg KFUM
FT
B93
AGF
FT
AaB
1 - 0
Sundby
FT
Odense Q
ASA Aarhus
FT
Solroed FC
2 - 0
Ballerup-Skovlunde
FT
Herlufsholm
8 - 0
FB
FT
Oesterbro IF
4 - 0
Damsoe
FT
Fredensborg BI
0 - 3
Naesby BK
FT
Romalt IF
1 - 1
JAI Aarhus
FT
Universidad Catolica
Aucas
FT
Nueve de Octubre
Deportivo Cuenca
FT
LDU de Quito
CSD Macara
FT
El Entag El Harby
Ismaily SC
FT
El Geish
Aswan FC
FT
Smouha SC
Al-Ittihad Al-Sakandary
FT
Atletico Marte
Firpo
FT
CD FAS
Jocoro FC
FT
Once Deportivo
Alianza FC
FT
CD Aguila
CD Chalatenango
FT
CD Sonsonate
Santa Tecla FC
FT
Isidro Metapan
Municipal Limeno
FT
Brighton & Hove Albion U18
Crystal Palace U18
FT
Sunderland U18
Newcastle United U18
FT
West Ham United U18
Southampton U18
FT
West Bromwich Albion U18
Tottenham Hotspur U18
FT
Wolverhampton Wanderers U18
Everton U18
FT
Leeds United U18
Manchester United U18
FT
Leicester City U18
Fulham U18
FT
Norwich City U18
Reading U18
FT
Middlesbrough U18
Stoke City U18
FT
Manchester City U18
Blackburn Rovers U18
FT
Arsenal U23
West Ham United U23
FT
Paide Linnameeskond
TJK Legion
FT
Tulevik Viljandi
Nomme JK Kalju
FT
AB Argir
3 - 2
FC Suduroy
FT
EB / Streymur II
0 - 2
B71 Sandoy
FT
HB Torshavn II
0 - 1
NSI Runavik II
FT
Vikingur Gota II
3 - 2
Ki Klaksvik II
FT
Skala
2 - 0
B36 Torshavn II
FT
Aaland United
Jypk
FT
Boulogne
Cholet
FT
Concarneau
Creteil
FT
Sete
Orleans
FT
Villefranche Beaujolais
Avranches
FT
GPSO 92 Issy
Paris FC
May 1
FT
KFC Uerdingen
Dynamo Dresden
FT
Eintracht Stadtallendorf
Hoffenheim II
FT
Elversberg
Bahlinger SC
FT
FC Giessen
Freiburg II
FT
FSV Frankfurt
Aalen
FT
Hessen Kassel
Kickers Offenbach
FT
Homburg
Sonnenhof Grossaspach
FT
Pirmasens
FCA Walldorf
FT
TSV Schott Mainz
TSG Balingen
FT
TuS RW Koblenz
Mainz 05 II
FT
Ulm
0 - 0
Bayern Alzenau
FT
Eleven Wonders
Aduana Stars
FT
Legon Cities FC
Asante Kotoko SC
FT
Lincoln Red Imps FC
Europa FC
FT
St Joseph's
Mons Calpe SC
FT
Lobos UPNFM
Honduras Progreso
FT
Zalaegerszeg
Varda SE
FT
Ferencvaros
Mezokovesd SE
FT
MTK Hungaria FC
10 - 0
Kelen SC
FT
Diosgyori VTK
0 - 1
Gyori ETO
FT
HK Kopavogs
KA Akureyri
FT
Fylkir
FH Hafnarfjordur
FT
Stjarnan
Leiknir Reykjavik
May 1
FT
Vestri
1 - 0
KFR Hvolsvollur
FT
Throttur Reykjavik
Vikingur Olafsvik
AET
Dalvik/Reynir
2 - 3
KF Fjallabyggdar
FT
Fjardabyggd
0 - 2
Sindri
FT
KFS Vestmannaeyjar
Knattspyrnufelagid Kria
FT
Kari
Skallagrimur
FT
Throttur Vogum
Grotta
FT
UMF Vidir
Fram Reykjavik
FT
Volsungur
Hamrarnir
FT
Alafoss
Njardvik
AP
Kordrengir
IBV Vestmannaeyjar *
FT
Cobh Ramblers
Galway United FC
FT
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
FC Ashdod
FT
Maccabi Petach Tikva
Maccabi Haifa
FT
Bnei Yehuda Tel Aviv
Maccabi Netanya
FT
Hapoel Hadera
Bnei Sakhnin
FT
Campodarsego
Cartigliano
FT
Portici
Sorrento
FT
Inter Primavera
Sassuolo Primavera
FT
Juventus Primavera
Roma Primavera
FT
SPAL 2013 Primavera
Sampdoria Primavera
FT
Ascoli Calcio 1898 FC Primavera
0 - 1
Torino Primavera
FT
Hellas Verona Primavera
1 - 2
Parma Primavera
FT
Chievo Primavera
2 - 3
Pordenone Primavera
FT
Cittadella Primavera
1 - 0
AC Reggiana 1919
FT
Monza Primavera
1 - 2
Brescia Primavera
FT
Udinese Primavera
3 - 2
Venezia Primavera
FT
Salernitana Primavera
2 - 5
Frosinone Primavera
FT
Lecce Primavera
3 - 0
Spezia Primavera
FT
Benevento Primavera
2 - 3
SSC Napoli Primavera
FT
Napoli
San Marino Academy
FT
Hellas Verona
Sassuolo
FT
Roma
AC Milan
May 1
FT
Avispa Fukuoka
Urawa Red Diamonds
FT
FC Tokyo
Yokohama F.Marinos
FT
Vegalta Sendai
Kashiwa Reysol
FT
Vissel Kobe
Sanfrecce Hiroshima
FT
Sagan Tosu
Tokushima Vortis
FT
Yokohama FC
Kashima Antlers
May 1
FT
Blaublitz Akita
Fagiano Okayama FC
FT
Albirex Niigata
JEF United Chiba
FT
Giravanz Kitakyushu
Matsumoto Yamaga
FT
Jubilo Iwata
Tochigi SC
FT
Kyoto Sanga FC
Ehime FC
FT
Thespakusatsu Gunma
Montedio Yamagata
FT
Ventforet Kofu
Zweigen Kanazawa
FT
SC Sagamihara
FC Ryukyu
May 1
FT
Fujieda MYFC
Kataller Toyama
FT
Kamatamare Sanuki
Azul Claro Numazu
FT
Ange Violet Hiroshima
1 - 1
Cerezo Osaka Sakai
FT
Nippon SSU Fields Yokohama
2 - 1
NGU Loveledge Nagoya
FT
Sfida Setagaya FC
Orca Kamogawa FC
May 1
FT
Al-Baqaa
0 - 1
Shabab Al-Ordon
Postp.
AFC Leopards
? - ?
Zoo FC
Postp.
KCB
? - ?
Mathare United
Postp.
Posta Rangers
? - ?
Bidco United
Postp.
Ulinzi Stars
? - ?
Wazito FC
May 1
FT
Arberia
Gjilani
FT
Drita
Feronikeli
FT
Trepca 89
Besa Peje
May 1
FT
BFC Daugavpils
FK Liepaja
FT
Ventspils
FS Metta/LU
May 1
FT
Zalgiris Vilnius B
FK Silas
FT
Pahang
UiTM
FT
Terengganu
Pulau Pinang
FT
Sarawak United
1 - 0
Johor Darul Ta'zim II
FT
Necaxa
Atlas
FT
FC Juarez
Toluca
FT
CD Guadalajara
Tigres
FT
Leon
Queretaro FC
FT
Mazatlan FC
Santos Laguna
FT
Pachuca
Atletico de San Luis
FT
Chivas Guadalajara U20
1 - 1
Tigres U20
FT
Cruz Azul U20
0 - 1
Club Tijuana de Caliente U20
FT
Leon U20
3 - 0
Queretaro U20
FT
Monterrey U20
2 - 0
Mazatlan FC U20
FT
Pumas Unam U20
0 - 1
America Mexico U20
FT
FC Falesti
0 - 6
FC Zaria Balti
FT
FC Iskra Stali Ribnita
2 - 1
CF Sparta Selemet
FT
Real Succes
1 - 1
Olimp Comrat
May 1
FT
Rudar Pljevlja
Decic Tuzi
FT
Jezero
FK Podgorica
FT
FK Iskra
OFK Titograd
FT
Zeta
Sutjeska
FT
Buducnost Podgorica
Petrovac
FT
MAS Fes
Ittihad Tanger
FT
Olympic Club de Safi
FAR Rabat
FT
Youssoufia Berrechid
Difaa El Jadida
FT
KACM
1 - 1
OCK Khouribga
FT
Olympique Dcheira
1 - 2
Stade Marocain
FT
Raja Beni Mellal
1 - 0
Club Jeunesse Ben Guerir
FT
Coleraine
Cliftonville
FT
Glentoran
Linfield
FT
Crusaders
Larne
FT
Ballymena United
Glenavon
FT
Portadown
Warrenpoint Town
AP
Ballinamallard United
Dergview FC *
FT
Knockbreda
Newington Yc
AP
Loughgall *
Banbridge Town
FT
FK Sileks
FK Borec
FT
FK Vardar Skopje
Rabotnicki
FT
KF Shkendija
FK Struga
FT
Pelister
FC Academy Pandev
FT
Renova
Belasica
FT
Shkupi
0 - 0
FK Makedonija Gjorče Petrov
FT
FK Bregalnica Stip
Kozhuf Gevgjelija
FT
FK Sasa
Plachkovica
FT
FK Sloga 1934 Vinica
Osogovo
FT
GFK Tikves Kavadarci
FK Pehchevo
FT
Pobeda
FK Rosoman 83
FT
FK Skopje
Ohrid
FT
Kadino
Korab
FT
Veleshta
0 - 1
KF Gostivari
FT
Vlazrimi 77 *
Drita
AAW
Vardari Forino
0 - 3
FK Labunishta
FT
12 de Octubre
Luqueno
FT
2 de Mayo
3 - 1
General Caballero JLM
FT
Fernando de la Mora
0 - 1
Sportivo Iteno
FT
Binacional
FBC Melgar
FT
Alianza Atletico
Universitario de Deportes
FT
Legia Warszawa
Wisla Krakow
FT
Pogon Szczecin
Warta Poznan
FT
Lech Poznan
Stal Mielec
May 1
FT
Chrobry Glogow
LKS Lodz
FT
Korona Kielce
Zaglebie Sosnowiec
May 1
FT
Hutnik Krakow
KKS 1925 Kalisz
FT
Olimpia Grudziadz
Olimpia Elblag
FT
Pogon Siedlce
Blekitni Stargard
FT
Sokol Ostroda
Wigry Suwalki
FT
GKS Katowice
Slask Wroclaw ll
FT
Jagiellonia II Bialystok
Pogon Grodzisk Mazowiecki
FT
Mlks Znicz Biala Piska
3 - 0
Polonia Warszawa
FT
Skierniewice
KS Legionovia Legionowo
FT
Swit Nowy Dwor
1 - 0
Legia Warszawa II
FT
KS Ruch Wysokie Mazowieckie
1 - 0
Bron Radom
FT
MKS Kutno
1 - 0
KS Blonianka Blonie
FT
KS Ursus Warszawa
KS Wasilkow
FT
Olimpia Zambrow
Concordia Elblag
FT
Rks Radomsko
MKS Kaczkan Huragan Morag
FT
GKS Przodkowo
0 - 1
SKS Baltyk Gdynia
FT
Kp Starogard Gdansk
0 - 2
Radunia Stezyca
FT
Unia Janikowo
MKP Kotwica Kolobrzeg
FT
KS Pomorzanin Torun
2 - 0
Gryf Wejherowo
FT
Sks Unia Swarzedz
Gwardia Koszalin
FT
Sokol Kleczew
Baltyk Koszalin
FT
Gornik Konin
JKS Jarota Jarocin
FT
KS Mieszko Gniezno
MKS Flota Swinoujscie
FT
Foto-Higiena Gac
Gwarek Tarnowskie Gory
FT
Zaglebie II Lubin
MKS Kluczbork
FT
Sleza Wroclaw
MKS Piast Zmigrod
FT
KS Polonia Bytom SA
Warta Gorzow Wielkopolski
FT
Lechia Zielona Gora
Ruch Chorzow
FT
Polonia Nysa
Gornik Zabrze II
FT
ROW Rybnik 1964
LKS Goczalkowice-Zdroj
FT
Rekord Bielsko-Biala
MKS Polonia Stal Swidnica
FT
Stal Brzeg
1 - 0
Pniowek Pawlowice Slaskie
FT
Orleta Radzyn Podlaski
KS Wiazownica
FT
Cracovia Krakow II
Wisla Sandomierz
FT
Jutrzenka Giebultow
Podhale Nowy Targ
FT
MKS Podlasie Biala Podlaska
Chelmianka Chelm
FT
Avia Swidnik
KS Wisloka Debica
FT
KSZO Ostrowiec
KS Hetman Zamosc
FT
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
Korona II Kielce SA
FT
Sokol Sieniawa
FKS Stal Krasnik
FT
Stal Stalowa Wola
4 - 0
Siarka Tarnobrzeg
FT
Gornik Leczna
4 - 2
Medyk Konin
FT
LKS Rolnik Biedrzychowice
0 - 4
AZS UJ Krakow
FT
Olimpia Szczecin
1 - 0
AZS Wroclaw
FT
Pevidem SC
0 - 2
Trofense
FT
Clube Condeixa
0 - 2
Sporting Cp
FT
Suwon FC
Daegu FC
FT
Suwon Bluewings
Pohang Steelers
FT
Ulsan Hyundai
Gwangju FC
FT
Jeonnam Dragons
FC Anyang
FT
Daejeon Citizen
Chungnam Asan FC
FT
Busan Transport Corp
Cheongju FC
FT
Changwon City
Yangju Citizens
FT
Gimpo Citizen
0 - 0
Gangneung City
FT
Gyeongju H & N
Paju Citizens
FT
Botosani
Sepsi OSK
FT
UTA Arad
Chindia Targoviste
FT
Rapid Bucuresti
Miercurea Ciuc
FT
Farul Constanta
Universitatea Cluj
FT
Zhfk Yenisey Krasnoyarsk
0 - 7
FC Lokomotiv Moscow
FT
Zvezda-2005 Perm
1 - 2
Chertanovo Moscow
FT
FK Rostov
1 - 0
FK Rubin Kazan
FT
FK Kubanochka Krasnodar
0 - 4
FC Zenit Saint Petersburg
FT
VDV Ryazan
0 - 1
CSKA Moscow
FT
FK Tambov Youth
Uor-5 Youth
Postp.
Bugesera FC
? - ?
AS Muhanga
FT
Rutsiro FC
2 - 1
Kiyovu Sports
FT
Musanze
2 - 4
AS Kigali
FT
Police FC Rwanda
5 - 1
Etincelles
FT
Mukura Victory
1 - 1
Sunrise
FT
Marines FC Gisenyi
0 - 1
Espoir FC
FT
Juvenes/Dogana
Virtus Acquaviva
FT
SS Pennarossa
0 - 0
FC Fiorentino
FT
AS Dakar Sacre Coeur
0 - 0
Mbour Petite Cote
FT
ASC Niarry Tally
2 - 2
ASC Diambars
May 1
FT
Dinamo Vranje
0 - 1
FK Borac Cacak
FT
FK Graficar
Jagodina
FT
FK IMT Beograd
Buducnost Dobanovci
FT
FK Radnicki 1923
Loznica
FT
Kabel Novi Sad
Kolubara
FT
Radnicki Pirot
1 - 1
Trayal Krusevac
FT
Radnicki Sremska Mitrovica
Zeleznicar Pancevo
FT
Sloga Kraljevo
2 - 2
FK Dubocica
FT
Zarkovo
FK Zemun
FT
DAC 1904 Dunajska Streda
Zilina
FT
Trencin
Zlate Moravce
FT
FK Senica
Nitra
FT
SKF Sered
FK Pohronie
FT
Zemplin Michalovce
Ruzomberok
FT
FC Kosice
1 - 0
Skalica
FT
Komarno
Slovan Bratislava B
FT
Liptovsky Mikulas
2 - 0
FK Poprad
FT
Tabor
Domzale
FT
NK Celje
Maribor
FT
Koper
NK Bravo
FT
ND Triglav
0 - 1
Radomlje
FT
Nafta
NK Krka
FT
Brezice
Rudar Velenje
FT
Jadran
1 - 0
Smartno 1928
FT
Primorje
1 - 2
NK Krsko
FT
Bloemfontein Celtic
Kaizer Chiefs
FT
Chippa United
Stellenbosch FC
FT
Lamontville Golden Arrows
AmaZulu FC
FT
TS Galaxy
Cape Town City FC
FT
SuperSport United
Baroka FC
FT
Tshakhuma FC
Black Leopards
FT
Jomo Cosmos
1 - 0
Bizana Pondo Chiefs
FT
Polokwane City
1 - 0
Ajax Cape Town
FT
Sekhukhune United
0 - 0
Uthongathi FC
FT
Steenberg United
Royal AM
FT
Racing de Ferrol
Numancia
FT
SD Amorebieta
SD Logrones
FT
Athletic Bilbao B
Tudelano
FT
U. Mutilvera
UD Somozas
FT
Atletico Levante UD
UD Cornella
FT
Valencia B
0 - 0
Espanyol B
FT
Atzeneta UE
UE Olot
FT
Granada B
CD Marino
FT
Villarrobledo
Las Rozas CF
FT
Eibar
UD Granadilla Tenerife Sur
FT
Atletico Madrid
0 - 0
Rayo Vallecano
Postp.
Real Sociedad
? - ?
Santa Teresa
FT
Logrono
Real Betis Femenino
FT
Gefle
Umeaa
FT
Karlstad BK
0 - 1
Hudiksvalls FF
FT
Oerebro Syrianska IF
0 - 1
Dalkurd FF
FT
Tvaaaakers IF
1 - 1
FC Trollhaettan
FT
Lunds BK
2 - 1
Lindome GIF
FT
Torns IF
Aatvidaberg
FT
Assyriska IK
Qviding FIF
FT
FC Linkoeping City
Oesterlen FF
FT
Oskarshamns AIK
Ljungskile
FT
Hammarby IF
KIF Oerebro
FT
FC Vaduz
Luzern
FT
Basel
St. Gallen
FT
Wil
Schaffhausen
FT
Basel II
Cham
FT
FC Rapperswil-Jona
1 - 1
Yverdon
FT
SC Bruehl
1 - 3
Bavois
FT
Stade Nyonnais
1 - 1
Etoile Carouge
FT
FC Zuerich II
Bellinzona
FT
SC YF Juventus Zuerich
Sion II
FT
Black Stars
Breitenrain
FT
Servette
5 - 2
FC St Gallen-Staad
FT
Grasshopper Zurich
0 - 0
FC Zuerich Frauen
FT
Lugano
2 - 1
FC Luzern
May 1
FT
Stade Tunisien
Esperance
AP
CS Hammam-Lif *
ES Hamam Sousse
FT
Alemdag Spor 1877
0 - 0
Edirnespor
FT
Arnavutkoy Belediyespor
0 - 0
Diyarbakir FK AS 1977
FT
Artvin Hopaspor
Fatsa Belediyespor
AAW
Belediye Derince
3 - 0
Payasspor
FT
Buca FK
3 - 0
Kemerspor 2003
FT
Kizilcabolukspor
Malatya Yesilyurt Belediyespor
FT
Manisaspor
Ofspor
FT
Nevsehir Belediye Spor
1 - 2
Cankaya FK
FT
Buyukcekmece Tepecikspor
Darica Genclerbirligi
FT
Ceyhanspor
Agri 1970 Spor
FT
Erzin Spor
Belediye Kutahyaspor
FT
Fethiyespor
Cengelkoy Futbol Yatirimlari
FT
Kahta 02
Tokatspor
FT
Karaman Belediyespor
Yozgatspor 1959
FT
Mardin Buyuksehir Basakspor
Halide Edip Adivar Spor
FT
Yomraspor
0 - 1
Nazilli Belediyespor
FT
Erbaaspor
Karsiyaka
FT
Osmaniyespor
Batman Petrolspor
FT
Elazig Belediyespor
Catalcaspor
FT
Esenler Erokspor
Carsambaspor
FT
Golcukspor
5 - 2
Arhavispor
FT
Isparta 32 Spor
3 - 1
Soma Spor Dernegi
FT
Yalovaspor
0 - 0
Cizrespor
FT
Yeni Altindag Belediyespor
Icel Idman Yurdu
FT
1954 Kelkit Belediyespor
68 Aksaray Belediyespor
FT
Bayrampasa
Silivrispor
FT
Bursa Yildirim Spor
1 - 2
Kozan Spor FK
FT
Duzcespor
1 - 1
Kirikkale Buyuk Anadoluspor
FT
Karakopru Belediyespor
3 - 1
Adiyamanspor
FT
Kestelspor
Muglaspor
FT
Sultanbeyli Belediyespor
0 - 0
Bergama Belediyespor
FT
Yeni Orduspor
Modafen FK
FT
Olimpik Donetsk U21
2 - 1
FC Ingulets U21
FT
Zorya Lugansk U21
FC Minaj U21
FT
FC Zorya Lugansk U19
FC Minaj U19
FT
SFC Desna Chernihiv U19
Kolos Kovalivka U19
FT
FC Rukh LVIV U19
0 - 1
FC Oleksandria U19
FT
FC Vorskla Poltava U19
Dynamo Kyiv U19
FT
Shakhtar Donetsk U19
1 - 0
SC Dnipro-1 U19
FT
Phoenix Rising FC
San Diego Loyal
FT
LA Galaxy II
Sacramento Republic FC
FT
Birmingham Legion
Indy Eleven
FT
Tampa Bay Rowdies
Charlotte Independence
FT
Greenville Triumph SC
North Texas SC
FT
South Georgia Tormenta FC
FC Tucson
May 1
FT
Michigan Stars
New Amsterdam
FT
Detroit City FC
Maryland Bobcats FC
FT
North Carolina Courage
0 - 0
Orlando Pride
FT
Portuguesa FC
Deportivo Tachira
FT
Metropolitanos FC
Caracas
FT
Dak Lak
Phu Tho FC
FT
Huda Hue
QNK Quang Nam
FT
Phu Dong FC
An Giang
FT
Dong Tam Long An
0 - 0
Khanh Hoa Nha Trang
FT
Pho Hien
0 - 2
Cong An Nhan Dan
FT
Barry Town
Bala Town
FT
Caernarfon
Penybont
FT
Connah's Quay
TNS
FT
Flint Town United
Haverfordwest
FT
Red Arrows
Lusaka Dynamos
FT
Indeni FC
0 - 2
Zesco United
FT
Kabwe Warriors
Lumwana Radiants
FT
Kitwe United
Buildcon
FT
Power Dynamos
0 - 0
Nkwazi
FT
Prison Leopards
0 - 0
Young Green Eagles
FT
Zanaco
1 - 0
Forest Rangers