Soccer Livescore

LiveScore.com : Soccer Livescore

2 may 2021 Soccer Scores (powered by LiveScore)

FT
Newcastle United
Arsenal
FT
Tottenham Hotspur
Sheffield United
FT
Real Valladolid
Real Betis
FT
Villarreal
Getafe
FT
Granada
Cadiz
FT
Valencia
Barcelona
May 2
FT
Lazio
Genoa
FT
Bologna
Fiorentina
FT
Napoli
Cagliari
FT
Sassuolo
Atalanta
FT
Udinese
Juventus
FT
Sampdoria
Roma
May 2
FT
Bordeaux
Rennes
FT
Brest
Nantes
FT
Dijon
Metz
FT
Lorient
Angers
FT
Nimes
Reims
FT
Montpellier
Saint-Etienne
FT
Monaco
Lyon
FT
ADO Den Haag
Feyenoord
FT
Ajax
FC Emmen
FT
FC Groningen
Sparta Rotterdam
FT
PSV Eindhoven
SC Heerenveen
FT
Club Brugge
Anderlecht
FT
Gent
KV Mechelen
FT
FC Dallas
Portland Timbers
FT
Minnesota United
Austin FC
FT
San Jose Earthquakes
DC United
FT
Nashville SC
Inter Miami CF
May 2
FT
Antalyaspor
Goztepe
FT
Denizlispor
Rizespor
FT
Konyaspor
Fatih Karagumruk
FT
Genclerbirligi
Galatasaray
FT
Rangers
Celtic
FT
Henan Songshan Longmen
Shandong Taishan
FT
Guangzhou
Shenzhen FC
FT
Khimki
Ural
FT
FC Rostov
FC Tambov
FT
Zenit St. Petersburg
Lokomotiv Moscow
FT
Fuenlabrada
Cartagena
FT
Espanyol
Malaga
FT
Castellon
Logrones
FT
Leganes
Sporting Gijon
FT
Las Palmas
Ponferradina
FT
Go Ahead Eagles
Helmond Sport
FT
Oliveirense
Benfica B
FT
Vizela
Feirense
FT
Sporting Covilha
Leixoes
FT
Casa Pia
Academico Viseu
FT
Penafiel
Estoril
FT
Jablonec
SK Sigma Olomouc
FT
Pardubice
Karvina
FT
Teplice
FC Fastav Zlin
FT
Slovan Liberec
Sparta Prague
FT
Slavia Prague
Viktoria Plzen
FT
Randers FC
Broendby IF
FT
FC Midtjylland
FC Nordsjaelland
FT
SoenderjyskE
OB
FT
Fredericia
Silkeborg
FT
Vendsyssel FF
Hobro
FT
KuPS
HJK
FT
Halmstads BK
IFK Gothenburg
FT
Oestersunds FK
Varbergs BoIS FC
FT
Orebro
IFK Norrkoeping
FT
AIK
Elfsborg
May 2
FT
Vasalunds IF
IK Brage
FT
Helsingborg
AFC Eskilstuna
FT
Rukh Vynnyky
FC Olexandriya
FT
Mariupol
FC Lviv
FT
Zorya
FC Minaj
FT
Olimpik Donetsk
Inhulets Petrove
FT
Barcelona
Paris Saint Germain
FT
Chelsea Women
Bayern Munich
FT
Mjoendalen
Lillestroem
FT
Stroemsgodset
Fredrikstad
FT
Sarpsborg 08
Odds Ballklubb
FT
Stabaek
Hamarkameratene
FT
Start
Sandefjord
FT
Molde
Bodoe/Glimt
FT
Aasane
Brann
FT
Kristiansund BK
Aalesund
FT
Ranheim
Rosenborg
FT
Vaalerenga
Tromsoe
FT
Viking
FK Haugesund
FT
Bylis
0 - 0
KF Tirana
FT
Kastrioti
Skenderbeu
FT
KF Egnatia Rrogozhine
KS Besa Kavaje
FT
KS Pogradeci
FK Tomori Berat
FT
FC Santa Coloma
0 - 0
Atletic Escaldes
FT
Penya Encarnada d'Andorra
CE Carroi
FT
UE Engordany
UE Santa Coloma
FT
Encamp
1 - 4
FS La Massana
May 2
FT
CR Caala
1 - 0
Santa Rita
FT
Wiliete SC
2 - 2
GD Interclube
FT
Primeiro de Agosto
2 - 0
Kuando Kubango FC
FT
Almirante Brown
Belgrano
FT
Atletico Rafaela
Deportivo Moron
FT
Guillermo Brown
Atletico Guemes
FT
Independiente Rivadavia
Ferro Carril Oeste
FT
San Telmo
All Boys
FT
San Martin San Juan
Santamarina
FT
CD UAI Urquiza
Los Andes
FT
CA San Miguel
Justo Jose de Urquiza
FT
Comunicaciones
Colegiales
FT
Deportivo Armenio
CA Fenix
FT
Deportivo Merlo
Sacachispas FC
FT
Flandria
Acassuso
FT
Villa San Carlos
CA Defensores Unidos
FT
CASD Camioneros
Ciudad de Bolivar
FT
Circulo Deportivo
Sportivo Estudiantes
FT
Villa Mitre
Olimpo
FT
Club Cipolletti
Independiente Chivilcoy
FT
Desamparados
Deportivo Madryn
FT
Juventud Unida Universitario
Huracan Las Heras
FT
Sansinena BB
Sol de Mayo
FT
Defensores de Pronunciamiento
Union de Sunchales
FT
Juventud Unida Gualeguaychu
0 - 0
Racing de Cordoba
FT
Gimnasia y Tiro
CA Chaco For Ever
FT
Boca Unidos
Gimnasia y Esgrima de Concepcion
FT
Sarmiento de Resistencia
Central Norte
FT
Sportivo Belgrano
Crucero del Norte
FT
Sportivo Las Parejas
Douglas Haig
FT
Atlas
Real Pilar
FT
San Martin Burzaco
Leandro N. Alem
FT
San Lorenzo
Godoy Cruz
FT
Banfield
River Plate
FT
Aldosivi
Argentinos Juniors
FT
Central Cordoba de Santiago
Racing Club
FT
Boca Juniors
Lanus
FT
Defensa y Justicia
Union
FT
Independiente
Atletico Tucuman
FT
Talleres
Huracan
AAW
Lori
0 - 3
Urartu FC
Canc.
Pyunik
? - ?
Gandzasar
FT
Melbourne Victory
Central Coast Mariners
FT
Sydney United 58
Manly United
FT
Sydney FC Youth
Wollongong Wolves
FT
Charlestown Azzurri
0 - 0
Valentine Phoenix
FT
Brisbane Strikers
Gold Coast United FC
FT
St Albans Saints
Avondale FC
FT
The Lakes
The Gap
FT
Ipswich City
Newmarket
FT
Ripley Valley
Pine Hills
FT
Western Sydney Wanderers FC Youth
Hakoah Sydney City East
FT
Central Coast Mariners Youth
St George FC
Postp.
Sunshine Coast Wanderers U23
? - ?
Moreton Bay United U23
FT
Brisbane Strikers U23
2 - 2
Gold Coast United FC U23
FT
Eastern Suburbs U23
1 - 3
Peninsula Power U23
FT
Lions FC U23
2 - 2
Olympic FC U23
FT
St Albans Saints U21
1 - 5
Avondale FC U21
FT
Melbourne Knights FC U21
3 - 2
Dandenong City U21
Postp.
Grange Thistle
? - ?
Robina City FC
Postp.
AC Carina
? - ?
The Lakes
FT
Gold Coast United FC
2 - 0
Brisbane City FC
FT
Souths United
1 - 1
Sunshine Coast Wanderers FC
FT
Olympic FC Brisbane
1 - 2
Western Pride FC
May 2
FT
SK Rapid Wien II
FC Wacker Innsbruck
FT
FC Sudburgenland
1 - 2
FC Wacker Innsbruck
FT
FFC Vorderland
0 - 1
Skv Altenmarkt
FT
SG USC Landhaus/Austria Wien
SKN St. Poelten
FT
Al-Shabab
0 - 0
Al Tadamun Bari
FT
Arsenal Dzerzhinsk
4 - 1
FK Orsha
FT
Municipal de Vinto
Jorge Wilstermann
FT
Real Potosi
Nacional Potosi
FT
Bolivar
Real Tomayapo
FT
Buducnost
2 - 0
Slaven Zivinice
FT
GOSK Gabela
2 - 0
Tosk Tesanj
FT
Gorazde
Igman Konjic
FT
Jedinstvo Bihac
Capljina
FT
NK Bratstvo
Travnik
FT
Guarani
Novorizontino
FT
Santo Andre
Palmeiras
FT
Batatais FC SP
1 - 3
Comercial FC SP
FT
CA Penapolense
Nacional SP
FT
Marilia AC SP
Barretos SP
FT
Rio Preto EC SP
0 - 1
Linense
Postp.
Bandeirante EC SP
? - ?
Barretos SP
FT
Sao Raimundo EC AM
Princesa d. Solimoes
May 2
FT
Vitoria
EC Jacuipense
FT
Brasiliense
Luziania
FT
Volta Redonda
Flamengo
FT
Portuguesa RJ
Fluminense
FT
Botafogo RJ
0 - 0
Nova Iguacu
FT
Avai FC
0 - 0
Brusque
Canc.
Marcilio Dias
? - ?
Chapecoense AF
FT
Crato
Ferroviario
FT
Icasa
Atletico Cearense
FT
Ceara
Pacajus SC
FT
Juventude
1 - 0
Internacional
FT
Caxias
Gremio
FT
Atletico GO
0 - 0
Goias
FT
SE Juventude
Moto Club MA
FT
Acao
Cuiaba
FT
Cruzeiro
America MG
FT
Castanhal EC
Independente PA
FT
Bragantino PA
0 - 0
Paysandu
FT
Itupiranga SC
Tuna Luso
May 2
FT
Nacional de Patos
Atletico Cajazeirense
May 2
FT
Toledo CW
1 - 0
Operario Ferroviario
FT
Cianorte
0 - 1
Maringa FC
FT
Afogados da Ingazeira
0 - 0
Santa Cruz
FT
Central SC
Salgueiro
FT
Sete de Setembro PE
Vera Cruz
FT
Sport Recife
Nautico
FT
Vitoria das Tabocas
Retro FC
May 2
FT
Tiradentes PI
Altos
FT
Picos
Flamengo PI
FT
America RN
0 - 2
Globo FC
FT
Porto Velho EC
0 - 1
Real Desportivo Ariquemes
FT
Genus RO
1 - 2
Rondoniense RO
FT
Barcelona RO
0 - 2
Guapore RO
FT
Ji-Parana RO
1 - 2
Uniao Cacoalense RO
FT
Costa Rica EC
3 - 1
Comercial MS
FT
Uniao/ABC
0 - 2
Dourados AC
FT
Minas Icesp DF
1 - 3
Cruzeiro EC MG
FT
EC Bahia BA
0 - 1
CR Flamengo RJ
FT
Santos FC SP
2 - 1
SC Corinthians SP
FT
Sao Jose EC
0 - 1
Real Brasilia FC DF
May 2
Postp.
Soltilo Angkor FC
? - ?
Electricite du Cambodge
Postp.
Phnom Penh Crown
? - ?
Svay Rieng
Postp.
Visakha FC
? - ?
Angkor Tiger FC
FT
Yafoot
Avion FC
FT
PWD Bamenda
Stade Renard
FT
Dragon
1 - 0
Union Douala
FT
Feutcheu
1 - 1
Bamboutos
FT
AS Fortuna
Fovu Club
FT
New Star
0 - 1
Coton Sport
FT
UMS de Loum
2 - 0
Canon Sportif
FT
Cobresal
Curico Unido
FT
Huachipato
O'Higgins
FT
Melipilla
Universidad Catolica
May 2
FT
Universidad de Concepcion
3 - 2
Rangers
Postp.
San Marcos
? - ?
Lautaro de Buin
FT
Santa Fe
Atletico Junior
FT
Atletico Nacional
La Equidad
FT
Fortaleza FC
Cortulua
FT
Valledupar
Union Magdalena
May 2
FT
FC Nathalys de Pointe-Noire
0 - 3
Diables Noirs
FT
Inter Club Brazzaville
1 - 1
Racing Club de Brazzaville
FT
AS Otoho
5 - 0
AS Cheminots
FT
JS Talangai
2 - 1
Cara Brazzaville
FT
V. Club Mokanda
0 - 0
Etoile Du Congo
FT
Municipal Perez Zeledon
Club Sport Herediano
FT
Deportivo Saprissa
Santos de Guapiles
FT
NK Istra 1961
HNK Gorica
FT
Osijek
NK Varazdin
FT
Solin
HNK Orijent 1919
FT
Dinamo Zagreb B
2 - 0
NK Dugopolje
FT
Hajduk Split B
Osijek B
FT
Zizkov
FK Varnsdorf
FT
FC Viktoria Plzen
FK Dukla Praha
FT
Sparta Prague
Lokomotiva Brno Horni Herspice
FT
Thisted
Frem
FT
Holbaek
Dalum
FT
AB
Broenshoej
FT
Avarta
FA 2000
FT
Vildbjerg
0 - 1
IF Lyseng
FT
Fortuna Hjoerring II
0 - 2
Aarhus 1900
May 2
FT
Don Bosco
4 - 1
Dauphins Noirs
FT
Barcelona SC
Delfin
FT
Tecnico Universitario
Mushuc Runa
FT
Orense
Emelec
FT
Manta
Independiente del Valle
FT
ENPPI
Misr El-Maqasa
FT
El Zamalek
Pyramids FC
FT
Southampton U23
Everton U23
FT
Aston Villa U23
Newcastle United U23
FT
Aston Villa Ladies
West Ham United Women
FT
Everton Ladies
Arsenal Women
FT
Bristol City Women
Manchester United Women
FT
Reading Women
Brighton & Hove Albion Women
FT
Manchester City Women
Birmingham City Women
FT
Tammeka
FCI Levadia
FT
B36 Torshavn
Fuglafjoerdur
FT
EB/Streymur
HB Torshavn
FT
NSI Runavik
TB Tvoeroyri
FT
07 Vestur Sorvagur
Klaksvik
FT
B68 Toftir
Vikingur
13:00
GBK
? - ?
JJK
13:00
OLS
? - ?
FCV
13:00
PS Kemi
? - ?
JBK
13:00
VIFK
? - ?
RoPS II
FT
Kuopion Palloseura
HJK Helsinki
FT
Tampereen Ilves
Tips Vantaa
Canc.
BSG Chemie Leipzig
? - ?
Babelsberg
Canc.
Energie Cottbus
? - ?
Bischofswerdaer FV
Canc.
FC Viktoria 1889 Berlin
? - ?
BFC Dynamo
Canc.
Germania Halberstadt
? - ?
FSV Union Fuerstenwalde
Canc.
Optik Rathenow
? - ?
Chemnitzer FC
Canc.
SV Lichtenberg 47
? - ?
Berliner AK 07
Canc.
Tennis Borussia
? - ?
Carl Zeiss Jena
Canc.
VSG Altglienicke
? - ?
FSV Luckenwalde
Canc.
VfB Auerbach
? - ?
Lokomotive Leipzig
Canc.
ZFC Meuselwitz
? - ?
Hertha Berlin II
FT
RW Essen
Lippstadt
Postp.
VfB Homberg
? - ?
FC Wegberg-Beeck
FT
Bechem United
Inter Allies FC
FT
Dreams FC
Hearts of Oak
FT
Elmina Sharks
Ashanti Gold
FT
Great Olympics
Liberty Professionals
FT
King Faisal
Karela United
FT
Medeama SC
Ebusua Dwarfs
FT
Lynx
Lions Gibraltar
FT
College 1975
0 - 0
Manchester 62 FC
FT
Antigua Guatemala
Sacachispas Chiquimula
FT
Club Xelaju
CSD Municipal
FT
Comunicaciones FC
Coban Imperial
FT
Deportivo Malacateco
Sanarate
FT
Iztapa
Guastatoya
FT
Santa Lucia Cotzumalguapa
Deportivo Achuapa
FT
Real Espana
0 - 0
CD Olimpia
FT
CD Vida
CD Motagua
FT
Happy Valley
Warriors
FT
Rangers
0 - 1
Resources Capital FC
FT
Eastern District
0 - 1
Hong Kong FC
FT
Central & Western
1 - 3
Shatin SA
FT
HONGDA
2 - 7
South China
FT
North District
5 - 3
Citizen
FT
Wong Tai Sin
2 - 1
Tai Po
FT
Yuen Long
0 - 3
Sham Shui Po
FT
Hoi King
3 - 2
Wing Yee
FT
Budafok
Budapest Honved
May 2
FT
Debrecen
Aqvital FC Csakvar
FT
BFC Siofok
Bekescsaba
FT
Budaors
Szentlorinc
FT
FC Ajka
Soroksar SC
FT
Haladas
Debreceni EAC
FT
Kaposvari
Pecsi MFC
FT
Szeged 2011
Nyiregyhaza Spartacus FC
FT
Szolnok
Kazincbarcikai BSC
FT
Vasas Budapest
Dorogi FC
FT
Gyirmot
Gyori ETO
FT
Szent Mihaly SE
0 - 0
Astra Hungary
FT
Breidablik
KR Reykjavik
FT
Vikingur Reykjavik
Keflavik
May 2
FT
UMF Leiknir Faskrudsfjoerdur
Hottur/Huginn
FT
Grindavik
3 - 0
Hviti Riddarinn
FT
Stokkseyri
Haukar
FT
Alessandria
Pro Patria
FT
Carrarese
Pro Vercelli
FT
Giana Erminio
Pistoiese
FT
Grosseto
Olbia
FT
Lecco
AlbinoLeffe
FT
Livorno
Pro Sesto
FT
Novara
Como
FT
Piacenza
Juventus U23
FT
Pontedera
Pergolettese
FT
Renate
Lucchese
FT
Calcio Padova
Sambenedettese
FT
FeralpiSalo
Perugia
FT
Gubbio
Alma Juventus Fano
FT
Legnago Salus
Fermana
FT
Matelica
Imolese Calcio
FT
R.C. Cesena
S.S. Arezzo
FT
Ravenna
Carpi
FT
Triestina
Mantova
FT
Virtus Verona
Modena
FT
Vis Pesaro
Sudtirol
FT
Bari
Bisceglie
FT
Casertana
Paganese
FT
Catanzaro
Monopoli
FT
Cavese
Avellino
FT
Foggia
Catania
FT
Teramo
Viterbese
FT
Ternana
Juve Stabia
FT
Vibonese
Turris
FT
Virtus Francavilla
Palermo
FT
ASD Imperia
1 - 2
AS Casale
FT
Citta di Varese
AC Legnano
Postp.
Brusaporto
? - ?
Tritium
FT
Calvina
Caravaggio
FT
Franciacorta FC
Crema
FT
Scanzorosciate
Sona
FT
Seregno
Real Calepina
FT
Union ASD Casatese
AS Vis Nova Giussano
FT
Villa D'Alme
1 - 1
Breno
FT
Virtus Bergamo Alzanoseriate
Pontisola
FT
ArzignanoChiampo
Delta Porto Tolle
FT
Clodiense
1 - 1
Belluno
FT
GS Bagnolese
Ghivizzano Borgoamozzano
FT
Mezzolara
Real Forte Querceta
Postp.
Prato
? - ?
Correggese
FT
Trestina
Lornano Badesse
FT
ASD Porto Sant Elpidio
Recanatese
FT
Aprilia
Vastogirardi
FT
Campobasso
ASD Pineto
FT
Montegiorgio
0 - 0
Atletico Terme Fiuggi
FT
Olympia Agnonese
Vastese
FT
Team Nuova Florida 2005
1 - 1
Muravera
Postp.
AZ Picerno ASD
? - ?
Puteolana
FT
Bitonto
Brindisi
FT
Fidelis Andria
Taranto
FT
Francavilla
1 - 1
Gravina
FT
Lavello
Aversa Normanna
FT
Sporting Fulgor Molfetta
Citta di Fasano
FT
Team Altamura
ACD Nardo
FT
Audace Cerignola
Casarano
FT
Licata
1 - 0
Acireale
FT
Empoli Primavera
AC Milan Primavera
FT
Genoa Primavera
0 - 0
Cagliari Primavera
FT
Fiorentina
Pink Bari
FT
Juventus
Florentia San Gimignano
FT
Inter
Empoli
FT
ASI D'Abengourou
0 - 0
Bassam
FT
Africa Sports
0 - 0
ES Bafing
FT
San Pedro
1 - 0
Sporting Gagnoa
May 2
FT
Oita Trinita
Shimizu S-Pulse
FT
Cerezo Osaka
Gamba Osaka
FT
Shonan Bellmare
Consadole Sapporo
May 2
FT
Mito Hollyhock
V-Varen Nagasaki
FT
Machida Zelvia
Renofa Yamaguchi
FT
Tokyo Verdy
Omiya Ardija
May 2
FT
Grulla Morioka
Kagoshima United
FT
Tegevajaro Miyazaki
Imabari FC
FT
Vanraure Hachinohe
Gainare Tottori
FT
Nagano Parceiro
Fukushima United
FT
FC Gifu
Roasso Kumamoto
FT
AS Harima Albion
Iga Kunoichi
FT
Nippatsu Yokohama FC Seagulls
Ehime FC Ladies
FT
Yamato Sylphid
Speranza Osaka-Takatsuki
May 2
FT
Sahab SC
Al-Jazeera
FT
Aktobe
FC Astana
FT
Atyrau
Kaspyi Aktau
FT
Tobol Kostanay
Taraz
Postp.
Gor Mahia
? - ?
Sofapaka
Postp.
Kariobangi Sharks
? - ?
Tusker FC
Postp.
Vihiga United
? - ?
Bandari
Postp.
Western Stima
? - ?
Nzoia Sugar FC
May 2
FT
Drenica
Ballkani
FT
Llapi
FC Prishtina
FT
Khaitan SC
Al-Shabab SC
May 2
FT
FK Minija
1 - 1
Riteriai B
FT
CS Fola Esch
US Mondorf les Bains
FT
F91 Dudelange
FC Differdange 03
FT
FC Progres Niederkorn
FC Etzella Ettelbruck
FT
FC Wiltz 71
Racing FC Union Luxembourg
FT
RM Hamm Benfica
FC Rodange 91
FT
Swift Hesperange
FC Victoria Rosport
FT
Una Strassen
AS Jeunesse Esch
FT
Union Titus Petange
US Hostert
FT
Sabah FA
Perak
FT
Petaling Jaya City FC
Selangor
FT
PDRM
0 - 1
Negeri Sembilan
FT
Terengganu II
Kelantan United
FT
Cruz Azul
Tijuana
FT
Monterrey
Mazatlan FC
FT
Cruz Azul Hidalgo
1 - 1
Alacranes de Durango
FT
Inter Playa del Carmen
1 - 2
Irapuato
FT
Cimarrones de Sonora
CD Tepatitlan de Morelos
FT
Mineros de Zacatecas
Tapatio
FT
FC Juarez
Club Leon
FT
Puebla
1 - 0
CF America
FT
Club Santos Laguna U20
2 - 3
Puebla U20
FT
Berane
2 - 3
Kom
FT
FK Bokelj
0 - 1
FK Arsenal Tivat
FT
FK Drezga
2 - 4
Ibar
FT
Grbalj Radanovici
0 - 0
Jedinstvo BP
FT
Mornar
5 - 0
Igalo
FT
MAT Tetouan
Rapide Club Oued Zem
FT
Renaissance Club Zemamra
Raja Casablanca
FT
Wydad Casablanca
RSB Berkane
FT
AS Sale
1 - 1
Chabab Atlas Khenifra
FT
Tihad Casablanca
0 - 0
Salmi
FT
Wydad Fes
0 - 2
IZK
FT
FC Twente
2 - 1
PSV
FT
Diriangen FC
4 - 1
Managua FC
FT
Real Esteli FC
2 - 0
CD Junior de Managua
FT
Juventus FC
0 - 0
Real Madriz
May 2
FT
Rivers United FC
Enyimba
FT
Plaza Amador
2 - 0
CD Arabe Unido
FT
Tauro FC
0 - 0
Alianza FC
FT
Atletico Chiriqui
0 - 1
Veraguas FC
FT
San Francisco FC
0 - 0
Herrera FC
FT
Cerro Porteno
Olimpia
FT
Guarani
Sol de America
FT
Independiente CG
2 - 1
Deportivo Santani
FT
Resistencia
1 - 0
Rubio Nu
FT
Atyra FC
2 - 0
3 de Febrero
FT
Sportivo Trinidense
3 - 1
Fulgencio Yegros
FT
Tacuary
1 - 2
Sportivo Ameliano
Canc.
Carlos Stein
? - ?
Binacional
FT
Sporting Cristal
Alianza Lima
May 2
FT
Resovia
GKS Belchatow
FT
GKS Jastrzebie
Odra Opole
FT
Gornik Leczna
Termalica Nieciecza
FT
Puszcza Niepolomice
GKS Tychy 71
FT
Radomiak Radom
Stomil Olsztyn
May 2
FT
Lech Poznan ll
0 - 0
Garbarnia
FT
Stal Rzeszow
LKP Motor Lublin
FT
Chojniczanka Chojnice
Bytovia Bytow
FT
KS Wisla Pulawy
LKS Lagow
May 2
FT
Rakow Czestochowa
Arka Gdynia
FT
Kkp Bydgoszcz
0 - 5
GKS Katowice
FT
Aplg Gdansk
1 - 0
ROW Rybnik
FT
Braga B
3 - 1
Anadia
FT
Torreense
0 - 3
Estrela da Amadora
FT
Uniao de Leiria
2 - 1
Vitoria FC Sad
FT
CDC Montalegre
2 - 0
ARS Martinho
FT
Merelinense
0 - 1
Felgueiras 1932
FT
Maria da Fonte
1 - 1
AD Fafe
FT
Vitoria de Guimaraes B
4 - 1
SC Mirandela
FT
Leca
0 - 0
SC Joao Ver
FT
Sanjoanense
2 - 1
Gondomar
FT
Maritimo B
4 - 3
Canelas 2010
FT
Amarante FC
1 - 1
Lusitania Lourosa
FT
Benfica Castelo Branco
0 - 1
Loures
FT
Oliveira Hospital
2 - 1
Caldas
FT
Condeixa
1 - 1
Marinhense
FT
Santarem
1 - 1
Alverca
FT
Moncarapachense
2 - 2
Sporting CP B
FT
Oriental Dragon
0 - 2
Louletano
FT
Praiense
0 - 0
Olhanense
FT
FC Famalicao
0 - 2
SCU Torreense
FT
CS Maritimo Madeira
1 - 2
SL Benfica
FT
SC Braga
4 - 1
Clube de Albergaria
FT
AD Ovarense
1 - 1
Estoril Praia
FT
Damaiense
1 - 2
Gil Vicente FC
FT
Al Markhiya
5 - 3
Al-Gharafa
FT
Al-Arabi
1 - 3
Al-Sailiya
FT
Jeonbuk FC
Jeju United
FT
Incheon United
Gangwon FC
FT
Sangju Sangmu
Gyeongnam FC
FT
Bucheon FC 1995
Busan I'Park
FT
Seoul E-Land FC
Ansan Greeners
FT
Gimhae
Ulsan Citizen FC
FT
Mokpo City
Hwaseong
FT
FC Academica Clinceni
CS Universitatea Craiova
FT
Astra Giurgiu
CSM Politehnica Iasi
FT
FC Voluntari
Hermannstadt
FT
FC Viitorul Constanta
Dinamo Bucuresti
FT
SKA-Khabarovsk
Dinamo Briansk
FT
Akron Tolyatti
Krylya Sovetov Samara
FT
FC Orenburg
Tom Tomsk
FT
FC Yenisey Krasnoyarsk
Chertanovo Moscow
FT
Shinnik Yaroslavl
Fakel
FT
Chayka
Irtysh
FT
FC Krasnodar II
Tekstilshchik
FT
Neftekhimik
Veles Moscow
FT
Nizhny Novgorod
Spartak Moscow II
FT
Torpedo Moscow
FC Volgar
FT
Baltika
FC Alania Vladikavkaz
FT
APR FC
2 - 1
Gorilla FC
FT
Rayon Sports FC
1 - 0
Gasogi United
FT
San Giovanni
0 - 3
S.S. Murata
FT
Tre Fiori
0 - 2
Domagnano
FT
Forfar Farmington LFC
0 - 8
Celtic LFC
FT
Motherwell LFC
0 - 6
Rangers LFC
FT
Glasgow City
3 - 1
Spartans WFC
FT
Hibernian LFC
6 - 0
Heart of Midlothian WFC
FT
Cneps
2 - 1
AS Douanes
FT
AS Pikine
1 - 0
ASEC Ndiambour
FT
Casa Sport
1 - 0
Teungueth FC
FT
Generation Foot
3 - 0
US Goree
Postp.
Mbour Petite Cote
? - ?
Diaraf
FT
Young Lions
Tampines Rovers FC
FT
Spartak Trnava
Slovan Bratislava
FT
FC Petrzalka 1898
0 - 3
Slavoj Trebisov
FT
FC STK 1914 Samorin
Dubnica
FT
Partizan Bardejov
Dukla Banska Bystrica
FT
Puchov
1 - 0
Zilina B
FT
Olimpija Ljubljana
Aluminij
FT
Drava Ptuj
ND Beltinci
FT
Orlando Pirates
Mamelodi Sundowns FC
FT
Free State Stars
TS Sporting
FT
Pretoria Callies
0 - 0
Cape Town All Stars
FT
Richards Bay
University of Pretoria
FT
Celta Vigo B
Leonesa
FT
Unionistas de Salamanca
Burgos CF
FT
Zamora
Real Valladolid B
FT
Compostela
Marino Luanco
FT
Deportivo La Coruna
UP Langreo
FT
CD Covadonga
Pontevedra
FT
CD Lealtad
Salamanca CF UDS
FT
Sporting Gijon B
Coruxo F.C.
FT
Real Oviedo B
Guijuelo
FT
Real Sociedad B
CD Calahorra
FT
Osasuna B
Arenas Getxo
FT
Ebro
CD Laredo
FT
SD Tarazona
Real Union
FT
Ejea
Barakaldo
FT
Club Haro Deportivo
Portugalete
FT
Izarra
Deportivo Alaves B
FT
Barcelona B
UD Ibiza
FT
FC Andorra
Villarreal B
FT
Gimnastic
Alcoyano
FT
La Nucia
Badalona
Postp.
Pena Dep. Santa Eulalia
? - ?
AE Prat
FT
Orihuela
CE L'Hospitalet
FT
Algeciras
0 - 0
Linares Deportivo
FT
Atletico Sanluqueno CF
Betis Deportivo Balompie
FT
San Fernando CD
UCAM Murcia
FT
Cadiz B
Real Murcia
FT
UD Tamaraceite
Sevilla Atletico
FT
Linense
Cordoba
FT
Lorca Deportiva
Las Palmas B
FT
Yeclano
Recreativo Huelva
FT
CD El Ejido 2012
Marbella FC
FT
Internacional de Madrid CF
CF Talavera de la Reina
FT
San Sebastian de los Reyes
Extremadura
FT
Real Madrid Castilla
CD Badajoz
FT
Atletico Baleares
Villanovense
FT
Navalcarnero
Merida
FT
Rayo Majadahonda
Don Benito
FT
Melilla
Getafe B
FT
Socuellamos
Atletico Madrid B
FT
Villarrubia CF
Poblense
Postp.
Barcelona
? - ?
Athletic Bilbao
FT
Deportivo La Coruna
Madrid Femenino
FT
Valencia
Espanyol
FT
Real Madrid Femenino
Huelva
FT
Levante
Sevilla
FT
Piteaa
Taeby FK
FT
Assyriska FF
Sandvikens IF
FT
Brommapojkarna
IFK Haninge BRB
FT
IFK Luleaa
Sollentuna FF
FT
IFK Malmoe FK
Utsiktens BK
FT
Djurgaarden
AIK
FT
Eskilstuna United DFF
FC Rosengaard
FT
Vittsjoe GIK
BK Hacken
FT
FC Zuerich
Lugano
FT
Servette
Young Boys
FT
Sion
Lausanne
FT
FC Muensingen
0 - 1
FC Koeniz
FT
FC Basel
1 - 3
BSC Young Boys
FT
HangYuen/Fujen
2 - 1
CPC FC
FT
Taichung Futuro
0 - 0
Taipei City Tatung
FT
Zhanyi Skywalkers
1 - 0
TSU
Postp.
Tainan City
? - ?
Taipower
May 2
FT
AS Rejiche
Etoile du Sahel
FT
CS Sfaxien
0 - 0
CA Bizertin
FT
24 Erzincanspor
2 - 0
Ankara Demirspor
FT
Gumushanespor
1 - 0
Corum FK
FT
Hacettepe Spor Kulubu
Afjet Afyonspor
FT
Hekimoglu Trabzon
Ergene Velimese Spor
FT
Kahramanmarasspor
Sancaktepe Belediyespor
FT
Sanliurfaspor
0 - 0
Nigde Anadolu FK
FT
Sariyer
0 - 0
Manisa Futbol Kulubu
FT
Usakspor
Inegolspor
FT
Zonguldak Komurspor
Kocaelispor
FT
Bak Spor Kulubu
Bayburt Ozel Idarespor
FT
Belediyesi Bodrumspor
Karabukspor
FT
Karacabey Belediye Spor
0 - 0
Turgutluspor
FT
Kirklarelispor
Eyupspor
FT
Kirsehir Belediyespor
Serik Belediyespor
FT
Pazarspor
Kastamonuspor 1966
FT
Pendikspor
Elazigspor
FT
Sakaryaspor
Etimesgut Belediyespor
FT
Sivas Belediye Spor
Tarsus Idman Yurdu
FT
Van Spor Kulubu
1922 Konyaspor
FT
Goztepe
1 - 1
Antalyaspor
FT
Aytemiz Alanyaspor
3 - 1
Kasimpasa
FT
Caykur Rizespor
2 - 2
Denizlispor
FT
Demir Grup Sivasspor U19
2 - 0
Gazisehir Gaziantep FK
FT
Fatih Karagumruk U19
1 - 2
Atiker Konyaspor
FT
Galatasaray U19
2 - 0
Genclerbirligi
FT
Hatayspor
0 - 3
Besiktas JK
FT
Kayserispor
0 - 1
Yeni Malatyaspor
FT
MKE Ankaragucu U19
1 - 1
Istanbul Basaksehir U19
FT
FC Olimpik Donetsk U19
3 - 1
FC Ingulets U19
May 2
FT
Nacional
Montevideo Wanderers
FT
FC Tulsa
Sporting Kansas City II
FT
OKC Energy FC
Atlanta United II
FT
Rio Grande Valley FC
New Mexico United
FT
San Antonio FC
Colorado Springs Switchbacks FC
FT
Miami FC
Loudoun United
FT
Fort Lauderdale CF
Richmond Kickers
May 2
FT
California United
Chattanooga FC
FT
Gotham FC
0 - 0
Racing Louisville
FT
Houston Dash
Portland Thorns
FT
Yaracuyanos FC
Deportivo La Guaira
FT
Green Buffaloes
NAPSA Stars FC
FT
Green Eagles
Nkana FC