Soccer Livescore

LiveScore.com : Soccer Livescore

9 may 2021 Soccer Scores (powered by LiveScore)

FT
Wolverhampton Wanderers
Brighton & Hove Albion
FT
Aston Villa
Manchester United
FT
West Ham United
Everton
FT
Arsenal
West Bromwich Albion
May 9
FT
Blackpool
Bristol Rovers
FT
Charlton Athletic
Hull City
FT
Crewe Alexandra
Shrewsbury Town
FT
Doncaster Rovers
Peterborough United
FT
Gillingham
Plymouth Argyle
FT
Ipswich Town
Fleetwood Town
FT
Lincoln City
AFC Wimbledon
FT
Milton Keynes Dons
Rochdale
FT
Oxford United
Burton Albion
FT
Portsmouth
Accrington Stanley
FT
Sunderland
Northampton Town
FT
Wigan Athletic
Swindon Town
FT
Getafe
Eibar
FT
Valencia
Real Valladolid
FT
Villarreal
Celta Vigo
FT
Real Madrid
Sevilla
FT
FC Koln
Freiburg
FT
Eintracht Frankfurt
Mainz
FT
Hertha Berlin
Arminia Bielefeld
May 9
FT
Genoa
Sassuolo
FT
Benevento
Cagliari
FT
Parma
Atalanta
FT
Verona
Torino
FT
Roma
Crotone
FT
Juventus
AC Milan
May 9
FT
Saint-Etienne
Marseille
FT
Angers
Dijon
FT
Metz
Nimes
FT
Nice
Brest
FT
Strasbourg
Montpellier
FT
Reims
Monaco
FT
Rennes
Paris Saint-Germain
FT
FC Emmen
FC Groningen
FT
Feyenoord
Ajax
FT
PEC Zwolle
ADO Den Haag
FT
Willem II
PSV Eindhoven
FT
Pacos de Ferreira
Maritimo
FT
Gil Vicente
SC Braga
FT
KV Mechelen
Oostende
FT
LA Galaxy
Los Angeles FC
FT
Colorado Rapids
Minnesota United
FT
Inter Miami CF
Atlanta United
FT
Portland Timbers
Seattle Sounders FC
FT
Sporting Kansas City
Austin FC
FT
Chongqing Liangjiang Athletic
Henan Songshan Longmen
FT
Cangzhou Mighty Lions
Guangzhou
FT
Mirandes
Fuenlabrada
FT
Real Oviedo
Sabadell
FT
Cartagena
Castellon
FT
Logrones
Girona
FT
Bochum
Jahn Regensburg
FT
Erzgebirge Aue
Paderborn
FT
FC Heidenheim
Sandhausen
FT
Cova da Piedade
Vizela
FT
Arouca
Casa Pia
FT
Leixoes
FC Porto B
FT
Varzim
Penafiel
May 9
FT
Altay
Bandirmaspor
FT
Ankaraspor
Istanbulspor
FT
Balikesirspor
Altinordu
FT
Bursaspor
Keciorengucu
FT
Adanaspor
Samsunspor
FT
Menemenspor
Adana Demirspor
FT
Tuzlaspor
Giresunspor
FT
St. Mirren
St. Johnstone
FT
Karvina
Slovacko
FT
SK Dynamo Ceske Budejovice
Pardubice
FT
SK Sigma Olomouc
Slavia Prague
FT
Sparta Prague
Banik Ostrava
FT
Randers FC
AGF
FT
Broendby IF
FC Midtjylland
FT
Lyngby
AC Horsens
FT
Vejle Boldklub
SoenderjyskE
FT
FC Inter
Haka
FT
IFK Mariehamn
AC Oulu
May 9
FT
Riteriai
FK Kauno Zalgiris
FT
Nevezis
Suduva
FT
Bodoe/Glimt
Tromsoe
FT
Molde
Kristiansund BK
FT
Viking
Brann
FT
Vaalerenga
Rosenborg
FT
Degerfors
Djurgaarden
FT
Mjaellby
Oestersunds FK
FT
Malmoe FF
Varbergs BoIS FC
May 9
FT
Vasalunds IF
Norrby
FT
IK Brage
Helsingborg
FT
FC Kolos Kovalivka
Dynamo Kyiv
FT
FC Minaj
Vorskla
FT
Mariupol
Desna
FT
Zorya
FC Olexandriya
FT
FC Lviv
Olimpik Donetsk
FT
SC Dnipro-1
Rukh Lviv
FT
Shakhtar Donetsk
Inhulets Petrove
FT
Start
FK Haugesund
FT
Stabaek
Lillestroem
FT
FK Vora
Dinamo Tirana
FT
KS Korabi Peshkopi
KS Burreli
FT
Atletic Escaldes
0 - 1
Sant Julia
FT
Inter Club d'Escaldes
1 - 1
FC Santa Coloma
FT
CE Carroi
UE Santa Coloma
FT
UE Engordany
Penya Encarnada d'Andorra
FT
Encamp
0 - 1
FC Ordino
May 9
FT
Santa Rita
1 - 1
P. Associacao Do Sambizanga
FT
CD Huila
3 - 0
Kuando Kubango FC
FT
Wiliete SC
1 - 1
Primeiro de Agosto
FT
Agropecuario
0 - 0
Club Atletico Estudiantes
FT
Temperley
Atlanta
FT
Estudiantes de Rio Cuarto
Chacarita Juniors
FT
Gimnasia Jujuy
Barracas Central
FT
Almagro
San Martin San Juan
FT
Santamarina
Villa Dalmine
FT
Atletico Guemes
Brown de Adrogue
FT
CA Fenix
Comunicaciones
FT
Sol de Mayo
Juventud Unida Universitario
FT
Ciudad de Bolivar
Club Cipolletti
FT
Deportivo Madryn
Sansinena BB
FT
Olimpo
Desamparados
FT
Club Sportivo Penarol
Villa Mitre
FT
Huracan Las Heras
CASD Camioneros
FT
Independiente Chivilcoy
Circulo Deportivo
FT
Douglas Haig
Boca Unidos
FT
Racing de Cordoba
Gimnasia y Tiro
FT
Union de Sunchales
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
FT
CA Chaco For Ever
Sarmiento de Resistencia
FT
Gimnasia y Esgrima de Concepcion
Juventud Unida Gualeguaychu
FT
Central Norte
Sportivo Belgrano
FT
Claypole
0 - 0
Club Lujan
FT
Ituzaingo
0 - 2
Sportivo Italiano
FT
Real Pilar
2 - 0
CA Ferrocarril Midland
FT
CA Lugano
2 - 1
Centro Espanol
FT
Defensores de Cambaceres
1 - 1
CS Deportivo Liniers
FT
Puerto Nuevo
2 - 0
Deportivo Muniz
FT
Arsenal Sarandi
Central Cordoba de Santiago
FT
Argentinos Juniors
Estudiantes
FT
Club Atletico Platense
Rosario Central
FT
Racing Club
San Lorenzo
FT
River Plate
Aldosivi
FT
Colon
Union
FT
Huracan
Independiente
FT
Lanus
Talleres
FT
Shirak II
0 - 3
Pyunik II
FT
West Armenia
0 - 1
Ararat Armenia II
Postp.
Macarthur FC
? - ?
Wellington Phoenix
FT
Melbourne City FC
Brisbane Roar FC
Postp.
Melbourne Victory
? - ?
Melbourne City FC
FT
Perth Glory
Melbourne Victory
FT
Gungahlin United
Monaro Panthers
FT
Tigers FC
Canberra Olympic
FT
Tuggeranong United
Woden Weston FC
FT
Wollongong Wolves
Sutherland Sharks
FT
Northbridge FC Bulls
Mt Druitt Town Rangers
FT
Rockdale City Suns
Sydney FC Youth
FT
Sydney Olympic
1 - 2
Blacktown City FC
FT
Broadmeadow Magic
3 - 0
Adamstown Rosebud FC
FT
Edgeworth Eagles
2 - 0
Weston Workers
FT
Maitland
Valentine Phoenix
FT
Olympic FC
Brisbane Strikers
FT
Heidelberg United
1 - 1
St Albans Saints
FT
Oakleigh Cannons
Dandenong Thunder SC
FT
Centenary Stormers
The Lakes
FT
Newmarket
0 - 0
Moggill
FT
Western Sydney Wanderers FC Youth
Blacktown Spartans
FT
Hakoah Sydney City East
Mounties Wanderers
FT
Sunshine Coast
SWQ Thunder
FT
Rochedale Rovers
Ipswich Knights
FT
Logan Lightning U23
1 - 3
Brisbane Roar U23
FT
Olympic FC U23
1 - 2
Brisbane Strikers U23
FT
Redlands United U23
0 - 1
Capalaba Bulldogs U23
FT
Heidelberg United U21
2 - 2
St Albans Saints U21
FT
Melbourne Knights FC U21
1 - 1
South Melbourne FC U21
FT
AC Carina
5 - 0
University Of Queensland FC
FT
Peninsula Power FC
0 - 9
Moreton Bay United Jets
FT
Souths United
0 - 1
Capalaba FC
FT
Western Pride FC
3 - 4
Eastern Suburbs FC
FT
LASK
WSG Swarovski Tirol
FT
Sturm Graz
FC Salzburg
FT
Rapid Wien
Wolfsberger AC
May 9
FT
SK Austria Klagenfurt
FC Juniors OOe
FT
Sturm Graz
FFC Vorderland
FT
Zira
0 - 0
FK Qabala
FT
Sabah FK
Qarabag FK
FT
Energetik-BGU
Torpedo Zhodino
FT
Isloch
Dinamo Minsk
FT
Shakhtyor Soligorsk
BATE Borisov
FT
Arsenal Dzerzhinsk
FC Baranovichi
FT
Shakhtar-2 (Petrikov)
FC Lida
FT
FC Krumkachy Minsk
0 - 0
Belshina Bobruisk
FT
Nacional Potosi
Guabira
FT
Jorge Wilstermann
Always Ready
FT
Oriente Petrolero
Real Potosi
FT
FK Borac Kozarska Dubica
FK Zvijezda 09
FT
NK Vis Simm-Bau
GOSK Gabela
FT
Radnik Hadzici
Jedinstvo Bihac
FT
Botafogo SP
Bragantino
FT
Corinthians
Novorizontino
FT
Inter de Limeira
Guarani
FT
Ituano FC
Santo Andre
FT
Mirassol
Sao Paulo
FT
Ponte Preta
Palmeiras
FT
Santos FC
Sao Bento
FT
Sao Caetano
Ferroviaria
FT
Monte Azul
Audax Sao Paulo
FT
Sao Bernardo
2 - 0
Sertaozinho
FT
Taubate
0 - 0
Rio Claro
FT
XV de Piracicaba
Juventus SP
FT
Desportivo Alianca
CRB
FT
Princesa d. Solimoes
Sao Raimundo EC AM
FT
Atletico Alagoinhas
Juazeirense
FT
Bahia
1 - 0
Bahia de Feira
FT
Ceilandia
1 - 1
Brasiliense
FT
Gama
3 - 1
Luziania
FT
Flamengo
Volta Redonda
FT
Fluminense
Portuguesa RJ
FT
Nova Iguacu
Botafogo RJ
FT
Figueirense
Chapecoense AF
Canc.
Chapecoense AF
? - ?
Marcilio Dias
FT
Real Noroeste ES
1 - 0
Estrela Do Norte ES
FT
Vitoria ES
3 - 1
Vilavelhense ES
FT
Fortaleza
0 - 0
Ferroviario
FT
Atletico Cearense
Crato
FT
Pacajus SC
Icasa
FT
Caucaia EC
Ceara
FT
Gremio
Caxias
FT
Aparecidense
Vila Nova
AP
Atletico GO
Gremio Anapolis
FT
Cuiaba
Acao
FT
America MG
Cruzeiro
FT
Tuna Luso
Remo
FT
Castanhal EC
0 - 0
Paysandu
May 9
FT
Atletico Cajazeirense
0 - 1
Sousa
May 9
FT
Athletico Paranaense
2 - 2
Maringa FC
FT
Londrina EC
1 - 0
Coritiba
FT
Nautico
Santa Cruz
FT
Central SC
0 - 0
Sete de Setembro PE
May 9
FT
Fluminense PI
Picos
FT
4 de Julho
0 - 0
River AC
FT
Altos
3 - 1
Parnahyba
FT
Flamengo PI
Tiradentes PI
FT
ACD Potiguar
AS Sociedade
FT
Forca e Luz
ABC
FT
Porto Velho EC
1 - 0
Genus RO
FT
Real Desportivo Ariquemes
1 - 0
Rondoniense RO
FT
Barcelona RO
3 - 2
Ji-Parana RO
FT
Guapore RO
1 - 1
Uniao Cacoalense RO
FT
AO Itabaiana
0 - 2
Lagarto AC
FT
Uniao/ABC
1 - 4
Operario MS
AP
Avai FC U20
ABC U20 *
FT
EC Sao Jose U20
1 - 1
Botafogo RJ U20
FT
Vasco da Gama U20
4 - 2
Sao Raimundo RR U20
FT
Nautico U20
1 - 2
Palmeiras U20
FT
Galvez EC U20
2 - 2
Atletico MG U20
FT
AA Napoli SC
0 - 0
Minas Icesp DF
FT
CR Flamengo RJ
2 - 2
Sao Jose EC
FT
Cruzeiro EC MG
1 - 1
Botafogo Fr RJ
FT
SC Corinthians SP
1 - 1
SE Palmeiras SP
FT
Cherno More Varna
FC Tsarsko Selo Sofia 2015
FT
Botev Plovdiv
Levski Sofia
May 9
Postp.
National Police Commissary
? - ?
Kirivong Soksen Chey
Postp.
Phnom Penh Crown
? - ?
Electricite du Cambodge
FT
Bamboutos
0 - 0
AS Fortuna
FT
Eding Sport FC
Yafoot
FT
Fovu Club
Feutcheu
FT
Stade Renard
Dragon
FT
Union Douala
PWD Bamenda
FT
Coton Sport
2 - 0
APEJES FC
FT
Colo Colo
Palestino
FT
Curico Unido
Huachipato
FT
Antofagasta
Universidad de Chile
FT
Audax Italiano
Cobresal
May 9
FT
Deportes Iquique
0 - 0
San Luis
Postp.
Lautaro de Buin
? - ?
Deportes Copiapo
FT
Zhejiang Professional
Shaanxi Changan
FT
Zibo Sunday
Meizhou Hakka
May 9
FT
Diables Noirs
2 - 1
V. Club Mokanda
FT
FC Nathalys de Pointe-Noire
0 - 3
AS Otoho
FT
AS Cheminots
0 - 1
JS Talangai
FT
Inter Club Brazzaville
0 - 2
Nico-Nicoye
FT
Rijeka
Dinamo Zagreb
FT
Anorthosis
AEK Larnaca
FT
Olympiakos Nicosia
AEL Limassol
FT
Zizkov
FC Vlasim
FT
FK MAS Taborsko
Vysocina Jihlava
Postp.
Bohemians 1905 B
? - ?
FK Prepere
Postp.
FC Hradec Kralove B
? - ?
SK Sokol Brozany
Postp.
FC Slovan Liberec B
? - ?
FK Dukla Praha B
Postp.
FK Chlumec nad Cidlinou
? - ?
FK Pardubice B
FT
FK Dukla Praha
2 - 1
FK Pardubice
FT
Holstebro
Holbaek
FT
Slagelse
AB
FT
Taarnby FF
3 - 3
Karlslunde IF
FT
Roskilde Boldklub
4 - 1
Otterup
FT
FB
1 - 2
Fredensborg BI
FT
IF Lyseng
2 - 3
Aalborg Freja
FT
Aarhus 1900
0 - 0
Romalt IF
May 9
FT
Blessing FC
1 - 0
Dauphins Noirs
Postp.
FC Lubumbashi Sport
? - ?
J.S. Bazano
FT
J.S. Bazano
0 - 1
Maniema Union
FT
Motema Pembe
0 - 2
AS Vita Club
FT
Saint-Eloi Lupopo
2 - 0
Sanga Balende
FT
Mushuc Runa
Universidad Catolica
FT
Delfin
Olmedo
FT
Aucas
Tecnico Universitario
FT
Al Masry
0 - 0
Misr El-Maqasa
FT
ENPPI
0 - 0
Al-Ittihad Al-Sakandary
FT
El Geish
Ghazl Al Mehalla
FT
Pyramids FC
Ceramica Cleopatra
FT
Isidro Metapan
Firpo
AP
Municipal Limeno
CD FAS *
FT
Once Deportivo
Santa Tecla FC
FT
Alianza FC
CD Aguila
FT
Arsenal Women
Aston Villa Ladies
FT
Birmingham City Women
Tottenham Hotspur Women
FT
Brighton & Hove Albion Women
Bristol City Women
FT
Chelsea Women
Reading Women
FT
Manchester United Women
Everton Ladies
FT
West Ham United Women
Manchester City Women
FT
Paide Linnameeskond
FCI Levadia
May 9
FT
Paernu Jalgpalliklubi
Tammeka U21
FT
Talinna Kalev
Maardu Linnameeskond
FT
Nomme United
Tartu JK Welco
FT
HB Torshavn
B68 Toftir
FT
Klaksvik
B36 Torshavn
FT
TB Tvoeroyri
EB/Streymur
FT
Vikingur
Fuglafjoerdur
May 9
FT
EIF
FF Jaro
FT
Klubi 04
KPV
FT
Musan Salama
JIPPO
FT
RoPS
Mikkelin Palloilijat
FT
FCV
GBK
FT
Dijon FCO
Paris FC
FT
GPSO 92 Issy
Olympique Lyonnais
FT
Le Havre
Paris Saint Germain
May 9
FT
Meppen
Luebeck
FT
Bayern Munich II
Unterhaching
FT
VfL Wolfsburg
Bayern Munich
FT
Bayer Leverkusen
Meppen
FT
MSV Duisburg
Werder Bremen
FT
SC Freiburg
SGS Essen
FT
Aduana Stars
Berekum Chelsea
FT
Ashanti Gold
Eleven Wonders
Aband.
Ebusua Dwarfs
Legon Cities FC
FT
Inter Allies FC
Elmina Sharks
FT
Karela United
Bechem United
FT
Liberty Professionals
0 - 0
Medeama SC
FT
Hearts of Oak
King Faisal
FT
Mons Calpe SC
Lincoln Red Imps FC
FT
PAOK FC
Aris
FT
Asteras Tripolis
Olympiacos
FT
Panathinaikos
AEK Athens
FT
Ergotelis
Chania FC
FT
Ionikos
Xanthi
FT
Levadiakos
Diagoras Rodos
FT
Egaleo
0 - 0
Niki Volou
FT
Episkopi Rethymno
0 - 0
Rhodos AS
FT
Kalamata
1 - 0
AS Santorini 2020
FT
AEP Kozani
0 - 0
PAE Veria NFC 2019
FT
Almopos Aridaia
Pierikos FC
FT
PO Triglia
Olympiacos Volou
FT
Aris
4 - 1
Agrotikos Asteras Agias Varvaras
FT
Doxa 2016 PS
0 - 1
Agrotikos Asteras Evosmoy
FT
PAOK Thessaloniki FC
6 - 0
Giannina
FT
Trikala 2011
0 - 5
Athlitiki Enosi Larissas FC
FT
Ergotelis
0 - 0
AO Agia Paraskevi
Canc.
Karuatides Spartis
? - ?
AO Agia Paraskevi
FT
Avantes Halkidas
1 - 1
Mesologi
Canc.
Karuatides Spartis
? - ?
Atromitos Athinon
FT
OFI
1 - 1
Olympiada Imitou
FT
Odysseas Glyfadas
4 - 0
Neos Asteras Rethymnou
FT
Comunicaciones FC
Sacachispas Chiquimula
FT
CSD Municipal
0 - 0
Iztapa
FT
Santa Lucia Cotzumalguapa
Coban Imperial
FT
Honduras Progreso
0 - 0
CD Olimpia
FT
CD Motagua
Real Espana
FT
Warriors
Resources Capital FC
FT
Eastern Sports Club
Happy Valley
FT
Citizen
1 - 3
Hoi King
FT
HONGDA
0 - 2
Central & Western
FT
North District
4 - 2
Sham Shui Po
FT
Shatin SA
0 - 4
Tai Po
FT
South China
3 - 2
Eastern District
FT
Wing Yee
4 - 1
Wong Tai Sin
FT
Hong Kong FC
2 - 1
Yuen Long
FT
Diosgyori VTK
Fehervar FC
FT
Puskas FC Academy
Budafok
FT
Varda SE
Paksi SE
May 9
FT
Aqvital FC Csakvar
BFC Siofok
FT
Bekescsaba
Szolnok
FT
Debreceni EAC
Pecsi MFC
FT
Dorogi FC
FC Ajka
FT
Gyori ETO
Szeged 2011
FT
Haladas
Budaors
FT
Kazincbarcikai BSC
Gyirmot
FT
Soroksar SC
Kaposvari
FT
Szentlorinc
Debrecen
FT
Nyiregyhaza Spartacus FC
Vasas Budapest
FT
Ferencvarosi TC
2 - 0
MTK Hungaria FC
FT
Astra Hungary
3 - 0
Kelen SC
FT
FH Hafnarfjordur
Valur
FT
Keflavik
Stjarnan
May 9
FT
KV Vesturbaer
3 - 2
Magni
May 9
Postp.
KFG Gardabaer
? - ?
UMF Tindastoll
FT
Sepahan
Persepolis
FT
Paykan
Tractor FC
FT
Esteghlal
Zob Ahan
FT
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Haifa
FT
Hapoel Hadera
Maccabi Netanya
FT
Lecco
Grosseto
FT
Palermo
Teramo
FT
AlbinoLeffe
Pontedera
FT
Catania
Foggia
FT
Juve Stabia
Casertana
FT
Matelica
Sambenedettese
FT
Pro Patria
Juventus U23
FT
ASD Imperia
AC Legnano
FT
Bra
Borgosesia
FT
Caronnese
Arconatese
FT
Citta di Varese
2 - 2
Castellanzese
FT
Derthona
0 - 0
ACSD Saluzzo
FT
Fossano
AS Casale
FT
P.D.H.A.E.
1 - 1
ASDC Gozzano
FT
Sestri Levante
Lavagnese
FT
AS Vis Nova Giussano
Cavenago Fanfulla
FT
Breno
Franciacorta FC
FT
Caravaggio
Union ASD Casatese
FT
Crema
1 - 0
Scanzorosciate
FT
Pontisola
Sona
FT
Real Calepina
Brusaporto
FT
Seregno
0 - 1
Calvina
FT
ASD Manzanese
Trento
FT
Adriese
Este
FT
Caldiero Terme
Belluno
FT
Campodarsego
Cjarlins Muzane
FT
Cartigliano
Delta Porto Tolle
FT
Chions
ArzignanoChiampo
FT
Luparense
1 - 1
Union Feltre
FT
Mestre
Union San Giorgio-Sedico
FT
Montebelluna
Clodiense
FT
Virtus Bolzano
0 - 0
Ambrosiana
FT
Ghivizzano Borgoamozzano
Corticella
FT
Lentigione
Seravezza
FT
Mezzolara
SSDRL Marignanese Calcio
FT
Pro Livorno 1919 Sorgenti
1 - 1
GS Bagnolese
FT
Real Forte Querceta
Aglianese
FT
Rimini
0 - 1
Prato
FT
Sasso Marconi
Forli
FT
Trestina
Robur Siena
FT
ASD Trastevere
Pianese
FT
Aquila Montevarchi
Sinalunghese
FT
Cannara
Grassina
FT
Lornano Badesse
Tiferno Lerchi
FT
Montespaccato
Sangiovannese
FT
San Donato
1 - 1
Ostia Mare
FT
Scandicci
Foligno
FT
US Gavorrano
Flaminia
FT
ASD Pineto
Olympia Agnonese
FT
ASD Porto Sant Elpidio
0 - 0
Castelfidardo
FT
Cynthialbalonga
2 - 2
Atletico Terme Fiuggi
FT
Real Giulianova
Montegiorgio
FT
Recanatese
0 - 0
Campobasso
FT
Tolentino
Matese
FT
Vastese
2 - 0
SN Notaresco
FT
Giugliano
ASD Lanusei
FT
Gladiator
1 - 1
Torres
FT
Muravera
Vis Artena
FT
Arzachena
Monterosi
FT
Insieme Formia
Carbonia
FT
Latte Dolce
Savoia
FT
Afragolese
Latina
FT
Cassino
Nocerina
FT
Team Nuova Florida 2005
Nola
FT
ACD Nardo
Fidelis Andria
FT
Aversa Normanna
Francavilla
FT
Casarano
2 - 3
Lavello
FT
Citta di Fasano
Team Altamura
FT
Gravina
2 - 0
Sporting Fulgor Molfetta
FT
Puteolana
Bitonto
FT
Sorrento
AZ Picerno ASD
FT
Taranto
Portici
FT
Acireale
Castrovillari
FT
Calcio Biancavilla 1990
0 - 1
Paterno
FT
Cittanovese
Roccella
FT
Licata
Gelbison Cilento
FT
Messina
0 - 0
Santa Maria Cilento
FT
Rotonda
Citta di Messina
FT
Sant'Agata
0 - 0
San Luca
FT
Fiorentina Primavera
Genoa Primavera
FT
Sassuolo Primavera
1 - 1
Juventus Primavera
FT
AC Milan
Fiorentina
FT
Florentia San Gimignano
Roma
FT
San Marino Academy
Inter
FT
SO Armee
1 - 0
ASEC Mimosas
FT
SOL FC
1 - 1
Bouake FC
FT
Stella Club
0 - 0
Racing Club
May 9
FT
Yokohama F.Marinos
Vissel Kobe
FT
Avispa Fukuoka
Kashiwa Reysol
FT
Shimizu S-Pulse
Yokohama FC
FT
Tokushima Vortis
Consadole Sapporo
FT
Shonan Bellmare
Oita Trinita
FT
Urawa Red Diamonds
Vegalta Sendai
FT
Kashima Antlers
FC Tokyo
May 9
FT
Blaublitz Akita
Jubilo Iwata
FT
SC Sagamihara
Machida Zelvia
FT
Albirex Niigata
Matsumoto Yamaga
FT
JEF United Chiba
Fagiano Okayama FC
FT
Kyoto Sanga FC
Montedio Yamagata
FT
Mito Hollyhock
Tochigi SC
FT
Ventforet Kofu
Tokyo Verdy
FT
Zweigen Kanazawa
Renofa Yamaguchi
FT
Thespakusatsu Gunma
Omiya Ardija
FT
Giravanz Kitakyushu
V-Varen Nagasaki
FT
Ange Violet Hiroshima
NGU Loveledge Nagoya
Postp.
Cerezo Osaka Sakai
? - ?
Ehime FC Ladies
FT
Iga Kunoichi
1 - 2
Sfida Setagaya FC
May 9
FT
Al-Jalil
0 - 0
Al-Salt
FT
FC Ma'an
Al-Wehdat
FT
Zhetysu Taldykorgan
Aktobe
FT
Tobol Kostanay
Atyrau
FT
FC Arys
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
Postp.
Mathare United
? - ?
Posta Rangers
Postp.
Sofapaka
? - ?
Ulinzi Stars
Postp.
Tusker FC
? - ?
Western Stima
Postp.
Zoo FC
? - ?
Gor Mahia
May 9
FT
Arberia
Drenica
FT
Drita
Ballkani
FT
FC Prishtina
Feronikeli
FT
Llapi
1 - 0
Besa Peje
FT
Trepca 89
Gjilani
May 9
FT
Riga FC
FK Liepaja
FT
Valmieras FK
Noah Jurmala
FT
FS Metta/LU
FK Spartaks
May 9
FT
Babrungas
Banga Gargzdai B
FT
Zalgiris Vilnius B
3 - 1
FK Minija
FT
FC Differdange 03
RM Hamm Benfica
FT
US Mondorf les Bains
Swift Hesperange
FT
Union Titus Petange
FC Rodange 91
FT
Melaka United
0 - 0
Petaling Jaya City FC
FT
Perak
Pahang
FT
Selangor
Terengganu
FT
Atlas
Tigres
FT
Santos
Queretaro FC
FT
Pachuca U20
0 - 0
FC Juarez U20
May 9
FT
Buducnost Podgorica
Rudar Pljevlja
FT
OFK Titograd
Jezero
FT
Petrovac
FK Iskra
FT
Sutjeska
Decic Tuzi
FT
FK Podgorica
Zeta
FT
FAR Rabat
Wydad Casablanca
FT
RSB Berkane
MAT Tetouan
FT
Raja Casablanca
MAS Fes
FT
Salmi
1 - 0
KACM
FT
Stade Marocain
2 - 2
Wydad Fes
FT
OCK Khouribga
2 - 0
AS Sale
FT
Olympique Dcheira
0 - 0
Raja Beni Mellal
FT
ADO Den Haag
0 - 2
PSV
FT
Ajax
1 - 2
FC Twente
FT
CD Walter Ferretti
3 - 0
Deportivo Ocotal
May 9
FT
Adamawa United
Heartland Owerri
FT
Akwa United
Sunshine Stars
FT
Enyimba
Enugu Rangers
AAW
Ifeanyi Ubah United
0 - 3
MFM FC
FT
Katsina United
Wikki Tourist
FT
Nasarawa United
Kwara United
FT
Plateau United
Abia Warriors
FT
Rivers United FC
Dakkada FC
FT
Warri Wolves FC
Kano Pillars
FT
Belasica
FC Academy Pandev
FT
FK Borec
Renova
FT
FK Makedonija Gjorče Petrov
KF Shkendija
FT
FK Struga
FK Vardar Skopje
FT
Rabotnicki
FK Sileks
FT
Shkupi
0 - 0
Pelister
FT
Cerro Porteno
Nacional
FT
Libertad
12 de Octubre
FT
Olimpia
Sol de America
FT
Deportivo Santani
2 - 0
General Diaz
FT
Sportivo Iteno
1 - 1
Resistencia
FT
Tacuary
0 - 0
Deportivo Capiata
Canc.
Sport Boys
? - ?
Carlos Stein
FT
Sport Huancayo
Universidad Cesar Vallejo
FT
Warta Poznan
Slask Wroclaw
FT
Stal Mielec
Legia Warszawa
May 9
FT
Resovia
Widzew Lodz
FT
LKS Lodz
GKS Jastrzebie
May 9
FT
Olimpia Elblag
Znicz Pruszkow
FT
Pogon II Szczecin
0 - 0
SKS Baltyk Gdynia
FT
Gryf Wejherowo
Sks Unia Swarzedz
FT
Gwarek Tarnowskie Gory
Pniowek Pawlowice Slaskie
FT
ROW Rybnik 1964
0 - 0
MKS Polonia Stal Swidnica
FT
Korona II Kielce SA
Jutrzenka Giebultow
FT
Cracovia Krakow II
KS Wiazownica
FT
Wisla Sandomierz
0 - 3
Stal Stalowa Wola
FT
LKS Lagow
0 - 1
Sokol Sieniawa
FT
UKS SMS Lodz
1 - 0
Aplg Gdansk
FT
AZS UJ Krakow
0 - 1
Czarni Sosnowiec
FT
Trofense
3 - 0
Braga B
FT
ARS Martinho
0 - 1
Merelinense
FT
Felgueiras 1932
0 - 0
CDC Montalegre
FT
SC Mirandela
2 - 0
Maria da Fonte
FT
SC Joao Ver
2 - 1
Sanjoanense
FT
Lusitania Lourosa
2 - 0
Maritimo B
FT
Canelas 2010
1 - 0
Amarante FC
FT
Loures
0 - 0
Oliveira Hospital
FT
Caldas
2 - 1
Benfica Castelo Branco
FT
Alverca
3 - 2
Condeixa
FT
Marinhense
1 - 3
Santarem
FT
Louletano
2 - 0
Moncarapachense
FT
Sporting CP B
0 - 1
Oriental Dragon
FT
Amora FC
2 - 0
Praiense
FT
Jeonbuk FC
Suwon Bluewings
Postp.
Ulsan Hyundai
? - ?
Seongnam FC
FT
Gyeongnam FC
Jeonnam Dragons
Postp.
Chungnam Asan FC
? - ?
Seoul E-Land FC
FT
Pyeongtaek Citizen
Changwon City
FT
Hwaseong
Gyeongju H & N
FT
CS Universitatea Craiova
Botosani
FT
UTA Arad
CSM Politehnica Iasi
FT
FC Viitorul Constanta
FC Arges Pitesti
FT
Celtic LFC
3 - 0
Motherwell LFC
FT
Forfar Farmington LFC
0 - 5
Hibernian LFC
FT
Spartans WFC
3 - 0
Heart of Midlothian WFC
FT
Rangers LFC
0 - 2
Glasgow City
FT
ASEC Ndiambour
1 - 1
Casa Sport
FT
Diaraf
1 - 1
AS Dakar Sacre Coeur
FT
Stade de Mbour
1 - 0
Generation Foot
FT
Teungueth FC
1 - 0
Cneps
FT
US Goree
1 - 3
AS Pikine
May 9
FT
FK Metalac
Backa Palanka
FT
FK Spartak Subotica
Indjija
FT
Macva Sabac
Vojvodina
FT
Radnicki Nis
Rad Beograd
FT
TSC Backa Topola
Javor
FT
Cukaricki
Partizan Beograd
FT
FK Crvena Zvezda
Zlatibor
May 9
FT
Dinamo Vranje
FK Zemun
FT
FK Borac Cacak
0 - 1
Loznica
FT
FK Radnicki 1923
Trayal Krusevac
FT
Kabel Novi Sad
Buducnost Dobanovci
FT
Radnicki Pirot
0 - 1
Jagodina
FT
Radnicki Sremska Mitrovica
1 - 0
Sloga Kraljevo
FT
Zarkovo
Kolubara
FT
Hougang United FC
Balestier Khalsa FC
FT
Lion City Sailors FC
Geylang International FC
FT
Slovan Bratislava
DAC 1904 Dunajska Streda
FT
Nitra
SKF Sered
FT
Gorica
Domzale
FT
Olimpija Ljubljana
Maribor
FT
Koper
Aluminij
FT
NK Krka
Rudar Velenje
FT
Brda
Primorje
FT
TS Galaxy
Mamelodi Sundowns FC
FT
Cape Town All Stars
0 - 0
Steenberg United
FT
Polokwane City
Bizana Pondo Chiefs
FT
Richards Bay
JDR Stars
FT
Burgos CF
Celta Vigo B
FT
Leonesa
Zamora
FT
Real Valladolid B
Unionistas de Salamanca
FT
Marino Luanco
Racing de Ferrol
FT
Numancia
Deportivo La Coruna
FT
Coruxo F.C.
CD Lealtad
FT
Guijuelo
CD Covadonga
FT
Pontevedra
Sporting Gijon B
FT
Salamanca CF Uds B
Real Oviedo B
FT
CD Calahorra
SD Amorebieta
FT
SD Logrones
Athletic Bilbao B
FT
Tudelano
Real Sociedad B
FT
Arenas Getxo
0 - 0
Ebro
FT
Racing Santander
SD Tarazona
FT
Real Union
Osasuna B
FT
Deportivo Alaves B
Ejea
FT
Portugalete
Izarra
FT
Barakaldo
U. Mutilvera
FT
Alcoyano
FC Andorra
FT
UD Ibiza
Gimnastic
FT
Villarreal B
Barcelona B
FT
UD Cornella
La Nucia
FT
Llagostera
Atletico Levante UD
FT
Espanyol B
Orihuela
FT
AE Prat
Atzeneta UE
FT
CE L'Hospitalet
Pena Dep. Santa Eulalia
FT
UE Olot
Valencia B
FT
Betis Deportivo Balompie
San Fernando CD
FT
Linares Deportivo
Atletico Sanluqueno CF
FT
UCAM Murcia
Algeciras
FT
Cordoba
Cadiz B
FT
Real Murcia
UD Tamaraceite
FT
Sevilla Atletico
Linense
FT
Las Palmas B
Yeclano
FT
Recreativo Huelva
CD El Ejido 2012
FT
Marbella FC
Granada B
FT
CD Badajoz
San Sebastian de los Reyes
FT
CF Talavera de la Reina
Real Madrid Castilla
FT
Extremadura
Internacional de Madrid CF
FT
Merida
Atletico Baleares
FT
Villanovense
Rayo Majadahonda
FT
Don Benito
Navalcarnero
FT
Atletico Madrid B
Villarrubia CF
FT
Las Rozas CF
0 - 0
Socuellamos
FT
Poblense
Melilla
FT
Getafe B
Villarrobledo
FT
Sevilla
Deportivo La Coruna
FT
Huelva
Logrono
FT
Madrid Femenino
Atletico Madrid
FT
Santa Teresa
Valencia
FT
UD Granadilla Tenerife Sur
Barcelona
FT
Espanyol
Levante
FT
Athletic Bilbao
Real Sociedad
FT
Hammarby TFF
1 - 3
Gefle
FT
Umeaa
0 - 1
Karlstad BK
FT
IFK Haninge BRB
Piteaa
FT
Qviding FIF
FC Linkoeping City
FT
FC Trollhaettan
0 - 0
Assyriska IK
FT
Piteaa IF
Vaexjoe
FT
FC Rosengaard
Djurgaarden
FT
KIF Oerebro
Eskilstuna United DFF
FT
Lausanne
FC Zuerich
FT
Luzern
Servette
FT
St. Gallen
Sion
FT
Al-Futowa
Al-Horiyah
FT
Al-Ittihad
Al-Horgelah
FT
Al-Jaish
Jableh SC
FT
Al-Karamah
Tishreen
FT
Al-Sahel
Al-Wahda
FT
Al-Taleiah
Al-Shorta
FT
Hutteen
0 - 0
Al-Wathbah
FT
HangYuen/Fujen
1 - 1
Taipower
FT
CPC FC
1 - 0
Zhanyi Skywalkers
FT
Taipei City Tatung
TSU
FT
Namungo FC
0 - 0
Kinondoni MC
May 9
FT
AS Slimane
AS Rejiche
FT
Ben Guerdane
Etoile du Sahel
FT
CA Bizertin
Esperance
FT
CS Sfaxien
JS Kairouanaise
FT
Club Africain
Olympique de Beja
FT
Etoile Metlaoui
US Monastir
FT
US Tataouine
Stade Tunisien
FT
Antalyaspor
2 - 2
Trabzonspor
FT
Atiker Konyaspor
3 - 0
Goztepe
FT
Besiktas JK
0 - 0
Galatasaray U19
FT
Denizlispor
0 - 0
Hatayspor
FT
Fenerbahce
5 - 0
MKE Ankaragucu U19
FT
Gazisehir Gaziantep FK
1 - 5
Kayserispor
FT
Genclerbirligi
1 - 2
Fatih Karagumruk U19
FT
Kasimpasa
3 - 2
BB Erzurumspor
FT
Yeni Malatyaspor
1 - 1
Caykur Rizespor
FT
BUL FC
Mbarara City
FT
KCCA FC
1 - 2
Vipers SC
FT
FC Minaj U19
FC Vorskla Poltava U19
FT
FC Lviv U19
FC Olimpik Donetsk U19
FT
Kolos Kovalivka U19
Dynamo Kyiv U19
FT
SC Dnipro-1 U19
FC Rukh LVIV U19
FT
Shakhtar Donetsk U19
FC Ingulets U19
FT
FC Mariupol U19
SFC Desna Chernihiv U19
FT
San Antonio FC
Real Monarchs SLC
FT
El Paso Locomotive
New Mexico United
FT
Phoenix Rising FC
Oakland Roots
FT
North Texas SC
Chattanooga Red Wolves SC
FT
FC Tucson
Forward Madison FC
FT
Oakland County FC
Fort Wayne FC
FT
FC Motown
Morris Elite SC
FT
FC Arizona
ASC San Diego
FT
Deportivo Tachira
Trujillanos FC
FT
Deportivo La Guaira
Carabobo FC
FT
Estudiantes Merida
Portuguesa FC
FT
Green Eagles
2 - 0
Lusaka Dynamos
FT
Prison Leopards
NAPSA Stars FC
FT
Green Buffaloes
Lumwana Radiants
FT
Indeni FC
Young Green Eagles
FT
Power Dynamos
Nkana FC